peeling kawowy - rewelacja - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-19, 19:51   #2521
Octowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 11
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Dziumdzia Pokaż wiadomość
Może po peelingu z kawą potraktuj ręce peelingiem z solą, która zdrapie ci ze skóy ten "osad"? (sól+olej)
No i "potraktowalam" moje rece tak jak zalecala Dziumdzia ...
Efekt jest taki, ze zdradzialm peeling kawowy Teraz moim numer jeden jest peeling cukier + sol+miod+oliwa.
Zastanawiam sie jednak czy nie nakladac peelingu kawowego na nogi gdzie mam celulit a na reszte ciala moja "nowa peelingowa milosc" ... ale chyba jestem zbyt, leniwa by sie bawic w nakladanie 2 produktow w czasie jednego prysznica

nektarynka 94 Wysypka po uzyciu peelingu kawowego? Moze dodalas jakiegos olejku eterycznego i stad ta reakcja?
Octowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:06   #2522
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez nektarynka_94 Pokaż wiadomość
kurcze nie wiem co robić zastanawiam się czy nie iść do dermatologa, dalej mam tą wysypkę ;\
również stosuję peeling dość regularnie a mam bardzo wrażliwą skórę..i nic niegdy sie nie stało...ale może jakiś kosmetyk stosowany wcześniej w połączeniu z peelingiem dał jakąś reakację...może na wysypkę spróbuj maści z cynkiem..czegoś łagodzącego ..może Sudocrem..
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com

Edytowane przez Martka72
Czas edycji: 2012-08-21 o 08:08
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 11:41   #2523
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

mam pytanie czy przed zrobienie peelingu zaparzacie kawę? zalewaci wrzatkiem czekacie jak ostygnie, a potem dopiero robicie peeling, czy od razu mieszacie składniki z normalną zimna wodą? ja do tej pory mieszalam kawę z solą (czasem z cynamonem, trochę oliwki lub żelu) i dolewalam zimną wodę, ale ostatnio rozmawialam z koleżanką która też wykonuje ten peeling i ona mówiła, że zawsze zaparza kawe przed wykonaniem peelingu, podobno wtedy konsystencja jest trochę delikatniejsza

ciekawa jestem jak wy to robicie i jak jest lepiej, a jeśli zaparzać kawę to razem z solą, czy sól dodać po ostygnięciu kawy?
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 11:55   #2524
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
mam pytanie czy przed zrobienie peelingu zaparzacie kawę? zalewaci wrzatkiem czekacie jak ostygnie, a potem dopiero robicie peeling, czy od razu mieszacie składniki z normalną zimna wodą? ja do tej pory mieszalam kawę z solą (czasem z cynamonem, trochę oliwki lub żelu) i dolewalam zimną wodę, ale ostatnio rozmawialam z koleżanką która też wykonuje ten peeling i ona mówiła, że zawsze zaparza kawe przed wykonaniem peelingu, podobno wtedy konsystencja jest trochę delikatniejsza

ciekawa jestem jak wy to robicie i jak jest lepiej, a jeśli zaparzać kawę to razem z solą, czy sól dodać po ostygnięciu kawy?
..ja zaparzam kawę i jak ostygnie daję sól i cynamon i oliwę z oliwek lub olej kokosowy....skóra cudowna po takiej miksturce
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 21:08   #2525
kasiazawadzka1979
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 42
Dot.: Re: peeling kawowy - re we la cja

Cytat:
Napisane przez janna Pokaż wiadomość
popieram.......hjest ssssssssssuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuper.Skorka gladziutka..
Ja też co jakiś czas robię taki peeling (z kawy parzonej) ale zawsze się boję że zapcham wannę, hehehehe

Ja peeling zostawiam chwilę na skórze i wydaje mi się, że wtedy kofeina ma szansę troszkę zadziałać
__________________
Kasia
kasiazawadzka1979 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 17:31   #2526
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Martka72 Pokaż wiadomość
..ja zaparzam kawę i jak ostygnie daję sól i cynamon i oliwę z oliwek lub olej kokosowy....skóra cudowna po takiej miksturce
dzięki za odp. oliwa z oliwek fajny pomysł, nie za tłusta wanna potem?

nastepnym razem zrobię wg tego przepisu, bo do tej pory nie zaparzalam, moja znajoma, zaparza razem z solą, ale moim zdaniem to bez sensu bo sól się całkowicie rozpuści i nie będzie tak dobrze ścierać
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 17:48   #2527
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

ja właśnie zrobiłam peeling kawa+troszeczkę oliwy z oliwek. skóra miękka i natłuszczona po oliwie, ale wydaje mi się że trochę mnie to pofarbowało ale chyba tylko mi się wydaje, mam nadzieję
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 21:27   #2528
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez manymanyways Pokaż wiadomość
ja właśnie zrobiłam peeling kawa+troszeczkę oliwy z oliwek. skóra miękka i natłuszczona po oliwie, ale wydaje mi się że trochę mnie to pofarbowało ale chyba tylko mi się wydaje, mam nadzieję
To tak jak nalot na zębach po kawie, ale on akurat schodzi przy myciu
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 19:06   #2529
Dziumdzia
Raczkowanie
 
Avatar Dziumdzia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Z tamtąd.
Wiadomości: 295
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Octowa Pokaż wiadomość
No i "potraktowalam" moje rece tak jak zalecala Dziumdzia ...
Efekt jest taki, ze zdradzialm peeling kawowy Teraz moim numer jeden jest peeling cukier + sol+miod+oliwa.
Zastanawiam sie jednak czy nie nakladac peelingu kawowego na nogi gdzie mam celulit a na reszte ciala moja "nowa peelingowa milosc" ... ale chyba jestem zbyt, leniwa by sie bawic w nakladanie 2 produktow w czasie jednego prysznica
Heh, no ja właśnie ten kawowy stosuję antycellulitisowo, więc z niego nie zrezygnuję na pewno ale ten z soli czasami też sobie robię. lubię dodać do niego jakiś aromat np. sok z cytryny No i ja robię jednak uparcie na oleju, nie oliwie - szkoda mi pieniędzy (oliwa jest droższa), a afekt jest taki sam jak nie lepszy dzięki witaminkom w oleju
Dziumdzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 22:04   #2530
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
mam pytanie czy przed zrobienie peelingu zaparzacie kawę? zalewaci wrzatkiem czekacie jak ostygnie, a potem dopiero robicie peeling, czy od razu mieszacie składniki z normalną zimna wodą? ja do tej pory mieszalam kawę z solą (czasem z cynamonem, trochę oliwki lub żelu) i dolewalam zimną wodę, ale ostatnio rozmawialam z koleżanką która też wykonuje ten peeling i ona mówiła, że zawsze zaparza kawe przed wykonaniem peelingu, podobno wtedy konsystencja jest trochę delikatniejsza

ciekawa jestem jak wy to robicie i jak jest lepiej, a jeśli zaparzać kawę to razem z solą, czy sól dodać po ostygnięciu kawy?
Ja robię mieszankę kawy z cukrem lub solą, cynamonem lub przyprawą do piernika, zmielonymi płatkami owsianymi i trzymam to w szczelnie zamkniętym ozdobnym słoiku. Nie zaparzam kawy przed ponieważ wtedy piling jest bardzo delikatny i nie złuszcza mojej skóry tak jak lubię. Jeżeli chcesz zaparzać kawę to na pewno samą a po dopiero dodać soli lub cukru bo inaczej sól się rozpuści i mija się to z celem.
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:18   #2531
martinii poppy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Ten peeling to absolutny hit i rewelacja. Używam go od około 2 lat i nie zamieniłam go nigdy na inny. Ciągle go stosuję i nie poszukuje innych zamienników. Doskonale złuszcza, pobudza skórę i krążenie a skóra po nim jest naprawdę wspaniała i gładka, dzięki oliwce jest też cały dzień nawilżona. Jedyne co to zapach, który po jakimś czasie gryzie w nos, dlatego peeling trzeba dokładnie zmyć, olejek zapachowy jest fajnym dodatkiem. Polecam, niskie koszty i można go robić kiedy się chce, potrzebna jest tylko kawa!
martinii poppy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 09:44   #2532
Martka72
Zadomowienie
 
Avatar Martka72
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kujawy i Pomorze
Wiadomości: 1 102
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Irreplaceable Pokaż wiadomość
dzięki za odp. oliwa z oliwek fajny pomysł, nie za tłusta wanna potem?

nastepnym razem zrobię wg tego przepisu, bo do tej pory nie zaparzalam, moja znajoma, zaparza razem z solą, ale moim zdaniem to bez sensu bo sól się całkowicie rozpuści i nie będzie tak dobrze ścierać
..wanna po kawowych kombinacjach nie wygląda za pięknie ale za tłusta nie jest ..dolewasz tej oliwy tak, żeby fusy nie były za suche..wyczujesz ile trzeba...
__________________

Rudzielec o farbowaniu i pielęgnacji skóry wrażliwej...


Początkująca włosomaniaczka

www.red-head-rules.blogspot.com
Martka72 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:38   #2533
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
zmielonymi płatkami owsianymi
a jakie one mają zadanie??

dzisiaj powracam do peelingu po megaaa przerwie, moja skóra na udach po prostu juz błaga o niego
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 11:29   #2534
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Hej dziewczyny a tak przy okazji jak o peelingu mowicie... slyszalam jeszcze i jakichs okladach na nogi i posladki .... ponoc pomagaja przy walce z cellulitem i tez skladnikami sa kawa i cynamon ... stosowalyscie juz cos takiego? a moze peeling, cwiczenia i zdrowa dieta wystarcza zeby tego cholerstwa sie pozbyc? za dwa miesiace rowno siostra ma 18-stke i chcialabym sie czuc pewnie w kiecce :P:P
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 20:29   #2535
Kachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Kachulec
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa - Vienna
Wiadomości: 6 338
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a tak przy okazji jak o peelingu mowicie... slyszalam jeszcze i jakichs okladach na nogi i posladki .... ponoc pomagaja przy walce z cellulitem i tez skladnikami sa kawa i cynamon ... stosowalyscie juz cos takiego? a moze peeling, cwiczenia i zdrowa dieta wystarcza zeby tego cholerstwa sie pozbyc? za dwa miesiace rowno siostra ma 18-stke i chcialabym sie czuc pewnie w kiecce :P:P
Okładów nigdy nie robiłam, jeśli mam cellulit (mam tendencje do wodnego, przed okresem) to robię peeling i dużo masuję - smaruję balsamem ciało. Mnie pomaga, ale jestem szczupła.
__________________


Nieprzyzwoicie uparta i troszkę złośliwa




Kachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 18:14   #2536
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny a tak przy okazji jak o peelingu mowicie... slyszalam jeszcze i jakichs okladach na nogi i posladki .... ponoc pomagaja przy walce z cellulitem i tez skladnikami sa kawa i cynamon ... stosowalyscie juz cos takiego? a moze peeling, cwiczenia i zdrowa dieta wystarcza zeby tego cholerstwa sie pozbyc? za dwa miesiace rowno siostra ma 18-stke i chcialabym sie czuc pewnie w kiecce :P:P
Chyba jeszcze nikogo peeling czy krem nie odchudził Myślę, że lepiej zaufaj ćwiczeniom (chodakowska, bieganie), zdrowej diecie i hektolitrom wody :P Ale kawa podobnież jakoś tam działa, może bardziej stymulująco, może poprawia krążenie..

Przy okazji wypowiem się w głównym temacie. Stosuję ten peeling już jakieś trzy lata. W międzyczasie próbowałam drogeryjnych, ale zawsze wracam do kawusi. Mieszam kawę, sól i cynamon. Używałam z oliwą z oliwek, ale raz, że wanny nie sposób po tym domyć, to skóra też jakaś taka lepiąca. Dlatego odstawiłam oliwę i mieszam go tylko z wodą. Kawusię kupuję najtańszą (rodzice kiedyś wpadli i ją sobie zaparzyli, skrzywili się i prawie wypluli, stwierdzając, że studencki kryzys na dobre mnie dopadł )
W każdym razie skóra jest piękna, gładka, tylko oczywiście po takim peelingu konieczny jest balsam. Ostatnio pewien pan () nie mógł się nadziwić, co ja robię, że mam taką delikatną skórę " ". Także polecam
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 19:31   #2537
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
a jakie one mają zadanie??

dzisiaj powracam do peelingu po megaaa przerwie, moja skóra na udach po prostu juz błaga o niego
Płatki owsiane pilingują, rozpulchniają i oczyszczają skórę
Trzeba je lekko zmielić lub kupić zmielone.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

Cytat:
Napisane przez anjaa31 Pokaż wiadomość
Chyba jeszcze nikogo peeling czy krem nie odchudził Myślę, że lepiej zaufaj ćwiczeniom (chodakowska, bieganie), zdrowej diecie i hektolitrom wody :P Ale kawa podobnież jakoś tam działa, może bardziej stymulująco, może poprawia krążenie..

Przy okazji wypowiem się w głównym temacie. Stosuję ten peeling już jakieś trzy lata. W międzyczasie próbowałam drogeryjnych, ale zawsze wracam do kawusi. Mieszam kawę, sól i cynamon. Używałam z oliwą z oliwek, ale raz, że wanny nie sposób po tym domyć, to skóra też jakaś taka lepiąca. Dlatego odstawiłam oliwę i mieszam go tylko z wodą. Kawusię kupuję najtańszą (rodzice kiedyś wpadli i ją sobie zaparzyli, skrzywili się i prawie wypluli, stwierdzając, że studencki kryzys na dobre mnie dopadł )
W każdym razie skóra jest piękna, gładka, tylko oczywiście po takim peelingu konieczny jest balsam. Ostatnio pewien pan () nie mógł się nadziwić, co ja robię, że mam taką delikatną skórę " ". Także polecam
Po pilingu do balsamu który używasz spróbuj dodać oleju kokosowego efekt pupci niemowlaczka gwarantowany
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 21:59   #2538
CatherineSatana
Przyczajenie
 
Avatar CatherineSatana
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Ja dziś użyłam go pierwszy raz i również jestem zachwycona ! Zarówno efektami, łatwością sporządzenia jak i kosztem całej tej zabawy (który jest naprawdę znikomy w porównaniu do cen drogeryjnych peelingów).

Skóra gładziutka i niesamowicie nawilżona i odżywiona dzięki dodatkowi olejków, przez moment nie mogłam uwierzyć że to moja własna skóra ;D

Do mojej mieszanki dodałam kawę mieloną, cukier, cynamon, oliwę z oliwek, oliwkę dla dzieci, olejek migdałowy i odrobinkę oleju kokosowego i cynamon (będzie okazja pokombinować z olejami do olejowania włosów).

Następnym razem wypróbuje chyba wersję z mleczkiem kokosowym i wiórkami
CatherineSatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-08, 22:37   #2539
anjaa31
Raczkowanie
 
Avatar anjaa31
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 161
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Nanusia76 Pokaż wiadomość
Płatki owsiane pilingują, rozpulchniają i oczyszczają skórę
Trzeba je lekko zmielić lub kupić zmielone.

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------



Po pilingu do balsamu który używasz spróbuj dodać oleju kokosowego efekt pupci niemowlaczka gwarantowany
Super Lubię nowości, nie próbowałam ani płatków ani oleju kokosowego. Następnym razem użyję. Ale jeszcze zastanawiam się nad praktyczną kwestią - stanem odpływu po płatkach
__________________
Czekamy na Liliannę -> 02.01.2015 r.
anjaa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 10:32   #2540
CatherineSatana
Przyczajenie
 
Avatar CatherineSatana
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 3
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez anjaa31 Pokaż wiadomość
Super Lubię nowości, nie próbowałam ani płatków ani oleju kokosowego. Następnym razem użyję. Ale jeszcze zastanawiam się nad praktyczną kwestią - stanem odpływu po płatkach
No właśnie to może być ciężkie... może ręcznik położyć na odpływie tak żeby płatki się na nim zbierały i później go wytrzepać i wyprać, bo płatki w sumie nawet rozmoknięte są dosyć 'zapychające' a jak zaschną takie już rozmoczone to jest skała i trzeba drapać (hah... czasem zaschnie kilka na miseczce po płatkach ze śniadania i jest bieda z doszorowaniem).


Chętnie też wypróbuję peeling z płatkami ;D

Tak jeszcze myślę, może by je rozmemłać i przecisnąć przez jakieś metalowe sitko ? żeby odpływu nie zatkały.
CatherineSatana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 16:47   #2541
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez anjaa31 Pokaż wiadomość
Super Lubię nowości, nie próbowałam ani płatków ani oleju kokosowego. Następnym razem użyję. Ale jeszcze zastanawiam się nad praktyczną kwestią - stanem odpływu po płatkach
Cytat:
Napisane przez CatherineSatana Pokaż wiadomość
No właśnie to może być ciężkie... może ręcznik położyć na odpływie tak żeby płatki się na nim zbierały i później go wytrzepać i wyprać, bo płatki w sumie nawet rozmoknięte są dosyć 'zapychające' a jak zaschną takie już rozmoczone to jest skała i trzeba drapać (hah... czasem zaschnie kilka na miseczce po płatkach ze śniadania i jest bieda z doszorowaniem).


Chętnie też wypróbuję peeling z płatkami ;D

Tak jeszcze myślę, może by je rozmemłać i przecisnąć przez jakieś metalowe sitko ? żeby odpływu nie zatkały.
Lepiej jest zmielić płatki bo wtedy robi się taka grubsza mąka i nie ma problemu z zapychaniem a działanie takie samo jak nie lepsze. Poza tym ja zawsze do odpływu nakładam sitko owinięte w bawełniany gazik. Potem tylko zdejmuję ten brudny gazik z sitka i po sprawie. Profilaktycznie co jakiś czas Kret do odpływu i jest OK
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-10, 23:48   #2542
Guziczek6663
Raczkowanie
 
Avatar Guziczek6663
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 41
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Kachulec Pokaż wiadomość
Okładów nigdy nie robiłam, jeśli mam cellulit (mam tendencje do wodnego, przed okresem) to robię peeling i dużo masuję - smaruję balsamem ciało. Mnie pomaga, ale jestem szczupła.
Ja jestem tez szczuplutka wlasciwie ani grama w nadmiarze nie mam :P ale cellulit to mnie od kilku lat przesladuje i nigdy nie mialam na tyle cierpliwosci zeby przez dluzszy czas regularnie go atakowac ... :/ bardzo irytujace
Guziczek6663 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:54   #2543
badgalsdoitwell
Przyczajenie
 
Avatar badgalsdoitwell
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: wiedeń
Wiadomości: 15
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Dziewczyny właśnie wyszłam z łazienki i jestem w szoku! Przyznam się, że ostatni raz peelingowałam ciało jeszcze przed wakacjami, które rozpoczęły się w czerwcu (mam zamiar się poprawić). Kiedyś słyszałam o peelingu kawowym stosowanym na twarz i postanowiłam w ten sposób złuszczyć naskórek po tych nieszczęsnych wakacjach i tak trafiłam na to forum oraz temat peelingu na całe ciało.
SERIO. Nie pamiętam kiedy moja skóra była tak gładka. A jeszcze nawet nie zdążyłam się nabalsamować, bo musiałam wam o tym napisać!

Oto sposób w jaki zrobiłam peeling
CIAŁO: kawa, sól, kakao, śmietana
TWARZ: kawa, kakao, śmietana
Kawę wcześniej zaparzyłam, a w trakcie mieszania magicznych mikstur okazało się, że nie mam w domu cynamonu- dziwne...

Tak czy inaczej jestem niesamowicie zadowolona i obiecuję wykonywać ten zabieg regularnie.

Jeżeli chodzi o peeling twarzy mam też inny fajny przepis- cukier, sok z cytryny, miód. Zawsze używałam cukru białego, a teraz zastanawiam się nad brązowym, macie jakieś sugestie?
__________________
Życie społeczeństw, w których panują nowoczesne warunki produkcji, przypomina olbrzymie zbiorowisko spektakli. Wszystko, co dawniej przeżywano bezpośrednio, oddaliło się, przybierając postać przedstawienia.

W świecie rzeczywiście odwróconym na opak prawda jest momentem fałszu.

Edytowane przez badgalsdoitwell
Czas edycji: 2012-09-23 o 16:01
badgalsdoitwell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 16:17   #2544
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Ja jestem tez szczuplutka wlasciwie ani grama w nadmiarze nie mam :P ale cellulit to mnie od kilku lat przesladuje i nigdy nie mialam na tyle cierpliwosci zeby przez dluzszy czas regularnie go atakowac ... :/ bardzo irytujace
Zauważyłam, że u mnie też zaczyna pojawiać się cellulit. Niby jestem szczupła i myślałam, że ten problem mnie nie będzie dotyczył, przynajmniej na razie a tu psikus. Akurat trafiłam na przepis na blogu na mydełko kawowe z olejkiem/oliwą. Inna forma peelingu i zyskujemy trochę czasu bo mamy przygotowany produkt. Użyłam dopiero raz, także jeszcze za wcześnie na jakieś opinie ale skóra przyjemna w dotyku.
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 23:59   #2545
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Zauważyłam, że u mnie też zaczyna pojawiać się cellulit. Niby jestem szczupła i myślałam, że ten problem mnie nie będzie dotyczył, przynajmniej na razie a tu psikus. Akurat trafiłam na przepis na blogu na mydełko kawowe z olejkiem/oliwą. Inna forma peelingu i zyskujemy trochę czasu bo mamy przygotowany produkt. Użyłam dopiero raz, także jeszcze za wcześnie na jakieś opinie ale skóra przyjemna w dotyku.
Możesz napisać jak robisz to mydełko?

---------- Dopisano o 00:59 ---------- Poprzedni post napisano o 00:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Guziczek6663 Pokaż wiadomość
Ja jestem tez szczuplutka wlasciwie ani grama w nadmiarze nie mam :P ale cellulit to mnie od kilku lat przesladuje i nigdy nie mialam na tyle cierpliwosci zeby przez dluzszy czas regularnie go atakowac ... :/ bardzo irytujace
Nie martw się - ja jestem wysoka, mam niedowagę, a cellulit na udach też jest
Cóż... znak naszych czasów
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 09:07   #2546
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Możesz napisać jak robisz to mydełko?
Przepis znalazłam na blogu Minthairr. Link: http://minthairr.blogspot.com/2012/0...ko-kawowe.html

Stosowałam go kilka dni we wrześniu ale postanowiłam wziąć się za siebie i od początku października codziennie się nim smaruję. Przepis banalny. Na wykonanie schodzi ok. 20 minut. Świetna sprawa
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 23:25   #2547
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Przepis znalazłam na blogu Minthairr. Link: http://minthairr.blogspot.com/2012/0...ko-kawowe.html

Stosowałam go kilka dni we wrześniu ale postanowiłam wziąć się za siebie i od początku października codziennie się nim smaruję. Przepis banalny. Na wykonanie schodzi ok. 20 minut. Świetna sprawa
Super pomysł - wypróbuję jak znajdę jakąś foremkę
Dzięki

A nie byłoby ok, gdybym posmarowała foremkę oliwką i dopiero wtedy nakładała weń masę?
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 08:35   #2548
izus1990
Zadomowienie
 
Avatar izus1990
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 297
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez Apsik13 Pokaż wiadomość
Super pomysł - wypróbuję jak znajdę jakąś foremkę
Dzięki

A nie byłoby ok, gdybym posmarowała foremkę oliwką i dopiero wtedy nakładała weń masę?
Możesz wypróbować. U mnie to było o tyle kłopotliwe, że nie potrafiłam wyjąć potem tego bo zastygło. A z foremką do muffin to już w ogóle bym sobie nie poradziła z wydobyciem Nałożyłam do mydelniczki. Wcale nie było bardzo lepiej Może trzeba by tam położyć pod jakąś folię czy papier np. do pieczenia? Trzeba testować. Potrzeba matką wynalazku Jakbyś zrobiła i sensownie bez problemu dało się to wyjąć to podziel się patentem. Pozdrawiam
__________________
M.

http://ecofuturewomen.blogspot.com/
izus1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:54   #2549
Progres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 21
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Dziewczyny! Zawsze podchodziłam specyficznie do tego peelingu. Uważałam to za głupotę, bo po co robić to samemu w domu, babrać się i dokupywać skłądniki, które wychodzą drożej, niż kupić gotowy produkt. Jednak czytając zawsze opinie, dochodzę do wniosku, że jednak warto jest się w to pobawić. Na szczęscie nie mam skóry wrażliwej więc wątpię, ebym dostała jakichs podrażnieniń skórnych.
__________________
detectivo.pl
Progres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 21:41   #2550
Apsik13
Zakorzenienie
 
Avatar Apsik13
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 604
Dot.: peeling kawowy - rewelacja

Cytat:
Napisane przez izus1990 Pokaż wiadomość
Możesz wypróbować. U mnie to było o tyle kłopotliwe, że nie potrafiłam wyjąć potem tego bo zastygło. A z foremką do muffin to już w ogóle bym sobie nie poradziła z wydobyciem Nałożyłam do mydelniczki. Wcale nie było bardzo lepiej Może trzeba by tam położyć pod jakąś folię czy papier np. do pieczenia? Trzeba testować. Potrzeba matką wynalazku Jakbyś zrobiła i sensownie bez problemu dało się to wyjąć to podziel się patentem. Pozdrawiam
Właśnie - folia powinna być git
Albo silikonowa foremka... której nie posiadam
Ale oki, jak tylko zrobię mydełko, dam znać czy i jak wyszło

Cytat:
Napisane przez Progres Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Zawsze podchodziłam specyficznie do tego peelingu. Uważałam to za głupotę, bo po co robić to samemu w domu, babrać się i dokupywać skłądniki, które wychodzą drożej, niż kupić gotowy produkt. Jednak czytając zawsze opinie, dochodzę do wniosku, że jednak warto jest się w to pobawić. Na szczęscie nie mam skóry wrażliwej więc wątpię, ebym dostała jakichs podrażnieniń skórnych.
Czy składniki domowego peelingu wychodzą drożej... no nie wiem, raczej nie.
Kawę i żel pod prysznic każda z nas ma, a dodatki takie jak oliwka czy cynamon też raczej w większości domów są, także nic specjalnie dokupywać nie trzeba, no chyba, że coś się skończy.
A nawet jeśli, to na cele peelingowe można zakupić jak najtańsze produkty.

Tańszego i bardziej skutecznego peelingu nigdy nie miałam
__________________
SARCASM - only one of the services I offer
Apsik13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 10:05:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:09.