Zenkowe pokusy :) - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-12, 10:48   #1321
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Niestety, zwłaszcza, gdy na zakup trzeba się zdecydować "już", a doładowanie karty zajmuje czasem nawet 2 dni W takich przypadkach, jeśli tylko sklep oferuje możliwość płacenia przez PP, korzystam z opcji błyskawicznego doładowania konta PP (odbywa się to za pośrednictwem zewnętrznego serwisu BlueCash), w kilka minut wybrana kwota jest na PP i można działać. Polecam takie rozwiązanie, wtedy nawet ewentualne włamanie na konto PP nie daje za bardzo możliwości złodziejowi, jeśli konto PP jest puste, a jedyne podłaczone do konta karty są kartami przedpłaconymi (też puste).

Przykro, że Cię trafił złodziejski rykoszet, trzymam kciuki za pozytywne rozwiązanie
Dzięki, i w ogóle wszystkim tutaj dziękuję za słowa otuchy
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:10   #1322
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Jmesku, Twoje baletki http://hegos.eu/produkty/2293,melissa.html

A ja sie zakochalam w tych wlasnie
http://hegos.eu/produkty/2307,melissa.html
Jak mi sie nie odkocha to w marcu biore
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:40   #1323
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Jmesku, Twoje baletki http://hegos.eu/produkty/2293,melissa.html

A ja sie zakochalam w tych wlasnie
http://hegos.eu/produkty/2307,melissa.html
Jak mi sie nie odkocha to w marcu biore
Juz je znalazlam w UK . Najgorsze, ze bardziej mi sie spodobaly Skyscrapery nudowe i mysle teraz nad nimi.


Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki za wsparcie i rady
Patrzylam na koncie Paypal, ostatnie logowanie było w grudniu, no ale nawet nie pamiętam czy to ja, no bo przecież nie zwracałam uwagi na takie rzeczy
Do PP moze warto napisac .

Szkoda, ze policja i prokurautra ma takie rzeczy w dupie. Zlodzieje czuja sie bezkarni bo im sie paru maili za granice wyslac nei chce .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 12:57   #1324
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Tez mi sie podobają, leczy mnie z nich to, ze juz widze jak na poznańskim bruku zdziera sie ten zamsz

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Aa i leczy mnie ich cena te moje ultra tanie przy nich, och jakam oszczedna
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:00   #1325
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Tez mi sie podobają, leczy mnie z nich to, ze juz widze jak na poznańskim bruku zdziera sie ten zamsz

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Aa i leczy mnie ich cena te moje ultra tanie przy nich, och jakam oszczedna
To prawda niestety. Od czasu do czasu moznaby w nich wyjsc jednak. Takie sliczne sa

btw: no bardzo zes oszczedna .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:02   #1326
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32250725]Juz je znalazlam w UK . Najgorsze, ze bardziej mi sie spodobaly Skyscrapery nudowe i mysle teraz nad nimi.




Do PP moze warto napisac .

Szkoda, ze policja i prokurautra ma takie rzeczy w dupie. Zlodzieje czuja sie bezkarni bo im sie paru maili za granice wyslac nei chce .[/QUOTE]

No to prawda, w sumie co trudnego łapać tych złodziei- którzy przecież coś kupując muszą podać adres do wysyłki

Piękne te butki które pokazujecie ja jestem tutaj chyba wyjątkiem bo mam tylko jedną parę Melisek, no ale to się pewnie wkrótce zmieni
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 13:04   #1327
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Tez mam tylko 1 i dlatego chce teraz cieliste szpilki
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 13:21   #1328
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
No to prawda, w sumie co trudnego łapać tych złodziei- którzy przecież coś kupując muszą podać adres do wysyłki

Sklep ma tez IP kompa, ktory robil transakcje.

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Piękne te butki które pokazujecie ja jestem tutaj chyba wyjątkiem bo mam tylko jedną parę Melisek, no ale to się pewnie wkrótce zmieni
Slusznie .

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Tez mam tylko 1 i dlatego chce teraz cieliste szpilki
Ciesze sie, ze zachecilam .

btw: ja mam 4 pary i mi malo .

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Charmsomaniaczki, na Markafoni sa charsmy Fossila za 47 zl.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-12, 20:16   #1329
dennyrose
Zadomowienie
 
Avatar dennyrose
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 223
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dziewczyny padło i na mnie- ktoś wykradł dane mojej karty kredytowej i szalał dziś z transakcjami w tym jedne zakupy u Zenka w sumie mam blokadę na 1200 PLN jedyne co mnie pociesza to postawa mojego banku- sami do mnie zadzwonili i zapytali czy to ja kupowałam, bo jeszcze była kolejna transakcja na 2400 PLN - odrzucona juz bo mam nisko ustawiony limit. No i karte od razu zablokowali.
Pisało tu kilka osób że miało takie kłopoty, ciekawa jestem czy dlugo trwa takie anulowanie transakcji przez bank?
I zastanawiam się czy to taki problem znaleźć tych złodziei? Przeciez jak ktos kupuje dajmy na to u Zenka, to zostawia jakiś adres na który paczka przychodzi więc łatwo można taką osobę namierzyć


Dobrze że chociaż bank szybko interweniował i zablokował dalsze zakupy.
U mnie sprawa rozwiązała się dośc szybko (mam konto w mBanku i kartę Visa). Nie wiem czy wpływ na to miała kwota - 15 euro (ok. 60 zł)
Bank przyjał zgłoszenie telefonicznie, zablokował kartę, potem dostałam jeszcze list z dokumentami do podpisania i odesłania (potwierdzenie zgłoszenia telefonicznego), po niecałym miesiącu kwota wróciła na moje konto i dostałam oficjalne zawiadomienie o uznaniu reklamacji i zakończeniu sprawy.
Od razu przy zgłaszaniu sprawy na infolinii kobieta miała podglad że transakcji dokonano we Francji.

Nie wiem jak policja odniesie sie do tej sprawy ale obawiam sie że zrobi niewiele albo nic, zwłaszcza jeżeli transakcji dokonano za granicą.

Trzymam kciuki aby wszystko szybko się rozwiązało

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
aha - i jeszcze pamiętam że którasz was kupowała takie grube kredki clinique do ust jakiś czas temu... fajne toto? jaką to ma strukture na ustach?

a tak mnie od rana naszłop na kupowanie
Ja mam ten pisak Clinique i mogę go okreslić w 3 słowach - szału nie ma
Mam kolor 07 super strawberry - kolorem bardziej przypomina malinę niż truskawke.
Takie zwykłe mazidło, fakt że bardzo naturalnie wyglada na ustach, daje naturalny kolor z lekkim połyskiem. Z tym że ten połysk szybko znika
Żadnego nawilżenia u siebie nie zauważyłam a nawet lekkie wysuszenie po jakims czasie od nałożenia.
Zapłaciłam za niego ok 57 zł (cena w Douglasie 79 zł) wiec jakoś przeboleję.
Ale na pewno wiecej się na niego nie skuszę

Edytowane przez dennyrose
Czas edycji: 2012-02-13 o 06:33
dennyrose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 06:47   #1330
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Jamesku a Ty masz melisski tylko plaskie czy obcasowe tez jakies?
bo przegladam watek melisskowy w poszukiwaniu info o tym czy te buty nadaja sie do chodzenia w ogole
widzialam, ze kilka dziewczyn mialo przypadek zlamania obcas, ale to raczej jakis mega pech ja raczej pytam o takie normalnie niszczenie sie buta ten obcas sie zdziera jakos mega? bo nie chcialabym butow jednorazowych, a nie dysponuje limuzyna, ktora bedzie mnie wozic po miescie i zakladam, ze buty do chodzenia maja byc [calego watku raczej nie przeczytam, a wyszukiwanie "obcas" pokazuje glownie te zlamane ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 10:49   #1331
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość



Ja mam ten pisak Clinique i mogę go okreslić w 3 słowach - szału nie ma
Mam kolor 07 super strawberry - kolorem bardziej przypomina malinę niż truskawke.
Takie zwykłe mazidło, fakt że bardzo naturalnie wyglada na ustach, daje naturalny kolor z lekkim połyskiem. Z tym że ten połysk szybko znika
Żadnego nawilżenia u siebie nie zauważyłam a nawet lekkie wysuszenie po jakims czasie od nałożenia.
Zapłaciłam za niego ok 57 zł (cena w Douglasie 79 zł) wiec jakoś przeboleję.
Ale na pewno wiecej się na niego nie skuszę
dzieki za opinie
czyli mogę go sobie odpuścić
musze jeszcze obmacać te pisaki smashboxa tylko chwilowo już drugi tydzień jestem uziemiona w domu z choróbskami więc do sephory nie wiem kiedy dotre...
kupiłabym sobie coś na truskawie na pocieszenie ale nie ma co - albo starocie, albo drogo, albo urząd sie doczepi
kiszka
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 12:15   #1332
madmar
Przyczajenie
 
Avatar madmar
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 10
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
dzieki za opinie
czyli mogę go sobie odpuścić
musze jeszcze obmacać te pisaki smashboxa tylko chwilowo już drugi tydzień jestem uziemiona w domu z choróbskami więc do sephory nie wiem kiedy dotre...
kupiłabym sobie coś na truskawie na pocieszenie ale nie ma co - albo starocie, albo drogo, albo urząd sie doczepi
kiszka

Hej
Nie wiem czy Ci to pomoże, ale pisaki smashboxa podobno są rewelacyjne. Pytałam koleżanki, które używały i sama chcę teraz spróbować. Wiem, że dostępne są również Super-Pharm, widziałam też je na allegro.
madmar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:33   #1333
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez madmar Pokaż wiadomość
Hej
Nie wiem czy Ci to pomoże, ale pisaki smashboxa podobno są rewelacyjne. Pytałam koleżanki, które używały i sama chcę teraz spróbować. Wiem, że dostępne są również Super-Pharm, widziałam też je na allegro.
Smashbox w super pharm?
A ceny pisaków też takie same jak w Sephorze?
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:33   #1334
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
Jamesku a Ty masz melisski tylko plaskie czy obcasowe tez jakies?
bo przegladam watek melisskowy w poszukiwaniu info o tym czy te buty nadaja sie do chodzenia w ogole
widzialam, ze kilka dziewczyn mialo przypadek zlamania obcas, ale to raczej jakis mega pech ja raczej pytam o takie normalnie niszczenie sie buta ten obcas sie zdziera jakos mega? bo nie chcialabym butow jednorazowych, a nie dysponuje limuzyna, ktora bedzie mnie wozic po miescie i zakladam, ze buty do chodzenia maja byc [calego watku raczej nie przeczytam, a wyszukiwanie "obcas" pokazuje glownie te zlamane ]
Mam czerwone dragony ze zlotym sercem na obcasie. Wyszlam w nich dwa razy na 10 minut . Sa na mnie troche za duze - mam rozmiar 39. 38 pewnie byloby za male (mam stopy, ktore roznia sie od siebie dlugoscia o okolo 0,5 cm i ciezko mi dobrac idealnie buty; przewaznie baleriny mam 39 a szpilki 38 - szpilki 38 czasami cisna a 39 spadaja ). Melisski nie bylyby takie zle te 39 gdyby nie fakt, ze pasek mi stopy nie trzyma. Mam bardzo chude kostki i troche mi sie zsuwa.

Te dwa krotkie spacerki odbyly sie na kostce przy Rynku i buty sa cale.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:42   #1335
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;32272379]Mam czerwone dragony ze zlotym sercem na obcasie. Wyszlam w nich dwa razy na 10 minut . Sa na mnie troche za duze - mam rozmiar 39. 38 pewnie byloby za male (mam stopy, ktore roznia sie od siebie dlugoscia o okolo 0,5 cm i ciezko mi dobrac idealnie buty; przewaznie baleriny mam 39 a szpilki 38 - szpilki 38 czasami cisna a 39 spadaja ). Melisski nie bylyby takie zle te 39 gdyby nie fakt, ze pasek mi stopy nie trzyma. Mam bardzo chude kostki i troche mi sie zsuwa.

Te dwa krotkie spacerki odbyly sie na kostce przy Rynku i buty sa cale.[/QUOTE]

matko, jakas plaga, znam 2 osoby [w tym Ciebie] na wizazu, ktore maja lady dragony i obie nie wyprowadzacie swych butow na spacer
wlasnie obczailam, ze sklep hegos jest w poznaniu, juz ich zaczelam dreczyc czy maja moje butki na obcasie i po prostu skocze do nich przymierzyc jak beda mieli

ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:50   #1336
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
matko, jakas plaga, znam 2 osoby [w tym Ciebie] na wizazu, ktore maja lady dragony i obie nie wyprowadzacie swych butow na spacer
wlasnie obczailam, ze sklep hegos jest w poznaniu, juz ich zaczelam dreczyc czy maja moje butki na obcasie i po prostu skocze do nich przymierzyc jak beda mieli

Jakby lepiej lezaly to bym w nich lazila .

A tak baj de lej to troche mnie rozczarowaly. Te buty sa ciezkie jak cholera. Ja sie spodziewalam, ze beda lekkie jak chmurka. Oczekiwalam butow, ktore beda takie same w noszeniu jak balerinki a obcasy sa duzo ciezsze.

Jedna para Dragonow wazy tyle ile pare par balerin. Powaznie.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Smashbox w super pharm?
To pewnie jakas pomylka.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:54   #1337
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zenkowe pokusy :)

wlasnie dlatego chce przymierzyc te rozowe na zywo i od biedy kupie baleriny z niby gumowa koronka

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
Smashbox w super pharm?
A ceny pisaków też takie same jak w Sephorze?
normalnie myslalabym, ze chodzilo o carmex , ale nazwa za malo podobna, zeby pomylic
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 12:57   #1338
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
wlasnie dlatego chce przymierzyc te rozowe na zywo i od biedy kupie baleriny z niby gumowa koronka )
Cene maja nie az taka zla jak na obcasowe Melisski (niemniej szalu nie ma ), wiec ja tam bym brala, ale ja to zawsze bym brala, wiec chyba nie jestem kompetenta osoba do dawania rad .

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-02-13 o 12:58
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 17:59   #1339
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez dennyrose Pokaż wiadomość


Dobrze że chociaż bank szybko interweniował i zablokował dalsze zakupy.
U mnie sprawa rozwiązała się dośc szybko (mam konto w mBanku i kartę Visa). Nie wiem czy wpływ na to miała kwota - 15 euro (ok. 60 zł)
Bank przyjał zgłoszenie telefonicznie, zablokował kartę, potem dostałam jeszcze list z dokumentami do podpisania i odesłania (potwierdzenie zgłoszenia telefonicznego), po niecałym miesiącu kwota wróciła na moje konto i dostałam oficjalne zawiadomienie o uznaniu reklamacji i zakończeniu sprawy.
Od razu przy zgłaszaniu sprawy na infolinii kobieta miała podglad że transakcji dokonano we Francji.

Nie wiem jak policja odniesie sie do tej sprawy ale obawiam sie że zrobi niewiele albo nic, zwłaszcza jeżeli transakcji dokonano za granicą.

Trzymam kciuki aby wszystko szybko się rozwiązało



Dzięki za info , to pocieszające że bank bierze odpowiedzialność za takie rzeczy. Najbardziej pociesza mnie to że sami do mnie zadzwonili w tej sprawie, tak więc nie muszę udowadniać, że to nie moje płatności.
A poniżej to co mi dziś Zenek odpisał, tak więc też jakieś wsparcie :

"Please note that this fraud case has been discovered and payment was located, please note that orders were terminated in our system immediately.

We have confirmed with our credit card company that no payment was submitted through your credit card, any credit will be released through your credit card company directly and you can clarify with your bank at your convenience.

Please accept our sincere apologies for any inconvenience that this may have caused. If you have any further queries, please feel free to contact us."



Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
matko, jakas plaga, znam 2 osoby [w tym Ciebie] na wizazu, ktore maja lady dragony i obie nie wyprowadzacie swych butow na spacer


Hehe, chyba tu już pisałam odnośnie dziwactw, ale co tam- ja nosiłam swoje Meliski w torebce, jeśli dajmy na to poszłam w nich rano do pracy a potem rozpadał się deszcz, wracałam w takich które mam w pracy.
No ale mam nadzieję, że głęboka miłość mnie usprawiedliwia
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....

Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 18:34   #1340
soulie
Wtajemniczenie
 
Avatar soulie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 480
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez Taszanta Pokaż wiadomość
Dzięki za info , to pocieszające że bank bierze odpowiedzialność za takie rzeczy. Najbardziej pociesza mnie to że sami do mnie zadzwonili w tej sprawie, tak więc nie muszę udowadniać, że to nie moje płatności.
A poniżej to co mi dziś Zenek odpisał, tak więc też jakieś wsparcie :

"Please note that this fraud case has been discovered and payment was located, please note that orders were terminated in our system immediately.

We have confirmed with our credit card company that no payment was submitted through your credit card, any credit will be released through your credit card company directly and you can clarify with your bank at your convenience.

Please accept our sincere apologies for any inconvenience that this may have caused. If you have any further queries, please feel free to contact us."





Hehe, chyba tu już pisałam odnośnie dziwactw, ale co tam- ja nosiłam swoje Meliski w torebce, jeśli dajmy na to poszłam w nich rano do pracy a potem rozpadał się deszcz, wracałam w takich które mam w pracy.
No ale mam nadzieję, że głęboka miłość mnie usprawiedliwia
Mam tak samo z nowymi butami Potem mi przechodzi ale jak są nowe to boje się je "wyprowadzać na spacer" i najchętniej bym je w kartonie tylko trzymała A jak są nowe i drogie to już w ogóle najlepiej tylko na wystawkę do podziwiania

Taszanta, bardzo współczuję sytuacji z kradzieżą Skłoniło mnie to zagłębienia się w regulamin mojej karty kredytowej i okazało się, że ubezpieczenie pokrywa straty tylko do 150 eur. Jutro idę do banku popytać o inne możliwości ubezpieczenia. Aż trach płacić kredytową w sieci. Dobrze, że twój bank szybko zareagował.
soulie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:06   #1341
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mam tak samo z nowymi butami Potem mi przechodzi ale jak są nowe to boje się je "wyprowadzać na spacer" i najchętniej bym je w kartonie tylko trzymała A jak są nowe i drogie to już w ogóle najlepiej tylko na wystawkę do podziwiania
Mnie też się zdarza nosić w torebce baletki, ale to tak po połowie w trosce o obcasy i własne nogi.
Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Taszanta, bardzo współczuję sytuacji z kradzieżą Skłoniło mnie to zagłębienia się w regulamin mojej karty kredytowej i okazało się, że ubezpieczenie pokrywa straty tylko do 150 eur. Jutro idę do banku popytać o inne możliwości ubezpieczenia. Aż trach płacić kredytową w sieci. Dobrze, że twój bank szybko zareagował.
Czyli najlepiej na bieżąco sprawdzać kartę albo wziąć powiadamianie smsem o każdej transakcji, bo coś mi się wydaje że bank zawsze bierze odpowiedzialność za transakcje dokonane na 72 godziny przed zgłoszeniem - i tu wydawało mi się, że bez limitu, ale też zaraz poczytam.

Edytowane przez Niebieska.Kredka
Czas edycji: 2012-02-13 o 20:23
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:12   #1342
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Taszanta mnie niestety tez to spotkalo. Na szczescie niestety moja karta byla praktycznie pusta i zlodziej zarekwirowal mi dolara a potem probowal zakupow w funtach na 1500 i potem 4500 tys zlotych. no nie udalo mu sie.

mbank sam do mnie zadzwonil i zablokowal karte.i wydawalo mi sie i dalej wydaje ze wtedy wlamanie bylo przez feelunique albo Lush
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-13, 20:22   #1343
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Zapomniałam, są karty wymagające potwierdzenia każdej operacji internetowej smsowym kodem. Czasem mnie to irytuje, ale w sumie daje to wygodę - nie trzeba mieć nisko ustawionych limitów, i bezpieczeństwo.
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 20:33   #1344
Taszanta
Zakorzenienie
 
Avatar Taszanta
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 456
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Mam tak samo z nowymi butami Potem mi przechodzi ale jak są nowe to boje się je "wyprowadzać na spacer" i najchętniej bym je w kartonie tylko trzymała A jak są nowe i drogie to już w ogóle najlepiej tylko na wystawkę do podziwiania

Taszanta, bardzo współczuję sytuacji z kradzieżą Skłoniło mnie to zagłębienia się w regulamin mojej karty kredytowej i okazało się, że ubezpieczenie pokrywa straty tylko do 150 eur. Jutro idę do banku popytać o inne możliwości ubezpieczenia. Aż trach płacić kredytową w sieci. Dobrze, że twój bank szybko zareagował.
Ja nie mam żadnego ubezpieczenia, z tego co wiem to bank odpowiada za takie kradzieże, a te dodatkowe ubezpieczenia to taki wymysł banku i naciąganie. Ale jeśli się mylę, to wyprowadźcie mnie proszę z błędu ;-)

Z drugiej strony to zastanawiam się, czy bank jest w porządku z tym co robi. Pokazywałam Wam- Zenek napisał, że transakcja jest zablokowana i nic z karty nie zostało ściągniete. Szkoda, że bank mnie o tym nie poinformował. Bo podejrzewam, że skoro śledzą takie oszustwa i od razu zadzwonili, to natychmiast ze swej strony poblokowali te operacje. Nie rozumiem więc po co ta cała szopka z reklamacjami, podpisywaniem jakiś dokumentów itp

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Mnie też się zdarza nosić w torebce baletki, ale to tak po połowie w trosce o obcasy i własne nogi.
Czyli najlepiej na bieżąco sprawdzać kartę albo wziąć powiadamianie smsem o każdej transakcji, bo coś mi się wydaje że bank zawsze bierze odpowiedzialność za transakcje dokonane na 72 godziny przed zgłoszeniem - i tu wydawało mi się, że bez limitu, ale też zaraz poczytam.
Ja mam powiadamianie sms, ale to chyba tylko działa jak chodzi o operacje na koncie. Co do kredytówki i płatności zatwierdzanych tym trzycyfrowym kodem z karty to chyba nie ma tej opcji

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Taszanta mnie niestety tez to spotkalo. Na szczescie niestety moja karta byla praktycznie pusta i zlodziej zarekwirowal mi dolara a potem probowal zakupow w funtach na 1500 i potem 4500 tys zlotych. no nie udalo mu sie.

mbank sam do mnie zadzwonil i zablokowal karte.i wydawalo mi sie i dalej wydaje ze wtedy wlamanie bylo przez feelunique albo Lush
Wychodzi że tylko ja jestem taka beztroska- limit na karcie kilka tysięcy no coż czlowiek się uczy na błędach.
__________________
"If your dreams don't scare you they're not big enough"....


Edytowane przez Taszanta
Czas edycji: 2012-02-14 o 20:37
Taszanta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 21:22   #1345
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Dziewczyny czy róże Laury Mercier są fajne czy nic ciekawego ?

Dzisiaj dostałam wreszcie swoją przesyłkę ovatowaną
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-14, 22:30   #1346
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Fajne, fajne niestety są róże Laury - ja mam jeden brzoskwiniowy z Tru i bardzo kocham, podobny trochę do Deep Throat Narsa. Tylko malutkie raczej, ale to nawet wygodne - mieści mi się w kosmetyczce.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:51   #1347
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Fajne, fajne niestety są róże Laury - ja mam jeden brzoskwiniowy z Tru i bardzo kocham, podobny trochę do Deep Throat Narsa. Tylko malutkie raczej, ale to nawet wygodne - mieści mi się w kosmetyczce.
No to płacę, bo na tru są w promocji
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:57   #1348
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zenkowe pokusy :)

o matko to ide oblukać, ksicielki
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 19:59   #1349
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Zenkowe pokusy :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
o matko to ide oblukać, ksicielki
Ten Crushed Hazelnut ma niezłe opinie, mnie już prawie skusił...
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:09   #1350
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Zenkowe pokusy :)

ładne
ale one chyba starawe są
post z lipca 2009 - info o wycofaniu Blushing Apple i Crushed Hazelnut KLIK
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:23.