co z tamponem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-10, 19:10   #1
_ona_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Unhappy

co z tamponem...


Witam wszystkich, mam maly problem i prosze o pomoc... Wczoraj razem z moim chlopakiem kochalismy sie a stalo sie to tak szybko ze nie pamietam czy wyjelam wczesniej tampon. Czy jest mozliwe ze zostal on wepchniety dalej jesli nie wyjelam go wczesniej?
_ona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:13   #2
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: co z tamponem...

jak można nie wiedzieć, czy się wyjęło tampon? Jestem przekonana, że poczułabyś, że coś jest nie tak. A chłopak nie czuł, że coś popycha? Albo, że nie może wejść w Ciebie?

Masakra, niech te ferie się skończą.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:16   #3
_ona_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: co z tamponem...

wiesz co , to sie tak szybko stalo ze poprostu nie pamietam, mam totalne zacmienie!
_ona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:29   #4
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: co z tamponem...

Ale tu nie chodzi nawet o pamiętanie! Naprawdę nic nie czujesz? Skoro wkładasz tampon, to chyba nie masz problemu z włożeniem palca do pochwy i sprawdzenia czy on tam jest? Przecież do macicy Ci go nie wepchnął, także powinnaś go wyczuć (jeśli jest).

To chyba kolejna prowokacja, bo nie wierzę, że można być aż tak głupią.

Jeśli to nie jest jakaś podpucha, to radzę Ci, żebyś szybko sprawdziła czy faktycznie on w Tobie nie siedzi, bo piszesz, że wczoraj się kochałaś, a to może grozić TSS (wstrząs toksyczny).

Edytowane przez Black Rainbow
Czas edycji: 2010-02-10 o 19:33
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:32   #5
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi nawet o pamiętanie! Naprawdę nic nie czujesz? Skoro wkładasz tampon, to chyba nie masz problemu z włożeniem palca do pochwy i sprawdzenia czy on tam jest? Przecież do macicy Ci go nie wepchnął, także powinnaś go wyczuć (jeśli jest).

To chyba kolejna prowokacja, bo nie wierzę, że można być aż tak głupią.

Jeśli to nie jest jakaś podpucha, to radzę Ci, żebyś szybko sprawdziła czy faktycznie on w Tobie nie siedzi, bo piszesz, że wczoraj się kochałaś, a to może grozić TSS (wstrząs toksyczny).
Hmmm, w wakacje też coś takiego było ;p
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:37   #6
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: co z tamponem...

To musi być ściema, nie wierzę, że chłopak nic nie poczuł, że penis mu się nie zaplątał w sznureczek i że ona od wczoraj nie poszła do łazienki i nie sprawdziła czy tampon w niej został.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 19:41   #7
_ona_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: co z tamponem...

to nie jest sciema... poprostu wkrecil mi sie chory film i dlatego pytam bo palcem juz sprawdzalam, a chcialam sie tylko upewnic czy nie da sie go gdzies glebiej wepchnac tak ze nawet palcem nie wyczuje...
_ona_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 20:05   #8
Not For Everybody
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 88
Dot.: co z tamponem...

no oczywiście że się da nie wiedziałaś o tym ?! pochwa jest jak dziura ozonowa... raz coś wkładasz i już nigdy można tego nie odnależć... Gratuluje kreatywności ;P
Not For Everybody jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:40   #9
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: co z tamponem...

brak mi słów...
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 20:59   #10
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: co z tamponem...

1. tampon da sie wyczuc palcem
2. wystaje sznureczek

jak to mozliwe ze nie wyczuliscie tego tamponu?.... NO JAK?!
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 21:36   #11
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: co z tamponem...

Prowokacja

Ja kiedyś miałam taką sytuację, że podczas pettingu tampon "zaginął", tzn. nie mogłam znaleźć sznureczka bo sam tampon został wepchnięty głęboko. Bolało. Nie wierzę, że byś tego nie poczuła.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 21:36   #12
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: co z tamponem...

namietnosc ich przymroczyla
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 22:01   #13
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Prowokacja

Ja kiedyś miałam taką sytuację, że podczas pettingu tampon "zaginął", tzn. nie mogłam znaleźć sznureczka bo sam tampon został wepchnięty głęboko. Bolało. Nie wierzę, że byś tego nie poczuła.
Zawsze mnie to zastanawia... jakim cudem sznureczek moze "zniknąć" xDD przeciez jest dlugii... i wystaje na zewnatrz.. ; d
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 22:03   #14
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: co z tamponem...

Uwierz, że może. I nie ma znaczenia czy jest długi czy krótki, po prostu facet może łatwo wsunąć go do środka nawet o tym nie wiedząc.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:10   #15
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Dziewczyny, ciesze sie, ze znalazlam taki temat, i to swiezy.
Rano uzylam tamponu, przed chwileczka chcialam zmienic, i zonk.
Ja dla odmiany wiem z pewnoscia, ze go mialam, mam dosc obfite krwawienia, gdybym nie wlozyla, bylabym do tej pory pobrudzona po kostki.
Nie wyczuwam go palcem tzn. spokojnie wyczuwam szyjke, i ten tampon jakby tez, ale przez sluzowke, jakby byl - w srodku ???
Ja jestem daleka od prowokacji. Jestem przerazona. Od kilkunastu lat stosuje tampony, nieraz zdarzylo sie, ze tampon wsunal sie glebiej niz zwykle, ze uciekl sznureczek - ale nigdy dotad nie przezylam czegos takiego. Czegos, czemu sama fizjologia chyba przeczy . Czy mam poczekac, potem po pracy spokojnie sprobowac go "wyprzec" w domu, czy co robic? To jest jakis obled. Poradzcie, bo poki co i tak jestem uziemiona do popoludnia
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:28   #16
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

idz do wc, deske obloz pozadnie papierem toaletowym usiadz i mocno przyj. musi wyjsc.
Nie zostawiaj go do popoludnia, pozniewaz nasiaknie, zrobi sie duzy i mozesz miec problem z wyciagnieciem.

sama mam teraz okres i tampon, ide sprawdzic czy u mnie wszystko ok

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2010-02-11 o 11:36
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:45   #17
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Jagoda, dzieki za wsparcie - sprobuje. Zdenerwowalam sie jak rzadko. W dodatku jestem w pracy i to malo komfortowe otoczenie, choc toalet pod dostatkiem. Na pewno mam problem, chocby dlatego, ze nie mam przy sobie ani kasy ani podpasek, tylko stringi na tylku i tampony na zmiane - wiec bardzo plytko uzylam drugiego, bo ten pierwszy zaczal przemakac - wiec to znaczy, ze musi byc naprawde gleboko, chce mi sie ryczec ze strachu, stara baba, a taka kretynska wpadka . Ide. Normalnie koniec z tamponami jesli wyjde bez szwanku z tej sytuacji
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 11:52   #18
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

tylko spokojnie, przeciez nie wyparowal. na pewno dasz rade. spokojnie oddychaj i przyj. kurde czuje sie jak akuszerka
poslizg, ze tak powiem jest, wiec na pewno wyciagniesz
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:02   #19
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

A ja sie czuje jak u akuszerki .
Nici z tego, niestety, nie moge go zlapac palcami, wyczuwam jakby za warstwa miesni i sluzowki tylko, nic bezpozrednio, tylko taka gula Boze slodki, no przeciez chyba nie wszedl zupelnie do srodka, przeciez to jest niemozliwe, ani go szczegolnie nie pchalam, ani sie nie seksilam ani zupelnie nic!!
Nie wiem, czy to ma znaczenie, ze urodzilam dwoje dzieci, wiec moze mam te szyjke na tyle elastyczna, ze byla taka mozliwosc jedna na milion?!... Przeciez ujscie szyjki podczas okresu jakos sie rozszerza... czy to w ogole mozliwe?? co za schizy
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 12:03   #20
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Ale tu nie chodzi nawet o pamiętanie! Naprawdę nic nie czujesz? Skoro wkładasz tampon, to chyba nie masz problemu z włożeniem palca do pochwy i sprawdzenia czy on tam jest? Przecież do macicy Ci go nie wepchnął, także powinnaś go wyczuć (jeśli jest).

To chyba kolejna prowokacja, bo nie wierzę, że można być aż tak głupią.

Jeśli to nie jest jakaś podpucha, to radzę Ci, żebyś szybko sprawdziła czy faktycznie on w Tobie nie siedzi, bo piszesz, że wczoraj się kochałaś, a to może grozić TSS (wstrząs toksyczny).
To samo pomyślałam.
Ja piernicze, ręce mi opadły!
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:07   #21
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

o cholerka
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:13   #22
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Ide do toalety, chce mi sie plakac i juz mnie wszystko z nerwow boli, caly brzuszek
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:29   #23
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

Telefon Zaufania dla Kobiet, tel. 226359392 zadzwon moze tutaj, albo
(022) 654-0-200 pogotowie antykoncepcyjne(rowniez- jesli Wystąpiła jakaś inna pilna potrzeba uzyskania pomocy ginekologicznej, położniczej lub seksuologicznej)

Ryje w internecie, czy tak sie moze zdarzyc jak przypuszczasz. Z tego co widze jest jedna szansa na milion milionow
Zwolinij sie z pracy i idz do szpitala.

---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

a moze jest gdzies z boku? w czasie okresy wszystko jest rozpulchnione, moze sie cwaniak gdzies schowal, ulozyl w poprzek?

Edytowane przez Jagoda1982
Czas edycji: 2010-02-11 o 12:24
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 12:46   #24
Grandiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 23
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez _ona_ Pokaż wiadomość
Witam wszystkich, mam maly problem i prosze o pomoc... Wczoraj razem z moim chlopakiem kochalismy sie a stalo sie to tak szybko ze nie pamietam czy wyjelam wczesniej tampon. Czy jest mozliwe ze zostal on wepchniety dalej jesli nie wyjelam go wczesniej?


Że sie tak wyrażę , ręce i cycki opadają
__________________
...Brzczelnie emanuje ze mnie szczęście...
Grandiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:00   #25
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Jagoda
Dzwonilam do mojego (mojego - haha, ostatnia wizyta w ostatniej ciazy, sto razy mnie juz zapomnial!) lekarza, ale ma przerwe w rejestracji. Postaram sie wbic do niego bez czekania, dzis lub najdalej jutro skoro swit.
Wiesz co, moze bym tak podejrzewala jak piszesz, ale nie - obmacalam sie gruntownie jeszcze raz i najwyrazniej on tam siedzi, wessany, bosz jak to brzmi przepraszam, ze tak sie wyszczegolawiam, ale jesli ktokolwiek sobie kiedykolwiek badal szyjke macicy, np. stosujac NPR, to moze sobie wyobrazic, jak to czuc - no mega gula w srodku, przy parciu troszke sie otwiera, ale co jak co - palcow tam przeciez nie wlozysz, ani czubka palca. Cholera jasna mac. Nie chce jechac na pogotowie, jak znam zycie bede tam kwitnac szesc godzin, i jeszcze cos mi uszkodza, a ja chcialam pomalu planowac dzidziusia ostatniego poczekam na popoludniowa rejestracje, juz nie wiem, czy mnie boli z nerwow czy przez to utkniecie
Edit: Bardzo Ci dziekuje za pomoc i powazne podejscie do tematu pisanie choc troszke odstresowuje, choc to marny srodek zaradczy

Edytowane przez Oliath
Czas edycji: 2010-02-11 o 13:02
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:01   #26
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ciesze sie, ze znalazlam taki temat, i to swiezy.
Rano uzylam tamponu, przed chwileczka chcialam zmienic, i zonk.
Ja dla odmiany wiem z pewnoscia, ze go mialam, mam dosc obfite krwawienia, gdybym nie wlozyla, bylabym do tej pory pobrudzona po kostki.
Nie wyczuwam go palcem tzn. spokojnie wyczuwam szyjke, i ten tampon jakby tez, ale przez sluzowke, jakby byl - w srodku ???
Ja jestem daleka od prowokacji. Jestem przerazona. Od kilkunastu lat stosuje tampony, nieraz zdarzylo sie, ze tampon wsunal sie glebiej niz zwykle, ze uciekl sznureczek - ale nigdy dotad nie przezylam czegos takiego. Czegos, czemu sama fizjologia chyba przeczy . Czy mam poczekac, potem po pracy spokojnie sprobowac go "wyprzec" w domu, czy co robic? To jest jakis obled. Poradzcie, bo poki co i tak jestem uziemiona do popoludnia
Rozumiem, że chciałaś zmienić tampon i nie możesz go wyjąć, ale co się stało ze sznureczkiem? Urwał się? Bo chyba niemożliwe jest, że podczas chodzenia/siedzenia wepchnęłaś go do pochwy.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:14   #27
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
Jagoda
Dzwonilam do mojego (mojego - haha, ostatnia wizyta w ostatniej ciazy, sto razy mnie juz zapomnial!) lekarza, ale ma przerwe w rejestracji. Postaram sie wbic do niego bez czekania, dzis lub najdalej jutro skoro swit.
Wiesz co, moze bym tak podejrzewala jak piszesz, ale nie - obmacalam sie gruntownie jeszcze raz i najwyrazniej on tam siedzi, wessany, bosz jak to brzmi przepraszam, ze tak sie wyszczegolawiam, ale jesli ktokolwiek sobie kiedykolwiek badal szyjke macicy, np. stosujac NPR, to moze sobie wyobrazic, jak to czuc - no mega gula w srodku, przy parciu troszke sie otwiera, ale co jak co - palcow tam przeciez nie wlozysz, ani czubka palca. Cholera jasna mac. Nie chce jechac na pogotowie, jak znam zycie bede tam kwitnac szesc godzin, i jeszcze cos mi uszkodza, a ja chcialam pomalu planowac dzidziusia ostatniego poczekam na popoludniowa rejestracje, juz nie wiem, czy mnie boli z nerwow czy przez to utkniecie
Edit: Bardzo Ci dziekuje za pomoc i powazne podejscie do tematu pisanie choc troszke odstresowuje, choc to marny srodek zaradczy
Nie ma za co
W sumie masz racje, na pogotowiu wiadomo jak jest...ble
sprobuj tak jak piszesz popoludniu dostac sie do ginekologa
Daj znac czy co z tym obcym i uszy do gory
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:19   #28
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Black Rainbow Pokaż wiadomość
Rozumiem, że chciałaś zmienić tampon i nie możesz go wyjąć, ale co się stało ze sznureczkiem? Urwał się? Bo chyba niemożliwe jest, że podczas chodzenia/siedzenia wepchnęłaś go do pochwy.
No i to mnie zastanawia, to byl OB z dlugim mocnym sznureczkiem. Moze sie obkrecil. Mimo wszystko, bardziej mnie zastanawia jakim cudem bez zewnetrznej ingerencji typu pchanie czy wciskanie, caly tampon przedostal sie z pochwy GDZIE INDZIEJ - droga jedna, ale mam wewnetrzny opor zeby nawet o tym myslec, a co dopiero mowic - bo to niedorzeczne, kuriozalne i poniekad raczej niemozliwe, a sie stalo
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:29   #29
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez Oliath Pokaż wiadomość
No i to mnie zastanawia, to byl OB z dlugim mocnym sznureczkiem. Moze sie obkrecil. Mimo wszystko, bardziej mnie zastanawia jakim cudem bez zewnetrznej ingerencji typu pchanie czy wciskanie, caly tampon przedostal sie z pochwy GDZIE INDZIEJ - droga jedna, ale mam wewnetrzny opor zeby nawet o tym myslec, a co dopiero mowic - bo to niedorzeczne, kuriozalne i poniekad raczej niemozliwe, a sie stalo
Trudno mi uwierzyć w to co piszesz !! ! ! i nadal w to niedowierzam ale koniecznie opowiedz nam jak ta sytuacja się skończy !!!!!!!
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-11, 13:55   #30
Oliath
Zakorzenienie
 
Avatar Oliath
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 015
Dot.: co z tamponem...

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
Trudno mi uwierzyć w to co piszesz !! ! ! i nadal w to niedowierzam ale koniecznie opowiedz nam jak ta sytuacja się skończy !!!!!!!
Czuje sie jak idiotka piszac takie podejrzenia. W zyciu nie powiem tego lekarzowi przez telefon - ani tym bardziej pani w rejestracji - powiem tylko, ze to nagly wypadek i bardzo powazny. Ja sama w to nie wierze, dziewczyny, i na pewno dam Wam znac jutro, co i jak. Nigdzie w necie nie wygooglalam takiego przypadku i jesli mi sie to przytrafilo, to jestem jakas ulomna chyba. Podkreslam, ze nie pchalam ani za gleboko, ani na sile, ani zadna, brzydko mowiac, rozklepicha ze mnie - mam wszystko szczuple i waskie kosci i w ogole, a tampon byl w rozmiarze super, bo jak pisalam, mam dosc obfite okresy, szczegolnie w pierwszych dniach.
Z tego wszystkiego mam wrazenie, ze brzuszek mi puchnie, czuje sie jak zakorkowana butelka, i w dodatku naczytalam sie o wstrzasie toksycznym - az mam dreszcze. Moja mama zmarla na sepse.
Jeszcze kwadrans i dzwonie do rejestracji
Oliath jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:49.