PLotkowy vol. 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-30, 08:52   #1
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344

PLotkowy vol. 2


Zgodnie z wytycznymi szefostwa musiałam zamknąć stary wątek gdyż przekroczył 5000 postów, a takie długaśne wątki bardzo obciażają serwery. Jednkże zamknięcie starego watku nie znacza końca plot
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 09:10   #2
solagne
Zakorzenienie
 
Avatar solagne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 3 173
GG do solagne
Dot.: PLotkowy vol. 2

no to witam i mykam do sprzątania i malowania już kończę
__________________
mój wędraś jest u.....

1.sol

2.katasiaczek
3. beaux
4.eli
6. damurek
7.nirsh
8.hejasz

9.kamilcia
10.malgwa
11.mamuta
12.bydgoszczanka
13.pupil
14.castilia
15. Jambolaja
16. Noalia


solagne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 09:50   #3
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: PLotkowy vol. 2

Witam,witam Heh trzeci pościk na nowym plotkowym .Kurcze,niby wakacje a znów zimno na dworze ;/ prawie tak smao -w dzień ,w dzień

edit. aha pomóżcie z wymyslaniem pomysłu w moim wątku http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=196222 za kazdy pomysł ;***dziekuje
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:18   #4
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: PLotkowy vol. 2

O proszę. ja sobię normalnie wchodzę na nasz wątek, patrze, zamknięty! myślę sobie: o co chodzi. A tu nowy wątek

No t tak przy okazji... żegnam się z wami na tydzień, no może troszkę dłużej, jadę na wakacje, nad morze Do Darłówka dokładnie będę z powrotem 9, jeśli będziecie mnei potrzebowały () to piszcie na priv, bo wątku zapewne całego do powrotu nie uda mi sie przeczytać :P

okej, papa
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:44   #5
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: PLotkowy vol. 2

tysiu miłych wakacji.
sol- mam nadzieję, że pokażesz nam efekty


ja znowu na szczocie nowy wspóllokator się wprowadził, ale pojechał do dziewczyny do Ełku facet nie je mięsa tak jak ja , mó TŻ robi dziwne miny, bo jest teraz w mniejszości zywieniowej

no i musiałam zrobic inwentaryzację w kuchni, źebyśmy się pomieścili bo Marcin (mój nowy współlokator) ma strasznie duzo garnków bardzo się ciesze z efektów tej inwentaryzacji bo już wiem co mam, czego nie mam bo byli współlokatorzy zabrali no i poukładałam po swojemu... wiecie ja bardzo lubiłam swoich byłych współlokatorów, ale teraz jestem jedyną babą w domu i mogę wszystko ustawiac jak chce bardzo mi się to podoba...
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 10:49   #6
Kate Polak
Rozeznanie
 
Avatar Kate Polak
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Brzydgoszcz:)
Wiadomości: 579
Dot.: PLotkowy vol. 2

nowy plotkowy hmmmmmmmmmmm...
nie pozbawię się przyjemności widnienia na pierwszej stronie
pozdrowienia
Kate Polak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 11:44   #7
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

No proszę mnie też to zaskoczyło

Bry na nowym plotkowym
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 13:28   #8
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: PLotkowy vol. 2

Wpadam tylko na chwile ,bo musze robic rozetki na festyn Aha ,dzieki elianka że podsunełaś mi pomysł viris heh
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 14:24   #9
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: PLotkowy vol. 2

No ja też byłam zaskoczona, ale mina mi zrzedła jak przeczytałam Elianko, że zamykasz. Jednak humorek wrócił jak przeczytałam dalej i przybiegłam tu aby sie zarejestrować. Witam wszystkie kochane Plotkareczki.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 14:57   #10
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: PLotkowy vol. 2

hehe my to jeszcze mamy dobrze, bo u nas jest tylko jeden taki długaśny wątek ale modki na Plotkowym to maja teraz urwanie głowy
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 17:56   #11
Blue_Lady
Zadomowienie
 
Avatar Blue_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 1 221
Smile Dot.: PLotkowy vol. 2

Uhuhu nowy płotkowy i dużo miejsca na pogaduchy hehe Ja dzisiaj byłam zdjęcia zrobić (wyszłam jak kulka) bo będę w poniedziałek składała podania
__________________

Licencjat obroniony czas na relaks
Powrót na forum
Blue_Lady jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 18:24   #12
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

dziewczyny mam nadzieje ze jako soby zywotne mnie zrozumiecie.
otorz: wakacje ktore mialy byc najlepsze w moim zyciu robia sie koszmarem. siedze w manchesterze, ktory chcialam zawsze zobaczyc,ale nie moge go ogladac gdyz moj tz ze mna nie wyjdzie jako ze mu sie nie chce a sama nie wyjde bo z moja orientacja w terenie nie wrocilabym przed wiosna... siedze wiec w domu co moglabym robic rownie dobrze w polsce i sie nudze bo nawet nie wzielam nic do hand-madeu. poza tym miusialam dzisiaj zejesc na obiad przysmak anglikow-fish&chips co jest tak tluste ze az m,i sie zygac chce. zjadlam tylko 1/5 porcji a juz mi zle...nie mam zadnej ksiazki do poczytania, bo mialam sobie tutaj kupic po angielsku ale oczywiscie nie ma nigdzie blisko book shopa wiec nie kupie a oczywiscie nigdzie dalej nie pojde ze wzgledow wczesniej wymienionych...mielismy jechac dzisiaj do asdy gdzie bym sobie ja kupila ale ojcu mojego tza sie nie chce a jego mama wypila drionka z okazji swoich imienin... tak wiec jednym slowem kompletna klapa...
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:34   #13
katasiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar katasiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 2 435
GG do katasiaczek
Dot.: PLotkowy vol. 2

Owieczko bidulko tupnij noga na TZ co on mysli w domu siedziec

Elianko nie strasz nas tak wiecej.
Nie wiem jak inni ale ja mam problem z wejsciem na ten plotkowy.
Tylko zastanawiam sie dlaczego np. Ciucholandy maja wiecej postow niz 5000 a nie jest zamykany

Blue a czemu jak kulka?

O matko mam 13 post
katasiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:38   #14
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

katasiaczku-tupalam plakalam prosilam grozilam szantarzowalam i nic.... poparli mnie nawet jego rodzice ale jego sie nie da z domu wygonic jak sie uprze... taki jest... ale mi sie plakac chce... tak pieknie mialo byc... manchester jest taki piekny(z tego co widzialam) nie wiem czemu on nie chce sie nigdzie ruszyc... smutno mi bardzo...
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:39   #15
Nancy_Franciss
Zadomowienie
 
Avatar Nancy_Franciss
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 120
Dot.: PLotkowy vol. 2

katasiaczek- Ja nie mam proglemu z wejściem tutaj A co do ciucholandów to przedchwilą zobaczyłam że też jest nowy watek o tymSobie przeglądam wizaż i większośc starych temtów tez jest od nowa...
__________________


Nancy_Franciss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 18:49   #16
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

ja tez nie mam problemow w dostaniu sie tutaj. nie wiem czemu katasiaczek ma problemy...
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:12   #17
igusia13
Wtajemniczenie
 
Avatar igusia13
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 476
Dot.: PLotkowy vol. 2

Witajcie .... szkoda ze tamten wątek zostal zamknięty bo bardzo go lubilam ale cale szczęscie ze zostal zalozony ten , ktory tez polubilam .... Ale wiecie tam bylo tak duzo postow ze wydawalo mi się że jestem tam od bardzo dawna a tutaj czuję jakbym na tym forum byla nowa Ale znając was kochane dziewuszki to ani się obejrze i będzie znow pelno wypowiedzi Buziaki
P.S. - Bylam na Shrek3 i muszę przyznac ze za krotki ale fajny
igusia13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:13   #18
malijka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 850
GG do malijka
Dot.: PLotkowy vol. 2

Owieczko na Twoim miejscu w najgorszym wypadku kupiłabym sobie mapę .... ewentualnie zapisuj po drodze w jakie ulice skręciłaś i w jaką stronę i wróć tą samą drogą ...

A tż to jakiś taki nieżyciowy jest :/ jakbym takiego za uszy wzięła pomaszerowałby w 2 razy szybszym tempie
__________________
"Każde życie trwa tyle samo. Nawet to bardzo długie i to bardzo krótkie. W każdym razie z punktu widzenia wieczności."
malijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:23   #19
solagne
Zakorzenienie
 
Avatar solagne
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 3 173
GG do solagne
Dot.: PLotkowy vol. 2

Owieczko Może On Taki Zazdrosny Jest że Cię światu Niechce Pokazać
__________________
mój wędraś jest u.....

1.sol

2.katasiaczek
3. beaux
4.eli
6. damurek
7.nirsh
8.hejasz

9.kamilcia
10.malgwa
11.mamuta
12.bydgoszczanka
13.pupil
14.castilia
15. Jambolaja
16. Noalia


solagne jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-06-30, 19:33   #20
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

Cytat:
Napisane przez igusia13 Pokaż wiadomość
Witajcie .... szkoda ze tamten wątek zostal zamknięty bo bardzo go lubilam ale cale szczęscie ze zostal zalozony ten , ktory tez polubilam .... Ale wiecie tam bylo tak duzo postow ze wydawalo mi się że jestem tam od bardzo dawna a tutaj czuję jakbym na tym forum byla nowa Ale znając was kochane dziewuszki to ani się obejrze i będzie znow pelno wypowiedzi Buziaki
P.S. - Bylam na Shrek3 i muszę przyznac ze za krotki ale fajny
tez go lubilam ale...jakos da rade sie przyzwyczaic

Cytat:
Napisane przez malijka Pokaż wiadomość
Owieczko na Twoim miejscu w najgorszym wypadku kupiłabym sobie mapę .... ewentualnie zapisuj po drodze w jakie ulice skręciłaś i w jaką stronę i wróć tą samą drogą ...

A tż to jakiś taki nieżyciowy jest :/ jakbym takiego za uszy wzięła pomaszerowałby w 2 razy szybszym tempie
jego poprostu manchester juz nie interesuje bo byl tu juz kilka razy a ja jestem po raz pierwszy i nie potrafi zrozumiec tego ze az mnie nosi zeby pozwiedzac. mape zeby kupic musialabym znalezc jakis kiosk a z tym bedzie ciezko....

Cytat:
Napisane przez solagne Pokaż wiadomość
Owieczko Może On Taki Zazdrosny Jest że Cię światu Niechce Pokazać
albo po prostu wstyddzi sie ze mna wyjsc bo za taka brzydka mnie uwaza...
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:46   #21
Blue_Lady
Zadomowienie
 
Avatar Blue_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 1 221
Smile Dot.: PLotkowy vol. 2

Ktasiaczku - ponieważ buzia wyszła mi jak kulka okrągła taka jakaś
Owieczko - nieciekawa sprawa na twoim miejscu postawiła bym ultimatum albo on będzie z tobą wychodził albo niech ci kupi tą mapkę ewentualnie poszukaj coś na necie a to "albo po prostu wstyddzi sie ze mna wyjsc bo za taka brzydka mnie uwaza..." chyba na odwrót żeby mu nikt Ciebie spod nosa nie sprzątnął
__________________

Licencjat obroniony czas na relaks
Powrót na forum
Blue_Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 19:53   #22
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

:/ nie jest ciekawie...no ale i tak bywa. mapy mi nie kupi bo jak to powiedzial"sama nigdzie nie pojdziesz"...z internetu nie wezme bo nie ma drukarki... o jezu... ale on jeszcze pozaluje tego ze taki jest. obiecuje. jestem tak na niego wsciekla ze zaraz cos rozwale.chyba cos zjem... nie wiem dlaczego ale jak sie nudze to jem. a to niezdrowe. boje sie efektu jojo jadlam dzisiaj troche ryby i kilka frytek, pudding ryzowy i kilka zelekmoze sobie wezme sledzika w smietanie??:rol leyes:
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:07   #23
Blue_Lady
Zadomowienie
 
Avatar Blue_Lady
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wiadomości: 1 221
Smile Dot.: PLotkowy vol. 2

Owieczko - a może by tak przerysować ręcznie jakąś trasę i zaskoczyć go ze potrafisz sobie sama poradzicie i ze nie jesteś od niego uzależniona a po powrocie powiedzieć "naprawde ten manchester jest super"
__________________

Licencjat obroniony czas na relaks
Powrót na forum
Blue_Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:12   #24
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: PLotkowy vol. 2

katasiaczku- nie ma tu żadnej niesprawiedliwości ciucholandy nie są zamknięte zapewne tylko dlatego, że moderatorki mody dzis nie przeczytały maila. wszystkie wątki powyżej 5000 postów mają być zazknięte i już. U nas był tylko ten jeden wiec może dlatego tak Wam smutno..

owieczko- mapę w dłoń, albo Tz za fraki i zwiedzać Manchester to nie jest az tak duże miasto
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:12   #25
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: PLotkowy vol. 2

Owieczko szkoda, że nie ma mnie tam teraz. Ja drogę swietnie znajduję tam i spowrotem, bo mam swietna orientacje w terenie. Pod warunkiem jednak, ze nie ide z kims, ale sama, bo jak ktos mnie wyprowadzi to nie potrafie wrócic.Jak byłam w UK to wszedzie sama chodzilam, najpierw w takim miasteczku nad M.Półn., a potem w Londynie 2 tygodnie i jeszcze 5 dni w Looe nad Oceanem na południu UK. Zawsze wracałam na czas. Ja po prostu szykam nad głowa punktów, które zwsząd widac i po nich sie orientuje, ale tez mam pamięć wzrokową fotograficzną. Jak pojadę więc do Newmarket to też pewnie bedzie zdeptane przeze mnie wzdłuż i wszerz. Tylko czy jednak pojade to jeszcze nadal nie wiem.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:33   #26
Twinkle_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 274
Dot.: PLotkowy vol. 2

czesc Dziewczynki
dawno mnie nie bylo, tzn nie pisalam nic, ale czytam Wasze posty
buziamm
Twinkle_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:40   #27
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: PLotkowy vol. 2

Twinkle o jej! Jesteś! Ale fajnie. Nie zostawiaj nas na tak długo, nie wygłupiaj się. Pisz jak wakacje, co robisz?
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:47   #28
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

witaj twinkle
Cytat:
Napisane przez Blue_Lady Pokaż wiadomość
Owieczko - a może by tak przerysować ręcznie jakąś trasę i zaskoczyć go ze potrafisz sobie sama poradzicie i ze nie jesteś od niego uzależniona a po powrocie powiedzieć "naprawde ten manchester jest super"
hehehe dobry pomysl. jesli jutro mnie nigdzie nie bedzie chcial zabrac to tak zrobie
Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
katasiaczku- nie ma tu żadnej niesprawiedliwości ciucholandy nie są zamknięte zapewne tylko dlatego, że moderatorki mody dzis nie przeczytały maila. wszystkie wątki powyżej 5000 postów mają być zazknięte i już. U nas był tylko ten jeden wiec może dlatego tak Wam smutno..

owieczko- mapę w dłoń, albo Tz za fraki i zwiedzać Manchester to nie jest az tak duże miasto
ej a ja maila nie dostalam sprawdzam poczte codziennie
wiem ze manchester nie jest taki duzy. i ja go zwiedze. jak nie z kims to sama. a co. tak sie zawzielam ze nie odpuszcze.

Cytat:
Napisane przez hejasz Pokaż wiadomość
Owieczko szkoda, że nie ma mnie tam teraz. Ja drogę swietnie znajduję tam i spowrotem, bo mam swietna orientacje w terenie. Pod warunkiem jednak, ze nie ide z kims, ale sama, bo jak ktos mnie wyprowadzi to nie potrafie wrócic.Jak byłam w UK to wszedzie sama chodzilam, najpierw w takim miasteczku nad M.Półn., a potem w Londynie 2 tygodnie i jeszcze 5 dni w Looe nad Oceanem na południu UK. Zawsze wracałam na czas. Ja po prostu szykam nad głowa punktów, które zwsząd widac i po nich sie orientuje, ale tez mam pamięć wzrokową fotograficzną. Jak pojadę więc do Newmarket to też pewnie bedzie zdeptane przeze mnie wzdłuż i wszerz. Tylko czy jednak pojade to jeszcze nadal nie wiem.
kurcze zeczywiscie!! tza mama powiedziala mi ze ona jak siue pierwszy raz po manchesterze poruszala to droge powrotna zawsze znajdywala dzieki kosciolowi!!! musze dokladnie zapamietaxc gdzie on jest i jutro w trase ale mi sie humor poprawil
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:50   #29
hejasz
Zakorzenienie
 
Avatar hejasz
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Mały Domek na Pastwiskach
Wiadomości: 8 220
GG do hejasz
Dot.: PLotkowy vol. 2

To dobry i praktyczny sposob tymbardziej w takim miescie jak M. No i zacznij od blizkich czesci miasta, a powoli coraz dalej. Powodzenia Kochana. Ja wierze w Ciebie.
__________________
W miłości nie ma lęku, lecz doskonała miłość usuwa lęk, ponieważ lęk kojarzy się z karą.
1 List św. Jana 4:18 / Biblia Tysiąclecia.


Cichy kącik hejasz

Papierowy kącik hejasz
hejasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-30, 20:55   #30
Owieczka666
Wtajemniczenie
 
Avatar Owieczka666
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Mała Puszysta Planeta z Małymi Puszystymi Zwierzaczkami:D
Wiadomości: 2 656
Dot.: PLotkowy vol. 2

dzieki kochane zapowiedzialam juz tzowi ze jutro ide pozwiedzac nawet bez nigo. chyba mi nie uwierzyl ale jutro sie przekona



ogladam teraz fajny program na discavery. jest o kobiecie ktora zabila swojego meza. jak udowodnili jej wine i dostala wyrok w zawieszeniu to uciekla z kraju. ukrywala sie przez 3lata ale w koncu uja zlapali
__________________
Nie ma to tamto co by tego to by niech tam
"rzeczy niemożliwe załatwiam od ręki,
cuda zajmują mi trochę czasu"
Owieczka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.