Higiena? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 22:43   #1
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936

Higiena?


Kuplam sobie dzis kanapke,taka na cieplo.Czasem tak robie jak jestem na miescie i jest mi zimno.Cale szczescie ze nie zdazylam jej zblizyc do ust tylko spojrzalam na nia bo kapnal mi sos...Spojrzalam a z niej wystawal wlos(nie moj i nie z glowy...).Oczwiscie wrocilam z kanapka i sterczacym wlosem,zrobilam mala awanture przy ludziach ktorzy stali w kolejce,dostalam spowrotem swoje 3,80zl ale do tej pory boli mnie brzuch,jestem zla.
To jest dosc znane miejsce(ale nie wiem czy moge podac nazwe,ewentualnie miejsce w ktorym sie znajduje)jest tam zawsze kolejka.
Jak pomysle o tym to dostaje drgawek,ludzie tam kupuja i nie wiedza ze mozna znalezc tam takie gadżety...Ja w kazdym razie juz nie kupie nic w tej sieci ani w zadnym lokalu.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 22:48   #2
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Higiena?

Pewnie ze powiedz jaki to lokal, moze uchronisz kilka wizazanek przed kanapka do ktorej pracownicy "DODAJA COS OD SIEBIE" ble. Ja dla przykladu dodam ze w Krakowie na Florianskiej znalezi 30 roznych rodzajow meskiego nasienia w sosach do KEBABOW! A FE! Dobry pomysl zeby odradzac wszystkie knajpy z BRUDNYM RZARCIEM!!!!!!!!!!!!!!!!! ! JAK NAJBARDZIEJ JESTEM ZA!!!!!!!!!!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 22:55   #3
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Higiena?

Oskar w przejsciu podziemnym,na odcinku pomiedzy dawnym hotelem Forum a wejsciem do metra.
Najbardziej szokujace jest to,ze panie wogole nie byly zaskoczone,nie przejely sie tym.Wrecz przyjely moja reklamacje ze smiechem.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:01   #4
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Higiena?

Lepiej nie myśleć co może byc w każdym jedzeniu np.w chlebie.Jakie ręce mają piekarze,ile razy chleb im upadł itd.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:04   #5
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Thumbs down Dot.: Higiena?

Wiem cos na ten temat.... przykladowo wyobraz sobie ze np. na 10 glowek kapusty jest jedna splesniala w smaku tego nie poczujesz a dla wlasciciela to idealne wyjscie bo nic sie nie marnuje! Myslisz ze oni sie czyms przejmuja?? W Zakopcu jest pelno knajp w ktorych miejscowi po prostu nie jedza bo wiedza jaki syf jest w jedzeniu. A to ze sprzedawczynie sie nie zdziwily, moze oznaczac to ze to normalne rytualy pracownikow, ze np dlubie w nosie i gotuje, albo podrapie sie w krocze a potem brudnymi rekami naklada jedzenie. Czesto jest tak ze pracownicy dostaja premie jezeli nic sie nie marnuje
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:06   #6
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Higiena?

Obrzydlistwo!

Kiedyś znalazłam robala zapieczonego w chlebie, ale już wolę robala (pewnie się przypałętał) niż włosa wiadomo skąd (zapewne zaserwowanego z premedytacją).
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:15   #7
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Higiena?

Cokolwiek i gdziekolwiek sie kupi,nigdy nie ma pewnosci,ze to jest czyste.Jakby czlowiek patrzyl w kazdy jeden produkt,ktory je to by nic nie jadl.Najlepiej jest jesc i nie wiedziec nic Pojdziecie do extra restauracji,nawet tam nie wiadomo,czy ktos do zupy nie naplul(doslownie).Ja kiedys rozkroilam chleb,a tam worek,w srodku.Z wlosami tez sie trafialo,ale mnie na sam widok takich wlosow az mdli,chyba te wlosy to najbardziej obrzydzaja.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-22, 23:26   #8
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Higiena?

Strasznie mnie to zdenerwowalo.Wzielam numer tel do manager.Chociaz nie wiem po co,bo nie ma sensu chyba dzwonic.To juz nic nie da...Moja przyjaciolka powiedziala-"prosze cie,nie dzwon,ktos moze przez to wyleciec z pracy",ale przeciez sobie na to zasluzyl.Po co sa rekawiczki,czepki na glowe i inne ochraniacze?I co to za podejscie do klienta?Do reklamacji?
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 23:32   #9
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Higiena?

Ja mam sprawdzone knajpy i tylko w nich jadam i mam 100% pewnosci ze jedzenie jest tam w 100% czyste i nie macane brudnymi rekami, do innych knajp sie nie zblizam A o brudnych knajpach wiem od ludzi ktorzy tam pracuja i sami mowia co jest jadalne a co nie, wiec wiem co jem.
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 07:15   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Higiena?

zadzwon do sanepidu i popros o ew. sprawdzenie przestrzegania higieny w tym "lokalu".
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 07:26   #11
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Higiena?

Kiedys kupilam sobie jogurt , nie pamietam firmy ale nie byl z tych bezfirm owych tanich ,jakis taki z reklamowanych teraz. Jadlam i nagle poczulam cos twardego . Pomyslalam ,ze to owoc ,bo jogurt byl z owocow lesnych . Myslalam poprostu ,ze jakis taki sie trafil dziwny . Ugdyzlam i nic ,strasznie twarde ,wiec wyplulam na papier ,okazalo sie ,ze to nie owoc lesny a zuk :| Moj brat wzial go ,obmyl ,zeby sie upewnic ,ze to robal i jak go zobaczylam to myslalam ,ze zwymoituje Autentyczny zuk ,taki czarny z jeszczce wgniecionym pancerzem od mojego ugryzienia ... Bllle
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 07:57   #12
CinnaMoon
Rozeznanie
 
Avatar CinnaMoon
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 815
Dot.: Higiena?



O rany, przecież to wszędzie tak wygląda. W kanapkach są włosy, w chlebku sznurki i gwoździe, sperma zaś znajduje się, jeśli wierzyć plotkom, w co drugim produkcie.
Może jestem dziwna, ale mnie to nie rusza - widziałam knajpy "od tyłu", również za czasów wcześniejsych i zdaję sobie sprawę, jak bywa z higieną. Żyję i nie zaprzątam tym sobie głowy.
Mówić o tym, że ktoś "zasłużył" na utratę pracy dlatego bo zgubił włos, sztuk jeden, który być może wypadł spod czepka, to chyba lekka przesada
Ale może znieczuliłam się na owłosienie, bo mój kot linieje dzień w dzień i po prostu potrawy bez dodatków są dla mnie rzadkością
__________________
- Nie warto się wysilać. Niech diabli porwą ich wszystkich - powiedział. - Do kabaretu wstąp. Wypijemy po parę piw i popatrzymy, jak ten facet maluje.

(R. Zelazny, Książę Chaosu)
CinnaMoon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 08:16   #13
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Higiena?

Moje koty rowniez traca wlosy ale mowiac szczerze to wolalabym zjesc kanapke z wlosami zamiast wedliny niz wlosa lonowego , jakiejs kobiety z budki z hot dogami
Co do siersci mojego kota jestem przyzwyczajona ,ze zawsze mam ja na ustach po chociazby calusie
Kiedys moja sasiadka pracowala w budce z hot dogami wlasnie i pokazywala nam jak jej kaza robic . Jesli parowka spadnie to nie ma prtawa jej wurzucic ,bo to bylaby strata , moze ja ewentualnie umyc jesli jest bardzo brudna a jesli nie przyczepilo sie duzo smieci to po co tracic czas na mycie.
Do frytek byla przeznaczona jedna porcja oleju na dzien i to i tak dobrze bo moznabyloby bardziej oszczedzac
Duzo jest takich przypadkow po ktorych jak sobie to przypomne zdecydowanie wole sobie kupic kajzerke i parowke i zjesc jak jestem glodna na miescie niz takie dosyc ,ze niezdrowe to jeszcze zawierajace wiele gratisow zarelko
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 08:23   #14
Little_Shee
Zadomowienie
 
Avatar Little_Shee
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Bxl
Wiadomości: 1 980
Dot.: Higiena?

brrrr.... aż mi włsy dęba staneły od tego co mówicie... Ja często jadam u siebie w tzw chińskiej dzielnicy, czyli budkach gdzie sprzedają chińskie żarcie. Często z moim TŻ zastanawiamy się co też dziś nam w udziale przypadnie no i mamy zasadę zeby platstykowe sztućce łamać, wiadomo po co
__________________
Little


moj emigrancki blog

my world
Little_Shee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 09:46   #15
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: Higiena?

ja raczej staram się nie jadać na mieście z oczywistych powodów. Czasami jednak nie ma wyjścia i jest się skazanym na tego typu żywienie się. Wtedy jeżeli jestem bardzo głodna to staram się jeść w jednym sprawdzonym miejscu a nie w jakiś przypadkowych jadłodajniach. Choć też nie mam gwarancji że żadna niespodzianka mnie tam nie spotka. Daltego generalnie nie jestem fanką żadnego typu fast-foodów i wolę zjeść suchą bułkę niż jakąś wypasioną knyszę z dodatkami gratis!
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 09:47   #16
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Higiena?

ech, żeby to tylko w podejrzanych budkach... ale np. w eleganckich restauracjach używają tych samych "ozdobników" - mam na myśli warzywka, sałatę itp. - których ktoś nie zjadł - jak ładnie wygląda, to idzie na talerz dla następnego gościa. nic się nie zmarnuje. jeśli więc nie chcecie dostawać warzywek z recyclingu, to musicie je zawsze trochę podziubać a jak klient jest nieuprzejmy dla kelnerów, to może np. dostać schabowego z podłogi i z "sosem własnym". co do półproduktów typu zupki w proszku itp., to też nie wiadomo, co w nich siedzi. słowem, powinniśmy jeść tylko w domu, rzeczy przez siebie ugotowane od podstaw, inaczej nigdy nie ma pewności, co jemy. przykre.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 09:53   #17
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez xre
Ja mam sprawdzone knajpy i tylko w nich jadam i mam 100% pewnosci ze jedzenie jest tam w 100% czyste i nie macane brudnymi rekami, do innych knajp sie nie zblizam A o brudnych knajpach wiem od ludzi ktorzy tam pracuja i sami mowia co jest jadalne a co nie, wiec wiem co jem.
To ja miałabym prośbę o kilka kanjp na Krupówkach w których jest dobre i czyste jedzonko. Hmm.. choc nie wiem czy to już nie reklama..? Albo na PW. Dość często odwiedzam Tatry, a przy okazji Krupówki, więc mi się to przyda. A zawsze chodzimy do Grosika, bo tam dobre i tanie jedzenie Prosze o opinię i jakieś namiary.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:17   #18
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Higiena?

Najlepiej,bedac na miescie kupic sobie ciasteczka,chrupeczki,pal uszki,troche oszukac zoladek i jakos wytrzymac do domku,przeciez nikt z glodu nie umrze

Czytajac rzeczy,ktore sie Wam przytrafily do sie naprawde juz odechciewa jakiegokolwiek jedzenia (nawet kanapki zrobionej sobie w domku)A jesli chodzi o knajpy,ja tez mam swoje,tez mam pewnosc,ze tam nic w srodku nie dostane.Nigdy nie kupuje hamburgerow,hot dogow i innych na ulicy,za to kupuje w McDonldzie,Burger Kingu,choc zdaje sobie sprawe,ze tam najczystsze pewnie nie jest,ale tego nie widze.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:20   #19
pluszynka
Rozeznanie
 
Avatar pluszynka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: mazowieckie/ czasem Warszawa
Wiadomości: 716
Dot.: Higiena?

Ja też staram się nie jeść na mieście, ale z drugiej strony - jakoś mnie te wszystkie obrzydlistwa nie dziwią, choć wiem jak podziałać mogą na psychikę - pewnie przez pół oku oskara nie odwiedzisz można gotować w domu - ale przecież nie wiemy co jest w pieczywie (może nie mąka a jakiś zapychacz), wędlinach, jak przechowywano mięso itd.
pluszynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 10:26   #20
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez pluszynka
...ale przecież nie wiemy co jest w pieczywie (może nie mąka a jakiś zapychacz), wędlinach, jak przechowywano mięso itd.
W wędlinach to kiedyś przeczytałam, że jest 10% mięsa, a reszta to dodataki i jakieś chemikalia.
I muszę powiedzieć, że to raczej prawda, bo mam porówanie "szynki" ze sklepu, a szynki wiejskiej, którą się w domu robi. Niebo a ziemia, i w ogóle nie ma co nawet porównywać.
A w pieczywie - chlebie to napewno jest duzo czegoś co przedłuża jego świeżość.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:38   #21
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez edytcia
To ja miałabym prośbę o kilka kanjp na Krupówkach w których jest dobre i czyste jedzonko. Hmm.. choc nie wiem czy to już nie reklama..? Albo na PW. Dość często odwiedzam Tatry, a przy okazji Krupówki, więc mi się to przyda. A zawsze chodzimy do Grosika, bo tam dobre i tanie jedzenie Prosze o opinię i jakieś namiary.
ja się bardzo podłączam np pizzeria na Nowotarskiej(chyba dobrze pisze)jest oki??
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:38   #22
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez edytcia
W wędlinach to kiedyś przeczytałam, że jest 10% mięsa, a reszta to dodataki i jakieś chemikalia.
I muszę powiedzieć, że to raczej prawda, bo mam porówanie "szynki" ze sklepu, a szynki wiejskiej, którą się w domu robi. Niebo a ziemia, i w ogóle nie ma co nawet porównywać.
A w pieczywie - chlebie to napewno jest duzo czegoś co przedłuża jego świeżość.
Mój tato pracuje w PMB - Przemysł mięsny Białystok. Nauczyłam się, żeby nie kupować parówek, które kosztują mniej niz 10 zł/kg - jest w nich najwięcej sztucznych składników
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:42   #23
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Anul3k
Mój tato pracuje w PMB - Przemysł mięsny Białystok. Nauczyłam się, żeby nie kupować parówek, które kosztują mniej niz 10 zł/kg - jest w nich najwięcej sztucznych składników
Juz nie mówiąc o "innych, naturalnych składnikach"
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:45   #24
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez edytcia
Juz nie mówiąc o "innych, naturalnych składnikach"
Właśnie Nie znam się na tym tgak dobrze, ale czasami jak sobie posłucham... Szynka składjąca się w większości z białka... Fuuuuuj :/
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:48   #25
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez edytcia
W wędlinach to kiedyś przeczytałam, że jest 10% mięsa, a reszta to dodataki i jakieś chemikalia.
Często na opakowaniach jest umieszczana informacja ile jest np. szynki w szynce. Te tańsze mają około 60%
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:49   #26
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
GG do sylssa
Dot.: Higiena?

Przeglądając ten wątek jadłam bułke... I wiecie, straciłam apetyt........
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:50   #27
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
Często na opakowaniach jest umieszczana informacja ile jest np. szynki w szynce. Te tańsze mają około 60%
Tak są informacje na opakowaniach, ale jaka jest prawda to też nie do końca wiadomo.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:56   #28
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Higiena?

.

Edytowane przez barbi20
Czas edycji: 2007-10-26 o 12:47
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:58   #29
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez edytcia
Tak są informacje na opakowaniach, ale jaka jest prawda to też nie do końca wiadomo.
cały czas wierzę że jest jakaś "kontrol" która to wszystko sprawdza i bada i staram sie nie myśleć o tym co wiedziałam na mikrobiologii i towaroznawstwie spożywczym
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 11:49   #30
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Higiena?

Jesli chodzi o te sheke,zastanawia mnie to,rowniez moga byc to plotki,poniewaz jeszcze nie slyszalam zeby z powodu polknietego nasienia wyladowac w szpitalu.Natomiast w Mc Donaldach czest sie slyszy o nieswiezych hamburgerach,zatrutych itd.Ale w takich restauracjach sa przeprowadzane czest kontrole,sanepid ma takie instytucje na oku,zreszta,jeszcze mnie brzuch od tego nie rozbolal.Nie mozna do tego az tak podchodzic.Jesli bym miala sie wszystkiego obawiac,kupilabym maszynke do pieczenia chleba,hodowalabym sobie swinki,krowki,kurki,robil a z nich miesko,kielbaski,mleczko, maselko itd...wtedy bym miala 100% pewnosci,ze to co jem jest pyszne,zdrowe i czysciutkie.A tak niestety sie nie da,bynajmniej jesli chodzi o mnie.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.