zabieg X-tenso - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-22, 14:47   #1
myshaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Question

zabieg X-tenso-prostowanie


czy ktos juz robil ten zabieg? jesli tak to czy wogole sa efekty? na jak dlugo starcza? czekam na Wasze odp

Edytowane przez myshaa
Czas edycji: 2005-12-23 o 14:44
myshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 06:42   #2
maszka5
Raczkowanie
 
Avatar maszka5
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 284
Dot.: zabieg X-tenso

ja miałam robione na samą grzywke włosy były proste ale bez wcześniejszego prostowania prostownicą niemożna było wyjsc ,gdyż włosy były puszyste i śmiesznie to wyglądało .Koszt zabiegu na samą grzywke 26 zł i stwierdzam ze lepiej dołozyc i kupic dobrą prostownice
maszka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-23, 14:45   #3
myshaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: zabieg X-tenso

Cytat:
Napisane przez maszka5
ja miałam robione na samą grzywke włosy były proste ale bez wcześniejszego prostowania prostownicą niemożna było wyjsc ,gdyż włosy były puszyste i śmiesznie to wyglądało .Koszt zabiegu na samą grzywke 26 zł i stwierdzam ze lepiej dołozyc i kupic dobrą prostownice
a jakie masz włosy? grube i gęste czy cienkie i rzadkie?
myshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 17:57   #4
AnJaKo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 19
Dot.: zabieg X-tenso

Robiłam na całe włosy. Trzymały się pięknie ponad 3 miesiące. A mam "trudne" włosy. Ich stan wcale nie pogorszył się. Nie musiałam prostować dodatkowo po myciu. A jaki to piękny widok: mokre i ...proste jak druty. Ale ponieważ zapłaciłam trochę ponad 200 zł (włosy do ramion) to później stwierdziłam, że ekonomiczniej kupić prostownicę. Wybrałam Ga.Ma ale tak do końca nie jestem z niej zadowolona.
AnJaKo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-25, 20:56   #5
myshaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 36
Dot.: zabieg X-tenso

Cytat:
Napisane przez AnJaKo
Robiłam na całe włosy. Trzymały się pięknie ponad 3 miesiące. A mam "trudne" włosy. Ich stan wcale nie pogorszył się. Nie musiałam prostować dodatkowo po myciu. A jaki to piękny widok: mokre i ...proste jak druty. Ale ponieważ zapłaciłam trochę ponad 200 zł (włosy do ramion) to później stwierdziłam, że ekonomiczniej kupić prostownicę. Wybrałam Ga.Ma ale tak do końca nie jestem z niej zadowolona.
yy a o co Ci chodzilo z tym ze byly mokre??? a jakie masz włosy (cienkie grube)? czyli po 3 miesiacach efekt byl jak przed zabiegiem?? a zalujesz ze zrobilas? bo ciezko mi ocenic po tym co napisalas czy bylas zadowolona do konca z zabiegu...
myshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-11, 19:11   #6
AnJaKo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 19
Dot.: zabieg X-tenso

Miałam na myśli mokre po umyciu. Mam włosy grube z tendencją do sianowatego falowania. Byłam naprawdę zadowolona
AnJaKo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-22, 01:50   #7
paula1408
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Dot.: zabieg X-tenso

Dajcie spokój... ja zrobiłam ten zabieg na grube i falowane włosy... ŻAłuje!!! Włosy zrobiły się jak guma... owszem nie puszą się, ale strasznie wypadają i się ciągną szczególnie po umyciu jak szczotkuje;/ Nie polecam!!!
paula1408 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:38.