Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-09, 18:02   #631
Dikej
Rozeznanie
 
Avatar Dikej
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Tychy (Śląskie)
Wiadomości: 601
GG do Dikej
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Joanku Pokaż wiadomość
Dziękuję. To strasznie pomocne ;]
Znalazlam również dziewczyne na blogu, która własnie zrobiła sobie małą kąpiel ze względu na ściemnienie henny.
No to nie pozostaje nic tylko szukac w jaims polskim sklepie Joanny z rozjasniaczem w zestawie. Dziękuję.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post39508173

tutaj masz efekt po moich 2 pierwszych kąpielach rozjaśniających
__________________
2a/F/ii

162cm wredoty

61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48-47-46,5-46 !
CEL OSIĄGNIĘTY!

talia 59cm (-15cm)
pas 68cm (-14cm)
udo 49cm (-6cm)
łydka 33cm (-4cm)
Dikej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-09, 18:23   #632
Joanku
Zadomowienie
 
Avatar Joanku
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 159
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Dikej Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post39508173

tutaj masz efekt po moich 2 pierwszych kąpielach rozjaśniających
no o to własnie chodzi! chciałam iśc do fryzjera ale tu, w UK to przyjemność rzędu 100 funtów jeśli chce iśc do renomowanego salonu.
Z resztą... I tak mi pewnie położą na łeb jakies rozjaśniacze, cuda wianki żeby zejść do koloru który chcę uzyskać.
Moje włosy w świetle nocy brązowieją ;/
Tak wyglądają w sztucznym świetle wieczorem


A tak za dnia;


Chciałabym zejść do czegoś takiego;


Delikatnie, naturalnie co wydaje mi sie jest tylko o krok od mojego wyjściowego koloru no i nie moge się doczekac aż mi powyciąga te rude refleksy ;D
__________________
07.2012 Włosowa, hormonalna apokalipsa
06.2013 Walka o lwią grzywę.
20.12.2013 Świadomie dobieram kosmetyki.
Joanku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:48   #633
1991akzseingA
Przyczajenie
 
Avatar 1991akzseingA
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny!

Ostatnio rozjaśniałam włosy u fryzjerki (ogólnie miał to być dekoloryzator, ale raczej walnęła mi rozjaśniacz)ale mniejsza w to i później u innej właśnie tą kąpiel (schodziłam z czarnego paletty - 3 lata farbowania). Włosy ogólnie mam przesuszone, używam cały zestaw biovaxu z proteinami mlecznymi + ten olejek na końcówki. Nie używam prostownicy, praktycznie cały czas chodzę w koku, w domu rozpuszczam, żeby nie były związane oraz ich nie suszę.
Naczytałam się pełno informacji na temat kąpieli rozjaśniającej i kupiłam rozjaśniacz joanny 9% i farbę wellatonu orzech laskowy.
Nie wiem czy robić to, boję się trochę, że jeszcze bardziej je wysuszę. Wydałam już ok.400zł na to i nie mam więcej kasy na chodzenie do fryzjerek. Poza tym efekt też nie był jakiś super - ta pierwsza to już w ogóle porażka.
Bardzo liczę na Waszą pomoc!
W załączniku dodaję zdjęcie gdzie widać moje włosy.
Link to ta farba z wellatonu którą chcę nałożyć.
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...2XjK-6CEHGGR0Q

Edytowane przez 1991akzseingA
Czas edycji: 2014-02-22 o 14:05
1991akzseingA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 07:54   #634
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1991akzseingA Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!

Ostatnio rozjaśniałam włosy u fryzjerki (ogólnie miał to być dekoloryzator, ale raczej walnęła mi rozjaśniacz)ale mniejsza w to i później u innej właśnie tą kąpiel (schodziłam z czarnego paletty - 3 lata farbowania). Włosy ogólnie mam przesuszone, używam cały zestaw biovaxu z proteinami mlecznymi + ten olejek na końcówki. Nie używam prostownicy, praktycznie cały czas chodzę w koku, w domu rozpuszczam, żeby nie były związane oraz ich nie suszę.
Naczytałam się pełno informacji na temat kąpieli rozjaśniającej i kupiłam rozjaśniacz joanny 9% i farbę wellatonu orzech laskowy.
Nie wiem czy robić to, boję się trochę, że jeszcze bardziej je wysuszę. Wydałam już ok.400zł na to i nie mam więcej kasy na chodzenie do fryzjerek. Poza tym efekt też nie był jakiś super - ta pierwsza to już w ogóle porażka.
Bardzo liczę na Waszą pomoc!
W załączniku dodaję zdjęcie gdzie widać moje włosy.
Link to ta farba z wellatonu którą chcę nałożyć.
https://encrypted-tbn1.gstatic.com/i...2XjK-6CEHGGR0Q
wydaje mi się, że jedną kąpielą nic nie zdziałasz, bo masz naprawdę ciemne włoski. ja bym chyba zrobiła, zobaczyła do jakiego odcienia Ci się rozjaśnią i wtedy podjęła decyzję czy kłaść kolor czy podjąć się jeszcze jednej kąpieli.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 08:02   #635
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

też mi się wydaje, że jedna kąpiel to mało - ale mając całe opakowanie rozjaśniacza, na włosy twojej długości spokojnie zrobisz ze 3 kąpiele
myślę, że po 1 farba nie złapie na taki kolor jak na opakowaniu, może wyjść ci jakiś bardzo ciemny blond
co do wysuszania - na pewno włosy nie poprawią się po kąpieli, może nie zniszczą dużo bardziej, ale jeśli nie zależy ci na czasie to ja bym poczekała z miesiąc-dwa, podcięła końcówki i dopiero wtedy wróciła do kombinowania z kolorem
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 09:48   #636
1991akzseingA
Przyczajenie
 
Avatar 1991akzseingA
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Na wstępie dziękuje Wam za odpowiedzi!

No i chyba tak zrobię. Nie zależy mi zbytnio na czasie, tylko, że denerwuje mnie to, że mam rude końce. Na tym zdjęciu tego nie widać, ale mam odrost z 5 cm, później mam ten brąz, a na końcach mam rude, jak zepnę włosy na górze to jest duża różnica.
Właśnie o to mi chodzi, żeby był taki ciemny blond Tylko, że też jest mały problem ponieważ ta farba ma nazwę "orzech laskowy" ale ma odcień 7/3 czyli złocisty blond. Nie wiem jak to wyjdzie po takim rozjaśnianiu, pewnie wyjdą rude ;/ A tego bym nie chciała.
Wszystkie brązy wychodzą mi prawie czarne. Już nie wiem jaką farbę mam kupić. Po L'Orealu dostałam uczulenia czyli odpada. Najlepszy właśnie dla mnie jest ten wellaton, ale nie mogę znaleźć jakiegoś fajnego odcienia. Ostatnio robiłam jasnym brązem z tej firmy i po 15 min były prawie czarne. Teraz mam już 2-3 miesiące przerwy od farbowania, ale ich stan w ogóle się nie poprawia.
Dodaje jeszcze zdjęcia, które przed chwilą zrobiłam sobie telefonem, bo na tamtym wyszły ciemne chyba ze względu na to, że było zrobione kamerką i na tle tej ciemnej ściany.
Pierwsze i trzecie są na dworze w słońcu, drugie w domu bez lampy, i ostatnie w domu z lampą. Przepraszam od razu za jakość tego z lampą ale ciężko jest zrobić tym moim telefonem zdjęcie z tyłu, dlatego trochę się rozmazało ale mniej więcej widać, jaki bałagan mam na głowie.
No i włosy wyglądają jak wyglądają, bo spałam w mokrych. Dlatego praktycznie cały czas chodzę w koku, bo nie chcę ich suszyć, a w ogóle mi się nie układają.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0022.jpg (100,0 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0020.jpg (96,1 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0021.jpg (117,7 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0029.jpg (55,1 KB, 14 załadowań)

Edytowane przez 1991akzseingA
Czas edycji: 2014-02-17 o 10:33
1991akzseingA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 12:18   #637
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1991akzseingA Pokaż wiadomość
Na wstępie dziękuje Wam za odpowiedzi!

No i chyba tak zrobię. Nie zależy mi zbytnio na czasie, tylko, że denerwuje mnie to, że mam rude końce. Na tym zdjęciu tego nie widać, ale mam odrost z 5 cm, później mam ten brąz, a na końcach mam rude, jak zepnę włosy na górze to jest duża różnica.
Właśnie o to mi chodzi, żeby był taki ciemny blond Tylko, że też jest mały problem ponieważ ta farba ma nazwę "orzech laskowy" ale ma odcień 7/3 czyli złocisty blond. Nie wiem jak to wyjdzie po takim rozjaśnianiu, pewnie wyjdą rude ;/ A tego bym nie chciała.
Wszystkie brązy wychodzą mi prawie czarne. Już nie wiem jaką farbę mam kupić. Po L'Orealu dostałam uczulenia czyli odpada. Najlepszy właśnie dla mnie jest ten wellaton, ale nie mogę znaleźć jakiegoś fajnego odcienia. Ostatnio robiłam jasnym brązem z tej firmy i po 15 min były prawie czarne. Teraz mam już 2-3 miesiące przerwy od farbowania, ale ich stan w ogóle się nie poprawia.
Dodaje jeszcze zdjęcia, które przed chwilą zrobiłam sobie telefonem, bo na tamtym wyszły ciemne chyba ze względu na to, że było zrobione kamerką i na tle tej ciemnej ściany.
Pierwsze i trzecie są na dworze w słońcu, drugie w domu bez lampy, i ostatnie w domu z lampą. Przepraszam od razu za jakość tego z lampą ale ciężko jest zrobić tym moim telefonem zdjęcie z tyłu, dlatego trochę się rozmazało ale mniej więcej widać, jaki bałagan mam na głowie.
No i włosy wyglądają jak wyglądają, bo spałam w mokrych. Dlatego praktycznie cały czas chodzę w koku, bo nie chcę ich suszyć, a w ogóle mi się nie układają.
zupełnie inny kolor niż w poprzednim poście
to może nie będzie tak źle. wszystko zależy od tego jak Twoje włosy reagują na rozjaśniacz, bo może już po pierwszym zabiegu będziesz mogła położyć ten wellaton.
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-02-17, 12:47   #638
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

rudy odcień włósów jest niestety trudny do uniknięcia - kąpiel wyciąga te rude refleksy, a farba "orzech laskowy" raczej na pewno wyjdzie ruda
ciemne blondy jak i jasne brązy rzadko są dostępne w fajnym, nierudym kolorze
ładnie wychodził mi kiedyś ciemny blond z garniera, ale na włosach jest to raczej brąz, na szczęście bez zadnych rudych/złotych refleksów, taki naturalny, podstawowy kolor
zawsze można farbować kolorem jaśniejszym, np średni blond, zwaracając tylko uwagę na to, żeby nie miał dodatku rudego
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 07:38   #639
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
rudy odcień włósów jest niestety trudny do uniknięcia - kąpiel wyciąga te rude refleksy, a farba "orzech laskowy" raczej na pewno wyjdzie ruda
ciemne blondy jak i jasne brązy rzadko są dostępne w fajnym, nierudym kolorze
ładnie wychodził mi kiedyś ciemny blond z garniera, ale na włosach jest to raczej brąz, na szczęście bez zadnych rudych/złotych refleksów, taki naturalny, podstawowy kolor
zawsze można farbować kolorem jaśniejszym, np średni blond, zwaracając tylko uwagę na to, żeby nie miał dodatku rudego
racja. najlepiej wybierz coś z naturalek (0 po pierwszej cyfrze), albo coś z popielą (1 po pierwszej cyfrze).
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 20:33   #640
1991akzseingA
Przyczajenie
 
Avatar 1991akzseingA
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Dziękuję Wam bardzo

Ogólnie znając życie wyjdą mi żółto - pomarańczowe, bo zawsze tak miałam po rozjaśniaczu. Nie wiem co z tym popielatym refleksem, bo jak wyjdą mi żółte i nałożę np.7.1 to czy mi nie wyjdą miejscami zielone (tak gdzieś przeczytałam na forum )
Właśnie chyba kupię tą farbę Garniera, kiedyś robiłam na winną czerwień i nie zniszczyła mi włosów.
Może w weekend pokombinuję to wrzucę zdjęcia jak mi wyszło
1991akzseingA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 11:13   #641
nataliaxoxo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 20
Jak przejść z balejażu na jasny blond?

Hej Jakieś 3 tygodnie temu byłam u fryzjera z prośbą o przejście z brązu na jasny blond. Fryzjerka doradziła mi balejaż, a dopiero potem przejście na blond. Więc zgodziłam się i od ok. 3 tygodni mam balejaż który w sumie mi się podoba ale ciągnie mnie do jasnego blondu. Niestety nie mam kasy na fryzjera Chciałabym sama w domu spróbować przejść na jasny blond. Więc czy to dobry pomysł żebym samodzielnie zafarbowała włosy? Co może z tego wyjść? Moze wy próbowałyście?
+ dodaje zdjęcie jeśli sie uda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (91,5 KB, 81 załadowań)
nataliaxoxo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-23, 12:23   #642
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Jak przejść z balejażu na jasny blond?

Cześć,
kilka razy zdarzyło mi się poprzez pasemka przechodzić brązu do jasnego blondu lub rudego do jasnego blondu.
W moim przypadku na początku miałam bardzo dużo jasnych pasemek. Z czasem od słońca i upływu czasu (włosy farbowane na ciemniejszy kolor blakną i tracą pigment), stawały się coraz jaśniejsze, robiłam więc kolejne pasemka na tych ciemnych włosach lub farbowałam całe włosy jasnym blondem.

Generalnie taki proces trwa w czasie ale dzięki temu nie zniszczysz sobie włosów.

Ewentualnie możesz zrobić sobie kąpiel rozjaśniającą, która lekko rozjaśni całość włosów i jest mniej inwazyjna niż rozjaśnianie całych włosów.
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-23, 13:31   #643
1991akzseingA
Przyczajenie
 
Avatar 1991akzseingA
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

No i jestem już po tej kąpieli
Ogólnie gdybym mogła cofnąć czas nie zrobiłabym tego, albo może bym zrobiła ale na jakimś dobrym rozjaśniaczu, a nie joannie . No ale trudno, podcięłam końcówki, nałożyłam tonę biovaxu, odżywek bez spłukiwania, elixir z olejków i serum z witaminą A+E i jakoś żyją
Nie nakładałam na swój odrost więc u góry mam swoje, a im niżej tym coraz bardziej rude. Pochodzę z tydzień w koku i nałożę Garnier 7, bo mam już w domu, ale nie chcę dzisiaj tego robić, żeby jeszcze bardziej ich nie zniszczyć. Dam im trochę odpocząć

Edytowane przez 1991akzseingA
Czas edycji: 2014-02-23 o 17:58
1991akzseingA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 10:32   #644
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

mogłabyś dodać zdjęcia?
mam podobny kolor jak ty, ostatnio kupiłam rozjaśniacz accent z rossmana (bardzo podbny skłąd jak joanny) i zrobiłam nim jedno pasemko - włosy nie rozjaśniły się w widoczny sposób, za to nabrały czerwono-rudego połysku
teraz boję się robić całych włosów, dopóki nie kupię farby na zapas do przykrycia tego co może wyjść
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-24, 18:25   #645
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

do kąpieli raczej brałabym z profesjonalnych Vincent Ledier lub Elgon, z drogeryjnych Garnier, Palette, Syoss. inne są kiepskie. a Joanna jest tragedią dla stanu włosów, niestety.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 08:18   #646
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

piszesz o rozjaśniaczach? ja kiedyś rozjaśniałam joanną kilka lat włosy, były później w strasznym stanie - kruche, przestały się prawie kręcić tylko był takie spuszone i o wiele rzadsze
joanna ma jedną zaletę - naprawdę rozjaśnia o 7-8 tonów jęsli potrzebujemy
wydaje mi się że uzyta w kąpieli jest mniej niszcząca - niższe stężenie, dodatek odżywki na pewno łagodzi działanie
ale następnym razem kupię rozjaśniacz palette albo syoss
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 09:57   #647
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
do kąpieli raczej brałabym z profesjonalnych Vincent Ledier lub Elgon, z drogeryjnych Garnier, Palette, Syoss. inne są kiepskie. a Joanna jest tragedią dla stanu włosów, niestety.
nie moge kupic rozjasniacza Vincent Ledier, który dokladnie ten Elgon bo na allegro znalazłam w saszetce białej lub różowej?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 21:19   #648
maudy
Wtajemniczenie
 
Avatar maudy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 139
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

hej dziewczyny wątek jest długi i przewertowanie wszystkiego zajęło by wieki
jeśli chodzi o kapiel rozjaśniającą jak się ma sprawa z farbowanymi na czarno włosami i brązowymi naturalnymi odrostami ??
maudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-25, 23:23   #649
1991akzseingA
Przyczajenie
 
Avatar 1991akzseingA
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
mogłabyś dodać zdjęcia?
mam podobny kolor jak ty, ostatnio kupiłam rozjaśniacz accent z rossmana (bardzo podbny skłąd jak joanny) i zrobiłam nim jedno pasemko - włosy nie rozjaśniły się w widoczny sposób, za to nabrały czerwono-rudego połysku
teraz boję się robić całych włosów, dopóki nie kupię farby na zapas do przykrycia tego co może wyjść
Trzymaj tylko że ogólnie mam trochę ciemniejsze, nie widać dobrze na tym zdjęciu (robione kamerką), ale różnica jest. Zdjęcie zrobiłam od razu po kąpieli, jeszcze nie zdążyły mi wyschnąć do końca stąd ten nieład na głowie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Snapshot_20140223.jpg (25,6 KB, 39 załadowań)
1991akzseingA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-02-26, 07:13   #650
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez maudy Pokaż wiadomość
hej dziewczyny wątek jest długi i przewertowanie wszystkiego zajęło by wieki
jeśli chodzi o kapiel rozjaśniającą jak się ma sprawa z farbowanymi na czarno włosami i brązowymi naturalnymi odrostami ??
da się to zrobić - nie nakładać na odrosty. jeśli nie potrzebujesz dużego rozjaśnienia i robisz lekką kąpiel, krótko trzymasz rozjaśniacz na włosach to nawet jeśli trochę weźmie ci odrost to nie będzie widać różnicy
jeśli masz duże odrosty i boisz się nierównego koloru włosów to kup farbę w kolorze jak najbardziej zbliżonym do naturalnego, żeby zaraz po kąpieli móc zakryć to co nie wyjdzie

Cytat:
Napisane przez 1991akzseingA Pokaż wiadomość
Trzymaj tylko że ogólnie mam trochę ciemniejsze, nie widać dobrze na tym zdjęciu (robione kamerką), ale różnica jest. Zdjęcie zrobiłam od razu po kąpieli, jeszcze nie zdążyły mi wyschnąć do końca stąd ten nieład na głowie
jednak są rudawe powoli godzę się z tym że przez etap rudości muszę przejść.
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 12:16   #651
1991akzseingA
Przyczajenie
 
Avatar 1991akzseingA
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

"jednak są rudawe powoli godzę się z tym że przez etap rudości muszę przejść."

Są i to bardzo i do tego strasznie suche ... nie wiem co mam teraz na nie nałożyć żeby to zakryć.. mam z 5 cm swoich i boje się, że jak nałożę tą Garniera 7.0 to będę miała jaśniejszy odrost ... no i czy mi tą rudość zakryje? ...

Edytowane przez 1991akzseingA
Czas edycji: 2014-02-28 o 00:10
1991akzseingA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 00:18   #652
1991akzseingA
Przyczajenie
 
Avatar 1991akzseingA
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 10
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
...ładnie wychodził mi kiedyś ciemny blond z garniera, ale na włosach jest to raczej brąz, na szczęście bez zadnych rudych/złotych refleksów, taki naturalny, podstawowy kolor ..
Mogłabyś dodać jakieś zdjęcie jak miałaś pofarbowane włosy tą farbą?
1991akzseingA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-03, 11:55   #653
_ee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 95
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Znajoma fryzjerka podała mi przepis,ale nie ma w nim rozjaśniacza tylko sam oxydant 6 % i szampon, czy to jest ok? Co z odrostami później? Mam naturalny ciemny blond i chciałabym delikatnie rozjaśnić do średniego/miodowego blondu.
_ee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-04, 13:50   #654
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 1991akzseingA Pokaż wiadomość
Mogłabyś dodać jakieś zdjęcie jak miałaś pofarbowane włosy tą farbą?
niestety, nie mam, używałam jej lata temu, jak wracałam z rozjaśnianych na blond do swojego naturalnego koloru. mi wtedy wyszedł identyczny jak na opakowaniu, to był garnier color naturals 6.0 ciemny blond

ja zastanawiam się na blondem 6.0 też z garniera, ale o ile pamiętam on wychodził rudawy
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 16:06   #655
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

hej dziewczyny!
proszę, pomóżcie mi. ufarbowałam prawie dwa miesiące temu włosy farbą schwarzkopf perfect mousse kolorem 500 średni brąz.. niestety wyszło zdecydowanie za ciemno, ale że było to zimą to jeszcze jakoś tolerowałam ten kolor. ale kiedy zrobiło się ciepło i słonecznie to coraz gorzej czuję się w tym kolorze
i stąd moje pytanie. czym potraktować moje włosy, żeby trochę je rozjaśnić?
wrzucam zdjęcie mojego aktualnego koloru i zdjęcie koloru, jaki chciałabym uzyskać. z góry dziękuję za odpowiedź
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (48,7 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg chcę.jpg (39,1 KB, 27 załadowań)
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 12:59   #656
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Arrow Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _ee Pokaż wiadomość
Znajoma fryzjerka podała mi przepis,ale nie ma w nim rozjaśniacza tylko sam oxydant 6 % i szampon, czy to jest ok? Co z odrostami później? Mam naturalny ciemny blond i chciałabym delikatnie rozjaśnić do średniego/miodowego blondu.
nie, nic Ci to nie zrobi. może z pół tonu pojaśni i włosy przesuszy.

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:57 ----------

Cytat:
Napisane przez baajkowa Pokaż wiadomość
hej dziewczyny!
proszę, pomóżcie mi. ufarbowałam prawie dwa miesiące temu włosy farbą schwarzkopf perfect mousse kolorem 500 średni brąz.. niestety wyszło zdecydowanie za ciemno, ale że było to zimą to jeszcze jakoś tolerowałam ten kolor. ale kiedy zrobiło się ciepło i słonecznie to coraz gorzej czuję się w tym kolorze
i stąd moje pytanie. czym potraktować moje włosy, żeby trochę je rozjaśnić?
wrzucam zdjęcie mojego aktualnego koloru i zdjęcie koloru, jaki chciałabym uzyskać. z góry dziękuję za odpowiedź
kąpiel rozjaśniająca albo farba rozjaśniająca do 4 tonów i potem odpowiednio dobrana farba.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 14:47   #657
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
kąpiel rozjaśniająca albo farba rozjaśniająca do 4 tonów i potem odpowiednio dobrana farba.
Loreal Preference L 7.1 popielaty blond będzie okej?
__________________

06.11.2011r.
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 15:15   #658
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

zakładając, że wyjdzie Ci rudawy odcień (zapewne)- tak. popiel przygasi. natomiast na pewno wyjdzie trochę ciemniej, więc nie wiem, czy nie skusiłabym się na jakąś farbę 8.1
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 15:33   #659
baajkowa
Raczkowanie
 
Avatar baajkowa
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piotrków Tryb / Łódź
Wiadomości: 331
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
zakładając, że wyjdzie Ci rudawy odcień (zapewne)- tak. popiel przygasi. natomiast na pewno wyjdzie trochę ciemniej, więc nie wiem, czy nie skusiłabym się na jakąś farbę 8.1
to może 810 loreal casting? chociaż z drugiej strony to nie wiem, czy chcę aż takie jasne.

czy może zamiast kąpiel + farba docelowa to użyć farby rozjaśniającej?
__________________

06.11.2011r.

Edytowane przez baajkowa
Czas edycji: 2014-03-21 o 15:34
baajkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-21, 16:52   #660
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Kąpiel rozjaśniająca - wątek zbiorczy

810 to lepsza opcja- po rozjaśnianiu i tak wyjdą ciut ciemniejsze
farba rozjaśniająca i tak ma sporą szansę pozostawić Ci niechcianą rudość, więc tak czy siak zapewne szukałabyś potem innej farby. chyba, że lekka rudość Ci nie przeszkadza.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-13 16:58:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:41.