III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5 - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-06-29, 14:36   #1831
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Madziulka_ ja zamowilam laktator reczny z aventa natural. Czytalam o nim dobre opinie ale nie wiem czy sie sprawdzi, okaze sie po urodzeniu bejbika
Elektryczne polecaja np medele electric mini ale jest znacznie drozszy, a mi niestety zalezalo tez na cenie.
Nigdy nie wiadomo ile i czy w ogole bedziemy uzywac laktatora dlatego na poczatek wybralam reczny-tanszy
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:02   #1832
ircha06
Raczkowanie
 
Avatar ircha06
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 493
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

http://img3.demotywatoryfb.pl//uploa...vw0fny_600.jpg

ircha06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:07   #1833
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5


__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 15:52   #1834
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Dobre hahahaha

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Łóżeczko odebrane dla królewny ( materac super sama bym chciała na takim spać) teraz dla rodziców łóżko i wracamy do domku jeszcze rożek pani dala do pościeli
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 16:09   #1835
Misstic
Wtajemniczenie
 
Avatar Misstic
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 360
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Dobre hahahaha

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Łóżeczko odebrane dla królewny ( materac super sama bym chciała na takim spać) teraz dla rodziców łóżko i wracamy do domku jeszcze rożek pani dala do pościeli
Suuuuuuuuuuuper
__________________
Nasz ślub 13.07.2013r.

Kocham Cię Mężu
http://s3.suwaczek.com/20130713580113.png

Nasza Roksanka jest już na świecie
15.09.14r.
Kochamy cię nad życie
Misstic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 19:43   #1836
carolciuska
Zadomowienie
 
Avatar carolciuska
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 073
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Dziekuje Wam dziewczyny za wczorajsze mile slowa co do brzuchola mojego
Nie wiem jak u Was, ale ja caly dzien jestem do niczego. Snuje sie z kata w kat, jestem senna, nic mi sie nie chce masakra.

Widze, ze rozmawiacie o materacach dla naszych bobaskow, my jeszcxe nie kupilismy, ale na pewno bedzie to materac z ikei, na pewno nie gryka- kokos. Slyszalam o tych robakach, z reszta my mamy dla siebie piankowy czy tam lateksowy z ikei i jest git.
Takze dla malutkiej kupily lateksowy z ikeii, ale nie wiem ktory bo sa dwa rodzaje. Lozeczko tez kupujemy z ikeii. Ladne biale, proste.
Co do kosmetykow to mam rozkminke, bo jestem zdecydowana na mustelle, ale widze ze jest jakis szal na babydream z rossmana. Podobno dobre, nie wiem. No i chusteczki nawilzajace tez problem, bo bylam zdecydowana na pampersa, ale czytalam srokao i mam metlik w glowie. Buuu......
carolciuska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 20:50   #1837
Mo_onika_ika
Rozeznanie
 
Avatar Mo_onika_ika
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Gdańśk
Wiadomości: 826
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Ja też dzisiaj się nadaję...nie wiem do czego.
Cały dzień pada, szaro jest.
Mały cały dzień pływa, chwilami tak daje popalic że mam dosyć
A tak pozatym to ta noc była najgorsza że wszystkich do tej pory. Budzilam się co pół godziny, brzuch ciągnął, nie wygodnie mi było, ciągle coś mi nie pasowalo. A to pozycja, a to na boku Mały kopał w materac czyli chyba jemu też było nie wygodnie, na drugim boku nie mogłam oddychać, na plecach miałam wrażenie że płuca mi gniecie... No istny koszmar. Już błagam tż żeby szybko kończył te remonty, bo ja chce już poukladac wszystko, chce mieć lozeczko na miejscu, ciuszki gotowe, wózek wybrany itp... Jak tak dalej pójdzie to w 37 tygodniu zacznę wyganiac Małego bo nie dam rady dłużej czyli jeszcze 7 tygodni muszę wytrzymać.... Jak już wszystko będzie skończone to będę błagać aby czas szybciej leciał...
Skórę mam już tak napięta wszędzie że tylko czekam aż pęknie. Najbardziej brzuch, biodra i uda... Na udach już nawet cellulitu nie widać bo tak jestem wypchana od środka
Od tygodnia moje włosy są w dotyku jak wata, są matowe, sianowate, okropne... Poce się strasznie, smierdze przy tym... Najgorzej w majtach..no istny koszmar..przy porodzie jak tak się spoce to wszyscy uciekną bo tak będę capić
Aaa...jak w 2 trymestrze broda mi już nie rosła...tak teraz znowu pełno długich włosów, a do tego brwi mi dziwnie rosną...włoski są mega długie, do tego jakby te brwi innych kształtów nabieraly. I są coraz ciemniejsze... Dziwne zjawisko


Czy cena fotelika maxi cosi city 315 zł to dużo? Bo mam możliwość z hurtowni brać i nie wiem....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21
Kacperek

Mój kalendarz ciąży
http://bellybestfriend.pl/graph/d837...d1859748377dae
Mo_onika_ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 21:12   #1838
Mandragorrka
Zakorzenienie
 
Avatar Mandragorrka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 289
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Hej, też jestem jakaś taka nie teges... Boli mnie głowa więc za chwilę idę spać

Dzanet wyjazd tylko do Kato. Chodziło tylko o ta, aby córcia przejechała się "ciuchcią". Nigdzie dalej i tak nie mogliśmy jechać bo małż szedł jeszcze do pracy. Wycieczka krótka, ale córcia zadowolona
__________________

"To nie my daliśmy Ci życie...
To życie dało nam Ciebie..."




Mandragorrka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:20   #1839
agness2011
Raczkowanie
 
Avatar agness2011
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 147
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Mo_onika_ika Pokaż wiadomość
Ja też dzisiaj się nadaję...nie wiem do czego.
Cały dzień pada, szaro jest.
Mały cały dzień pływa, chwilami tak daje popalic że mam dosyć
A tak pozatym to ta noc była najgorsza że wszystkich do tej pory. Budzilam się co pół godziny, brzuch ciągnął, nie wygodnie mi było, ciągle coś mi nie pasowalo. A to pozycja, a to na boku Mały kopał w materac czyli chyba jemu też było nie wygodnie, na drugim boku nie mogłam oddychać, na plecach miałam wrażenie że płuca mi gniecie... No istny koszmar. Już błagam tż żeby szybko kończył te remonty, bo ja chce już poukladac wszystko, chce mieć lozeczko na miejscu, ciuszki gotowe, wózek wybrany itp... Jak tak dalej pójdzie to w 37 tygodniu zacznę wyganiac Małego bo nie dam rady dłużej czyli jeszcze 7 tygodni muszę wytrzymać.... Jak już wszystko będzie skończone to będę błagać aby czas szybciej leciał...
Skórę mam już tak napięta wszędzie że tylko czekam aż pęknie. Najbardziej brzuch, biodra i uda... Na udach już nawet cellulitu nie widać bo tak jestem wypchana od środka
Od tygodnia moje włosy są w dotyku jak wata, są matowe, sianowate, okropne... Poce się strasznie, smierdze przy tym... Najgorzej w majtach..no istny koszmar..przy porodzie jak tak się spoce to wszyscy uciekną bo tak będę capić
Aaa...jak w 2 trymestrze broda mi już nie rosła...tak teraz znowu pełno długich włosów, a do tego brwi mi dziwnie rosną...włoski są mega długie, do tego jakby te brwi innych kształtów nabieraly. I są coraz ciemniejsze... Dziwne zjawisko


Czy cena fotelika maxi cosi city 315 zł to dużo? Bo mam możliwość z hurtowni brać i nie wiem....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Dobra cena za ten fotelik Ja zamawiałam w czwartek po 319 zł i taniej nie widziałam
agness2011 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:25   #1840
DorissiriD
Rozeznanie
 
Avatar DorissiriD
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 723
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez madziulka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestem zdezorientowana.
Jaki LAKTATOR macie/polecacie/dlaczego????

Proszę pomóżcie, bo niebawem będę robić zamówienie na produkty z Polski i nie wiem jaki kupić

Ręczy czy elektryczny laktator? Nie wiem który rodzaj będzie lepiej się sprawował, rozwiejcie moje wątpliwości proszę
Pewnie zależy od tego ile będziesz odciągać i ile masz kasy. Jeśli tylko czasami to ręczny, jeśli często np. codziennie w pracy to lepiej elektryczny.Czasem może się okazać, że laktator to zbędne urządzenie.

Ja miałam i taki i taki. Wolałam elektryczny. Może dlatego, że ręcznego używałam jak miałam obolałe krwawiące sutki i sama sobie zadawałam ból... A elektryczny miałam później, gsy już mnie nic nie bolało. Koleżanka która mi go dała powiedziała, że jest mocny, silnie ciągnie, ale mnie nie bolało, już byłam zahartowana w bojach Przede wszystkim używałam, by pobudzić laktację (na niewiele się to zdało, a nawet podłamało, że tak mało mogę z piersi wycisnąć...)
Ręczny miałam aventa, elektryczny medela.

Byliśmy na grillu, fajnie się rozerwałam
__________________
___ Ślub: 6 września 2008 ___ Marta: ur. 8 września 2012 ___ Alicja: ur. 14 września 2014___
DorissiriD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 21:33   #1841
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
uroki lata i długich dni. Moja wstaje o 8, za to pogorszyło jej się chodzenie spać, bo zimą noc za oknem a teraz jasno i jak 3,5 letniemu dziecku powiedzieć, że ma isć spać bo noc jest


a wczoraj się podbudowałam, bo u znajomych tylko komplementy usłyszałam odnośnie mojego wyglądu, że 7 miesiąc w dużo nie przytyłam, ze brzuszek jaki fajny, nie jakiś ogromny, że super wyglądam, normalnie od razu lepiej się poczułam Trzeba takie rzeczy mówić ciężarnym, nawet jeśli człowiek mija się trochę z prawdą
Moja Maja TŻ gorzej na noc... W domu mamy rolety zewnętrzne, wiec ciemno to jakoś odzie, u mamy narzucam zasłonę, tak,aby wpuszczala jak najmniej światła.

Uslyszalas komplementy- super. Od razu człowiek lepiej się czuje, prawda?
Ja natomiast od męża niezbyt mile słowa uslyszalam na temat swojego wyglądu...
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 21:51   #1842
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Uslyszalas komplementy- super. Od razu człowiek lepiej się czuje, prawda?
Ja natomiast od męża niezbyt mile słowa uslyszalam na temat swojego wyglądu...
Ja dziś znowu też,nie przejmuj się



Jestem załamana sprawami przytulankowymi Normalnie nie mam ochoty na to z jednego powodu. Dziś tak mnie bolało,że aż normalnie się rozpłakałam Normalnie czułam jakby w środku pochwy coś mnie rozrywało I uzgodniliśmy,że do końca ciąży zero przytulanek,bo ja cierpię przez to... W życiu takiego bólu nie czułam,ale dziś tak się wystraszyłam,że postanowiłam tego nie robić...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:01   #1843
anesh_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 576
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Aliszcze Pokaż wiadomość
Mi sie saczyly wody w 38 tygodniu. To inaczej wyglada niz wszelkie sluzy, to nawet nie ze uczucie wilgoci sie ma tylko co jakis czas takie niekontrolowane sikniecie przezroczystej wody wydobywa sie, ja wkladke musialam nosic. Takze jesli wody by sie mialy ktorejs z Was saczyc to zauwazycie roznice
Mi wody odeszły od razu. Poszlam do toalety i juz czulam,ze mi po nogach leci, jak juz siusiu robilam to razem ze wszystkim...

---------- Dopisano o 23:01 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Metamfetaminax Pokaż wiadomość
Ja dziś znowu też,nie przejmuj się



Jestem załamana sprawami przytulankowymi Normalnie nie mam ochoty na to z jednego powodu. Dziś tak mnie bolało,że aż normalnie się rozpłakałam Normalnie czułam jakby w środku pochwy coś mnie rozrywało I uzgodniliśmy,że do końca ciąży zero przytulanek,bo ja cierpię przez to... W życiu takiego bólu nie czułam,ale dziś tak się wystraszyłam,że postanowiłam tego nie robić...
Przejmuje się i nie przejmuje jednocześnie. Z jednej strony przykro, bo to jednak maz, z drugiej strony to tylko i wyłącznie jego zdanie, ja czuje się w swojej skórze świetnie, uwielbiam maleństwo,które w sobie nosze i tyle.
anesh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:17   #1844
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez anesh_ Pokaż wiadomość
Przejmuje się i nie przejmuje jednocześnie. Z jednej strony przykro, bo to jednak maz, z drugiej strony to tylko i wyłącznie jego zdanie, ja czuje się w swojej skórze świetnie, uwielbiam maleństwo,które w sobie nosze i tyle.
Mi też przykro ale po chwilii sobie myślę,że skoro chciał mieć dziecko to niech teraz cierpi i patrzy nawet jak czasem jestem brzydka albo nie chce mi się ogarniać


W takich chwilach jak ta klnę jak szewc i mam ochotę się rozryczeć... Leżę,próbuję zasnąć i w każdej pozycji jest mi cholernie źle... Leżę prosto to mi tchu brak,na każdym boku brak tchu i brzuch ciągnie,na Tż to jest masakra leżeć i nawet minuty tak nie wytrzymałam.. I bez różnicy czy poduszka gruba,miękka czy taka dzięki której mogę spać na półleżąco..wszędzie mi źle błagam o wrzesień..Już wolę się nie wysypiać niż wkurzać,że chce mi się spać a wszędzie mi niewygodnie...
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:23   #1845
madziulka_
Zakorzenienie
 
Avatar madziulka_
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 3 110
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Co do materacykow, to ja od początku napalilam się na lateks i tak się udało, że będzie lateks z kokosem.

Madziulka ja kupie laktator ręczny, z avent naturals jak się nie przyda to sprzedam ale wole mieć jednak i niech sobie leży
Ale myślę, że nasze Mamusie, które już mają doświadczenie najlepiej to wytlumaczą
Cytat:
Napisane przez Misstic Pokaż wiadomość
Madziulka_ ja zamowilam laktator reczny z aventa natural. Czytalam o nim dobre opinie ale nie wiem czy sie sprawdzi, okaze sie po urodzeniu bejbika
Elektryczne polecaja np medele electric mini ale jest znacznie drozszy, a mi niestety zalezalo tez na cenie.
Nigdy nie wiadomo ile i czy w ogole bedziemy uzywac laktatora dlatego na poczatek wybralam reczny-tanszy
Cytat:
Napisane przez DorissiriD Pokaż wiadomość
Pewnie zależy od tego ile będziesz odciągać i ile masz kasy. Jeśli tylko czasami to ręczny, jeśli często np. codziennie w pracy to lepiej elektryczny.Czasem może się okazać, że laktator to zbędne urządzenie.

Ja miałam i taki i taki. Wolałam elektryczny. Może dlatego, że ręcznego używałam jak miałam obolałe krwawiące sutki i sama sobie zadawałam ból... A elektryczny miałam później, gsy już mnie nic nie bolało. Koleżanka która mi go dała powiedziała, że jest mocny, silnie ciągnie, ale mnie nie bolało, już byłam zahartowana w bojach Przede wszystkim używałam, by pobudzić laktację (na niewiele się to zdało, a nawet podłamało, że tak mało mogę z piersi wycisnąć...)
Ręczny miałam aventa, elektryczny medela.

Byliśmy na grillu, fajnie się rozerwałam
hmmm wiem że nic nie wiem
__________________



madziulka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:23   #1846
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

bryyyy
wrócilismy do domku wiec powinnam w miare możliwości być ju zna biezaco, przeczytałam co u was itd ale kurde tematy pewnei juz nie aktualne to nei bede sie odnosić

gratuluje coraz większych wyprawek, mobilizuje sie i ja do zrobienia czegokolwiek a troche musimy zrobic hehe no ale teraz juz na spokojnie

z takich najaktualniejszych tematów widziałam ze Mąła Paulina pytała o oliwkę itd
ja ni ekupuje oliwki bo ni ebede tym dziecka smarować (zatyka pory , wysusza skóre itd) co do prania to puszcze pierwsze w loveli a jak sie skończy to juz nasz proszek , w koncu mały bedzie sie stykał ze mna, nasza pościelą itd wiec w sumie nie widze sensu zeby ciagle prac mu ciuszki oddzielnie
i co ja tam miełam jeszcze wam pisać....aaaaaaaaaaaaaaaa a NIE MA TO JAK W DOMKU
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:30   #1847
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Pociesze wam... z dnua na dzień będzie gorzej
Ja dzisiaj tez dołączam do tych narzekajacych... straszny dzien, podle samopoczucie i totalny brak sił na cokolwiek. Do tego do 16 synus postanowił mnie przestraszyć. Ogólnie jak się nie uloze to zle... no i zgaga caly dzień a co zeby nudno nie bylo...

I postanowilam ze chce CC... tak bedzie lepiej dla Justka i dla mnie. I M powiedział ze do 14 dniu wcześniej sie robi, czyli juz 3 września moge mieć Justka ze sobą. Wszystkiego sie dowiem 9. Okolo 70 dni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 23:30 ---------- Poprzedni post napisano o 23:28 ----------

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
bryyyy
wrócilismy do domku wiec powinnam w miare możliwości być ju zna biezaco, przeczytałam co u was itd ale kurde tematy pewnei juz nie aktualne to nei bede sie odnosić

gratuluje coraz większych wyprawek, mobilizuje sie i ja do zrobienia czegokolwiek a troche musimy zrobic hehe no ale teraz juz na spokojnie

z takich najaktualniejszych tematów widziałam ze Mąła Paulina pytała o oliwkę itd
ja ni ekupuje oliwki bo ni ebede tym dziecka smarować (zatyka pory , wysusza skóre itd) co do prania to puszcze pierwsze w loveli a jak sie skończy to juz nasz proszek , w koncu mały bedzie sie stykał ze mna, nasza pościelą itd wiec w sumie nie widze sensu zeby ciagle prac mu ciuszki oddzielnie
i co ja tam miełam jeszcze wam pisać....aaaaaaaaaaaaaaaa a NIE MA TO JAK W DOMKU


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:31   #1848
elffirka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 874
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

No to Asiu witamy w domu...
Padam i idę spać, ale coś czuję że znowu będę się budzić co chwilę przy zmianie pozycji... Małż mi tu już chrapie więc trzeba się też położyć bo jutro jedziemy po te kafelki do kuchni bo wczoraj Mu się nie chciało... I mam zamiar się wybrać do Rossmana pooglądać kosmetyki i zorientować się w cenach...
elffirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:32   #1849
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Pociesze wam... z dnua na dzień będzie gorzej
Ja dzisiaj tez dołączam do tych narzekajacych... straszny dzien, podle samopoczucie i totalny brak sił na cokolwiek. Do tego do 16 synus postanowił mnie przestraszyć. Ogólnie jak się nie uloze to zle... no i zgaga caly dzień a co zeby nudno nie bylo...

I postanowilam ze chce CC... tak bedzie lepiej dla Justka i dla mnie. I M powiedział ze do 14 dniu wcześniej sie robi, czyli juz 3 września moge mieć Justka ze sobą. Wszystkiego sie dowiem 9. Okolo 70 dni

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
za decyzję , ważne ze na coś sie zdecydowałaś teraz bedzie z górki zobaczysz

a twój syn to tak jak mój noooo tylko ze mój przed wczoraj miał maga dzień lenia, ale si emusiałam nagimnastykowac zeby pare razy sie przechomikował to szok, a jeszcze od prawie 22 musiałam czekac
za to od dwóch dni daje w ciagu dnia znac ze tam jest wiec ma szczeście


aaaaaaaaaaaaaaaa i chyba zadecydowaliśmy co do imienia i żadne z tych które obstawialismy
będziemy chyba mieć Piotrusia -jak nam sie nei odwidzi
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-29, 22:36   #1850
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
za decyzję , ważne ze na coś sie zdecydowałaś teraz bedzie z górki zobaczysz

a twój syn to tak jak mój noooo tylko ze mój przed wczoraj miał maga dzień lenia, ale si emusiałam nagimnastykowac zeby pare razy sie przechomikował to szok, a jeszcze od prawie 22 musiałam czekac
za to od dwóch dni daje w ciagu dnia znac ze tam jest wiec ma szczeście


aaaaaaaaaaaaaaaa i chyba zadecydowaliśmy co do imienia i żadne z tych które obstawialismy
będziemy chyba mieć Piotrusia -jak nam sie nei odwidzi
Piotruś hehe tak miala na imię moja pierwsza miłość.
A daj spokój. .. ja czekoladę, fante, brzuchem kolysalam, muzyke gralam, nic... i tak od wczoraj. Az w koncu dal znać i kamień z serca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:44   #1851
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Piotruś hehe tak miala na imię moja pierwsza miłość.
A daj spokój. .. ja czekoladę, fante, brzuchem kolysalam, muzyke gralam, nic... i tak od wczoraj. Az w koncu dal znać i kamień z serca

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
u mnie pukanie, lekkie potrzasanie brzuchem jakies słodycze i nic, ruszył sie troche po zupce chińskiej diabo pomidoro i popchnełam to bezem z kremem kawowym i łaskawca mnie zaledwie smyrnoł, ale zawsze coś
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:50   #1852
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
u mnie pukanie, lekkie potrzasanie brzuchem jakies słodycze i nic, ruszył sie troche po zupce chińskiej diabo pomidoro i popchnełam to bezem z kremem kawowym i łaskawca mnie zaledwie smyrnoł, ale zawsze coś
Hihi beza z kremem :tasak:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:52   #1853
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez aa2 Pokaż wiadomość
u mnie pukanie, lekkie potrzasanie brzuchem jakies słodycze i nic, ruszył sie troche po zupce chińskiej diabo pomidoro i popchnełam to bezem z kremem kawowym i łaskawca mnie zaledwie smyrnoł, ale zawsze coś
Piękne imię Asiu
Ja zawsze chciałam mieć albo Mateuszka albo Piotrusia, ale na Piotrusia mąż się nie godzil nie wiem dlaczego .

Moja jest leniwa jak ja jestem aktywna, dziś bardzo nas trzeslo w samochodzie to była cichutko jak myszka nic nie kopnela.

Mamy zamontowane łoże nasze ale się suszy bo deszcz nas złapał i w jednym miejscu się zamoczyl materac, plus trochę jedzie wilgocią taka jak w pokojach się robi jak jest grzyb, oni właśnie sprzedawali wszystko bo wyremontowali mieszkanie mają się wprowadzać a tam wilgoć na ścianie.
A od łóżeczka chłopaki zapomnieli zabrać spodu wiec czeka nas jeszcze wyprawa po spod trzeba mieć naprawdę szczęście, ale to dlatego że ja nie wyszłam ostatnia

Padam na twarz, w domu sajgon totalny, mam nadzieje ze to ostatnie przemeblowanie

Dobranoc
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:56   #1854
bezaczek7
Zakorzenienie
 
Avatar bezaczek7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 3 809
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

hej. jutro trochę nadrobię, dziś nie mam siły.
zeżarłam chyba pół kilo malin, brzuch mnie teraz boli na noc, wzdęcia jakieś, ech z ogródka, ale działka graniczy z CPNem, więc zbyt zdrowe i tak chyba nie są. trudno, stało się idę pocierpieć do łóżka.
zrobiłam też dwukolorową galaretkę z warstwą malin oddzielającą kolory.
rano krew, bo wizytuję siódmego, ale zrobię już, bo mam parę załatwień na mieście, to przynajmniej nie muszę potem jechać specjalnie któryś dzień rano.
a i gardło mnie boli już 3 dni rano lipiec prawie, a mnie coś bierze? miałam jechać wczoraj do koleżanki, ale w końcu zrezygnowałam, bo dzieci ma-nie chcę ich zarazić tudzież osłabiona własną infekcją nie chcę złapać czegoś od nich. a dzieci wiek przedszkolny właśnie.
buziaki, trzymajcie się jutro po południu może będę nieco bardziej na bieżąco
papa
__________________
odpisuję u Ciebie, Ty odpisuj, proszę, u mnie.
<a href="link">wszystkowątek </a>
ciuchy stary
wishlista
18WRZESIEŃ2010
08wrzesień2014 ostatecznie 17.09. 14:35
bezaczek7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 22:58   #1855
aa2
Zakorzenienie
 
Avatar aa2
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 12 242
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Cytat:
Napisane przez Niestabilna Pokaż wiadomość
Hihi beza z kremem :tasak:

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

nooo mega były, nawet maz powiedział ze dobre a on nie lubiec bezików musze u siebie poszukac podobnych bo jak bede miała ochote to co ja biedna poczne jak one w Świnoujsciu

Cytat:
Napisane przez Latte88 Pokaż wiadomość
Piękne imię Asiu
Ja zawsze chciałam mieć albo Mateuszka albo Piotrusia, ale na Piotrusia mąż się nie godzil nie wiem dlaczego .

Moja jest leniwa jak ja jestem aktywna, dziś bardzo nas trzeslo w samochodzie to była cichutko jak myszka nic nie kopnela.

Mamy zamontowane łoże nasze ale się suszy bo deszcz nas złapał i w jednym miejscu się zamoczyl materac, plus trochę jedzie wilgocią taka jak w pokojach się robi jak jest grzyb, oni właśnie sprzedawali wszystko bo wyremontowali mieszkanie mają się wprowadzać a tam wilgoć na ścianie.
A od łóżeczka chłopaki zapomnieli zabrać spodu wiec czeka nas jeszcze wyprawa po spod trzeba mieć naprawdę szczęście, ale to dlatego że ja nie wyszłam ostatnia

Padam na twarz, w domu sajgon totalny, mam nadzieje ze to ostatnie przemeblowanie

Dobranoc
oooo to oby szybko wyschło łózeczki jak najszybciej dało sie skończyć przemeblowanie czas troche poodpoczywac

nas czeka wywalenie łózka sypialnianego z małego pokoju, wstawinie łózka dla Marcela i urzadzenie tam pokoju w sumei juz pod kątem chłopaków

ja jeszcze chwile pograsuje po necie, maz zobaczyy dogrywkę i tez lecimy walnac sie w swoim lóżku
aa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-29, 23:37   #1856
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

♡♡♡♡♡♡♡♡Dobranoc♡♡♡♡ ♡♡♡♡

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 03:58   #1857
Latte88
Zakorzenienie
 
Avatar Latte88
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3 084
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Dzień dobry
Godzina piąta a ja nie śpię
Latte88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 04:46   #1858
Metamfetaminax
Zakorzenienie
 
Avatar Metamfetaminax
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Znienacka
Wiadomości: 3 465
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Nie ma to jak spać aż 3 godziny... Nie dość,że w nocy telefony to jeszcze ten brudas się obudził,że trzeba pranie zrobić,bo on ciuchów nie ma... Do tego jego 2 budziki ustawione są na budzenie co 15 minut i niewygodne łóżko,dzięki któremu bolą mnie plecy i brzuch... I pogoda <3 super,że sobie pójdę dziś na zakupy. Oczywiście,że bym poszła ale jak skoro mam do miasta ponad 2 km i będzie padać a książę wraca po 14 z pracy...
I skąd ja wiem już o godzinie 5,że ten dzień będzie do wiadomo czego....
__________________
Synuś 27.08.2014.-mój mały cud !


Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej - mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie...
Metamfetaminax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 05:55   #1859
allckarola
Zadomowienie
 
Avatar allckarola
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 361
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Czesc dziewczyny ;-) jestem po weekendzie jak zwykle ciężko was nadrobić ;-) weekend zlecial szybko niestety. Ale tydzień tez zleci, tylko nie wiem co dzisiaj zaplanować. Jutro mam wizytę nie moge sie doczekać ale jadę sama bo mąż pewnie nie dostanie wolnego. Ciekawe jak mój maluszek ;-)

Edytowane przez allckarola
Czas edycji: 2014-06-30 o 05:59
allckarola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-30, 06:34   #1860
Niestabilna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niestabilna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 914
Dot.: III trymestr !!! O mój Boże, jeszcze trochę i urodzę. Wrześniówki 2014 cz.5

Dzień dobry
U mnie na szczęście spokojna noc ufff
Czas wyjść z wyra i sie ogarnąć. Miłego dnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
08.01.14 II
10.09.2014 na świecie pojawił się cud-Justus J.M.
Niestabilna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-07-16 20:03:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:10.