Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-01, 13:34   #3871
majorka:)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 587
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Gdzie warto pójść w Łodzi na zabieg laserowy? Muszę się pozbyć owłosienia z brzucha :P.

Ja po opiniach na forach zdecydowalam sie na Estetico. Tyle, że ceny na stronie chyba są troszkę nieaktualne. Ja konkretnie pytałam sie o nogi więc cena jest w rzeczywistości wyższa o 50 zł niz podają na stronie. Ale i tak sądze, że warto.
majorka:) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 14:19   #3872
prettysimple
Zadomowienie
 
Avatar prettysimple
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok;)
Wiadomości: 1 818
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Znalazłam takie ceny : 99 zł/ zabieg, w googlach.

Myślicie, że to trochę za tanio ;P?

http://depilaser.pl/?gclid=CKi38pmR_KoCFU3xzAod-Qx31Q
__________________
Młodość to...
prettysimple jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 17:11   #3873
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez mar_ika Pokaż wiadomość
Bo z Lightsheer Duetem to jest tak, że ma możliwość ustawienia 1,2, lub 3 impulsów/strzałów po sobie. Przy drugim czy trzecim zabiegu, jak już należałoby podnieść parametry maksymalne - 12J, to powinno się dać podwójny lub dalej potrójny impuls, dla zwiększenia skuteczności. Tyle, że wtedy zabieg już jest bardziej bolesny. Ja miałam przy drugim zabiegu 12J x 1 impuls, ale przy trzecim Pani już chciała zrobić podwójnie, bo mówiła, że nie ma przeciwwskazań i że włosków już mniej i słabsze to powinno się zwiększyć. Jednak za bardzo mnie bolało i zmieniła na małą końcówkę z chłodzeniem. To było bardziej znośne, tyle że dłużej trwało. Czwarta "dobitka" była też małą końcówką, bo Duet też ją posiada. Nie mam już nic na bikini i pachach, może kilka na wargach odrasta, na pachach po 2 włoski i to cienkie, że nie widać, to już nic w porównaniu z tym co było kiedyś.
a w jakich odstępach robiłaś zabiegi ?

u mnie mija 9 tydzień od ostatniego [poprzedzonego 12 tyg. przerwą od serii nieudanych zabiegów bo robionych zbyt często w odstępach 5-7 tyg.] i widać efekty - na ramionach mam może z 40% włosów, tors przerzedzony tak, że zostało może z 15% a na nogach odrosło mi może z 10% włosków które są albo totalnie białe albo tak cienkie, że niemalże niewidoczne - za tydzień robię ramiona i tors - jest OK

dzieki dłuższym odstępom między zabiegami zauważyłem, że nie rosną mi włosy jasne które na przestrzeni 5-7 tygodni robiły się czarne - teraz albo rosną jasne i takie zostają albo nie rosną wcale - faktycznie włos na przestrzeni 10 tygodni umacnia się na tyle mocno w skórze, że potem skutecznie przyjmuje promieniowanie lasera i albo usuwany jest w 100% ewidentnie jest mocno osłabiony i rośnie już tylko w wspomnianej jasnej postaci - nareście widzę efekty zabiegów
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-01, 19:25   #3874
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Znalazłam takie ceny : 99 zł/ zabieg, w googlach.

Myślicie, że to trochę za tanio ;P?

http://depilaser.pl/?gclid=CKi38pmR_KoCFU3xzAod-Qx31Q
To jest IPL a nie laser... :/
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 07:38   #3875
annutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez prettysimple Pokaż wiadomość
Gdzie warto pójść w Łodzi na zabieg laserowy? Muszę się pozbyć owłosienia z brzucha :P.
Ja polecam gabinet Viviean, wprawdzie ja brzucha nie robiłam ale myślę, że zabieg depilacji na tej części ciała nie różni się zbytnio od reszty Jak na razie jestem bardzo zadowolona z efektów depilacji, zresztą mają tam bardzo dobry laser bo z tego co słyszałam Light Sheer jest najlepszy a inne są niestety nic nie warte, tak więc radzę uważać, na jakim sprzęcie działają w gabinetach depilacji.
Pozdrawiam serdecznie!
annutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 07:40   #3876
annutka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 15
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
To jest IPL a nie laser... :/
Zgadzam się z przedmówczynią... chyba, że 99 zł za wąsik - to jestem w sanie uwierzyć, że taka cena.
annutka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-02, 09:20   #3877
mar_ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Pierwszy odstęp na bikini i pachach wynosił 8 tygodni, a 12 tygodni ostatni odstęp. Racja z tym co zauważyłeś, moje koleżanki też tak miały, jak za wcześnie, to znikome efekty.
mar_ika jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-02, 12:46   #3878
a_moniqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie! Jest ktoś z Poznania?
Mam pytanie bo słyszałam bardzo dobre opinie o salonie Mona Lisa - http://kosmetyka-laserowa.pl/ i mam zamiar się tam wybrać na dniach! Czy ktoś coś słyszał może?
Jak coś dam znać jak było, bo już jestem bardzo zdeterminowana!!
a_moniqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-07, 17:28   #3879
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez a_moniqua Pokaż wiadomość
Witajcie! Jest ktoś z Poznania?
Mam pytanie bo słyszałam bardzo dobre opinie o salonie Mona Lisa - http://kosmetyka-laserowa.pl/ i mam zamiar się tam wybrać na dniach! Czy ktoś coś słyszał może?
Jak coś dam znać jak było, bo już jestem bardzo zdeterminowana!!
ja jestem z Poz ale gabinetu raczej nie powinnam doradzac bo bylabym posadzona o nieobiektywizm ale z tego co slyszalam w Mona Lisie jest ok, tylko oni maja zwykly LS i warto tam polowac na promocje bo maja czasem dobre zycze powodzenia w depilowaniu
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 18:35   #3880
natturel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć Była któraś z was w salonie Tao w Bielsku-Białej?? (ul. 11 listopada) badz w Katowicach salonie o tej samej nazwie? Warto go odwiedzić? Albo jakie inne polecicie w tych miejscowosciach?
natturel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-08, 19:02   #3881
natalenka89
Raczkowanie
 
Avatar natalenka89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 391
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Polecicie mi jakiś salon w Trójmieście? Już sama nie wiem dokąd iść.
__________________
http://notmyself2nite.blogspot.com

ja też bloguję, ja, ja

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...8#post31139018

Natalkowa wymianka
natalenka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 12:53   #3882
Tetrix
Rozeznanie
 
Avatar Tetrix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, jestescie w stanie powiedziec cos na temat wroclawskiego studia silklaser? Oferuja 99 pln za zabieg na jedna czesc ciala. Podejrzanie tanio, nie wiem co o tym myslec, kompletnie sie na tym nie znam.
__________________

Tetrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 16:36   #3883
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jestescie w stanie powiedziec cos na temat wroclawskiego studia silklaser? Oferuja 99 pln za zabieg na jedna czesc ciala. Podejrzanie tanio, nie wiem co o tym myslec, kompletnie sie na tym nie znam.
to jest E-Light (IPL+RF), a na ten temat mozna poczytac duzo na tym wątku
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 17:57   #3884
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mija 10 tydzień od ostatniego zabiegu [jutro robię drugi - ramiona i tors] i ewidentnie widac efekty ramiona - tylko w okolicach łokcia + kilka takich 'wysepek" z kilkoma włosami na krzyż - może ze 20% zostało do usunięcia

tors - mocne przerzedzenie - zostało ze 30%,

nogi - elegancko 100% satysfakcji - coś mi tam odrasta ale są to jasne pojedyńcze włoski które mi chłopakowi kompletnie nie przeszkadzają, jak za 2 miesiące nic więcej mi nie odrośnie to więcej zabiegów na te partię ciała robić już nie będę

tym samym empirycznie moge potwierdzić, iż LS DUET jest jak najbardziej skuteczny - najwazniejsze są odstępy między zabiegami - stosując te zalecane przez producenta [10-12 tyg.] można spodziewać się naprawdę solidnych efektów po 3 zabiegach - nie słuchajcie kosmetyczek zachecających do kolejnej wizyty już za 6 tyg. ! - najwięcej włosów odrasta właśnie po 6-8 tyg. ! sam telogen trwa zwykle 6-8 tygodni i nawet tydzień może zrobić olbrzymia różnicę w skuteczności zabiegu
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:10   #3885
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
mija 10 tydzień od ostatniego zabiegu [jutro robię drugi - ramiona i tors] i ewidentnie widac efekty ramiona - tylko w okolicach łokcia + kilka takich 'wysepek" z kilkoma włosami na krzyż - może ze 20% zostało do usunięcia

tors - mocne przerzedzenie - zostało ze 30%,

nogi - elegancko 100% satysfakcji - coś mi tam odrasta ale są to jasne pojedyńcze włoski które mi chłopakowi kompletnie nie przeszkadzają, jak za 2 miesiące nic więcej mi nie odrośnie to więcej zabiegów na te partię ciała robić już nie będę

tym samym empirycznie moge potwierdzić, iż LS DUET jest jak najbardziej skuteczny - najwazniejsze są odstępy między zabiegami - stosując te zalecane przez producenta [10-12 tyg.] można spodziewać się naprawdę solidnych efektów po 3 zabiegach - nie słuchajcie kosmetyczek zachecających do kolejnej wizyty już za 6 tyg. ! - najwięcej włosów odrasta właśnie po 6-8 tyg. ! sam telogen trwa zwykle 6-8 tygodni i nawet tydzień może zrobić olbrzymia różnicę w skuteczności zabiegu
Popieram. zwracajcie uwage na odstepy miedzy zabiegami bo szkoda kasy!!!
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:31   #3886
agaapra
Raczkowanie
 
Avatar agaapra
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 44
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
mija 10 tydzień od ostatniego zabiegu [jutro robię drugi - ramiona i tors] i ewidentnie widac efekty ramiona - tylko w okolicach łokcia + kilka takich 'wysepek" z kilkoma włosami na krzyż - może ze 20% zostało do usunięcia

tors - mocne przerzedzenie - zostało ze 30%,

nogi - elegancko 100% satysfakcji - coś mi tam odrasta ale są to jasne pojedyńcze włoski które mi chłopakowi kompletnie nie przeszkadzają, jak za 2 miesiące nic więcej mi nie odrośnie to więcej zabiegów na te partię ciała robić już nie będę

tym samym empirycznie moge potwierdzić, iż LS DUET jest jak najbardziej skuteczny - najwazniejsze są odstępy między zabiegami - stosując te zalecane przez producenta [10-12 tyg.] można spodziewać się naprawdę solidnych efektów po 3 zabiegach - nie słuchajcie kosmetyczek zachecających do kolejnej wizyty już za 6 tyg. ! - najwięcej włosów odrasta właśnie po 6-8 tyg. ! sam telogen trwa zwykle 6-8 tygodni i nawet tydzień może zrobić olbrzymia różnicę w skuteczności zabiegu
Super wiadomość Powiem więcej - zazdroszczę U mnie totalna klapa na wszystkich częściach ciała (całe nogi+ bikini głębokie)
agaapra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 09:16   #3887
chyży
Raczkowanie
 
Avatar chyży
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 137
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

u mnie też była klapa - wole sobie nie przypominac ile wydałem już na zabiegi - sytuacja zmieniła się diametralnie gdy wydłużyłem odstępy między zabiegami do 10-12 tygodni - efekty znakomite

wczoraj robiono mi "nowatorską" techniką polegającą na robieniu dużą końcówką dwóch szybkich impulsów o mniejszej mocy - podobno tak zalecają na szkoleniach coherentu odnośnie włosków głębiej osadzonych w skórze i tych pojedyńczych które jakims cudem ocalały po poprzednim zabiegu - poodbno działa pożyjemy, zobaczymy, oczywiście za 7-8 tygodni zdam relację
chyży jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 13:02   #3888
szczypiornica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Czy ktoś jest w stanie polecic jakiś dobry gabinet w Białymstoku, gdzie można wykonac depilacje laserową? A może korzystał ktoś z usług firmy no+vello ? Jak wrażenia? Czy warto?
szczypiornica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 17:08   #3889
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chyży Pokaż wiadomość
u mnie też była klapa - wole sobie nie przypominac ile wydałem już na zabiegi - sytuacja zmieniła się diametralnie gdy wydłużyłem odstępy między zabiegami do 10-12 tygodni - efekty znakomite

wczoraj robiono mi "nowatorską" techniką polegającą na robieniu dużą końcówką dwóch szybkich impulsów o mniejszej mocy - podobno tak zalecają na szkoleniach coherentu odnośnie włosków głębiej osadzonych w skórze i tych pojedyńczych które jakims cudem ocalały po poprzednim zabiegu - poodbno działa pożyjemy, zobaczymy, oczywiście za 7-8 tygodni zdam relację
Dokladnie, to jest nowa technika która została przedstawiona na dodatkowym szkoleniu przeprowadzonym 06.09.11 w Warszawie. Powiem Wam ze zdziwilo mnie tylko ze bylo tak malo osob z calej Polski (ok.16-w tym po kilka z kazdego gabinetu). Szkolenie bylo darmowe i przeprowadzone przez najlepszego szkoleniowca na swiecie... Dziwne ze niektore gabinety nie byly zainteresowane
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 10:03   #3890
Gobo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 58
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Dziwne ze niektore gabinety nie byly zainteresowane
Szkolenie było rozłożone na dwa dni, drugiego dnia było więcej osób .
Z drugiej strony tak wiele tych duetów w Polsce nie ma...

---------- Dopisano o 11:03 ---------- Poprzedni post napisano o 10:52 ----------

Cytat:
Napisane przez szczypiornica Pokaż wiadomość
A może korzystał ktoś z usług firmy no+vello ? Jak wrażenia? Czy warto?
Poczytaj sobie ostatni rok z tego wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post29330216

Zwróć uwagę jak zmieniają się opinie tych samych osób wraz z upływem czasu. Myślę, że powinno to skutecznie znichęcać do depilacji IPL'ami.

pozdrawiam

Edytowane przez Gobo
Czas edycji: 2011-09-12 o 10:05
Gobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 10:10   #3891
Lilenka_
Przyczajenie
 
Avatar Lilenka_
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny witam serdecznie, nowa jestem i tak czytam sobie o tych laserach i właściwie to mam coraz większy mętlik. Kupiłam promocyjnie kilka karnetów na depilację w Instytucie Medycyny Estetycznej Dermedik w Krakowie i teraz obawiam się, że wydałam kasę na darmo. Czy wiecie na jakim laserze tam robią? Któraś z Was miała tam depilację? Ja zapisałam się na łydki i bikini - na razie zwykłe a potem zobaczę jakie będą efekty. Jak macie jakieś doświadczenia z tym miejscem to proszę piszcie
Lilenka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 11:09   #3892
kaskaj24
Rozeznanie
 
Avatar kaskaj24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Nad Morzem
Wiadomości: 730
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Lilenka_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny witam serdecznie, nowa jestem i tak czytam sobie o tych laserach i właściwie to mam coraz większy mętlik. Kupiłam promocyjnie kilka karnetów na depilację w Instytucie Medycyny Estetycznej Dermedik w Krakowie i teraz obawiam się, że wydałam kasę na darmo. Czy wiecie na jakim laserze tam robią? Któraś z Was miała tam depilację? Ja zapisałam się na łydki i bikini - na razie zwykłe a potem zobaczę jakie będą efekty. Jak macie jakieś doświadczenia z tym miejscem to proszę piszcie
A nie ma ten isntytut swojej strony internetowej? Jeśli na stronie nie będzie napisane-zadzwon



Czy korzystała któraś z Was z usług Laser-Medica w Szczecinie?
__________________
  • OSZCZĘDZAM!!!!!!
  • APARATKA OD 4-10-2011
  • DBAM O WŁOSY 20.11- 48CM
  • UCZĘ SIĘ GOTOWAĆ
  • PRZYSZŁA PANI KOSMETOLOG
kaskaj24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:26   #3893
mademoisellle
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dziewczyny, nie kupujcie kota w worku! Zanim kupicie jakiś kupon zadzwońcie do miejsca, które się reklamuje i zapytajcie o wszystko! Najlepiej spisać sobie pytania na kartce, aby niczego nie pominąć. Bardzo ważne jest jakim laserem będzie wykonywany zabieg, ponieważ większość laserów to jest pic na wodę, włoski odrastają. Jeżeli macie duży problem z owłosieniem zbadajcie testosteron. Testosteron jest również odpowiedzialny za owłosienie, jeżeli macie go za dużo, to nawet depilacja laserowa nie pomoże, ponieważ włoski po pewnym czasie odrosną.
mademoisellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:36   #3894
a_moniqua
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
ja jestem z Poz ale gabinetu raczej nie powinnam doradzac bo bylabym posadzona o nieobiektywizm ale z tego co slyszalam w Mona Lisie jest ok, tylko oni maja zwykly LS i warto tam polowac na promocje bo maja czasem dobre zycze powodzenia w depilowaniu
Dziękuje bardzo za odpowiedź, jestem po pierwszym zabiegu właśnie w Mona Lisie i muszę przyznać, ze jestem bardzo zadowolona! Super obsługa, dostałam wszelkie odpowiedzi na pytania ktore mnie meczyly, napewno dokończe sobie reszte zabiegow, w sumie minęlo kilka dni wiec nie wiem jaki bedzie efekt, ale na razie jestem zadowolona z gabinetu!
Pozdrawiam serdecznie!
a_moniqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 19:36   #3895
Ola_Casolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 118
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Gobo Pokaż wiadomość
Szkolenie było rozłożone na dwa dni, drugiego dnia było więcej osób .
Z drugiej strony tak wiele tych duetów w Polsce nie ma...
no ale mysle ze depilacje w Polsce wykonuje wiecej niz 16osob ktore byly pierwszego dnia a widzisz, tego to nie wiedzialam ze byl tez drugi dzien no to chociaz tyle dobrze i fajnie ze ludzie ktorzy wykonuja te zabiegi korzystaja z takich rzeczy no i ze coherent cos takiego zorganizowal

Edytowane przez Ola_Casolla
Czas edycji: 2011-09-12 o 20:00
Ola_Casolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:39   #3896
mar_ika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ola_Casolla Pokaż wiadomość
Dokladnie, to jest nowa technika która została przedstawiona na dodatkowym szkoleniu przeprowadzonym 06.09.11 w Warszawie. Powiem Wam ze zdziwilo mnie tylko ze bylo tak malo osob z calej Polski (ok.16-w tym po kilka z kazdego gabinetu). Szkolenie bylo darmowe i przeprowadzone przez najlepszego szkoleniowca na swiecie... Dziwne ze niektore gabinety nie byly zainteresowane
A mnie tak chciała moja Pani robic już dawno, jak pisalam kiedys wczesniej, więc to chyba nie jest żadna nowa technika. Z tymi odstepami to macie calkowita racje.
mar_ika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 10:53   #3897
camille87
Przyczajenie
 
Avatar camille87
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Hej, zakupiłam grupon za 179 zł zamiast 900 zł za 3 depilacje laserem diodowym Light Sheer na pachy lub bikini w Depi-Light. Czy może ktoś korzystał już z tego salonu oraz czy polecacie laser Light Sheer? Z tego co czytałam to chyba jest ok, zwlekałam z zakupem ofert typu IPL+RF bo negatywnie je oceniacie Pozdrawiam
camille87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 13:03   #3898
anatolka83
Przyczajenie
 
Avatar anatolka83
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 29
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

też chciałąm sobie zakupić ale jak obliczyłam do kiedy ważny jest kupon to wyszły za małe przerwy między zabiegami.
tak już niestety zrobiłam: miałam z grupona 3 zabiegi LS na pachy i były odstępy 6-7 tyg i okazało sie za mało bo wszystko mi odrosło masakra jakaś
a tyle się człowiek nacierpiał kurde..
anatolka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 13:53   #3899
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
też chciałąm sobie zakupić ale jak obliczyłam do kiedy ważny jest kupon to wyszły za małe przerwy między zabiegami.
tak już niestety zrobiłam: miałam z grupona 3 zabiegi LS na pachy i były odstępy 6-7 tyg i okazało sie za mało bo wszystko mi odrosło masakra jakaś
a tyle się człowiek nacierpiał kurde..
Zawsze przed zakupem można zadzwonić do gabinetu i zapytać czy ostatni zabieg można zrobić po końcu okresu ważności kuponu. Ja ostatnio miałam taką sytuację. Poszłam dopytać się o przedłużenie okresu jeszcze przed zakupem i Pani się zgodziła. Oczywiście zapewniała mnie, że ją szkolili, że odstępy od 4 do 6 tygodni się robi ale była skłonna pójść na rękę. Warto więc przed zakupem po prostu zapytać. Niestety między słowami wyszło, że to IPL+RF więc zrezygnowałam. Myślałam że ELOS to laser a nie IPL ...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 14:12   #3900
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez anatolka83 Pokaż wiadomość
też chciałąm sobie zakupić ale jak obliczyłam do kiedy ważny jest kupon to wyszły za małe przerwy między zabiegami.
tak już niestety zrobiłam: miałam z grupona 3 zabiegi LS na pachy i były odstępy 6-7 tyg i okazało sie za mało bo wszystko mi odrosło masakra jakaś
a tyle się człowiek nacierpiał kurde..
na przyszłość to lepiej z pakietu 5 zabiegów zrobić tylko 3.efekt będzie rewelacyjny,a i tak oszczędzisz kasę gdyby licząc każdy zabieg pojedyńczo.

u mnie dalej nie ma takich promocyjnych pakietów

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2011-09-13 o 14:14
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:30.