Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :) - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-13, 22:15   #1831
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
A może zbyt krótko używasz, żeby jakieś spektakularne zmiany zobaczyć. Z tego co pamiętam, w zeszłym tygodniu dostałaś paczkę z P&R. Czasem trzeba więcej cierpliwości w używaniu. Hola zresztą pisała, że po czasie zmiany zobaczyła. Ja działanie ekoampułki dopiero dostrzegłam, gdy ta mi się skończyła.
A to na pewno, zreszta sama pisałam gdzieś tam wstecz, ze na większe efekty bedzie trzeba poczekac chyba.
Natomiast takich mniejszych typu wygładzenie odczuwalne od razu, etc - nie zanotowałam.
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja chyba też tak muszę zrobić. Czas najwyższy, lata lecą. Ja zawsze pilnuje cytologii i robię ją od zawsze regularnie. Muszę zorientować się w temacie USG piersi, nawet nie wiem gdzie się robi to badanie.
Mój ginekolog ma aparat USG w swoim gabinecie, ale nie wiem czy to tym samym robi się USG piersi
Do badania usg piersi jest potrzebny sprzęt taki sam, jak do usg brzucha,nerek, tarczycy, etc. czyli do wszystkiego.
U gina na pewno będzie ok.
Ale ja bym jednak popytała wśród znajomych o dobrego radiologa z dobrym sprzętem.
Ja chodze do takiego, który na miejscu wykonuje równiez biopsje i inne. Wiem, ze jest dobrym specjalista i nie przeoczy żadnej, najmniejszej zmiany. To ważne.
Takie badania robią prywatnie ginekolodzy, prywatnie radiolodzy, przychodnie refundowane (ale czesto tam sie nie opłaca, bo sprzęt i diagnosta do kitu są).
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2012-12-13 o 22:17
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 22:20   #1832
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Do badania usg piersi jest potrzebny sprzęt taki sam, jak do usg brzucha,nerek, tarczycy, etc. czyli do wszystkiego.
U gina na pewno będzie ok.
Ale ja bym jednak popytała wśród znajomych o dobrego radiologa z dobrym sprzętem.
Ja chodze do takiego, który na miejscu wykonuje równiez biopsje i inne. Wiem, ze jest dobrym specjalista i nie przeoczy żadnej, najmniejszej zmiany. To ważne.
Takie badania robią prywatnie ginekolodzy, prywatnie radiolodzy, przychodnie refundowane (ale czesto tam sie nie opłaca, bo sprzęt i diagnosta do kitu są).
Dziękuję najgorsze to znaleźć dobrego radiologa (dobrego lekarza w ogóle). Po Świętach zacznę robić wywiad wśród koleżanek.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 22:24   #1833
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję najgorsze to znaleźć dobrego radiologa (dobrego lekarza w ogóle). Po Świętach zacznę robić wywiad wśród koleżanek.
Nie ma za co
Oj, to prawda. Ja znalazłam przez przypadek i dosyć szybko, ktoś mi polecił - jakiś inny lekarz ginekolog. I juz parę lat tam chodzę.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 22:26   #1834
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję Będę tak robić

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------


Hmm... Bardzo różnie z tym jest.
Kiedyś chodziłam do ginekolożki do przychodni TTR (Towarzystwo Rozwoju Rodziny) i Ona zawsze badała mi piersi (niestety ta przychodnia w Wawie już nie istnieje, czego bardzo, bardzo żałuję )
Potem z innymi lekarzami było różnie, bywało, że sama się pytałam czy takiego badania zrobić nie trzeba.
Dawno, dawno temu byłam na warsztatach, gdzie uczyłam się prawidłowego badania piersi.
Teraz chodzę do ginekologa, który tylko się mnie pyta czy się sama regularnie badam.
Nigdy żaden lekarz sam nie zaproponował mi USG piersi. Zawsze mówili, że jestem za młoda (teraz mam 35 lat).

Dodam, że mieszkam w Warszawie i od zawsze chodzę prywatnie do ginekologów.
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
mi raz zrobiono ręczne badanie piersi.
Generalnie ostatnio sporo się nachodziłam po lekarzach (mam problemy z pęcherzami na jajnikach, hormonami i w ogóle) i jestem przerażona i zrezygnowana.





haha no w sumie mogłam się domyślić
Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Ja chyba też tak muszę zrobić. Czas najwyższy, lata lecą. Ja zawsze pilnuje cytologii i robię ją od zawsze regularnie. Muszę zorientować się w temacie USG piersi, nawet nie wiem gdzie się robi to badanie.
Mój ginekolog ma aparat USG w swoim gabinecie, ale nie wiem czy to tym samaym robi się USG piersi
Przerażające
Niestety mi nigdy nie zaproponowano badania ani nawet nie powiedziano żebym takie badanie sama sobie zrobiła (sama oczywiście się badam)
Lekarz ma obowiązek zbadać nam piersi czy to usg czy ręcznie.
Ostatnio spotkałam moją rówieśnicę (25lat) i dziewczyna jest już 5 lat po podwójnej mastektomii-dramat.
Niestety obserwuje się trend szybszego zachorowania na raka piersi i szyjki macicy.


USG wykonuje się na piersiach gruczołowych po ok 40tce można robić mammografię bo wtedy nasze piersi są w większości zbudowane z tłuszczu

Badajmy się bo od tego zależy nasze życie.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 22:47   #1835
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Możecie porówna ć https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-do-rzes.html (baza Diora) z białą Cils Booster od Lancome? Warto "przepłacać"? Lancome jestem wierna już od roku i zastanawiam się czy Dior będzie lepszy czy niekoniecznie....

a jeszcze myśląc o innych pudrach wpadł mi na myśl givenchy z pryzmami, tylko ni wiem czy jest sens skoro mam meteorytki niektórzy twierdzą, że dają ten sam efekt.

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2012-12-13 o 23:11
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 23:15   #1836
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Możecie porówna ć https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-do-rzes.html (baza Diora) z białą Cils Booster od Lancome? Warto "przepłacać"? Lancome jestem wierna już od roku i zastanawiam się czy Dior będzie lepszy czy niekoniecznie....

a jeszcze myśląc o innych pudrach wpadł mi na myśl givenchy z pryzmami, tylko ni wiem czy jest sens skoro mam meteorytki niektórzy twierdzą, że dają ten sam efekt.
Pryzmy to pryzmy
Ja uważam że efekt jest odmienny.

Co do bazy to są różne zdania. Ja uwielbiam Lancome i uważam ze nie ma co przepłacać.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-13, 23:22   #1837
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
Możecie porówna ć https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-do-rzes.html (baza Diora) z białą Cils Booster od Lancome? Warto "przepłacać"? Lancome jestem wierna już od roku i zastanawiam się czy Dior będzie lepszy czy niekoniecznie....

a jeszcze myśląc o innych pudrach wpadł mi na myśl givenchy z pryzmami, tylko ni wiem czy jest sens skoro mam meteorytki niektórzy twierdzą, że dają ten sam efekt.
Moim zdaniem Dior lepszy od lamcomowej bazy. Diora zuzyłam całego do końca, bardzo byłam zadowolona, a bostera uzyłam kilka razy i zniechęcona rzuciłam w kąt.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-13, 23:22   #1838
Mala kroweczka o imieniu
Zakorzenienie
 
Avatar Mala kroweczka o imieniu
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 125
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Dziewczyny orientujecie sie czy w douglasach jest kolekcja skyfall opi?
Mala kroweczka o imieniu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 05:26   #1839
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie sie czy w douglasach jest kolekcja skyfall opi?
U mnie nie ma. Spidermanowej kolekcji tez nie bylo. D. nie bierze zadnych limitowanek. W Sephorze za to jest.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 07:02   #1840
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Ale Germany było, a to też limitowanka.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 07:11   #1841
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
a jeszcze myśląc o innych pudrach wpadł mi na myśl givenchy z pryzmami, tylko ni wiem czy jest sens skoro mam meteorytki niektórzy twierdzą, że dają ten sam efekt.
mam to i to i jak dla mnie pryzmy sypane guzik robią
takie piękne NIC

też bym się skusiła na jakiegoś fajnego sypańca,ale na jakiego?ostatnio kupiłam osławionego clinique,ale u mnie średni bardzo,a noty w kwc zwalają z nóg!
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-12-14 o 07:12
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 07:33   #1842
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Ale Germany było, a to też limitowanka.
Germany to 100 lat temu była. Juz nic nie dostają teraz.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 07:40   #1843
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jak 100 lat temu? To kolekcja z tej jesieni.
Była po spidermanie i myszce miki
__________________


insta

It's gonna be a good day

Edytowane przez damon
Czas edycji: 2012-12-14 o 07:42
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 08:10   #1844
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Jak dla mnie baz Diora jest lepsza od Lancome. A jeszcze w połaczeniu z ETK robi z moimi rzęsami cuda.

W przyszłym tygodniu wyrwe się wreszcie na zakupy, coś czuje że karta się przegrzeje
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 08:58   #1845
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dostałam od Holi-Oli sporą próbkę tego serum i testowałam. Efekt mi bardzo odpowiadał. Z tego co zauważyłam to serum po prostu ładnie napina i wygładza bruzdy na wargach, a na serum będę nakładać środek nawilżający i ochronny (BB lub JMO).
dokładnie tak uzywam

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Corii kochana, dzieki za opinie nt BB. Prawdę mowiac myslalam, ze bedzie sie lepiej sprawowal .. Bo kolor dla mnie wymarzony ehhhh


Ktory balsam do ust z P&R tak zachwalacie?
Ja jestem wierna Clarinsowi I chyba nic go jak dla mnie nie przebije
Aczkolwiek chetnie poczytam o nowosciach
Elizka ja też uzywalam clarinsa ze 3 tubki ale raz ze mi sie znudził a dwa jakos "jakby przestał nalezycie działać" lupialm na wiosne pomadke ochronną John masters i jestm bardzo zadowolona, super jest nalsma do u Bobbi brown
z pat&rub miałam balsam rózany -próbkę, wszystko ok tylko dla mnie zapach za mocny, wole bezsmakowe mazidla do ust

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Na prawdę nie widzisz takich doraźnych zmian??? Fakt nie są one trwałe, ale u mnie je wyraźnie widać. Może po prostu masz ładne, dobrze nawilżone usta.
Ja od małego mam problem ze spierzchniętymi ustami i suchą skórą rąk. To chyba jakaś wada genetyczna



Będziesz mieszać ją z olejem arganowym i nakładać na twarz, czy może jeszcze na to krem?
Ja na noc używam zazwyczaj olejku (obecnie z róży) + żelu hialuronowego - mieszam i nakładam na buzię. Zastanawiam się jak potem zrobić z ampułką
u mnie tez widac, mam gładkie, pelne usta
do kompletu dodaje jeszcze suche stopy ale juz jest o niebo lepiej niz przed że tak to ujme okresem p&r

jaki olejek z rózy masz Milko? skończyłam koncentrat AMB i sie za czym olejowym rozglądam...

i napisz słówko o Thalgo - o tym czego Ty używasz

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Jestem z siebie dumna Wczoraj nie skorzystałam z promocji P&R ani Bandi. Oszczędzam i tyle. Zabrałam się za moje zapasy i póki coś się nie skończy to nie kupię podobnego kosmetyku


co do pytania o gina, to od 5 lat chodze do takiego który i bada i przypomina o badaniu samodzielnym

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38124981]Dostalam znizke. Gdybym jej nie dostala to by mnie taki wpieniacz zlapal, ze az w Wiadomosciach by o tym bylo .[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Pryzmy to pryzmy
Ja uważam że efekt jest odmienny.

Co do bazy to są różne zdania. Ja uwielbiam Lancome i uważam ze nie ma co przepłacać.
podzielam zdanie Zosi ale opinie sa rózne

na Pat&rub nowy kod promocyjny : PREZENT do konca roku.
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:11   #1846
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję najgorsze to znaleźć dobrego radiologa (dobrego lekarza w ogóle). Po Świętach zacznę robić wywiad wśród koleżanek.
Jak znajdziesz radiologa gdzieś koło nas to daj znać, ok? Bo ja też szukam kiedyś byłam w przychodni bonifratrów gdzieś na starym mieście na usg u radiologa, ale to było dość dawno,poza tym to tak daleko i z pewnością już drugi raz tam nie trafię zawsze się gubię na starówce
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:17   #1847
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Słuchajcie, jak często stosujecie to serum do ust P&R? W sensie np. rano i wieczorem czy częściej?

Bo taki normalny błyszczyk nawilżający, balsam na spierzchnięte usta to staram się znacznie częściej, ale nie wiem, czy to też tak można i czy to ma sens?
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:17   #1848
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Muszę się wam pożalić na tą moją pracę. Chyba sobie odpuszczę. Miejsce piękne i z perspektywami, zwłaszcza restauracja, którą zarządzam. Ale nie wiem, czy angażować się w to miejsce. Jestem rozliczana z pracy, która nie przynosi efektów, to fakt. Ale jak może przynosić, skoro nie mam żadnych narzędzi pracy:-strony internetowej, e-maila, telefonu, kontaktu z klientami. Jestem bardzo smutna, bo zżyłam się z pracownikami, ale na dłuższą metę praca-idiotyzm. Od dziś zaczynam szukać czegoś innego. Chyba, że szefowej ktoś łopatą wbije do głowy, że wina lezy po jej stronie i organizacji pracy, jaki stworzyła.

Tyle postękałam, przepraszam za OT, ale nie mam komu sie pożalić. Mąż mnie nie rozumie, wojskowy nie ma pojęcia o zyciu poza jednostką
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 09:32   #1849
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Słuchajcie, jak często stosujecie to serum do ust P&R? W sensie np. rano i wieczorem czy częściej?

Bo taki normalny błyszczyk nawilżający, balsam na spierzchnięte usta to staram się znacznie częściej, ale nie wiem, czy to też tak można i czy to ma sens?
rano i wieczorem a wciągu dnia balsam/ błyszczyk
Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Muszę się wam pożalić na tą moją pracę. Chyba sobie odpuszczę. Miejsce piękne i z perspektywami, zwłaszcza restauracja, którą zarządzam. Ale nie wiem, czy angażować się w to miejsce. Jestem rozliczana z pracy, która nie przynosi efektów, to fakt. Ale jak może przynosić, skoro nie mam żadnych narzędzi pracy:-strony internetowej, e-maila, telefonu, kontaktu z klientami. Jestem bardzo smutna, bo zżyłam się z pracownikami, ale na dłuższą metę praca-idiotyzm. Od dziś zaczynam szukać czegoś innego. Chyba, że szefowej ktoś łopatą wbije do głowy, że wina lezy po jej stronie i organizacji pracy, jaki stworzyła.

Tyle postękałam, przepraszam za OT, ale nie mam komu sie pożalić. Mąż mnie nie rozumie, wojskowy nie ma pojęcia o zyciu poza jednostką
Damonku smutne to co piszesz, ściskam
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-14, 09:57   #1850
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Holu kochana, właśnie o te ściski mi chodzi najbardziej. Potrzebuję przytulenia i pogłaskania...
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 10:59   #1851
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
(...)

A dziewczyny taką ankietę zrobię:
Ginekolog kiedykolwiek proponował Wam:
usg piersi/badanie piersi ręczne?
Pytał czy robicie same badacie piersi?
Pokazywał jak to sie robi?

Ostatnio miałam okazję pracować w onkologu i statystyki są drastyczne.

(...)
Chodzę do gina prywatnie, do jednej a najbardziej obleganej w Gd ginekolog i nigdty sama nie badała mi piersi, ale zawsze pyta, czy chcę.


Damonku widziałam, ze gdzieś prosiłaś o próbkę Armaniego w odcieniu 2. Moim zdaniem on będzie dla Ciebie za jasny , to naprawdę bardzo jasny podkład
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 11:17   #1852
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Bardzo mi odpowiada Dior nude i chyba go kupię. Ale ten Armani kusi mnie Będę w cywilizacji, to poproszę o próbki.

Ale to po Świetach chyba
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:02   #1853
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Muszę się wam pożalić na tą moją pracę. Chyba sobie odpuszczę. Miejsce piękne i z perspektywami, zwłaszcza restauracja, którą zarządzam. Ale nie wiem, czy angażować się w to miejsce. Jestem rozliczana z pracy, która nie przynosi efektów, to fakt. Ale jak może przynosić, skoro nie mam żadnych narzędzi pracy:-strony internetowej, e-maila, telefonu, kontaktu z klientami. Jestem bardzo smutna, bo zżyłam się z pracownikami, ale na dłuższą metę praca-idiotyzm. Od dziś zaczynam szukać czegoś innego. Chyba, że szefowej ktoś łopatą wbije do głowy, że wina lezy po jej stronie i organizacji pracy, jaki stworzyła.

Tyle postękałam, przepraszam za OT, ale nie mam komu sie pożalić. Mąż mnie nie rozumie, wojskowy nie ma pojęcia o zyciu poza jednostką
Zawołaj Geslerową może ona przetłumaczy Twojej szefowej że reklama i kontakt to podstawa żeby klientów zdobyć.

Szkoda że Twoje sugestie do niej nie trafiają.
Przecież maila sama możesz założyć, stronę internetową trudniej ale jeśli ma się jakiegoś znajomego itp. Tylko szefowa powinna dać na to fundusze.

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak 100 lat temu? To kolekcja z tej jesieni.
Była po spidermanie i myszce miki
Zgadza się

Cytat:
Napisane przez Mala kroweczka o imieniu Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie sie czy w douglasach jest kolekcja skyfall opi?
W internetowym D nie widzę
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:23   #1854
magarias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 60
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

a jeszcze myśląc o innych pudrach wpadł mi na myśl givenchy z pryzmami, tylko ni wiem czy jest sens skoro mam meteorytki niektórzy twierdzą, że dają ten sam efekt.[/QUOTE]

a mnie kusi puder T.Leclerc

---------- Dopisano o 13:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:08 ----------

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Holu kochana, właśnie o te ściski mi chodzi najbardziej. Potrzebuję przytulenia i pogłaskania...
współczuje, tym bardziej, że sama wiem jak to jest mieć wspaniałych współpracowników i chorą "górę"

Cytat:
Napisane przez zochawks Pokaż wiadomość
Zawołaj Geslerową może ona przetłumaczy Twojej szefowej że reklama i kontakt to podstawa żeby klientów zdobyć.

Szkoda że Twoje sugestie do niej nie trafiają.
Przecież maila sama możesz założyć, stronę internetową trudniej ale jeśli ma się jakiegoś znajomego itp. Tylko szefowa powinna dać na to fundusze.
Dobra myśl, tylko wątpie czy właścicielka zdecyduje się strzelić sobie w stopę. Myślę, że na prawdziwą rewolucje stać tych ludzi, którzy przyjmą krytykę i zmienią dotychczasowe postępowanie a jak z szefami bywa, każdy wie...
magarias jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 12:41   #1855
moniq_c
Zakorzenienie
 
Avatar moniq_c
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: W-wa i okolice
Wiadomości: 3 299
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

ja parę lat temu chodziłam do takiej starszej pani ginekolog "z prawdziwego zdarzenia" i zawsze badała mi piersi. Niestety kolejna pani doktor juz tego nie robiła ogólnie mam wrażenie że te wizyty to takie na odwal robią lekarze coraz częściej , zamiast człowieka popytac nieraz o coś (samemu nie zawsze wpadniesz o co pytać albo zrwócić uwagę) to odfajkowują i tyle
__________________
moniq_c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:05   #1856
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Moim zdaniem Dior lepszy od lamcomowej bazy. Diora zuzyłam całego do końca, bardzo byłam zadowolona, a bostera uzyłam kilka razy i zniechęcona rzuciłam w kąt.
ale nie dawała u Ciebie efektu czy efekt był słabszy niż u Diora tylko?
Bo u mnie efekt jest, ale zastanawiam się czy nie może być lepszy

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
mam to i to i jak dla mnie pryzmy sypane guzik robią
takie piękne NIC

też bym się skusiła na jakiegoś fajnego sypańca,ale na jakiego?ostatnio kupiłam osławionego clinique,ale u mnie średni bardzo,a noty w kwc zwalają z nóg!
u mnie meteoryty nic nie robia, a miałam okres, ze się zastanawiałam czy pryszczy u mnie nie powoduje dodatkowo

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
dokładnie tak uzywam



Elizka ja też uzywalam clarinsa ze 3 tubki ale raz ze mi sie znudził a dwa jakos "jakby przestał nalezycie działać" lupialm na wiosne pomadke ochronną John masters i jestm bardzo zadowolona, super jest nalsma do u Bobbi brown
z pat&rub miałam balsam rózany -próbkę, wszystko ok tylko dla mnie zapach za mocny, wole bezsmakowe mazidla do ust



u mnie tez widac, mam gładkie, pelne usta
do kompletu dodaje jeszcze suche stopy ale juz jest o niebo lepiej niz przed że tak to ujme okresem p&r

jaki olejek z rózy masz Milko? skończyłam koncentrat AMB i sie za czym olejowym rozglądam...

i napisz słówko o Thalgo - o tym czego Ty używasz




co do pytania o gina, to od 5 lat chodze do takiego który i bada i przypomina o badaniu samodzielnym





podzielam zdanie Zosi ale opinie sa rózne

na Pat&rub nowy kod promocyjny : PREZENT do konca roku.
o tym serum ciągle mowa? http://www.patandrub.pl/sklep/k-10-u...-ust-i-okolic/

Cytat:
Napisane przez moniq_c Pokaż wiadomość
ja parę lat temu chodziłam do takiej starszej pani ginekolog "z prawdziwego zdarzenia" i zawsze badała mi piersi. Niestety kolejna pani doktor juz tego nie robiła ogólnie mam wrażenie że te wizyty to takie na odwal robią lekarze coraz częściej , zamiast człowieka popytac nieraz o coś (samemu nie zawsze wpadniesz o co pytać albo zrwócić uwagę) to odfajkowują i tyle
ja to co gorsza mam wrażenie nieraz, że mnie lekceważą. A nie powinni moim zdaniem, bo nie potrafią postawić mi diagnozy, więc każdy szczegół powinien ich zainteresować, bo do tej pory 3 diagnozy im "obaliłam", więc mogliby się skupić... ja dalej nie wiem co mi jest, aby tabsy ciągle dają na każdy problem.
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:15   #1857
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:23   #1858
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
ale nie dawała u Ciebie efektu czy efekt był słabszy niż u Diora tylko?
Bo u mnie efekt jest, ale zastanawiam się czy nie może być lepszy
Efekt po Diorze byl lepszy. Dodatkowo diorowa łądniej i precyzyjniej rozczesywala rzesy i nie robila grudek. To dla mnie najlepsza baza.
Lancomowa duzo gorzej mi sie nosilo pod tusz, gorzej malowało tuszem po niej i bez takiego wow efektu.
Ale jak pisały Dziewczyny wyżej -reasumując: punkt widzenia zalezy od miejsca siedzenia
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:25   #1859
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

I dziś nie dostałam przesyłki z BeautyBay
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-14, 13:30   #1860
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VI :)

monic_c zgadzam się z Tobą, też odnoszę takie wrażenie, co do wizyt u lekarzy Jakiś czas temu miałam problem z zatkanym uchem (co jakiś czas mi się to zdarza) i nie mogłam pójść do takiej pani doktor, którą obdarzyłam zaufaniem (niestety nawet prywatnie ciężko się czasem zapisać do specjalisty, zazwyczaj nie przyjmują pacjentów w godzinach późno popołudniowych.... no a jak człowiek w pracy, to jak ma pójść na 12? ) i trafiłam na tak głupiego laryngologa, że mi szczęka opadła. I nie mam już na myśli kasy, którą wydałam za wizytę (100 zł za 5 min) tylko jego porad. W ogóle nie brał pod uwagę moich sugestii (a znam swoje ciało ) tylko przepisał mi furę lekarstw (za kolejne 100 zł), których nie wykorzystałam...
Kilka lat temu tak nie było. Chodzę prywatnie do różnych lekarzy od '99 roku i obniżenie jakości usług/porad zauważyłam jakoś od ok. 5 lat.

Przykre jest też to, że często lekarze w ogóle nie łączą psychiki z ciałem. Każdy element ciała traktują jakby żył swoim własnym życiem, a nie w jednym organizmie. Holistyczne podejście praktycznie nie istnieje.

Z państwowych przychodni w Warszawie lubię Przychodnię przy Szpitalu na Banacha. Jest tam wielu studentów i lekarzy, którzy zdobywają dopiero jakąś specjalizację. Tych młodych lubię najbardziej, widać, że mają nowoczesne podejście do zdrowia, ludzi, organizmu.
I przyznam się, że wolę kobiety. Mają subtelniejsze podejście do pacjenta, potrafią przyznać się, gdy czegoś nie wiedzą albo nie są pewne. Mężczyźni często opowiadają mi jakieś dyrdymały Przynajmniej tak wynika z mojego doświadczenia.


Holu-Olu - teraz używam jakiegoś olejku różanego z jakiegoś sklepu naturalnego. Jak będę w domu to Ci napiszę. Do tego żel hialuronowy, żeby sam olejek nie wysuszył za bardzo.
Pytałam ostatnio u kosmetyczki i cerę mam dobrze nawilżoną, więc pielęgnacje mam ok.

Krem Thalgo, który używam jest z linii terre & mer - teraz zimą ten KLIK
a latem emulsji KLIK
Małgosia mhm sprawdzała skład (bo ja to Jej chyba nigdy nie dorównam ) i powiedziała, że jest ok. Tak więc nie zmieniam, bo on chyba jest dobrą bazą do różnych olejów.

Miałam też dużą ilość próbek z tym olejkiem Thalgo - Soothing Concentrate – łagodzący koncentrat - i jest całkiem ciekawy, ale nie porzucę dla niego oleju z róży

Na dzień pod makijaż stosuję sam krem bez koncentratu, no chyba, że będzie minus -15 to tak

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
z pat&rub miałam balsam rózany -próbkę, wszystko ok tylko dla mnie zapach za mocny, wole bezsmakowe mazidla do ust
Tego balsamu tez miałam próbkę od Holi-Oli (Pat&Rub powinien na prawdę dać Ci jakąś nagrodę roku )
Mi akurat smak i zapach różany nie przeszkadzał. Jednak działania reperującego na dłuższą metę nie dostrzegłam. Jak dla mnie za słaby. Nie kupię go

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Jak znajdziesz radiologa gdzieś koło nas to daj znać, ok? Bo ja też szukam kiedyś byłam w przychodni bonifratrów gdzieś na starym mieście na usg u radiologa, ale to było dość dawno,poza tym to tak daleko i z pewnością już drugi raz tam nie trafię zawsze się gubię na starówce
pewnie, będę pamiętać

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Muszę się wam pożalić na tą moją pracę. Chyba sobie odpuszczę. Miejsce piękne i z perspektywami, zwłaszcza restauracja, którą zarządzam. Ale nie wiem, czy angażować się w to miejsce. Jestem rozliczana z pracy, która nie przynosi efektów, to fakt. Ale jak może przynosić, skoro nie mam żadnych narzędzi pracy:-strony internetowej, e-maila, telefonu, kontaktu z klientami. Jestem bardzo smutna, bo zżyłam się z pracownikami, ale na dłuższą metę praca-idiotyzm. Od dziś zaczynam szukać czegoś innego. Chyba, że szefowej ktoś łopatą wbije do głowy, że wina lezy po jej stronie i organizacji pracy, jaki stworzyła.

Tyle postękałam, przepraszam za OT, ale nie mam komu sie pożalić. Mąż mnie nie rozumie, wojskowy nie ma pojęcia o zyciu poza jednostką
szkoda, że tak jest...
Przykre, że niektórzy ludzie w ogóle nie kumają pewnych rzeczy w marketingu i zarządzaniu Oczekują cudów bez wsparcia i nakładów finansowych...

Cytat:
Napisane przez magarias Pokaż wiadomość
a mnie kusi puder T.Leclerc
Fajny jest i dobrze matuje. Ale polecam tylko tłustym cerom i mieszanym w kierunku tłustej. Mnie po jakimś czasie zaczął wysuszać.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-02 17:17:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:02.