Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.III - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-05-06, 21:11   #1441
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
i nawzajem


ogólnie szukam ten mój opis porodu i wciągnełam sie w czytani ejak były wpisy na czerwono , jak rodziłysmy u siebei na wątku i znalazłam pierwsza fotke mojego synusia


A my dziś zrobiliśmy loterię każde z nas napisało po 3 imiona i mój chrześniak losowal wyszła Maja i Marysia bo mąż oszukiwał i Majeczke napisał na 3 kartkach. ale oczywiście decyzja nie zapadła niezdecydowany ten mój chlopek
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:11   #1442
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dziewczyny siedze oglądam serial i nagle łubu du podskoczylam ze strach, nie wiem co sie stało. Ja na okno ( mieszkam na piętrze) a tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jejku to kot przecież.... na początku myślałam że jakaś lornetka...
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:13   #1443
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dziewczyny siedze oglądam serial i nagle łubu du podskoczylam ze strach, nie wiem co sie stało. Ja na okno ( mieszkam na piętrze) a tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Kicius tak się skradal haha
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:13   #1444
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
.
A co robisz na yt ?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:17   #1445
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
nie, że zwykłe to brzydkie itd. tylko takie nie udziwnione, takie swoje, żebyś mnie źle nie zrozumiała Mi sie Fabian spodobał ostatnio, ale mojemu z pawianami sie kojarzy Dominik, Kajetan, Ksawery, Karol, Eryk to z takich mniej chodliwych w tym czasie

Tż właśnie proponował też Dominik i jak dla mnie ok, a mi się KAjetan jeszcze podoba, ale memu lubemu nie.
Dzięki. Będziemy myśleć.

---------- Dopisano o 21:17 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
http://gorny.edu.pl/imiona/

326 imion męskich starczy?

Już patrzę, ale to się okaże czy starczy
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:20   #1446
Antananariwa
Raczkowanie
 
Avatar Antananariwa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 361
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Łoj rety, powoli mi coś idzie to nadrabianie, ja przeczytam jedną stronę a tu dwie nowe gaduły jesteście. Ale już doczytałam że dziś sporo miało połówkowe więc rozumiem ruch Nie dam rady więcej przeczytać, zostawiam na jutro

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
Kurde wkułam się własnie bo znów gdzies przepadły moje wynki , tym razem tarczyca ... dostałam juz online morfologie i mocz a tarczyca nie :/ szlag mnie trafi zawsze wszytskie wyniki byly razem a dzis nie ma a ja jutro mam wizyte u endo na 10 i co ja mu pokaze , chyba cycki...

1,5 tsh ! jupi

Super że wynik jednak się pojawił i jest ok

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
My po negocjacjach. W środę witamy się z bankiem i mam nadzieje, ze w przeciągu miesiąca formalność będą załatwione
Super, trzymam kciukasy

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale dostaliśmy wiadomość na koniec dnia
Dzwonili do nas z pod firmy i tz dostał się do firmy już na stale i w pod firmie musi złożyć wypowiedzenie a co za tym idzie lepsza kasa ale się cieszymy teraz to mogę być z dzieckiem w domu przez 2 lata a nie jak myślałam rok

A i pokoik malucha już pasiasty i z dywanen, jak skończymy zrobię wam fotki
Wielkie gratulacje
I czekam na fotki

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Tak nas dzisiaj wywalilo


Cytat:
Napisane przez Denaris Pokaż wiadomość
Ślicznie! Tak w ogóle to powiem Ci, że mam niemalże identyczny brzuch, w tym samym miejscu Z tym, że ja mam 160 i wyglądam jak krasnal ogrodowy
Tylko bez takich mi tu proszę jako posiadaczka całego metra sześćdziesiąt wzrostu czuję się wyśmiana

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
kurde cięzko wybrac cos zeby dokładnei pokazywało, musze cyknąc fote brzucha i odpowiednio sie ustawic bo te co wam pokaze to albo jak ide i jak biegne z młodocianym
tak wiec zdjecia nic specjalnego ale cos tam widac
ale sexy mamuśka

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Piękną masz figurę i brzuszek super o synku juz nie wspominając jaki słodziak Ale tych nóg zgrabnych zazdroszczę.z takimi trzeba się urodzić
O to to, sama bym tego lepiej nie napisała

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny, po prostu wczoraj to wszystko mnie dobiło... ale nie mozemy wrocic do rodzicow bo jest maly pokoik, bedzie okrutnie ciasno a TZ na rozmowy o prace by musial codziennie jeździc ze 20km...
niby padł wczoraj pomysl ze ja do swoich rodzicow a on do swoich co juz mnie totalnie dobija no ja piep**e
w ciągu 2-3 dni moze cos bedzie wiadomo...
Trzymam bardzo mocno kciuki żeby dobrze się poukładało MUSI być dobrze

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Dziewczyny wczoraj wpadlam do decathlonu i kupilam getry za kolana...
poddałam się bylam wczoraj na fitnessie w tych krotkich gaciach to jak zobaczylam swoj cellulit na udach to myslalam ze zemdleje... i mam schize ze wszyscy kolesie z silowni patrza sie na moj cellulit
Ogolnie nogi mam naprawde spoko,nawet zgrabne ale w spodniach bądź rajtach lato to pora roku ktora przestaje dla mnie istniec
wiem wiem ciagle wam tu marudzę i macie mnie dosc ale juz mi sie ryczeć chce z tego wszystkiego
a kolezanka (170cm waga ze 40kg) na basen mnie wyciąga ale niestety nie mam takiego stroju do nurkowania co zakrywal by mnie całą tylko zwykle bikini takze juz to widze
Ściągaj te getry i wystawiaj ten metrowy zad bo baciki ci się należą
Antananariwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:21   #1447
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

znalazłam , jak ktoś chce poczytac opis porodu ogólnie bez szału dołanczam fote dopiero urodzonego malutka
opis:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3299
fota:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1318816123
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 21:22   #1448
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Krumcia Pokaż wiadomość
etusiaaa gratuluję wózka Mam nadzieję, że też znajdę jakiś używany w przystępnej cenie (a patrząc np. na ogłoszenia na gumtree myślę, że to nie będzie duży problem).


Śliczne


O, ciekawe to twoje hobby. Pokażesz jakieś swoje skończone projekty?

Ale dzień dzisiaj do pupy, najdrobniejsze rzeczy mnie denerwują i co jakiś czas boli mnie głowa. Może to przez tę pogodę... chociaż widzę, że nie tylko ja mam niefajny dzień.
Nie mam się czym chwalić bo to amatorszczyzna, są lepsi ode mnie
Przy okazji wklejania zdj pokaże moją dumą jest kredens
interesujesz się takimi rzeczami?
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:22   #1449
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Paulina Darek Pokaż wiadomość
a mi z proszkiem do prania...
zerknij jeszcze na to drugie bo edytowałam chwilę temu...
czy mogę uznać się już za MUZĘ....
Też fajne

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dziewczyny siedze oglądam serial i nagle łubu du podskoczylam ze strach, nie wiem co sie stało. Ja na okno ( mieszkam na piętrze) a tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hahahha padłam
My mieliśmy to samo jak siedzieliśmy w tamtym roku 1 stycznia ja na kacu,Tż z gorączką a tu też ☠☠☠uduu.My patrzymy a tu wskoczył pies Tż i jest on duży dosyć a parapet jest wysoko i jest wąski Do dziś nie wiemy jak on tam wskoczył hahaha,ale widać petardy bardzo go wystraszyły a my myśleliśmy,że obojgu nam siadło na psychę,że psa w oknie widzimy
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:23   #1450
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Dziewczyny siedze oglądam serial i nagle łubu du podskoczylam ze strach, nie wiem co sie stało. Ja na okno ( mieszkam na piętrze) a tam

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Haha ale się przygląda

To do wózka pościel się wkładam? Jejku ja nic nie wiem Czuję się właśnie jak debil. No normalnie jestem beznadziejna
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:24   #1451
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez ircha06 Pokaż wiadomość
Paulinka, Antananariwa ładne brzuszeczki
Metamfetaminax, po nitce do kłębka, powolutku się ustabilizuje sytuacjai będzie cacy
ZygaEffka, nie zamartwiaj się, jesteśmy z Tobą !!!
Aliszcze, gratuluję udanej wizyty , Supcio, ze wszystko OK.
88Ekaterina88, mamy znajomą parę, oboje mają proste imiona, a córkę nazwali ... Letycja więc Kamil jest przy tym bardzo ładne, takie swojskie
anesh_ ale to skocznie ze Stochem Ci się spasowało, jednak Twój słownik jeszcze kojarzy co nie co
My wczoraj mieliśmy popołudniowe rozmowy-głupawki i mąż wymyślił, że np. dla chłopca to ... Kazik Ja mówię, super, baaardzo miło wspominam twojego wujka o tym imieniu, uprzejmy, rodzinny... hehe. Ale to co, jak będzie córcia to damy Kazia.? A tak na serio jeszcze nie znamy płci i jakoś typów swoich nie mamy, ale często rozmawiamy o tym, także dyskusje są.
Kazik mój tata
A znam chłopca dwuletniego co ma Kazik:P
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 21:28   #1452
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Ale wy dzisiaj produkujecie
I chyba jestem jedyną osobą która nie wciągnęła się w tą gre

Piękne te wasze brzuszki
Wystawiłam właśnie swoje autko na sprzedaż, zobaczymy czy ktoś się odezwie
Co do lumpów to już się tutaj nie raz wypowiadałam. Lubie je i zawsze znajdę coś dla siebie a dla dzieci to jest tyle zarąbistych ciuchów, że żal tyle kasy w normalnych sklepach płacić

Co do klubu to uważam (bez obrazy), że dołączenie do niego po 2 czy 3 dniach udzielania się na forum to trochę mało.. Tam ma być intymnie i bardziej zaufanie. Co to za sens tworzyć klub skoro wszyscy mogą dostać zaproszenie? To to samo co forum.
Takie moje zdanie. Pewnie zaraz zostane o to zbesztana i z nielubiana ale trudno.


No ale jeśli mama z listy się udziela i jest aktywna to nie może wstąpić do klubu? Trochę samolubna jestes bo ty jestes w klubie to juz nikt inny nie może juz byc. Przepraszam cię nie chce cię i nikogo obrażać ale regulamin klubu jest i kto go przestrzega ma prawo być członkinią a ze jednej osobie się nie podoba to ta mama ma zrezygnować z przystąpienia do klubu?
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:28   #1453
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
znalazłam , jak ktoś chce poczytac opis porodu ogólnie bez szału dołanczam fote dopiero urodzonego malutka
opis:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3299
fota:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1318816123
jejku jaki słodziak okrąglutki, ja też chce już swoje

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Nie mam się czym chwalić bo to amatorszczyzna, są lepsi ode mnie
Przy okazji wklejania zdj pokaże moją dumą jest kredens
interesujesz się takimi rzeczami?
Jest tu chyba trochę mamusiek które lubią coś tam dłubać z różnymi rzeczami. EKaterina ma nawet swojego blogaJa też trochę dłubię ale za meble jeszcze sie nie zabierałam
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:28   #1454
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
znalazłam , jak ktoś chce poczytac opis porodu ogólnie bez szału dołanczam fote dopiero urodzonego malutka
opis:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3299
fota:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1318816123
OO jaki fajny maluszek
A ja zawsze myślałam,że masaż szyjki jest przyjemny a już X razy usłyszałam,że potrafi boleć niesamowicie
To trochę się nacierpiałaś tam,tyle tych kroplówek i kombinowania,ehh..Ale najważniejsze,że wszystko dobrze się skończyło i jednak dałaś radę naturalnie

Monika,mogłaś nie wiedzieć,nie przejmuj się Tyle czasu masz do września na dowiadywanie się o wielu rzeczach,że hoho
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...

Edytowane przez Metamfetaminax
Czas edycji: 2014-05-06 o 21:30
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:29   #1455
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Dobra małe wytłumaczenie, bo widzę, że się zamęt zrobił.
Nie miałam na myśli żadnych konkretnych osób. Chodziło mi tylko o to, że jeżeli jakaś laska przyjdzie i napisze dwa posty na forum i dostaje odrazu zaproszenie do klubu to myślę, że powstanie klubu mija się z celem. Nie jedna dziewczyna pisała lub wklejała zdjęcia specjalnie tam bo nie chciała aby cały świat wiedział o jej intymnych sprawach.
Dlatego uważam, że przyjmowanie każdej lepszej osoby do klubu jest poprostu nieodpowiednie. Nie miało to nic wspólnego z udzielaniem się na forum, bo nie tworzymy żadnej ściśle tajnej organizacji. I nie raz (również ja) z wielką radością witałyśmy nowe mamusie i pisałyśmy, żeby czuły się jak u siebie. Do ciebie również Asia. Także proszę nie odbierać tego personalnie!
Jednak po to powstał regulamin klubu, żeby się do niego stosować.
A teraz możecie mnie bić


Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
troche dziwnei mi sie zrobiło bo ten post odnośnie paru dni bycia z wami to chyba do mnie, dziewczyny ja nie zamierzam wam sie wpychać do żadnego klubu........
wiem ze wpadłam na watek od połowy ciąży jak intruz , jak to wam przeszkadza to sorrki ze sie tak "zadomowiłam"
Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
nie no seriooo sie nei obraże , jak to przeszkadza ze sie ktos tak wtrynił
w koncu wiem jak to jest jak ktos sie juz zzyje i nagle przychodzi ktos nowy
ja akurat nie miałam z tym problemu, ale wiem ze niektórzy nie lubia

no ludzka rzecz po prostu
Asia żaden intruz Naprawdę miło się z tobą piszę i mi i innym dziewczyną. Także przepraszam jeżeli poczułaś się przeze mnie nie swojo U góry wyjasniłam to o co mi chodziło.

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
dlatego napisałam że uważam iż co poniektóre nowe mamuśki są bardzo aktywne , z czego bardzo się cieszę , bo nie które co są w klubie to w ogóle sie nie udzielają ale moze Niestabilna zrobi tam jakieś czystki
Też już o tym kiedyś pisałam... Bo tak naprawdę ile mamuś udziela się z tej wielkiej listy z początku?

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
A bo Ty jedna tak do nas trafiłaś myślisz ? Ewka też do nas całkiem niedawno wpadła i wiele kobitek się ujawniło nawet po 15 tygodniu
A z tym klubem podejrzewam żadnych aluzji nie było do Ciebie i w sumie to żaden specjalny zaszczyt tam należeć,bo o większości sprawach i tak piszemy tu i tu się udzielamy w większości z wizytami,problemami itp.
A Misstic pewnie chodziło o osoby takie,które na prawdę raz czy dwa coś napisały i praktycznie wiele o sobie nawet nie powiedziały
Otóż to

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Każdą nową mamuśkę witamy na wątku z otwartymi rękami, ja też nie trafiłam tu od razu, a co do klubu to czasem piszemy tam takie rzeczy że musimy mieć zaufanie do osób które dołączaja się bo jak pokazuje czas forum i to co tu piszemy może nawet komuś posłużyć jako dowód w sądzie. Także nowe mamusie muszą się trochę uzbroić w cierpliwość i jak najbardziej "zadomawiać"
Dokładnie
A zadomowienie polega właśnie na udzielaniu się na forum i zżyciu z nami tutaj A potem przyjdzie czas na klub


Widzicie to jest własnie internet. Czasami się coś nie dokładnie powie, lub nie dopowie i inny użytkownik odczytuje to inaczej. Dlatego warto podchodzić z pewną dozą dystansu to for.
Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja swoje wyraziłam, mam nadzieje teraz już jasno i nikt nie będzie miał pretensji do siebie a wątek dalej będzie tak sympatycznie funkcjonował.
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:29   #1456
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Haha ale się przygląda

To do wózka pościel się wkładam? Jejku ja nic nie wiem Czuję się właśnie jak debil. No normalnie jestem beznadziejna
nie jestes beznadziejna!!!
nie trzeba wkładac, ja nic nie dawałam, jedynie wyścieliłam dół wózka pieluszką flanelową wkladałam młodego i na to kocyk w zaleznosci od pogody, jak były mrozy to przykrywałam go rozkiem który słóżył jako kołderka
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:31   #1457
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Dobra małe wytłumaczenie, bo widzę, że się zamęt zrobił.
Nie miałam na myśli żadnych konkretnych osób. Chodziło mi tylko o to, że jeżeli jakaś laska przyjdzie i napisze dwa posty na forum i dostaje odrazu zaproszenie do klubu to myślę, że powstanie klubu mija się z celem. Nie jedna dziewczyna pisała lub wklejała zdjęcia specjalnie tam bo nie chciała aby cały świat wiedział o jej intymnych sprawach.
Dlatego uważam, że przyjmowanie każdej lepszej osoby do klubu jest poprostu nieodpowiednie. Nie miało to nic wspólnego z udzielaniem się na forum, bo nie tworzymy żadnej ściśle tajnej organizacji. I nie raz (również ja) z wielką radością witałyśmy nowe mamusie i pisałyśmy, żeby czuły się jak u siebie. Do ciebie również Asia. Także proszę nie odbierać tego personalnie!
Jednak po to powstał regulamin klubu, żeby się do niego stosować.
A teraz możecie mnie bić






Asia żaden intruz Naprawdę miło się z tobą piszę i mi i innym dziewczyną. Także przepraszam jeżeli poczułaś się przeze mnie nie swojo U góry wyjasniłam to o co mi chodziło.



Też już o tym kiedyś pisałam... Bo tak naprawdę ile mamuś udziela się z tej wielkiej listy z początku?



Otóż to



Dokładnie
A zadomowienie polega właśnie na udzielaniu się na forum i zżyciu z nami tutaj A potem przyjdzie czas na klub


Widzicie to jest własnie internet. Czasami się coś nie dokładnie powie, lub nie dopowie i inny użytkownik odczytuje to inaczej. Dlatego warto podchodzić z pewną dozą dystansu to for.
Każdy ma prawo do swojego zdania. Ja swoje wyraziłam, mam nadzieje teraz już jasno i nikt nie będzie miał pretensji do siebie a wątek dalej będzie tak sympatycznie funkcjonował.
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:31   #1458
Paulina Darek
Rozeznanie
 
Avatar Paulina Darek
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: ok. Włocławka
Wiadomości: 538
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
To do wózka pościel się wkładam? Jejku ja nic nie wiem Czuję się właśnie jak debil. No normalnie jestem beznadziejna
no się wkłada, ale ja właśnie nie chciałam, to mi teściowa pieprzy że to zima przecież będzie, to się przyda, więc grzebałam po necie i znalazłam alternatywę i nowocześnie i po mojemu, a nie po teściowej myśli...
ja też wielu rzeczy się dowiaduję na bieżąco, ale zawsze udaje,że wiem o co chodzi....
nie martw się wszystkiego się nauczymy
__________________



miłość od pierwszego wejrzenia
12.2005
razem przez życie 05.05.2012
Filip jest już z nami 05.09.2014
oczekujemy maleństwa 21.07.2016




Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy,
Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy...
Paulina Darek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:33   #1459
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
znalazłam , jak ktoś chce poczytac opis porodu ogólnie bez szału dołanczam fote dopiero urodzonego malutka
opis:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3299
fota:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1318816123






Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Też fajne


Hahahha padłam
My mieliśmy to samo jak siedzieliśmy w tamtym roku 1 stycznia ja na kacu,Tż z gorączką a tu też ☠☠☠uduu.My patrzymy a tu wskoczył pies Tż i jest on duży dosyć a parapet jest wysoko i jest wąski Do dziś nie wiemy jak on tam wskoczył hahaha,ale widać petardy bardzo go wystraszyły a my myśleliśmy,że obojgu nam siadło na psychę,że psa w oknie widzimy
Też dobre

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 21:34   #1460
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
No ale jeśli mama z listy się udziela i jest aktywna to nie może wstąpić do klubu? Trochę samolubna jestes bo ty jestes w klubie to juz nikt inny nie może juz byc. Przepraszam cię nie chce cię i nikogo obrażać ale regulamin klubu jest i kto go przestrzega ma prawo być członkinią a ze jednej osobie się nie podoba to ta mama ma zrezygnować z przystąpienia do klubu?
Przeczytalas mojego posta dokładnie? Bo chyba nie bardzo.

Napisałam wyraźnie, że jeżeli ktoś po 2, 3 dniach udzielania się a nie stałego obcowania z nami.
Przeczytaj jeszcze raz wszystko co napisałam ja i inne dziewczyny to zrozumiesz
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie

Edytowane przez Misstic
Czas edycji: 2014-05-06 o 21:35
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:35   #1461
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Nie jest złe,ale ja nienawidzę pewnej osoby o tym imieniu i bym akurat swojego dziecka tak nie nazwała ale gdyby nie ta osoba to wzięłabym je pod uwagę.. A i mój Tż też nie chcę się zgodzić na Bartka z tego samego powodu co ja na Kamila... I właśnie z tego powodu chcemy dziewczynkę,bo dla chłopaka nie mamy nic. Ja bym chciała Filipka ale on też nie chce i w ogóle jest jeszcze bardziej anty,bo mój ojciec go nakręcił i za Filipka jest gotów mnie wydziedziczyć
Więc szukamy dalej...
Podam Ci moje typy,które mi się podobają ale na które tatusiek dzieciątka się nie zgadza: Oskar,Oliwier,Wiktor,Igor,Mikołaj,Maciek,Dawid,Kubuś(może będzie,ale mój pies tak się nazywa ),Aron(mi się bardzo podoba),Szymonek,Fabian,Adrian i Wojtuś... Ale i tak stanęło na Łukaszu albo Tomku... Więc liczę z całego serca na dziewczynkę,bo nie będzie problemu
Tomek mi sie podoba,ale mi się kojarzy z osobą, która mnie kiedyś bardzo skrzywdziła, więc odpada... Wojtuś tż się nie zgadza, Łukasz tak średnio mi się widzi, Oskar i Oliwier jak dla mnie odpadają, Fabian i Adrian także i to samo z Aronem, Wiktor i Igor super, ale mężowi sie nie podobają, Mikołaj takie sobie, Maciek całkiem ładnie, ale tż znowu nie będzie chciał, bo nie jest międzynarodowe (chyba), Dawid nienajgorsze, Kubuś bardzo popularne, ale zresztą tak jak i Maja, co nie?
A wiesz co najgorsze, że z imieniem dla chłopca nie możemy dojść do porozumienia, a dla dziewczynki mamy imię:P
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:36   #1462
malgosia1051
Zadomowienie
 
Avatar malgosia1051
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: stąd gdzie mnie nikt nie zobaczy i nie usłyszy:-)))
Wiadomości: 1 187
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
troche dziwnei mi sie zrobiło bo ten post odnośnie paru dni bycia z wami to chyba do mnie, dziewczyny ja nie zamierzam wam sie wpychać do żadnego klubu........
wiem ze wpadłam na watek od połowy ciąży jak intruz , jak to wam przeszkadza to sorrki ze sie tak "zadomowiłam"
Bo intruzi tak się czuja. Czasem strach się odezwać bo juz jak ktoś w klubie jest to się panoszy.
__________________
20 wrzesień 2014r
23.50
3950kg
60cm
Monika moja coreczka
malgosia1051 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:39   #1463
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
Bo intruzi tak się czuja. Czasem strach się odezwać bo juz jak ktoś w klubie jest to się panoszy.
Zadna z klubu sie nie panoszy... bez takich tutaj.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:39   #1464
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Tomek mi sie podoba,ale mi się kojarzy z osobą, która mnie kiedyś bardzo skrzywdziła, więc odpada... Wojtuś tż się nie zgadza, Łukasz tak średnio mi się widzi, Oskar i Oliwier jak dla mnie odpadają, Fabian i Adrian także i to samo z Aronem, Wiktor i Igor super, ale mężowi sie nie podobają, Mikołaj takie sobie, Maciek całkiem ładnie, ale tż znowu nie będzie chciał, bo nie jest międzynarodowe (chyba), Dawid nienajgorsze, Kubuś bardzo popularne, ale zresztą tak jak i Maja, co nie?
A wiesz co najgorsze, że z imieniem dla chłopca nie możemy dojść do porozumienia, a dla dziewczynki mamy imię:P
my z imieniem tez mamy problem
na razie cos tam sie wyłoniło:Artur, Dawid, Borys po drodz ebył jeszcze Patryk ale tu ja nie jestem przekonana
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:40   #1465
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
Bo intruzi tak się czuja. Czasem strach się odezwać bo juz jak ktoś w klubie jest to się panoszy.
Małgosiu nie przesadzaj proszę Cię. Kto tu się panoszy? A bycie w klubie to nie jakaś gloria wielka i chwała .(żeby się czuć lepsza od innych, które nie są -edit )
Regulamin jest jasny, i jeśli spełniamy jego Warunki to dostaniesz się do klubu jak dziewczyny,.które zaproszenia dostały.

Edytowane przez Latte88
Czas edycji: 2014-05-06 o 21:42
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:43   #1466
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
i nawzajem


ogólnie szukam ten mój opis porodu i wciągnełam sie w czytani ejak były wpisy na czerwono , jak rodziłysmy u siebei na wątku i znalazłam pierwsza fotke mojego synusia

JA też jak szukałam znalazłam mojej MAjusi

---------- Dopisano o 21:43 ---------- Poprzedni post napisano o 21:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość


A my dziś zrobiliśmy loterię każde z nas napisało po 3 imiona i mój chrześniak losowal wyszła Maja i Marysia bo mąż oszukiwał i Majeczke napisał na 3 kartkach. ale oczywiście decyzja nie zapadła niezdecydowany ten mój chlopek

Heheeh dobry jest, ale popieram męża Twojego:P. MAjeczka to najpiękniejsze imię, w ogóle muszę dziś uzupełnić jej pamiętnik papierowy.

U nas Maja losowała, były dwie kartki - mąża (Kamil) i moja (Bartosz), dwa razy wylosowała Bartosza i mąż się i tak nie zgodził.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:47   #1467
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
JA też jak szukałam znalazłam mojej MAjusi
teraz siedze i ogladam fotki jak był mały kiedy to zleciało to ja nie wiem
takie to małe było do cycusia sie przytulało a dzis mi powiedział z ejak mu dam buziaka to sie umyje

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez malgosia1051 Pokaż wiadomość
Bo intruzi tak się czuja. Czasem strach się odezwać bo juz jak ktoś w klubie jest to się panoszy.
nie no luzzzzz ja rozumiem, ja po prostu pomyślałam ze moze komuś sie wydawało ze pisze i chce do klubu po 2 dniach udzielania sie, a ja nawet o tym nie pomyślałam
serio luzzz z mojej strony

ja juz napisałam o co mi chodziło i wiem co ma na mysli Mistic
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:47   #1468
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Małgosiu nie przesadzaj proszę Cię. Kto tu się panoszy? A bycie w klubie to nie jakaś gloria wielka i chwała .(żeby się czuć lepsza od innych, które nie są -edit )
Regulamin jest jasny, i jeśli spełniamy jego Warunki to dostaniesz się do klubu jak dziewczyny,.które zaproszenia dostały.
Zaraz będzie ze nie na zamiaru do klubu przystąpić.

Nie chciałam żeby tak było jak na innych wątkach. Ze watek sie dzieli przez klub.
Ale czy tak trudno zrozumieć ze klub ma jakies zadanie. Ja nueam zamuaru Pokazywać swoich czterech liter i mojej facjaty całemu światu, dlatego powstał klub. I na pewno na forum nue bede pisac ze dostalam ropnego zapalenia odbytu i nuevede tu prosić o pomoc w tej sprawie (dla wyjaśnienia ti tylko przykład) bo to bardziej do zaufanych osob a nie setek ludzi którzy czytaja nasz wątek.

Agrrrr

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:48   #1469
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
znalazłam , jak ktoś chce poczytac opis porodu ogólnie bez szału dołanczam fote dopiero urodzonego malutka
opis:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3299
fota:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1318816123

Jaki słodziutki, malutki syneczek, opis też fajny.

Przypomnij jak synek ma na imię.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-06, 21:48   #1470
Krumcia
Raczkowanie
 
Avatar Krumcia
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 200
Dot.: Drugi trymestr już nam leci, jeszcze trochę będzie trzeci. Wrześniówki 2014 cz.

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Nie mam się czym chwalić bo to amatorszczyzna, są lepsi ode mnie
Przy okazji wklejania zdj pokaże moją dumą jest kredens
interesujesz się takimi rzeczami?
Moze nie stricte meblami i wnetrzami, ale lubie patrzec na wszystko, co artystyczne Podoba mi sie, kiedy ktos potrafi stworzyc wlasnymi rekami cos fajnego. Sama kiedys jedynie siedzialam w dlubaniu w papierkach i bizuterii, teraz zostalo mi pisanie i probowanie zostania dobrym digital painterem, a potem osoba tworzaca animacje A kiedys chcialabym sie nauczyc szycia na maszynie. W ogole jest tyle ciekawych rzeczy, ktore mozna robic... Zycia mi na nie nie starczy.
Tylko nie zapomnij sie tymi zdjeciami pochwalic I dolaczam do pytania Niestabilnej - co robisz na yt?

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Jejku to kot przecież.... na początku myślałam że jakaś lornetka...
Ale jak makabrycznie wyszedl na zdjeciu z tymi oczami, mozna sie przestraszyc

Przepraszam za brak polskich znakow, TZ ukradl mi laptopa do wanny
Krumcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-23 15:15:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.