"Kretynka" na forum!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-05, 18:27   #61
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez smirky
Nati4 - mam prośbę: czy możesz ignoirować mój wątek i moje wypowiedzi.
Dziękuję, ale nie mam ochoty z tobą dyskutować.
Przepraszam, ale chyba jestem uprzedzona do ciebie( po przeczytaniu twoich wpisów) Z daleka wyczuwam od ciebie arogancję...
Wybacz, ale ja zawsze jestem szczera do bólu.
Nie mam nic przeciw, że ty też napewno mnie nie trawisz
Dziękuję nie skorzystam z Twojej propozycji. Oooo super-jestem arogancka, nie lubisz mnie i pewnie jestem wg Ciebie w kategorii równiejsi :hahahah: Ubaw po pachy. Jesteś szczera do bólu,ale również nie potrafisz odeprzeć argumentów i lepiej napisać,że "nie chce mi się z Tobą gadać" niż przyznać rację. Co do Twójego ostatniego zdania-uwierz mi nie jestem do Ciebie uprzedzona,w odróżnieniu od Ciebie ...... Poprostu siedzę na tym forum zbyt długo,by nie reagować śmiechem na takie głupoty jak ty wypisujesz. Kolejny bohatyr na forum ....... Do czego ty dąższysz? Myślisz,że coś osiągniesz przez takie posty-raczej zapiszesz się w naszych pamięciach jako ta co wypisuje brednie,a nie wprowadzisz jakiś zmian. Trop dalej KWA-to jak szukanie Graala
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:36   #62
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Ach, i nie było nierówności i równości; to, że eksperyment z karmą się nie udał - oczywiście tego nie dowodzi, więc pewnie i dalej nie ma.

Jesteśmy takie mądre, szlachetne, kulturalne i obiektywne - a zwykła zabawa, która w konsekwencji zabawą się być nie okazała, sprowadziła się do patologii.
A ja bym powiedziała, że: jak w zyciu.

...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:41   #63
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: "Kretynka" na forum!!

A ja nie mam nic przeciwko powstawaniu KWA .To naturalne,że można kogoś lepiej poznać na forum i częściej z kimś rozmawiać.Jeśli ktoś to nazywa KWA -proszę bardzo.Ale nagonek na innych użytkowników z tego tytułu -nie popieram.A sama padłam ofiarą pewnego KWA-jeśli tak to można nazwać oczywiście .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:45   #64
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Ach, i nie było nierówności i równości; to, że eksperyment z karmą się nie udał - oczywiście tego nie dowodzi, więc pewnie i dalej nie ma.

Jesteśmy takie mądre, szlachetne, kulturalne i obiektywne - a zwykła zabawa, która w konsekwencji zabawą się być nie okazała, sprowadziła się do patologii.
A ja bym powiedziała, że: jak w zyciu.
Wiesz, z Karmą było jednak nieco inaczej... Po prostu niektóre osoby nie umiały wyhamować, obudził się w nich syndrom chomika... No i niestet zdarzało się, że jakaś Wizażanka z wielką Karmą, zupełnie mi nie znana -> zaglądam w profil, przeglądam jej wypowiedzi - okazuje się, że wypowiada się w kilku "chwytliwych" wątkach na Plotkowych. No cóż, takiego obrotu sprawy jednak nikt chyba nie przypuszczał...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:46   #65
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Jak dla mnie rozmowa nie ma sensu. Smirky ma gotową teorię dziejów i nie wydaje mi się, aby była gotowa do rozmowy - jedynie do uświadomienia Wam wszystkim, w jakim gnieździe żmij się znajdujecie.

Stąd też moje prośby o pigułki - ponieważ osoby ogarnięte na tyle teoriami spiskowymi dziejów, że rejestrują się na jakimś forum i (nic nie mając do admina) udowadniają, że 30 moderatorów podlizuje się adminowi i dlatego tylko są moderatorami... albo jakąkolwiek inną bzdurę (KWA, równiejszość) na pewno widzą w sprzedawczyni sklepowej agenta ABW, taksówkarzu utajnionego mafiosa itp.

Jak dla mnie - EOT. Miałem już 300 takich wątków i nigdy nie udało mi się dyskutować, jedynie rzucać prawdami ogólnymi. Które dla coponiektórych są tak oczywiste, jak to, że ziemia jest płaska.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:48   #66
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: "Kretynka" na forum!!

"Ktoś" próbuje mnie zdenerwować i wkręcać w dalsze dyskusje.
Nie róbmy wielkiej afery!
To są moje uwagi. Nie chcę nikogo przekonywać. Miejcie swoje zdanie. Wytłumaczę się jeszcze z KWA.
Nawet fajnie, że są tu osoby z poczuciem humoru, nie mam nic przeciw szczerym komplementom - jestem nawet za.
Posądziłam o lizostwo za: (przepraszam za brak dołączonych wątków - dużo czasu). Pewna pani moderator zrobiła paznokcie - ewidentnie katastrofalne i prosiła o opinię. Och jak pięknie , jak cudownie, ależ ty jesteś zdolna,wspaniale no i buziaczki. Dla mnie to było bezczelne chamstwo. Przecież nie musiała jej wytykać błędów i krytykować, ale ten zachwyt? To nie kwestia gustu to było strasznie niedokładne wykonanie - jak dla mnie to tragedia, ale jaki to był zachwyt. Wielka euforia jakby nie wiem co to był za okaz. Dla mnie to było obrzydliwe lizostwo.
Mam nadzieję, że chociaż trochę wytłumaczyłam się z KWA.
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:49   #67
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Jak dla mnie rozmowa nie ma sensu. Smirky ma gotową teorię dziejów i nie wydaje mi się, aby była gotowa do rozmowy - jedynie do uświadomienia Wam wszystkim, w jakim gnieździe żmij się znajdujecie.

Stąd też moje prośby o pigułki - ponieważ osoby ogarnięte na tyle teoriami spiskowymi dziejów, że rejestrują się na jakimś forum i (nic nie mając do admina) udowadniają, że 30 moderatorów podlizuje się adminowi i dlatego tylko są moderatorami... albo jakąkolwiek inną bzdurę (KWA, równiejszość) na pewno widzą w sprzedawczyni sklepowej agenta ABW, taksówkarzu utajnionego mafiosa itp.

Jak dla mnie - EOT. Miałem już 300 takich wątków i nigdy nie udało mi się dyskutować, jedynie rzucać prawdami ogólnymi. Które dla coponiektórych są tak oczywiste, jak to, że ziemia jest płaska.



Złosiu..........:rolleyes : , a czy Ty dzisiaj nie piłeś, za przeproszeniem - szampana?
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 18:50   #68
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez Fresa
A ja nie mam nic przeciwko powstawaniu KWA .To naturalne,że można kogoś lepiej poznać na forum i częściej z kimś rozmawiać.Jeśli ktoś to nazywa KWA -proszę bardzo.Ale nagonek na innych użytkowników z tego tytułu -nie popieram.A sama padłam ofiarą pewnego KWA-jeśli tak to można nazwać oczywiście .
Inna rzecz, że bywamy, przynajmniej te aktywniejsze, widoczne Wizażanki - na forum na tyle aktywne właśnie, że mamy prawo darzyć kogoś mniejszą lub większą sympatią - i tym samym - podzielać, choćby przez sympatię czyjeś stanowisko, lub nie.

Nie oczekujcie od nas zatem czystej demokracji - bo to niemożliwe dla mnie.
Nikt, dla odmiany, niech mi nie wytyka tego, że kogoś bardziej lubię, i go poprę.

Bez przesady.

Wystarczy pobyć tu trochę dłużej - i znajdzie się ten najswojszy kawałek podłogi. Dal każdego.

Ale jak się uważa, że się jest od razu Młodym Gniewnym, co to nam się wytknie to i tamto i zrobi tym samym z nami porządek, albo: niech tam będzie, nie przegadam ich, to im zamieszam w tym kiślu, w tym kółku graniastym (już czytałam takie śmieszne aple), to cóż, ode mnie:

byle smród, co walczy z wentylatorem uważa się za don Kichota.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:53   #69
verde
Raczkowanie
 
Avatar verde
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 40
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Smirky masz rację!!!!!! to forum to jedno wielkie kółeczko adoracji starszych użytkowników i włażenie sobie w tyłek bez wazeliny.
__________________


verde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:54   #70
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Obosz... Verde, pragnę Ci pogratulować.
Ręce mi opadły, zwątpiłam.
EOT.
(Pozostaje tylko pytanie - to co tu robisz? )
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 18:57   #71
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez rachela
Wiesz, z Karmą było jednak nieco inaczej... Po prostu niektóre osoby nie umiały wyhamować, obudził się w nich syndrom chomika... No i niestet zdarzało się, że jakaś Wizażanka z wielką Karmą, zupełnie mi nie znana -> zaglądam w profil, przeglądam jej wypowiedzi - okazuje się, że wypowiada się w kilku "chwytliwych" wątkach na Plotkowych. No cóż, takiego obrotu sprawy jednak nikt chyba nie przypuszczał...
Ale ''niektórymi osobami'' jesteśmy my.

(gdyby karmę zepsuło kilka osób - nie zabranoby zabawki tym kilkuset czy kilku tysiącom użytkowników, zresztą, opinię o karmie wyraziłam, nie wracam do tego).

Za dużo natomiast tu klawiszy wyciorałam, by nie poznać, jak układa się takie wirtualne bytowanie.

Osobiście nie wierzę w teoriie spiskowe, jak napisał Złośliwiec.
Admina np. nie mam się o co czepiać, bo nas jest od groma - i musi dopilnować, by forum trzymało poziom - i abyśmy się tu nie pozabijały w końcu...

Bo, oj, za łby to my się już brać potrafimy...
Same charakterki tutaj, z mniej lub bardziej zgrabniejszą polszczyzną.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 18:59   #72
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez verde
Smirky masz rację!!!!!! to forum to jedno wielkie kółeczko adoracji starszych użytkowników i włażenie sobie w tyłek bez wazeliny.
Nie wyzywaj nas od grubasów , aż takich wielkich tyłków to my nie mamy, aby sobie nawzajem wchodzić w to, nieszczęsne, kakaowe oko.
Przesadzasz. Wpadaj częściej, nie jedynie obserwuj.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:00   #73
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez smirky
"Ktoś" próbuje mnie zdenerwować i wkręcać w dalsze dyskusje.
Nie róbmy wielkiej afery!
To są moje uwagi. Nie chcę nikogo przekonywać. Miejcie swoje zdanie. Wytłumaczę się jeszcze z KWA.
Nawet fajnie, że są tu osoby z poczuciem humoru, nie mam nic przeciw szczerym komplementom - jestem nawet za.
Posądziłam o lizostwo za: (przepraszam za brak dołączonych wątków - dużo czasu). Pewna pani moderator zrobiła paznokcie - ewidentnie katastrofalne i prosiła o opinię. Och jak pięknie , jak cudownie, ależ ty jesteś zdolna,wspaniale no i buziaczki. Dla mnie to było bezczelne chamstwo. Przecież nie musiała jej wytykać błędów i krytykować, ale ten zachwyt? To nie kwestia gustu to było strasznie niedokładne wykonanie - jak dla mnie to tragedia, ale jaki to był zachwyt. Wielka euforia jakby nie wiem co to był za okaz. Dla mnie to było obrzydliwe lizostwo.
Mam nadzieję, że chociaż trochę wytłumaczyłam się z KWA.
I co wynika z Twojego przykładu Bo się zgubiałam-jakaś moderator zrobiła paznokcie, były kiepskie,a potem ONA wytykała błędy Myślisz,że to,że ktoś jest modem na tym forum sprawia,że wszyscy mu się do stóp rzucają Jak się komuś coś nie podoba to zawsze może napisać,że dla tej osoby to jest kiepskie wykonanie,a nie robić wietrzyć spisek.

Fresa,Aeterna jak najbardziej macie rację Dobrze,że modami nie jesteście

Verde-

Z tego co czytam to jest forum techniczne,a nie uśmiechnij się
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:01   #74
kasia5558
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Aeterna, bardzo podobala mi sie Twoja wypowiedz

a co do niesmiertlnego KWA....mnie by w zyciu nie przyszlo na mysl, zeby tak nazwac wizaz. ALE - czasem sympatia do kogos przeslania fakty (widac to na czasem na forum mm - tak jak ktos podal przyklad).

Mimo to, dla mnie nie sprawia to problemu - jak w kazdym srodowisku tworza sie "koleczka" znajomosci, tak jak w klasie mamy grupki po kilka osob ktore sie wspieraja, lubia sie itp. Mnie to kompletnie nie przeszkadza, ale nie zaprzeczam ze cos takiego nie istnieje - lubie wizaz, wy tez, jesli komus cos przeszkadza - olac, ignorowac, zajac sie tym co w wizazu fajne
kasia5558 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:03   #75
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Dziewczyny - proponuję się wycofać z tego wątku - nie przeszkadzajcie lekarzom jak nas leczą
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:04   #76
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
a co do niesmiertlnego KWA...
Ale Wizaż jest otwarty , tu nie ma selekcji (nie tej: wstępnej).

Każdy ma swoją szansę, bywa, że niejedną.

Rok temu nie miałam pojęcia o istnieniu portalu - dziś jestem i lubię to miejsce.
Daje się.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:05   #77
verde
Raczkowanie
 
Avatar verde
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 40
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Ludzie!!!! Myśłam że za moją wypowieź mnie zjecie!! Ale jednak widzę że jest tu kilka porządnych osób z poczuciem humoru. Szacunek.
__________________


verde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:09   #78
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Aeterna,czasem nie moge czytac Twoich wypowiedzi i zdazalo sie ze mam kompletnie inne zdanie ale rzeczywiscie,tu,w tym watku zgadzam sie z tym co napisalas calkowicie
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:12   #79
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Idę sobie , zaznaczę, choć nie muszę, że się zakorzeniłam nie od parady - więc trochę się już znam (i już raczej odpowiadać nie będę)


Z mojej strony EOT, daj Panie Boże
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-05, 19:23   #80
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cześć wszystkim
widzę że dyskusja rozwija nam się w kilku kierunkach ;-)

To ja może najpierw o KWA metofora Natii z Graalem - bardzo trafna .
Ponieważ chwilowo nie widzę w wątku nikogo z numerkiem rejestracyjnym niższym od mojego to się wypowiem w imieniu "starych wizażanek"

Otóż, kiedy się zarejestrowałam na wizażu te ponad 4 lata temu, to też w pierwszej chwili miałam wrażenie że to jakieś prywatnie wzajemnie znające się towarzystwo gada ze sobą. Coś napisałam, nikt mnie nie zeżarł, przy czym uczciwie przyznam że nigdy nikomu nie próbowałam przywalić, bo po prostu nie przyszłoby mi to do głowy. Bo serwis spodobał mi się szalenie, głównie z powodu odjechanych kompletnie dyskusji na forum (ale naprawdę świetne były na czacie ) można było pobrykac bez obaw, bo po pierwsze wszyscy traktowali się z sympatią, a po drugie nikt mne miał kompleksów i nie popadał w wypowiedziach w stylistykę Kancelarii Prezydenta
Słowem - na początku był KWA. I tylko KWA

N.b. Dopiero rok później przekonałam się, że nikt z tego grona nie widział się nigdy wcześniej w tzw. realu .

A potem - to już zaczęło przybywać użytkowników, i było różnie. Efektem pierwszej (nie wiem, czy całkiem uzsadnionej) krucjaty przeciw takim dyskusjom na forum (nawet nie pamiętam kto ja wywołał, możnaby poszperać w czeluściach plotkowego) było wycofanie się kilku świetnych i barwnych osobowości.
Absurd: z jednej strony te osoby zbudowały unikalną, zwabiającą ludzi atmosferę forum, z drugiej padły ofiarą osobowości na miarę siostry przełożonej z "Drewnianego różańca".
Potem wątki ' "KWA" i starych wizażankach zaczęły powtarzać się już z regularnością o jakiej wartoby pogadać na forum ezoterycznym
A jeszcze za chwilę zaczęły się ataki za Złosia, w moim przekonianu tylko za to że nie nadążał z głaskaniem wszystkich po ich kompleksach ..

Tia, do czego ja zmierzam ..
a do czego Ty zmierzasz, Smirky ??

z tą kretynką masz rację - jeśli ktoś tak napisał na naszym forum, uważam że kwalifikuje się do resocjalizacji.
Uzasadnienie:
Jest przynajmniej kilka metod, żeby dać komuś do zrozumienia że jest kretynem nie używając tego słowa i umiejętność wykonania tego kwalifikuje osobę do ludzi kulturalnych / Czyli takich, którzy moją szansę załapać się na KWA /

Ale, Smirky, zrozum - wszyscy tu obecni, ze Złośkiem na czele, bywają tutaj w czasie wolnym od innych zajęć, a przede wszystkim od zawodowej pracy i kosztem prywatnego życia.

Napisałaś do Złośliwca ? wzięłaś pod uwagę że może go nie być ??
nie odpowiedział ??

A napisałaś do Jelonka ?
Do mnie to wiem że nie ...

__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:33   #81
Iwona31
Rozeznanie
 
Avatar Iwona31
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Siedlce
Wiadomości: 891
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez Aeterna
Idę sobie , zaznaczę, choć nie muszę, że się zakorzeniłam nie od parady - więc trochę się już znam (i już raczej odpowiadać nie będę)


Z mojej strony EOT, daj Panie Boże

Najlepiej "czyta mi się" Aeternę, gdy wypiję drineczka....Rozumiem Ją - jak nikogo innego
__________________
Koniecznośc uwalnia od męki wyboru...
Iwona31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:57   #82
beti33
Raczkowanie
 
Avatar beti33
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 237
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Pan minister Roman Giertych zrobi dodatkowa godzine nauki patriotyzmu i godnego wychowywania w szkolach to moze przyszle pokolenia beda wiedziec ze nazwanie kogos "kretynem" jest bardzo obrazliwe
__________________
beti33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 19:58   #83
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Przykro mi, ale nie przekonałyście mnie do sielanki i sprawiedliwości na tym forum. Ja nie będę was przekonywać, że tak jest - ja tak widzę i podparłam się konkretnym przykładem. Żeby nie być gołosłowną zmuszona byłam do włączenia trzecich osób, chociaż bardzo nie chciałam wytykać ich błędów. Jest takich przykładów dużo więcej.
Oświadczam - nie znam się z żadną osobą z wizażu. Nie wypowiadam się w ich imieniu tylko we własnym.
Nie wiem kto, ale ktoś napisał żebym pobyła na tym forum i przekonała się, że nie ma tu wzajemnej adoracji. Bardzo mi się to podoba ta wypowiedź, przynajmniej podparta czymś. Nie tylko wmawiając mi urojenia, że nic tu się nie dzieje.
Próbowano mi wmówić czegoś, czego nie napisałam - przykład: adoracja starszych jako równiejsi ( o starszych nic nie wspominałam co nie znaczy, że tak się nie dzieje), że anastazja używając kretynki miała na myśli fryzjerkę nie wizażankę ( moje zdanie chociaż fryzjerka kretynka na forum nie podoba mi się) itd..
Zarzucano mi raz,że za późno zareagowałam, a raz , że za wcześnie (również na priwie). doniosłam.
Podkreślam, powtarzam itp..to nie był konkretny powód mojego zażenowania, ale problem ogólny i wielokrotny. Ta konkretna sytuacja jest tylko przykładem.
Podzieliłam się z wami swoimi spostrzeżeniami i życzę sobie, że chociaż troszeczkę "władza" weźmie to pod uwagę. Jeśli ewidentną zauważę adorację i bezkarne dokuczanie komuś. Będę reagowała, a więc uwaga kapuś - to ja czycha!!
Będę w obronie sprawiedliwości.
Lizostwu, adoracji, chamstwu mówię NIET!
Proszę nie wkręcać mnie w dyskusje na poziomie arogancji - tego nie lubię i unikam. Dziękuję za miłą i niemiłą dyskusję.


ORMO w dzień,
ORMO w nocy,
ORMO zawsze ku pomocy,
ORMO żyje,
ORMO czuwa,
ORMO życie nam zatruwa.

Edytowane przez smirky
Czas edycji: 2006-07-05 o 20:34
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:08   #84
Daenerys
Wtajemniczenie
 
Avatar Daenerys
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kiedys Wlkp teraz Eng
Wiadomości: 2 898
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Ledwo Szefowa litościwie zamknęła jeden wątek o KWA, a tu już następny.
Ja ze swojej strony nic takiego nie zaobserwowałam i to by było na tyle.
__________________




Daenerys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:32   #85
smirky
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 234
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez Daenerys
Ledwo Szefowa litościwie zamknęła jeden wątek o KWA, a tu już następny.
Ja ze swojej strony nic takiego nie zaobserwowałam i to by było na tyle.

I taka dyskusja mi się podoba mimo, że mamy przeciwne zdania. Pozdrawiam
smirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:40   #86
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez natii4

Fresa,Aeterna jak najbardziej macie rację Dobrze,że modami nie jesteście
Natii ,ja tam niestety zawsze muszę powiedzieć co myślę .A dlaczego niestety?Bo najczęściej myślę inaczej niż większość.A wiadomo,czym to grozi .I wcale nie mam na myśli banana .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:43   #87
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez smirky
Przykro mi, ale nie przekonałyście mnie do sielanki i sprawiedliwości na tym forum. Ja nie będę was przekonywać, że tak jest - ja tak widzę i podparłam się konkretnym przykładem. Żeby nie być gołosłowną zmuszona byłam do włączenia trzecich osób, chociaż bardzo nie chciałam wytykać ich błędów. Jest takich przykładów dużo więcej.
Oświadczam - nie znam się z żadną osobą z wizażu. Nie wypowiadam się w ich imieniu tylko we własnym.
Nie wiem kto, ale ktoś napisał żebym pobyła na tym forum i przekonała się, że nie ma tu wzajemnej adoracji. Bardzo mi się to podoba ta wypowiedź, przynajmniej podparta czymś. Nie tylko wmawiając mi urojenia, że nic tu się nie dzieje.
Próbowano mi wmówić czegoś, czego nie napisałam - przykład: adoracja starszych jako równiejsi ( o starszych nic nie wspominałam co nie znaczy, że tak się nie dzieje), że anastazja używając kretynki miała na myśli fryzjerkę nie wizażankę ( moje zdanie chociaż fryzjerka kretynka na forum nie podoba mi się) itd..
Zarzucano mi raz,że za późno zareagowałam, a raz , że za wcześnie (również na priwie). doniosłam.
Podkreślam, powtarzam itp..to nie był konkretny powód mojego zażenowania, ale problem ogólny i wielokrotny. Ta konkretna sytuacja jest tylko przykładem.
Podzieliłam się z wami swoimi spostrzeżeniami i życzę sobie, że chociaż troszeczkę "władza" weźmie to pod uwagę. Jeśli ewidentną zauważę adorację i bezkarne dokuczanie komuś. Będę reagowała, a więc uwaga kapuś - to ja czycha!!
Będę w obronie sprawiedliwości.
Lizostwu, adoracji, chamstwu mówię NIET!
Proszę nie wkręcać mnie w dyskusje na poziomie arogancji - tego nie lubię i unikam. Dziękuję za miłą i niemiłą dyskusję.


ORMO w dzień,
ORMO w nocy,
ORMO zawsze ku pomocy,
ORMO żyje,
ORMO czuwa,
ORMO życie nam zatruwa.
Pffffff... Tiaaa... No to władza wzięła pod uwagę. Dziękuję za uświadomienie - 6 lat żyłem w nieświadomości...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:46   #88
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez smirky

Podkreślam, powtarzam itp..to nie był konkretny powód mojego zażenowania, ale problem ogólny i wielokrotny. Ta konkretna sytuacja jest tylko przykładem.
Podzieliłam się z wami swoimi spostrzeżeniami i życzę sobie, że chociaż troszeczkę "władza" weźmie to pod uwagę. Jeśli ewidentną zauważę adorację i bezkarne dokuczanie komuś. Będę reagowała, a więc uwaga kapuś - to ja czycha!!
Będę w obronie sprawiedliwości.
Lizostwu, adoracji, chamstwu mówię NIET!
Proszę nie wkręcać mnie w dyskusje na poziomie arogancji - tego nie lubię i unikam. Dziękuję za miłą i niemiłą dyskusję.
Doprawdy, podziwiam Twoje poczucie misji
To urocze, że chcesz przebywać na tym forum, trawionym przez KWA i lizusostwo ( ) i bronić... ekhm, sprawiedliwości.
Czychaj sobie w obronie sprawiedliwości, ( ) skoro nie masz lepszych zajęć...

Cóż. Natii, Ty mi lepiej egzaminu nie gratuluj, bo to jest podejrzane .
Czy są na forum osoby, które lubię bardziej? No oczywiście, że tak. To chyba jasne i oczywiste? Czy są osoby, które znam osobiście? Oczywiście. To też chyba nic niezwykłego?
Jeśli to właśnie jest KWA, to ja z dumą mogę napisać, że do niego należę.

Czy to znaczy, że takiej lubianej/znajomej osobie pozwolę... no nie wiem, dublowac wątki albo zakładać je na złym forum? Albo pozwolę komuś łamać regulamin? inna sprawa, że zazwyczaj lubiane przeze mnie osoby trzymają się regulaminu
Chyba odpowiem na to pytanie sama, żeby nie było wątpliwości - nie, nie pozwolę.


No i na koniec chyba powtórzę za Zło, bo to doskonale oddaje moje odczucia, a do tego będzie pięknym pokazem KWA.

Pfffff.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:47   #89
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec
Pffffff...
Zło, nie wzdychaj ciężko, tylko baluj

EDIT: Nie mylić z - banuj
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-05, 20:51   #90
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: "Kretynka" na forum!!

Wie ktoś jak długo te upały będą trwał? Bo wakacje do 31 sierpnia Jeszcze trochę przed nami


Lexie-gratulować można zawsze Ja jutro swojego ostatniego wyniki odbieram-mam nadzieję,że pani profesor nie zrobi numeru jak poprzednio i będę wydzwaniać przez kilka dni
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:15.