Internet w telefonie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-01, 13:11   #1
flowersite
Raczkowanie
 
Avatar flowersite
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 84

Internet w telefonie.


Hej, mam telefon na dwie karty. Jedna służy mi do smsowania, dzwonienia i do teraz również do korzystania z neta (Orange, różne pakiety). Dlatego teraz szukam drugiej karty, która potrzebna byłaby mi jedynie do internetu. Dużo z niego nie korzystam: sprawdzić facebooka, instagrama i coś w przeglądarce. I tu mam pytanie: jaka sieć proponuje coś dobrego w kwestii internetu, jakieś przyzwite pakiety - cena adekwatna do usługi? Dodam, że nie mam wifi w domu, dlatego szukam czegoś takiego.
Mam nadzieję, że ktoś mi pomoże
flowersite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-01, 21:16   #2
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Internet w telefonie.

Teraz jest tyle różnorodnych ofert, że może wystarczyć jedna karta.

Napisz jakie masz zapotrzebowanie minut/sms/MB na miesiąc.
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 08:47   #3
SzannaPani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 4
Dot.: Internet w telefonie.

Zdecydowanie polecam do tego typu korzystania z Red Bull Mobile. Doładowujesz za 5zł masz internet analogicznie przez 5 dni w szybkości zdecydowanie wystarczającej na twoje potrzeby. Co ciekawe te 5zł możesz wydać na rozmowy, smsy a i tak Internet niezmiennie będzie działać
__________________
<ciach reklama>
SzannaPani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 13:51   #4
SeaHorse24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Internet w telefonie.

Cytat:
Napisane przez SzannaPani Pokaż wiadomość
Zdecydowanie polecam do tego typu korzystania z Red Bull Mobile. Doładowujesz za 5zł masz internet analogicznie przez 5 dni w szybkości zdecydowanie wystarczającej na twoje potrzeby. Co ciekawe te 5zł możesz wydać na rozmowy, smsy a i tak Internet niezmiennie będzie działać
Bardzo ciekawa oferta, jeśli rzeczywiście jest tak jak piszesz to jest to najlepsza tego typu oferta na rynku
__________________
<ciach reklama>
SeaHorse24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-23, 19:01   #5
bibi1234
Zadomowienie
 
Avatar bibi1234
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 634
Dot.: Internet w telefonie.

Red bull mobile jest dobry, ale najbardziej się opłaca doładowywac tę taryfe 50zł, wtedy konto jest ważne 100 dni. Można włączyć kodem *188# rozmowy i smsy do Play za darmo.
W taryfie Red Bull Mobile energy jest pakiet 20zł na nolimit rozmow na komorki i stacj.
Mozna też odpalać pakiety 3 i 7 dniowe na nolimit rozmow, nolimit sms i mms oraz odpowiednio 300MB i 700MB. Cena odpowiednio 3zł i 7zł. Red bull mobile to marka należąca do play na kartę, doładowujemy doładowaniami play.

Inna świetna taryfa to Virgin mobile, pakiet 19zł daje 100 minut, nolimit sms i 2GB z lejkiem. Pakiet 29zł daje nolimit rozmow na komorki i stacj. oraz nolimit sms i 2GB z lejkiem.

W virgin mobile konto jest ważne rok po jakimkolwiek doładowaniu nawet 5zł. Lejek czyli wolny net jest zawsze za darmo, co ciekawe strony www do czytania szybko się na nim ładują w programie Opera Mini. Czyli można kupic starter za 5 czy 8zł, doładować za 5zł i mamy konto ważne rok i wolny net ważny rok. Co do pakietów, które można odpalić, to przebijają abonamenty proponowane w salonach sieci komórkowych, a virgin mobile to oferta na kartę, czyli bez zobowiązań.

Edytowane przez bibi1234
Czas edycji: 2015-02-28 o 21:46
bibi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 21:38   #6
flowersite
Raczkowanie
 
Avatar flowersite
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 84
Dot.: Internet w telefonie.

Dzięki wielkie!
flowersite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-28 22:38:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:42.