czy tylko ja nie cierpie sylwestra? - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 21:03   #211
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Nie lubię Sylwestra w swoim 20 letnim życiu AŻ jednego Sylwka spędziłam poza domem Z czego się miałam cieszyć? że nie miałam TŻta,że znajomi bawili się w swoich ścisłych gronach? Na szczęście w tym roku szczęście się do mnie (chyba) uśmiechnie i spędzę tę noc z Tżtem
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 21:54   #212
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

a ja czasem lubię, czasem nie. w większości lubię, bo spotykam się wtedy z gronem moich znajomych i jesteśmy wszyscy razem o co trudno w inne dni no i ja traktuję koniec roku jako specyficzny przełom; nakręcam zegarek i startuję od zera
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 22:20   #213
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Sylwester znowu nadchodzi...
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-22, 06:28   #214
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Nie dość, że nie lubię Sylwestra, to jeszcze dostałam trzy zaporszenia od znajomych - nie mam pojęcia jak się z tego wykręcić, żeby nikogo nie urazić. A nikt nie ogarnia, że można nie lubić tego dnia!

Najchętniej zostałabym w domu z jakąś książką czy filmem, później w nocy wybrała się na spacer z psem po parku i napiła się z mamą szampana (bo go uwielbiam ) zamiast iść na imprezę i pół nocy pilnować tych, którzy przesadzili z alkoholem.
ciężkie zadanie przede mną...
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 20:19   #215
Wisniowy sadek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: różnie bywa :)
Wiadomości: 449
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez rosiek Pokaż wiadomość
Nie dość, że nie lubię Sylwestra, to jeszcze dostałam trzy zaporszenia od znajomych - nie mam pojęcia jak się z tego wykręcić, żeby nikogo nie urazić.

Może udawaj chorą ? Ja już kilkakrotnie wyłgałam się w ten sposób z imprezy na którą nie miałam najmniejszej ochoty
Wisniowy sadek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 22:15   #216
MilkyShake
Raczkowanie
 
Avatar MilkyShake
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z łóżka :)
Wiadomości: 222
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Nieładnie, ale przyznam się, że postanowilam w tym roku udawać chorą.
Każdy mój Sylwester (nie licząc jednego, który był spedzony poza Polską) okazywał się totalną klapą. Zawsze trafiał się delikwent pijący na umór, a to ktoś się struł.

I cholera w tym roku powiedziałam basta! Dostałam kilka zaproszeń, ale będe się migać jak mogę. Wolę te spontaniczne imprezy, które nie są zależne od kalendarza.
I w sumie muszę przyznać, że w Sylwestra robi mi się jakoś smutno. Że to minął kolejny rok, jakoś mimowolnie robię podsumowania, wpadam w melancholie rozmyślam, rozmarzam się ...
MilkyShake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 09:10   #217
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Ja nawet nie pamiętam kiedy ostatnio spędziłam sylwestra na jakiejś imprezie. Niby zaproszenia były, ale takie jakieś wymuszone i towarzystwo raczej "nie moje". Zazwyczaj spędzałam sylwestra w trzy- a nawet dwuosobowym gronie przyjaciół. W tym roku zapowiada się, że będę siedziała w domu z rodzicami, ale jakoś nawet nie dbam o to. I też niby mam jakieś zaproszenie, ale chęci niewiele. Mam nadzieję, że nie staję się odludkiem
We mnie sylwester też wyzwala jakieś dziwne uczucia melancholii, zamyślenia. Bo przecież minął kolejny rok, bo niby tak wiele się zmienia, ale i tak wszystko jest podobne. I choć czasem nachodzą mnie chwile smutku, że nie mam super towarzystwa, z którym spędzę szaloną sylwestrową noc i będę się bawić do białego rana, to zaraz potem stwierdzam, że wcale nie jest najgorzej. Obym w tym roku również była zadowolona. (o ile da się być zadowolonym, że czas tak szybko płynie i kolejny rok mija bezpowrotnie... )
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 12:48   #218
Olaalla
Zadomowienie
 
Avatar Olaalla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 684
GG do Olaalla
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Też nie przepadam za sylwestrem i tym "przymusem" zabawy. Od początku grudnia ciągle tylko słyszę pytania, co robię na sylwestea i to zdziwienie, że jak to nie mam jeszcze planów, przecież to tylko dwa tygodnie! No a cóż, ja planowac nie lubię w ogóle, a co dopiero sylwestra.Wolę spędzić spokojniej w domu, w małym, zaufanym gronie niż latac po imprezach i klubach, gdzie zazwyczaj liczy się, kto ile wypije. Nie moje klimaty, nie moje towarzystwo.
A i mnie częściej łapie refleksyjny nastrój niż do zabawy. Bawić się mogę codziennie A symboliczna okazja, żeby przemyśleć mijający rok tylko raz do roku
Olaalla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 13:20   #219
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez kasiekasiek Pokaż wiadomość
Ja nawet nie pamiętam kiedy ostatnio spędziłam sylwestra na jakiejś imprezie. Niby zaproszenia były, ale takie jakieś wymuszone i towarzystwo raczej "nie moje". Zazwyczaj spędzałam sylwestra w trzy- a nawet dwuosobowym gronie przyjaciół. W tym roku zapowiada się, że będę siedziała w domu z rodzicami, ale jakoś nawet nie dbam o to. I też niby mam jakieś zaproszenie, ale chęci niewiele. Mam nadzieję, że nie staję się odludkiem
We mnie sylwester też wyzwala jakieś dziwne uczucia melancholii, zamyślenia. Bo przecież minął kolejny rok, bo niby tak wiele się zmienia, ale i tak wszystko jest podobne. I choć czasem nachodzą mnie chwile smutku, że nie mam super towarzystwa, z którym spędzę szaloną sylwestrową noc i będę się bawić do białego rana, to zaraz potem stwierdzam, że wcale nie jest najgorzej. Obym w tym roku również była zadowolona. (o ile da się być zadowolonym, że czas tak szybko płynie i kolejny rok mija bezpowrotnie... )
mam to samo. na imprezie spędziłam sylwestra dwa razy - raz mnie okradli, za drugim razem 90% gości stanowili znajomi mojego ex, którzy "stali za nim murem", więc zwinęłam się po 2 godzinach.
w tym roku znów zostaję w domu. miałam iść do przyjaciółki mojej i TŻa, która organizuje posiadówę w domu, ale zażyczyła sobie 50zł od osoby i butelkę wódki od pary, a my z TŻem nie pijemy, więc to trochę za dużo - TŻ najprawdopodobniej pójdzie sam.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 13:40   #220
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
mam to samo. na imprezie spędziłam sylwestra dwa razy - raz mnie okradli, za drugim razem 90% gości stanowili znajomi mojego ex, którzy "stali za nim murem", więc zwinęłam się po 2 godzinach.
w tym roku znów zostaję w domu. miałam iść do przyjaciółki mojej i TŻa, która organizuje posiadówę w domu, ale zażyczyła sobie 50zł od osoby i butelkę wódki od pary, a my z TŻem nie pijemy, więc to trochę za dużo - TŻ najprawdopodobniej pójdzie sam.
Że co? 50zl. od osoby? Zero klasy. To już tak ciężko pogadać i powiedzieć np.:Ty przynieś sałatkę, Ty to,a Ty tamto +każdy wiadomo,że przyniesie alkohol i jakiś sok. Masakra,kto w ogóle na takie pomysły wpada. Chyba,że to impreza z zamówionym cateringiem
I dlaczego tż pójdzie sam?!
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 13:48   #221
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez moooniaaaa Pokaż wiadomość
Że co? 50zl. od osoby? Zero klasy. To już tak ciężko pogadać i powiedzieć np.:Ty przynieś sałatkę, Ty to,a Ty tamto +każdy wiadomo,że przyniesie alkohol i jakiś sok. Masakra,kto w ogóle na takie pomysły wpada. Chyba,że to impreza z zamówionym cateringiem
I dlaczego tż pójdzie sam?!
no właśnie, za 50zł to można wypaśne żarcie kupić...i jeszcze butelka wódki od pary - zupełnie nie zrozumiałam, co ona chce za te 5 dych kupić.
poinformowała nas, że to zrzuta na alko (ale właściwie jako alko, skoro podstawowy składnik każdego drina każdy też ma przynieść sam), paluszki&chipsy (Tak tak, nie będzie nic ciepłego do jedzenia, nawet głupiej mrożonej pizzy), picie bezalkoholowe (ale ile każdy wypije - 2 litry? to daje max 8zł na osobę) oraz sztuczne ognie, z których po 2 dniach zrezygnowała (ale kwota się nie zmniejszyła).
TŻa chcę wysłać samego, żeby zobaczył, jaka "fantastyczna impreza" - jest obecnie trochę obrażony, że nie idę więc powiedziałam mu, żeby szedł sam, to się będzie dobrze bawił

(dziwić się, że nie lubię sylwestra, jak miałabym zapłacić tyle hajsu za siedzenie w domu)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 14:34   #222
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Nie lubię. Zwykle spędzam w domu, jak każdy inny dzień i tylko te badziewne fajerwerki mnie wkurzają W tym roku jadę do koleżanki, zawsze to okazja, bo normalnie moje towarzystwo nie robi niestety imprez....
A po szampanie boli mnie głowa, będę pić piwo.
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 15:47   #223
odada
Rozeznanie
 
Avatar odada
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 958
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Nie znoszę Sylwestra. Bo jest zimą, a ja nie lubię zimy, nie mówiąc już o ubieraniu w tę okropną porę roku krótkich sukieneczek na ramiączkach z cekinami czy sandałków na szpileczce
Poza tym większość sylwestrów na jakich byłam to były kompletnie niewypały i prawie zawsze byłam potem mega chora. W tamtym roku siedzieliśmy z TZ w domu, w tym on chciał gdzieś isć ale wszystkie oferty takie drogie, plus nocleg (bo w mojej miejscowosci nic nie ma) wiec wyglada na to ze i tegoroczna sylwestrowa noc spedzimy w cieplutkim domku
odada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 15:52   #224
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Ja tam lubie Sylwestra
ale miałam okres w życiu, że nie lubiłam. Jednak ostatnie sylwki były fajne więc zmieniłam zdanie
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 17:29   #225
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Ja nie tyle nie lubię co nie rozumiem czemu ludzie dziwnie reagują na wiadomość, że spędzamy ten dzień z TŻ we dwojeTo serio takie dziwne?
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 18:12   #226
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Nie cierpię sylwestra i nie rozumiem tego parcia, że trzeba się w ten dzień bawić.
Ten rok był beznadziejny, następny mnie przeraża, po co mam udawać, że jestem z tego powodu szczęśliwa?
Wolę spędzić go przy dobrym filmie, albo jeszcze lepiej: przespać. Choć mam nadzieję, że w tym roku na wizażu znów będzie impreza z polsatem tudzież jedynką
Zresztą nawet jakbym chciała gdzieś wyjść to nie mam gdzie
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."

Edytowane przez veronicas15
Czas edycji: 2010-12-25 o 18:13
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 19:49   #227
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Ja nie tyle nie lubię co nie rozumiem czemu ludzie dziwnie reagują na wiadomość, że spędzamy ten dzień z TŻ we dwojeTo serio takie dziwne?

O to,to. Też mnie to dziwi niezmiernie. Dla mnie sylwester to zwykły dzień, owszem jakbym miała zaproszenie na imprezie w świetnym towarzystwie, to bym poszła (zwykle chodzę na fajne imprezy). Ale żeby rozpaczać z powodu braku melanżu, to nie.
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 20:07   #228
fashionaddicted
Zakorzenienie
 
Avatar fashionaddicted
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8 160
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez dzasminka Pokaż wiadomość
Ja nie tyle nie lubię co nie rozumiem czemu ludzie dziwnie reagują na wiadomość, że spędzamy ten dzień z TŻ we dwojeTo serio takie dziwne?
ja mam dokładnie tak samo.
Wielkie zdziwienie, że nie chcemy wielkiej imprezy, na której się schleją o 21 - ja nie piję wcale( mówię konkretnie o domówce na którą dostalismy z TŻ zaproszenie i wiem, że tka bedzie bo zawsze tak jest) dziękuję bardzo nie lubię sylwestra dla mnie to dzień jak codzień, ale szanuję tych, którzy chcą się wtedy bawić - a z drugiej stron słysze tylko słowa oburzenia i traktowania jak dziwoląga.
__________________
Krysia
fashionaddicted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 20:10   #229
marsi11
Zakorzenienie
 
Avatar marsi11
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 982
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez odada Pokaż wiadomość
Nie znoszę Sylwestra. Bo jest zimą, a ja nie lubię zimy, nie mówiąc już o ubieraniu w tę okropną porę roku krótkich sukieneczek na ramiączkach z cekinami czy sandałków na szpileczce
hm ....myslisz,ze byloby przyjemniej gdyby sylwester wypadał przy sredniej temperaturze +30?
no no
marsi11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-25, 20:24   #230
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

O Jeeeezu, nienawidzę Sylwestra. W ten dzień ogarnia mnie melancholia, refleksyjny nastrój, czyli wybitnie nieimprezowy.
W tym roku spędzam go sama z chłopakiem i uważam, że to najlepsze rozwiązanie. W swobodnym dwuosobowym gronie z najbliższą osobą, będę się mogła przytulać ile tylko chcę i będę się świetnie bawić, jestem tego pewna. Poza tym jestem "niedopieszczona", bo zostaliśmy zmuszeni przez jego studia do związku na odległość. On też najpierw planował, że może wróci na imprezę do Krk, a ostatecznie wyszło tak, że w obecnej sytuacji strasznie za sobą tęsknimy i chcemy każdą chwilę spędzać razem, gdy tylko wraca do domu.
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 20:50   #231
Mrs.
Zakorzenienie
 
Avatar Mrs.
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 3 710
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

tez nie lubie sylwestra
a spedzenie go we dwoje z tztem uwazam jak najbardziej za normalne
Mrs. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 21:15   #232
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez Mrs. Pokaż wiadomość
tez nie lubie sylwestra
a spedzenie go we dwoje z tztem uwazam jak najbardziej za normalne
taa, jakbym moim znajomym powiedziała, że tak z własnej woli chciałabym spędzić sylwestra... niestety wśród moich znajomych sylwester jest udany jedynie wtedy, gdy nie pamięta się nic od 22.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-25, 21:26   #233
Lemmy is God
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 854
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Cytat:
Napisane przez baby montana Pokaż wiadomość
taa, jakbym moim znajomym powiedziała, że tak z własnej woli chciałabym spędzić sylwestra... niestety wśród moich znajomych sylwester jest udany jedynie wtedy, gdy nie pamięta się nic od 22.

Może by warto znaleźć fajniejszych znajomych?
Lemmy is God jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 08:52   #234
malowanareggae
Raczkowanie
 
Avatar malowanareggae
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: kraków!
Wiadomości: 236
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Zależy jeszcze co do kogo jest normalne. Dla jednych siedzenie w domu, a dla drugich sylwester = impreza, oczywiście z %. Ale uważam, że spędzenie sylwestra we dwoje jest bardzo dobrym pomysłem. Zazdroszczę wam, też bym tak chciała...
malowanareggae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 09:14   #235
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Nie lubię przymusu zabawy
Ja na codzień do klubów nie chodzę bo mi się nie chce, to moje zdanie nie zmieni się tego jednego dnia w roku. Po za tym ceny chyba z kosmosu biora Bez problemu moge spedzić ten dzień w domu z Polsatem czy innym tefałenem ale w tym roku spędze go ze znajomymi na domówce w stałym gronie moich znajomych, wiec bedzie jak na codzień
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 12:10   #236
samantha87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 15
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Ja miałam iść z koleżankami na imprezę, nawet kupiłam bilet, ale zamierzam nie iść jednak i wymyślam wymówkę...Uważam, że będzie beznadziejnie, nie wiem, czemu się zgodziłam...
samantha87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 13:55   #237
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Witam wszystkich w tym wątku
Ja też się wyżalę...
Nie cierpię sylwestra... Co prawda rok temu spędziłam go z przyjaciółką i jej chłopakiem-fajnie było. Ale ja i tak tego dnia nienawidzę..
Chciałabym spędzić go z ukochaną osobą u boku -Tż-tem,ale żeby go jeszcze miała to byłoby dobrze... Koleżanki spędzają ten dzień ze swoimi Tż-tami,a mnie jak zwykle bierze szlag...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 14:06   #238
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Miałam mieć fajnego sylwestra w gronie kilku osób w moim ukochanym mieście, ale nie wypaliło. Współlokatorka chce urządzić sylwestra w naszym mieszkaniu, choć jestem do tego nastawiona sceptycznie - nie cierpię sprzątać po imprezach, zdarza się, że ktoś coś zniszczy, a goście do woli korzystają z rzeczy osobistych mieszkańców bez pytania.
Dlatego domówki zazwyczaj źle mi się kojarzą. Najchętniej przespałabym tą szaloną noc i nie wiem, czy tak nie zrobię.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 17:27   #239
Madziunia93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Sylwester jest mi obojętny, nie mogę powiedzieć, że go nienawidzę, ale też nie uwielbiam, może dlatego, że zwykle siedziałam sama w domu, dopiero w tym roku pierwszy raz idę na domówkę. Cieszę się, bo będą fajni ludzie, więc cała impreza również powinna być udana
Też nie rozumiem szału wokół tego dnia, trochę żenują mnie życzenia "szampańskiego i niezapomnianego sylwestra", może dlatego, że traktuję ten dzień normalnie - nie jestem nastawiona negatywnie: "Będę się źle bawić, bo nie lubię zabawy z przymusu", ale też nie czuje potrzeby bawienia się dobrze - nie chcę, to siedzę w domu i się nie denerwuję
Madziunia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 18:13   #240
Pluma_
Rozeznanie
 
Avatar Pluma_
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 528
Dot.: czy tylko ja nie cierpie sylwestra?

Może nie nie cierpię (), co jest mi obojętny. Ot, zwykły dzień, jak co dzień, tyle że niebo jest uroczo rozświetlone. Jak byłam mała uwielbiałam patrzeć na te rozbłyski i co chwilę krzyczeć 'łaaał'. Teraz już mnie to nie rusza i zwykle siedzę sobie spokojnie przed TV z rodzinką. Tak jest najprzyjemniej. W tym roku też prawdopodobnie tak go spędzę.
Pluma_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 11:01:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.