Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-17, 11:22   #1261
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
tak to ta
no to super

lecę się ogarnąć, bo ja jeszcze w piżamie :/
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:24   #1262
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

lece do sklepu czas sie brac za obiad
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 11:49   #1263
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

JAsna cholera :/ Napisałam mega posta i oczywiscie lapek padł i sie nie dodało :/

Wiec teraz tak na szybko.

Infatuated - podziwiam za tą nauke w nocy, ja bym nie umiała
Bunny super że już lepiej! Co do mycia włosków to ja nie myje jak jestem chora. Mam problem nawet zeby wziazc prysznic bo jak tylko wyjde spod prysznica to mnie przewiewa i potem zdycham. A jak bym miała myć to musialabym wysuszyc, a suszyc nie lubie, jak zostawie mokre to sie z zimna trzese
Z tymi wymiarami to faktycznie obie mamy pod górke, wymiary identyczne prawie :P Tylko ze ja w biuscie mam mniej, jakos 76-77 cm. Jutro jeszcze ide szukac jakichs spodni bo nie mam co na tyłek włożyć juz powoli
Z tym kołtunieniem, to to chyba od tego leżenia i włosy sie tra o poduszke. Ja mam proste a jak długo leże czy jakos mi sie tra włosy o poduszke to wogóle ich nawet nie probuje rozczesac. Od razu myje. Najpierw odżywka, spłukuje, szampon i znowu odżywka.

Asiu dobrze że z synkiem juz lepiej, dzielny chłopak!


Co do kolczyków to ja uwielbiam Samej mi sie jeszcze podoba i warga i brew i wogole duzo rzeczy No ale nie obkolczykuje sie cała przeciez Na twarzy jak narazie żadnego juz nie robie bo nie wiem jak to tam z praca bedzie A w pepku to juz mam długo, z 5 lat chyba z kawałkiem juz

Ok skonczyłam, teraz sie zabieram za relacje z Vikinga

edit:
A wiec, od razu mówie że: jeśli ktoś ma równe włosy, i nie są zbyt ciemne to ja farbke jak najbardziej polecam bo kolor na tych jasniejszych pasmach wyglada naprawde super. Woda niby 6 % ale z moim odrostem poradziła sobie nawet nawet No ale jest zdecydowanie ciepły, lekko rudy ale to zależy w jakim świetle. Muszą mi troche odrosnąć bo teraz to mi sie to tak zlewa w całośc z reszta włosów że srednio widze ten odrost
Generalnie jest na pewno lepiej. Bo jest bardziej równomiernie niż było, ale no niestety, mam wrażenie że tej dolnej części prawie nie ruszyła,tzn te jaśniejsze pasma tak, ale plamy nadal są No ale z czasem moze sie ich pozbęde. W sztucznym świetle kolor jest boski! Różnicy w jasności odcieni prawie nie widać. Jest super.
W dziennym niestety nie jest już tak kolorowo bo plamy bardziej widać. Wogóle mam wrażenie że hmmm ten rudy nadal jest ale jakby wybił sie żółty barwnik, on jest taki bardziej miodowy teraz, a pomarańczke zgasiło delikatnie. A znowu jak suszyłam wczoraj to mi zielenią zajeżdzało
Ale generalnie jest ok, jest lepiej niż było, to najwazniejsze
Od razu sorki za zdjęcia takie byle jakie ale miałam problem żeby ucelować hahaha Z lampą, i później bez lampy ( na tym ostatnim zdjeciu za jasne wyszło ale widac te plamy).
Do albumu zaraz wrzuce zdjecie gdzie kolor tych jasniejszych pasm jest najbardziej zbliżony do tego co mam na głowie
Bunny jakbyś chciała na bloga to mów, to zrobie osobne sensowne zdjęcia, tak myśle żeby pyknąć samą góre żeby było widać jak farba normalnie wychodzi, hmmm?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg viking.jpg (19,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg viking4.jpg (24,4 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg viking5.jpg (23,6 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-17 o 12:18
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:27   #1264
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny jakbyś chciała na bloga to mów, to zrobie osobne sensowne zdjęcia, tak myśle żeby pyknąć samą góre żeby było widać jak farba normalnie wychodzi, hmmm?
Faktycznie troszkę jeszcze się różnią - najlepiej to chyba na zdjęciu nr 2 widać.. ale w porównaniu z tym co masz w albumie uważam, że rewelka
No i kolor faktycznie jest przeboski
Pięknie Ci wyszło - ja nie widzę żadnych plam, może co najwyżej pojedyńcze pasma są w innej tonacji - ale to tez jak kto nie wie to musiałby się przypatrywać, a zawsze możesz powiedzieć, że tak miało być
Dobry bajer połowa sukcesu
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:36   #1265
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Faktycznie troszkę jeszcze się różnią - najlepiej to chyba na zdjęciu nr 2 widać.. ale w porównaniu z tym co masz w albumie uważam, że rewelka
No i kolor faktycznie jest przeboski
Pięknie Ci wyszło - ja nie widzę żadnych plam, może co najwyżej pojedyńcze pasma są w innej tonacji - ale to tez jak kto nie wie to musiałby się przypatrywać, a zawsze możesz powiedzieć, że tak miało być
Dobry bajer połowa sukcesu
Hihi no ja mam tak że po lewej stronie to są faktycznie pojedyncze pasma, a po prawej pół głowy :/ Na zdjeciu w albumie troche widać ze mi ten najciemniejszy kolor przez srodek przechodzi
No i pytałam taty jaki to odcien ten ciemniejszy, i mówi że nie są rude, tylko żółte bardziej. Czyli mi sie ten żółty wybił.
Ale farbke naprawde polecam
Włosy mięciutkie, błyszczą, jakby nietkniete farbą, jak spłukiwałam to byłam w szoku bo były tak śliskie że mi przez palce przelatywały
No ale najwazniejsze że jest lepiej Kumpela mówiła też że bardziej równomierne są, wiec jest ok Koniec końców jestem zadowolona
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:39   #1266
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ale farbke naprawde polecam
Włosy mięciutkie, błyszczą, jakby nietkniete farbą, jak spłukiwałam to byłam w szoku bo były tak śliskie że mi przez palce przelatywały
No ale najwazniejsze że jest lepiej Kumpela mówiła też że bardziej równomierne są, wiec jest ok Koniec końców jestem zadowolona
No tak bo to bardziej taki żel jest i on zdaje się ma jakieś dodatkowe substancje odżywiające
Ja jak schodziłam z czarnego to też miałam nierówno włosy - z prawej strony miałam więcej rudego niż z lewej - a czemu tak było to nie mam pojęcia
Ale najważniejsze, że jesteś zadowolona Cieszę się razem z Tobą
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 12:44   #1267
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No tak bo to bardziej taki żel jest i on zdaje się ma jakieś dodatkowe substancje odżywiające
Ja jak schodziłam z czarnego to też miałam nierówno włosy - z prawej strony miałam więcej rudego niż z lewej - a czemu tak było to nie mam pojęcia
Ale najważniejsze, że jesteś zadowolona Cieszę się razem z Tobą
No ja podejrzewam ze to po prostu przez tą pierwsza fryzjerke Bo ona jakos tak mi to ponakładała ze zamiast tak jak to zwykle bywa miec od góry jasniejsze ina dole ciemniejsze, to ja na odwrót, im nizej tym jasniej I próbowała to ratowac i nakładała drugi raz ale i tak zostało nierówno.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 14:07   #1268
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

ja chyba oszaleje bo znów mi zaczął ten Hollywod z loreala chodzić po głowie a wszystko przez to że ta londa rudzieje mi na odroście i praktycznie musiałabym farbować co 2 tygodnie wiem że on by troche mi przyciemnił włoski bo ma wode 6% ale boje się co do odrostu pewnie marchewkowy by mi wyszedł ale mnie tak korci tymbardziej że mam go w domku jestem załamana co tu robić? mam dwa typy:
1-zrobić ponownie londą ale zwiększyć oks na 10,5% i przeciągnąć troche tą różnice koloru ok.5cm ? czy
2-zaryzykować i zrobić tym hollywodem, a jak nie wyjdzie to poprawić londą
mam farbować jutro i taki mentlik w głowie że oszaleje chyba
dziewczynki proszę was o wasze zdanie może mi pomożecie w podjęciu decyzji

dziewczynki dla ułatwienia podładuję baterie i sróbuje zrobić zdjęcie tych moich pożal się Boże włosków w 3 tygodnie po farbowaniu właśnie dzis mijają.
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-03-17 o 14:12
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:25   #1269
MalenkaMii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Asia ja robiłam Hollywodem i niestety on sobie nie poradził z moimi odrostami i były trochę rude a teraz robiłam Wasza Londa i ona super sobie poradziła. Więc jak uwazasz . No i Hollywod jest dużo cieplejszym odcieniem, przynajmniej u mnie tak wyszło.
MalenkaMii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:26   #1270
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja chyba oszaleje bo znów mi zaczął ten Hollywod z loreala chodzić po głowie a wszystko przez to że ta londa rudzieje mi na odroście i praktycznie musiałabym farbować co 2 tygodnie wiem że on by troche mi przyciemnił włoski bo ma wode 6% ale boje się co do odrostu pewnie marchewkowy by mi wyszedł ale mnie tak korci tymbardziej że mam go w domku jestem załamana co tu robić? mam dwa typy:
1-zrobić ponownie londą ale zwiększyć oks na 10,5% i przeciągnąć troche tą różnice koloru ok.5cm ? czy
2-zaryzykować i zrobić tym hollywodem, a jak nie wyjdzie to poprawić londą
mam farbować jutro i taki mentlik w głowie że oszaleje chyba
dziewczynki proszę was o wasze zdanie może mi pomożecie w podjęciu decyzji

dziewczynki dla ułatwienia podładuję baterie i sróbuje zrobić zdjęcie tych moich pożal się Boże włosków w 3 tygodnie po farbowaniu właśnie dzis mijają.
Wiesz co... jak ci Londa rudzieje, to Holywood tymbardziej by ci zrudział. On ci troche przyciemni ale to ten sam poziom co Viking, o ton moze ci przyciemni, nie wiecej
Ja bym zrobiła wogóle inaczej...
Holywood, ale na wyższej wodzie
A jak Londa to też woda wyższa.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:27   #1271
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Asia ja robiłam Hollywodem i niestety on sobie nie poradził z moimi odrostami i były trochę rude a teraz robiłam Wasza Londa i ona super sobie poradziła. Więc jak uwazasz . No i Hollywod jest dużo cieplejszym odcieniem, przynajmniej u mnie tak wyszło.
ooo kolejna zadowolona z Londy a pokażesz fotki?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 14:36   #1272
MalenkaMii
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 34
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Pokazywałam jakoś w lutym, świeżo po farbowaniu. Niedługo pokaże nowe bo zbliża się robienie odrostu. Z Londy jestem bardzo zadowolona, fakt ze troszkę rudzieje ale nieprzeszkadza mi to jakoś bardzo. Jest to pierwsza farba która tak dobrze radzi sobie z odrostem wiec napewno z nią jakiś czas zostane. Szkoda tylko że tak trudno ją dostać.
MalenkaMii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:47   #1273
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Wiesz co... jak ci Londa rudzieje, to Holywood tymbardziej by ci zrudział. On ci troche przyciemni ale to ten sam poziom co Viking, o ton moze ci przyciemni, nie wiecej
Ja bym zrobiła wogóle inaczej...
Holywood, ale na wyższej wodzie
A jak Londa to też woda wyższa.
no właśnie pisałam że londa z wyższą wodą dla wyrównania tego rudego odrostu a pózniej jakby to się wyrównało to bym znów robiła na wodzie 9% .Po farbowaniu jestem zachwycona bo jest super równiutko minimalnie znać tą róznice ale 2 tygodnie po juz bardzo widać bo robi się rudo

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Pokazywałam jakoś w lutym, świeżo po farbowaniu. Niedługo pokaże nowe bo zbliża się robienie odrostu. Z Londy jestem bardzo zadowolona, fakt ze troszkę rudzieje ale nieprzeszkadza mi to jakoś bardzo. Jest to pierwsza farba która tak dobrze radzi sobie z odrostem wiec napewno z nią jakiś czas zostane. Szkoda tylko że tak trudno ją dostać.
moja też pierwsza która pokryła super mój odrost i podoba mi się efekt po, ale tak jak pisze chyba spróbuje na wodzie 10,5% to zrównać . juz chyba wole rudziejący odrost ,który poprawie przy każdym kolejnym robieniu odrostów niż całkiem zrudziałe włosy
och nie lubie takiego niezdecydowania
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:50   #1274
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, stało się podjęłam męską decyzję i kupiłam farbki na kolejne farbowanie w przyszłym tygodniu. Zdecydowałam się w końcu na Ce-Ce. Kupiłam 10 platynowy blond, 10/23 extra świetlisty beżowy blond i 10/10 extra świetlisty naturalny blond. Mam do tego wody Profis 6%, 9% i 12% (na w razie czego) i tak sobie myślę, że na odrost położę z wodą 9%, a jak będzie już prawie dobrze to na jakieś 10-15 ostatnich minut na całość włosów z wodą 6%... Ponieważ spodobałam się sobie w neutralnych w kierunku ciepłych jasnych włosków, a mam troszkę siwków, to wymyśliłam coś takiego, jeśli chodzi o kolor: 1/4 ta 10 ze względu na siwki, 1/4 ta 10/10 żeby nie było rudo/żółto i pozostała 1/2 to 10/23 żeby kolorek miał w sobie trochę ciepła.

Wybrałam Ce-Ce bo miałam tymi farbami wcześniej robione włosy (ciemne odcienie) i choć stosunkowo szybko się wypłukiwały to prawie wcale nie niszczyły włosków.

Poniżej fotki z próbnika.

Co o tym myślicie?
podbijam swój wczorajszy wpis, fotki są w nim... Bunny co sądzisz o takim miksie? ma szanse na powodzenie, czy lepiej zmienić proporcje? kurczę dobrze, że nie mam tych farbek jeszcze w domu bo bym nie wytrzymała pełnego miesiąca i już dziś pofarbowała
super słyszeć, że się już lepiej czujesz teraz wcinaj rosołek, dużo białka i będzie oki
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:51   #1275
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Pokazywałam jakoś w lutym, świeżo po farbowaniu. Niedługo pokaże nowe bo zbliża się robienie odrostu. Z Londy jestem bardzo zadowolona, fakt ze troszkę rudzieje ale nieprzeszkadza mi to jakoś bardzo. Jest to pierwsza farba która tak dobrze radzi sobie z odrostem wiec napewno z nią jakiś czas zostane. Szkoda tylko że tak trudno ją dostać.
trudno dostać? naprawdę? u mnie jest w każdym hipermarkecie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:54   #1276
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
1-zrobić ponownie londą ale zwiększyć oks na 10,5% i przeciągnąć troche tą różnice koloru ok.5cm ? czy
2-zaryzykować i zrobić tym hollywodem, a jak nie wyjdzie to poprawić londą
mam farbować jutro i taki mentlik w głowie że oszaleje chyba
dziewczynki proszę was o wasze zdanie może mi pomożecie w podjęciu decyzji
Weź hollywood i podmień wodę a pod koniec zmalaksujesz z wodą na całości - z wodą stężenie będzie mniejsze a kolor się wyrówna i po kłopocie



Dziewczynki !!!

Załadowałam zdjęcia do albumu zobaczcie i doradźcie co z tymi butami

Tylko bez śmichów chichów



EDIT:
Aha i wczoraj nakładałam olej, a dziś moje włoski bardziej przypominają blond Nie wiem czy olej je pożółcił, czy spowodował, że bardziej ten popiel się wypłukał.. a może dziś pochmurno i światło inaczej pada.. sama nie wiem.. ale dziś zaczynają przypominać blond

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-17 o 15:07
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 14:59   #1277
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
JAsna cholera :/ Napisałam mega posta i oczywiscie lapek padł i sie nie dodało :/

Wiec teraz tak na szybko.

Infatuated - podziwiam za tą nauke w nocy, ja bym nie umiała
Bunny super że już lepiej! Co do mycia włosków to ja nie myje jak jestem chora. Mam problem nawet zeby wziazc prysznic bo jak tylko wyjde spod prysznica to mnie przewiewa i potem zdycham. A jak bym miała myć to musialabym wysuszyc, a suszyc nie lubie, jak zostawie mokre to sie z zimna trzese
Z tymi wymiarami to faktycznie obie mamy pod górke, wymiary identyczne prawie :P Tylko ze ja w biuscie mam mniej, jakos 76-77 cm. Jutro jeszcze ide szukac jakichs spodni bo nie mam co na tyłek włożyć juz powoli
Z tym kołtunieniem, to to chyba od tego leżenia i włosy sie tra o poduszke. Ja mam proste a jak długo leże czy jakos mi sie tra włosy o poduszke to wogóle ich nawet nie probuje rozczesac. Od razu myje. Najpierw odżywka, spłukuje, szampon i znowu odżywka.

Asiu dobrze że z synkiem juz lepiej, dzielny chłopak!


Co do kolczyków to ja uwielbiam Samej mi sie jeszcze podoba i warga i brew i wogole duzo rzeczy No ale nie obkolczykuje sie cała przeciez Na twarzy jak narazie żadnego juz nie robie bo nie wiem jak to tam z praca bedzie A w pepku to juz mam długo, z 5 lat chyba z kawałkiem juz

Ok skonczyłam, teraz sie zabieram za relacje z Vikinga

edit:
A wiec, od razu mówie że: jeśli ktoś ma równe włosy, i nie są zbyt ciemne to ja farbke jak najbardziej polecam bo kolor na tych jasniejszych pasmach wyglada naprawde super. Woda niby 6 % ale z moim odrostem poradziła sobie nawet nawet No ale jest zdecydowanie ciepły, lekko rudy ale to zależy w jakim świetle. Muszą mi troche odrosnąć bo teraz to mi sie to tak zlewa w całośc z reszta włosów że srednio widze ten odrost
Generalnie jest na pewno lepiej. Bo jest bardziej równomiernie niż było, ale no niestety, mam wrażenie że tej dolnej części prawie nie ruszyła,tzn te jaśniejsze pasma tak, ale plamy nadal są No ale z czasem moze sie ich pozbęde. W sztucznym świetle kolor jest boski! Różnicy w jasności odcieni prawie nie widać. Jest super.
W dziennym niestety nie jest już tak kolorowo bo plamy bardziej widać. Wogóle mam wrażenie że hmmm ten rudy nadal jest ale jakby wybił sie żółty barwnik, on jest taki bardziej miodowy teraz, a pomarańczke zgasiło delikatnie. A znowu jak suszyłam wczoraj to mi zielenią zajeżdzało
Ale generalnie jest ok, jest lepiej niż było, to najwazniejsze
Od razu sorki za zdjęcia takie byle jakie ale miałam problem żeby ucelować hahaha Z lampą, i później bez lampy ( na tym ostatnim zdjeciu za jasne wyszło ale widac te plamy).
Do albumu zaraz wrzuce zdjecie gdzie kolor tych jasniejszych pasm jest najbardziej zbliżony do tego co mam na głowie
Bunny jakbyś chciała na bloga to mów, to zrobie osobne sensowne zdjęcia, tak myśle żeby pyknąć samą góre żeby było widać jak farba normalnie wychodzi, hmmm?
jest całkiem nieźle!
kolejne farbowania sprawia ze bedzie coraz lepiej.
Poprosze o fotki na maila blogowego blondbunny@onet.pl moze byc tez jedno od gory, żeby bylo widac jak ten kolor wychodzi naprawde.
i fote przed i po jakas ładna i opisz mi je krotko,ok?

Cytat:
Napisane przez MalenkaMii Pokaż wiadomość
Asia ja robiłam Hollywodem i niestety on sobie nie poradził z moimi odrostami i były trochę rude a teraz robiłam Wasza Londa i ona super sobie poradziła. Więc jak uwazasz . No i Hollywod jest dużo cieplejszym odcieniem, przynajmniej u mnie tak wyszło.
asia weź to pod uwage- tobie londa brala odrost lekko cieplo a co bedzie z lorealem
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:02   #1278
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Bunny jutro ci wyśle fotki takie porządne bo dzisiaj takie byle jakie porobiłam I jutro z góry tez cykne i wtedy tez podesle

A powiedz mi, myslisz że robic cały czas 9.1 czy spróbowac tym 9AV z Matrixa pozniej? Bo jednak ten żółty teraz wybija
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 15:08   #1279
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
podbijam swój wczorajszy wpis, fotki są w nim... Bunny co sądzisz o takim miksie? ma szanse na powodzenie, czy lepiej zmienić proporcje? kurczę dobrze, że nie mam tych farbek jeszcze w domu bo bym nie wytrzymała pełnego miesiąca i już dziś pofarbowała
super słyszeć, że się już lepiej czujesz teraz wcinaj rosołek, dużo białka i będzie oki
ja bym tak nie robila. Nie miesza sie 3 farb ze soba
powinnas dac pol natury i pol jakiejs innej.
i tak uzyskany kolor bedzie zalezny od tego ktora farba ktora zdominuje.
dawanie po 1/4 moze dac brak efektu albo roznokolorowe pasma- a bez podbije ci rudy- takze uwaga z tym bezem, bo jesli na avku sa twoje wlosy to ja bym wcale bezu nie tykala.
zrob nature pol na pol z tym zimnym, a najwyzej za miesiac sobie zrobisz nature na pol z bezem jesli stwierdzisz ze chcesz ocieplic.
z tymi wodami ok wykombinowalas.
musi byc pol natury bo ci siwych nie wezmie wystarczajaco.

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Bunny jutro ci wyśle fotki takie porządne bo dzisiaj takie byle jakie porobiłam I jutro z góry tez cykne i wtedy tez podesle

A powiedz mi, myslisz że robic cały czas 9.1 czy spróbowac tym 9AV z Matrixa pozniej? Bo jednak ten żółty teraz wybija
mozesz sprobowac to 9av pozniej, a jak nadal zolto bedzie to 9 v.
musisz tylko dobrze w swietle ocenic kolor- czy jeszcze jest rudy czy juz zolty.
ale na to masz jeszcze czas.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-17, 15:52   #1280
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
jest całkiem nieźle!
kolejne farbowania sprawia ze bedzie coraz lepiej.
Poprosze o fotki na maila blogowego blondbunny@onet.pl moze byc tez jedno od gory, żeby bylo widac jak ten kolor wychodzi naprawde.
i fote przed i po jakas ładna i opisz mi je krotko,ok?


asia weź to pod uwage- tobie londa brala odrost lekko cieplo a co bedzie z lorealem
no właśnie boje się troche tego loreala ,bo jak spapram kolor to pewne jak nic że się załamie i walne brązem a potem się zastrzelę
dzięki dziewczynki za rady jednak zostaje przy londzie bo już nie które z nas kombinowały i potem był płacz . A więc jutro wieczorkiem robie londą .Tylko Bunny odpowiedz mi prosze czy jak dam większe stężenie wody -10,5 to zrówna mi ten odcinek 5cm wpadający w rudy tak żeby więcej już się nie odznaczał?
kilka fotek dla porównania:
1-zaraz po zafarbowaniu londą
2,3 - 2 tygodnie po
4,5,6,7- dziś czyli 3 tygodnie po .Bunny zobacz ten odrost ok.5cm od głowy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 088.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (28,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 108.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (34,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 109.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (39,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 112.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (45,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 113.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (48,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 117.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (49,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WŁOSY 118.jak-zmniejszyc-fotke_pl.jpg (33,6 KB, 31 załadowań)
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:15   #1281
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no właśnie boje się troche tego loreala ,bo jak spapram kolor to pewne jak nic że się załamie i walne brązem a potem się zastrzelę
dzięki dziewczynki za rady jednak zostaje przy londzie bo już nie które z nas kombinowały i potem był płacz . A więc jutro wieczorkiem robie londą .Tylko Bunny odpowiedz mi prosze czy jak dam większe stężenie wody -10,5 to zrówna mi ten odcinek 5cm wpadający w rudy tak żeby więcej już się nie odznaczał?
kilka fotek dla porównania:
1-zaraz po zafarbowaniu londą
2,3 - 2 tygodnie po
4,5,6,7- dziś czyli 3 tygodnie po .Bunny zobacz ten odrost ok.5cm od głowy
może ona Tobie bardziej rudzieje, bo masz sporo ciemniejszy odrost ode mnie?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:25   #1282
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
może ona Tobie bardziej rudzieje, bo masz sporo ciemniejszy odrost ode mnie?
no wszystko mozliwe ,ale i tak się ciesze że radzi sobie z tym moim ciemnym odrostem .Przy syosie miałam marchewkowy odrost a poziom farbki też 9 i też perłowy kolor a jednak nie radził sobie

ale co do londy to jak umyje głowe to nie rzuca się tak fes w oczy ten odrost ,ale na drugi dzień zdjęcia z dzisiaj juz widać i to bardzo.
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2011-03-17 o 16:26
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:52   #1283
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja chyba oszaleje bo znów mi zaczął ten Hollywod z loreala chodzić po głowie a wszystko przez to że ta londa rudzieje mi na odroście i praktycznie musiałabym farbować co 2 tygodnie wiem że on by troche mi przyciemnił włoski bo ma wode 6% ale boje się co do odrostu pewnie marchewkowy by mi wyszedł ale mnie tak korci tymbardziej że mam go w domku jestem załamana co tu robić? mam dwa typy:
1-zrobić ponownie londą ale zwiększyć oks na 10,5% i przeciągnąć troche tą różnice koloru ok.5cm ? czy
2-zaryzykować i zrobić tym hollywodem, a jak nie wyjdzie to poprawić londą
mam farbować jutro i taki mentlik w głowie że oszaleje chyba
dziewczynki proszę was o wasze zdanie może mi pomożecie w podjęciu decyzji

dziewczynki dla ułatwienia podładuję baterie i sróbuje zrobić zdjęcie tych moich pożal się Boże włosków w 3 tygodnie po farbowaniu właśnie dzis mijają.

Oho, a więc Londunia odpada u mnie, bo mam odrost mniej-więcej taki jak Ty
To szukam dalej...


Blond Bunny
Myślisz,że chwyciłoby mi coś z poziomu 10 po kąpieli rozjaśniającej?

Kitkulka
Jajko nie śmierdziało

Snowwhite
Jaki masz poziom swoich naturalnych?
Ajj tam z billboardu od razu.. żeby zdrowe były!
I tak rozpaczam za swoimi włosami :< po cholerę ich tyle ścinałam!

Czekoladowoo
Dla mnie bomba!
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:53   #1284
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć blondasy
Pojechałam w końcu po tą farbę iii wzięłam... majirel 10,21 dam jej szanse może nie będzie się tak wypłukiwać jak matrix a jest w podobnej tonacji a o to mi chodziło

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Jasne, jak tylko się gości pozbędę to zrobię zdjęcia Chociaż dzisiaj u nas tak pochmurno, że nie wiem, jak wyjdą A co do Garniera, to oni wycofali chyba tylko XL2, bo XL1 kupowałam normalnie w Rossmannie, w sobotę jeszcze byłam w tym na Świętokrzyskiej i tam były. Ale może pora robić zapasy...
hmm a ja do tamtego nie chodzę, choć też blisko mam za to obcykany mam ten na Chmielnej, naprzeciwko smyka i ten w carrefourze w centrum

Cytat:
Napisane przez marejta Pokaż wiadomość
Cześć wszystkim
A ja dzisiaj ostatni dzień z odrostem jutro farbuję mam nadzieję, że uda mi się wkleić wam zdjęcia odrostu i po, ale chyba będą kiepskiej jakości bo coś czuję, ze będę musiała zrobić je telefonem.
Mój tż jedzie jutro na 5 dni ze swoim klubem do Bristolu na wiosenny obóz treningowy i zabiera aparat ale postaram się udokumentować moje farbowanie Już nie mogę się doczekać
ja też jutro farbuję

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja mam poza uszami w nosie tez kolczyk wiecej nie chce juz chociaz podoba mi sie nad ustami
ale wtedy musialabym wyjac z nosa bo za duzo to nieladniew miejscach niewidocznych kolczykowanie odpada
a ja mam i w nosie i brodzie i jest ok, nie jest za dużo jakoś brzydko ale ja wszędzie mam takie kikutki malutkie, w nosie złotą kuleczkę a w brodzie malutką cyrkonie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Musisz dac fotki bo ja potrzebuje je na bloga

dziewczyny a u mnie jakby przełamanie po pierwszej dobie z antybiotykiem.
Dziś juz mam 36.6!
Jestem słaba, przez te 3 dni gorączki schudłam 1,5kg... waze 46,5kg żebra mi stercza o matko... jak sie dzis w lustrze obejrzalam to myslalam jakbym chorowala wiele tygodni...
Teraz z trudem jem, przez 3 dni tylko piłam i zjadłam na dobe suchego wafla, jakis owoc, nic innego nie szło...
No i jak to u mnie, próbuje jesc- ale żołądek boli, jelita bulgocza- to sie zaraz zle skonczy!
Powrot do formy zajmie mi jakies 2 tyg., bo u mnie najgorsze w czasie choroby i po sa kwestie jedzenia- żoladek tak sie skurczyl, ze zjadlam dopiero 1 kromke chleba z maslem- boje sie rzucic cos ciezszego, i czuje ze zwymiotuje
masakra...nienawidze tego...
dobrze ze goraczki nie ma...
jeszcze 2 dni musza wytrzymac jelita...
Bede do was zagladac w miare samopoczucia...
to dobrze, że już lepiej

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Ja jak bym sprobowala rozczesac to bym łysa została- serio
Na początku nie mogłam się przyzwyczaić ale z czasem nawet fajne stalo sie czesanie 2-3x w tyg.


ja sie nie denerwuje tylko wczoraj już naprawde w pewnym momencie myslalam ze bedziemy ciać...
najgorzej skołtunil sie spod- tam gdzie zawsze mialam naturalne loczki i o dziwo sama gora tyl- czyli ja sobie tlumacze ze to tam gdzie wlosy sie tarly o poduszke i tam gdzie sie pocilam- kark...
ale pewnosci nie mam.
jakby nie tz to bym nigdy sama tego nie rozczesala.
jeszcze z tydzien i mialabym zaczatki dredow...
wczoraj poczulam sie mocno zmeczona takimi dlugimi wlosami i mialam ochote pojsc wziac nozyczki i w polowie upitolic...
a od warkocza bolal mnie kark lezec na nim, bo gruby i twardy, a jak na bok bralam to i tak uwieralo- wiecie inaczej spac noc a inaczej jak ja 3 doby prawie non stop budzialam sie i zasypialam i lezalam...
nigdy wiecej...


kotka wiem o tym, wiem...
mam nadzieje ze to od lezenia...


i wiecie co mam prosbe.
Zastanawia mnie od dawna kwestia mycia wlosow podczas choroby.
mama zawsze nie pozwalala mi myc glowy do czasu wyzdrowienia, czyli kolo 1,5 tyg. bo od nowa sie pochoruje.
szczerze to w to nie wierze, przeczytalam wiele badan nt, i nie ma dowodu ze mycie glowy podczas choroby wplywa zle- o ile nie wyjdzie sie z mokrymi na dwor, czy nie jest zimno w domu itp.
A jak umyje sie letnia woda to przeciez i goraczke lekko zbija i potem mozna wysuszyc suszarka w obawie przed choroba, nie?
Co wy o tym myslicie?
SONDA!
ja myje zawsze ale jak się lepiej poczuje lub musze wyjśc, np do lekarza

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Hej kochane blondyneczki!

ale miałam nadrabiania
jeszcze zajrze do klubiku

a więc tak po krótce co pamiętam :
czekoladowo włoski wyszły świetnie, bardzo mi się podobaja

snow jak zwykle pięknie ,ale czekam na świeżutkie fotki po farbowaniu

Bunny oj bidulko wymęczyło Cię ale dobrze że już lepiej

na szczęście u mnie spokój zapanował .Synek już po wszystkim , jesteśmy już w domku ,ale tak mi go żal bidoczka... bo ledwo chodzi, ale był dzielny i jestem z niego dumna
jak dobrze, że z synkiem wszystko dobrze dzielny maluch

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
JAsna cholera :/ Napisałam mega posta i oczywiscie lapek padł i sie nie dodało :/

Wiec teraz tak na szybko.

Infatuated - podziwiam za tą nauke w nocy, ja bym nie umiała
Bunny super że już lepiej! Co do mycia włosków to ja nie myje jak jestem chora. Mam problem nawet zeby wziazc prysznic bo jak tylko wyjde spod prysznica to mnie przewiewa i potem zdycham. A jak bym miała myć to musialabym wysuszyc, a suszyc nie lubie, jak zostawie mokre to sie z zimna trzese
Z tymi wymiarami to faktycznie obie mamy pod górke, wymiary identyczne prawie :P Tylko ze ja w biuscie mam mniej, jakos 76-77 cm. Jutro jeszcze ide szukac jakichs spodni bo nie mam co na tyłek włożyć juz powoli
Z tym kołtunieniem, to to chyba od tego leżenia i włosy sie tra o poduszke. Ja mam proste a jak długo leże czy jakos mi sie tra włosy o poduszke to wogóle ich nawet nie probuje rozczesac. Od razu myje. Najpierw odżywka, spłukuje, szampon i znowu odżywka.

Asiu dobrze że z synkiem juz lepiej, dzielny chłopak!


Co do kolczyków to ja uwielbiam Samej mi sie jeszcze podoba i warga i brew i wogole duzo rzeczy No ale nie obkolczykuje sie cała przeciez Na twarzy jak narazie żadnego juz nie robie bo nie wiem jak to tam z praca bedzie A w pepku to juz mam długo, z 5 lat chyba z kawałkiem juz

Ok skonczyłam, teraz sie zabieram za relacje z Vikinga

edit:
A wiec, od razu mówie że: jeśli ktoś ma równe włosy, i nie są zbyt ciemne to ja farbke jak najbardziej polecam bo kolor na tych jasniejszych pasmach wyglada naprawde super. Woda niby 6 % ale z moim odrostem poradziła sobie nawet nawet No ale jest zdecydowanie ciepły, lekko rudy ale to zależy w jakim świetle. Muszą mi troche odrosnąć bo teraz to mi sie to tak zlewa w całośc z reszta włosów że srednio widze ten odrost
Generalnie jest na pewno lepiej. Bo jest bardziej równomiernie niż było, ale no niestety, mam wrażenie że tej dolnej części prawie nie ruszyła,tzn te jaśniejsze pasma tak, ale plamy nadal są No ale z czasem moze sie ich pozbęde. W sztucznym świetle kolor jest boski! Różnicy w jasności odcieni prawie nie widać. Jest super.
W dziennym niestety nie jest już tak kolorowo bo plamy bardziej widać. Wogóle mam wrażenie że hmmm ten rudy nadal jest ale jakby wybił sie żółty barwnik, on jest taki bardziej miodowy teraz, a pomarańczke zgasiło delikatnie. A znowu jak suszyłam wczoraj to mi zielenią zajeżdzało
Ale generalnie jest ok, jest lepiej niż było, to najwazniejsze
Od razu sorki za zdjęcia takie byle jakie ale miałam problem żeby ucelować hahaha Z lampą, i później bez lampy ( na tym ostatnim zdjeciu za jasne wyszło ale widac te plamy).
Do albumu zaraz wrzuce zdjecie gdzie kolor tych jasniejszych pasm jest najbardziej zbliżony do tego co mam na głowie
Bunny jakbyś chciała na bloga to mów, to zrobie osobne sensowne zdjęcia, tak myśle żeby pyknąć samą góre żeby było widać jak farba normalnie wychodzi, hmmm?
no jest duuuuużo lepiej troche nierówności widać ale już coraz bliżej jednolitego kolorku

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja chyba oszaleje bo znów mi zaczął ten Hollywod z loreala chodzić po głowie a wszystko przez to że ta londa rudzieje mi na odroście i praktycznie musiałabym farbować co 2 tygodnie wiem że on by troche mi przyciemnił włoski bo ma wode 6% ale boje się co do odrostu pewnie marchewkowy by mi wyszedł ale mnie tak korci tymbardziej że mam go w domku jestem załamana co tu robić? mam dwa typy:
1-zrobić ponownie londą ale zwiększyć oks na 10,5% i przeciągnąć troche tą różnice koloru ok.5cm ? czy
2-zaryzykować i zrobić tym hollywodem, a jak nie wyjdzie to poprawić londą
mam farbować jutro i taki mentlik w głowie że oszaleje chyba
dziewczynki proszę was o wasze zdanie może mi pomożecie w podjęciu decyzji

dziewczynki dla ułatwienia podładuję baterie i sróbuje zrobić zdjęcie tych moich pożal się Boże włosków w 3 tygodnie po farbowaniu właśnie dzis mijają.
ja jestem za londą ale zwiększ oksy

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Weź hollywood i podmień wodę a pod koniec zmalaksujesz z wodą na całości - z wodą stężenie będzie mniejsze a kolor się wyrówna i po kłopocie



Dziewczynki !!!

Załadowałam zdjęcia do albumu zobaczcie i doradźcie co z tymi butami

Tylko bez śmichów chichów



EDIT:
Aha i wczoraj nakładałam olej, a dziś moje włoski bardziej przypominają blond Nie wiem czy olej je pożółcił, czy spowodował, że bardziej ten popiel się wypłukał.. a może dziś pochmurno i światło inaczej pada.. sama nie wiem.. ale dziś zaczynają przypominać blond
no no jaka Pani prezes Bardzo ładnie wyglądasz ale moim zdaniem marynarka rozpięta i w sukieneczce jak sexy ja nie wiem czy mąż tak Ci pozwoli wyjść do ludzi bo mój by mi ją schował gdzieś na bank
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:54   #1285
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
no wszystko mozliwe ,ale i tak się ciesze że radzi sobie z tym moim ciemnym odrostem .Przy syosie miałam marchewkowy odrost a poziom farbki też 9 i też perłowy kolor a jednak nie radził sobie

ale co do londy to jak umyje głowe to nie rzuca się tak fes w oczy ten odrost ,ale na drugi dzień zdjęcia z dzisiaj juz widać i to bardzo.
a jak fryzurka? dużo już włoski odrosły po ostatnim cięciu?
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:54   #1286
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

Snowwhite
Jaki masz poziom swoich naturalnych?
Ajj tam z billboardu od razu.. żeby zdrowe były!
I tak rozpaczam za swoimi włosami :< po cholerę ich tyle ścinałam!

!
tak z 7 średni blond a włosy odżyją spokojnie trzeba czasu
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 16:58   #1287
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

novelove odrosną
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:01   #1288
oluniaolunia92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć dziewczyny , piszę tutaj bo domyślam się że macie już spore doświadzczenie w farbowaniu na blond / rozjasnianiu. Wiec mam pytanie odnośnie ochłodzenia koloru - zależy mi na tym żeby kolor nie był złoty , tylko popielaty. wiem , że było sporo takich wątków zakladanych ale nigdzie nie dowiedziałam się czy te preparaty dają trwały efekt? czy do kilku myć? Pozdrawiam
oluniaolunia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:07   #1289
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez oluniaolunia92 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny , piszę tutaj bo domyślam się że macie już spore doświadzczenie w farbowaniu na blond / rozjasnianiu. Wiec mam pytanie odnośnie ochłodzenia koloru - zależy mi na tym żeby kolor nie był złoty , tylko popielaty. wiem , że było sporo takich wątków zakladanych ale nigdzie nie dowiedziałam się czy te preparaty dają trwały efekt? czy do kilku myć? Pozdrawiam
możesz kupić sobie płukankę czy szampon ale efekt i tak jest od mycia do mycia możesz też kupić toner wtedy efekt jest do iluś tam myć
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-17, 17:11   #1290
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Cześć blondasy
Pojechałam w końcu po tą farbę iii wzięłam... majirel 10,21 dam jej szanse może nie będzie się tak wypłukiwać jak matrix a jest w podobnej tonacji a o to mi chodziło



hmm a ja do tamtego nie chodzę, choć też blisko mam za to obcykany mam ten na Chmielnej, naprzeciwko smyka i ten w carrefourze w centrum



ja też jutro farbuję



a ja mam i w nosie i brodzie i jest ok, nie jest za dużo jakoś brzydko ale ja wszędzie mam takie kikutki malutkie, w nosie złotą kuleczkę a w brodzie malutką cyrkonie



to dobrze, że już lepiej



ja myje zawsze ale jak się lepiej poczuje lub musze wyjśc, np do lekarza



jak dobrze, że z synkiem wszystko dobrze dzielny maluch



no jest duuuuużo lepiej troche nierówności widać ale już coraz bliżej jednolitego kolorku



ja jestem za londą ale zwiększ oksy



no no jaka Pani prezes Bardzo ładnie wyglądasz ale moim zdaniem marynarka rozpięta i w sukieneczce jak sexy ja nie wiem czy mąż tak Ci pozwoli wyjść do ludzi bo mój by mi ją schował gdzieś na bank
o to fajnie że nowa farbka do testowania trzymam kciuki żeby wyszło pięknie
a co do londy to właśnie tak zrobie sama jestem ciekawa efektu końcowego
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a jak fryzurka? dużo już włoski odrosły po ostatnim cięciu?
troszke podrosły i zaczęły szaleć muszę po myciu i suszeniu lekko lokówką podręcić te krótsze boki bo jak tego nie zrobie to mam wszystkie wywinięte w drugą strone a tego nie lubie zmierze je jutro po farbce i suszeniu i zobaczę ile śmignęły przez miesiąc
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:11.