Pada śnieg!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-21, 22:42   #151
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pada śnieg!!

Cytat:
Napisane przez xre
A ja zrobilam jeszcze 2 fotki wiec wklejam Podobno na Nosalu juz chodzi wyciag wiec w czwartek bede smigac na snowblade`ahc (mam nadzieje ze nie stopnieje do czwartku )
Xre boskie fotki ja pewnie między świętami a sylwestrem będe w Białym Dunajcu to sobie też poogladam ech...a w stoliy zasypało trochę
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 22:42   #152
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pada śnieg!!

Cytat:
Napisane przez xre
A ja zrobilam jeszcze 2 fotki wiec wklejam Podobno na Nosalu juz chodzi wyciag wiec w czwartek bede smigac na snowblade`ahc (mam nadzieje ze nie stopnieje do czwartku )
Xre boskie fotki ja pewnie między świętami a sylwestrem będe w Białym Dunajcu to sobie też poogladam ech...a w stolicy zasypało trochę

oj podwójnie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 22:53   #153
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Pada śnieg!!

Cytat:
Napisane przez whitebeth
Eh, Xre...Ja chce sniegu!! Ty mi tu pokazujesz takie widoki , a w Zielonej ani jednen płatek jak na złość nie spadnie. Jeszcze kilka takich fotek, to się spakuje i przyjadę do Ciebie Przygarniesz mnie to w zamian bedę Ci odśnieżać: odrzucać śnieg spod domu


wymiekam! Jestes pewna ze chcesz odsniezac przez prawie pol roku 60m podjazd i 100m2 podworka? Nie ma problemu Jeszcze Ci za to podziekuje Ja w zeszlym roku juz mialam dosc, jak wstawalam o 6 rano zeby odsniezyc, bo nie dalo sie wyjsc na ulice, przez noc nie raz napadalo sniegu do kolan ehh takie uroki zimy

Mirianko do tego czasu to dopiero nasypie Oj bedzie co ogladac Najladniej jest wtedy, wszystko pieknie udekorowane i takie belutkie. Najlepiej wyjechac na Salamandre, albo na sama gore Gubalowki w nocy. Tak pieknie wszystko wyglada ze szok! Jak jest pezhmurne niebo to widac gwiazdki na niebie i cale osniezone gory (czasem az swieca w nocy jak jest pelnia) na fotce giewontu widac jak to wyglada (to jest fotka robiona w nocy)
To przykadowa fotka z zeszlego roku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (21,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (27,3 KB, 5 załadowań)
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 23:05   #154
whitebeth
Zadomowienie
 
Avatar whitebeth
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 539
Dot.: Pada śnieg!!

Cytat:
Napisane przez xre
wymiekam! Jestes pewna ze chcesz odsniezac przez prawie pol roku 60m podjazd i 100m2 podworka?
chyba się wkopałam dosłownie Jak u nas śniegu długo nie będzie i będę bardzo zdesperowana to przyjadę .pługiem
whitebeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 13:48   #155
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Pada śnieg!!

w koncu porzadnie sypnelo sniegiem i zrobilo sie bialo jedyny minus- male dzieciaczki biegajace za toba ze kulkami...:/ ale co tam... tez kiedys bylam dzieckiem i je rozumiem
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 13:53   #156
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Pada śnieg!!

Cytat:
Napisane przez xre
Mirianko do tego czasu to dopiero nasypie Oj bedzie co ogladac Najladniej jest wtedy, wszystko pieknie udekorowane i takie belutkie. Najlepiej wyjechac na Salamandre, albo na sama gore Gubalowki w nocy. Tak pieknie wszystko wyglada ze szok! Jak jest pezhmurne niebo to widac gwiazdki na niebie i cale osniezone gory (czasem az swieca w nocy jak jest pelnia) na fotce giewontu widac jak to wyglada (to jest fotka robiona w nocy)
To przykadowa fotka z zeszlego roku
o ranyyyy
juz sie nie moge doczekac wyjazdu
ten Giewont jest przepiękny o rany
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.