Kremy do depilacji - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-17, 14:50   #61
Cereal1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 150
Kremy do depilacji

Szukalam watkow na ten temat, ale nie znalazlam odpowiedzi na moje pytanie. Moze po prostu nie umiem dobrze szukac?
Ale mniejsza o to.

Mam pytanko do was kochane dziewczynki. Czy macie jakies doswiadczenie z kremami do depilacji? Jak one dzialaja? Czy wloski sa faktycvznie wydepilowane, czy tylko ogolone, ale bez uzycia "nozy"?
Szukam czegos co pomoglo by mi pozbyc sie wlosow na troche dluzszy czas, bo czesto wyjezdzam a na wyjazdach nie zawzze mam warunki do ogolenia nog albo pach
Robi sie cieplo wiec juz teraz zaczynam szukac czegos co daloby dluzszy niz golarka efekt.
Mam depilator, ale nie lapie wszystkich wloskow a czesc urywa w polowie i nogi nie sa gladkie....choc musze przyznac ze jak posiedze nad tym dluzej to nogi sa jako tako znosne przez najblizsze 2 tygodnie. Wloskow nie widac, ale czuc te, ktorych nie zlapal depilator.

Co do pach - kilka razy wydepilowalam je w akcie desperacji, ale to troche masochistyczne bylo, wiec wolal;abym cos lagodniejszego

Znacie jakies dobre sposoby?
Cereal1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 23:51   #62
Nushi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 239
Dot.: Kremy do depilacji

Myślę żeby nie zdenerwować moderatorów powinnaś to poczytać
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=60465

Ja skrótowo..
1.krem działa tak samo jak golarka(tylko nie ucina włosów a rozpuszcza przy skórze) a jeszcze może powodować uczulenie
2.Najlepsza metoda jeśli chodzi o długość efektu gładkich nóg to wosk,depilator(może Twój jest kiepski albo niedokładnie depilujesz),pasta cukrowa..ale o tym dużo jest(adres wyżej)

powodzenia
Nushi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-02, 15:23   #63
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Kremy do depilacji

Moze ktos z was wie gdzie mozna znalezc balsam (lub zel) PO depilacji Delia Satine?
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 10:58   #64
Cadd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Kremy do depilacji

Jakiś czas temu kupiłem mojej pannie depilator Brauna (dokładnie 7781), ma on mnóstwo różnych nasadek, więc można go używać do każdej części ciała. Ale po wypróbowaniu, okazuje się że nadaje się tylko do nóg Próbowała wydepilować pachy, ale lekkie przyłożenie sprawiło jej taki ból, że nie zdecydowała się kontynuować. Trochę żal, żeby depilator z takimi możliwościami się marnował, dlatego chciałem spytać, czy istnieje taki krem, który najpierw osłabia cebulki, dzięki czemu późniejsze ich wyrywanie przez depilator, byłoby mniej bolesne? Myślałem, że może Ant egg oil cream jest odpowiedzią, ale z tego co czytam, to najpierw trzeba wydepilować, a to nie wchodzi w rachubę...
Cadd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-13, 10:38   #65
kasiazielonooka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Question kremy do depilacji Revital hair remover ich skutecznosc....

kobietki ktora z was uzywala tego kremu...Revital hair....jego cena jest ok.80zl. ....czy dziala on podobnie jak pozostale kremy do depilacji....bo jesli tak to jego cena jest zbyt wysoka(czy wloski odrastaja z opoznieniem ?....).....prosze o informacje dziekuje
kasiazielonooka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 09:49   #66
bassienkaw
Zakorzenienie
 
Avatar bassienkaw
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: wcześniej Mysłowice, teraz Jaworzno
Wiadomości: 12 812
Dot.: Kremy do depilacji

A ja bardzo lubię z Bielandy Vanitę... krem do depilacji - super i nie drogi
__________________
Mama: Łucji i Julii

90 - 86 - 82- 78 - 74 - 70 -66 -61 - 60

Moja historia odchudzania






bassienkaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 14:15   #67
manymanyways
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 823
Dot.: Kremy do depilacji

odswiezam, bo mam pytanie. Na opakowaniu Veeta jest napisane zeby nie depilowac skory ze znamionami, bliznami itp. U mnie sytuacja jest taka, ze mam na lydkach blizny po maszynce i przebarwienia po wrastajacych wloskach (a takze zapaleniu mieszkow wlosowych z zeszlego lata), do tego mam pieprzyki (ale nie jakies wypukle czy cos). Czy nie moge w takiej sytuacji uzywac kremu do depilacji? bo tak jakby pokonczyly mi sie opcje jak moge jeszcze usuwac wlosy na nogach.
manymanyways jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:04.