Stara Linia Herbala - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-24, 23:38   #1
malinka23231995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44

Stara Linia Herbala


Witam
Poruszam wątek dotyczący wycofanej już linii kosmetyków do włosów Herbal Essences. Tęsknicie za nimi ? Ja bardzo.. Chyba nigdy nie pogodzę się z tą stratą Seria Rain Forest, czerwony szampon do włosów suchych i zniszczonych to najlepszy szampon jakiego kiedykolwiek użyłam, nie zapominając o rewelacyjnej odżywce.. A ten intensywny, piękny zapach.. Gdzie bym nie weszła tam pachniało moimi włosami.. Ahh, piękne czasy.
Podoba wam się nowa linia Herbali, jesteście z niej zadowolone ? Bo ja wcale I oczywiście czy znacie kosmetyki które można działaniem i efektem porównać do starych poczciwych herbalsów ? Czekam na odpowiedzi
malinka23231995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 12:12   #2
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Stara Linia Herbala

Cytat:
Napisane przez malinka23231995 Pokaż wiadomość
Witam
Poruszam wątek dotyczący wycofanej już linii kosmetyków do włosów Herbal Essences. Tęsknicie za nimi ? Ja bardzo.. Chyba nigdy nie pogodzę się z tą stratą Seria Rain Forest, czerwony szampon do włosów suchych i zniszczonych to najlepszy szampon jakiego kiedykolwiek użyłam, nie zapominając o rewelacyjnej odżywce.. A ten intensywny, piękny zapach.. Gdzie bym nie weszła tam pachniało moimi włosami.. Ahh, piękne czasy.
Podoba wam się nowa linia Herbali, jesteście z niej zadowolone ? Bo ja wcale I oczywiście czy znacie kosmetyki które można działaniem i efektem porównać do starych poczciwych herbalsów ? Czekam na odpowiedzi
jeśli chodzi o mnie to nowa linia to dno probowałam trzech: nie lam sie, nawilzanie po brzegi i szczesliwe zakonczenie pierwszy poza zapachem nie dawal nic fajnego nawilzajacy strasznie mi puszyl moje sianowate wlosy a tego szczesliwe zakonczenie uzywalam zaraz po fryzjerze i scieciu zniszczonych koncow ponoc mial zapobiec rozdwajaniu etc ale po dwoch tyg konce znow rozdwojone, tych szamponow uzywalam z odzywkami a z serii nawilzanie po brzegi mialam caly pakiet jedyne co fajnego mozna o nich powiedziec to zapachy i opakowania bo stara wersja miala gorsze, brzydsze buteleczki ale za to lepsze i skuteczniejsze dzialanie

Edytowane przez pin up girl1991
Czas edycji: 2012-04-25 o 12:14
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 01:03   #3
malinka23231995
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Stara Linia Herbala

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o mnie to nowa linia to dno probowałam trzech: nie lam sie, nawilzanie po brzegi i szczesliwe zakonczenie pierwszy poza zapachem nie dawal nic fajnego nawilzajacy strasznie mi puszyl moje sianowate wlosy a tego szczesliwe zakonczenie uzywalam zaraz po fryzjerze i scieciu zniszczonych koncow ponoc mial zapobiec rozdwajaniu etc ale po dwoch tyg konce znow rozdwojone, tych szamponow uzywalam z odzywkami a z serii nawilzanie po brzegi mialam caly pakiet jedyne co fajnego mozna o nich powiedziec to zapachy i opakowania bo stara wersja miala gorsze, brzydsze buteleczki ale za to lepsze i skuteczniejsze dzialanie

Mam dokładnie te same odczucia Próbowałam wszystkich w nadziei, że których z nich choć po części działaniem przypomni te dawne, znakomite szampony.. niestety. Nawilżenie po brzegi paradoksalnie wysuszyło moje włosy jeszcze bardziej Grawitacji nie działało ale nie tak jak trzeba Nie miałam lekkich uniesionych włosów tylko rozpuszone sianko (sianko po tym ich nawilżeniu) Pozostałe działały tak samo "znakomicie" W końcu się poddałam i przestałam szukać cudu w tej ich nowej linii. Po prostu zniszczyli swoją renome tym szajsem ;/ Bo (co przyznać muszę) choć opakowania, nazwy, żywe barwy i bombowe kampanie reklamowe przyciągają klientów, to konsumentki które wcześniej stosowały dawne ich produkty szybko zauważyły różnice.
malinka23231995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-26, 08:12   #4
pin up girl1991
Rozeznanie
 
Avatar pin up girl1991
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 503
Dot.: Stara Linia Herbala

Cytat:
Napisane przez malinka23231995 Pokaż wiadomość
Mam dokładnie te same odczucia Próbowałam wszystkich w nadziei, że których z nich choć po części działaniem przypomni te dawne, znakomite szampony.. niestety. Nawilżenie po brzegi paradoksalnie wysuszyło moje włosy jeszcze bardziej Grawitacji nie działało ale nie tak jak trzeba Nie miałam lekkich uniesionych włosów tylko rozpuszone sianko (sianko po tym ich nawilżeniu) Pozostałe działały tak samo "znakomicie" W końcu się poddałam i przestałam szukać cudu w tej ich nowej linii. Po prostu zniszczyli swoją renome tym szajsem ;/ Bo (co przyznać muszę) choć opakowania, nazwy, żywe barwy i bombowe kampanie reklamowe przyciągają klientów, to konsumentki które wcześniej stosowały dawne ich produkty szybko zauważyły różnice.
Nie da się różnicy nie zauważyć bo to jakaś tragedia i ta śmieszna cena a mimo to nie znikają z półek najlepsze jest to że kiedy nie pójdę do Rossmanna to w koszu z obniżkami leżą te ich cudowne maski po 4.99 z dawno przekroczonym terminem przydatności
pin up girl1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 09:20   #5
BlackSabbath
Raczkowanie
 
Avatar BlackSabbath
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 436
Dot.: Stara Linia Herbala

Cytat:
Napisane przez pin up girl1991 Pokaż wiadomość
Nie da się różnicy nie zauważyć bo to jakaś tragedia i ta śmieszna cena a mimo to nie znikają z półek najlepsze jest to że kiedy nie pójdę do Rossmanna to w koszu z obniżkami leżą te ich cudowne maski po 4.99 z dawno przekroczonym terminem przydatności
Ja właśnie w Rossmannie kupiłam w promocji tą różową odżywkę "Niech kolor będzie z Tobą!" do włosów farbowanych, cena była kusząca bo aż 70 % niższa, po pierwszym użyciu efekt był dobry, ale zerknęłam na skład i... sama chemia! naturalny ekstrakt z jagód acai na szarym końcu, kilkanaście pozycji za Parfum.
Zresztą skład szamponów nie lepszy, mimo pięknych zapachów nie ma w nich nic dobrego. Odżywki używam od święta, gdy nie mam czasu na nakładanie masek i muszę szybko poratować sie silikonami by rozczesać włosy.
Ale rzeczywiście stara linia była lepsza, uwielbiałam ten różany szampon.
__________________
Zapuszczam włosy!
cel-do talii

Stoję jeszcze w progu zatrzaśniętych drzwi
słyszę jeszcze słowa nieistotne już...
BlackSabbath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 21:19   #6
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Stara Linia Herbala

ja bardzo tesknie za rozmarynkiem , rumiankiem o rozyczka te nowe owocowe maja straszne chemiczne zapachy;/ i zaczely wysuszac;/
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 12:04   #7
Kaataarzynaa1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Stara Linia Herbala

Uzywałam starej linii parę lat temu ale dobrze pamietam co zrobiła z moimi włosami bo walczę z tym do dziś- zaczęły się przetłuszczać Niemniej zapachy były obłędne! Często słyszałam że pięknie pachnę Mimo poważnej wady tych szamponów na pewno uzywałabym ich okazjonalnie ze względu na przepiekny i już niespotykany zapach...
Kaataarzynaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:20.