Najgorsze wynalazki świata, grrr! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-23, 21:14   #1
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos

Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku


hehehe, ciekawe, czy watek przejdzie. Mysle jednak, ze wszystkie sie na takie "egzemplarze" natknelysmy:

chodzi mi o kretynsko zrobione/zaprojektowane elementy domu lub przedmioty codziennego uzytku.

Podam moje przyklady:

- kubel, jaki mam w domu: wysoki, srebrny, taki ze stali, otwierany na "pedal". Jest tak waski (bo taki, wiecei, smukly sie pewnie projektantowi wydawal), ze musze kupowac wielkie worki (bo gleboki), ale miesci sie w nim niewiele. Dodatkowo ma "wkladke"-plastikowe wiadro. Wyzarpanie worka ze srodka, gdy kubel jest juz pelny graniczy z cudem. Raz, ze to waskie, wiec cos wiekszego zawsze utknie, dwa, ze wkladka-wiaderko ma "uchwyt"-palak do noszenia i zawartosc worka przez worek zawsze mi sie, kuzwa zahacza o te roczke. Efekt? Gdy wycagam (w 1/3 pelny ofc) worek, zawsze ma dziure i musze go wladac w kolejny. Zuzycie workow : 5x wieksze. Jeden debil to zaprojektowal, a drugi to postawil w kuchni, gdzie sa bajbardziej rosohhate smieci (kartony, pudelka itd)

-kuchenka zamontowana tak blisko sciany, ze patelni nie da sie postawic na najwiekszy palnik, bo laduje i tak po srodku he he

-prysznico-kibel (wynalazek azjatycki) czyli oszczednosc miejsca w lazience poprzez powieszenie prysznica bezposrednio nad sedesem ha ha!
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 21:37   #2
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Ma ktoś zdjęcie tego prysznico-kibla? Nie umiem sobie wyobrazić...
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 21:56   #3
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
-prysznico-kibel (wynalazek azjatycki) czyli oszczednosc miejsca w lazience poprzez powieszenie prysznica bezposrednio nad sedesem ha ha!
że jak? i do czego to służy?
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 21:58   #4
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

agniesik - wiem, ale to wyglada tak: malutka lazieneczka wylozona terakota jak za komuny, kibel, nad kiblem wisi sluchawka prysznica.

Edit:/ bylam tak mila, ze zgooglowalam to. Oto wyniki, w pelnej okazalosci azjatycki tygrys toaletowy (ja to widzialam w Hong Kongu):

Kibelek nr 1

Kibloprysznic nr 2 -z opisem!
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 22:03   #5
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

I co, tam się bierze prysznic nad tym kiblem, czy to tylko funkcjonuje jako substytut spłuczki?
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 22:05   #6
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez Hortencja Pokaż wiadomość
I co, tam się bierze prysznic nad tym kiblem, czy to tylko funkcjonuje jako substytut spłuczki?
WLasnie mialam dopisac, ze, jest to normalny prysznic do mycia sie, a nie zadna spluczka ani atrapa bidetu!!!

Tu macie wiecej:

http://kylereed.com/Pictures/China/A...iletShower.jpg
http://ifail.info/wp-content/uploads...let-shower.jpg
http://surferjerry.com/wp-content/up...let-shower.jpg
http://farm3.static.flickr.com/2151/...468dcf03_b.jpg

Nie sa to odosobnione przypadki tylko normalna rzecz w tej czesci swiata. Podroze ksztalca ;-)
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 22:09   #7
Nataala
Rozeznanie
 
Avatar Nataala
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Ząbkowice Śląskie
Wiadomości: 678
GG do Nataala
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

I jak? Ludzie myją się a cała woda ląduje na podłodze? Nie wyobrażam sobie tego =ooo
__________________
19.04.2009

Some people believe in God
I believe in music.
Some people pray
I turn up the radio.

Nataala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 22:11   #8
santos
Zakorzenienie
 
Avatar santos
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: skad wracali Litwini ?
Wiadomości: 4 631
GG do santos
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

w podlodze jest odplyw, ale tak, na kiblu i na podlodze, umywalce itd
__________________
"Thunderstorms seldom clear the air"

Santosowa rzezba ;-)

nie jestem zawodowym dietetykiem ani trenerem, to moje hobby. Chetnie udziele rad, ale korzystasz z nich na wlasna odpowiedzialnosc. Dziekuje za uwage
santos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 22:19   #9
Hortencja
Zadomowienie
 
Avatar Hortencja
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

o Boże Naprawdę lekko kretyńskie rozwiązanie Mi za wiele do głowy nie przychodzi, no może niektóre sprzęty elektroniczne mają beznadziejnie wielkie wtyczki, przez co nic obok nich się już nie da w listwie wpiąć, bo nie ma miejsca. Choćby te podłużne wtyczki ładowarek do nokii. Trzeba wpinać co drugie miejsce
__________________

2 more months...
Hortencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 22:34   #10
panierrka
Zadomowienie
 
Avatar panierrka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 323
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość

-prysznico-kibel (wynalazek azjatycki) czyli oszczednosc miejsca w lazience poprzez powieszenie prysznica bezposrednio nad sedesem ha ha!


Przynajmniej można sobie usiąść.

Przeczytawszy nazwę myślałam, że to taki kibelek bez sedesu (w sensie tylko dziura w podłodze - gdzieś o tym czytałam) i nad nad tym prysznic, ale tak...?
I nie ma tam prawdziwych dam, bo przecież "prawdziwa dama nie sika pod prysznicem"

Dla mnie większość kuchenek jest kretyńska, patelnia uniemożliwia normalne korzystanie z sąsiednich palników
__________________
1. Anonimowość w internecie to mit.
2. Wszystko wrzucone do internetu zostanie w nim na zawsze.
3. Jeżeli wyśmiewasz czyjś błąd ortograficzny to znaczy, że nie masz argumentów.

Rozsądek przede wszystkim.

Pisz poprawnie zamiast szukać wymówek...!
...albo chociaż się staraj - tak jak ja
panierrka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-23, 22:48   #11
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

łoo dobry ten kibloprysznic. Kąpiesz się, chce ci się kupe to se siadasz a strumień wody relaksuje...
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-23, 23:53   #12
kadu87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 213
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

nie no czego by tu nie wypisać to kiblo-prysznic będzie wymiatać mimo wszystko!

a wracając do tematu wątku:
- znajoma wynajmowała mieszkanie stancję i tak: w kuchni nie dało się otworzyć jednej z szafek dolnych bo drzwiczki po otwarciu ok 3 cm zahaczały o gniazdko elektryczne ... drugi przykład: nie można było otworzyć górnej szafki bo przeszkadzał "żyrandol"... piekarnik ustawiono w samym kącie i nie dało się go otworzyć do końca bo przeszkadzała szafka stojąca naprzeciwko. w tym samym mieszkaniu wizjer w drzwiach był z taka zakrywającą klapeczką i był zamontowany do góry nogami przez co klapeczka zawsze była u dołu wizjera zamiast na nim.

- spotkałam się ze stancją(mieszkaniem) która miała oddzielną łazienkę i WC, ale w obu na podłodze była... wykładzina dywanowa a na ścianach zwykła tapeta ( mega nie praktyczne rozwiązanie począwszy od wiecznie zalanych i wilgotnych ścian przy wannie a skończywszy na zapachu - tapety i wykładzina chłoną wszystkie zapachy na czele z tymi nieprzyjemnymi ).


-

Edytowane przez kadu87
Czas edycji: 2010-10-24 o 22:23 Powód: literówka
kadu87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 00:05   #13
MysteryMe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 308
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Musze sie przyznac,ze mialam okazje korzystac z takiego prysznico-kibla,nie bylo tak zle,myslalam,ze zaleje tym cala lazienke,ale odplyw byl tak skonstruowany,ze wszystko lecialo do kratki.Najgorsza rzecza bylo dla mnie to,ze nie moglam sie zaslonic zadna kabina albo zaslonka,tak jakbym nago paradowala po calej lazience.Rowniez swoje ubrania pozostawione na sedesie szybko przemokly,nawet nie sama woda,a para.Maja ludzie pomysly trezba przyznac
MysteryMe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 02:16   #14
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Mnie strasznie wkurzają umywalki, które mają taką wieeeelką miskę, a kran jest taki króciutki. Trzeba się mocno nachylić żeby do niego sięgnąć, a od wewnętrznej krawędzi umywalki do końca kranu jest tak ze 3cm, więc nie można nawet dłoni porządnie pod strumieniem wody zmieścić -___-
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 02:52   #15
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

[QUOTE=santos;22842003]hehehe, ciekawe, czy watek przejdzie. Mysle jednak, ze wszystkie sie na takie "egzemplarze" natknelysmy:

chodzi mi o kretynsko zrobione/zaprojektowane elementy domu lub przedmioty codziennego uzytku.

Podam moje przyklady:

- kubel, jaki mam w domu: wysoki, srebrny, taki ze stali, otwierany na "pedal". Jest tak waski (bo taki, wiecei, smukly sie pewnie projektantowi wydawal), ze musze kupowac wielkie worki (bo gleboki), ale miesci sie w nim niewiele. Dodatkowo ma "wkladke"-plastikowe wiadro. Wyzarpanie worka ze srodka, gdy kubel jest juz pelny graniczy z cudem. Raz, ze to waskie, wiec cos wiekszego zawsze utknie, dwa, ze wkladka-wiaderko ma "uchwyt"-palak do noszenia i zawartosc worka przez worek zawsze mi sie, kuzwa zahacza o te roczke. Efekt? Gdy wycagam (w 1/3 pelny ofc) worek, zawsze ma dziure i musze go wladac w kolejny. Zuzycie workow : 5x wieksze. Jeden debil to zaprojektowal, a drugi to postawil w kuchni, gdzie sa bajbardziej rosohhate smieci (kartony, pudelka itd)

na papier mam inny kosz
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 08:17   #16
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Ollencja, nie zgniatasz butelek?
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 08:38   #17
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Ollencja, nie zgniatasz butelek?
Po co, skoro chcę mieć wyżej dno i mniejszy worek ?
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 08:46   #18
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

aa bo nie napisałaś tego
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 08:58   #19
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

- ja mialam kiedys przygody z moja kanapa... po wysunieciu jej do spania zajmowala doslownie polowe pokoju...wygladalo to tak jakbym mialam burdel w pokoju.. -mialam kiedys taka wtyczke pieciogniazdkowa do komputera,dalam za nia ok.30zl.,byla nowiuska i dobrze ze sie w nocy obudzilam bo juz mi sie biurko przez ta wtyczke palilo... nie dosc ze zagrazala mojemu zyciu to byla tak skonstruowana,ze po trzech wlaczonych kablach do tej wtyczki wlaczala sie taka blokada ze czwartego kabla nie mozna bylo juz wlaczyc to ja sie was pytam-po co 5 gniazdek tam bylo Jak sobie cos przypomne to napisze
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-24, 09:27   #20
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Mnie strasznie wkurzają umywalki, które mają taką wieeeelką miskę, a kran jest taki króciutki. Trzeba się mocno nachylić żeby do niego sięgnąć, a od wewnętrznej krawędzi umywalki do końca kranu jest tak ze 3cm, więc nie można nawet dłoni porządnie pod strumieniem wody zmieścić -___-
Aaa to mnie na odwrót, drażnią umywalki, które mają miskę maleńką, a kran duzy lub normalny, na dodatek żeby woda była ciepła, trzeba wajhę (bo kurków już nie produkują ) na maksa odgiąć, czyli leci najmocniejszy strumień wody i dosłownie WSZYSTKO jest zachlapane! Nie cierpię tego, jak się człowiek musi umęczyć, żeby umyć ręcę i nie pomoczyć ubrania, podłogi itd...
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 09:46   #21
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Aby użyć piekarnika, muszę pootwierać wszystkie szafki po bokach oraz zmywarkę, bo inaczej okleina tych mebli się "topi"

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:44 ----------

Co do umywalek, to nigdy nie pojmę osobnych kranów do ciepłej i zimnej wody Tzn. wiem, że zrobione są, aby oszczędzać wodę, ale moim zdaniem to się nie sprawdza.

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2010-10-24 o 09:48
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:00   #22
gringolada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 018
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

ja sie spotkalam z takim absurdalnym dla mnie rozwiazanim ze byla lazienka centralnie na srodku mieszkania a drzwi byly cale szklane. takie mocno matowe ze widac bylo tylko cien osoby ktora jest w srodku. a kibelek byl na przeciwko drzwi jak dla mnie to szczyt irytacji bo nie toc ze co chwile kazdy przechodzil kolo tej lazienki bo widac bylo cien to jeszcze mialam wrazenie ze kazdy slyszy i widzi co robie aktualnie. potem jak sie temu przyjrzałam to chyba az tak zle nie bylo ale i tak nie chcialbym miec szklanych drzwi nawet bardzoooo matowych
gringolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:14   #23
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Dla mnie wogóle szklane drzwi w domu to głupota. Czy to do łazienki czy do pokoju. A potem są takie obleśne drzwi poobklejane plakatami żeby mieć troche prywatności jednak.
__________________
Po prostu Gośka
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:20   #24
69love69
Zakorzenienie
 
Avatar 69love69
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4 413
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez gringolada Pokaż wiadomość
ja sie spotkalam z takim absurdalnym dla mnie rozwiazanim ze byla lazienka centralnie na srodku mieszkania a drzwi byly cale szklane. takie mocno matowe ze widac bylo tylko cien osoby ktora jest w srodku. a kibelek byl na przeciwko drzwi jak dla mnie to szczyt irytacji bo nie toc ze co chwile kazdy przechodzil kolo tej lazienki bo widac bylo cien to jeszcze mialam wrazenie ze kazdy slyszy i widzi co robie aktualnie. potem jak sie temu przyjrzałam to chyba az tak zle nie bylo ale i tak nie chcialbym miec szklanych drzwi nawet bardzoooo matowych


w Na Wspólnej rafał i agnieszka maja takie w mieszkaniu, od razu jak je zobaczylam to pomyslalam, ze nie chcialabym zeby ktos widzial nawet moj cień jak chodze goła po lazience albo cos tam robie

a z kiblo-prysznica mialam okazje korzystać jak nurkowałam w egipcie, był taki na tej łodzi ;d akurat w tej sytuacji chodzilo tylko o opłukanie sie z soli, bo tak to raczej niezbyt dobre miejsce do mycia sie ;p
69love69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:21   #25
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Genialny wątek Uśmiałam się.

Ja na obecnej stancji mogę się pochwalić wyżej wymienioną małą umywalką z dużym kranem czyli zawsze po użyciu wychodzę z mokrymi spodniami

Spotkałam się również z klapami sedesowymi, które są za zamontowane tak,że nie da się ich oprzeć o ścianę, więc klapa co chwilę opada na plecy temu, który akurat załatwia swoje potrzeby.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:27   #26
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez Narrhien Pokaż wiadomość
Aaa to mnie na odwrót, drażnią umywalki, które mają miskę maleńką, a kran duzy lub normalny, na dodatek żeby woda była ciepła, trzeba wajhę (bo kurków już nie produkują ) na maksa odgiąć, czyli leci najmocniejszy strumień wody i dosłownie WSZYSTKO jest zachlapane! Nie cierpię tego, jak się człowiek musi umęczyć, żeby umyć ręcę i nie pomoczyć ubrania, podłogi itd...
Dokładnie! Mam taką tyci tyci umywalkę że buzi nawet nie mogę umyć nie chlapiąc dookoła

Kibloprysznic rządzi!

---------- Dopisano o 11:27 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Spotkałam się również z klapami sedesowymi, które są za zamontowane tak,że nie da się ich oprzeć o ścianę, więc klapa co chwilę opada na plecy temu, który akurat załatwia swoje potrzeby.
za blisko ten zbiornik z wodą jest i dlatego się nie opiera u kogoś znajomego spotkałam się z takim czymś, bleeee... Deska sedesowa przytulająca się do pleców = nie fajne
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:35   #27
peggy_blue
Zakorzenienie
 
Avatar peggy_blue
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5 240
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

prysznico- kibel wymiata, nigdy bym nie wpadła, że tak to może wyglądać
Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Mnie strasznie wkurzają umywalki, które mają taką wieeeelką miskę, a kran jest taki króciutki. Trzeba się mocno nachylić żeby do niego sięgnąć, a od wewnętrznej krawędzi umywalki do końca kranu jest tak ze 3cm, więc nie można nawet dłoni porządnie pod strumieniem wody zmieścić -___-
to też mnie bardzo wkurza, czasem kran jest taki mały, że woda spływa praktycznie po ściance zlewu i nie da się normalnie umyć rąk. Kiedyś mieszkałam w mieszkaniu, gdzie był taki dziwny zlew, że obojętnie pod jakim ciśnieniem puściło się wodę, rozpryskiwała się prawie po całej kuchni w dodatku kuchenka zamontowana zaraz obok lodówki- można było używać tylko 2 zewnętrznych palników. Ale najlepsze były drzwi do łazienki- były tak blisko drzwi do pokoju obok, że czasem klamki się zahaczały i można było zostać uwięzionym w łazience

już tak odchodząc od przedmiotów, same mieszkania mnie denerwują, teraz większość jest takich- jedna malutka sypialnia+ogromny pokój dzienny połączony z kuchnią i korytarzem tam mogą mieszkać tylko małżeństwa bez dzieci, albo samotne osoby, a 90% z nich to oferty dla studentów
peggy_blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:37   #28
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

co do kibloprysznica- spotkałam się z nim również w Wiedniu dalej jest tam sporo mieszkań komunalnych, takich jak Kiepscy mieli, że łazienka na korytarzu a jedynie toaleta w mieszkaniu. dlatego ludzie remontują toalety tak, żeby mieć od razu prysznic
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 10:56   #29
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Bardzo fajny wątek, studiuję wzornictwo przemysłowe i często projektujemy jakieś przedmioty codziennego użytku bądź zmieniamy już istniejące ale właśnie kretyńsko przemyślane, więc Wasze uwagi są dla mnie bardzo cenne
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 11:10   #30
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Kretynsko zrobione przedmioty codziennego uzytku

Cytat:
Napisane przez peggy_blue Pokaż wiadomość
w dodatku kuchenka zamontowana zaraz obok lodówki- można było używać tylko 2 zewnętrznych palników.
Ooo to tez miałam na mieszkaniu studenckim mistrzostwo świata, kuchenka obok lodówki...
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-24 12:54:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.