Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-20, 13:02   #3301
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Ja sie obudziłam z bólem zatok i lekkimi mdłościami,(podejrzewam wczorajszego kurczaka z rozna na kolacje) na dodatek Tż zrobił na sniadanie chleb namaczany w jajku i smazony i jak o zjadłam to jest mi jeszcze bardziej nie dobrze i w ogole juz na nic nie mam apetytu

Tż faktycznie chamsko sie zachował
a dlaczego niby bunt zrobił,z jakiego powodu?

wspólczuje Ci z tym wysychaniem włosów,ja tez ostatnio wyszłam w troche wilgotnych i to też się przyczyniło do mojego obecnego stanu


ta henna jest do
ja jakbym zjadla takie tluste rzeczy kurczak plus ten chleb w jajku to chybabym caly dzien z kibelka nie wyszla

bunt bo jest zmeczony po pracy( no musial wrocic po 2 tyg zwolnienia ), zjadl obiad i chce pograc na kompie a pies jest moj, sama chcialam i on nie pojdzie- to ze mam mokre wlosy to niewazne- bylo nie myc uslyszalam albo sciac na łyso

to ze obiad podalam pod nos i pozmywalam to tez nic. ja przeciez jestem wypoczeta

obiadki i pranie jemu znow sie skonczylo wczoraj jeszcze przegial pale mowiac ze mam swira z tym praniem i 2 dni bez pralki to dni stracone dla mnie nie wiem, dla mnie naturalne jest 2-3 prania na tydzien, skoro mam posciel np po gosciach jako jeden wrzut
ok, nie nastawiam tych 4-5kg tkanin, tylko te 2-3 kg, ale i tak piore wiekszosc - procz poscieli i recznikow na program delikatne czyli do 2kg zaladunku ale on tego nie rozumie, w jego pojeciu ja piore bo sie nudze wiec oznajmilam zeby sie niwe zdziwil jak mu gaci zabraknie lada dzien i zobaczymy teraz wojna
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 13:09   #3302
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja jakbym zjadla takie tluste rzeczy kurczak plus ten chleb w jajku to chybabym caly dzien z kibelka nie wyszla

bunt bo jest zmeczony po pracy( no musial wrocic po 2 tyg zwolnienia ), zjadl obiad i chce pograc na kompie a pies jest moj, sama chcialam i on nie pojdzie- to ze mam mokre wlosy to niewazne- bylo nie myc uslyszalam albo sciac na łyso

to ze obiad podalam pod nos i pozmywalam to tez nic. ja przeciez jestem wypoczeta

obiadki i pranie jemu znow sie skonczylo wczoraj jeszcze przegial pale mowiac ze mam swira z tym praniem i 2 dni bez pralki to dni stracone dla mnie nie wiem, dla mnie naturalne jest 2-3 prania na tydzien, skoro mam posciel np po gosciach jako jeden wrzut
ok, nie nastawiam tych 4-5kg tkanin, tylko te 2-3 kg, ale i tak piore wiekszosc - procz poscieli i recznikow na program delikatne czyli do 2kg zaladunku ale on tego nie rozumie, w jego pojeciu ja piore bo sie nudze wiec oznajmilam zeby sie niwe zdziwil jak mu gaci zabraknie lada dzien i zobaczymy teraz wojna
Zjadłam,bo nie chciała Tż-towi przykrości zrobić,a potem i tak mnie zdenerwował,poprosiłam tylko o to,że kiedy ja będę sprzątać łazienke,on niech pozamiata mieszkanie, bo chce podłoge umyć.
Ja sie zabieram za mycie, patrze a koło kociej kuwet pełno piachu nie pozmaiatanego. Co do czego okazało sie,że pozamiatał tylko w pokoju, yam gdzie wzrok tylko siegnął i koniec, a że mi mdłości jeszcze dokuczają wiec poszłam z grubej rury i tak to własnie wygląda dzisiaj.

Co do Twojego Tż, to bardzo nie ładnie
Najwidoczniej za długo dobra byłaś i sie przyzwyczaił i zapomniał,że też potrafisz różki pokazać
Ja dzisiaj tez pranie zrobiłam,ale tylko swoje
Takze Bunny piatka

Tż dzwonił i pytał się co na obiad , to ja mu na to ,że nic, bo nie jestem głodna
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 13:30   #3303
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Zjadłam,bo nie chciała Tż-towi przykrości zrobić,a potem i tak mnie zdenerwował,poprosiłam tylko o to,że kiedy ja będę sprzątać łazienke,on niech pozamiata mieszkanie, bo chce podłoge umyć.
Ja sie zabieram za mycie, patrze a koło kociej kuwet pełno piachu nie pozmaiatanego. Co do czego okazało sie,że pozamiatał tylko w pokoju, yam gdzie wzrok tylko siegnął i koniec, a że mi mdłości jeszcze dokuczają wiec poszłam z grubej rury i tak to własnie wygląda dzisiaj.

Co do Twojego Tż, to bardzo nie ładnie
Najwidoczniej za długo dobra byłaś i sie przyzwyczaił i zapomniał,że też potrafisz różki pokazać
Ja dzisiaj tez pranie zrobiłam,ale tylko swoje
Takze Bunny piatka

Tż dzwonił i pytał się co na obiad , to ja mu na to ,że nic, bo nie jestem głodna
no chyba za dlugo byl spokoj, bo staralam sie byc ulegla i mila- a to rzucal palenie, a to sie pochorowal, potem zab do wyrwania... tak mi odplacil.
naprawde za duzo piore?
ile pran nastawiacie plus minus w tygodniu? i na ile osob?
ja na 2osoby plus jedno pranie psie- reczniki loli, legowisko, kocyk itp.
to max u mnie wyjdzie do 4-5 pran w tygodniu jak juz np. firanki czy zaslony chce odswiezyc...
no i ciuchy robocze tz- jedno pranie co tydzien, bo to uje*ane w smarze wiecznie to z niczym nie polacze...
a tak bez gosci, bez psa- to 3 prania- moje, tz, recznikowo-poscielowe

ja jak tak odpowiedzialam kiedys jak ty, to uslyszalam rzucenie sluchawka i wrocil pijany dumny z siebie

odkad mam odkurzacz z pojemnikiem a nie workiem to nie uzywam w ogole szczotki do zamiatania- odkurzacz mam na stale wpiety w przedluzacz, jak trzeba to sru w 5-10 minut cale mieszkanie czyste polecam i nic tak dobrze wlosow po strzyzeniu nie sciaga jak on
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 13:37   #3304
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny, oj niegrzeczny ten tż Twój, chyba za dobrze z Tobą miał

Moim zdaniem Twoja częstotliwość prania jest normalna. Dziwne byłoby, gdybyś wrzucała jedną, dwie koszulki.

Faceci ogólnie mają dziwne podejście do prania. Z tego co zauważyłam, wg nich pościel nadaje się do prania jak się naprawdę wybrudzi, coś się na nią wyleje itp. Tego normalnego, fizjologicznego smrodku pościeli po jakimś czasie używania po prostu nie wyczuwają
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 13:40   #3305
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no chyba za dlugo byl spokoj, bo staralam sie byc ulegla i mila- a to rzucal palenie, a to sie pochorowal, potem zab do wyrwania... tak mi odplacil.
naprawde za duzo piore?
ile pran nastawiacie plus minus w tygodniu? i na ile osob?
ja na 2osoby plus jedno pranie psie- reczniki loli, legowisko, kocyk itp.
to max u mnie wyjdzie do 4-5 pran w tygodniu jak juz np. firanki czy zaslony chce odswiezyc...
no i ciuchy robocze tz- jedno pranie co tydzien, bo to uje*ane w smarze wiecznie to z niczym nie polacze...
a tak bez gosci, bez psa- to 3 prania- moje, tz, recznikowo-poscielowe

ja jak tak odpowiedzialam kiedys jak ty, to uslyszalam rzucenie sluchawka i wrocil pijany dumny z siebie

odkad mam odkurzacz z pojemnikiem a nie workiem to nie uzywam w ogole szczotki do zamiatania- odkurzacz mam na stale wpiety w przedluzacz, jak trzeba to sru w 5-10 minut cale mieszkanie czyste polecam i nic tak dobrze wlosow po strzyzeniu nie sciaga jak on
Bunny, ja nastawiam podobną ilośc jak TyNa mnie i na Tż + kot
Swoje pranie, pranie Tż, jego skarpetki piore osobno na 60C, bo ma tendencje do chodzenia w skarpetach po chałupie, osobno reczniki i pościel, delikatne rzeczy nastawiam na pranie ręczne (sweterki z cekinami czy takie tam podobne), pranie dywaników z łazienki,kocich legowisk i tym podobne co tak jak piszesz z niczym nie połącze

Mój pijany na pewno nie przyjdzie
Przyjdzie i sam jeszcze zrobi obiad

Bunny jaki to odkurzacz?

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Bunny, oj niegrzeczny ten tż Twój, chyba za dobrze z Tobą miał

Moim zdaniem Twoja częstotliwość prania jest normalna. Dziwne byłoby, gdybyś wrzucała jedną, dwie koszulki.

Faceci ogólnie mają dziwne podejście do prania. Z tego co zauważyłam, wg nich pościel nadaje się do prania jak się naprawdę wybrudzi, coś się na nią wyleje itp. Tego normalnego, fizjologicznego smrodku pościeli po jakimś czasie używania po prostu nie wyczuwają
Mój to gdyby nie ja to raz w roku by pościel zmieniał, dla niego zmiana poscieli raz na tydzień to jest nie normalne i wyzywa mnie od pedantek
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 13:44   #3306
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

jeju, ja nastawiam ze dwie pralki dziennie jedna to mus, a jak zrobie sobie dzien przerwy to kosz zawalony do granic TŻ, ja, córa i pies. dobrze chociaz, że po króliku nie mam prania

ale ja lubie sprzątac

bunny- oj Tż niedobry, zasłuzył na kare sio z łózka bym ja zrobiła


truskawkowa- dzieki chyba sprobuje w koncu tej henny, zeby sie sama przekonac. ona nic skóry nie farbuje, samiuśkie włoski?
i skłoniłam sie do zakupu pudru essence
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.

Edytowane przez Renatka89
Czas edycji: 2013-11-20 o 13:46
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 13:51   #3307
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Bunny, oj niegrzeczny ten tż Twój, chyba za dobrze z Tobą miał

Moim zdaniem Twoja częstotliwość prania jest normalna. Dziwne byłoby, gdybyś wrzucała jedną, dwie koszulki.

Faceci ogólnie mają dziwne podejście do prania. Z tego co zauważyłam, wg nich pościel nadaje się do prania jak się naprawdę wybrudzi, coś się na nią wyleje itp. Tego normalnego, fizjologicznego smrodku pościeli po jakimś czasie używania po prostu nie wyczuwają
najmniej to wrzucalam okolo 1kg tkanin, ale to juz wyjatki jak naprawde bylo 3-4 sztuki nie do polaczenia z niczym
dla niego ja ciagle piore
wczoraj wlasnei o pranie poszlo, poprosilam zeby zdjal posciel i oblekl nowa- nie lubie tego robic bardzo namacham sie, nawalcze, on rach ciach to robi bez wysilku , a on do mnie z ryjem zlosliwie ze co...? juz nie masz co prac? to juz posciel kazesz zmieniac specjalnie...?
tak jakbym byla psychiczna z tym praniem, wielkie zdziwienie ze nie chce uzywac poscieli w ktorej spal w zeszlym tyg. gdy sie pocil i byl chory
wiec mu odpyskowalam, ze dopoki spimy razem i nago to ja decyduje o praniu kiedy i ile, jak zacznie spac sam jak jego koledzy z pracy- ich zony spia osobno bo sie niby nie wysypiaja to bedzie pral sobie posciel raz do roku zamknal sie migiem

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny, ja nastawiam podobną ilośc jak TyNa mnie i na Tż + kot
Swoje pranie, pranie Tż, jego skarpetki piore osobno na 60C, bo ma tendencje do chodzenia w skarpetach po chałupie, osobno reczniki i pościel, delikatne rzeczy nastawiam na pranie ręczne (sweterki z cekinami czy takie tam podobne), pranie dywaników z łazienki,kocich legowisk i tym podobne co tak jak piszesz z niczym nie połącze

Mój pijany na pewno nie przyjdzie
Przyjdzie i sam jeszcze zrobi obiad

Bunny jaki to odkurzacz?
moj nie jest tak ulegly, bedzie sajgon na kilka dni lub tygodni ale mi to lata
mam samsunga o takiego:

http://www.samsung.com/pl/system/con...3bxeo/fea5.jpg

dalam niecale 280zl tuz po slubie...bez regulacji mocy model starszy byl za 240...
fajne, ze widac ile jest brudu z jednego odkurzania- jak lolka liniala to codziennie mialam pelny pojemnic klakow ;/ łatwo sie wyrzuca- ja wywalam w kibel.
pojemnik myje raz na miesiac a nie co oproznianie bo by zglupiec szlo, jak on potem schnie 2 dni- bo gabka-filtr tyle schnie...
a ja musze miec go sprawnego codziennie w kazdej minucie bo tylko ja jedna w domu odkurzam
workowe odkurzacze teraz to dla mnie dno- nie ma nawet porownania w tym, jak szybko wciaga siersc i jak dokladnie zbiera kurz- co do pylka i nie rozpyla tylem- jak to jest przy workowych z filtrem hepa- mialam zelmera sirius dalam prawie 500zl kilka lat temu i bardzo zalowalam, bo mimo turbo szczotki do siersci wcale siersci lolki nie zbieralo a filtr hepa zawalil sie po pol roku i walil mi kurz z powrotem na mieszkanie "dupą" jak pierwszy raz odkurzylam mieszkanie tym samsungiem to mialam caluski pojemnik samego szarego pylu, wiec wiem ze tamten robil masakre i wiem tez czemu mi tak ciagle zatoki wysiadaly
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 14:04   #3308
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny mężuś niegrzeczny i należy mu się Tak jak piszą dziewczyny, pewnie za dobrze mu z tobą, i teraz musisz mu przypomnieć, że też umiesz się postawić Na pewno szybko wróci do pionu.

A powiedz mi, czym różni się alfa 8.0 od 8NI?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:07   #3309
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
jeju, ja nastawiam ze dwie pralki dziennie jedna to mus, a jak zrobie sobie dzien przerwy to kosz zawalony do granic TŻ, ja, córa i pies. dobrze chociaz, że po króliku nie mam prania

ale ja lubie sprzątac

bunny- oj Tż niedobry, zasłuzył na kare sio z łózka bym ja zrobiła


truskawkowa- dzieki chyba sprobuje w koncu tej henny, zeby sie sama przekonac. ona nic skóry nie farbuje, samiuśkie włoski?
i skłoniłam sie do zakupu pudru essence
mamy jedno łożko i jedno goscinne ale w tamtym pokoju z balkonem zimno

Cytat:
Napisane przez ankaa86 Pokaż wiadomość
Bunny mężuś niegrzeczny i należy mu się Tak jak piszą dziewczyny, pewnie za dobrze mu z tobą, i teraz musisz mu przypomnieć, że też umiesz się postawić Na pewno szybko wróci do pionu.

A powiedz mi, czym różni się alfa 8.0 od 8NI?
nie ma 8.0 jest 8.
a 8ni to intensywna natura z oliwkowym podcieniem czyt. zielonkawa
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:16   #3310
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mamy jedno łożko i jedno goscinne ale w tamtym pokoju z balkonem zimno


nie ma 8.0 jest 8.
a 8ni to intensywna natura z oliwkowym podcieniem czyt. zielonkawa
Dziękuję za poinformowanie

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:15 ----------

A wracając do rossmannowskiej promocji, top olecicie mi jakąś miękką kredkę do oczu?
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:42   #3311
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Ja mam 2 albo 3 szampony batiste- fajne sa
Mam tez z Radicala, podobno podobny jest do suchego z klorane, ale mowie podobno, bo zawierzylam komus co do skladu, a sama go w koncu nie porownywalam jakos zabraklo mi czasu, dzis sprawdze
dobrze wiedzieć

---------- Dopisano o 15:34 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No właśnie kiedyś go używałam go cały czas i pamiętam, że mi pasował a później zaczęłam kombinować i w sumie teraz nie wiem dlaczego przestałam go używać

i tak idę na nfz, pisałam, że gdybym miała iść prywatnie to cena spora jak dla mnie, utrzymuję się sama więc ciężko byłoby mi wydać całą wypłatę na ekstrakcję ósemek
rozumiem ale ważne, że idziesz

---------- Dopisano o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 15:34 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
no nie gadaj
no, ale cóż począć w piątek przed zajęciami zajdę do Rossa w galerii to sp też tam jest akurat mój portfel płacze

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------


nie wiem i nie chcę wiedzieć ja mam takie włosy, że tylko po umyciu wyglądają dobrze, na drugi dzień tylko związane jakoś wyglądają, bo mam przyklap i już mi się końce wywijają na zewnątrz więc jak chcę na ten drugi dzień, żeby lepiej wyglądały to je popsikam, żeby je odbić od nasady i tyle nie wyobrażam sobie wyjść w megatłuściochu popsikanym szamponem fuuuuj
mam tak samo z włosami, najlepiej myć je codziennie musowo co 2

---------- Dopisano o 15:40 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki jeżeli macie zaschnięty tusz to najprostszy sposób zanurzyć go (oczywiście zakręcony ) w gorącej wodzie na 5 minutek i będzie jak nowy
o to ciekawe

---------- Dopisano o 15:42 ---------- Poprzedni post napisano o 15:40 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
idę henne położyć na te moje nieszczęsne brwi
przetrzymaj kilka minut dłużej niż na ulotce ja tak robię, bo jak zmywam wg. ulotki to nic ich nie chwyci albo lekko a po demakijażu śladu po hennie wtedy nie ma
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 14:52   #3312
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja jakbym zjadla takie tluste rzeczy kurczak plus ten chleb w jajku to chybabym caly dzien z kibelka nie wyszla

bunt bo jest zmeczony po pracy( no musial wrocic po 2 tyg zwolnienia ), zjadl obiad i chce pograc na kompie a pies jest moj, sama chcialam i on nie pojdzie- to ze mam mokre wlosy to niewazne- bylo nie myc uslyszalam albo sciac na łyso

to ze obiad podalam pod nos i pozmywalam to tez nic. ja przeciez jestem wypoczeta

obiadki i pranie jemu znow sie skonczylo wczoraj jeszcze przegial pale mowiac ze mam swira z tym praniem i 2 dni bez pralki to dni stracone dla mnie nie wiem, dla mnie naturalne jest 2-3 prania na tydzien, skoro mam posciel np po gosciach jako jeden wrzut
ok, nie nastawiam tych 4-5kg tkanin, tylko te 2-3 kg, ale i tak piore wiekszosc - procz poscieli i recznikow na program delikatne czyli do 2kg zaladunku ale on tego nie rozumie, w jego pojeciu ja piore bo sie nudze wiec oznajmilam zeby sie niwe zdziwil jak mu gaci zabraknie lada dzien i zobaczymy teraz wojna
no ciekawa jestem miny mądrali jakbyś ścieła się na łyso

norma ja tez często piorę

---------- Dopisano o 15:52 ---------- Poprzedni post napisano o 15:47 ----------

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no chyba za dlugo byl spokoj, bo staralam sie byc ulegla i mila- a to rzucal palenie, a to sie pochorowal, potem zab do wyrwania... tak mi odplacil.
naprawde za duzo piore?
ile pran nastawiacie plus minus w tygodniu? i na ile osob?
ja na 2osoby plus jedno pranie psie- reczniki loli, legowisko, kocyk itp.
to max u mnie wyjdzie do 4-5 pran w tygodniu jak juz np. firanki czy zaslony chce odswiezyc...
no i ciuchy robocze tz- jedno pranie co tydzien, bo to uje*ane w smarze wiecznie to z niczym nie polacze...
a tak bez gosci, bez psa- to 3 prania- moje, tz, recznikowo-poscielowe

ja jak tak odpowiedzialam kiedys jak ty, to uslyszalam rzucenie sluchawka i wrocil pijany dumny z siebie

odkad mam odkurzacz z pojemnikiem a nie workiem to nie uzywam w ogole szczotki do zamiatania- odkurzacz mam na stale wpiety w przedluzacz, jak trzeba to sru w 5-10 minut cale mieszkanie czyste polecam i nic tak dobrze wlosow po strzyzeniu nie sciaga jak on
z tym praniem norma ja często też piorę zdarzają się takie tygodnie, że codziennie nawet ale z 4 razy to na pewno w tygodniu piorę, ta było zawsze u mnie w domu i jest nadal

ja też tylko odkurzam chociaż w sumie wszędzie mamy panele i małe dywaniki ale najpierw odkurzacz potem mopek zamiatać nigdy nie lubiłam
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 14:56   #3313
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
truskawkowa- dzieki chyba sprobuje w koncu tej henny, zeby sie sama przekonac. ona nic skóry nie farbuje, samiuśkie włoski?
i skłoniłam sie do zakupu pudru essence
Moim zdaniem nie farbuje, no chyba, że bardzo przetrzymasz. Wtedy zostaje lekka poświata, którą można usunąć w miarę sprawnie kosmetykiem do demakijażu

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no ciekawa jestem miny mądrali jakbyś ścieła się na łyso
Byłaby nieziemska

Swoją drogą, dziewczyna z kanału z fryzurami Czeszamy zgoliła długie włosy do gołej skóry. Zatkało mnie jak to zobaczyłam...
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:01   #3314
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny muszę się przyjrzeć temu wynalazkowi
Ja juz nawet dzisiaj dwie pralki wstawilam,tylko teraz jesien-zima, to ciezko z miejscem na wieszanie prania
Sznurki w łazience załadowane,kaloryfery tez,a przeciez to mało miejsca

Orientujecie się może w jakich cenach chodzą suszarki takie te domowe, rozkładane

Ania ja uzywam czarnej kredki z Essence, jest bardzo fajna i na linię wodna i na kreseczkę na górnej powiece


Lady Dzisiaj henna troche lepiej złapała ale nadal szitowato
Mi sie strasznie brwi Isabell podobaja
Tylko troszeczke cieńsze mogłyby być,ale jest bardzo fajnie


w ogole jak ktos lubi dobre efekty specjalne to polecam film Pacific Rim
ale mi sie zrymowało :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8537-3.jpg (64,4 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_5772-5.jpg (46,4 KB, 22 załadowań)

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2013-11-20 o 15:04
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:11   #3315
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Bunny ojj chyba faktycznie za dobra byłaś dla tego tż kara mu się należy...szkoda że na mojego brak jedzenia nie działa, bo on je co innego, ja co innego i rzadko kiedy gotuję dla 2osób

Truskawkowa mój tż jak zmieniam pościel też uważa, że przecież używana przez niego pościel nie "śmierdzi"

A co do prania to ja dużo robię w ciągu tygodnia, wiadomo czekam, aż kosz się zapełni ale 1-bielizna, 2-moje, 3-jeansy, 4-ręczniki, pościel czasami nawet 2 moje czyli by 5 tygodniowo wyszło, 2dziennie moge bo więcej na suszarkę się nie zmieści

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Kylie taką zwykłą suszarkę już za 20-30zł kupisz ale one słabe są, lepsza do 100zł kupisz

Powiedzcie mi, wypada odkurzać, sprzątać w nocy?? mam już taki syf w pokoju, że musze to zrobić, a cały dzień mnie teraz nie ma w domu albo tz śpi i nie mam kiedy tego zrobić, a na ten dywan patrzec sie nie da, tyle kłaków psa...

A co do pościeli i spania jeszcze, ja śpię z moim tz osobno bo rozkładana wersalka jest mała a on pracuje w dziwnych godzinach 24-9 i ja bym cały czas niewyspana była ja śpię z psem
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:13   #3316
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Kylie Takie mniejsze można kupić za 2o zł nawet, widziałam w Pepco. Swoją kupiłam nawet jeszcze taniej w Leclercu kiedyś. Warto przeglądać gazetki supermarketów

Chociaż jakbym miała kupować jeszcze raz, to zainwestowałaby w trochę większą, porządniejszą.

Cytat:
Dzisiaj henna troche lepiej złapała ale nadal szitowato
Mi sie strasznie brwi Isabell podobaja
Tylko troszeczke cieńsze mogłyby być,ale jest bardzo fajnie
Trochę za grube w części wewnętrznej, ale lubię takie załamanie.

Najbardziej mi się podobają chyba brwi Megan Fox i strasznie żałuję, że z moich niczego takiego nie da się wykrzesać


Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Truskawkowa mój tż jak zmieniam pościel też uważa, że przecież używana przez niego pościel nie "śmierdzi"
Oni chyba cierpią na wrodzony brak zmysłu wykrywającego zapach nocnego potu i łoju
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:21   #3317
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość


Oni chyba cierpią na wrodzony brak zmysłu wykrywającego zapach nocnego potu i łoju
tym bardziej, że przeciez faceci bardziej sie pocą

ja jak mam sie chocby położyć na jego łóżku to muszę zmienić pościel
a w ogóle przypomniałyście mi że to już ten czas na zmiane pościeli
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:23   #3318
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość


Kylie taką zwykłą suszarkę już za 20-30zł kupisz ale one słabe są, lepsza do 100zł kupisz

Powiedzcie mi, wypada odkurzać, sprzątać w nocy?? mam już taki syf w pokoju, że musze to zrobić, a cały dzień mnie teraz nie ma w domu albo tz śpi i nie mam kiedy tego zrobić, a na ten dywan patrzec sie nie da, tyle kłaków psa...

A co do pościeli i spania jeszcze, ja śpię z moim tz osobno bo rozkładana wersalka jest mała a on pracuje w dziwnych godzinach 24-9 i ja bym cały czas niewyspana była ja śpię z psem
myslałam,że droższe są
Ja z moim spimy w jednym łózku ale pod dwoma kołdrami
ja lubie sie "skokonić" w nocy i on bez kołdry zostawał całkiem i przykrywał sie drugą poduszką chociaż trochę

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Kylie Takie mniejsze można kupić za 2o zł nawet, widziałam w Pepco. Swoją kupiłam nawet jeszcze taniej w Leclercu kiedyś. Warto przeglądać gazetki supermarketów

Chociaż jakbym miała kupować jeszcze raz, to zainwestowałaby w trochę większą, porządniejszą.

Trochę za grube w części wewnętrznej, ale lubię takie załamanie.

Najbardziej mi się podobają chyba brwi Megan Fox i strasznie żałuję, że z moich niczego takiego nie da się wykrzesać


Oni chyba cierpią na wrodzony brak zmysłu wykrywającego zapach nocnego potu i łoju

Potwierdzam

no właśnie pisałam,że troszkę cieńsze mogłyby być,ale tak to wg mnie naprawdę super, w ogóle jest śliczna
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:34   #3319
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cześć udało się wreszcie ogarnąć neta więc wracam do Was. Myślałam że uda mi się nadrobić zaległości ale jest tego zdecydowanie za dużo darowałam sobie.
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-20, 15:36   #3320
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

http://mistrzowie.org/252238/Stringi
w dzisiejszych czasach juz nic mnie nie zaskoczy
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:41   #3321
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Lavia mi żółty
skuszona opiniami zachwytami ochami i achami a że 10 zł to nie majątek więc nawet gdyby okazały się bublem to wielkiej straty nie będzie
najpierw poszedł w ruch niebieski lovely szczoteczka bardzo fajna, dotrze do każdego zakamarka, faktycznie wydłuża, łądnie rozdziela, ale po kilku godzinach osypuje się to minus, i w sumie po miesiącu do kosza i czas na nowy ale jak już wyżej napisałam majątku nie kosztuje więc można mu wybaczyć
następnie zakupiłam żółty i ten dla mnie rewelacja szczoteczka też bardzo fajna dzięki tym tuszom polubiłam bardziej te silikonowe od wielkich grubych szczot, którymi jednak trudno ładnie wytuszować dolne rzeski i dotrzeć do wewnętrznego kącika żółtek u mnie nie osypuje się a rzęsy są mega podkręcone i wydłużone zawsze będzie gościła w mojej kosmetyczce ale mimo to dalej kupuje różne tusze
mi zarówno niebieski jak i żółty podpasowały- niebieski bardziej mi wydłuża rzęsy a żółtek ładnie je rozdzielał - minus wlasnie taki że po miesiącu się obsypują ale za taka cene naprawde warto ja jestem ich oddana fanka

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Miałam skierowanie,ale nie dałam sobie zrobić
moj kuzyn miał robioną i teraz co chwila mu się odnawiają i musi raz na jakiś czas robić,wiadomo,że nie u każdego tak się bedzie działo ale wolałam nie ryzykować
poza tym u mnie punkcja byłaby chwilowym rozwiązaniem, ja mam krzywą przegrodę nosową (prawdopodobnie,mialam kiedys od urazu pękniętą przegrode, laryngolog coś mi ak kiedyś wspominała)ale nie dam sobie na NFZ przy twarzy grzebać wole prywatnie operację zrobic i odrazu korekte nosa zrobie


Pokłuciłam sie z Tż-em
Witaj w klubie ja też dziś skłócona z Tż-tem

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Lavia, Kylie Dziewczynki zdrówka życzę
oj dzięki -przyda sie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:45   #3322
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

Witaj w klubie ja też dziś skłócona z Tż-tem
co się stało?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Miałam włosy myc ,ale na chwile obecną nie jestem w stanie niczego zorganizowac
ale mnie muli
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:46   #3323
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
lepiej usunąć i mieć to za sobą, ceny niestety nie ulegną zmianie i takie są koszty tego
ja niedługo zakładam może jeszcze przed świętami

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------



kup na promocji w rossku to będzie 5 z groszem
warto przetestować na swoich rzęskach może Ci przypasuje

uciekam się ubierać i z koleżanką na zakupy ciuchowe lecę

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Lavia a byliście u lekarza, bierzecie jakieś leki?

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------



ja planuje do 28-30 najpóźniej urodzić
więc poczekam jeszcze jak obiecał to będą na razie nie ma takie potrzeby bo po ciąży mogą opaść to wtedy
mój był u lekarza i jest na L4 do poniedziałku. Lekarz powiedział że to jakieś przeziębienie i wystarczy nam leżeć w łóżku, brać ibuprofen na obniżenie gorączki i jakieś aspirynki czy tego typu rzeczy. Obkupilismy sie w sok malinowy, grejfruty, cytynki itd i leczymy sie tym wszystkim co mamy. Ale dziwne że 3 dzien taka silna goraczka.....ale przynajmniej wiadomo ze organizm walczy z wirusami.
ale mega słaba jestem i kosci i mięśnie mnie bolą

ja po ciąży też chce sobie cycki zrobić ale wiem że to spory wydatek.... ale nie chce mieć opadniętych worów

udanych zakupków
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 15:50   #3324
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Ej, czemu panuje opinia, że po ciąży cycki to opadnięte wory?
ja po ciąży, na dodatek karmię piersią już prawie półtora roku i nic mi nie wisi TZn piłek jak od chirurga nie mam, ale to dlatego, że moje cycki nigdy nie miały super okrągłego kształtu, ale to raczej przy naturalnych piersiach norma, za to nie widze roznicy w przed i po ciąży

Lavia- gorączka moze byc nawet dłuzej, bez zadnych innych objawów. TO znak, że organizm walczy z wirusami i je zwalcza, nic innego sie nie rozwija dzieki temu często No chyba,że po kilku dniach wychodzi szydło z worka Tak nam tłumaczono kiedys przynajmniej

truskawkowa- brwi Megan to ideał
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:12   #3325
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Aaaa dziewczyny, Superpharm mi właśnie wysłał SMSa o treści

Tylko 21-24.11: -40% na wszystkie maskary, podkłady, oczyszczanie twarzy, stylizacje i odżywienie włosów, witaminy i produkty na odporność! Szczegóły w sklepach

Może udam się na łowy

własnie rano obudził mnie identyczny SMS - miałam wam napisac o tym na wątku ale widze że mnie wyprzedziłaś

no co Superpharm nie chce byc gorsze od Rossa to też sobie zrobili -40% :P ale ja i tak polece do Rossmana jak tylko wyzdrowieje bo mam koło siebie aż 3 rossmany a do SP mam bardzo daleko i mi nigdy nie po drodze......

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



kurcze powiem Ci , że nie wiem jakoś nigdy nie zwracałam na tą szafe uwagi akurat

polecam mleko z miodem i czosnkiem brzmi przerażająco, ale smakuje i pomaga
wiem Asiu ja pije mleko z miodem i lubie je całkiem- smakuje mi ale czosnek to wole do kanapek wkładac

---------- Dopisano o 17:05 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
co się stało?

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:43 ----------

Miałam włosy myc ,ale na chwile obecną nie jestem w stanie niczego zorganizowac
ale mnie muli
no podobnie do Ciebie i do Bunny poszło o sprzątanie w domu.
Że on sie lepiej poczuł to zaczął dzisiaj sprzątać całe mieszkanie a ja zdychałam rano i lezalam z gorączka nieprzytomna. to ten do mnie z awanturą że tu jest taki bajzel że nie da sie tak żyć itd. Dobrze wiedział, że jestem chora i bezsilna dzisiaj to kazał mi sprzątać z gorączka.... przez te nerwy jeszcze gorzej sie czuje i mi za☠☠☠iscie smutno. Pierwszy raz w zyciu przeszkadza mu bałagan....troche to dziwne bo wczesniej był większy bajzel i jakoś mu nie przeszkadzało nigdy i udawał że tego nie widzi a teraz sie z księżyca urwał i nagle wielki pan porządny że sprzątania mu sie zachciało........eh jak tu zrozumieć facetów....

ja juz tez powinnam umyc łeb mam tłuściocha od tego lezenia w łóżku

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
Ej, czemu panuje opinia, że po ciąży cycki to opadnięte wory?
ja po ciąży, na dodatek karmię piersią już prawie półtora roku i nic mi nie wisi TZn piłek jak od chirurga nie mam, ale to dlatego, że moje cycki nigdy nie miały super okrągłego kształtu, ale to raczej przy naturalnych piersiach norma, za to nie widze roznicy w przed i po ciąży

Lavia- gorączka moze byc nawet dłuzej, bez zadnych innych objawów. TO znak, że organizm walczy z wirusami i je zwalcza, nic innego sie nie rozwija dzieki temu często No chyba,że po kilku dniach wychodzi szydło z worka Tak nam tłumaczono kiedys przynajmniej

truskawkowa- brwi Megan to ideał

no bo widziałam piersi moich koleżanek i naprawdę obwisły bardzo po ciąży i nie wyglądaja teraz najlepiej... ale widocznie to kwestia indywiudalna i nie każda musi tak mieć.
A dbałaś o nie jakoś? Smarowałaś czymś? To ciesz sie że są ładne i nic ci nie zwisa

noo co do gorączki to może lepiej że ją mam tak naprawde- bo widocznie tak jak piszesz moj organizm broni sie przed jakims choróbskiem....ale głowa, mięśnie i kości to mnie masakrycznie bolą. Lichutka jestem ale musze wyzdrowieć do piątku bo w piątek wyprzedaż Rossmanowska a tak na powaznie to kuruje sie czym sie da i licze ze mi to szybko przejdzie....

---------- Dopisano o 17:12 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny muszę się przyjrzeć temu wynalazkowi
Ja juz nawet dzisiaj dwie pralki wstawilam,tylko teraz jesien-zima, to ciezko z miejscem na wieszanie prania
Sznurki w łazience załadowane,kaloryfery tez,a przeciez to mało miejsca

Orientujecie się może w jakich cenach chodzą suszarki takie te domowe, rozkładane

Ania ja uzywam czarnej kredki z Essence, jest bardzo fajna i na linię wodna i na kreseczkę na górnej powiece


Lady Dzisiaj henna troche lepiej złapała ale nadal szitowato
Mi sie strasznie brwi Isabell podobaja
Tylko troszeczke cieńsze mogłyby być,ale jest bardzo fajnie


w ogole jak ktos lubi dobre efekty specjalne to polecam film Pacific Rim
ale mi sie zrymowało :P
Kylie my z Tż-tem mamy pionową suszarkę i ona o wiele więcej ubrań pomieści i mniej miejsca zajmuje - kupiliśmy ją za bodajże 70zł ale polecam jak najbardziej
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:18   #3326
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja jakbym zjadla takie tluste rzeczy kurczak plus ten chleb w jajku to chybabym caly dzien z kibelka nie wyszla

bunt bo jest zmeczony po pracy( no musial wrocic po 2 tyg zwolnienia ), zjadl obiad i chce pograc na kompie a pies jest moj, sama chcialam i on nie pojdzie- to ze mam mokre wlosy to niewazne- bylo nie myc uslyszalam albo sciac na łyso

to ze obiad podalam pod nos i pozmywalam to tez nic. ja przeciez jestem wypoczeta

obiadki i pranie jemu znow sie skonczylo wczoraj jeszcze przegial pale mowiac ze mam swira z tym praniem i 2 dni bez pralki to dni stracone dla mnie nie wiem, dla mnie naturalne jest 2-3 prania na tydzien, skoro mam posciel np po gosciach jako jeden wrzut
ok, nie nastawiam tych 4-5kg tkanin, tylko te 2-3 kg, ale i tak piore wiekszosc - procz poscieli i recznikow na program delikatne czyli do 2kg zaladunku ale on tego nie rozumie, w jego pojeciu ja piore bo sie nudze wiec oznajmilam zeby sie niwe zdziwil jak mu gaci zabraknie lada dzien i zobaczymy teraz wojna
Mój jeśli chodzi o granie na kompie to ma obsesje....nie mozna od gier go odciągnąć.... a co do prania- my też często robimy pranie i tak moim zdaniem powinno być..powinien sie cieszyć że pierzesz mu majty i skarpety a nie jeszcze narzekać. Ja bym sie zbuntowała i jak mu nie pasuje to niech sobie sam wypierze to sie nauczy. Jak widać za dobre dla nich jestesmy i sie rozkokosili....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:19   #3327
Renatka89
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka89
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 072
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

co do prania- jak dobrze miec strych...

Lavia- może to geny, mojej mamie i siostrze tez nie obwisly Ciesze sie

Czasem lepiej miec tę goraczke niz nie miec, zle by sie znosiło choroby bez gorączki tak naprawde, kurujcie sie, dbajcie o siebie i w koncu przejdzie- musi
__________________
Dalia Milena ur. 6.06.2012r.
Renatka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 16:22   #3328
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczynki jeżeli macie zaschnięty tusz to najprostszy sposób zanurzyć go (oczywiście zakręcony ) w gorącej wodzie na 5 minutek i będzie jak nowy

ooo tego nie wiedziałam musze stestować
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:03   #3329
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość

no podobnie do Ciebie i do Bunny poszło o sprzątanie w domu.
Że on sie lepiej poczuł to zaczął dzisiaj sprzątać całe mieszkanie a ja zdychałam rano i lezalam z gorączka nieprzytomna. to ten do mnie z awanturą że tu jest taki bajzel że nie da sie tak żyć itd. Dobrze wiedział, że jestem chora i bezsilna dzisiaj to kazał mi sprzątać z gorączka.... przez te nerwy jeszcze gorzej sie czuje i mi za☠☠☠iscie smutno. Pierwszy raz w zyciu przeszkadza mu bałagan....troche to dziwne bo wczesniej był większy bajzel i jakoś mu nie przeszkadzało nigdy i udawał że tego nie widzi a teraz sie z księżyca urwał i nagle wielki pan porządny że sprzątania mu sie zachciało........eh jak tu zrozumieć facetów....

ja juz tez powinnam umyc łeb mam tłuściocha od tego lezenia w łóżku

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:05 ----------

Kylie my z Tż-tem mamy pionową suszarkę i ona o wiele więcej ubrań pomieści i mniej miejsca zajmuje - kupiliśmy ją za bodajże 70zł ale polecam jak najbardziej
Oni są posrani jak bum cyk,cyk
To,że się lepiej poczuł to super, raz jakby sam posprzatał cała chałupe to by mu korona z głowy nie spadła
Na Twoim miejscu palcem pod kołdrą bym nie ruszyła,tylko jeszcze powiedziała,że trzeba meble na górze powycierać

Suszarke juz kupiłam własnie w Auchanie za 21 zł
bo ja szybka dziewczyna jestem

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Mój jeśli chodzi o granie na kompie to ma obsesje....nie mozna od gier go odciągnąć.... a co do prania- my też często robimy pranie i tak moim zdaniem powinno być..powinien sie cieszyć że pierzesz mu majty i skarpety a nie jeszcze narzekać. Ja bym sie zbuntowała i jak mu nie pasuje to niech sobie sam wypierze to sie nauczy. Jak widać za dobre dla nich jestesmy i sie rozkokosili....
Moj właśnie się tłucze i z wielkim ostentacyjnym fochem robi sobie obiad
Z kuchni raz po raz dochodzi do mnie: "ku*wa,pie*dolone ziemniaki"
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-20, 17:13   #3330
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny muszę się przyjrzeć temu wynalazkowi
Ja juz nawet dzisiaj dwie pralki wstawilam,tylko teraz jesien-zima, to ciezko z miejscem na wieszanie prania
Sznurki w łazience załadowane,kaloryfery tez,a przeciez to mało miejsca

Orientujecie się może w jakich cenach chodzą suszarki takie te domowe, rozkładane

Ania ja uzywam czarnej kredki z Essence, jest bardzo fajna i na linię wodna i na kreseczkę na górnej powiece


Lady Dzisiaj henna troche lepiej złapała ale nadal szitowato
Mi sie strasznie brwi Isabell podobaja
Tylko troszeczke cieńsze mogłyby być,ale jest bardzo fajnie


w ogole jak ktos lubi dobre efekty specjalne to polecam film Pacific Rim
ale mi sie zrymowało :P
jakiej używasz? ja robię nawet zwykłą z deli brązową ale trzymam min. 30 minut bo po 10-15 nie ma żadnego efektu
oglądałam pacific rim
w kinie ostatnio byłam na rush mi bardzo podobał sie

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:07 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
myslałam,że droższe są
Ja z moim spimy w jednym łózku ale pod dwoma kołdrami
ja lubie sie "skokonić" w nocy i on bez kołdry zostawał całkiem i przykrywał sie drugą poduszką chociaż trochę


[/B]Potwierdzam

no właśnie pisałam,że troszkę cieńsze mogłyby być,ale tak to wg mnie naprawdę super, w ogóle jest śliczna
my też sypiamy w jednym łóżku, mamy teraz wielkie to spokojnie się mieścimy ale jeśli ja spię od ściany to zwijam się w kokon i Tż nie ma kołdry biedaczek ale drugiej nie weźmie, zresztą mu ostatnio gorąco w nocy i ciągle wstaje i okno otwiera a jak z drugiej strony to jest spoko nie wiem czemu tak jest
raz spał na osobnym łóżku jak byłam pijana
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.