Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4 - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-05, 15:19   #2821
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

a wlasnie jak to jest z meldunkiem?tylko pytam w Polsce bo Moj TZ jest zameldowany u swoich rodzicow a ja u swoich... a dziecko bedzie gdzie?bo moja mama mowila ze melduje się dziecko do matki...
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 15:22   #2822
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Ty, mi nic nie wyskakuje jak szukam tej grupy wychodzi mi parafia matki boskiej i polki w ameryce

Edit :

juz sie zaprosiłam, czekam na akceptacje

No ejjj...a parafia matki boskiej Ci nie leży?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Paulina-a to sie nie wybiera samemu gdzie ma być meldowane? Nienawidzę biurokracji

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2014-06-05 o 15:23
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 15:30   #2823
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a wlasnie jak to jest z meldunkiem?tylko pytam w Polsce bo Moj TZ jest zameldowany u swoich rodzicow a ja u swoich... a dziecko bedzie gdzie?bo moja mama mowila ze melduje się dziecko do matki...
Pytałam o to ostatnio u nas w gminie, i Pani odpowiedziała mi tak jak Twoja mama, że dziecko jest automatycznie meldowane przy swojej matce.
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 15:32   #2824
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Pytałam o to ostatnio u nas w gminie, i Pani odpowiedziała mi tak jak Twoja mama, że dziecko jest automatycznie meldowane przy swojej matce.
dziekuje

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
No ejjj...a parafia matki boskiej Ci nie leży?


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Paulina-a to sie nie wybiera samemu gdzie ma być meldowane? Nienawidzę biurokracji
ja tez nienawidze i nic nie ogarniam
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 15:32   #2825
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
Pytałam o to ostatnio u nas w gminie, i Pani odpowiedziała mi tak jak Twoja mama, że dziecko jest automatycznie meldowane przy swojej matce.
Dokładnie tak☺

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 15:36   #2826
małaPaulina
Wtajemniczenie
 
Avatar małaPaulina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 862
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

to jeszcze pytanie,bede brala roczny urlop macierzynski 80% ale gdzies w polowie chce zacząc dorabiać na umowe zlecenie i pytanie czy moge?
bo znalazlam taki zapis "Jeśli jednak jesteś kobietą, która chce lub musi pomyśleć o pracy na urlopie macierzyńskim, pamiętaj, że choć Kodeks pracy nie precyzuje jednoznacznie, czy podjęcie pracy zarobkowej jest dozwolone, każdy przypadek może być rozpatrywany indywidualnie" eeeeeeee
Przyjaciolka mowila ze mozna ale do jakiejś kwoty...?
nic kuźwa nie ogarniam

o teraz znalazlam informacje ze mozna pracowac na nie wiecej niz 1/2 etatu...
__________________
13.09.2014 Szymonek

jestem maleństwem i dobrze mi z tym (158cm)

Edytowane przez małaPaulina
Czas edycji: 2014-06-05 o 15:39
małaPaulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 15:40   #2827
wpaula
Wtajemniczenie
 
Avatar wpaula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 689
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
to jeszcze pytanie,bede brala roczny urlop macierzynski 80% ale gdzies w polowie chce zacząc dorabiać na umowe zlecenie i pytanie czy moge?
bo znalazlam taki zapis "Jeśli jednak jesteś kobietą, która chce lub musi pomyśleć o pracy na urlopie macierzyńskim, pamiętaj, że choć Kodeks pracy nie precyzuje jednoznacznie, czy podjęcie pracy zarobkowej jest dozwolone, każdy przypadek może być rozpatrywany indywidualnie" eeeeeeee
Przyjaciolka mowila ze mozna ale do jakiejś kwoty...?
nic kuźwa nie ogarniam

o teraz znalazlam informacje ze mozna pracowac na nie wiecej niz 1/2 etatu...
mozna pracowac ale nie moze to kolidowac z opieka nad dzieckiem jakos tak to jest
__________________
Razem od 7.01. 2004 był w 2013r
W 7cs udało się
Nasz Skarbek juz na swiecie
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371ffv9k4cd.png
wpaula jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 15:46   #2828
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Paulina-o raaany,Ty to masz przejścia.Twój tato, jak Twój tato, to jego sprawa czy pracuje czy nie, to nie jemu urodzi się dziecko,ale Twój tż powinien teraz spiąć poślady i pójść do jakiejkolwiek roboty,jak on to sobie wyobraża?
Współczuję Ci-powinnaś mieć spokój, a tu ciągłe rewelacje

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Cytat:
Napisane przez wpaula Pokaż wiadomość
mozna pracowac ale nie moze to kolidowac z opieka nad dzieckiem jakos tak to jest
Też coś takiego czytałami obwawiam się,że nie może być to raczej pełny etat,może ktoś jeszcze się wypowie,bo nie zaznajamiałam się dokładniej z tematem.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 16:08   #2829
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
A tak w ogóle to nawiązując do szału na sowy, to przyznaję się bez bicia że też mi się strasznie podobają ale jestem sknera i sama sobie zrobiłamTo moja sowia rodzinka.
jakie śliczne zdolna jesteś

Cytat:
Napisane przez Asia19x Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/minky-sowka-metki-...222631134.html
Mnie się strasznie podoba ta podusia
cudne!!

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Nigdy nie miałam zmywarki a dzisiaj nareszcie takową będę miała podłączoną. Jakich produktów najlepiej używać? Jestem zielona w tym i kompletnie nie wiem co mam kupić
generalnie kiedyś tylko Calgonit, ale potem mój TŻ oglądał jakiś program, gdzie testowali różnych firm produkty do zmywarek, tańsze, droższe, i wniosek był jeden, nie ma co przepłacać, bo wszystkie produkty podobne są. Ważniejszy jest, jaki program stosujesz, bo jak małą temp to może Ci dobrze wszystkiego nie umyć, a np ja mam najniższą 30 stopni i tabletki Calgonitu mi tylko w połowie zdążą się rozpuscić.


ZygaEffka, czy w Poznaniu ma być dziś deszcz czy nie? bo raz słońce, raz chmury, a ja czekam z wywieszeniem prania niby dziś jeszcze deszcz ma spaść. Ale jutro już nie wiec jutro od rana czeka mnie posiedzenie na placu zabaw
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 16:39   #2830
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
jakie śliczne zdolna jesteś



cudne!!



generalnie kiedyś tylko Calgonit, ale potem mój TŻ oglądał jakiś program, gdzie testowali różnych firm produkty do zmywarek, tańsze, droższe, i wniosek był jeden, nie ma co przepłacać, bo wszystkie produkty podobne są. Ważniejszy jest, jaki program stosujesz, bo jak małą temp to może Ci dobrze wszystkiego nie umyć, a np ja mam najniższą 30 stopni i tabletki Calgonitu mi tylko w połowie zdążą się rozpuscić.


ZygaEffka, czy w Poznaniu ma być dziś deszcz czy nie? bo raz słońce, raz chmury, a ja czekam z wywieszeniem prania niby dziś jeszcze deszcz ma spaść. Ale jutro już nie wiec jutro od rana czeka mnie posiedzenie na placu zabaw
To Ci powiem że siedzę właśnie u rodziców w Kostrzynie Wlkp na działeczce i jak zobaczyłam tą chmurę nad Poznaniem to się prawie posrałam o swoje pranie na balkonie tak więc tym razem nie pomogę w kwestii burzliwo -deszczowo atmosferycznych spraw

Monika polecam to my kupujemy i starcza nam na dwie zmywarki na około pół roku http://allegro.pl/finish-calgonit-me...285440441.html .

Agnes20 a nie myślałaś żeby może rozwinąć tu handel na wizażu ? ja chętnie kupię dla Mojej ZOśki

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:28 ----------

Macie czasem uczucie oberwanego brzucha ? tak jak po sporym wysiłku ? bo ja miałam kilka takich intensywnych dni i kurcze mam wrażenie że mam luźną macicę nie wiem jak to opisać
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba


Edytowane przez ZygaEffka
Czas edycji: 2014-06-05 o 16:34
ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 16:43   #2831
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Monika ja podobnie jak Zyga używam finisha, a tak na marginesie to ostatnio wyznałam mężowi że "kocham moją zmywarkę"
agnes jakie Ty cuda potrafisz robić, jestem pod wielkim wrażeniem
Asia cudna ta podusia ale chyba trochę droga
Paulina tak, dziecko ma meldunek tam gdzie mama, my rok temu kupiliśmy mieszkanie a ja jeszcze się nie przemeldowałam, muszę się za to wziąć, foty już u fotografa do dowodu i prawa jazdy zrobiłam
Ekaterina brawo za udane zakupy

mąż poszedł ze swoim zespołem na piwo a ja znowu siedzę sama....
nie mam ochoty siedzieć i słuchać jak rozmawiają o firmie i patrzeć jak piją zimne piwko zaraz chyba i ja sobie zrobię coś dobrego, może FRYTKI bo dziś popularne z jajeczkiem sadzonym
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 17:28   #2832
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Hej Mamuśki...
Zanim nadrobie to napiszę...
Byłam u kardiologa i przemiła pani mi powiedziała, że dziś Go nie ma, bo pojechał na jakąś konferencję a Ona nie ma mojego telefonu i mi wizyte przenieśli ale nie miała jak dać znać... Ale pojechałam z Małzem do Ikea i kupiliśmy komodę... O taką...
http://www.ikea.com/pl/pl/images/pro...E331787_S4.JPG
I jestem mega zadowolona. Kupiliśmy też pierdoły typu pokrowiec na przewijak i kosz na brudne rzeczy maluszka... A teraz leżę i odpoczywam a Małż skręca komodę. Już się nie mogę doczekać prania i składania ciuszków do niej...
Poza tym zamówiliśmy stelaż do łóżka w Agata Meble tylko nie wiem czym Go przywieziemy w sobotę... Bo szeroki jest...
Aha... Niestabilna mam taki sam kocyk(Kołderkę) niebieską z Kika. Jak byłam u taty to sobie kupiłam...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 17:35   #2833
Aliszcze
Zakorzenienie
 
Avatar Aliszcze
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 409
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki...
Zanim nadrobie to napiszę...
Byłam u kardiologa i przemiła pani mi powiedziała, że dziś Go nie ma, bo pojechał na jakąś konferencję a Ona nie ma mojego telefonu i mi wizyte przenieśli ale nie miała jak dać znać... Ale pojechałam z Małzem do Ikea i kupiliśmy komodę... O taką...
http://www.ikea.com/pl/pl/images/pro...E331787_S4.JPG
I jestem mega zadowolona. Kupiliśmy też pierdoły typu pokrowiec na przewijak i kosz na brudne rzeczy maluszka... A teraz leżę i odpoczywam a Małż skręca komodę. Już się nie mogę doczekać prania i składania ciuszków do niej...
Poza tym zamówiliśmy stelaż do łóżka w Agata Meble tylko nie wiem czym Go przywieziemy w sobotę... Bo szeroki jest...
Aha... Niestabilna mam taki sam kocyk(Kołderkę) niebieską z Kika. Jak byłam u taty to sobie kupiłam...
śliczna ta komoda dobrze, ze wizyta nie była taka bezowocna tylko zakonczona zakupami
__________________
od. 04.04.2008 roku szczęśliwa mężatka

Joasia przyszła na świat 19.12.2010- jest naszym cudem

http://www.suwaczki.com/tickers/km5skrhmyifedqdn.png

nadzieja umiera ostatnia.....
Aliszcze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 17:38   #2834
ZygaEffka
Zadomowienie
 
Avatar ZygaEffka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: POznań Miasto Doznań
Wiadomości: 1 481
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

nikt mi nie chce odpowiedz na moje pytanie
__________________
19.09.2014 godz.22.20 53 cm 2620 g 10 PA
Zosieńka jest już z nami
nasz skarb
nasz kawałek nieba

ZygaEffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 17:46   #2835
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
nikt mi nie chce odpowiedz na moje pytanie
nie mam uczycia oberwanego brzucha, nawet po wczorajszym tamowaniu wody w lazience
proszę odpowiedz

Byliśmy na spacerku
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 17:47   #2836
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Trzeba było zrobic sobie grupe krwi w de i bys miała plastik też za free



Ale fajny brzusio juz masz

---------- Dopisano o 20:59 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------


No własnie za dodatkowoą opłata wykupiłam dodatkową gwarancje na 5 lat teraz mam nadzieje, ze bedzie dobrze chodziła
Dostałaś plastik odrazu?
Ja mam tylko naklejkę w książeczce z grupą krwi i tyle..

najadłam się dzisiaj znowu czereśni
W weekend ma być 30stopni, nieźle
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 17:51   #2837
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Dostałaś plastik odrazu?
Ja mam tylko naklejkę w książeczce z grupą krwi i tyle..

najadłam się dzisiaj znowu czereśni
W weekend ma być 30stopni, nieźle
niom dostałam jak przyklejała mi te naklejki do muterpassu


aisa ty jesteś Asia K ?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 17:52   #2838
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
Moj tata raczej tam nie wroci... nie chce wracac... zreszta lepiej niech nie wraca bo on tam nie daje rady... a w szpitalu juz leżał 2 razy...

Generalnie nie wiem jak ale zamierzam do konca czerwca miec ciuszki i lozeczko i nie obchodzi mnie jak Tz to zrobi ale musimy juz cos miec... a jak urodze wczesniej?no kurde musimy cos miec i ch** mnie to obchodzi jak to zrobimy

Zmieniając temat,czytalam w jakism poradniku domowym ze powinno sie jesc dziennie 1-2 porcje owocow gdzie porcja to garstka a jak ja zjadlam dzis kilogram truskawek, pare kawalkow arbuza to ile to bedzie,15 porcji?
a dzień sie nie skonczyl
No masz rację,ja myślę,że dacie radę i jakieś ciuszki się znajdą i łóżeczko Zresztą dziecko nie musi mieć wszystkiego drogiego,bo na prawdę fajne rzeczy da się kupić za grosze To ja też chyba z 15 porcji już zjadłam i tak każdego dnia
Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
I moje dzisiejsze.zdobycze.
Komplecik zielony i niebieski.
Bluzy można założyć na body albo na kaftaniki ze spiochami na szelkach, a spodnie na bodziaki - już sprowadzałam hihi
I 2 pary leginsow, dwie sztuki mniejsze i dwie większe
Śliczne
Cytat:
Napisane przez małaPaulina Pokaż wiadomość
a wlasnie jak to jest z meldunkiem?tylko pytam w Polsce bo Moj TZ jest zameldowany u swoich rodzicow a ja u swoich... a dziecko bedzie gdzie?bo moja mama mowila ze melduje się dziecko do matki...
Chyba automatycznie tam gdzie matka
Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość

Macie czasem uczucie oberwanego brzucha ? tak jak po sporym wysiłku ? bo ja miałam kilka takich intensywnych dni i kurcze mam wrażenie że mam luźną macicę nie wiem jak to opisać
Ja mam tak często,jakby brzuch mi się odrywał Ale to najczęściej właśnie jak za długo chodzę albo jak mnie wzdyma po truskawkach. nienawidzę tego uczucia...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 17:52   #2839
NATALUSIA14
Rozeznanie
 
Avatar NATALUSIA14
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 661
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez ZygaEffka Pokaż wiadomość
nikt mi nie chce odpowiedz na moje pytanie
nie odpisałam ponieważ nie mam takiego uczucia, jedyne co mam to jak się zejdę to brzuchol robi mi się twardszy

madziulka wiemy, czekam na słoneczko, które uwielbiam
co tu taka cisza
__________________

Ślub: 28.08.2010
Emma jest z nami 15.09.2014


NATALUSIA14 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-05, 17:55   #2840
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
niom dostałam jak przyklejała mi te naklejki do muterpassu


aisa ty jesteś Asia K ?

A jaaa juz jestes w grupie w takim razie tylko uwaga...jest kilka z tych co sie kloca i sa zaczepne ale szybko je sobie administratorki notują i obserwują


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez 201610121609
Czas edycji: 2014-06-05 o 17:57
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:01   #2841
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A jaaa juz jestes w grupie w takim razie tylko uwaga...jest kilka z tych co sie kloca i sa zaczepne ale szybko je sobie administratorki notują i obserwują


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Znalazłam cię
Troszke poczytałam, troszkę wiedziałam, ale nie bede sie juz mądrowac Czekam na kolejny temat fajny
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:19   #2842
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Znalazłam cię
Troszke poczytałam, troszkę wiedziałam, ale nie bede sie juz mądrowac Czekam na kolejny temat fajny

A widze, widze ze mnie namierzylas
Ja czasem mam ochotę cos tam napisać od siebie jak mnie ktoś zirytuje w komentarzu do jakiegoś postu ale napisze, wyżyje sie i usunę po chwili nawet nie publikując żeby nie podsycać dymu




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:21   #2843
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A widze, widze ze mnie namierzylas
Ja czasem mam ochotę cos tam napisać od siebie jak mnie ktoś zirytuje w komentarzu do jakiegoś postu ale napisze, wyżyje sie i usunę po chwili nawet nie publikując żeby nie podsycać dymu




Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jesteś inwigilowana

No ja tez tak mam, nawet na wizazu Napiszę, a po chwili a po co mi to, zaraz bedzie że racji nie mam i kasuje

robił ktoś to http://relaxtime.blog.pl/2014/03/07/...bez-pieczenia/ ?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:22   #2844
etusiaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar etusiaaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 453
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez elffirka Pokaż wiadomość
Hej Mamuśki...
Zanim nadrobie to napiszę...
Byłam u kardiologa i przemiła pani mi powiedziała, że dziś Go nie ma, bo pojechał na jakąś konferencję a Ona nie ma mojego telefonu i mi wizyte przenieśli ale nie miała jak dać znać... Ale pojechałam z Małzem do Ikea i kupiliśmy komodę... O taką...
http://www.ikea.com/pl/pl/images/pro...E331787_S4.JPG
I jestem mega zadowolona. Kupiliśmy też pierdoły typu pokrowiec na przewijak i kosz na brudne rzeczy maluszka... A teraz leżę i odpoczywam a Małż skręca komodę. Już się nie mogę doczekać prania i składania ciuszków do niej...
Poza tym zamówiliśmy stelaż do łóżka w Agata Meble tylko nie wiem czym Go przywieziemy w sobotę... Bo szeroki jest...
Aha... Niestabilna mam taki sam kocyk(Kołderkę) niebieską z Kika. Jak byłam u taty to sobie kupiłam...

super ze skonczylo sie to zakupami i to udanymi, ja czekam jak moj malz sie zdecydyje kupic komode juz by mi sie przydała
__________________

Nasz dzień: 16 czerwca 2012

Paulinka: 16 września 2014

Mateusz: 13 lipiec 2017
etusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:26   #2845
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Mala Paulina szkoda mi ciebie ze masz ostatnio tak pod gorke ale teraz sie nie obraz za szczerosc: kopla bym twojego tzta w zad i kazala nie wracac bez pracy. To juz dlugo trwa odkad zwolnil sie z tamtej a porod coraz blizej. Wiadomo na poczatku mial ambicje na wyzej platne stanowisko ale nie wyszlo. Teraz musi isc do roboty jakiej kolwiek, chodz by na kase w netto czy biedronce. To jakby nie bylo jest dodatkowy dochod 1300zl miesiecznie i nie ma ze boli Ty i dziecko potrzebujecie tych pieniedzy a raczej rzeczy i akcesorii ktore za nie mozna kupic.

Agnes fantastyczne te sowy i mimo ze nie jestem fanka tych sowek to masz kobieto talent

Monika ja uzywalam juz roznych tabletek do zmywarki i dla mnie najlepiej sprawdzaja sie te z lidla all in 1. Cene tez maja nie wygorowana.
Jedyne czego nie polecam to somata, chyba ze chcesz miec naczynia cale w smugach
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:28   #2846
201610121609
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1 732
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez 88Ekaterina88 Pokaż wiadomość
Jesteś inwigilowana

No ja tez tak mam, nawet na wizazu Napiszę, a po chwili a po co mi to, zaraz bedzie że racji nie mam i kasuje

robił ktoś to http://relaxtime.blog.pl/2014/03/07/...bez-pieczenia/ ?

A ja to nawet nie patrzę w ten przepis bo mam focha na kuchnie
Przypalilam racuchy... Myśle sobie ...zmienię patelnie...i znowu to samo to jak mnie nerwy poniosły rzuciłam patelnia wraz z racuchami do zlewu i myśle sobie, ze to przecież niemożliwe...a robiłam te z fix knorr wiec poszukalam w internecie i wyszło, ze to nie ja jestem lewa tylko one tak lubią sie przypalic szybko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
201610121609 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:32   #2847
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A ja to nawet nie patrzę w ten przepis bo mam focha na kuchnie
Przypalilam racuchy... Myśle sobie ...zmienię patelnie...i znowu to samo to jak mnie nerwy poniosły rzuciłam patelnia wraz z racuchami do zlewu i myśle sobie, ze to przecież niemożliwe...a robiłam te z fix knorr wiec poszukalam w internecie i wyszło, ze to nie ja jestem lewa tylko one tak lubią sie przypalic szybko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
tos pojadła widzę
Ostatnio w perfekte dinner promi robili te amerykanskie nalesniki z tych gotowców i wychodziło im to nawet
Za to ja nie mam pomysłu na jutro, a przepis to na ciasto
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:37   #2848
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Dziekuje dziewczynki za pochwale mojego wozka
Widze ze kolor zielony naszych bryk dominuje hehe

Dzisiaj caly dzien na nogach. Pojechalam z siostra do lumpka, wynalazlam'jej 2 pary spodni a sobie wzielam leginsy granatowe za ktore zaplacilam - uwaga - cale 94 grosze
Potem pozalatwialysmy kilka spraw i pojechalysmy do pepco. Kupilam malutkiej kocyk ten grubszy i dwa reczniczki z kapturkiem, jeden mniejszy, drugi wiekszy, a od cioci Roksanka dostala kocyk do wozeczka zieloniutki i podklad taki fajny do przewijania malenstwa. I znowu wrocilam z wyprawka do domu
Po drodze kupilam przepyszne czeresnie, ktore juz wpierdzielilam (0,5kg) a potem poszlam do tesco z mezem po arbuza

Teraz leze i odpoczywam na kolacje zjadam dzis serek wiejski z buleczka mniam mniam
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:56   #2849
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Cytat:
Napisane przez aisa84 Pokaż wiadomość
A ja to nawet nie patrzę w ten przepis bo mam focha na kuchnie
Przypalilam racuchy... Myśle sobie ...zmienię patelnie...i znowu to samo to jak mnie nerwy poniosły rzuciłam patelnia wraz z racuchami do zlewu i myśle sobie, ze to przecież niemożliwe...a robiłam te z fix knorr wiec poszukalam w internecie i wyszło, ze to nie ja jestem lewa tylko one tak lubią sie przypalic szybko


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mi one raz w życiu wyszły nie spalone Ale teraz już wiem, mały ogień i da radę I dosłownie trzeba zdążyć bo od momentu aż się zarumienią do spalonego są sekundy

Nosz cholercia już mi się nie podoba mój pomysł z kuchnią i od nowa siedzę i myślę

A teraz do Paulinki Przepraszam że tak powiem ale.....
Twój tata nie ma obowiązku pracować. Jeżeli nie czuje się na siłach a tym bardziej że się leczy. Na bank jakiś zasiłek mu się należy jeżeli odejdzie z pracy. No i przede wszystkim on nie ma obowiązku zarabiania na Was Jeżeli Twój Tż był taki mądry i odszedł z pracy to niech teraz zasuwa zamiatać chodniki czy cokolwiek innego. Ja swojemu wybiłam z głowy porzucanie pracy bo mu się nie podoba. Najpierw ma mieć coś innego pewnego a nie ja w ciąży, dzidzia za rogiem a on by miał w domu siedzieć bez roboty i pieniędzy? Sory ale tak się nie da. Potrząśnij nim bo jeszcze się przyzwyczai że wszyscy dookoła pomagają i będzie problem. A do urzędu pracy nie może iść? I o zasiłek się postarać dopóki pracy nie znajdzie? To też zawsze coś. Chociaż ja takiego wyjścia nie popieram, ale kiedy w drodze jest dziecko to to też jest wyjście na chwilę chociaż. Nawet niech idzie sezonowo hot dogi sprzedawać. A w międzyczasie niech szuka swojej wymarzonej pracy. Jego rodzice bardzo dużo Wam pomogli i tym bym się cieszyła już na Twoim miejscu Bo to naprawdę jest dużo ,że macie swój kąt a nie że oddzielnie każdy u swoich rodziców. Nie wszyscy mogą liczyć na taką pomoc, czasami mieszkają w 6 osób w 2 pokojach i jakoś sobie ludzie radzą A Wy jednak macie swoje 4 kąty
Jak ja ze swoim Tżtem się uporałam i ustawiłam go do pionu to i Ty dasz radę. Tylko musisz to zrobić jak najszybciej. Booo.. czasu coraz mniej i faktycznie może poród zdarzyć się w sierpniu i co wtedy? Ja już mojego uświadomiłam że może tak być że wytrwam te 13 tygodni jeszcze a może tak być że urodzę za 7 tygodni i co wtedy? Bo nie raz się słyszy że w 34 tygodniu kobitki rodzą. A 7 tygodni to mało czasu i zaledwie jedna wypłata jeżeli coś znajdzie i to na szybko. Bo wyprawkę da się tanio zorganizować ale potem? Pieluchy, mleko jak pokarmu nie będziesz miała, szczepienia, lekarstwa, herbatki i inne cuda... Przepraszam że może troszkę ostro to brzmi ale ja mojemu właśnie tak przetłumaczyłam parę rzeczy i mam kochanego mężczyznę, który zaczął się starać i do tego myśli żeby coś własnego otworzyć i dodatkowo zarobić Także głowa do góry bo rodzice na bank Wam pomogą ale niech Tż ruszy swoje 4 litery do roboty
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-05, 18:57   #2850
Antananariwa
Raczkowanie
 
Avatar Antananariwa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 361
Dot.: Słońce świeci, czerwiec zleci, a we wrześniu będą dzieci. Wrześniówki 2014 cz.4

Tymiina śliczny kotecek Oby między zwierzakami zapanowała miłość

małaPaulina można na macierzyńskim tym dodatkowym dorabiać, ale nie więcej niż 1/2 etatu. Ale wtedy te godziny które przepracujesz odliczają ci z macierzyńskiego. Co do umowy zlecenia masz tu cytat:
"Kwestią otwartą pozostaje możliwość podjęcia pracy w czasie urlopu macierzyńskiego (zarówno podstawowego, jak dodatkowego) na podstawie cywilnoprawnej - u tego samego lub innego pracodawcy. Zawarcie wspomnianej umowy, np. umowy zlecenia, nie powoduje automatycznego naruszenia prawa pracy, nawet jeżeli pracownica podejmie pracę w czasie podstawowego urlopu macierzyńskiego u swojego macierzystego pracodawcy. Jednak z pewnością fakt takiego zatrudnienia, szczególnie w trakcie podstawowego urlopu macierzyńskiego, może być wnikliwie badany przez inspektora pracy. Kontroli może podlegać zgodność rodzaju umowy (cywilnoprawnej) z warunkami, w jakich jest wykonywana praca. Jeżeli w rzeczywistości odpowiada ona typowemu zatrudnieniu pracowniczemu, pracodawca może się spodziewać zarzutu "przykrycia" stosunku pracy przez umowę prawa cywilnego oraz akceptacji nieprawidłowego wykorzystywania urlopu macierzyńskiego przez pracownika." (źródło)
Więc trzeba się dobrze zastanowić

Ja dziś byłam na glukozie. Przeżyłam Ale już jak jechałam na badanie było mi niedobrze. Z głodu . Jestem nauczona jeść śniadanie przed wyjściem z domu i ciężko mi z tymi badaniami. Glukozę mogłam z cytryną i nie było najgorzej. Ale od rana bez śniadania, bez kawy (rytuał po przyjściu do pracy ) i głowa mi pękała . Ale za to dziś ruchy maluszka były baaaardzo wyraźne i mocne. Po raz pierwszy czułam je tak mocno Chyba też dzieciątko było głodne bo najbardziej szalało przed badaniem. Potem po glukozie jeszcze trochę się powierciło, a po śniadaniu (o 11 ) się uspokoiło i śpi do teraz
Zauważyłam też że mocniej się rusza jak podczas kąpieli polewam sobie brzuch ciepłą wodą. Ciekawe czy to z radości, czy złości

Edytowane przez Antananariwa
Czas edycji: 2014-06-05 o 19:06
Antananariwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-17 16:43:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.