maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-03, 17:14   #1
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378

maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie


mam ten drugi, na poczatku wydawal mi sie super teraz jest oki, ale teraz musze kupic nowy i mam dylemat. jesli chodzi o tusze to nie mam doswiadczenia duzego, bo wczesniej mialam tylko Avon
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 17:19   #2
Gabi2
Zakorzenienie
 
Avatar Gabi2
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 818
GG do Gabi2
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

uzywałam obydwu i dla mnie lepszy jest ten maybelline
Gabi2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:26   #3
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Niektóre dziewczyny porównują te tusze jako bardzo do siebie podobne, ale moim zdaniem różnica jest znaczna- na korzyść MF 2000 Calorie Rzęsy są bardziej wyraziste( bardziej pogrubione i podkręcone) , niepozlepiane, tusz ma lepszą konsystencję, szczoteczka też jest świetna. Maybelline był dla mnie przeciętny i już go nie kupię, chociaż wśród tuszy w tym przedziale cenowym(+- 20 zł) jest jednym z lepszych. Ale mnie nie przekonał.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:27   #4
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

ja używam tylko tuszy Maybelline, miałam też ten Curved Brushi mam go nadal bo to mój ideał, zwłaszcza za tak niską cenę, niestety nie mam porównania do MF 2000 calories, ale polacam szczerze Maybelline, daje naprawde ładny efekt przy większej ilości warstw naprawdę rzesiska są widoczne
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:32   #5
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Ja myślę,że wszystko zależy od kasy.Ja np.chciałam tani tusz,który ładnie by podkręcał i wydłużał moje rzęsy i dlatego kupiłam VE z Maybelline.Z tego co się orientuję MF jest droższy,może kiedyś jak kieszeń nastolatki się zwiększy to kupić 2000 kalorii.Jak na razie jestem bardzo zadowolona z Maybelline
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:40   #6
ewunia2
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Z stąd gdzie mi dobrze;-)
Wiadomości: 1 275
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Miałam oba, jak dla mnie Maybelline i to sama jestem zdziwiona bo nie przepadałam za tą marką wypada o niebo lepiej, i cenowo i jakościowo
ewunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-03, 18:42   #7
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

juz mam kompletny metlik
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-03, 19:10   #8
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Ile osób tyle opinii,trzeba samemu sprawdzić
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 07:56   #9
martta19
Raczkowanie
 
Avatar martta19
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 493
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Ja tez mialam oba i tak: kiedys bylam u kosmetyczki na makijazu i ona pomalowala mnie tym Maybelline-efekt boski!Pozniej dostalam ten tusz na urodzinki i niestety juz mnie tak nie zachwycil-nie wiem,moze to wina tego,ze nie umialam sie nim pomalowac tak,jak zrobila mi to ta dziewczyna.. Ale dla mnie troche sklejal no i nie dawal takiego super wyrazistego efektu jak ja lubie-tylko bardziej naturalny.Teraz kupilam sobie Max Factor i dla mnie jest extra- bardzo wyrazisty efekt.Moje rzesy maxymalnie wydluza i pogrubia tez dosc dobrze Ale wydaje mi sie ze nawet ten sam tusz roznie wychodzi na rozynch rzesach,bo nieraz zdazylo mi sie,ze jakis tusz uwielbialam a moim kolezankom totalnie nie pasowal i na odwrot..Mysle ze powinnas isc w ktorys dzien sprobowac w sklepie jeden tusz,a w inny dzien drugi i wtedy wybracZycze udanego zakupu i pozdrawiam!
__________________
"Chcę być częścią tego, co nadejdzie"- Coco Chanel
martta19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 08:31   #10
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Maybellina kupuję od jakiegoś czasu ,ostatnio myślałam na d MF i wypróbowałam u koleżanki-kompletnie mnie zaskoczył tym, że myslałam , iż będzie lepszy, raczej zostanę przy Maybelline.
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-04, 18:22   #11
paliziomka
Zadomowienie
 
Avatar paliziomka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 077
GG do paliziomka
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Ja miałam oba i przyznam, że obydwa dają bardzo dobry efekt ( wystarczy spojrzeć na ich recenzje ). Jednak dla mnie KWC wśród tuszy to jednak Max Factor Nie skeja rzęs, nie osypuje się, jest dużo trwalszy. Jednak droższy ja na allegro zapłaciłam 22 zł na allegro, a w drogerii 38 zł . Pozdrawiam
__________________
Prowadzisz firmę? Chcesz efektywnej reklamy?

http://znajdzfirme.org
paliziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-04, 18:52   #12
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Zdecydowanie lepszy jest Max Factor! aleale..Ostatnimi czasy ten tusz sie bardzo pogorszył! Maybelline ma rzadsza konsystncje, robi czasmi takie piorka z rzes. Max Factor ma gestsza konsystncje, dokładnie pokrywa rzesy, sa ładne, bogate ze tak powiem. Curved Brush podobał mi sie na pocztaku, potem było srednio a teraz kupiłam Jade
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 15:35   #13
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Cool Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Ja mialam dwa razy 2000Calorii a teraz mam Maybelline. MF ostatnio sie bardzo popsol. to nie te tusze co 9 lat temu. Do tego szybko wysycha i zaczyna sie kruszyc. Moich rzes nie wydluza, no moze odrobine, ale tak malo ze to nie ma znaczenia. Maybelline(posiadam teraz), bardzo mnie zaskoczyl, bo myslalam ze bedzie taki sobie jak wersja z prosta szczotaczka. Ten podkrecajacy, ladnie wydluza, o czym producent nic nie mowi i pogrubia. Oba tusze i MF i Maybelline ladnie wygladaja na moich rzesach przy trzech warstwach, wtedy moge powiedziec ze mam wyraziste i pogrubione rzesy i do tego Maybelline wydluza, nie kruszy sie( a mam juz z dobry miesiac), jeszcze nie wysechl, ma caly czas kremowa konsystencje.
Nie powiem , ze MF nie kusi. Lubie takie szczoteczki, ale co zakupilam tusz , to po tygodniu, czasami po dwoch tygodniach konsystencja sie zmieniala, zaczynal sie osypywac, wiec bardzo sie zrazilam do tej firmy, ktora kiedys byla moja ulubiona.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 16:21   #14
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Czesc Dziewczyny! Ja ostatnio zastanwialam sie rowniez nad kupnem MF i Maybelline. Stanelo na tym ze kupilam Maybelline pewnie gdybym miala wiecej kaski to kupilabym ten nowy lash lifty lub 2000 calorie. nie wiem czemu ale kupilam ta zwykla wersje volume express bez podkrecajacej szczoteczki. Czy mozliwe jest ze te tusze tak bardzo sie roznia. Mianowicie ten obecny co mam strasznie sie kruszy, skleja i daje delikatny efekt, czy ten curved brush tez taki jest?
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 16:28   #15
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez maja_s
Czesc Dziewczyny! Ja ostatnio zastanwialam sie rowniez nad kupnem MF i Maybelline. Stanelo na tym ze kupilam Maybelline pewnie gdybym miala wiecej kaski to kupilabym ten nowy lash lifty lub 2000 calorie. nie wiem czemu ale kupilam ta zwykla wersje volume express bez podkrecajacej szczoteczki. Czy mozliwe jest ze te tusze tak bardzo sie roznia. Mianowicie ten obecny co mam strasznie sie kruszy, skleja i daje delikatny efekt, czy ten curved brush tez taki jest?
Dobrze, ze nie kupiłas tego nowego MF! To podobno ( opieram sie na opinii mojej zaufanej ekspedientki) najgorszy wyrob MF jesli o tusze chodzi i klientki bardzo sie skarza!
Jesli chodzi o Twoje pytanie..niestety ten tusz tez daje delikatny efekt( jest rzadki) i czasem robi z rzes takie piorka dziwne. Niefajnie to wyglada.
Ja kupiłam teraz Jade volum express czyli niby ten sam co Ty teraz masz i..hmm daje zabojczy efekt, ale troche piorkowatosci tez jest Musze chyba nabrac wprawy, a juz mnie to wkurza - co tusz to jestem nie do konca zadowolona
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 16:47   #16
Sathi
Zakorzenienie
 
Avatar Sathi
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: uroczysko
Wiadomości: 5 656
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Ja miałam oba, i zdecydowanie Maybelline jest lepszy. Max Factor kiedyś był dobry a teraz sie popsuł. Maybelline jest super, polecam
Sathi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 17:49   #17
maja_s
Rozeznanie
 
Avatar maja_s
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 801
GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Czesc!@ No wlasnie Marilyn ja rowniez okreslic go moge tak ze robi piorkowate rzesy. Hmm jak mi sie skonczy to sprawdze czy moj odwieczny i ukochany lash expension sie troche poprawil bo on rowniez tak jak 2000 calori MF troche sie popsul w dzialaniu. A jezeli nie on to ja juz nie wiem ktorego zaczac uzywac.... (
maja_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 17:53   #18
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Ja także miałam oba. Najpierw uzywałam Maybelline ale potem akurat nie było brązów (własnie dlaczego zawsze tak trudno znależc brązowy odcień a jak juz jest to najwyżej 1-2 same czarne tylko) więc wzięłam MF, gdyz na KWC są często porównywane. Jeśli chodzi o moje odczucia to oba mają zarówno wady jak i zalety. Oba wyglądaja bardzo ładnie na rzęsach i podkreślaja spojrzenie Maybelline bardzo cięzko mi się zmywał przez co miałam ciemne podkówki pod oczami no i trochę sie jednak osypywał. Natomiast z MF nie mam takich problemów zmywa się świetnie a zarazem paradoksalnie jest trwały i nie mam mowy o żadnym kruszeniu, z kolei mam wrażenie że robi grudki a może miałam po prostu nienajświeższy egzemplarz bo to był właśnie jedyny brąz jaki pani dla mnie wyszperała gdzieś z przepastnej szuflady. Chyba byłabym jednak za MF jeżeli chodzi o mnie to następny tusz jaki kupię to bedzie właśnie ten. Dam mu jeszcze jedna szansę
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 17:54   #19
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez maja_s
Czesc!@ No wlasnie Marilyn ja rowniez okreslic go moge tak ze robi piorkowate rzesy. Hmm jak mi sie skonczy to sprawdze czy moj odwieczny i ukochany lash expension sie troche poprawil bo on rowniez tak jak 2000 calori MF troche sie popsul w dzialaniu. A jezeli nie on to ja juz nie wiem ktorego zaczac uzywac.... (
Ja chyba kupie Volumme glamour albo volummissime( czy jak on tam sie nazywał) x 4
to były dobre, geste tusze..no ale kto wie czy tez sie nie zepsuły;(
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-05, 17:57   #20
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Cytat:
Napisane przez Króliczka
Ja także miałam oba. Najpierw uzywałam Maybelline ale potem akurat nie było brązów (własnie dlaczego zawsze tak trudno znależc brązowy odcień a jak juz jest to najwyżej 1-2 same czarne tylko) więc wzięłam MF, gdyz na KWC są często porównywane. Jeśli chodzi o moje odczucia to oba mają zarówno wady jak i zalety. Oba wyglądaja bardzo ładnie na rzęsach i podkreślaja spojrzenie Maybelline bardzo cięzko mi się zmywał przez co miałam ciemne podkówki pod oczami no i trochę sie jednak osypywał. Natomiast z MF nie mam takich problemów zmywa się świetnie a zarazem paradoksalnie jest trwały i nie mam mowy o żadnym kruszeniu, z kolei mam wrażenie że robi grudki a może miałam po prostu nienajświeższy egzemplarz bo to był właśnie jedyny brąz jaki pani dla mnie wyszperała gdzieś z przepastnej szuflady. Chyba byłabym jednak za MF jeżeli chodzi o mnie to następny tusz jaki kupię to bedzie właśnie ten. Dam mu jeszcze jedna szansę
Zmartwie Cie..on nie był stary..on sie po prostu teraz osypuje! Miałam to samo..kupiłam po przerwie..i mysle sobie cholera co to ma byc. wymeiniłam i..znowu sie kruszył To własnie miałam na mysli mowiec, ze sie pogorszył, bo kiedys był bez zarzutu.
Tzn te grudki sie sypia - zeby było jasniej
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 18:01   #21
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Smile Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

uuuu to chyba będe musiała rozejżec się za czyms nowym. szkoda bo to był naprawdę jeden z lepszych moich tuszy. Dzięki za ostrzeżenie
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:17   #22
bubulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 68
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

A ja miałam najpier Maybelline i byłam bardzo zadowolona. To był 2 lata temu. Potem 2000 C powaliła mnie na kolana i używam do dziś. Nie zauważyłam żadnego kruszenia ani osypywania. Może to kwestia świeżości a ja mam znajomego znajomej... i mam świeżutkie. Lash Lift jest makabryczny.
bubulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-28, 20:34   #23
Minia78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 150
Dot.: maybelline Volume Express Curved Brush - jak ma się do MF 2000 calorie

Kiedyś używałam MF 2000 C i byłam zadowolona, teraz ja również jestem zdania, że te tusze się popsuły. Obecnie już od ok. 3 lat używam Maybelline i wciąż jestem nim zachwycona. To pierwszy kosmetyk, któremu jestem wierna tak długo i nie mam zamiaru tego zmieniać.
Minia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.