L-karnityna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-29, 19:39   #1
Ali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 9

L-karnityna


Ostatnio usłyszałam,że karnityna jest dobra na spalanie tłuszczu,ale jednocześnie rozbudowauje mięśnie bardziej niż kiedy jej się nie przyjmuje.Czy to prawda?
Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 19:39   #2
Ali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 9
L-karnityna

Ostatnio usłyszałam,że karnityna jest dobra na spalanie tłuszczu,ale jednocześnie rozbudowauje mięśnie bardziej niż kiedy jej się nie przyjmuje.Czy to prawda?
Ali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 20:47   #3
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: L-karnityna

zerknij parę tematów wstecz-była dośc szeroko omawiana sprawa l-karnityny. W skrócie [img]icons/icon12.gif[/img] -wniosek jest taki, że aby faktycznie przynosiła skutek trzeba brać takie dawki, że zrujnowałoby to każdą kieszeń... To pieniądze wyrzucone w błoto. Rzecz jasną sa ludzie, którzy twierdzą, ze im to pomaga, ale zwykle łączą zazywanie l-karnityny z rozsądną dieta i ćwiczeniami... a one same też dadzą efekt.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-29, 20:47   #4
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: L-karnityna

zerknij parę tematów wstecz-była dośc szeroko omawiana sprawa l-karnityny. W skrócie [img]icons/icon12.gif[/img] -wniosek jest taki, że aby faktycznie przynosiła skutek trzeba brać takie dawki, że zrujnowałoby to każdą kieszeń... To pieniądze wyrzucone w błoto. Rzecz jasną sa ludzie, którzy twierdzą, ze im to pomaga, ale zwykle łączą zazywanie l-karnityny z rozsądną dieta i ćwiczeniami... a one same też dadzą efekt.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-02, 11:24   #5
MartaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 3
L-karnityna

Cześć, chciałabym sie wreszcie dowiedzieć jak to jest z ta l-karnityną? A konkretnie jak ja zażywać. Dodam że cwicze 2 razy w tyg na siłowni i 2 razy w tyg. aerobic. Moj trener mówił mi ze trzeba ja codziennie zazywać po 2 tabletki czyli razem 1000 mg w dni kiedy ćwicze, a w dni kiedy cwicze mozna zazyc jedna tab. czyli 500 mg. Z kolei z internetu, po napisaniu maila do eksperta po tym jak ukazał sie artykuł o l-karnitynie na waszej stronie, dowiedziałam sie żeby zazywac w dni kiedy nie ćwicze i w dni kiedy chodze na aerobic, natomiast w dni kiedy chodze na siłownie - żeby nie zazywać. To juz naprawde nie wiem komu wierzyć!!! Robie tak jak mi kazał trener, ale w sumie nie wiedze rezultatów, a poza tym mam wrazenie ze mam wiekszy apetyt (a ta l- karnityna jest z chromem!)i chyba przybrałam na wadze niż spaliłam tłuszczyk (chodzi mi głównie o uda i pupe). Bardzo prosze o odpowiedź, za co z góry dziękuje.
MartaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-02, 11:24   #6
MartaM
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 3
L-karnityna

Cześć, chciałabym sie wreszcie dowiedzieć jak to jest z ta l-karnityną? A konkretnie jak ja zażywać. Dodam że cwicze 2 razy w tyg na siłowni i 2 razy w tyg. aerobic. Moj trener mówił mi ze trzeba ja codziennie zazywać po 2 tabletki czyli razem 1000 mg w dni kiedy ćwicze, a w dni kiedy cwicze mozna zazyc jedna tab. czyli 500 mg. Z kolei z internetu, po napisaniu maila do eksperta po tym jak ukazał sie artykuł o l-karnitynie na waszej stronie, dowiedziałam sie żeby zazywac w dni kiedy nie ćwicze i w dni kiedy chodze na aerobic, natomiast w dni kiedy chodze na siłownie - żeby nie zazywać. To juz naprawde nie wiem komu wierzyć!!! Robie tak jak mi kazał trener, ale w sumie nie wiedze rezultatów, a poza tym mam wrazenie ze mam wiekszy apetyt (a ta l- karnityna jest z chromem!)i chyba przybrałam na wadze niż spaliłam tłuszczyk (chodzi mi głównie o uda i pupe). Bardzo prosze o odpowiedź, za co z góry dziękuje.
MartaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-03, 07:48   #7
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: L-karnityna

[img]icons/icon7.gif[/img] Ja jestem raczej przceiwniczką stosowania l-karnityny, bo to tylko wyrzucanie kasy. Niestety l-karnityna daje efekty tylko wtedy kiedy zażywa się ją w dużo większych dawkach, a to z kolei wychodzi piekielnie drogo i na stosowanie skutecznych dawek właściwie nikogo nie stać. Rzecz jasna jest sporo różnych głosów w tej sprawie i jest duża grupa ludzi, którzy twierdzą, że to na nich działa, ale jeśli z nimi pogadasz, to okaże się, że równocześnie ze stosowaniem l-karnityny prowadzili zdrową dietę redukcyjną i dużo się ruszali(więc tak naprawdę nie mogą stwierdzić co w ich przypadku działa) . Myślę, że lepiej popijać sobie np. czerwoną, czy zieloną herbatę-wychodzi dużo taniej, a efekt podobny [img]icons/icon12.gif[/img] , jeśli nie lepszy.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-05-03, 07:48   #8
smoczek
Zakorzenienie
 
Avatar smoczek
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 049
Re: L-karnityna

[img]icons/icon7.gif[/img] Ja jestem raczej przceiwniczką stosowania l-karnityny, bo to tylko wyrzucanie kasy. Niestety l-karnityna daje efekty tylko wtedy kiedy zażywa się ją w dużo większych dawkach, a to z kolei wychodzi piekielnie drogo i na stosowanie skutecznych dawek właściwie nikogo nie stać. Rzecz jasna jest sporo różnych głosów w tej sprawie i jest duża grupa ludzi, którzy twierdzą, że to na nich działa, ale jeśli z nimi pogadasz, to okaże się, że równocześnie ze stosowaniem l-karnityny prowadzili zdrową dietę redukcyjną i dużo się ruszali(więc tak naprawdę nie mogą stwierdzić co w ich przypadku działa) . Myślę, że lepiej popijać sobie np. czerwoną, czy zieloną herbatę-wychodzi dużo taniej, a efekt podobny [img]icons/icon12.gif[/img] , jeśli nie lepszy.
smoczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 19:18   #9
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: L-karnityna

Ja tak sie wtrace, ze biore L-karnityne 2 razy dziennie rano i wieczorkiem, raczej przed cwiczonkami, bo troszku sie ruszam i oczywiescie stosuje dietke, i widze, ze na mnie to jakos dziala, bo wczesniej nie mialam miesniaczkow a i nozki jakies szczuplej i zdrowiej wygladaja... ale drozyzna to straszna!
P.S. I dodam jeszcze ze pije herbatki pu-erh, ale to jest tak ze nic innego oprocz nich i wody mineralnej niegazowanej nei pije... ale mi to w sumie nie przeszkadza bo itak nie pilam nic poza woda i od czasu do czasu soczkami...[img]icons/icon12.gif[/img]
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-04, 19:18   #10
margereta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 75
GG do margereta
Re: L-karnityna

Ja tak sie wtrace, ze biore L-karnityne 2 razy dziennie rano i wieczorkiem, raczej przed cwiczonkami, bo troszku sie ruszam i oczywiescie stosuje dietke, i widze, ze na mnie to jakos dziala, bo wczesniej nie mialam miesniaczkow a i nozki jakies szczuplej i zdrowiej wygladaja... ale drozyzna to straszna!
P.S. I dodam jeszcze ze pije herbatki pu-erh, ale to jest tak ze nic innego oprocz nich i wody mineralnej niegazowanej nei pije... ale mi to w sumie nie przeszkadza bo itak nie pilam nic poza woda i od czasu do czasu soczkami...[img]icons/icon12.gif[/img]
margereta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-27, 16:55   #11
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
l-karnityna czy acetyl l-karnityna?

co jest lepsze dla spalecie tluszczyku i poprawenia efektow cwiczen aerobowych? jakie dawki sa najlepsze aby cwiczenai byly efektywne? jak brac?

oto moje supermega pytania
caluski
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-09-29, 07:25   #12
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: l-karnityna czy acetyl l-karnityna?

kurcze a jednak moze ktos sie wypowie? pliss
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-29, 11:42   #13
Orka
Rozeznanie
 
Avatar Orka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 912
GG do Orka
Re: l-karnityna czy acetyl l-karnityna?

Nie odpowiem na pytanie co jest lepsze bo brałam tylko l-karnitynę i to przez bardzo krótki czas bo dowiedziałam się że szkodzi na wątrobę i dałam sobie spokój. Piłam jedną buteleczkę przed treningiem( 30min.wcześniej). Na Twoim miejscu zastanowiłabym się dwa razy zanim zaczniesz brać ,ale może też być tak że ktoś mnie zrobił w konia. Warto podpytać jakiegoś lekarza
MartychaK napisał(a):
> kurcze a jednak moze ktos sie wypowie? pliss

MartychaK napisał(a):
> kurcze a jednak moze ktos sie wypowie? pliss
Orka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 11:40   #14
MonikaF
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 23
l-karnityna , chrom - jakie " dobre" preparaty?

witam.........drogie wizazanki ....co myslicie ? o preparatach takich jak l-karnityna i chrom które to wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej .........w połaczeniu z cwiczeniami aerobowymi.......które sa dobre?......i jakie jest wasze zdanie? .....pozdrawiam
MonikaF jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-26, 15:26   #15
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: l-karnityna , chrom - jakie " dobre" preparaty?

dlaczego otworzylas drugi taki sam temat?
tutaj juz on jest i tam ci odpowiedzialam

http://www.wizaz.pl/w-agora/download...ead=1098787021
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-26, 18:13   #16
kasien
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 49
L-Karnityna

Czym (poza ceną) różni sie L-karnityna OLIMP'u od tej firmy Naturell?Która jest lepsza?No i czy w ogóle pomoże mi ona zrzucić parę kilogramów?Z góry dziekuje za wszystkie odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam
kasien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 08:36   #17
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: L-Karnityna

witams erdecznie
widze ze jestes koeljna osoba ktora uwierzyla tym boskim reklamom z karnityna pozazdrosicc rozsadku wydasz kupe kasy tylko bo ona dziala na co innego zupelnie
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 10:20   #18
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Re: L-Karnityna

hej hej moglas sobie podarwac ten tekst z pozazdroszczeniem rozsadku, dobrze ze sie dziewczyna zapytala, ty pewnie tez z kompletna wiedza sie nie urodzilas, a co do l-karnityny to bywa roznie, na niektorych dziala, choc to chyba kwestai nastawienia, jdnak wiekszosc osob jest rozczarowana, ja ci polecam przed treningiem wypic mozna kawe jak sie dowiedzilam od kolegi to przyspiesza lipolaze hehhe no chodzi o to ze sie tluszczyk spala
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-28, 10:44   #19
izka05
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
GG do izka05
Re: L-Karnityna

faktycznie przesaszilam przepraszma najmocniej mam nadzieje ze nie urazilam nikogo
ale napisalam prawde karnityna to pomaga ale tylko na nasza swiadomosc kompletnie z odchudzaniem nie ma nic wspolnego wiec naprawde odradzam
a z ta kawa to podobno prawda
izka05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-12-29, 13:07   #20
Kika78
Raczkowanie
 
Avatar Kika78
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Wrocław/Warszawa
Wiadomości: 139
GG do Kika78
Re: L-Karnityna

dziewczyny, prawda moim zdaniem lezy jak zwykle pośrodku cały szkopuł z tą substancją polega na tym, ze działa pod warunkiem ze stosujemy ją RAZEM z ćwiczeniami fizycznymi. Polecam L-Karnityne w płynie (są specjalne napoje lub koncentraty które sie miesza np z sokiem). Szklaneczka takiego napoju przed areobikiem lub siłownią naprawdę pomoże na zgubienie tłuszczu, picie samej jest kompletnie bez sensu! pozdrawiam
Kika78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-12-29, 20:59   #21
kasiaKOZA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 69
Re: L-Karnityna

Ja zażywałam l-karnityne Plus Olimpu przez 2 miesiące i rezultaty były oszałamiające. Nie wiem czym się różnią bo znam tylko skład Olimpu : l-karnityna 300mg, l-ornityna 30mg, l-arganina 20mg i chrom.Wartość energetyczna 6kcal,
białko 0,1g, tłuszcz 0g, węglowodany 1,4g. Napoje posiadają dawkę 1000mg l-karnityny i nie polecam początkującym mogą być stanowczo za silne. Niestety żeby mogły działać tabletki trzeba odmawiać sobie słodyczy i zwiększyć wysiłek fizyczny.
3 miesiące biegałam na sucho codziennie i zgubiłam, prawda ale nie tyle co udało mi się zrzucić w 1miesiąc z l-karnityną także raczej nie działa tylko na podświadomość daje prawdziwe rezultaty. Byłam chuda jak patyczek. Obecnie mam 2letnie dziecko i czas najwyższy wziąść się za siebie bo po ciąży mam sporo ciałka. Znowu zdecydowałam się na l-karnitynę Plus Olimpu (zażywam od tygodnia) codziennie ćwiczę, i wychodzę z córcią na spacery (dziecko do wózka i przed siebie szybkim marszem) przyjemne dla dziecka pożyteczne dla mnie. Już zauważa zmiany ale tym razem smaruje dodatkowo nogi i pośladki serum antycellulitowym z l-karnityną bo zapuściłam się strasznie a chce szybko odzyskać figurę.
Także na mnie jak najbardziej działa.
Próbowałam bez i z l-karnityną i bez porównania, naprawdę szybko gubi się tłuszczyk ale bez ruchu nic nam nie pomogą żadne tabletki.
kasiaKOZA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 17:28   #22
kanka1988
Raczkowanie
 
Avatar kanka1988
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Bieruń
Wiadomości: 154
GG do kanka1988
L-karnityna na???

Kochane Wizażanki...
Ostatnio słyszałam o czymś takim jak l-karnityna. Wiem że było już sporo wątków na ten temat- ale nie chodzi mi o to czy schudnę po niej czy nie. Otóż moja waga hmmm jakby to powiedzieć jest niedostateczna- mam 167cm wzrostu a ważę 49kg. Tylko mam mały problemik. Otórz moje ciałko wydaje mi się tak jakby zbierał się na nim tłuszczyk- na brzuszku, udach i pośladkach...Nie wiem czy l-karnityna pomoże mi się go pozbyć czy raczej nie- i czy to prawda że po jej zażywaniu ten tłuszczyk odkłada się już trudniej???
Aha i jeszcze jedno- co poradziłybyście na "ubicie" tego tłuszczyku??? Proszę o jak najszybsze odpowiedzi...
__________________
W każdej sekundzie możesz się odrodzić
W każdej sekundzie możesz zaczynać od nowa
To jest wybór - Twój wybór...
Kocham Cię Przeokropnie Mocno Szymeczku
http://www.suwaczek.pl/cache/b012d384ca.png
kanka1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-22, 17:52   #23
Basia21
Rozeznanie
 
Avatar Basia21
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 527
Re: L-karnityna na???

wpadnij na stronke www.kulturystyczny.pl jest tam podane gg kontaktowe do chlopaka(Marcina) ktory sie tym zajmuje od dawna i jest w tym temacie bez watpienia ekspertem pogadaj z nim on napewno wszystko Ci wytlumaczy i poleci odpowiednie srodki ... Pozdrawiam i zapraszam wszytskie kobitki do tego sklepiku warto polecam goraco
__________________
Basiulka
Basia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 08:34   #24
eleonore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 52
L-karnityna-raz jeszcze :)

czesc wszystkim
Jakiej l-karnityny używacie?Czy olimp,najbardziej popularny jest najlepszy?
I ile tabletek olimpu sie bierze dziennie?
Ostatnio kupiłam l-karnitynę firmy activia ale sama niewiem czy jest dobra czy nie,bo krótko ją biorę.Chyba olimp jest lepszy.


A wy,jak uważacie?
pozdrowionka
__________________
Magda.Z
eleonore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 09:04   #25
buziaczek82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 247
Dot.: L-karnityna-raz jeszcze :)

Ja stosuje L-CARNITYNE firmy ACTIVITA (60 kapsułek).Kupiłam ją w sklepie internetowym.Nie mam porównania z innymi produktami ale bardzo ją sobie chwalę.Zauważyłam tylko,że kiedy ją biorę niemiłosiernie pocę się na siłowni.Ale to chyba dobrze
buziaczek82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 10:15   #26
sekretarka2526
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 22
Thumbs up L-KARNITYNA, polecam !!

Czesc
Chcę podzielić się z Wami moja walką z ilością masy i tuszy, hihi. NO cóż, to nie było zbyt ciekawe ani miłe oglądanie siebie na zdjęciach jak wyglada się jak wieloryb no ale tak to własnie wyglądało po urodzeniu dziecka.
Próbowałam różnych preparatów, środków zmniejszającyh łaknienie, pasy odchudzające ( no można by tu trochę powymieniać ). Pewnego dnia znalazłam artykuł własnie o l-karnitynie, no i kupiłam, tyle, że jedna ważna rzecz nie ma rezultatu BEZ ĆWICZENIA !!! Ja np. ćwiczę co drugi dzień przez około 30 do 40 minut. A jeśli się nie ćwiczy jedną dwakę na noc. L-karnityna ma różne dawki zawartośći l-karnityny w sobie, ale mniej wiecej przyjmuje się podczas ćwiczenia 1000 mg l-karnityny.
Dziewczyny spróbujcie, ja OSOBISCIE polecam !!!
sekretarka2526 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 10:24   #27
eleonore
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 52
Dot.: L-karnityna-raz jeszcze :)

to bardzo dobrze

szybciej spalasz tłuszczyk
__________________
Magda.Z
eleonore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 13:14   #28
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: L-karnityna-raz jeszcze :)

Moge polecić wam L- carnityne firmy Trec, jest tania a do tego zawiera duże stężenie L-carnityny. Brałam ją w połaczeniu z HMB Trec'a i byłam zadowolona. Do tego kupiłam w promocji 39zł 60kap + 30 gratis, a HMB 99zł 200kaps. +100gratis. Skutek to większa siła i wytrzymałaość podczas ćwiczeń, co do tkanki tłuszczowej to średnio (odpuszczałam sobie aeroby). Ale obojetnie jakiej byś nie kupiła to L-carnityna wspomaga, a nie odchudza.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 13:30   #29
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 721
GG do Dolly
Dot.: L-karnityna-raz jeszcze :)

ja nei polecam Olimpu. ma tylko dobry smak i na tym się kończy

mam pytanko bym chciała zrzucić z 4-5kg i nie wiem czy dobrym pomysłem jest kupienie l-karnityny i np. CLA
a może lepsze efekty byłyby po l-karnitynie i HMB?
Dolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-14, 15:23   #30
grazia83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 109
Dot.: L-karnityna-raz jeszcze :)

To zależy od celu jaki chcesz osiągnąć tzn. jeżeli zależy Tobie "tylko" na spaleniu tkanki tłuszczowej to proponuje L-carnityne+ CLA, natomiast jeżeli chcesz utrzymać wysportowaną sylwetke to wtedy l-carnityna +HMB.
grazia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:09.