Wtrącać się czy olać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-23, 22:15   #1
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329

Wtrącać się czy olać?


Witam w piękny świąteczny czas

mam straszny problem związany z solidarnością kobiet. Otóż znalazłam dzisiaj na portalu społecznościowo-erotycznym (mamy tam z TŻem wspólne konto) profil brata TŻa. ma w nim informacje, że szuka szybkiego seksu itd, poza tym komentuje różnym półnagim laskom zdjęcia czego by to z nimi nie robił.
Problem w tym, że ów brat jest w 2letnim związku z dziewczyną, którą lubię i szanuję, ona jest starsza od niego, już kilka razy kłócili się, bo on nie umiał przestać randkować z innymi, w końcu niby się uspokoił i od roku jest między nimi względna sielanka (przynajmniej tak to wygląda z zewnątrz).

Co ja mam z tą wiedzą o jego profilu zrobić?! Myślałam dzisiaj o tym naprawdę dużo i wiem jedno - sama chciałabym wiedzieć, gdyby mój TŻ taki numer mi wykręcił.
Rozwiązania, które biorę pod uwagę:

1. Wysłanie tej dziewczynie linka do profilu, niech sama sobie oceni (jeśli wysłać, to jak - anonimowo z jakiegoś nr gg czy jako ja?)
2. Stworzenie profilu na tym portalu z jakimiś zdjęciami, gadanie z tym typem w ramach prowokacji - wtedy już nie mógłby się wykręcić - i przesłanie tego tej pannie, tez anonimowo albo jako ja; ewentualnie umówienie się z nim, przyjście na spotkanie i zaskoczenie go tym, kim jestem może wtedy sam zmądrzeje
3. pogadanie z moim TŻem, niech uświadomi brata w męskiej rozmowie, że tak się nie robi (poza tym posiadanie zdjęć, na których widać twarz, na takim portalu to trochę przypał i może naprawdę narobić problemów w życiu)
4. pogadanie z tym bratem samej, wyjasnienie że wiem o tym, i że powinien się trochę zastanowić, bo ma dziewczynę którą niesamowicie kocha i z którą planuje przyszłość podobno, a jednocześnie inne namawia na seks
5. olanie

pomocy dziewczyny. naprawdę nie wiem co robić - niby sama chciałabym wiedzieć gdyby mój TŻ tak zrobil, ale z drugiej strony nie powinnam się wtrącać do czyjegoś związku.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:19   #2
harvvey
Zadomowienie
 
Avatar harvvey
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 120
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Ja bym chyba pogadała z TŻ, w końcu to jego brat i niech sam zadecyduje jak to rozwiązać. Może razem coś ustalicie. Tak czy siak - wydaje mi się, że lepiej powiadomić tę nieświadomą panią, ja sama też wolałabym wiedzieć.
__________________
"Ale cień Dzikiej Kobiety wciąż za nami podąża, dniem i nocą. Nieważne, gdzie jesteśmy, ten cień ma nieodmiennie cztery łapy."
harvvey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:24   #3
Angelene_
Raczkowanie
 
Avatar Angelene_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 138
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Także chciałabym wiedzieć. I w tej sytuacji małe znaczenie ma czy link przesłałby mi ktoś anonimowo czy znajomy. W końcu ten profil o czymś świadczy. Lepiej dla Ciebie byś się zbytnio nie mieszała między nich, by Cię jakoś nie pokrzywdzili mimo że chciałaś dobrze. Z Tż też pogadać nie zaszkodzi-w końcu to jego brat.
Angelene_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:25   #4
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Ja bym wybrała trzecią opcję.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:27   #5
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Wtrącać się czy olać?

podeslij jej, anonimowo, z nowego gg (najlepiej z innego IP, moze w kawiarence albo na uczelni zaloz) adres do profilu brata ,z wyjasnieniem,ze ma wejsc na strone i nie mowic nic wczesniej chlopakowi,bo moze on skasowac konto bo blablabla

sliska sprawa, niby lepiej sie nie mieszac,ale on moze ja roznymi chorobami zakazic
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:30   #6
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Cytat:
Napisane przez harvvey Pokaż wiadomość
Ja bym chyba pogadała z TŻ, w końcu to jego brat i niech sam zadecyduje jak to rozwiązać. Może razem coś ustalicie. Tak czy siak - wydaje mi się, że lepiej powiadomić tę nieświadomą panią, ja sama też wolałabym wiedzieć.
no własnie TŻ był kiedyś w podobnej sytuacji ze swoim sąsiadem - przyjaciel TŻa był tym, z którym narzeczona sąsiada przyprawiała sąsiadowi rogi. po rozmowie ze swoimi rodzicami doszedł do wniosku, że nie ma co wtrącać się w cudze życie.

tylko że ja sama byłam zdradzana, potem się dowiedziałam że wiedzieli o tym prawie wszyscy moi znajomi i kazdy miał podejście "nie wtrącać się do cudzych związków". bolało jeszcze bardziej niż sama zdrada.

z jednej strony to tylko profil, może jego kręci pisanie z innymi pannami a nie uskutecznia nic w "realu", ale dla mnie opisywanie swoich fantazji erotycznych i składanie jednoznacznych propozycji też byłoby zdradą.

żałuję że ten profil znalazłam czekam na więcej opinii, jak już przemyślę po nich sprawę i jakoś zadziałam to poinformuję o efekcie...
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:37   #7
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Ja bym wysłała linka, anonimowo.
Lepiej nie stwarzać sobie problemów, wiadomo brat TŻa bedzie miała żal do ciebie, nie wiadomo jak TŻ zareaguje.
Nie chciałabym żeby ktoś przede mna ukrywał co wyczynia mój TŻ.
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 22:39   #8
Sailor Brzoskwi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 191
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Jest jeszcze jedno rozwiązanie
Skoro masz dobry kontakt z tą dziewczyną to namów ją aby sama założyła sobie profil na tym portalu- coś tam podkoloruj, że to taki świetny portal, można pogadać z ciekawymi ludźmi.
Przypuszczam, że jak sama będzie miała tam konto to równie szybko znajdzie konto swojego chłopaka

Nie ryzykowałabym z wysłaniem linka- nawet anonimowo. Przecież brat Twojego Tżta może się domyślić, że to Twoja sprawka bo chyba wie, że masz tam swoje konto.
__________________
Od 1.06.2010 zero prostownicy!

1.Włosomaniaczka-dbam i zapuszczam!
45-46-47-48-49-50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60 -61-62-63-64-65cm
2.Dbam o cerę!
3.Odchudzanie!
58-57-56-55-54
4.Dbam o ciało!

Edytowane przez Sailor Brzoskwi
Czas edycji: 2011-04-23 o 22:41
Sailor Brzoskwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:46   #9
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Cytat:
Napisane przez Sailor Brzoskwi Pokaż wiadomość
Jest jeszcze jedno rozwiązanie
Skoro masz dobry kontakt z tą dziewczyną to namów ją aby sama założyła sobie profil na tym portalu- coś tam podkoloruj, że to taki świetny portal, można pogadać z ciekawymi ludźmi.
Przypuszczam, że jak sama będzie miała tam konto to równie szybko znajdzie konto swojego chłopaka

Nie ryzykowałabym z wysłaniem linka- nawet anonimowo. Przecież brat Twojego Tżta może się domyślić, że to Twoja sprawka bo chyba wie, że masz tam swoje konto.
nie wie, bo my z TŻem nie mamy tam ani jednego zdjęcia, bo jest to portal raczej erotyczny niż społecznościowy i zdajemy sobie sprawę z tego, jak łatwo trafić w jakimkolwiek miejscu w internecie na kogoś znajomego. co przydarzyło się mnie...

więc tej dziewczyny też raczej nie przekonam, bo ona taka spokojna i ułożona jest
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:49   #10
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Myślę, że najlepiej wysłać tej dziewczynie link do profilu jej Tż, ja zrobilabym to anonimowo.
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 22:50   #11
_chocolate
Zakorzenienie
 
Avatar _chocolate
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 343
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Jeśli wyślesz anonimowo, to dziewczyna może się i tak domyślić, jeśli Wy macie konto na tym portalu.
Sama nie wiem...jeśli już wcześniej się kłócili....
Chyba wybrałabym 3.opcję.
Chciałabym wiedzieć, ale raczej nie chciałabym się dowiedzieć z jakiegoś anonima On pewnie by się tłumaczył, że to ktoś mu zrobił żart.
__________________


_chocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-23, 22:51   #12
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Cytat:
Napisane przez JellyJumper Pokaż wiadomość
Lepiej nie stwarzać sobie problemów, wiadomo brat TŻa bedzie miała żal do ciebie, nie wiadomo jak TŻ zareaguje.
I między innymi dlatego warto sprawdzić

Autorko, kombinuj tak, żeby nie dać zdrajcy szansy na wplątanie Ciebie w tą akcję, w publiczne oskarżenie o próbę uwiedzenia, w rozbijanie związku z zazdrości itd. Zakochana kobieta może uwierzyć w niejeden farmazon, lepiej pozbawić go tej możliwości.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:12   #13
Ashaai
Zakorzenienie
 
Avatar Ashaai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 036
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Ja bym wysłała link anonimowo. A co ona dalej z tym zrobi to jej sprawa. Nie prosiłabym o pogadanie z bratem bo wtedy tamten może się wystraszyć i usunąć konto- to najgorsza opcja.

Senny- a jakie ma znaczenie dlaczego autorka ma tam konto? To chyba nie jest tematem tego wątku, po co Ci ta wiedza?
__________________
Pani inżynier
[*] B. "Psia dusza większa jest od psa i kiedy się uśmiechasz do niej, ona się huśta na ogonie"...

Edytowane przez Ashaai
Czas edycji: 2011-04-23 o 23:14
Ashaai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:13   #14
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Anonimowy link - uważam, że to najlepsze wyjście.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:21   #15
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
I między innymi dlatego warto sprawdzić

Autorko, kombinuj tak, żeby nie dać zdrajcy szansy na wplątanie Ciebie w tą akcję, w publiczne oskarżenie o próbę uwiedzenia, w rozbijanie związku z zazdrości itd. Zakochana kobieta może uwierzyć w niejeden farmazon, lepiej pozbawić go tej możliwości.
no własnie, sama kiedyś w takie farmazony wierzyłam i dlatego zastanawiam się jak to rozegrać, żeby on nie miał żadnej możliwości wytłumaczenia się.

Cytat:
Napisane przez Senny Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o mnie, to najpierw pomówiłbym z chłopakiem, żeby przemówił bratu do rozsądku i zostawił to w jego kwestii. Ale bracia są zazwyczaj solidarni i milczą w tych sprawach. Ale uspokoisz sumienie przynajmniej.

Druga sprawa, ale nie na temat. Dlaczego autorka ma konto w takim portalu (czy oby na pewno razem z chłopakiem?)?
TŻ nawet jeśli z nim pogada, to raczej w tonie żartobliwym:/

tak, na pewno razem z chłopakiem, nasza sypialnia=nasza sprawa dopóki oboje się na to zgadzamy
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:25   #16
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z łona matki.
Wiadomości: 955
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Ja bym na miejscu tej dziewczyny, chciala wiedziec. Mimo wszystko.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na początku bóg stworzył człowieka, ale widząc go takim ułomnym, dał mu kota.
Harmonija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:27   #17
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wtrącać się czy olać?

zdecydowanie jestem za poinformowaniem tej dziewczyny.

nie wtrącanie się moim zdaniem powinno dotyczyć innych sytuacji: np. kiedy widzimy znajomego w restauracji z inną kobietą i tak naprawdę nie wiemy o co chodzi, itp.

tutaj sytuacja jest ewidentna- chłopak szuka przygód.

na dodatek zamieszcza w necie swoje zdjęcie, czyli nawet nie stara się o dyskrecję. oznacza to, że średnio zależy mu na dziewczynie, bo nawet maskować mu się za bardzo nie chce.

a czy zrobisz to anonimowo, czy jawnie- to już sprawa drugorzędna i wybierz po prostu opcję, w której będziesz czuła się lepiej.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:33   #18
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Ja bym wysłała linka do tego profilu anonimowo. Czy dziewczyna w to uwierzy czy nie- jej sprawa. Ale poinformowana być powinna
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 23:46   #19
Wisnia34
Zadomowienie
 
Avatar Wisnia34
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: stolica mojego świata
Wiadomości: 1 257
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Cytat:
Napisane przez Senny Pokaż wiadomość
Chociaż z drugiej strony informować prawie obcą osobę. Tak się nad tym zastanowiłem i pomyślałem, że gdybym zobaczył dziewczynę kumpla na takim portalu, to doniósłbym od razu. Ale im bardziej ta osoba jest mi obca, tym jakoś bardziej byłoby mi głupio. Też tak macie?
oczywiście, że nie informowałabym obcej osoby (chyba, że byłyby jakieś szczególne powody).

ale tutaj autorka zna tę dziewczynę wystarczająco dobrze, żeby stwierdzić, że ją lubi i szanuje. taki stopień znajomości jest moim zdaniem wystarczający.
Wisnia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-24, 00:15   #20
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Oczywiście, że powinna wiedzieć.
Dopóki dzieci nie mają, nie są małżeństwem. Potem będziesz mieć wyrzuty sumienia. A tak co zrobi z tą wiedzą to już nie Twoja sprawa.
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 08:18   #21
Rose Madder
Zadomowienie
 
Avatar Rose Madder
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 411
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Opcja 2 jest naprawdę fajna, wręcz jest to geniusz zła, aczkolwiek uważam, że mogłoby Ci to zająć zbyt dużo czasu. Wydaje mi się, że powinnaś podrzucić jego dziewczynie link, ale lepiej, by ona, a tym bardziej brat Twojego chłopaka nie dowiedzieli się, że Ty to zrobiłaś. Jedno jest pewne - ta dziewczyna musi wiedzieć, co robi jej TŻ, tym bardziej, że są ze sobą już dwa lata i planują wspólną przyszłość. Chłopak widać się do tego nie nadaje i lepiej, by ta dziewczyna dowiedziała się o tym jak najszybciej - tym bardziej, że, jak wcześniej wspomniałaś, lubisz ją i szanujesz.

Edytowane przez Rose Madder
Czas edycji: 2011-04-24 o 08:20
Rose Madder jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 08:38   #22
niusia_87
Zakorzenienie
 
Avatar niusia_87
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Powiem Ci, że nie otwieram linków, które wysyłają mi obcy/anonimy.
Napisz jej, że znalazłaś pewną stronę i uważasz, że powinna o tym wiedzieć. Podeślij jej linka ze swojego konta, niech sama oceni i sama zrobi z tym co uważa za słuszne. Nie mieszaj się zbytnio do tego.
Z TŻ też porozmawiaj.
niusia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 08:44   #23
loloona_79
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 747
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Pamiętaj tylko, że jeśli portal wymaga logowania, z zakładam że wymaga, to jak wyślesz nawet linka do profilu, to osoba nie posiadająca tam konta zobaczy tylko stronę główną. uzna za spam po całej akcji.
Może lepiej skan ekranu czy coś takiego?
__________________
Udany sex to taki, po którym nawet sąsiedzi wychodzą zapalić....
loloona_79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 09:08   #24
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wtrącać się czy olać?

zrzut ekranu już zrobiłam, na wszelki wypadek cały czas zastanawiam się co robić, do 3 w nocy spać nie mogłam bo mnie to dręczy.

przemyślę sobie dzisiaj i podziałam. ewentualnie pozbieram dowody będąc geniuszem zła i wtedy wyślę jej screeny. bo z samego konta i aktywności na nim to on może się jeszcze wytłumaczy (mojemu exowi wierzyłam w różne bajki...)
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 09:39   #25
Niezmienna
Wtajemniczenie
 
Avatar Niezmienna
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 648
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Napewno, bym ją jakoś poinformowała...a co zrobi z tymi wiadomościami, to już w jej kwestii.
Z tego co piszesz, i tak wiele mu wybaczyła.

Edytowane przez Niezmienna
Czas edycji: 2011-04-24 o 09:39 Powód: literówka
Niezmienna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 09:58   #26
milka8686
Zadomowienie
 
Avatar milka8686
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 446
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Cytat:
Napisane przez loloona_79 Pokaż wiadomość
Pamiętaj tylko, że jeśli portal wymaga logowania, z zakładam że wymaga, to jak wyślesz nawet linka do profilu, to osoba nie posiadająca tam konta zobaczy tylko stronę główną. uzna za spam po całej akcji.
Może lepiej skan ekranu czy coś takiego?
ooo bardzo sluszna uwaga plus fakt,ze Twoj TZ moze sie domyslec ze to z Waszego konta bylo wyslane
milka8686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 10:37   #27
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Cytat:
Napisane przez milka8686 Pokaż wiadomość
ooo bardzo sluszna uwaga plus fakt,ze Twoj TZ moze sie domyslec ze to z Waszego konta bylo wyslane
no właśnie....najgorsze jest to, ze jeśli powiedziałabym TŻowi to on pewnie byłby za utrzymaniem tego w tajemnicy/pogadaniem z bratem, a to zmieniłoby moje zdanie o TŻcie, bo to byłaby podwójna moralność - TŻ na pewno chciałby wiedzieć gdybym ja takie coś wywinęła.

czasem po prostu lepiej nic nie wiedzieć, niż być w takiej kropce jak ja.
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:01   #28
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Zrób skan ekranu, wgraj na imageshack.us i wyślij jej linka z anonimowego konta na gg. Moim zdaniem to będzie najlepsze wyjście.
Tylko jeśli chodzi o skan, to pamiętaj o zamazaniu danych do Twojego konta (jak się człowiek loguje na różnych portalach to czasem w rogu jest jakaś adnotacja do Twojego konta, że np. zalogowany jako Dotka90, więc uważaj).
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:07   #29
karoo30
Raczkowanie
 
Avatar karoo30
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 68
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Odrzuć od razu jakiekolwiek prowokacje, anonimowe wiadomości.
Albo pogadaj z TŻ albo sama z nią porozmawiaj.
Ale myślę, że ty powinnaś z nią pogadać, bo TŻ nawet jak pogada to zatrzymają to dla siebie, a ona powinna znać prawdę.
__________________
(…),przecież to tylko facet. Da się ich kochać tacy, jacy już są, i to jest w nich takie słodkie, a tego swojego ideała wyrzuć na śmieci i zapomnij.♥

Szczęśliwa ze swoim nie-ideałem
karoo30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 11:31   #30
201712190924
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 108
Dot.: Wtrącać się czy olać?

Ja bym powiedziała, ale raczej osobiście, a nie anonimowo. Jak jej wyślesz link z obcego nr gg, to po 1. prawdopodobnie jej się nie wyświetli (u mnie linki z obcych numerów się nie wyświetlają), po 2. nawet jak się wyświetli, to pewnie w ten link nie wejdzie, bo jak coś takiego przychodzi, to zwykle uznajemy za spam lub ryzyko, że to wirus itd.
201712190924 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.