Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-07-03, 14:50   #1441
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Ja nie palilam-nie pale a w mojej grupie wszyscy palili pala i nie czuje sie jakas inna :p
Jakby to czyktos pije czy pali bylo jakims wyznacznikiem...

Ja mam 23 i ciagle pytaja mnie o dowod
Nie przeszkadza mi to ani troche :p
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 14:50   #1442
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

ja w kwestii picia i palenia jestem bardzo konserwatywna, nie próbowałam ani jednego, ani druugiego przed 18 i nie pochwalam
Papierosa do dziś nie mialam w ręku, zresztą piwo mi nie smakuje i śmierdzi, a inne alkohole mnie nie kręcą w ogóle, więc też nie piję wcale.
Wśród "nowych ludzi" zawsze wzbudza to wielką sensację, bo jak można nie pić alkoholu
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 14:51   #1443
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

dzień dobry!

Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
co do cycków - daj mi się jakoś pocieszyć, że Wy, posiadaczki większych, nie możecie ćwiczyć chociaż chociaż w sumie jestem przez ostatnie lata dosyć zadowolona ze swojego biustu B-C, układa się dobrze pod każdą bluzką, TŻ go uwielbia...ale Hiszpana to nie mogłabym z nim robić
tym zboczonym akcentem życzę miłego dnia i lecę na drugi dzień szkolenia z kawy
you made my day! : hahaha:

Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Jednak szału nie ma, choć do BHD się nie kwalifikują. Włosy muszą podrosnąć ze 2cm, żeby przyzwyczaiły się do cięcia. Niemniej zapraszam do albumu

Tutaj możecie zobaczyć jaki naprawdę mam swój naturalny kolor
piękne!

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mam loczki! Po kilku miesiącach wróciły w sumie to bardziej falki, ale i tak mi się podobają

A teraz zmykam do miasta po piaskacza
jaki blask!

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
A ja nie mogłam spać w nocy . Non stop się budziłam. Koleżanka wczoraj wieczorem zabrała mnie na cmentarz. Zaczęła mi opowiadać, że widziała tam ducha .

Swoją drogą niektórzy ludzie są bezczelni. Nie dość, że kwiatki giną z grobów w tajemniczych okolicznościach to z pomnika mojej babci zginęła róża.

http://sopot.olx.pl/roza-nagrobkowa-...-iid-385503830

Coś takiego jak tutaj. Tylko, że była większa i cięższa. Pewnie poszła na złom. Ludzie nie mają wstydu .
nie rozumiem takich ludzi

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, kiedyś udzielałam się na tym wątku, ale los sprawił, że musiałam zrezygnować na dłuższy czas z wizażu Przyjmiecie mnie na nowo?
Przyszły wakacje, więc dbam o włosy intensywniej, olejuję przed każdym myciem i zawsze nakładam jakąś treściwszą odżywkę. Walczę też o długość - wcieram tonik Babuszki Agafii, piję ziółka i przyjmuję suplementy
ładne włoski

Cytat:
Napisane przez Scarrabeo Pokaż wiadomość
Ależ to jest lajtowa wersja, bez udziwnień. Popatrz na pierwszy lepszy tekst z Wikipedyji!



Sprawdziła. Soda miszcz.


ile naspamowałyście
kupiłam sobie dzisiaj kozieradkę i przeczuwam, że zrobię sobie maseczkę na twarz dzisiaj
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 14:52   #1444
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Ja swój pierwszy telefon miałam w liceum i najchętniej swojemu dziecku dałabym w podobnym wieku telefon....
u mnie to samo było

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;41619659]dzień dobry!



you made my day! : hahaha:



piękne!



jaki blask!



nie rozumiem takich ludzi



ładne włoski





ile naspamowałyście
kupiłam sobie dzisiaj kozieradkę i przeczuwam, że zrobię sobie maseczkę na twarz dzisiaj [/QUOTE]
tonik lepszy, maseczka jest glutowata i dziwna
nie lubię jej
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 14:54   #1445
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Ja miałam koleżankę w liceum, która chwaliła się nam, że pali już od roku, załatwiła od kogoś papierosa i zapalniczkę i mówi mi przejdź się ze mną bo chce zakurzyć, a samej mi się nie chce iść, to mówię, okay przejdę się. Patrzę a ona zapaliła zapalniczkę i przyłożyła tak po prostu papierosa do ognia i mówię jej co Ty robisz? A ona jak to co? Odpalam papierosa:hahaha : to nawet ja niepaląca wiem, że trzeba "wziąźć do buzi" przyłożyć do ognia i się zaciągnąć

za wódką nie przepadam, za papierosami to już wg, ale....

NIE CZYTAĆ BIAŁEGO NAPISU JEŻELI KTOŚ JEST NIELETNI!!!!!!!

sex jest bardzo przyjemny, oczywiście jeżeli się do niego dorośnie
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 14:59   #1446
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Ja również nie palę, nienawidzę smrodu tego świństwa, jak ktoś np. zapali koło mnie to mam ochotę wyrwać mu tego papierosa z ręki. Nie zamierzam nigdy próbować, bo to okropne, łe.

Patka, dziękuję

---------- Dopisano o 15:59 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja miałam koleżankę w liceum, która chwaliła się nam, że pali już od roku, załatwiła od kogoś papierosa i zapalniczkę i mówi mi przejdź się ze mną bo chce zakurzyć, a samej mi się nie chce iść, to mówię, okay przejdę się. Patrzę a ona zapaliła zapalniczkę i przyłożyła tak po prostu papierosa do ognia i mówię jej co Ty robisz? A ona jak to co? Odpalam papierosa:hahaha : to nawet ja niepaląca wiem, że trzeba "wziąźć do buzi" przyłożyć do ognia i się zaciągnąć

za wódką nie przepadam, za papierosami to już wg, ale....

NIE CZYTAĆ BIAŁEGO NAPISU JEŻELI KTOŚ JEST NIELETNI!!!!!!!

sex jest bardzo przyjemny, oczywiście jeżeli się do niego dorośnie
Nawet ja wiem, jak mniej więcej trzeba postępować z papierosem a mam dopiero 15 lat. Boże, co ze mnie wyrośnie??
ups, przeczytałam
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:00   #1447
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Z serii : ,,gimbusiara''

https://wizaz.pl/forum/album.php?alb...ctureid=159713
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 15:00   #1448
Limone
Zakorzenienie
 
Avatar Limone
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 140
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
ja w kwestii picia i palenia jestem bardzo konserwatywna, nie próbowałam ani jednego, ani druugiego przed 18 i nie pochwalam
Papierosa do dziś nie mialam w ręku, zresztą piwo mi nie smakuje i śmierdzi, a inne alkohole mnie nie kręcą w ogóle, więc też nie piję wcale.
Wśród "nowych ludzi" zawsze wzbudza to wielką sensację, bo jak można nie pić alkoholu
Ja akurat palenia bardzo nie popieram. Jestem zdecydowanie mu przeciwna. Co do alkoholu mam mieszane uczucia, tzn najlepiej byłoby przed 18 w ogóle nie pić, ale akurat ja sama piłam, ale robiłam to tylko w domu z rodzicami przy okazji jakichś uroczystości, sylwestra itd. I jestem zwolennikiem, że jeśli już gdzieś osoba nieletnia ma pić, to niech pije w domu. Niech się nauczy i zobaczy, że można pić umiarkowanie i z kulturą, raz na jakiś czas. Niestety zakazany owoc smakuje najlepiej, a to co młodzi ludzie robią jadąc na studia przechodzi ludzkie pojęcie. Zresztą wycieczki szkolne też pamiętam i pijanych 13-latków.
Limone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:02   #1449
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
u mnie to samo było

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------


tonik lepszy, maseczka jest glutowata i dziwna
nie lubię jej
ja napaliłam się na maseczkę, ale tonik też zrobię

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja miałam koleżankę w liceum, która chwaliła się nam, że pali już od roku, załatwiła od kogoś papierosa i zapalniczkę i mówi mi przejdź się ze mną bo chce zakurzyć, a samej mi się nie chce iść, to mówię, okay przejdę się. Patrzę a ona zapaliła zapalniczkę i przyłożyła tak po prostu papierosa do ognia i mówię jej co Ty robisz? A ona jak to co? Odpalam papierosa:hahaha : to nawet ja niepaląca wiem, że trzeba "wziąźć do buzi" przyłożyć do ognia i się zaciągnąć

za wódką nie przepadam, za papierosami to już wg, ale....

NIE CZYTAĆ BIAŁEGO NAPISU JEŻELI KTOŚ JEST NIELETNI!!!!!!!

sex jest bardzo przyjemny, oczywiście jeżeli się do niego dorośnie

jaka dorosła

ja za papierosami nie przepadam. Fakt kiedyś zapaliłam na imprezie, ale potem tak mnie brzuch bolał, że podziękowałam Moja mama sama z siebie rzuciła palenie 12 lat temu i od tamtej pory już papierosy jej śmierdzą
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:02   #1450
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Wiesz, myślę, że w ogóle nie powinnaś ich słuchać, bo oni przeczą sami sobie, a po drugie dzialają na zasadzie "wyganiał kocioł garnkowi"

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Wiecie co, aż mi ulżyło, że mogłam w końcu gdzieś ponarzekać
Już wgl nie zwracam na to uwagi, a głupie komentarze, choć w momencie ich usłyszenia trochę bolą, później po mnie spływają.
[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;41619659]
jaki blask!


[/QUOTE]
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:04   #1451
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Jak na gimbazę to miałaś bardzo ładne włoski :P
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 15:05   #1452
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Ja miałam koleżankę w liceum, która chwaliła się nam, że pali już od roku, załatwiła od kogoś papierosa i zapalniczkę i mówi mi przejdź się ze mną bo chce zakurzyć, a samej mi się nie chce iść, to mówię, okay przejdę się. Patrzę a ona zapaliła zapalniczkę i przyłożyła tak po prostu papierosa do ognia i mówię jej co Ty robisz? A ona jak to co? Odpalam papierosa:hahaha : to nawet ja niepaląca wiem, że trzeba "wziąźć do buzi" przyłożyć do ognia i się zaciągnąć

za wódką nie przepadam, za papierosami to już wg, ale....

NIE CZYTAĆ BIAŁEGO NAPISU JEŻELI KTOŚ JEST NIELETNI!!!!!!!

sex jest bardzo przyjemny, oczywiście jeżeli się do niego dorośnie
No to rzeczywiście bardzo dorosła

Kurcze, przeczytałam i co teraz?
Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
Jaka słodkaa
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:10   #1453
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
Jak na gimbazę to miałaś bardzo ładne włoski :P
, bo 1 prostownicę kupiłam za czasów szkoły średniej . Ale szczerze mówiąc też używałam jej z głową, bo prostowałam włosy raz w tygodniu i to z najniższą temperaturą
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:12   #1454
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

powiem wam, że ja sama paliłam i piłam w liceum oczywiście nie na umór, ale wybawiłam się wtedy bardziej niż teraz, na studiach
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:13   #1455
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez domiwika93 Pokaż wiadomość
, bo 1 prostownicę kupiłam za czasów szkoły średniej . Ale szczerze mówiąc też używałam jej z głową, bo prostowałam włosy raz w tygodniu i to z najniższą temperaturą
No to bardzo ładnie u mnie prostownica leżała już jak miałam lat 9, ale prostowałam tylko grzywkę, włosy rzadko
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:15   #1456
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cześć

Właśnie siedzę z neem i kasją na głowie, pewnie do 18 mi zejdzie Robię dobrze włosom

Mam 20 lat, nigdy się nie upiłam w sztok, ale czasem wypije [piwa nie lubię], palić nie lubię, zielone bez rewelacji. Seks jest świetny, z odpowiednią osobą i w odpowiednim wieku. I to jest ważne. Przed 18 nie próbowałam żadnych z tych rzecz. Nie wiem, czemu dokładnie. Okazji miałam, ale mnie nie ciągnęło. Do dziś mnie specjalnie nie ciągnie do kurzenia czegokolwiek, czy picia nadmiernego. Winko, czy drink mile widziany, ale nic po za tym. A miłości dużo, dużo!

Piesku, u mnie hiszpanów też nie będzie

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Limone Pokaż wiadomość
Ja swój pierwszy telefon miałam w liceum i najchętniej swojemu dziecku dałabym w podobnym wieku telefon....
Pamiętam jak przed Świętami jechałam autobusem i w radiu była taka sytuacja: dzieci przedszkolne opowiadały o swoich prezentach na mikołajki. "Taki zwykły dotykowy telefon" "Gry na xboxa", "laptop, tablet"

Na Mikołajki. A na Boże Narodzenie samochód chyba
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:22   #1457
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

a pisało, że nie można czytać? Pisało!!!!! hahaha

chciałabym się wrócić do gimnazjum, do takiego beztroskiego życia, a tu w poniedziałek stuknie mi 21 wiosen

Edytowane przez M4rt3czk4_92
Czas edycji: 2013-07-03 o 15:24
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:25   #1458
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
a pisało, że nie można czytać? Pisało!!!!! hahaha

chciałabym się wrócić do gimnazjum, do takiego beztroskiego życia, a tu w poniedziałek stuknie mi 21 wiosen
Ostatnio sama rozkminiałam taki motyw
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:30   #1459
Helvete
Raczkowanie
 
Avatar Helvete
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: nigdziebądź
Wiadomości: 247
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Aaaa. jakie Wy macie piękne włosy, nie będę dziś patrzeć w lustro wcale

Scarrabeo siedzę teraz ze skręconymi włosami przerzuconymi na cyca

Hm, myślałam, że zrobiłam dziś włosom dobrze mega mixem i płukanką z mleka a one jakieś suche, ech

---------- Dopisano o 16:30 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;41619659]dzień dobry!


kupiłam sobie dzisiaj kozieradkę i przeczuwam, że zrobię sobie maseczkę na twarz dzisiaj [/QUOTE]

ja sobie zrobiłam dzisiaj kozieradkowy maseczko-peeling, najpierw trochę posiedziałam z tym na twarzy, a potem zaczęłam delikatnie masować policzki. Dorzuciłam na twarz ziarna siemienia po gotowaniu glutka i też chwile pomasowałam. Chyba będę robić tak częściej, bo gładkość jest!
Helvete jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-03, 15:30   #1460
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Cześć

Właśnie siedzę z neem i kasją na głowie, pewnie do 18 mi zejdzie Robię dobrze włosom

Mam 20 lat, nigdy się nie upiłam w sztok, ale czasem wypije [piwa nie lubię], palić nie lubię, zielone bez rewelacji. Seks jest świetny, z odpowiednią osobą i w odpowiednim wieku. I to jest ważne. Przed 18 nie próbowałam żadnych z tych rzecz. Nie wiem, czemu dokładnie. Okazji miałam, ale mnie nie ciągnęło. Do dziś mnie specjalnie nie ciągnie do kurzenia czegokolwiek, czy picia nadmiernego. Winko, czy drink mile widziany, ale nic po za tym. A miłości dużo, dużo!

Piesku, u mnie hiszpanów też nie będzie

---------- Dopisano o 16:15 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



Pamiętam jak przed Świętami jechałam autobusem i w radiu była taka sytuacja: dzieci przedszkolne opowiadały o swoich prezentach na mikołajki. "Taki zwykły dotykowy telefon" "Gry na xboxa", "laptop, tablet"

Na Mikołajki. A na Boże Narodzenie samochód chyba
Sex to chyba najlepsza z rzeczy, które można dostać wchodząc w dorosłość . Jeszcze ,,prawko''
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:30   #1461
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
a pisało, że nie można czytać? Pisało!!!!! hahaha

chciałabym się wrócić do gimnazjum, do takiego beztroskiego życia, a tu w poniedziałek stuknie mi 21 wiosen
oj tam :P
ja nie wiem, czy za parę lat chciałabym tam wracać, ale do liceum pewnie będe chciała wrócić ;P
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:30   #1462
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez tisiphone Pokaż wiadomość
Cześć

Właśnie siedzę z neem i kasją na głowie, pewnie do 18 mi zejdzie Robię dobrze włosom

Mam 20 lat, nigdy się nie upiłam w sztok, ale czasem wypije [piwa nie lubię], palić nie lubię, zielone bez rewelacji. Seks jest świetny, z odpowiednią osobą i w odpowiednim wieku. I to jest ważne. Przed 18 nie próbowałam żadnych z tych rzecz. Nie wiem, czemu dokładnie. Okazji miałam, ale mnie nie ciągnęło. Do dziś mnie specjalnie nie ciągnie do kurzenia czegokolwiek, czy picia nadmiernego. Winko, czy drink mile widziany, ale nic po za tym. A miłości dużo, dużo!
coś w tym jest :P
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2013-07-03 o 16:00
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:34   #1463
adzia2223
Zadomowienie
 
Avatar adzia2223
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 057
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Obiecane włosy, z tygodniowym opóźnieniem, ale są
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P7030004-001.jpg (155,5 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7030002-001.jpg (98,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P7030005-001.jpg (160,4 KB, 17 załadowań)
__________________

adzia2223 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:36   #1464
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez Nieszka__ Pokaż wiadomość
Jakie intensywnie nawilżające odżywki ds oraz maski możecie polecić?
Nawilżające? Takie występują niezwykle rzadko i uważałabym z nimi, bo mogą powodować nieziemski puch przez swoje niezbilansowanie.
Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
Biedna
Mój kręgosłup się dzielnie trzyma mimo (obecnie) 61 cm w talii i rozmiarze cycnika G (po polskiemu podobni I). Ale podejrzewam, że to dzięki ćwiczeniom i mojej miłości do wuefu, którego starałam się nigdy nie opuszczać.

To powiedz jej, że ma pozdrowienia od największego cyca, jakiego znasz (chyba że mam konkurencję ) i żeby się porządnie zastanowiła nad operacją
A to być może ma troszkę większy. Dziecko moje intensywnie uprawiało sport do 13 roku życia, potem cóż... biust zaczął rosnąć tak szybko, że ma piękne fioletowe rozstępy na całych piersiach. Od tego czasu pływa 4-5 razy w tygodniu, czasem codziennie. Z wf ma zwolnienie, bo reszta grozi gorsetem co najmniej.
I biust jej jeszcze rośnie... Nie ma się nad czym zastanawiać - cycki mogą zrobić z niej kalekę.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:37   #1465
luxorzyna
Raczkowanie
 
Avatar luxorzyna
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 318
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Piszecie o używkach^^ Co do papierosów: mówię stanowcze NIE - sobie. Inni jesli chcą to niech palą, ale jeśli przy mnie to tak aby ten smród i dymek do mnie nie docierał. Picie to już inna sprawa jeśli tylko robi się to z umiarem. W ostatni weekend bylam na imprezie i ludzie 'trochę' wypili. Trochę, bo potem prawie każdy wymiotował: leżąc, stojąc, idąc, przez okno, do sitka =.= Nie popieram. No i jeszcze to przechwalanie się: ja jeszcze ogarniam, najwięcej wypiłem itp. Naprawdę wszystko mi jedno jesli robi się to z umiarem. Ja osobiście nie chciałabym stracić kontroli nad sobą w towarzystwie. Jednak zależy mi co ludzie o mnie myslą i leżenie we własnych wymiocinach nie robi dobrego wrażenia.
__________________
oprócz błękitnego nieba
nic mi dzisiaj nie potrzeba

Ćwiczę: nie, jednak nie
Włosowa reaktywacja: 16.04.2013r.
luxorzyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:38   #1466
justusia16
Wtajemniczenie
 
Avatar justusia16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 501
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII



Cytat:
Napisane przez karolinga Pokaż wiadomość
No to bardzo ładnie u mnie prostownica leżała już jak miałam lat 9, ale prostowałam tylko grzywkę, włosy rzadko
9 lat

Ja w wieku 9 lat to nawet nie interesowalam tym co sie dzieje na glowie...


Jeden incydent z wlosami mialam w gim...

Dopiero w sredniej zaczelam kombinowac z wlosami
__________________
Oh, foolish..
Harmless..
Foolish, harmless child..
justusia16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:40   #1467
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Wczoraj pierwszy raz próbowałam Biovaxa do ciemnych i dzisiaj aż szkoda mi myć włosy, są takie miękkie, nie mogę przestać ich macać
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:57   #1468
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Obiecane włosy, z tygodniowym opóźnieniem, ale są
Ładne
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 15:59   #1469
karolinga
Zadomowienie
 
Avatar karolinga
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1 061
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

Cytat:
Napisane przez justusia16 Pokaż wiadomość




9 lat

Ja w wieku 9 lat to nawet nie interesowalam tym co sie dzieje na glowie...


Jeden incydent z wlosami mialam w gim...

Dopiero w sredniej zaczelam kombinowac z wlosami
Przez moją mamę, ona namiętnie całe życie prostuje i to codziennie

---------- Dopisano o 16:59 ---------- Poprzedni post napisano o 16:57 ----------

Cytat:
Napisane przez creatives Pokaż wiadomość
Wczoraj pierwszy raz próbowałam Biovaxa do ciemnych i dzisiaj aż szkoda mi myć włosy, są takie miękkie, nie mogę przestać ich macać
poka poka
Cytat:
Napisane przez adzia2223 Pokaż wiadomość
Obiecane włosy, z tygodniowym opóźnieniem, ale są
śliczne
__________________
Wymienię się książkami
karolinga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-03, 16:02   #1470
201612231846
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 4 143
Dot.: Offtopowa walka o zdrowe i piękne włosy cz. XXIII

http://ask.fm/jackobslodkiewicz

Czytam i nie wiem czy śmiać się czy płakać


W piątek TŻ do mnie przyjeżdża na 2 tygodnie
201612231846 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.