krem rozświetlający Elseve Proteina Perły - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-22, 21:48   #1
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146

krem rozświetlający Elseve Proteina Perły


Chodzi dokładnie o ten: http://perfumy.bizz.pl/x_C_I__P_7016332-7010001.html
Może któraś już wypróbowała i zda relację? Mam już szampon i odżywkę z tej serii i bardzo je sobie chwalę, a teraz zastanawiam się nad tym kremem do kompletu. Tylko czy on się nada do włosów kręconych i do tego cienkich?? Ktoś wie?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 22:04   #2
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Tyż ciekawam. Oglądałam całą tę serię w Rossmanie, czytałam wizażowe recenzje (b. dobre zresztą w większości!), i mimo mojej nieufności co do nieprofesjonalnych kosmoetyków kusi mnie bardzo ten krem. To w końcu Loreal więc tak sobie myślę, że to może byłby tańszy odpowiednik mojego ulubionego i horrendalnie drogiego kremu z serii Chroma Reflect Kerastase?
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-22, 22:25   #3
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Ja go wyprobowalam Bardzo fajny i warty swojej ceny Nawet jak go odkrecisz i popatrzysz na konsystencje, na pierwszy rzut oka widac ze jest nafaszerowany rozswietlajacymi drobinkami Pieknie sie blyszczy na wloskach i rownie ladnie pachnie Faktycznie rozswietla wloski i jak to krem wygladza je wiec po nim wlosy sie nie puszą. Dla mnie super!
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 10:12   #4
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Może jeszcze ktoś coś poradzi?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 12:57   #5
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-23, 13:25   #6
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez xre
Ja go wyprobowalam Bardzo fajny i warty swojej ceny Nawet jak go odkrecisz i popatrzysz na konsystencje, na pierwszy rzut oka widac ze jest nafaszerowany rozswietlajacymi drobinkami Pieknie sie blyszczy na wloskach i rownie ladnie pachnie Faktycznie rozswietla wloski i jak to krem wygladza je wiec po nim wlosy sie nie puszą. Dla mnie super!
A nie obciąża?
I czy to jest po prostu taka odżywka "do normalnego stosowania" (pytam, bo ja troche zacofana jestem, jeśli chodzi o odżywki "nieprofesjonalne" i szampony inne niż Fitomed)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 10:38   #7
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

I znów do góry
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 12:25   #8
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez Noor
A nie obciąża?
I czy to jest po prostu taka odżywka "do normalnego stosowania" (pytam, bo ja troche zacofana jestem, jeśli chodzi o odżywki "nieprofesjonalne" i szampony inne niż Fitomed)
zalezy ile go nalozysz Naklada sie go na wilgotne wloski i suszy, ja czasem dodatkowa porcje nakladam na suche wlosy. Jezeli masz klapniete i cieniutkie wlosy to moze je obicazyc bo jest bez splukiwania (zalezy od wlosow), a jezeli nie masz problemow z puszystoscia bedziesz na prawde zadowolona z jego dzialania Ja jestem
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:28   #9
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez xre
zalezy ile go nalozysz Naklada sie go na wilgotne wloski i suszy, ja czasem dodatkowa porcje nakladam na suche wlosy. Jezeli masz klapniete i cieniutkie wlosy to moze je obicazyc bo jest bez splukiwania (zalezy od wlosow), a jezeli nie masz problemow z puszystoscia bedziesz na prawde zadowolona z jego dzialania Ja jestem
To ten krem jest aktywowany ciepłem czy co? Bo ja suszarek wystrzegam się jak tylko mogę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:33   #10
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez MagJa
To ten krem jest aktywowany ciepłem czy co? Bo ja suszarek wystrzegam się jak tylko mogę.

to taki rodzaj odzywki bez splukiwania, ktora jak cala seria ma za zadanie wygladzac wlosy. W zasadzie to mozna ja nakladac i na suche i na mokre wlosy. Ja uzywam suszarki i nakladam go na wilgotne wlosy. Aktywowany cieplem jest inny kosmetyk specjalnie do PROSTOWANIA WLOSOW
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-25, 12:48   #11
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez xre
to taki rodzaj odzywki bez splukiwania, ktora jak cala seria ma za zadanie wygladzac wlosy. W zasadzie to mozna ja nakladac i na suche i na mokre wlosy. Ja uzywam suszarki i nakladam go na wilgotne wlosy. Aktywowany cieplem jest inny kosmetyk specjalnie do PROSTOWANIA WLOSOW
No to mnie uspokoiłaś. Już myślałam, że nie doczytałam czegoś.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-25, 13:01   #12
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Tyż ciekawam. Oglądałam całą tę serię w Rossmanie, czytałam wizażowe recenzje (b. dobre zresztą w większości!), i mimo mojej nieufności co do nieprofesjonalnych kosmoetyków kusi mnie bardzo ten krem. To w końcu Loreal więc tak sobie myślę, że to może byłby tańszy odpowiednik mojego ulubionego i horrendalnie drogiego kremu z serii Chroma Reflect Kerastase?

ja strasznie zawiodłam się na chroma reflekct, ale miałam tę odżywkę w buteleczce, a podobno lepsza jest w pudełku.
piszesz Smoczyco, że jesteś zadowolona z kremu, czyli domyślam się, że to specyfik bez spłukiwania? nie obciąża? zapuszczam włosy z bardzo pocieniowanych i łatwo oklapują nawet krople krystaliczne RB w maciupkiej ilości obciążają.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 09:05   #13
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Kremu jeszcze nie kupiłam, ale że nadal nad nim rozmyślam, to z chęcią "wysłucham" kolejnych opinii
Piszcie dziewczyny jakie macie włosy i jaki efekt osiągacie tym kremem.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 09:20   #14
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Nie słyszałam o takim kremie... Czy to jest z tej nowej serii perła i coś tam? Ale podobnie jak MagJa jestem zaineteresowania czy nie obciąża włosków... Ja juz mam tego tyle: i jedwab biosilk, i olejek renee blanche, ale połysku jak nie było, tak nie ma .
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 09:29   #15
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Nie słyszałam o takim kremie... Czy to jest z tej nowej serii perła i coś tam? Ale podobnie jak MagJa jestem zaineteresowania czy nie obciąża włosków... Ja juz mam tego tyle: i jedwab biosilk, i olejek renee blanche, ale połysku jak nie było, tak nie ma .
Cuś panna niedowidzi Przecie pisze jak wół "Elseve Proteina Perły" I linka podałam, żeby sobie unaocznić sprawę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 09:31   #16
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

panna ma problemy z wzrokiem ehhhhhh i weszłam na tą stronkę i poczytałam i że perła nie widziałam . I okulary na nosie!!!
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 12:55   #17
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Dziewczyny, a czy ten krem bedzie się nadawał do zastosowania po wyprostowaniu włosów prostownicą??
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:18   #18
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

A ja zamierzam kupic odzywke z tej serii Bo o szamponie slyszalam rozne opinie
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 14:02   #19
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Ja słyszałam niepochlebne opinie dotyczące tego kremu (m.in. sklejanie włosów) dlatego ograniczyłam się do zakupu szamponu i odżywki.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 14:03   #20
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Dziewczyny, czy ten krem nadaje się do stoswania po wyprostowaniu włosów prostownicą??
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 16:59   #21
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Melduję że mam całą serię i powiem tak: włosy po użyciu szamponu i odżywki są bajecznie gładkie i mięciutkie, nie puszą się (ja mam delikatne cieniutkie włosy, ale ich dużo na główce i potrafiły się robić takie jakby małe kędziorki na czubku po wysuszeniu a teraz już nie). Co do kremu.... cóż ma pełno drobinek które chyba mają powodować to rozświetlenie ... no i mam mieszne uczucia bo używam go na końcówki, i tam gdzie włosy mi sie kręcą za natury przy skroniach i tu sprawdza się cudownie, przestają sie kręcić , ale nie powoduje blasku jak z reklamy.
Także ogólnie plus za całość, ale przy tym kremie to chyba postawię znak zapytania i nie wiem czy kupię go jeszcze.
Madzia wydaje mi się że spokojnie można stosować po prostownicy tylko w jakim celu? Co chcesz osiągnąć?
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 08:46   #22
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Chciałabym aby włosy po wyprostowaniu włosów prostownicą, bardziej się błyszczały, oraz wyglądały na zdrowsze! Tylko boje się, że krem nałożony na suche, wyprostowane włosy może za bardzo je zwilżyć, przez co się pokręcą.
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:09   #23
carla1010
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 566
GG do carla1010
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Tak więc jak wcześniej wspomniałam nie uzyskasz efektu jak z reklamy dzięki temu kremowi. Natomiast na pewno ich nie zwilży, moje prostuje. Zaraz po nałożeniu oczywiście nieco je skleja, ale po wyschnięciu jest ok.
carla1010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:34   #24
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Czyli mówisz, że krem nie zwilży suchych włosów i nie pokręci ich?? A czy efekt błyszczących włosów będzie widoczny na jasnych włosach??
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 11:54   #25
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

No to mam już ten krem.
MagJa, jeśli interesują Cię jeszcze opinie to:
  • do włosów kręconych i cienkich powinien sie nadawać - właściwie powinien się nadawać do każdych włosów, bo jest tak lekki, że chyba trzeba by go nałożyć całą garść, żeby włosy obciążył
  • nie skleja (jakby mógł to robić, jest bardzo lekki - jeśli nałoży się go zgodnie z "instrukcją obsługi" nie sklei i nie obciąży, no a jeśli ma się gdzieś rady producenta, to można mieć pretensje tylko do siebie, a nie do kosmetyku)
  • jest pełen srebrzystych drobinek miki - zostają na dłoniach, grzebieniu, znajdziesz je potem też na szyi i ubraniu
  • WADA: jedna -> waham się, czy w ogóle można nazwać go odżywką. To krem nabłyszczający, włosy są po nim suche na końcach i nie są gładkie - nie wygładza ich tak, jak "normalna", dobra odżywka. Ten efekt lśnienia, to w założeniu chyba wynik działania drobinek miki, a nie wygładzenia i zamknięcia włókna włosa. Dla mnie to trochę za mało, jak na odżywkę, a ja mam włosy zdrowe, błyszczące, nie zniszczone, nie wysuszone trwałą/farbowaniem/prostownicą/suszarką, nawet nie rozdwajające się. Najlepsze efekty dla zdrowia i wyglądu włosów dałoby chyba synergiczne zastosowanie lekkiej, spłukiwalnej odżywki, a potem tego kremu na suche włosy. Jeszcze poeksperymentuję.
  • czy zaczęły się jeszcze bardziej błyszczeć? czy ja wiem? raczej zrobiły się bardziej matowe i lekko szorstkie
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 19:10   #26
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez Noor
No to mam już ten krem.
MagJa, jeśli interesują Cię jeszcze opinie to:
  • do włosów kręconych i cienkich powinien sie nadawać - właściwie powinien się nadawać do każdych włosów, bo jest tak lekki, że chyba trzeba by go nałożyć całą garść, żeby włosy obciążył
  • nie skleja (jakby mógł to robić, jest bardzo lekki - jeśli nałoży się go zgodnie z "instrukcją obsługi" nie sklei i nie obciąży, no a jeśli ma się gdzieś rady producenta, to można mieć pretensje tylko do siebie, a nie do kosmetyku)
  • jest pełen srebrzystych drobinek miki - zostają na dłoniach, grzebieniu, znajdziesz je potem też na szyi i ubraniu
  • WADA: jedna -> waham się, czy w ogóle można nazwać go odżywką. To krem nabłyszczający, włosy są po nim suche na końcach i nie są gładkie - nie wygładza ich tak, jak "normalna", dobra odżywka. Ten efekt lśnienia, to w założeniu chyba wynik działania drobinek miki, a nie wygładzenia i zamknięcia włókna włosa. Dla mnie to trochę za mało, jak na odżywkę, a ja mam włosy zdrowe, błyszczące, nie zniszczone, nie wysuszone trwałą/farbowaniem/prostownicą/suszarką, nawet nie rozdwajające się. Najlepsze efekty dla zdrowia i wyglądu włosów dałoby chyba synergiczne zastosowanie lekkiej, spłukiwalnej odżywki, a potem tego kremu na suche włosy. Jeszcze poeksperymentuję.
  • czy zaczęły się jeszcze bardziej błyszczeć? czy ja wiem? raczej zrobiły się bardziej matowe i lekko szorstkie
Noor pewnie, że mnie interesuje Twoja opinia. Jeszcze kremu nie kupiłam, bo nie mogłam się po zasłyszanych opiniach zdecydować, czy zaryzykować zakup czy nie... I po Twojej już nie zaryzykuję To nie to o co mi chodzi
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 19:44   #27
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Cytat:
Napisane przez MagJa
Noor pewnie, że mnie interesuje Twoja opinia. Jeszcze kremu nie kupiłam, bo nie mogłam się po zasłyszanych opiniach zdecydować, czy zaryzykować zakup czy nie... I po Twojej już nie zaryzykuję To nie to o co mi chodzi
To jeszcze moge dodać, że ten efekt błyszczenia najlepiej widać w sztucznym świetle - włosy wygladają, jak posypane drobniutkim brokatem . I znalazłam mu jeszcze jedno zastosowanie - to świetny nabłyszczacz do ciała.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:04   #28
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Ja odradzam.To tak naprawdę nie włosy się świecą co ten krem, który posiada masę błyszczących drobinek.Na drugi dzień te drobinki fatalnie wyglądają i trzeba umyć włosy.Tak to wygląda u mnie.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:16   #29
_Brzoskwinka_
Zakorzenienie
 
Avatar _Brzoskwinka_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 3 739
Dot.: krem rozświetlający Elseve Proteina Perły

Ja już sama nie wiem czy kupić ten krem,czy nie,ale czas pokarze .
_Brzoskwinka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.