Opener Festival - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-27, 06:06   #2281
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez a34 Pokaż wiadomość
A mnie już męczy to wyrażanie negatywnych opinii nt. koncertu Rihanny i line-upu - mam wrażenie, że części ludzi wydaje się, że ktoś ich tam ciągnie siłą.
Nie ma przecież obowiązku pojechania na ten konkretny festiwal, jeśli wykonawcy nas nie interesują, podobnie jak zostania na koncercie Rihanny.Ktoś uznaje, że jest za drogo/nie ma wykonawców, których chce zobaczyć - nie jedzie. Nie bronię Ziółka, ale na miejscu tych wszystkich piszących komentarze na fb, laście i innych wolałabym w tym czasie zająć się czymś ciekawszym.
Nikt nikogo nie ciągnie. Co najwyżej ktoś mógł mieć nieco inne wyobrażenie na temat festiwalu i może czuć się rozczarowany. Na przykład ja tak się czuję. Liczyłam na kogoś innego, a on tu z Rihanną wyskoczył-tym bardziej,że jednak przyzwyczajono uczestników do nieco innego rodzaju muzyki na Open'erze. Mi ten festiwal pasuje o tyle,że mam go na miejscu, odpadają wszelkie koszty noclegów,dojazdów itp. Bardzo chcę tam chodzić,ale decyzje organizatorów mi tego nie ułatwiają.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 11:38   #2282
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Nikt nikogo nie ciągnie. Co najwyżej ktoś mógł mieć nieco inne wyobrażenie na temat festiwalu i może czuć się rozczarowany. Na przykład ja tak się czuję. Liczyłam na kogoś innego, a on tu z Rihanną wyskoczył-tym bardziej,że jednak przyzwyczajono uczestników do nieco innego rodzaju muzyki na Open'erze. Mi ten festiwal pasuje o tyle,że mam go na miejscu, odpadają wszelkie koszty noclegów,dojazdów itp. Bardzo chcę tam chodzić,ale decyzje organizatorów mi tego nie ułatwiają.
Zgadzam się, tym bardziej, że (nie oszukujmy się) kosztem zaproszenia Rihanny ominie nas kilku innych, prawdopodobnie ciekawszych wykonawców. Nie wierzę, że Ziółek ściągnął ją za pulę pieniędzy przeznaczonych specjalnie na to, niezależnie od funduszów festiwalowych. Wg mnie chciał ją ściągnąć w trakcie openera, tylko jej nie pasowały terminy, więc zgodził się na ten dodatkowy dzień.
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 18:38   #2283
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Zgadzam się, tym bardziej, że (nie oszukujmy się) kosztem zaproszenia Rihanny ominie nas kilku innych, prawdopodobnie ciekawszych wykonawców. Nie wierzę, że Ziółek ściągnął ją za pulę pieniędzy przeznaczonych specjalnie na to, niezależnie od funduszów festiwalowych. Wg mnie chciał ją ściągnąć w trakcie openera, tylko jej nie pasowały terminy, więc zgodził się na ten dodatkowy dzień.
Tak jak z Arcade Fire, tam biforek, tu afterek. Tylko głupio było teraz kazać ludziom dopłacić za ten dodatkowy dzień, to niech idą za darmo-i tak się dołożyły-chociażby tak,że w koszt biletu wbite są koszta infrastruktury, której dla Rihanny na nowo nie stworzą,wykorzysta to co jest,czyli pieniądze z Open'era. . I tak pewnie jak zysk będzie-na Rihannę przyjedzie sporo osób, które na Open'era same by nie przyjechały
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-27, 23:48   #2284
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Tak jak z Arcade Fire, tam biforek, tu afterek. Tylko głupio było teraz kazać ludziom dopłacić za ten dodatkowy dzień, to niech idą za darmo-i tak się dołożyły-chociażby tak,że w koszt biletu wbite są koszta infrastruktury, której dla Rihanny na nowo nie stworzą,wykorzysta to co jest,czyli pieniądze z Open'era. . I tak pewnie jak zysk będzie-na Rihannę przyjedzie sporo osób, które na Open'era same by nie przyjechały
A nuż się komuś z tych, którzy przyjadą na R. spodoba i w przyszłym roku kupi caaaały karnecik
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 07:57   #2285
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
A nuż się komuś z tych, którzy przyjadą na R. spodoba i w przyszłym roku kupi caaaały karnecik
Dlatego za rok Shakirę się zaprosi,co by na pewno wpadli
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 08:40   #2286
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
The Knife na Opku byłoby moim koszmarem. Wszędzie, byle nie tam.
Wiadomo, że ukochane zespoły najlepiej zobaczyć na osobnym koncercie, ale ja bym na nich na jakimś festiwalu nie narzekała.
Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Dlatego za rok Shakirę się zaprosi,co by na pewno wpadli
Na Szakirę bym poszła


Coraz intensywniej myślę nad promaverą. Bo bilet wychodzi tylko o 100zł drożej, fakt, trzeba by znaleźć jakiś tańszy przelot i nocleg, ale można to potraktować jak wakacje.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 09:41   #2287
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Opener Festival

Ja będę z niecierpliwością czekać na Rebeccę Black na scenie młodych talentów

Wg mnie gwiazdy typu Rihanna albo Shakira są do zaakceptowania, o ile będą równoważone równie ważnymi/popularnymi wykonawcami trochę cięższej muzyki. I nie mówię tu wyłącznie o zespołach potocznie nazywanych 'indie', a grających trochę inny pop (przynajmniej wg mnie)
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 22:11   #2288
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Opener Festival

Skunk Anansie kolejną gwiazdą. Wyciekło.

Obejrzałam właśnie ich występ na żywo z '11 roku. Przeczuwam jeden z lepszych koncertów na tegorocznym Openerze. Cholera, nie wiedziałam, że tam aż taka energia będzie na tej scenie Jutro reszta ogłoszeń.
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 08:16   #2289
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Skunk Anansie kolejną gwiazdą. Wyciekło.

Obejrzałam właśnie ich występ na żywo z '11 roku. Przeczuwam jeden z lepszych koncertów na tegorocznym Openerze. Cholera, nie wiedziałam, że tam aż taka energia będzie na tej scenie Jutro reszta ogłoszeń.
Tyle zespołów jeszcze nie zaprosił,a tu znów lekko odgrzewany kotlet. Ale ogólnie na scenie zieją energią
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 10:05   #2290
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Opener Festival

Mam wrażenie, że w tym roku tych powtórek jest wyjątkowo dużo w porównaniu np. z poprzednią edycją. To takie trochę pójście na łatwiznę - zaproszenie wykonawcy, który już u nas był, czyli mniej roboty przy negocjacjach
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:25   #2291
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Mam wrażenie, że w tym roku tych powtórek jest wyjątkowo dużo w porównaniu np. z poprzednią edycją. To takie trochę pójście na łatwiznę - zaproszenie wykonawcy, który już u nas był, czyli mniej roboty przy negocjacjach
Produkt sprawdzony to cenna rzecz
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 11:27   #2292
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Opener Festival

Mi tam akurat te powtórki zupełnie nie przeszkadzają, bo byłam tylko raz na Openerze - w zeszłym roku i żadnego z tych artystów nie miałam okazji widzieć na żywo
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:38   #2293
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Mi tam akurat te powtórki zupełnie nie przeszkadzają, bo byłam tylko raz na Openerze - w zeszłym roku i żadnego z tych artystów nie miałam okazji widzieć na żywo
Ja bym chętnie poszła na powtórkę Kasabian,ale coś chętni nie są. A tak to wolałabym Black Keys zamiast 3 powtórek
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 12:09   #2294
Kurenai
Raczkowanie
 
Avatar Kurenai
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Opener Festival

Ja wciąż liczę, że ogłoszą Black Keys, albo Jacka White'a. Chociaż akurat jego solowa płyta średnio mi się podobała, ale Jack to Jack. No i na The Knife czekam, ale wątpię, żeby przyjechali na Openera :/
Kurenai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 18:32   #2295
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez Kurenai Pokaż wiadomość
Ja wciąż liczę, że ogłoszą Black Keys, albo Jacka White'a. Chociaż akurat jego solowa płyta średnio mi się podobała, ale Jack to Jack. No i na The Knife czekam, ale wątpię, żeby przyjechali na Openera :/
to czekamy we dwie
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 19:27   #2296
svamp
Zadomowienie
 
Avatar svamp
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 250
Dot.: Opener Festival

Szału nie ma. Skunk Anansie było, Editors także... Modest Mouse - fajnie, ale czy za taką cenę? Formuła Open`era sprawia wrażenie, jakby dla organizatorów czas się zatrzymał - mało nowości, odgrzewane kotlety. Ja rozumiem, że pewne zespoły brzmią fajnie na żywo, ale to już chyba nie dla mnie. Dzisiejsze ogłoszenia umocniły mnie w słuszności mojej decyzji - kupuję bilet na Melt!, cenowo podobnie, a pierwsze ogłoszenia dużo lepsze niż obecny line-up Opka.
__________________
when I grow up, I want to be a forester
run through the moss on high heels
that’s what I’ll do, throwing out boomerang
waiting for it to come back to me
svamp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 09:44   #2297
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez svamp Pokaż wiadomość
Szału nie ma. Skunk Anansie było, Editors także... Modest Mouse - fajnie, ale czy za taką cenę? Formuła Open`era sprawia wrażenie, jakby dla organizatorów czas się zatrzymał - mało nowości, odgrzewane kotlety. Ja rozumiem, że pewne zespoły brzmią fajnie na żywo, ale to już chyba nie dla mnie. Dzisiejsze ogłoszenia umocniły mnie w słuszności mojej decyzji - kupuję bilet na Melt!, cenowo podobnie, a pierwsze ogłoszenia dużo lepsze niż obecny line-up Opka.
Mam takie same odczucia. To nawet nie brzmi źle, ale wszystko już było. Editorsi to chyba w Polsce zamieszkają niedługo-lubię ich, ale jednak wolałabym coś innego. Modest Mouse brzmi ciekawie, ale większe wrażenie by zrobili ze 3 lata temu. Chyba już nie mam co liczyć na te moje ukochane Black Keys czy Stone Roses- Ziółek będzie wciąż sprowadzał to co znane, i wmawiał jak to strasznie się ich oczekuje
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 12:53   #2298
LyraPotter
Zadomowienie
 
Avatar LyraPotter
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: out here the good girls die
Wiadomości: 1 619
GG do LyraPotter
Dot.: Opener Festival

Pytanie tylko jak długo formuła "zapraszamy, co znamy" się sprawdzi. Ja prawdę mówiąc jestem zniechęcona w tym roku. Powtórek jest coraz więcej, a jest przecież tylu wykonawców mniejszego kalibru, których jeszcze nie było, a których chętnie bym zobaczyła. Łudziłam się, że może Ziółek zaprosi Warpaint, bo niestety nie mogłam być na ich koncercie na Offie dwa lata temu, ale on chyba dał sobie spokój z wyszukiwaniem takich perełek.
LyraPotter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-15, 18:35   #2299
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez LyraPotter Pokaż wiadomość
Pytanie tylko jak długo formuła "zapraszamy, co znamy" się sprawdzi. Ja prawdę mówiąc jestem zniechęcona w tym roku. Powtórek jest coraz więcej, a jest przecież tylu wykonawców mniejszego kalibru, których jeszcze nie było, a których chętnie bym zobaczyła. Łudziłam się, że może Ziółek zaprosi Warpaint, bo niestety nie mogłam być na ich koncercie na Offie dwa lata temu, ale on chyba dał sobie spokój z wyszukiwaniem takich perełek.
Mi się wydaje,że on chce ściągnąć tam dzieciaki-ok dwa, trzy lata temu były za małe, niech sobie dziś przyjdą i zobaczą, skoro koncerty były takie świetne. Ale nie myśli o tych co dorastają, co już to widzieli, i może zamiast stać pod sceną i któryś raz słuchać tego samego woleliby gdzieś na uboczu posłuchać czegoś nowego i ciekawego. Ale cóż lepiej zaprosić Rihannę
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-07, 10:01   #2300
CatVampire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Dot.: Opener Festival

Ja już zbieram kasę. Jak na razie skład jest miły, ale brakuje mi na przkyład Florence and The Machine bo jestem trochę uzależniona od nich A będą w tym roku w Polsce http://topguitar.pl/imprezy/imprezy-...usic-festival/ Z tym, że albo jedna impreza albo druga, a raczej na obydwu nie wystąpią...
CatVampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 10:10   #2301
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Devendra<3 genialny muzyk.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-07, 11:05   #2302
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Jakoś żaden mnie nie rusza za bardzo. Już tego mojego Black Keys się nie doczekam, zacznę więc cieszyć się z Blur i Editors
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 08:07   #2303
CatVampire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 16
Dot.: Opener Festival

Nick Cave! Uwielbiam go. http://topguitar.pl/newsy/artysci-ne...s-na-openerze/

Nowa płyta jest świetna http://www.youtube.com/watch?v=xCxHvNl9MmQ
CatVampire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 09:53   #2304
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

W końcu jestem zadowolona i to jak. Nicka wprost kocham
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 11:51   #2305
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Opener Festival

cieszy mnie Nick cave zawsze chcialam uslyszec na zywo. nadal jednak zastanawiam sie czy dla 2-3 zespolow warto oszczedzac 550 zl + dojazd z Krakowa 200 zl + picie, jedzenie :<
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:20   #2306
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
cieszy mnie Nick cave zawsze chcialam uslyszec na zywo. nadal jednak zastanawiam sie czy dla 2-3 zespolow warto oszczedzac 550 zl + dojazd z Krakowa 200 zl + picie, jedzenie :<
Na szczęście mam blisko, i idę tylko na jeden dzień, więc nawet nie będę się zastanawiać. Ale w Twojej sytuacji to poważnie się nad tym zastanowiła. Niektórzy jeżdżą tylko po atmosferę, nie patrząc kto gra. Ale to raczej nie w moim stylu. Jeżdżę jak pasują mi zespoły
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 12:50   #2307
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Na szczęście mam blisko, i idę tylko na jeden dzień, więc nawet nie będę się zastanawiać. Ale w Twojej sytuacji to poważnie się nad tym zastanowiła. Niektórzy jeżdżą tylko po atmosferę, nie patrząc kto gra. Ale to raczej nie w moim stylu. Jeżdżę jak pasują mi zespoły
Też chciałam iść na jeden dzień, środę, ale nie wiem kiedy jest Nick i czy nic fajnego nie rzucą.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 13:51   #2308
bells999
Zadomowienie
 
Avatar bells999
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 1 203
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość
Też chciałam iść na jeden dzień, środę, ale nie wiem kiedy jest Nick i czy nic fajnego nie rzucą.
Nick jest 4 lipca, w czwartek (2 dzień). Ja mam ten dylemat, że chciałabym się wybrać na Kings of Leon znowu, a mój chłopak na Cave'a, ale to dwa różne dni festiwalu. Policzyliśmy, że taniej by wyszło kupić po dwa bilety jednodniowe, niż karnet na cały fest (ale to mała różnica, a i tak trzeba gdzieś przez te dni spać i nocleg będzie na całe cztery-pięć dni). Zobaczymy.. Chociaż ostatni raz byłam 3 lata temu i tęsknię troszkę za tym festiwalem. Ale niestety ze względu na niedopowiadający mi line-up zrobiłam sobie przerwę od wakacyjnych wyjazdów do Gdyni.
__________________
Book Loaf
czytam, piszę, bloguję
jestem kotem z nosem w książce




www.DKMS.pl
wspólnie przeciw białaczce
bells999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 14:44   #2309
regularkate
Zadomowienie
 
Avatar regularkate
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 977
Dot.: Opener Festival

TŻ i ja mamy jednodniowe bilety na 5.07 (QotSA ), a tu co jakiś czas wpadają dość fajni wykonawcy na wszystkie inne festiwalowe dni Żałujemy Editorsów (nie widzieliśmy ich live), a teraz jeszcze Nick Cave. Oby się jeszcze coś trafiło ciekawego w nasz dzień, wszak piątek - powinna być najlepsza impreza
__________________
stop what you're doin', get into this groove, can't you see the signs?

Encore Precission Bass Player.
Lancia Kappa 2.0 driver.

regularkate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-14, 18:54   #2310
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Opener Festival

Cytat:
Napisane przez regularkate Pokaż wiadomość
TŻ i ja mamy jednodniowe bilety na 5.07 (QotSA ), a tu co jakiś czas wpadają dość fajni wykonawcy na wszystkie inne festiwalowe dni Żałujemy Editorsów (nie widzieliśmy ich live), a teraz jeszcze Nick Cave. Oby się jeszcze coś trafiło ciekawego w nasz dzień, wszak piątek - powinna być najlepsza impreza
ja właśnie pierwotnie -do wczoraj, miałam iść na środę z Blur i Editorsami, chociaż strasznie żałuję QOTSA. No ale wczoraj mi się plany zmieniły. Choć szkoda,że będą grali z AM, już ich widziałam i wolałabym kogoś z pary Blur-QOTSA. Ale cóż nie można mieć wszystkiego.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-16 13:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.