Higiena? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-23, 12:26   #31
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Aneta???
,poniewaz jeszcze nie slyszalam zeby z powodu polknietego nasienia wyladowac w szpitalu..
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:52   #32
taszkin
Zakorzenienie
 
Avatar taszkin
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Podbeskidzie/BB
Wiadomości: 4 758
Dot.: Higiena?

tak..tez słyszałam o tym przypadku gdy ktoś ponoć napił się shakeów z Mc.
W obliczu obecnie trwającej wiecznej wojnie między dostarczycielami posiłków, nieuczciwej konkurencji musimy wziąć czasem pod uwagę, ze takie wiadomości to może być jej przejaw;-)
co do zatrutej dziewczynki poszła do lekarza sama, a stamtąd skierowano ją na badania zawartości żołądka ( co wykonuje się przewaznie w szpitalu ).
Bo mnie określenie "trafic do spitala" kojarzy się raczej z leczeniem.
taszkin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:54   #33
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Higiena?

No,tez mnie to troche rozbawilo.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:57   #34
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Najlepiej,bedac na miescie kupic sobie ciasteczka,chrupeczki,pal uszki,troche oszukac zoladek i jakos wytrzymac do domku,przeciez nikt z glodu nie umrze

Czytajac rzeczy,ktore sie Wam przytrafily do sie naprawde juz odechciewa jakiegokolwiek jedzenia (nawet kanapki zrobionej sobie w domku)A jesli chodzi o knajpy,ja tez mam swoje,tez mam pewnosc,ze tam nic w srodku nie dostane.Nigdy nie kupuje hamburgerow,hot dogow i innych na ulicy,za to kupuje w McDonldzie,Burger Kingu,choc zdaje sobie sprawe,ze tam najczystsze pewnie nie jest,ale tego nie widze.
McDonalds mimo swojej wielkiej sławy i tak full czystości nie utrzymuje, kilku moich znajomych pracuje w tej sieci i nasłuchałam się tego lub owego Prawdą jest natomiast, że starają się jak mogą a kiedy ktoś jest złapany na jakimś oszustwie lub zaniedbaniu - nie umyje rąk itp. od razu wylatuje.

Nie wspominam o shake'ach po wypiciu których ktoś wylądował w szpitalu [sperma w shake'ach] - pewnie to plotki, ale skurecznie mnie od szekjów odstraszyły.

Mimo tych wszystkich informacji nt. McDonaldsa nie omijam tej restauracji bo lubię takie jedzonko na szybko

W Szkocji pracowałam w gastronomii i powiem szczerze jeszcze nie słyszałam, ani też nie spotkałam się osobiście z próbami podawania nieświeżego jedzenia lub jakiegoś 'mycia brudnych parówek' a fuj!

Nie zdażyło mi się też tam spotkać w jedzeniu włosa lub jakiegoś innego gadżetu jak to mi się zdażało w Polsce Moze to kwestia tego, ze tam nawet budka z frytkami nie moze sobie pozwolić na takie 'wybryki' zostaliby zlonczowani o wiekszych restauracjach nie wspomne.
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:10   #35
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Higiena?

Hmm..Wlasnie dzwonilam do pani manager.Bardzo mila pani.Widac ,ze zalezy jej na kliencie,na dobrej opinii.Sprawdzila od razu zapis z kamer z tej godziny ktora podalam.No i rzeczywiscie,bylam,kupowa lam kanapke,po chwili odnioslam spowrotem.Pani z usmiechem na twarzy ja ode mnie zabrala,odwrocila sie,zamachnela i wyrzucila do smietnika.Ale nie tylko ten fakt zdenerwoqwal pania manager.Otoz okazalo sie ze telefon do niej dala mi ...kierowniczka zmiany.Tak wiec zostalam bardzo goraco przeproszona,poproszona zebym nie zrazala sie do nich-co niestety juz sie stalo.Po glosie slyszalam ze jest wsciekla na wczorajsza zmiane.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:15   #36
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Hmm..Wlasnie dzwonilam do pani manager.Bardzo mila pani.Widac ,ze zalezy jej na kliencie,na dobrej opinii.Sprawdzila od razu zapis z kamer z tej godziny ktora podalam.No i rzeczywiscie,bylam,kupowa lam kanapke,po chwili odnioslam spowrotem.Pani z usmiechem na twarzy ja ode mnie zabrala,odwrocila sie,zamachnela i wyrzucila do smietnika.Ale nie tylko ten fakt zdenerwoqwal pania manager.Otoz okazalo sie ze telefon do niej dala mi ...kierowniczka zmiany.Tak wiec zostalam bardzo goraco przeproszona,poproszona zebym nie zrazala sie do nich-co niestety juz sie stalo.Po glosie slyszalam ze jest wsciekla na wczorajsza zmiane.
Bardzo dobrze zrobiłaś ! Może to wreszcie kogos a na pewno tamte Panie nauczy porządku Przynajmniej nie będą myślały, ze są bezkarne
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:19   #37
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Higiena?

Mysle ,ze dobrze postapilas. To jest ich praca ,biora za to pieniadze i powinni wykonywac ja tak jak nalezy , a nie wogole nieuwazac ,nieprzestrzegac zasad higieny a potem jeszczce kpic sobie z klienta :|
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 13:19   #38
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez CinnaMoon

Mówić o tym, że ktoś "zasłużył" na utratę pracy dlatego bo zgubił włos, sztuk jeden, który być może wypadł spod czepka, to chyba lekka przesada
Przesada jest to,ze ktos nie przestrzega zasad higieny,nie dostosowuje sie do zasad ktore panuja?Ten wlos z dwoch powodow nie wypadl przypadkowo spod czepka.1-te panie nie maja czepkow,2 ten wlos nie byl z glowy co od razu zaznaczylam...A pozatym jezeli ta osoba nie dba o klientow,nie zalezy jej rowniez na tej pracy.Wiec jezeli jest tyle ludzi ktorzy nie maja tej pracy a naprawde im zalezy to chyba lepiej byloby gdyby ta osoba ja stracila a na te miejsce przyszedl ktos,komu naprawde bedzie zalezalo i bedzie te prace szanowal.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:28   #39
Izunia86
Wtajemniczenie
 
Avatar Izunia86
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 407
GG do Izunia86
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Przesada jest to,ze ktos nie przestrzega zasad higieny,nie dostosowuje sie do zasad ktore panuja?Ten wlos z dwoch powodow nie wypadl przypadkowo spod czepka.1-te panie nie maja czepkow,2 ten wlos nie byl z glowy co od razu zaznaczylam...A pozatym jezeli ta osoba nie dba o klientow,nie zalezy jej rowniez na tej pracy.Wiec jezeli jest tyle ludzi ktorzy nie maja tej pracy a naprawde im zalezy to chyba lepiej byloby gdyby ta osoba ja stracila a na te miejsce przyszedl ktos,komu naprawde bedzie zalezalo i bedzie te prace szanowal.
Dokladnie .Wiele osob jakby tylko mogly przestrzegaly by tych zasad 3 razy bardziej ,zeby tylko miec prace . Inni maja i zupelnie im nie zalezy. Dziwi mnie tez ,ze nie zalezy im na reputacji. Przeciez to przyjemnie jak klient jest zadowolony z obslugi , niestety niektorzy mysla o tym jak tylko odchrzanic swoja "robote " i miec z glowy :|
Izunia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:32   #40
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec
cały czas wierzę że jest jakaś "kontrol" która to wszystko sprawdza i bada i staram sie nie myśleć o tym co wiedziałam na mikrobiologii i towaroznawstwie spożywczym
Dokładnie, najlepszym wyjściem jest nie myślenie o tym za bardzo , no chyba, że są to takie przypadki jak podano wczesiej.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:39   #41
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Jesli chodzi o te sheke,zastanawia mnie to,rowniez moga byc to plotki,poniewaz jeszcze nie slyszalam zeby z powodu polknietego nasienia wyladowac w szpitalu.
organizm mojej kolezanki na polkniecie spermy reaguje...przeczyszczenie m...
nie wiem a jakich zasadach to dziala /sugestia psychiczna, nietolerowanie przez zoladek/ ale dziala. w przypadku dziecka tez tak moglo zadzialac
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 13:48   #42
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Najlepiej,bedac na miescie kupic sobie ciasteczka,chrupeczki,pal uszki,troche oszukac zoladek i jakos wytrzymac do domku
Hehehe Tylko ciekawe co jest w tych ciasteczkach,chrupeczkach i paluszkach
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:49   #43
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez nekome
organizm mojej kolezanki na polkniecie spermy reaguje...przeczyszczenie m...
Ależ Ty masz wnikliwe informacje na temat koleżanki
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:51   #44
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez edytcia
Ależ Ty masz wnikliwe informacje na temat koleżanki

a i owszem... jestem poradnia 'do jakiego lekarza mam isc' i z tym jej problemem nie wiedzialam
nekome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:51   #45
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez nekome
organizm mojej kolezanki na polkniecie spermy reaguje...przeczyszczenie m...
nie wiem a jakich zasadach to dziala /sugestia psychiczna, nietolerowanie przez zoladek/ ale dziala. w przypadku dziecka tez tak moglo zadzialac
Mogłoby gdyby dziewczynka wiedziała, że to sperma.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:53   #46
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez nekome
a i owszem... jestem poradnia 'do jakiego lekarza mam isc' i z tym jej problemem nie wiedzialam
No wobrażam sobie, że Cię koleżanka zaskoczyła pytaniem
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:54   #47
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Higiena?

Dziewczyny,nie przy jedzeniu A w ciasteczkach to nie wiem,ale bynajmniej sa pieczone,pod wplywem wysokiej temperatury to co mialoby ewentualnie byc-juz chyba nie ma.Chrupki kukurydziane sa czyste
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:25   #48
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez edytcia
To ja miałabym prośbę o kilka kanjp na Krupówkach w których jest dobre i czyste jedzonko. Hmm.. choc nie wiem czy to już nie reklama..? Albo na PW. Dość często odwiedzam Tatry, a przy okazji Krupówki, więc mi się to przyda. A zawsze chodzimy do Grosika, bo tam dobre i tanie jedzenie Prosze o opinię i jakieś namiary.
tak
jednak Grosik jest the best(nawet mój ukochany McDonal,nie dorówno Grosikowi na Krupówkach
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 14:30   #49
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez windykatorka
tak
jednak Grosik jest the best(nawet mój ukochany McDonal,nie dorówno Grosikowi na Krupówkach
Noo, widzę, że nie tylko ja jadam w Grosiku
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-23, 21:23   #50
barbi20
BAN stały
 
Avatar barbi20
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 156
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Aneta???
No,tez mnie to troche rozbawilo.

Nie rozumiem co jest w tym akiego śmiesznego?? Wyobraź sobie, że małe dziecko, które wypije kilka rodzajów męskiego nasienia może się źle czuć i nie ma w tym nic dziwnego a tymbardziej nie ma w tym nic śmiesznego....
barbi20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 23:09   #51
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Higiena?

Najbardziej rozwala mnie to ze KAZDY PRACOWNIK MUSI PRZEJSC SZKOLENIE NA TEMAT BEZPIECZENSTWA I HIGIENY PRACY!!!!!!!!!! Oczywiscie niektorzy nawet nie wiedza ze cos takiego isnnieje Jakby tak podstawic te przyklady do przepisow dotyczacych pracy... mozna sie na prawde zdziwic, bo wieeeele osob uwaza ze przepisy sa po to zeby je lamac (nie jestem chodzacym paragrafem, ale ja bym nie miala sumienia tak robic i jezeli ktos ma zle intencje, niech poniesie konsekwencje )
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 23:21   #52
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Higiena?

Znow tamtedy dzis przechodzilam.Ale odrzucil mnie juz sam zapach...Ble:-P
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 23:27   #53
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez warszawianka
Oskar w przejsciu podziemnym,na odcinku pomiedzy dawnym hotelem Forum a wejsciem do metra.
Najbardziej szokujace jest to,ze panie wogole nie byly zaskoczone,nie przejely sie tym.Wrecz przyjely moja reklamacje ze smiechem.
Ooo.. nieee...
A co Ja wracam z "Fermentu" z imprezy to właśnie tam ląduje z moją siostrą...
Albo:
* zmienie lokal imprezy,
* przejdę na dietę,
* przestanę jeść te cholerne fast-foody...

Niach...!

A co do jedzenia- mając praktykę
w nie jednym hotelu, miałam także nie raz "przyjemność" spotkać się z takim chamstwem, typu:
"Pani wczoraj nie była miła, to ja dzisiaj Pani napluję do kawy/ herbaty/obiadu/
śniadania/kolacji-->
nie potrzebne skreślić...
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 23:35   #54
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Higiena?

Tak myślę właśnie nad tymi potrawami
i doszłam do wniosku, że poumieralibyśmy z głodu, gdybyśmy mieli zostać uświadomieni w tym, jak nasza potrawa została przyrządzona, lub co ktoś do niej dodał...

Kucharze plujący do jedzenia i Bóg wie co jeszcze, chemiczne produkty (zupki
w proszku itd) spryskiwane owoce, warzywa, mięsa w supermarketach odświeżane piąty raz po upływie terminu spożycia...
i tak dalej.... i tak dalej...
mogłabym wymieniać do rana,
ale czasu nie mam ;- )
Tak poza tym, naturalności w naszym życiu już naprawdę brak.
W zamian za to pojawia się sztuczność...
I nie tylko w jedzeniu...
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...


Edytowane przez Juda
Czas edycji: 2005-11-23 o 23:38 Powód: literówka
Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 23:51   #55
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Higiena?

Tylko, że to są dwie różne sprawy. Zwykle nie zastanawiamy się jakie świństwo może być w kanapce - kupujemy i jemy. Ale gdy staniemy twarzą w twarz z czymś mało zjadliwym zaczyna być nieprzyjemnie.
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 00:14   #56
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Mirianka
ja się bardzo podłączam np pizzeria na Nowotarskiej(chyba dobrze pisze)jest oki??

Chcialam Ci wyslac PW ale wyswietla mi ze masz zawalona skrzynke Buuu
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 00:51   #57
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez xre
Chcialam Ci wyslac PW ale wyswietla mi ze masz zawalona skrzynke Buuu
o rety juz czyszczę i czekam na info
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 00:55   #58
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez barbi20
Nie rozumiem co jest w tym akiego śmiesznego?? Wyobraź sobie, że małe dziecko, które wypije kilka rodzajów męskiego nasienia może się źle czuć i nie ma w tym nic dziwnego a tymbardziej nie ma w tym nic śmiesznego....

Moje zdanie jest takie,ale to jest tylko moje zdanie.Uwazam ze nie ma raczej mozliwosci zrobienia czegos takiego do shake.Po pierwsze-za duzo ludzi sie tam kreci.A po drugie,shake nie nalewa sie z butelki czy czegos tam,ale z automatu,ktory kazdy widzi i raczej nie jest mozliwe otworzyc go poprostu,zrobic swoje i juz.Ale chyba musze na dniach wybrac sie do McD obczaic te automaty z sheikami dla pewnosci,lubie sheiki waniliowe,zawsze byly pyszne
Wszedzie zdarzaja sie glupki,ktorych baw takie zajecie,rozne swinstwa potrafia robic (mialam kiedys jeszcze w liceum praktyki w roznych miejscach )A jesli chodzi o dzieci (czy doroslych).Skad wiesz czy Ty tego kiedys nie wypilas przez przypadek,czy ja,czy ktos inny.Zyjesz?I to wcale nie chodzi tylko o sheiki.Trzeba by sobie sprawic mikroskop,ktory bedziemy wszedzie zabierac i przy kazdej okazji badac co jest w zupce,bulce,jogurcie czy czym innym
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 01:10   #59
Juda
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Za górami, za lasami...
Wiadomości: 5 135
GG do Juda
Dot.: Higiena?

Cytat:
Napisane przez Aneta???
Moje zdanie jest takie,ale to jest tylko moje zdanie.Uwazam ze nie ma raczej mozliwosci zrobienia czegos takiego do shake.Po pierwsze-za duzo ludzi sie tam kreci.A po drugie,shake nie nalewa sie z butelki czy czegos tam,ale z automatu,ktory kazdy widzi i raczej nie jest mozliwe otworzyc go poprostu,zrobic swoje i juz.Ale chyba musze na dniach wybrac sie do McD obczaic te automaty z sheikami dla pewnosci,lubie sheiki waniliowe,zawsze byly pyszne
Wszedzie zdarzaja sie glupki,ktorych baw takie zajecie,rozne swinstwa potrafia robic (mialam kiedys jeszcze w liceum praktyki w roznych miejscach )A jesli chodzi o dzieci (czy doroslych).Skad wiesz czy Ty tego kiedys nie wypilas przez przypadek,czy ja,czy ktos inny.Zyjesz?I to wcale nie chodzi tylko o sheiki.Trzeba by sobie sprawic mikroskop,ktory bedziemy wszedzie zabierac i przy kazdej okazji badac co jest w zupce,bulce,jogurcie czy czym innym
Wyjęłaś mi to z ust ;- )
__________________
Gdy się na coś nie zgadza, to jest wredna i cyniczna.
Jak kocha, to jest naiwna, a jak nie kocha, to jest zimna.
Jeśli jest sama, to znaczy, że nikt jej nie chciał,
a jeśli jest z kimś, to znaczy, że cwana.
A gdy dostaje furii to jej się tylko tak zdaje...

Juda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-24, 01:24   #60
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Higiena?

Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.