Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-12-30, 16:16   #4261
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jak to opisuję, opowiadam, to sama się z tego śmieję, ale uwierzcie nie jest kolorowo.Jak pomyślę, że zaraz muszę tam wracać i udawać, że jest wszystko ok.. to aż mnie skręca, ale pocieszam się, że jeszcze trochę, wytrzymałam dwa lata, to te dwa tygodnie też wytrzymam..
Jeszcze 45 minut i do domku Plus tej pracy taki, że dopiero po Nowym Roku do niej wracam, teraz kilka dni wolnych
A wiecie, że włosy mniej mi wypadają, tzn. wypadają dalej, ale nie w takich ilościach jak kiedyś, co się okazało.. niedobór magnezu, pobrałam kilka miesięcy i już jest lepiej Mam nadzieję, że trądzik też przejdzie jak się wyprowadzimy, bo ja to sobie tłumaczę, że trądzik to nic innego, jak uczulenie na teściową
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 16:23   #4262
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

magnez też nerwy wzmacnia, a jak jeszcze głównego nerwa (teściowej) się pozbędziesz, to już w ogóle gicior będzie
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 16:39   #4263
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Oby oby i tak właśnie sobie tłumaczę, że jeszcze będę młoda i piękna i ja im wszystkim pokażę !
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 17:25   #4264
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

8 tydzien to zaroddek ale nie ma jeszcze calkowicie zakonczonej organogenezy bo np. uklad nerwowy rozwija sie jeszcze dlatego kwas foliowy bierze sie do 12 tygodna ciazy
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-30, 22:27   #4265
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziękuję za odpowiedzi i w tym tygodniu można jeszcze usunąć dziecko? Tzn. można, można, rozumiecie?
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-12-30 o 22:28
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 09:48   #4266
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

no ogólnie to nie można, bo nie wolno, ale tam gdzie wolno, to można. ale mam nadzieję, że czysto hipoptetycznie pytasz
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 09:56   #4267
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
no ogólnie to nie można, bo nie wolno, ale tam gdzie wolno, to można. ale mam nadzieję, że czysto hipoptetycznie pytasz
Pytałam, bo zastanawiałam się czy w takim tygodniu to jeszcze bezpieczne. Czy np. no nie wiem, dziecko się nie da usunąć i potem urodzi się kalekie. Po prostu dowiedziałam się "chwilę przed", że pewna znajoma (żadna to koleżanka) zamierza usunąć i z tego, co mi wiadomo już to zrobiła i ona właśnie była pod koniec 8 tygodnia. Nie chcę jej oceniać z punktu ani etycznego ani moralnego, bo to nie moja działka tym bardziej, że sama nie planuję nigdy dzieci, ale wkurza mnie fakt, że ona tak się z tym obnosi. Uważam, że powinna zostawić to dla siebie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 10:50   #4268
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Pytałam, bo zastanawiałam się czy w takim tygodniu to jeszcze bezpieczne. Czy np. no nie wiem, dziecko się nie da usunąć i potem urodzi się kalekie. Po prostu dowiedziałam się "chwilę przed", że pewna znajoma (żadna to koleżanka) zamierza usunąć i z tego, co mi wiadomo już to zrobiła i ona właśnie była pod koniec 8 tygodnia. Nie chcę jej oceniać z punktu ani etycznego ani moralnego, bo to nie moja działka tym bardziej, że sama nie planuję nigdy dzieci, ale wkurza mnie fakt, że ona tak się z tym obnosi. Uważam, że powinna zostawić to dla siebie.
na tym etapie (pierwszy trymestr) ciąże często obumierają samoistnie. np. dzieciątku przestaje bić serduszko. wtedy dochodzi do poronienia lub jeśli nie, to idzie się do szpitala na usunięcie, tzw. łyżeczkowanie (bo jak się samo nie chce "oczyścić", to może dojść do jakichś zakażeń przez to, że jest tam coś martwego). czyszczą tam wtedy wszystko, więc raczej nie da się tak, że coś zostanie. i usunięcie zdrowej ciąży też tak wygląda...
fakt, koleżanka nie powinna się z tym obnosić. to wręcz żałosne...
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 10:54   #4269
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

nie znam dziewczyny, ale jestes pewna, ze to zrobiła? Może tylko chce zwrócic na siebie uwagę?
usunięcie zdrowej ciąży w pl nie jest łatwe (bo nielegalne) i do tego kosztuje....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:13   #4270
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Pytałam, bo zastanawiałam się czy w takim tygodniu to jeszcze bezpieczne. Czy np. no nie wiem, dziecko się nie da usunąć i potem urodzi się kalekie. Po prostu dowiedziałam się "chwilę przed", że pewna znajoma (żadna to koleżanka) zamierza usunąć i z tego, co mi wiadomo już to zrobiła i ona właśnie była pod koniec 8 tygodnia. Nie chcę jej oceniać z punktu ani etycznego ani moralnego, bo to nie moja działka tym bardziej, że sama nie planuję nigdy dzieci, ale wkurza mnie fakt, że ona tak się z tym obnosi. Uważam, że powinna zostawić to dla siebie.
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
na tym etapie (pierwszy trymestr) ciąże często obumierają samoistnie. np. dzieciątku przestaje bić serduszko. wtedy dochodzi do poronienia lub jeśli nie, to idzie się do szpitala na usunięcie, tzw. łyżeczkowanie (bo jak się samo nie chce "oczyścić", to może dojść do jakichś zakażeń przez to, że jest tam coś martwego). czyszczą tam wtedy wszystko, więc raczej nie da się tak, że coś zostanie. i usunięcie zdrowej ciąży też tak wygląda...
fakt, koleżanka nie powinna się z tym obnosić. to wręcz żałosne...
Aborcji dokonuje się w krajach, gdzie jest to legalne do 12 t.c , są jednak przypadki, gdzie robi się to i w późniejszym terminie, np ze względu na ryzyko utraty zdrowia lub życia matki.

Cloche, teraz taka moda... , no cóż, my chyba nie nadążamy za trendami

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-12-31 o 11:15
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:28   #4271
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny nie wyśmiejcie mnie, ale nie mam kogo zapytać o radę i zgłaszam się do Was, problem banalny, no ale jest.
Proszę się ze mnie nie śmiać, wiem, że problem banalny, ale ja rzadko chodzę na imprezy no i niestety dziś wymuszony Sylwester, robię to dla męża.
Sprawa przedstawia się następująco.. idziemy do klubu, w którym będzie impreza w towarzystwie samych znajomych, no prawie.. i problem jest w ubraniu.. planowałam założyć spodnie i świecący sweterek i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że tydzień temu byłam z mężem na imprezie właśnie w tym zestawie i to całe towarzystko, które tam było, będzie i dziś, no nie wszyscy, ale co niektórzy, w szczególności faceci i kilka koleżanek, które mnie widziały
Dziewczyny nie śmiejcie się stara jestem i głupia, ale nigdy nie miałam takiego problemu
Mam 183 cm wzrostu w butach, które miałam i które chcę założyc, więc można powiedzieć, że "rzucałam się w oczy", tym bardziej, że dawno nigdzie nie byliśmy i każdy chciał pogadać i każdy mówił jakiś komplement, czyli jakby zwrócił uwagę, tym bardziej, że parę kg zrzuciłam
i tu pytanie, czy wypada założyć to samo? czy lepiej coś innego..
inny zestaw mam, nie ma problemu, ale szczerze mówiąc lepiej czuję się w spodniach, a ta druga opcja to spódniczka
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 11:33   #4272
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie wyśmiejcie mnie, ale nie mam kogo zapytać o radę i zgłaszam się do Was, problem banalny, no ale jest.
Proszę się ze mnie nie śmiać, wiem, że problem banalny, ale ja rzadko chodzę na imprezy no i niestety dziś wymuszony Sylwester, robię to dla męża.
Sprawa przedstawia się następująco.. idziemy do klubu, w którym będzie impreza w towarzystwie samych znajomych, no prawie.. i problem jest w ubraniu.. planowałam założyć spodnie i świecący sweterek i wszystko byłoby ok, gdyby nie to, że tydzień temu byłam z mężem na imprezie właśnie w tym zestawie i to całe towarzystko, które tam było, będzie i dziś, no nie wszyscy, ale co niektórzy, w szczególności faceci i kilka koleżanek, które mnie widziały
Dziewczyny nie śmiejcie się stara jestem i głupia, ale nigdy nie miałam takiego problemu
Mam 183 cm wzrostu w butach, które miałam i które chcę założyc, więc można powiedzieć, że "rzucałam się w oczy", tym bardziej, że dawno nigdzie nie byliśmy i każdy chciał pogadać i każdy mówił jakiś komplement, czyli jakby zwrócił uwagę, tym bardziej, że parę kg zrzuciłam
i tu pytanie, czy wypada założyć to samo? czy lepiej coś innego..
inny zestaw mam, nie ma problemu, ale szczerze mówiąc lepiej czuję się w spodniach, a ta druga opcja to spódniczka
Ja mam dokładnie identyczną sytuację i przyznam szczerze, że postanowiłam nie ubierać tego samego, tzn zakładam wszystko to samo poza bluzką i dodatkami, paznokcie też na inny kolor pomalowałam Ale będę w tych samych spodniach i butach, co na pasterce Czasem wystarczy zmienić tylko akcenty, np biżuterię, torebkę, pasek, fryzurę i już człowiek wygląda zupełnie inaczej.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:37   #4273
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

heh ja mam problem w tym, że nie mam innej bluzki takiej wyjściowej, więc albo opcja to co było tydzień temu, czyli zwykłe spodnie i ta wow bluzka, albo nowa kreacja wow spódniczka i zwykła bluzka
po przemyśleniu jednak wybieram coś nowego, bo zapewne byłoby tak, że cały czas bym myślała, czy ktoś zauważył

ah jak mi się nie chce iść, wolałabym z córcią zostać, tak mi jej szkoda, zawsze mam wyrzuty jak gdzieś wychodzimy
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 11:52   #4274
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez vanilia1985 Pokaż wiadomość
heh ja mam problem w tym, że nie mam innej bluzki takiej wyjściowej, więc albo opcja to co było tydzień temu, czyli zwykłe spodnie i ta wow bluzka, albo nowa kreacja wow spódniczka i zwykła bluzka
po przemyśleniu jednak wybieram coś nowego, bo zapewne byłoby tak, że cały czas bym myślała, czy ktoś zauważył

ah jak mi się nie chce iść, wolałabym z córcią zostać, tak mi jej szkoda, zawsze mam wyrzuty jak gdzieś wychodzimy
Ja już raz byłam w takiej sytuacji, że na dwóch imprezach miałam to samo i nie wiedziałam że na tej drugiej będą Ci sami ludzie. W dodatku ubrani jednak inaczej Czułam się trochę skrępowana, choć po paru głębszych człowiek przestaje się przejmować Ale postanowiłam więcej nie popełnić tego błędu.

Przecież nie zostawiacie jej na pewno samej. Nie masz powodów do wyrzucania sobie. Matka też ma swoje prawa, nie tylko do siedzenia w domu. Ja akurat będę do północy z synem i pójdziemy na pokaz sztucznych ogni, chociaż nie musimy w sumie, bo wszystko będzie widać przez okno, potem do rana mnie nie zobaczy.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:11   #4275
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Sama nie zostaje, bo dwie babcie będzie miała Niby wiem, że wyrzutów mieć się nie powinno, ale nic nie poradzę na to, że je mam. Tym bardziej, że ona ciągle chodzi za mną i prosi mnie, żebyśmy nie szli.. W sumie sprawa przesądzona, bo i ona i my jesteśmy pewni, że idziemy, ale nie lubię jak mi wierci tą dziurę w brzuchu.
Właśnie przymierzyłam spódniczkę i jednak jej nie założę, bo nie pasuje mi do butów,a szpilki czółenka odpadają, nie wytrzymam całej nocy. No to czeka mnie wywracanie szafy do góry nogam
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 12:45   #4276
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Pytałam, bo zastanawiałam się czy w takim tygodniu to jeszcze bezpieczne. Czy np. no nie wiem, dziecko się nie da usunąć i potem urodzi się kalekie. Po prostu dowiedziałam się "chwilę przed", że pewna znajoma (żadna to koleżanka) zamierza usunąć i z tego, co mi wiadomo już to zrobiła i ona właśnie była pod koniec 8 tygodnia. Nie chcę jej oceniać z punktu ani etycznego ani moralnego, bo to nie moja działka tym bardziej, że sama nie planuję nigdy dzieci, ale wkurza mnie fakt, że ona tak się z tym obnosi. Uważam, że powinna zostawić to dla siebie.
hmmm... zależy dla kogo... dla dziecka na pewno nie

Helloł Vanilia kopę lat
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 13:53   #4277
vanilia1985
Rozeznanie
 
Avatar vanilia1985
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 936
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Witam mhm jak to miło się robi, jak się okazuje, że człowieka jeszcze pamiętają
vanilia1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 14:09   #4278
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Vanila...aj bym ubrala na twoim miejscu spodniczke i bluzke w sumie mrozu nie ma wiec bedziesz sie czual dobrze... A na sylwestra mozna zaszalec z kiecka
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:08   #4279
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
nie znam dziewczyny, ale jestes pewna, ze to zrobiła? Może tylko chce zwrócic na siebie uwagę?
usunięcie zdrowej ciąży w pl nie jest łatwe (bo nielegalne) i do tego kosztuje....
Nie no ona była w ciąży i od początku kipiała z nerwów, że w tej ciąży jest. Nie mam pojęcia, co na to jej rodzice, bo z nimi nie mieszka podejrzewam, że nawet nie wiedzą, nie wiem, co na to ojciec dziecka, rzekomo jej wielka miłość. A ona teraz chodzi i mówi, że wreszcie pozbyła się nadprogramowych 2 kilogramów, że nareszcie nie jest inkubatorem, że czuje się wreszcie dobrze psychicznie od 8 tygodni. To są jednoznaczne informacje.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 16:21   #4280
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Nie no ona była w ciąży i od początku kipiała z nerwów, że w tej ciąży jest. Nie mam pojęcia, co na to jej rodzice, bo z nimi nie mieszka podejrzewam, że nawet nie wiedzą, nie wiem, co na to ojciec dziecka, rzekomo jej wielka miłość. A ona teraz chodzi i mówi, że wreszcie pozbyła się nadprogramowych 2 kilogramów, że nareszcie nie jest inkubatorem, że czuje się wreszcie dobrze psychicznie od 8 tygodni. To są jednoznaczne informacje.
Jak dla mnie to jest przykre... niektórzy marzą o dzidzi i wręcz modlą się... a inni traktują jak zbędny balast ("śmiecia")... nie wiem w jakiej sytuacji jest ta dziewczyna, nie jestem też maniaczką kościelną uważam że każda kobieta powinna mieć wybór... ale takie gadanie jest po prostu przykre ;/ Sama z pewnością nie chciałaby aby jej mama tak postąpiła X lat temu z nią... a potem opowiadała jak anegdotkę... nie powinna tak opowiadać tego. Albo to ściema żeby zwrócić uwage... bo takie "psychole"tez sa ;/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:24   #4281
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to jest przykre... niektórzy marzą o dzidzi i wręcz modlą się... a inni traktują jak zbędny balast ("śmiecia")... nie wiem w jakiej sytuacji jest ta dziewczyna, nie jestem też maniaczką kościelną uważam że każda kobieta powinna mieć wybór... ale takie gadanie jest po prostu przykre ;/ Sama z pewnością nie chciałaby aby jej mama tak postąpiła X lat temu z nią... a potem opowiadała jak anegdotkę... nie powinna tak opowiadać tego. Albo to ściema żeby zwrócić uwage... bo takie "psychole"tez sa ;/
Ja też nie chcę dzieci i najprawdopodobniej też bym usunęła, ale nie łaziłabym i nie gadała o tym. A może żałuje i tak teraz odreagowuje? Nie mam pojęcia. Poza tym z tego, co wiem lekarze rzadko usuwają pierwszą ciążę, bo potem może być problem z zajściem w kolejną. I masz rację wiele kobiet chce dzieci i nie może. Już nie raz i nie dwa powtarzałam, że chętnie moją możliwość posiadania dzieci komuś bym oddała, ale takiej możliwości nie mam.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:41   #4282
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę dzieci i najprawdopodobniej też bym usunęła, ale nie łaziłabym i nie gadała o tym. A może żałuje i tak teraz odreagowuje? Nie mam pojęcia. Poza tym z tego, co wiem lekarze rzadko usuwają pierwszą ciążę, bo potem może być problem z zajściem w kolejną. I masz rację wiele kobiet chce dzieci i nie może. Już nie raz i nie dwa powtarzałam, że chętnie moją możliwość posiadania dzieci komuś bym oddała, ale takiej możliwości nie mam.
Ja uważam że czy ktoś chce czy nie chce... to jest owszem jego prywatna sprawa, i powinien ją zachować dla siebie...
Co prawda w mojej obecnej sytuacji (czekam na dzidzie) chyba nie zrozumiem dlaczego ktoś nie chce mieć dziecka (kiedyś lub kiedykolwiek)... jak byłam młodsza to też się zarzekałam że nigdy nie będe mieć dzieci... ale z biegiem czasu "padło mi na mózg" i chciałam dzieci... ale dzieci w rozsądnym dla mnie czasie... gdzie wiem że będę mogła o nie odpowiednio zadbać
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:54   #4283
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Ja uważam że czy ktoś chce czy nie chce... to jest owszem jego prywatna sprawa, i powinien ją zachować dla siebie...
Co prawda w mojej obecnej sytuacji (czekam na dzidzie) chyba nie zrozumiem dlaczego ktoś nie chce mieć dziecka (kiedyś lub kiedykolwiek)... jak byłam młodsza to też się zarzekałam że nigdy nie będe mieć dzieci... ale z biegiem czasu "padło mi na mózg" i chciałam dzieci... ale dzieci w rozsądnym dla mnie czasie... gdzie wiem że będę mogła o nie odpowiednio zadbać
Ja być może kiedyś zaadoptuje dziecko. Szczególnie chciałabym takie 13-14 i starsze, bo takich dzieci już nikt nie chce, każdy chce małe. A ja kiedyś oglądałam program o tym jak te starsze nie chcą mieć 18 lat, bo wiedzą, ze dostaną pracę, mieszkanie i heja w dorosłe życie. Kiedy inni z "normalnych" domów się bawią w te 18 urodziny, to oni pewnie czują strach.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 16:58   #4284
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja być może kiedyś zaadoptuje dziecko. Szczególnie chciałabym takie 13-14 i starsze, bo takich dzieci już nikt nie chce, każdy chce małe. A ja kiedyś oglądałam program o tym jak te starsze nie chcą mieć 18 lat, bo wiedzą, ze dostaną pracę, mieszkanie i heja w dorosłe życie. Kiedy inni z "normalnych" domów się bawią w te 18 urodziny, to oni pewnie czują strach.
To też jakieś rozwiązanie... prawda że każdy z adopcji chce małą dzidzie...ale nigdy tak nie ma, niestety starsze dzieci mogą mieć/mają problemy ze sobą...albo są oprostu problemowe, bo żaden dom dziecka nie wychowa tak jak prawdziwi rodzice, prawdziwy dom...

A tak z ciekawości ile masz lat kochana... i na prawdę nie chciałabyś mieć swojej np córci
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 17:03   #4285
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
To też jakieś rozwiązanie... prawda że każdy z adopcji chce małą dzidzie...ale nigdy tak nie ma, niestety starsze dzieci mogą mieć/mają problemy ze sobą...albo są oprostu problemowe, bo żaden dom dziecka nie wychowa tak jak prawdziwi rodzice, prawdziwy dom...

A tak z ciekawości ile masz lat kochana... i na prawdę nie chciałabyś mieć swojej np córci
Od jutra rocznikowo 23. Nie, naprawdę, a już na pewni nie córki, to dopiero byłaby "porażka". Pamiętam jak miałam 5-6 lat i gadałam, że nigdy nie założę rodziny, nie będę mieć męża, ani dzieci. Wszyscy się w koło śmiali, bo kto bierze poważnie takie dziecko. Ale ja gdzieś kiedyś czytałam, że do 2 roku życia nabywamy 90% cech naszego charakteru i nie ważne czy żyjemy 10 lat czy 80 to zawsze jest 90%. No i te upodobania mi się nie zmieniły. Rodziny nie chcę, męża i dzieci też nie.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 17:08   #4286
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Od jutra rocznikowo 23. Nie, naprawdę, a już na pewni nie córki, to dopiero byłaby "porażka". Pamiętam jak miałam 5-6 lat i gadałam, że nigdy nie założę rodziny, nie będę mieć męża, ani dzieci. Wszyscy się w koło śmiali, bo kto bierze poważnie takie dziecko. Ale ja gdzieś kiedyś czytałam, że do 2 roku życia nabywamy 90% cech naszego charakteru i nie ważne czy żyjemy 10 lat czy 80 to zawsze jest 90%. No i te upodobania mi się nie zmieniły. Rodziny nie chcę, męża i dzieci też nie.
Eee...to jeszcze młoda jesteś Ale jak tak chcesz no to pewnie ...każdy jest kowalem swojego losu Prawda jest taka że niezaleznie jaką drogę się wybierze to każda...ale to absolutnie każda ma swoje plusy i minusy

Ja mimo iż jestem "niedotykalska" to nie potrafię żyć sama ... nie samotna ale sama potrzebuje choćby Tż'ta za drzwiami pokoju... że wiem że tam jest
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 17:09   #4287
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Eee...to jeszcze młoda jesteś Ale jak tak chcesz no to pewnie ...każdy jest kowalem swojego losu Prawda jest taka że niezaleznie jaką drogę się wybierze to każda...ale to absolutnie każda ma swoje plusy i minusy

Ja mimo iż jestem "niedotykalska" to nie potrafię żyć sama ... nie samotna ale sama potrzebuje choćby Tż'ta za drzwiami pokoju... że wiem że tam jest
Widzisz, a ja nigdy jeszcze faceta nie miałam, a nie tęskni się za tym czego się nie zna. Oczywiście czuję presję ze strony rodziców, którzy ciągle mi o tym trują kiedy się tylko da i nawet próbowali dowieść czy nie jestem lesbijką. To dla mnie trudne, bo oni strasznie naginają, ale co ja mam im powiedzieć, że nie chcę? że nikt mnie nie chce? że jestem brzydka? zaniedbana? bla, bla, bla. Właściwie, co nie powiem będzie źle.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 17:18   #4288
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Widzisz, a ja nigdy jeszcze faceta nie miałam, a nie tęskni się za tym czego się nie zna. Oczywiście czuję presję ze strony rodziców, którzy ciągle mi o tym trują kiedy się tylko da i nawet próbowali dowieść czy nie jestem lesbijką. To dla mnie trudne, bo oni strasznie naginają, ale co ja mam im powiedzieć, że nie chcę? że nikt mnie nie chce? że jestem brzydka? zaniedbana? bla, bla, bla. Właściwie, co nie powiem będzie źle.
Tu fakt... ale może nie poznałaś faceta odpowiedniego albo takiego któr cie pociąga... nie wiem A może to ma związek z hormonami... może masz ich za mało ?? Nie jestem lekarzem więc nie wiem...
Nie każda dziewczyna/kobieta musi się określać mając 18 lat... ja mojego obecnego Tż;ta poznałąm mając 24 lat... i już 3 lata jesteśmy razem a najpierw był moim "pzyjacielem"... hahaha
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-12-31, 17:34   #4289
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Ja też nie chcę dzieci i najprawdopodobniej też bym usunęła, ale nie łaziłabym i nie gadała o tym. A może żałuje i tak teraz odreagowuje? Nie mam pojęcia. Poza tym z tego, co wiem lekarze rzadko usuwają pierwszą ciążę, bo potem może być problem z zajściem w kolejną. I masz rację wiele kobiet chce dzieci i nie może. Już nie raz i nie dwa powtarzałam, że chętnie moją możliwość posiadania dzieci komuś bym oddała, ale takiej możliwości nie mam.
no ale właściwie nie masz pewności, że masz taką możliwość (urodzenia dziecka), prawda?
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-01, 11:37   #4290
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
no ale właściwie nie masz pewności, że masz taką możliwość (urodzenia dziecka), prawda?
Masz rację, tym bardziej, że jak miałam 16-17 lat to badano mnie pod tym kątem, no ale w końcu mi powiedziano, że zajmiemy się tym jak w przyszłości będę planować dzieci, więc kto wie, co tam siedzi, ale ja jakoś nie zamierzam się tym zajmować.
Swoją drogą to mi przypomniało, że warto byłoby zrobić badania hormonalne, bo coś mi się wydaje, że czarnych włosów mi znowu przybyło. Nienawidzę się za nie, n i e n a w i d z ę.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2013-01-01 o 11:38
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:11.