Jak zostać stewardessą? - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-15, 10:40   #4081
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez akirakana Pokaż wiadomość
Jak mnie wkurza, kiedy ktoś kto nigdy nie pracował jako CC mówi, że jesteśmy kelnerkami w powietrzu... Nie wiem dla jakeij linii lata ta pani ale chyba źle wybrała zawód bo moimi purserami zazwyczaj są ludzie z duuuużym doświadczeniem (nawet ponad 20 lat) i dalej kochają to co robią. Chcąc być stewardessą trzeba wiedzieć na co się człowiek pisze i że są plusy i minusy a nie stroić fochy po fakcie.

W kwestii zarobków- jesteś dobry, dużo latasz, nie narzekasz- zarabiasz sporo jak na polskie warunki.

Jeśli chodzi o pobyty, to głupoty piszesz. Jeśli twoja klientka lata do Stanów, to na pewno nie wraca od razu bez wolnego do domu, nie ma takiej opcji- prawo na to nie pozwala. Po locie musisz mieć wolne przynajmniej 12h lub tyle ile wynosił twój poprzedni czas pracy (pracy, nie sam nalot) więc w przypadku stanów jest to przynajmniej 14h w 4-5* hotelu ( to też regulują przepisy)

A co do kelnerek- jeśli się dasz tak traktować i dasz sobie wmówić, że od tego jesteś na pokładzie to twoja wina, ale nie chciałąbym latać z kimś, kto sam się w ten sposób postrzega, zapminając o tym, że nasza obecność na pokładzie ma służyć utrzymaniu bezpieczeństwa. Kurs w którym się uczestniczy oraz egzaminy dopuszczające do pracy, skupiają się praktycznie tylko na bezpieczeństwie i prawie lotniczym. I uwierz mi- pasażerowie to doceniają jeśli tylko im pozwolisz. Dzisiaj usłyszałam, że pani mi bardzo dziękuje, bo leciała pierwszy raz w życiu, była bardzo zestresowana, ale dzięki naszemu zachowaniu, temu, że tłumaczyliśmy jej wszystko co się dzieje, jak co działa i dlaczego, czuła się pewniej i BEZPIECZNIE. I własnie od tego są stewki- kawę serwujemy bo mamy dobre serduszka, i nie chcemy dać naszym paxom poumierać z pragnienia
zgadzam sie z Twoja opinia. Ja tylko napisalam, to co usłyszalam, wiec to nie moja opinia.

a co do "prawo na to nie pozwala" - oj, chciałabym zeby pracodawcy przestrzegali prawo...
Ale oczywiscie masz racje

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2012-05-15 o 10:41
ellish jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:19   #4082
akirakana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 27
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Twoja opinia. Ja tylko napisalam, to co usłyszalam, wiec to nie moja opinia.

a co do "prawo na to nie pozwala" - oj, chciałabym zeby pracodawcy przestrzegali prawo...
Ale oczywiscie masz racje
w przypadku prawa lotniczego jest trochę inaczej-żadna firma nie zaryzykuje utraty licencji nieprzestrzeganiem czasu pracy. A jeśli koleżanka lata atlantyki, to pewnie chodzi o LOT i to już w ogóle bzdura, że nie ma stayover'ów więc mam wrażenie, że po prostu wybrała złą profesję i teraz stara się zwalić winę na wszystko inne poza własnym błędem.

Edytowane przez akirakana
Czas edycji: 2012-05-16 o 02:15
akirakana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 16:15   #4083
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Kiedyś mieli tygodniowe layovery na Kubie .
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 22:46   #4084
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
to już masz wszystko wyjaśnione, dodałabym tylko w kwestii tych studentów zaocznych : nie mają szans dostać dłuższej umowy niestety. Można próbować na sezonówkę, ale licz się z tym, że jest ciężej a i zarobki odpowiednio mniejsze. Sama będę chyba próbowała w tym roku
Gdzie się coś szykuje oprócz wspominanej rekrutacji za 2 dni w wwie?
Ja znam laskę, która studiowała dwa kierunki, pracowała na połówkę etatu i jeszcze latała. Jak się chce to się wszystko da
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-16, 08:07   #4085
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Pewnie masz rację... Eh. Ja jestem załamana, chcę iść na jakąś rekrutację ale chyba nic teraz nie ma
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 15:28   #4086
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Tak naszła mnie ostatnio refleksja na temat języka obcego. Na jakim poziomie jest wasz język angielski? Czy w chwili rekrutacji np. rozumiałyście wszystko i z niczym nie miałyście problemu, potrafiłyście się dogadać prosty, podstawowym słownictwem, czy jeżeli pomijam czasami jakieś przedimki, używam ich źle, lub zamiast at mówie on, of itp - to znaczy, że moje zdolności są niewystarczające i się nie dogadam? Czy rozumiałyście tylko niektóre wyrazy i z kontekstu układałyście sobie logiczne zdanie? A może znałyście tylko zasób wyrażeń używanych w branży?
Piszcie, bo jak ktoś pisze komunikatywny, dobry, bardzo dobry, to ja w sumie nie wiem co to znaczy, jak kto pojmuje jego poziom. Teoretycznie jestem na poziomie B1 - i to też nic mi nie mówi
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 19:10   #4087
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Tak naszła mnie ostatnio refleksja na temat języka obcego. Na jakim poziomie jest wasz język angielski? Czy w chwili rekrutacji np. rozumiałyście wszystko i z niczym nie miałyście problemu, potrafiłyście się dogadać prosty, podstawowym słownictwem, czy jeżeli pomijam czasami jakieś przedimki, używam ich źle, lub zamiast at mówie on, of itp - to znaczy, że moje zdolności są niewystarczające i się nie dogadam? Czy rozumiałyście tylko niektóre wyrazy i z kontekstu układałyście sobie logiczne zdanie? A może znałyście tylko zasób wyrażeń używanych w branży?
Piszcie, bo jak ktoś pisze komunikatywny, dobry, bardzo dobry, to ja w sumie nie wiem co to znaczy, jak kto pojmuje jego poziom. Teoretycznie jestem na poziomie B1 - i to też nic mi nie mówi
Nie spotkałam się nigdy ze stewardessą, która robiłaby błędy językowe tego typu. Jeżeli robisz takie błędy raz na jakiś czas to ok ale nie może być tak, że w co drugim zdaniu jest zły przedimek. Czasami zmienia to sens wypowiedzi.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 21:23   #4088
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak zostać stewardessą?

A jaki był twój angielski,jak bys go określiła, jak zaczynałaś przygode samolotami? Może jeszcze ktoś inny się też wypowie
Co do mnie to napewno mam jakieś spore bledy, ale najgorsze jest to, że nie wiem jakie, bo nie ma osoby, która by to zweryfikowała, powiedziała mi co robie nie tak. Tak mi się wydaje, że to jest chyba najtrudniejsze te wszyskie "in", "at", "on" , zwlasza wyrażenia nie majace dosłownego odpowiednika w polskim, tak jak w angielskim jest "skręć na prawo", a w polskim "skręć w prawo", czy ma być at the night czy in the night, albo takie proste przykładowe zdanie z podstawowki czy jest duża róznica między "My favourite actor is ..." a "My favourite an actor is..." :/ ehh
Jak się ma kontakt z językiem to się napewno poprawia, ale na etapie szkolnym jest ciężko, bo w niewielu szkołach przeznacza się czas na rozmawianie w jezyku, a wstawianie wyrazów w luki i zaznaczaniu prawda/fałsz

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2012-05-26 o 21:28
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 21:52   #4089
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Ja nie jestem stewardessą, piszę z punktu widzenia pasażera.

"turn right"
"at night"
"my favourite actor is..." ale już "he is an actor"

Polecam książkę Grammarway, nie pamiętam z jakiego wydawnictwa ale miała czerwoną okładkę.
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:01   #4090
Maguda_
Kawaii strona mocy
 
Avatar Maguda_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9 963
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Tak naszła mnie ostatnio refleksja na temat języka obcego. Na jakim poziomie jest wasz język angielski? Czy w chwili rekrutacji np. rozumiałyście wszystko i z niczym nie miałyście problemu, potrafiłyście się dogadać prosty, podstawowym słownictwem, czy jeżeli pomijam czasami jakieś przedimki, używam ich źle, lub zamiast at mówie on, of itp - to znaczy, że moje zdolności są niewystarczające i się nie dogadam? Czy rozumiałyście tylko niektóre wyrazy i z kontekstu układałyście sobie logiczne zdanie? A może znałyście tylko zasób wyrażeń używanych w branży?
Piszcie, bo jak ktoś pisze komunikatywny, dobry, bardzo dobry, to ja w sumie nie wiem co to znaczy, jak kto pojmuje jego poziom. Teoretycznie jestem na poziomie B1 - i to też nic mi nie mówi
Język angielski jest podstawowym narzędziem pracy w tym zawodzie (ogólnie języki, ale mówię o sytuacji gdy firma wymaga tylko 1). Jeśli uważasz, że robisz błędy, trzeba nad nimi pracować i poprawić swoją znajomość, wydaje mi się, że powinno umieć się swobodnie porozumiewać. Za przedimki nikt nie wyrzuci od razu z pracy. Wydaje mi się, że znajomość angielskiego zawsze chyba jest sprawdzana z jakiś sposób.

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Jak się ma kontakt z językiem to się napewno poprawia, ale na etapie szkolnym jest ciężko, bo w niewielu szkołach przeznacza się czas na rozmawianie w jezyku, a wstawianie wyrazów w luki i zaznaczaniu prawda/fałsz
Nie ma co zwalać na szkołę, podczas rekrutacji nikt nie pyta skąd znasz angielski, tylko liczy się efekt, czyli komunikatywność. Poszukaj jakiś książek z gramatyki, sama polecam Murphiego

---------- Dopisano o 09:01 ---------- Poprzedni post napisano o 08:56 ----------

Cytat:
Napisane przez akirakana Pokaż wiadomość
. I własnie od tego są stewki- kawę serwujemy bo mamy dobre serduszka, i nie chcemy dać naszym paxom poumierać z pragnienia
Tia, prawdziwe z Was Samarytanki
Co do kwestii bezpieczeństwa się zgadzam, ale jednak pasażer zwraca na to uwagę najczęściej dopiero w chwili zagrożenia.
Maguda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 08:32   #4091
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Tak wiem, że nie ma co zwalać na szkołe, bo przecież wszyscy przez nią przeszli, mieli taki sam program i sobie radzą. Na pewno mam czas by się jeszcze nauczyć, bo 4 lata to dość sporo i stawiam sobie za punkt honoru nauczenie się tego. Tylko czasami denerwuje mnie, że wiem jak brzmi prawidłowo jakies wyrażenie, używam go poprawnie, ale nie wiem skąd to sie bierze i jakoś mi nie pasi xd Ale nie ma co narzekac tylko się uczyc, wziąść do roboty, bo narzekanie nikomu nic nie dało Ale interesuje mnie jak znają go inni np. wy Bo ja w sumie nie znam nikogo w wieku >20, kto by miał bezbłędny angielski, chociaż są osoby, ktore mają go bardzo dobry i chciałabym wiedzieć czy to jest już "to"
I dziękuje za tytuły książek. Jak będę miała okazję to napewno sie z nimi zapoznam.

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2012-05-27 o 09:18
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 12:50   #4092
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Ja pracuję na lotnisku, mój angielski napewno nie jest bezbłędny ale jak widać jest wystarczający Rozmawiam na co dzień z obcokrajowcami i z wieloma anglikami i bez problemu mnie rozumieją, także wydaje mi się że o to w tym chodzi. Można czasem jakiś drobny błąd zrobić, ale bez przesady, że powiesz np "she don;t like"

Edytowane przez neheszta
Czas edycji: 2012-05-27 o 12:52
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 13:07   #4093
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomości: 1 467
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez Maguda_ Pokaż wiadomość
Tia, prawdziwe z Was Samarytanki
No tez wywolalo to u mnie usmiech ale pomyslalam, ze moze zbyt tanimi linami latam
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy

Edytowane przez paulinka1128
Czas edycji: 2012-05-27 o 13:14
paulinka1128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 14:20   #4094
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez neheszta Pokaż wiadomość
Ja pracuję na lotnisku, mój angielski napewno nie jest bezbłędny ale jak widać jest wystarczający Rozmawiam na co dzień z obcokrajowcami i z wieloma anglikami i bez problemu mnie rozumieją, także wydaje mi się że o to w tym chodzi. Można czasem jakiś drobny błąd zrobić, ale bez przesady, że powiesz np "she don;t like"
Nie, no to takich blędów raczej nie robię
A jaką masz pracę na lotnisku? Kontroler lotów,bo chyba coś pisałas na ten temat. A chciałaś byc stewardessą czy praca na ziemi bardziej Ci odpowiada?
Tak mi się teraz przypomniał fragment programu, gdzie dziewczyna starała sie o stanowisko stewardessy i na pytanie "How do you feel today?" odpowiedziała "Excuse me, I nie słysze", a następna też nie potrafiła odpowiedzieć na to pytanie i je sobie na głos tylko powtarzała. Po pokazaniu kilku kandydatek komisja stwierdziła, że "pytania po polsku są zrozumiałe, a po angielski niesłyszalne". Ciekawe czy na prawdziwych castingach jest dużo takich osób ;D

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2012-05-27 o 14:24
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:38   #4095
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Jak zostać stewardessą?

na kontrolera zgłaszałam aplikację i się do mnie odezwali, wkrótce mam egzamin
obecnie pracuje na strefie wolnocłowej
ale chciałabym albo latać albo robić coś fajnego na lotnisku bo atmosfera jest super!
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:43   #4096
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Gratuluje i życzę szczęścia Lubię rozmawiać z ludźmi, którym się w życiu udaje, bo mogę brać z nich przykład i motywują do działania, czasami nawet nieświadomie
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:46   #4097
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Gratuluje i życzę szczęścia Lubię rozmawiać z ludźmi, którym się w życiu udaje, bo mogę brać z nich przykład i motywują do działania, czasami nawet nieświadomie
z doświadczenia wiem, żeby sie nie poddawać
Ja do tej pracy na strefie wolnocłowej aplikowałam 2 razy. Za pierwszym razem, nawet do mnie nie zadzwonili, za drugim razem tak i kierowniczka mi powiedziała ostatnio, że jak mnie spotkała to od razu wiedziała, że to "ja" i wszyscy inni kandydaci już byli na przegranej pozycji
Także szukać, starać się i nie poddawać
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:19   #4098
edrinio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zostać stewardessą?

HeY, Z tym angielskim to u mnie średnio:P:P, a więc postanowiłam wykorzystać okazje i lecieć do brata do Londynu na wakacje i szlifować angielski. po powrocie wskoczyć do basenu i nauczyć się pływać.....
Wszystko jest możliwe, wystarczy tylko chcieć!!!,- ale optymistka ze mnie;> dziewczyny pytanie do was czy na jesień są jakieś rekrutacje na CC?? bo z tego co tu wyczytałam to większość jest w okresie styczeń- maj.
__________________
Nie ma rzeczy niemożliwych...
edrinio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:19   #4099
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Pozwolę sobie wyrazić moje zdanie.
Świadomość robienia takich błędów jak "your favourite AN actor is" powinno absolutnie potencjalną kandydatkę dyskwalifikować. Inna sprawa jeśli ktoś chce palić cegły na rekrutacji. Aczkolwiek wątpię by udało się komukolwiek przejść przez pierwszą rozmowę do drugiego etapu z taką (?) znajomością języka.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 16:01   #4100
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Właśnie wracając do tych zaimków właśnie dowiedzialam się o ciekawej zasadzie, o której nie słyszalam przez całe swoje życie: "Przedimka nieokreślonego a/an NIE wstawiamy jeśli pojawia się przymiotnik dzierżawczy (my, your, his, her, our). Jestem z siebie dumna, bo troche to ogarnęłam. Mimo że, akurat do zdań tego typu miałam jakieś gotowe wyrażenia i mówiłam dobrze, to chociaż teraz wiem dlaczego tak jest Faktycznie, ktoś nie znający języka raczej stewardessa nie zostanie.
A jest ktoś teraz aktywny na forum, kto pracuje jako CC, bo mam pytanie do eksperta?
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:23   #4101
Dafna
Raczkowanie
 
Avatar Dafna
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 73
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Hej dziewczyny!
Mam dość trudne pytanie. Czy w Polsce dni otwarte są tylko da obywateli Polski? Jestem Ukrainką, ale tu studiuję i zastanawiam się czy mogę w czymś takim brać udział. Na Ukrainie (z tego co wiem) nie ma dni otwartych. Można wysłać CV i czekać aż zadzwonią, ale wyraźnie jest zaznaczone, że praca dla obywateli.

P.S. Znalazłam blog dziewczyny z Rosji, która mieszka w Dubai i pracuje jako CC dla Emirates. Pisze po rosyjsku, ale ma posty ze zdjęciami swojego dnia pracy oraz miejsca w którym co roku zdaje egzaminy. Wiem, że będzie to da niektórych ciekawe, ale nie jestem pełna czy mogę dać link do tych postów.
Dafna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 12:40   #4102
__Malwi__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 37
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Hej czy aktualnie któraś z polskich linii lotniczych robi rekrutację ?
__Malwi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 15:10   #4103
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Podbijam pytanie!
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 20:56   #4104
akirakana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 27
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez __Malwi__ Pokaż wiadomość
Hej czy aktualnie któraś z polskich linii lotniczych robi rekrutację ?
Ja dostałam maila od Bingo, że są zainteresowani ale to jest AD więc nie można się pojawić z ulicy.
akirakana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 06:38   #4105
unexpected91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez akirakana Pokaż wiadomość
Ja dostałam maila od Bingo, że są zainteresowani ale to jest AD więc nie można się pojawić z ulicy.
Ja też dostalam zaproszenie od Bingo na 02.06, ale wyraźnie napisali, że jest to dzień otwarty.

Dla zainteresowanych:

Bingo Airways
Ul. Poleczki 23 F
02-822 Warszawa

Powodzenia!
unexpected91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 07:56   #4106
__Malwi__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 37
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Tylko szkoda że Bingo robi tylko rekrutacje do KTW bo ja jestem z wawy . Pewnie nie mam po co iść na ten OD
__Malwi__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 09:19   #4107
kasianatalia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Witam! a czy ktoś może był na OD Wizzaira i doszedł do etapu pracy w grupie? na co wtedy zwracają uwagę? dlaczego odrzucają? dzięki za odpowiedz Pozdrawiam
kasianatalia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 15:48   #4108
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
BLUE JET SP. Z O. O.
Jesteśmy polskim przewoźnikiem lotniczym, świadczącym usługi na najwyższym poziomie. W skład naszej floty wchodzą dyspozycyjne samoloty odrzutowe. Poszukujemy wyjątkowych kandydatek do pracy na stanowisku
Stewardessa

Miejsce pracy: Wrocław
Region: dolnośląskie

Wymagania:

  • wzrost: maks. 170 cm
  • wykształcenie: min. średnie
  • miła aparycja
  • dyspozycyjność
  • wysoka kultura osobista
  • biegła znajomość jęz. angielskiego
Mile widziane:
  • podstawowa / komunikatywna znajomość jęz. rosyjskiego
  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • doświadczenie w obsłudze wymagających klientów

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niebanalną pracę
  • możliwość rozwoju
Ktoś słyszał o tej firmie?
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:59   #4109
akirakana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 27
Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez unexpected91 Pokaż wiadomość
Ja też dostalam zaproszenie od Bingo na 02.06, ale wyraźnie napisali, że jest to dzień otwarty.

Dla zainteresowanych:

Bingo Airways
Ul. Poleczki 23 F
02-822 Warszawa

Powodzenia!
Jeśli tak, to chyba warto się wybrać- z tego co słyszałam fajna atmosfera tam panuje i ludzie sobie chwalą. Ja już latam więc nie idę, ale innym życzę powodzenia i dajcie znać jak poszło!
akirakana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 17:34   #4110
caliente
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 20
Smile Dot.: Jak zostać stewardessą?

Cytat:
Napisane przez gosia_9508 Pokaż wiadomość
Właśnie wracając do tych zaimków właśnie dowiedzialam się o ciekawej zasadzie, o której nie słyszalam przez całe swoje życie: "Przedimka nieokreślonego a/an NIE wstawiamy jeśli pojawia się przymiotnik dzierżawczy (my, your, his, her, our). Jestem z siebie dumna, bo troche to ogarnęłam. Mimo że, akurat do zdań tego typu miałam jakieś gotowe wyrażenia i mówiłam dobrze, to chociaż teraz wiem dlaczego tak jest Faktycznie, ktoś nie znający języka raczej stewardessa nie zostanie.
A jest ktoś teraz aktywny na forum, kto pracuje jako CC, bo mam pytanie do eksperta?

Ja Ci sprobuje odpowiedziec
caliente jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 14:43:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.