Krakowianki po raz XXIII - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-24, 16:52   #4711
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Brzmi konkretnie Widzę, że instruktorka organizuje wyjazdy jogowe - Chorwacja, Beskidy...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 16:59   #4712
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Brzmi konkretnie Widzę, że instruktorka organizuje wyjazdy jogowe - Chorwacja, Beskidy...
Czyli polecasz? Nie jest to jakaś gorsza joga która mi zrobi krzywdę? podoba mi się, bo dużo mięśni tam pracuje, i wychodzę może nie zmęczona, ale obolała i bardzo lubię to, że instruktorka bierze pod uwagę np. moje specyficzne skrzywienie kręgosłupa i wymyśla mi modyfikacje ćwiczeń pod to, żebym sobie nie zrobiła kuku.
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 17:05   #4713
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
no, ja ciut ciut mam też dosyć studiów - już czuję że praca magisterska powstawać będzie w prawdziwych mękach po prostu chyba najgorsze jest to, że nie może sobie człowiek w spokoju postudiować do końca i tylko temu się poświęcić, tylko trza "karierę" robić jeszcze przed papierkiem i myśleć jak to wszystko pogodzić mam nadzieję że w najbliższych tygodniach coś tam mi się wyklaruje.

gratulacje Cholerko i Shir!
Hard, Tobie też z okazji zlecenia
No właśnie to kurde prawda. Moja mama nie mogła odżałować i chyba nadal nie może, że poszłam na studia zaoczne, bo zawsze marzyła, że będę studiować dziennie i prowadzić beztroskie życie studenckie. Na co ja "eee, mamo, jakie beztroskie? oprócz tego, że studiowałabym dziennie, to i tak musiałabym zawracać sobie d. tym, żeby mieć za co utrzymać się po studiach". Dasz radę, ostatni rok


Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Dobra cena za karnet open Mnie jednak przeraża ta umowa na rok. Boję się, że przy zapisie mówią, że można napisać podanie, a w rzeczywistości naślą komornika a mam tam bliziutko i widzę, że w grafiku zajęcia już od 16:15, co mi się podoba. A zadowolona jesteś? Panda też chodzi?
Nie no, raczej by komornik nie ścigał za taką kwotę Ja mam daleko do tego klubu, szkoda, Cholerka tak zachwala, że na pewno wzięłabym go pod uwagę.

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość
Też mnie martwił ten karnet na rok, ale stwierdziłam, że zaryzykuję wymuszam na sobie motywację w ten sposób i działa Pandy nie namówiłam
Wkręcisz się i na pewno będziesz chodzić przez rok

Mama do mnie dzwoni i pyta kiedy przyjadę do domu, a ja jak pomyślę o prawie 14 godzinach w pociągu, to chęci mi do życia odchodzą Po cichu liczę, że uda mi się czymś wykręcić i przyjechać na święta, bo naprawdę...

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-10-24 o 17:07
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 17:09   #4714
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cholera - to joga zdrowotna, może Ci pomóc w wielu sprawach.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 17:11   #4715
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;43413623]Mama do mnie dzwoni i pyta kiedy przyjadę do domu, a ja jak pomyślę o prawie 14 godzinach w pociągu, to chęci mi do życia odchodzą Po cichu liczę, że uda mi się czymś wykręcić i przyjechać na święta, bo naprawdę...[/QUOTE]
High five! Ja jadę we wtorek
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 17:30   #4716
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Cholera - to joga zdrowotna, może Ci pomóc w wielu sprawach.
Głównie chodzę na nią żeby się porozciągać i pomóc trochę kręgosłupowi, który nie lubi mnie za pracę przy komputerze więc jeżeli tu się sprawdzi, to super.

Alma, haha w sumie już się wkręciłam - miałam tydzień przerwy przez magisterkę i mi brakowało

Ola - w razie czego pierwsze zajęcia tam są zazwyczaj gratis
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 17:42   #4717
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez OneMoreDress Pokaż wiadomość
High five! Ja jadę we wtorek
Do kiedy zostajesz? Moja chciała, żebym przyjechała na wszystkich świętych, a ja głupia myślałam, że jak tak daleko się wyprowadzę, to wreszcie nie będę zaliczać wycieczki na groby

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-10-24 o 17:45
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-24, 19:48   #4718
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cholerko, dzięki za cynk nie ogarniam kuchni azjatyckiej i tych wszystkich dziwnych składników, wiec zainteresowały mnie głównie gotowe sosy

a ja z racji kolejnego darmowego stażu nadal muszę głodować, więc zostaje mi fitness na dywanie, a wiadomo jak z tym jest

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;43413623]No właśnie to kurde prawda. Moja mama nie mogła odżałować i chyba nadal nie może, że poszłam na studia zaoczne, bo zawsze marzyła, że będę studiować dziennie i prowadzić beztroskie życie studenckie. Na co ja "eee, mamo, jakie beztroskie? oprócz tego, że studiowałabym dziennie, to i tak musiałabym zawracać sobie d. tym, żeby mieć za co utrzymać się po studiach". Dasz radę, ostatni rok [/QUOTE]

no jeszcze początek jest dość beztroski tylko im bliżej końca (czyli już tak od 3 roku wzwyż), tym bardziej już zaczynasz martwić się co dalej i jak to wszystko pogodzić. dla mnie fajną opcją jest na przykład dzienny licencjat i zaoczna magisterka, niestety ja nie mogłam sobie tego tak podzielić.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 20:19   #4719
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość

no jeszcze początek jest dość beztroski tylko im bliżej końca (czyli już tak od 3 roku wzwyż), tym bardziej już zaczynasz martwić się co dalej i jak to wszystko pogodzić. dla mnie fajną opcją jest na przykład dzienny licencjat i zaoczna magisterka, niestety ja nie mogłam sobie tego tak podzielić.
Oj tak, fakt 3 lata beztroski a potem nie wiadomo co robić.
Ja też myślałam o opcji dziennych inż a potem zaoczne mgr ale jeśli nie znajdę pracy w zawodzie to pójdę pewnie na dzienną mgr.

Stażu bezpłątnego znaleźć mi się nie udało, a co dopiero pracę...
Ale za to dzięki mojemu promotorowi trafiła mi się dorywcza praca, nienajgorzej płatna i troszeczkę związana z zawodem więc chociaz z tego się cieszę
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 22:56   #4720
ola_gie
Zakorzenienie
 
Avatar ola_gie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 218
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez cholernarejestracja Pokaż wiadomość

Ola - w razie czego pierwsze zajęcia tam są zazwyczaj gratis
Spoko, mam gdzieś (chyba) zakopane jeszcze jakieś darmowe wejściówki tam, leżały sobie od maja, a teraz nie wiem, gdzie je wsadziłam
Ja bym właśnie najchętniej znalazła jakiś klub, gdzie są zajęcia między 12 a 14
__________________


Tak właśnie.
ola_gie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-24, 23:01   #4721
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez ola_gie Pokaż wiadomość
Spoko, mam gdzieś (chyba) zakopane jeszcze jakieś darmowe wejściówki tam, leżały sobie od maja, a teraz nie wiem, gdzie je wsadziłam
Ja bym właśnie najchętniej znalazła jakiś klub, gdzie są zajęcia między 12 a 14
O, ja też na tych wejściówkach wchodziłam - kiedyś dostałam od Ineso taką trzydniową, byłam w szoku, że nie ma żadnej daty ważności, wykorzystałam ją chyba rok później

Jakie to tofu pyszne
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 08:21   #4722
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Dziewczyny, wiecie co nas wczoraj z tż spotkało?

Tż mnie odebrał po pole dance i poszliśmy na przystanek przy dworcu i gal. krakowskiej i czekaliśmy na tramwaj i szli dwaj jacyś tacy nawaleni albo naćpani kolesie i coś się darli do siebie, zaczepiali ludzi, ja do tż "Nie patrz się na nich!" i poszli, a pare metrów za nami wzięli i zaatakowali jakąś parkę Faceta takiego grubszego wzięli, przewrócili i zaczęli prać, a dziewczynę szarpać za ciuchy, ona zaczęła się drzeć, żeby go zostawili, jacyś ludzie zaczęli reagować. Normalnie widziałam tą całą akcję ale bałam się. Tamci uciekli, a dziewczyna płakała i wycierała swojego chłopaka z krwi, ten ledwo dychał. Nie wiem co dalej było, bo przyjechał nasz tramwaj ale długo to przeżywaliśmy i w nocy myślałam o tym, co z tym pobitym chłopakiem.

Wszystko przy przejściu podziemnym obok dworca, godz. 21.15.

Edytowane przez lily92920
Czas edycji: 2013-10-25 o 08:25
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 08:21   #4723
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;43414125]Do kiedy zostajesz? Moja chciała, żebym przyjechała na wszystkich świętych, a ja głupia myślałam, że jak tak daleko się wyprowadzę, to wreszcie nie będę zaliczać wycieczki na groby [/QUOTE]
Do niedzieli Ale ja jeżdżę autobusem więc w Krk będę w poniedziałek rano
Dla mnie wycieczka na groby też ma jakieś znaczenie...Ale ciesze się, że po miesiącu zobaczę rodzinkę Tą żywą
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 09:03   #4724
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Lily - Kraków jest niebezpiecznym miastem, nie to co Kędzierzyn. Rozumiem porachunki przestępców czy pseudokibiców, ale atakowanie niewinnych ludzi, nieraz ze skutkiem śmiertelnym jest przerażające. Zwłaszcza, że władze miasta nic z tym nie robią, a przypadki nie mają miejsca w ciemnych uliczkach, tylko w samym centrum.

Ostatnio dużo się mówi o stawianiu ekranów tłumiących - oprócz szpecenia miasta ułatwiają napaść. Wystarczy, że przejdziesz przez ulicę i wejdziesz za ekran, a tam już czatują na Twój portfel i komórkę, wszystko pod nosem kierowców, którzy nic nie widzą, bo odgradza Was ekran (służący także za publiczną toaletę). Ktoś chyba wziął niezłą łapówkę za promowanie ekranowania.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 09:13   #4725
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Lily to straszne... właśnie tak jak Malla pisze, najgorsze jest to, że to już nawet nie pomaga bycie ostrożnym. Najpierw sobie człowiek myśli, że jak nie ma nic wspólnego z pseudokibicami i unika włóczenia się w nocy samemu, to jest w miarę bezpieczny. A potem słyszysz o przypadkach, gdzie ktoś atakuje kompletnie niewinnych ludzi, i to w zatłoczonym centrum!

ekranów koło mnie nie ma za dużo, są jedne od strony gdzie rzadko chodzę, ale właśnie jak kiedyś tamtędy szłam to w ogóle nie czułam się pewnie i myślałam sobie, że jakby coś się teraz stało to nikt by tego nie widział :/
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 13:31   #4726
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co nas wczoraj z tż spotkało?

Tż mnie odebrał po pole dance i poszliśmy na przystanek przy dworcu i gal. krakowskiej i czekaliśmy na tramwaj i szli dwaj jacyś tacy nawaleni albo naćpani kolesie i coś się darli do siebie, zaczepiali ludzi, ja do tż "Nie patrz się na nich!" i poszli, a pare metrów za nami wzięli i zaatakowali jakąś parkę Faceta takiego grubszego wzięli, przewrócili i zaczęli prać, a dziewczynę szarpać za ciuchy, ona zaczęła się drzeć, żeby go zostawili, jacyś ludzie zaczęli reagować. Normalnie widziałam tą całą akcję ale bałam się. Tamci uciekli, a dziewczyna płakała i wycierała swojego chłopaka z krwi, ten ledwo dychał. Nie wiem co dalej było, bo przyjechał nasz tramwaj ale długo to przeżywaliśmy i w nocy myślałam o tym, co z tym pobitym chłopakiem.

Wszystko przy przejściu podziemnym obok dworca, godz. 21.15.
Niech policja testuje więcej segwayów, a Majchrowski niech pięknie gada o tym, że trzeba zwiększyć bezpieczństwo w mieście Mowa trawa. To straszne, mam nadzieję, że ten chłopak jakoś dojdzie do siebie. Przeraża mnie to co się dzieje, zawsze się martwię jak mój chłopak kończy zmianę o północy i wsiada na Lubiczu w tramwaj. Niech do mnie nie zadzwoni, to posrana jestem zaraz, że coś się stało. Raz miałam przeczucie, że coś się dzieje (ale to już dawno było) i nawet chciałam po niego wyjść na przystanek, okazało się, że jakiś gnojek go potrącił samochodem i spieprzył. Myślałam, że mi serce pęknie, jak wrócił do domu taki obolały z obdartą skórą. Mam nadzieję, że los odpłacił się temu kolesiowi z podwójną siłą jakimś nieszczęściem.

Edytowane przez b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Czas edycji: 2013-10-25 o 16:52
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 17:07   #4727
Figlak
Zadomowienie
 
Avatar Figlak
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 136
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co nas wczoraj z tż spotkało?

Tż mnie odebrał po pole dance i poszliśmy na przystanek przy dworcu i gal. krakowskiej i czekaliśmy na tramwaj i szli dwaj jacyś tacy nawaleni albo naćpani kolesie i coś się darli do siebie, zaczepiali ludzi, ja do tż "Nie patrz się na nich!" i poszli, a pare metrów za nami wzięli i zaatakowali jakąś parkę Faceta takiego grubszego wzięli, przewrócili i zaczęli prać, a dziewczynę szarpać za ciuchy, ona zaczęła się drzeć, żeby go zostawili, jacyś ludzie zaczęli reagować. Normalnie widziałam tą całą akcję ale bałam się. Tamci uciekli, a dziewczyna płakała i wycierała swojego chłopaka z krwi, ten ledwo dychał. Nie wiem co dalej było, bo przyjechał nasz tramwaj ale długo to przeżywaliśmy i w nocy myślałam o tym, co z tym pobitym chłopakiem.

Wszystko przy przejściu podziemnym obok dworca, godz. 21.15.
dramat...
A ja się tutaj zawsze czułąm bezpiecznie. Wydaje mi się, ze kilka lat temu jeszcze nie było tyle takich akcji, teraz na okrągło się słyszy coś podobnego
Figlak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 17:26   #4728
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Teraz jest jakaś masakra, kompletne bezprawie...
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 17:43   #4729
jojla
Zakorzenienie
 
Avatar jojla
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: zależy gdzie jestem :)
Wiadomości: 6 350
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co nas wczoraj z tż spotkało?

Tż mnie odebrał po pole dance i poszliśmy na przystanek przy dworcu i gal. krakowskiej i czekaliśmy na tramwaj i szli dwaj jacyś tacy nawaleni albo naćpani kolesie i coś się darli do siebie, zaczepiali ludzi, ja do tż "Nie patrz się na nich!" i poszli, a pare metrów za nami wzięli i zaatakowali jakąś parkę Faceta takiego grubszego wzięli, przewrócili i zaczęli prać, a dziewczynę szarpać za ciuchy, ona zaczęła się drzeć, żeby go zostawili, jacyś ludzie zaczęli reagować. Normalnie widziałam tą całą akcję ale bałam się. Tamci uciekli, a dziewczyna płakała i wycierała swojego chłopaka z krwi, ten ledwo dychał. Nie wiem co dalej było, bo przyjechał nasz tramwaj ale długo to przeżywaliśmy i w nocy myślałam o tym, co z tym pobitym chłopakiem.

Wszystko przy przejściu podziemnym obok dworca, godz. 21.15.
straszne... mam nadzieję, że chłopakowi nic się nie stało a tych bandziorów złapią...

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Teraz jest jakaś masakra, kompletne bezprawie...
ja mam wrażenie, że ludzie dziczeją... nigdzie nie można czuć się bezpiecznie...
__________________
Po drugiej stronie chmur zawsze jest czyste niebo.
/Éric-Emmanuel Schmitt/

jojla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-25, 18:45   #4730
lily92920
Zakorzenienie
 
Avatar lily92920
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kędzierzyn Koźle
Wiadomości: 11 997
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Lily - Kraków jest niebezpiecznym miastem, nie to co Kędzierzyn. Rozumiem porachunki przestępców czy pseudokibiców, ale atakowanie niewinnych ludzi, nieraz ze skutkiem śmiertelnym jest przerażające. Zwłaszcza, że władze miasta nic z tym nie robią, a przypadki nie mają miejsca w ciemnych uliczkach, tylko w samym centrum.

Ostatnio dużo się mówi o stawianiu ekranów tłumiących - oprócz szpecenia miasta ułatwiają napaść. Wystarczy, że przejdziesz przez ulicę i wejdziesz za ekran, a tam już czatują na Twój portfel i komórkę, wszystko pod nosem kierowców, którzy nic nie widzą, bo odgradza Was ekran (służący także za publiczną toaletę). Ktoś chyba wziął niezłą łapówkę za promowanie ekranowania.
Też nie lubię ekranów

A co do samej sytuacji, to najgorsze było to, że pora nie była późna - po 21 i niby sam środek miasta, pełno ludzi...


Cytat:
Napisane przez kasiencja Pokaż wiadomość
Lily to straszne... właśnie tak jak Malla pisze, najgorsze jest to, że to już nawet nie pomaga bycie ostrożnym. Najpierw sobie człowiek myśli, że jak nie ma nic wspólnego z pseudokibicami i unika włóczenia się w nocy samemu, to jest w miarę bezpieczny. A potem słyszysz o przypadkach, gdzie ktoś atakuje kompletnie niewinnych ludzi, i to w zatłoczonym centrum!
Dokładnie tak!

A najgorsze, że oni nie okradli tamtych (chyba) tylko po prostu mieli "ochotę komuś wpier..." Ten chłopak miał plecak, dziewczyna walizkę, szli tylko sobie do tunelu czy tam na przystanek...


[1=b82ed09e83d6cc96f3cec4b 39c6008ed9e8c5acd_5dd3308 25eb9e;43425146]Niech policja testuje więcej segwayów, a Majchrowski niech pięknie gada o tym, że trzeba zwiększyć bezpieczństwo w mieście Mowa trawa. To straszne, mam nadzieję, że ten chłopak jakoś dojdzie do siebie. Przeraża mnie to co się dzieje, zawsze się martwię jak mój chłopak kończy zmianę o północy i wsiada na Lubiczu w tramwaj. Niech do mnie nie zadzwoni, to posrana jestem zaraz, że coś się stało. Raz miałam przeczucie, że coś się dzieje (ale to już dawno było) i nawet chciałam po niego wyjść na przystanek, okazało się, że jakiś gnojek go potrącił samochodem i spieprzył. Myślałam, że mi serce pęknie, jak wrócił do domu taki obolały z obdartą skórą. Mam nadzieję, że los odpłacił się temu kolesiowi z podwójną siłą jakimś nieszczęściem.[/QUOTE]

Ja od dawna noszę przy sobie żel pieprzowy i tż też dałam. Jakby nas się czepili to nie miałabym siły żeby go nie użyć i to od razu, jakby ledwo podeszli...
lily92920 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 22:26   #4731
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

jojla - racja, ludzie zdziczeli. właśnie taka dzicz z erasmusa stoi właśnie mi na klatce, drze ryje, pali i pije piije piwsko. ech i gdzieś mają że to NIE akademik a normalna kamienica gdzie mieszkają też ludzie którzy pracują całe dnie i potrzebują odpocząć po całym tygodniu. A uwagi nie ma jak zwrócić bo nie wiadomo co im odwali.
ech - koleżanka mi powiedziała że erasmusowcy to osobna kategoria ludzi i należy tolerować takie zachowania bo u nich w krajach macierzystych takie imprezy to normalka,
nosz kurde!!!
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 22:56   #4732
miu miu
Wtajemniczenie
 
Avatar miu miu
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 968
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Czesc dziewczyny!

Potrzebuje waszej pomocy w wypelnieniu ankiety do pracy licencjackiej. Udzielenie odpowiedzi nie powinno zajac wiecej niz 5 minut. Z gory dziekuje.

https://docs.google.com/forms/d/15V0...O_4X8/viewform
__________________
no risk, no fun
miu miu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-25, 23:32   #4733
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Potrzebuje waszej pomocy w wypelnieniu ankiety do pracy licencjackiej. Udzielenie odpowiedzi nie powinno zajac wiecej niz 5 minut. Z gory dziekuje.

https://docs.google.com/forms/d/15V0...O_4X8/viewform
Wypełnione

Lily, okropne
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 07:37   #4734
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 6 592
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
jojla - racja, ludzie zdziczeli. właśnie taka dzicz z erasmusa stoi właśnie mi na klatce, drze ryje, pali i pije piije piwsko. ech i gdzieś mają że to NIE akademik a normalna kamienica gdzie mieszkają też ludzie którzy pracują całe dnie i potrzebują odpocząć po całym tygodniu. A uwagi nie ma jak zwrócić bo nie wiadomo co im odwali.
ech - koleżanka mi powiedziała że erasmusowcy to osobna kategoria ludzi i należy tolerować takie zachowania bo u nich w krajach macierzystych takie imprezy to normalka,
nosz kurde!!!
Po policję dzwoń następnym razem. Nasi sąsiedzi regularnie drą ryje i nie przynosi efektu zwracanie uwagi, prośby, żeby przyciszyli, albo chociaż zmniejszyli basy jak chcą robić imprezy. Wczoraj nie otworzyli mojemu facetowi, to zadzwonił po policję, szybko się impreza skończyła. Teraz na pewno jest na nas wielki hejt, ale mam to w dupie Chodziliśmy, prosiliśmy, mieli to gdzieś.
b82ed09e83d6cc96f3cec4b39c6008ed9e8c5acd_5dd330825eb9e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 08:56   #4735
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

wiesz co, już kiedyś policja byłau właściciela jednego z mieszkań w którym są te balangi i jakoś to skutku nie dało, bo skoro on tam nie mieszka to guzik mu zrobi.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 09:34   #4736
kasiencja
Pani Buka
 
Avatar kasiencja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 854
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Hard, no niestety kolejnym problemem Krakowa (szczególnie Rynku i okolic, ale też Kazimierza właśnie) jest to, że kojarzone są wyłącznie jako miejsca turystyczne i zabawowe, bo zabytki, bo knajpy, a tymczasem mało kto pomyśli że tam normalnie mieszkają ludzie - jak wiadomo, coraz mniej.

ale mimo wszystko nie utożsamiałabym Erasmusów z takimi ludźmi jak widziała Lily fakt, że Ci ludzie spędzają czas dość imprezowo, ale nie wydaje mi się by spokojna prośba o ciszę miała być ryzykowna.
__________________
How I choose to feel is how I am.

kasiencja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 09:40   #4737
OneMoreDress
Zakorzenienie
 
Avatar OneMoreDress
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 388
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Cytat:
Napisane przez hardgirl123 Pokaż wiadomość
wiesz co, już kiedyś policja byłau właściciela jednego z mieszkań w którym są te balangi i jakoś to skutku nie dało, bo skoro on tam nie mieszka to guzik mu zrobi.
Jak bedzie impreza to zadzwon na policje i zloz skarge 'imienna'-wtedy policja musi wlepic im mandat...jak odmowia to sprawa do sadu ale studenci sie zazwyczaj boja i przyjmuja mandat, zawsze to jakas nauczka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kiedy kobieta nie może się zdecydować czy kupić pierwszą czy drugą sukienkę to bierze wszystkie trzy
OneMoreDress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 09:53   #4738
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

Z opowiadan kolegi zajmujacego sie Erasmusami (szczegolnie z Hiszpanii) to jednak wierzylabym opowiesciom Lily :P
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 10:16   #4739
WrednaMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar WrednaMyszka
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 004
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

I co z tym spotkaniem?

Cytat:
Napisane przez lily92920 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wiecie co nas wczoraj z tż spotkało?

Tż mnie odebrał po pole dance i poszliśmy na przystanek przy dworcu i gal. krakowskiej i czekaliśmy na tramwaj i szli dwaj jacyś tacy nawaleni albo naćpani kolesie i coś się darli do siebie, zaczepiali ludzi, ja do tż "Nie patrz się na nich!" i poszli, a pare metrów za nami wzięli i zaatakowali jakąś parkę Faceta takiego grubszego wzięli, przewrócili i zaczęli prać, a dziewczynę szarpać za ciuchy, ona zaczęła się drzeć, żeby go zostawili, jacyś ludzie zaczęli reagować. Normalnie widziałam tą całą akcję ale bałam się. Tamci uciekli, a dziewczyna płakała i wycierała swojego chłopaka z krwi, ten ledwo dychał. Nie wiem co dalej było, bo przyjechał nasz tramwaj ale długo to przeżywaliśmy i w nocy myślałam o tym, co z tym pobitym chłopakiem.

Wszystko przy przejściu podziemnym obok dworca, godz. 21.15.
O kurde

TŻ kupił mi gaz pieprzowy, ale nie czułam potrzeby noszenia go ze sobą. Teraz już zacznę.

Cytat:
Napisane przez miu miu Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny!

Potrzebuje waszej pomocy w wypelnieniu ankiety do pracy licencjackiej. Udzielenie odpowiedzi nie powinno zajac wiecej niz 5 minut. Z gory dziekuje.

https://docs.google.com/forms/d/15V0...O_4X8/viewform
Wypełnione.
__________________
"Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same."

WrednaMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-26, 12:46   #4740
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Krakowianki po raz XXIII

ale ja nie utożsamiam bandziorów o których pisała lily z erasmusami tylko napisałam o tym jak się zachowali. Sorry, ale jak ja byłam na studiach to nie robiłam imprez w mieszkaniu tylko się szło balować na miasto
nie chcę wyjść na jakąś zgorzkaniałą małą starą co nie rozumie młodości i nie toleruje imprez, ale odkąd pracuję to w soboty i piątki mam ochotę spać bo najzwyczajniej umieram po całym tygodniu
jakiś czas temu erasmuski zgubili koleżankę i jej szukali u mnie. nosz kurcze ciekawe gdzie bym ją ukryła i skąd by się ona u mnie wzięła
kasiencja - być może i mieszka w centrum mniej ludzi, ale nie aż tak mniej żeby centrum było wyludnione masę osób ode mnie z pracy mieszka właśnie w ścisłym centrum i też narzeka na imprezujących młodych ludzi.
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.