Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-21, 07:56   #3361
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
nie no, to ja juz wole sama z zamknietymi oczami wlosy farbowac niz oddac sie w rece TŻ

ej laski, jaki utleniacz kupujecie? one w ogole miedzy firmami sie czyms roznia?
Ja mam z joaski 12%

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
a farbuje Ci z instrukcji Bunny?
czy pokazałaś mu jak ma to robić?


myślę ,żę mój podołałby, bo bałby sie i wie czym się skończy jak będzie coś nie tak z moimi włosami
To motywujący stres jest

Ja uteniacz kupuje obojętnie jakiej firmy
Miałam już Profi Clasic, Milla i Artego. Z czego Milla chyba za bardzo podrażniała mi skalp
Nie nie sama pokazalam.
pokazuje mu żeby np. nałóżył farbe na 2 cm czy ile mam odrostu i ja sobie farbuje przód a on tył i mówie mu ''spokojnie, powoli nie musisz sie spieszyc '' i jest ok czasem tylko mu ciężko pasma wydzielić na początku ale pózniej jest ok
a ja mojego nie moge stresowac bo wtedy mi nie pofarbuje bo jakbym darła jape na niego to by było '' tak ? to sama sobie farbuj '' a tak to on sie stara i jest gites
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 07:57   #3362
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość

Wkurzyłam sie, chciałam wziazc UŻ dzisiaj w pracy bo musze do ginekologa isc. Oczywiscie jak zwykle ci co sie do nich to zglasza maja wylaczony tel bo zapewne jeszcze nie przyszli do pracy i dupa. Nie pojde
Dzwoń ile wlezie,nie ma to tamto, po tam tam są.
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 08:10   #3363
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dzwoń ile wlezie,nie ma to tamto, po tam tam są.
Sek w tym ze wlasnie ich nie ma. I przyjdą raczej po mnie. A telefon oczywiście wyłączony i nawet nie ma do kogo zadzwonic.

Nic no jade do pracy i kiedy indziej bede musiala to załatwić.
I dzis dla odmiany ja sie z TZ poklocilam :d
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 10:07   #3364
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej

zapraszam na nowy wpis ;D
i goraca dyskusja do poczytania w poprzednim wpisie w komentarzach

ide was nadrabiac bo zescie naskrobaly

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Laski farbowałam włosy 1 listopada,a już musiałbym farbe nakładać
Ja sama nie umiem
hehe ja farbuje w ten weekend i nie moge sie doczekac

Cytat:
Napisane przez sztukakamuflazu Pokaż wiadomość
Napisane przez sztukakamuflazu
DZIEWCZYNY POMOCY

Nie wiem do teraz co mnie podkusiło, żeby przyciemnić moje jasne, farbowane/malowane włosy co miesiąc C&S 9n. Zrobiłam głupotę i 31.10 przyciemniłam farbą Fanola 9.0 Otrzymałam dwukolorowe włosy. U góry brazowo-pomaranczowe na dole siwo-zielone. No i męczę się z tym g**** do teraz. Wczoraj położyłam farbę C&S 9n i otrzymałam jasny-karmel na górze, na dole cały czas przebija ta cholerna zieleń!! Na doł położyłam na 15 minut, może za mało..
Jestem załamana..Wiem, że do mojego jasnego blondu ciężka droga, tym bardziej że dużą garść włosów(10 cm od skóry) mam spalonych od użycia jeden raz lokówki..
Chce mi się wyć, bo naprawdę mocno dbam o włosy...raz użyłam lokówki i w połączeniu z tresemme którego nikomu nie polecam - spaliłam je.

Nie ukrywam, że najchętniej wróciłabym do mojego jasnego blondu, bo okropnie sie czuje w takich włosach..
Co robić ?


Zdjecia:
1.wlosy przed nieszczesna farba Fanola 9
2.Wlosy po 31,10
3.Wlosy po Color Soin 9n w swietle normalnym
4.Swiatlo sloneczne

Bunny:
albo zrob kapiel rozjasniaczem i potem poloz sobei ta c&s, albo musisz zafarbowac czyms z odrobina farby czerwonej zeby zniwelowac zielonosc.
inna opcja duzo cierpliowsci i za jakis miesiac sie zmyje ta zielen- zazwyczaj.


DZIEWCzYNy...czy kapiel rozjasniajaca i na to farba color soin nie zajedzie mi wlosow? Szczegolnie ze garsc jest popalona ale z nia nic jie zamierzam robic..
to juz ty wiesz w jakim one sa stanie...
kapiel wysuszy je na pewno...
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Widać ze zimno na dworze, tak sie rozpisywac zaczely

Ponadrabiałam was Widze że dzień kłótni z TŻ miałyście, ustawcie ich wszystkich, niech chodza sfochowani o
Ja póki co mam spokój, do szału doprowadzają mnie tylko klienci


Powiem wam ze ostatnio na nowo lubie moje włosy Powoli spowrotem udaje mi sie uzyskac moją tafle, tyle ze przez cieniowanie jest chyba trudniej, sama nie wiem. Ale robia sie coraz gładsze, końcówki juz nie sa takie suche, tylko mieciutkie, miłe w dotyku
jakie gladziutkie, oddawaj je


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o nie ładny be chłopczyk ,ale znajdź na niego haczyk jak on cos będzie chciał od Ciebie to poprostu zachowaj się tak samo jak on na mojego to zawsze działa

kiedyś w telewizji to na jakimś programie kosmetycznym widziałam i jak uratować złamaną pomadkę też było

polecam ja juz sprawdzałam

rozbawiłyście mnie na maksa

skąd ja znam takie zachowanie Ci faceci są identyczni ...normalnie same kserokopie(bracia ksero ) chodzą po tym świecie
tez nie lubie takich filmów
a opakowanie tuszu sie nei rozpusci od wrzatku

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Czeko nie chodziło mi o to,że jestem jakaś biedna czy coś tylko o to, że skoro mam dobrego chirurga na nfz to nie widzę sensu wydawać 1500 zł na usunięcie 3 zębów, wolę sobie te pieniądze dołożyć do aparatu
no leżące to masakra, góra pół biedy. Dlatego chcę najpierw te górne wyrwać, bo jak będzie strasznie to pewnie więcej nie pójdę
nie wiem po co te ósemki rosną, chyba tylko po to, żeby był problem
a co SP to przejdę się, bo mam 10 min spacerkiem do tego centrum handlowego, a i tak do Rossmana muszę iść do włosów też nie bardzo chcę cokolwiek kupować, ale jakieś witaminki czy suplementy by się przydały



No i ja też się ze swoim pokłóciłam, już nie wiem jak do niego dotrzeć jakiś zły dzień dzisiaj, najpierw mi uciekł autobus i musiałam iść na piechotę do pracy, bo następny za 30 min, później prawie mnie samochód przejechał, a z pracy zamiast wyjść przed 18 wyszłam po 20 no i na koniec TŻ mnie w☠☠☠☠ił. Chyba zaraz pójdę spać, żeby nic więcej się nie stało
ej a my nie mamy przypadkiem zbiorowego PMSu?
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 10:13   #3365
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Bunny muszę się przyjrzeć temu wynalazkowi
Ja juz nawet dzisiaj dwie pralki wstawilam,tylko teraz jesien-zima, to ciezko z miejscem na wieszanie prania
Sznurki w łazience załadowane,kaloryfery tez,a przeciez to mało miejsca

Orientujecie się może w jakich cenach chodzą suszarki takie te domowe, rozkładane

Ania ja uzywam czarnej kredki z Essence, jest bardzo fajna i na linię wodna i na kreseczkę na górnej powiece


Lady Dzisiaj henna troche lepiej złapała ale nadal szitowato
Mi sie strasznie brwi Isabell podobaja
Tylko troszeczke cieńsze mogłyby być,ale jest bardzo fajnie


w ogole jak ktos lubi dobre efekty specjalne to polecam film Pacific Rim
ale mi sie zrymowało :P
ja mam taka zwykla rozstawiana suszarke z carrefoura za 19 zl juz 5 rok ja mam i nawet sie druciki nie powyginaly ani nic jeden wrzut prania idealnei wchodzi na nia.

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Bunny ojj chyba faktycznie za dobra byłaś dla tego tż kara mu się należy...szkoda że na mojego brak jedzenia nie działa, bo on je co innego, ja co innego i rzadko kiedy gotuję dla 2osób

Truskawkowa mój tż jak zmieniam pościel też uważa, że przecież używana przez niego pościel nie "śmierdzi"

A co do prania to ja dużo robię w ciągu tygodnia, wiadomo czekam, aż kosz się zapełni ale 1-bielizna, 2-moje, 3-jeansy, 4-ręczniki, pościel czasami nawet 2 moje czyli by 5 tygodniowo wyszło, 2dziennie moge bo więcej na suszarkę się nie zmieści

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Kylie taką zwykłą suszarkę już za 20-30zł kupisz ale one słabe są, lepsza do 100zł kupisz

Powiedzcie mi, wypada odkurzać, sprzątać w nocy?? mam już taki syf w pokoju, że musze to zrobić, a cały dzień mnie teraz nie ma w domu albo tz śpi i nie mam kiedy tego zrobić, a na ten dywan patrzec sie nie da, tyle kłaków psa...

A co do pościeli i spania jeszcze, ja śpię z moim tz osobno bo rozkładana wersalka jest mała a on pracuje w dziwnych godzinach 24-9 i ja bym cały czas niewyspana była ja śpię z psem
dzis zadzwonil zapytac czy nie piore
ja mowie ze nie, bo mam wszystko uprane...
a on ze a jego pranie? ja mowie ze nie bede mu prala, to jeczal jak szczeniaczek przez telefon zeby mu to uprac ja mowie ze nie bede nastawiac 1kg skarpet i majtek bo szkoda wody, a on oj weźźźź
haha przyszla koza do woza, jeszcze mu pare dni nie upiore, niech sie wystraszy
i powiedzial ze mnie kocha i po to dzwoni, jasne

ja sprzatam kiedy mnie najdzie, 6 rano czy 12 w nocy sasiedzi mnie kochaja

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
http://mistrzowie.org/252238/Stringi
w dzisiejszych czasach juz nic mnie nie zaskoczy

__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:10   #3366
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Teraz ja zaniedbałam moje włoski i końce tak z 5cm suche Bunny oleje i maska dolce anti age (bo nie używałam ostatnio) mam nadzieję że pomogą? podciąć z 2cm też chyba muszę...ale to włos więc odrośnie

zamówiłam kolestona 12/89 w końcu się zdecydowałam

Czeko ja np jak mam na 6 do pracy a chce uż (co się bardzo rzadko zdarzyło) to dzwonię po 6tej, nawet ok 7 bo wtedy kierowniczka dopiero jest. I afery nie ma. To Twój urlop na żądanie!!

Bunny szybko zauważył, że pranie potrzebne

Jednak nie sprzątałam bo poszłam spać zaraz po pracy tylko gary umyłam. Za to dziś pościel zmieniłam a jutro odkurzę i będzie git...

Cały czas się zastanawiać czy jechać do tego ross tyle kilometrów...może nie wykupią mi wszystkiego do poniedziałku i pojadę po pracy tam gdzie mam blisko do dwóch...
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89

Edytowane przez shizaxa
Czas edycji: 2013-11-21 o 11:24
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 11:21   #3367
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
mój też zawsze śpi łapiąc mnie za cyca ja nie wiem ale tak sie nauczył i bez niego nie uśnie

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:34 ----------



no zemsta jest słodka chociaż mój teraz nagle milutki sie dla mnie zrobił - teraz to już po ptokach nie dam mu sie nabrać na jego maślane oczy - pewnie coś ode mnie chce cwaniaczek....

ja z kolei bardzo nie lubie filmów science fiction albo fantasy a najgorzej nie trawie westernów... a lubie psychologiczne, thillery, horrory, dramaty, kryminały no i komedie ale tylko takie naprawde śmieszne - a takich juz jest coraz mniej teraz :P
to jak u mnie my śpimy zazwyczaj na łyżeczkę

---------- Dopisano o 12:15 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Pajac,zarówno,mój jak i Twój Tż
I bardzo dobrze zrobiłaś nie pomagając mu,ja też teraz doznałam amnezji i nie wiem gdzie jest tłuczek do ziemniaków:cojes t:

Sfochowany oczywiście też chodzi,ale ja to mam w nosie
ja swojej winy tutaj nie czuje,i przepraszac nie mam za co

Coś słyszałam o Labiryncie,ale ja wole właśnie filmy w stylu PR
Kiedyś miałam jazdy na Piłe i te klimaty,teraz lubie obejrzec jakies kino akcji z fajnymi efektami specjalnymi,lub komedie,nadal nie trawie romansideł

---------- Dopisano o 18:29 ---------- Poprzedni post napisano o 18:26 ----------




No ja tez mam brązową,mówisz 30 min..., ns razem to chyba z godzine potrzymam

Battleship juz oglądałam

Moj zawsze mówi,że śmierdzę już na parterze jak ide pod wpływem ( a mieszkamy na 4)
potrzymaj dłużej dobrze radzę

---------- Dopisano o 12:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:15 ----------

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Rush oglądałam tydzień/dwa temu w kinie i bardzo mi sie podobał
czyli Pacific Rim musze nadrobić??

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

a jak tak gadamy o tż, to mój mi wczoraj zrobił napad zazdrości o kolegę ze zlotu "kulturystów" (jakiś mistrz czy wice mistrz Polski) bo mam z kuzynka z nim zdjęcie, na którym jest bez koszulki
mi też rush podobał się byliśmy an premierze w ogóle ja lubię oglądać f1

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam patent swój na sprawdzanie i daaawno juz nie kupiłam otwieranego tuszu. Zawsze leciutko odkrecam tylko zeby zobaczyc jak wyglada szyjka od tuszu, i jak widze ze jest ubabrana to szukam dalej poki nie znajde czystej - znaczy ze nie macany

Ja polecam z tony&guy


Ja musiałam usuwać bo miałam sporo i byłoby za duze ryzyko. Ale ja miałam do tego stopnia zapalenie dziąseł że jak myłam zeby to zamiast białej piany wypluwałam czerwoną
a ja biorę z szuflady i mam gwarancje, że na pewno nowy, astor nawet w foli
przyjrzę sie tym suchym szamponom
biedna nie wiem od czego to zależy to odkłądanie kamienia

2 i pół miesiąca bez papierosa

Lavia ja też nie lubię westernów
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 11:29   #3368
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Czeko ja lubię tą delię
zawsze robiłam brązem może spróbuje raz grafitową ale nigdy czarnej raz mi kosmetyczka zrobiła to płakałam
efekt troszkę nie
trwały po tygodniu trzeba poprawiac ale za 3 zł to pikuś co jakiś czas chodzę do kosemtyczki też żeby wyregulować i przy okazji na hennę a tak to pojedyńcze poza łukiem co mi wyrastają włoski to sama wyrywam
no i jak nie potrzymam 30 min to mi nie chwyci w ogóle ta henna albo słabo, że po demakijażu to śladu nie ma dziwne, bo mam bardzo jasne brwi a nie chce chwycić

Isabelle niestety oszpeciła sobie buźkę

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
o nie ładny be chłopczyk ,ale znajdź na niego haczyk jak on cos będzie chciał od Ciebie to poprostu zachowaj się tak samo jak on na mojego to zawsze działa

kiedyś w telewizji to na jakimś programie kosmetycznym widziałam i jak uratować złamaną pomadkę też było

polecam ja juz sprawdzałam

rozbawiłyście mnie na maksa

skąd ja znam takie zachowanie Ci faceci są identyczni ...normalnie same kserokopie(bracia ksero ) chodzą po tym świecie
tez nie lubie takich filmów
sprawdzę kiedyś
ja lubię oglądać galileo było wczoraj o otwieraniu wina szpilką

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
No ja tak 2 lata non właśnie, bo Ty miałaś już aparat? I co jest nie tak? Idziesz w ramach reklamacji czy już do innego?
Pewnie ja pracuje gdzie pracuje i dużo opinii o tym i o innych miejscach słyszałam więc mam wybrane na początku grudnia się zapisze, a potem będę srała po gaciach
ja zwlekałam 1,5 roku żałuję bo będę zakładała aparat ale prawdopodobnie ten od wewnętrznej strony bo już konsultowałam się w grudniu idę na wyciski itp
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:13   #3369
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

hej!


Cytat:
Napisane przez Renatka89 Pokaż wiadomość
nie no, to ja juz wole sama z zamknietymi oczami wlosy farbowac niz oddac sie w rece TŻ
ja również
juz to widzę co by mi narobił na głowie
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej

zapraszam na nowy wpis ;D
i goraca dyskusja do poczytania w poprzednim wpisie w komentarzach

ide was nadrabiac bo zescie naskrobaly

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:01 ----------


hehe ja farbuje w ten weekend i nie moge sie doczekac


to juz ty wiesz w jakim one sa stanie...
kapiel wysuszy je na pewno...

jakie gladziutkie, oddawaj je



a opakowanie tuszu sie nei rozpusci od wrzatku


ej a my nie mamy przypadkiem zbiorowego PMSu?
nierozpuści się bo przecież nie będziesz go gotować odlej gorącej wody go szklanki i zanurz tusz w tej wodzie na pare minutek
zaraz ide poczytać
wyślę Ci PW mam dobre wiadomości

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

muszę stwierdzić , że moje włosy chyba lubią szampony bez sylikonów i parabenów
umyłam dziś włosy( na których miałam nałożoną nafte) jeszcze raz szamponem , który kupiłam ostatnio w rosie i normalnie przy myciu mięciutkie ,przy spłukiwaniu lekko tempawe , ale gładkie i proste ,za to gorzej z rozczesywaniem , ale tylko przy samej głowie , bo dalej nałożyłam odżywkę , za to po wysuszeniu są mega gładkie ,błyszczące i miękkie przesypują się przez palce
i co do C10 to nie dla mnie nie minął jeszcze tydzień od farbowania , a ja już widzę , że rudzieje na odroście i spłukuje się z pojedyńczych siwków
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2013-11-21 o 12:15
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:24   #3370
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Teraz ja zaniedbałam moje włoski i końce tak z 5cm suche Bunny oleje i maska dolce anti age (bo nie używałam ostatnio) mam nadzieję że pomogą? podciąć z 2cm też chyba muszę...ale to włos więc odrośnie

zamówiłam kolestona 12/89 w końcu się zdecydowałam

Czeko ja np jak mam na 6 do pracy a chce uż (co się bardzo rzadko zdarzyło) to dzwonię po 6tej, nawet ok 7 bo wtedy kierowniczka dopiero jest. I afery nie ma. To Twój urlop na żądanie!!

Bunny szybko zauważył, że pranie potrzebne

Jednak nie sprzątałam bo poszłam spać zaraz po pracy tylko gary umyłam. Za to dziś pościel zmieniłam a jutro odkurzę i będzie git...

Cały czas się zastanawiać czy jechać do tego ross tyle kilometrów...może nie wykupią mi wszystkiego do poniedziałku i pojadę po pracy tam gdzie mam blisko do dwóch...
ja sie zrazilam poprzednim _40% w rossie, wszystko bylo zmacane, uwalone albo braki

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



ja również
juz to widzę co by mi narobił na głowie

nierozpuści się bo przecież nie będziesz go gotować odlej gorącej wody go szklanki i zanurz tusz w tej wodzie na pare minutek
zaraz ide poczytać
wyślę Ci PW mam dobre wiadomości

---------- Dopisano o 13:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

muszę stwierdzić , że moje włosy chyba lubią szampony bez sylikonów i parabenów
umyłam dziś włosy( na których miałam nałożoną nafte) jeszcze raz szamponem , który kupiłam ostatnio w rosie i normalnie przy myciu mięciutkie ,przy spłukiwaniu lekko tempawe , ale gładkie i proste ,za to gorzej z rozczesywaniem , ale tylko przy samej głowie , bo dalej nałożyłam odżywkę , za to po wysuszeniu są mega gładkie ,błyszczące i miękkie przesypują się przez palce
i co do C10 to nie dla mnie nie minął jeszcze tydzień od farbowania , a ja już widzę , że rudzieje na odroście i spłukuje się z pojedyńczych siwków
aha ja myslalam ze gotuje wode w garnku i wkladam tam tusz, trzymam z 5 minut a to sie gotuje

jaki masz szampon?
bo palette superrozjasniajace nie kryja siwych, dlatego ja mam biale pasemka dzieki temu, bo je przetonowuje tylko
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:28   #3371
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Hej

Co do prania to w domu u Rodziców pralka nie chodzi chyba tylko w niedzielę tak to zawsze coś. A u nas to różnie, zależy ile się nazbiera na szczęście i tu i tu mamy suszarki takie bębnowe, jak pralka więc wsadzamy ciuchy i są suche, ale wiadomo, że nie wszystko można wysuszyć w takim urządzeniu dziecięcych ciuszków prawie żadnych, więc będą wisiały na werandach albo balkonie
No i ja mam też sporo rzeczy, które wolę wyprać ręcznie - chociażby swetry. Mimo, że pralka ma program specjalny to jednak nie do końca jej ufam


Ale miałyście wczoraj czarną serię z TŻtami - wpierdziel im mój pojechał na dwa dni służbowo do Kaliningradu i spiknął się z kolegą, któremu 28 października urodziła się córka - to sobie Tatusiowie podegustowali "ruskie" trunki za zdrowie małych pań
TŻ raczej się nie zwierza ludziom z pracy i nie utrzymuje z nimi kontaktów towarzyskich, ale już go naszła faza i widzę, że też nie może się doczekać małej, bo się wszystkim chwali

Marna pogoda u mnie ciągle, z chaty wyjść się nie da, bo co chwilę pada

Lavia z tymi cyckami po ciąży to różnie bywa myślę, że zależy od genów ale też od tego jak się dba, bo wiadomo, że jak się nic z tym nie robi to wszystko oklapnie i w końcu wygląda jak naleśnik i doopa, i cycki i brzuch, i uda i ręce moja Mamuśka trzyma fason więc mam nadzieję, że i u mnie będzie dobrze no i dwa razy dziennie u mnie nawilżanie i masowanie
Jak ze wszystkim - zależy od organizmu, nie ma reguły


Boże dziewczyny, muszę żłopać ciągle 3 litry płynów dziennie, mam już taki wstręt do picia, że sobie nie wyobrażacie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 12:34   #3372
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja sie zrazilam poprzednim _40% w rossie, wszystko bylo zmacane, uwalone albo braki


aha ja myslalam ze gotuje wode w garnku i wkladam tam tusz, trzymam z 5 minut a to sie gotuje

jaki masz szampon?
bo palette superrozjasniajace nie kryja siwych, dlatego ja mam biale pasemka dzieki temu, bo je przetonowuje tylko
i pewnie teraz będzie to samo
nie nie gotujesz dobrze że się wyjaśniło
a szampon mam ten chociaż widze że opinie ma niepochlebne raczej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-shampoo.html
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Boże dziewczyny, muszę żłopać ciągle 3 litry płynów dziennie, mam już taki wstręt do picia, że sobie nie wyobrażacie
niedziwie się że masz dość
ja to wogóle nie lubie wody zwykłej
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:39   #3373
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
niedziwie się że masz dość
ja to wogóle nie lubie wody zwykłej
też nie przepadałam, ale musiałam polubić, żeby w jakieś paranoje nie popaść ale Jezusiu, jak urodzę to będę miała wstręt chyba


Mamusie - spakowałam dzisiaj sobie torbę do szpitala, ale kompletnie nie wiem co spakować małej, jakie rzeczy? no na pewno łapki-niedrapki, skarpetki, pieluchy, jakieś tam chusteczki, czapeczki cieńsze i grubszą na wyjście ze szpitala, kombinezonik na wyjście (przyszedł zamówiony i jest śliczny, biały, jak śnieżynka ), ale nie wiem jakie ciuszki i w jakich ilościach jakie kosmetyki, czy brać w razie co swoje butle? doradzicie coś? Możecie na pw jak wolicie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:51   #3374
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Hej

Co do prania to w domu u Rodziców pralka nie chodzi chyba tylko w niedzielę tak to zawsze coś. A u nas to różnie, zależy ile się nazbiera na szczęście i tu i tu mamy suszarki takie bębnowe, jak pralka więc wsadzamy ciuchy i są suche, ale wiadomo, że nie wszystko można wysuszyć w takim urządzeniu dziecięcych ciuszków prawie żadnych, więc będą wisiały na werandach albo balkonie
No i ja mam też sporo rzeczy, które wolę wyprać ręcznie - chociażby swetry. Mimo, że pralka ma program specjalny to jednak nie do końca jej ufam


Ale miałyście wczoraj czarną serię z TŻtami - wpierdziel im mój pojechał na dwa dni służbowo do Kaliningradu i spiknął się z kolegą, któremu 28 października urodziła się córka - to sobie Tatusiowie podegustowali "ruskie" trunki za zdrowie małych pań
TŻ raczej się nie zwierza ludziom z pracy i nie utrzymuje z nimi kontaktów towarzyskich, ale już go naszła faza i widzę, że też nie może się doczekać małej, bo się wszystkim chwali

Marna pogoda u mnie ciągle, z chaty wyjść się nie da, bo co chwilę pada

Lavia z tymi cyckami po ciąży to różnie bywa myślę, że zależy od genów ale też od tego jak się dba, bo wiadomo, że jak się nic z tym nie robi to wszystko oklapnie i w końcu wygląda jak naleśnik i doopa, i cycki i brzuch, i uda i ręce moja Mamuśka trzyma fason więc mam nadzieję, że i u mnie będzie dobrze no i dwa razy dziennie u mnie nawilżanie i masowanie
Jak ze wszystkim - zależy od organizmu, nie ma reguły


Boże dziewczyny, muszę żłopać ciągle 3 litry płynów dziennie, mam już taki wstręt do picia, że sobie nie wyobrażacie
wspolczuje, ja przy nerkach mialam 4l na dobe i graniczylo to z cudem, z kibla nie schodzilam

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
i pewnie teraz będzie to samo
nie nie gotujesz dobrze że się wyjaśniło
a szampon mam ten chociaż widze że opinie ma niepochlebne raczej https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-shampoo.html

niedziwie się że masz dość
ja to wogóle nie lubie wody zwykłej
aaa isana, lubie ich szampon do farbowanych i ten niebieski nawilzajacy

poszedl nowy wpis
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 12:55   #3375
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wspolczuje, ja przy nerkach mialam 4l na dobe i graniczylo to z cudem, z kibla nie schodzilam
O Boże, 4 litry, zaczęłoby mi się chyba ulewać też ciągle biegam siusiać, jeszcze brzuch mi się obniża to już w ogóle na pęcherz naciska
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 13:00   #3376
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

aaa wiecie co, wiecie co, wiecie co
jak urodzę i już smród farby nie będzie mi tak przeszkadzał to pójdę do fryzjera i zrobię takie malowanko
Nie chcę całych farbować, bo trochę się nacierpiałam przy tych odrostach i szkoda mi ale jednak jest zbyt nudno i trochę ciemno, więc wykombinowałam takie farbowanie
Jakimś tam odpowiednim blondem do mojego typu urody chociaż trochę rozjaśni mi japkę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ciara-vh1-divas-2012-held-at-the_20032182.jpg (57,5 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aef7dec4-C1.jpg (38,2 KB, 47 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 13:03   #3377
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
O Boże, 4 litry, zaczęłoby mi się chyba ulewać też ciągle biegam siusiać, jeszcze brzuch mi się obniża to już w ogóle na pęcherz naciska
a jak ci sie sypia? wstajesz w nocy?duzo razy?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aaa wiecie co, wiecie co, wiecie co
jak urodzę i już smród farby nie będzie mi tak przeszkadzał to pójdę do fryzjera i zrobię takie malowanko
Nie chcę całych farbować, bo trochę się nacierpiałam przy tych odrostach i szkoda mi ale jednak jest zbyt nudno i trochę ciemno, więc wykombinowałam takie farbowanie
Jakimś tam odpowiednim blondem do mojego typu urody chociaż trochę rozjaśni mi japkę.
mysle ze bedziesz w tym swietnie wygladac
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 13:19   #3378
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a jak ci sie sypia? wstajesz w nocy?duzo razy?


mysle ze bedziesz w tym swietnie wygladac
Staram się wypijać ostatnią szklaneczkę do 22, wtedy w nocy wstaję ze 2 razy ale sypia mi się strasznie ze względu na brzuch. Na plecach już nie mogę, bo za bardzo ciężar macicy z dzieckiem naciska na kręgosłup i jakąś tętnicę, która dotlenia cały organizm - i mój i dziecka... Więc śpię głównie na lewym boku albo na siedząco, podparta stosem poduch dlatego jak zombie ostatnio chodzę aaale już niedługo! Terminowo został dokładnie miesiąc chociaż mam nadzieję, że wykluje się w 38 tygodniu

Dziękuję, to jak Ty tak mówisz to zrobię taki fryz na pewno


Aaaa jeszcze co do spania z TŻtami to mamy wielkie łóżko, ale śpimy pod 2 kołdrami. I przytulam się też tylko na początku, nie lubię spać taka spętana
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 13:31   #3379
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Staram się wypijać ostatnią szklaneczkę do 22, wtedy w nocy wstaję ze 2 razy ale sypia mi się strasznie ze względu na brzuch. Na plecach już nie mogę, bo za bardzo ciężar macicy z dzieckiem naciska na kręgosłup i jakąś tętnicę, która dotlenia cały organizm - i mój i dziecka... Więc śpię głównie na lewym boku albo na siedząco, podparta stosem poduch dlatego jak zombie ostatnio chodzę aaale już niedługo! Terminowo został dokładnie miesiąc chociaż mam nadzieję, że wykluje się w 38 tygodniu

Dziękuję, to jak Ty tak mówisz to zrobię taki fryz na pewno


Aaaa jeszcze co do spania z TŻtami to mamy wielkie łóżko, ale śpimy pod 2 kołdrami. I przytulam się też tylko na początku, nie lubię spać taka spętana
no ostatnio tak mysle o tobie, ze to juz bliziutko i ze wczesniej urodzisz, pare dni ale wczesniej, mysle ze na swieta to juz w domciu bedziecie trzymam kciuki!

ja kiedys do tz sie przytulalam i cala noc spalismy przytuleni, nawet jak sie jedno obracalo to drugie z nim ale teraz mi z nim za goraco, wiec oddzielam nas kołdrą
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-21, 14:01   #3380
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no ostatnio tak mysle o tobie, ze to juz bliziutko i ze wczesniej urodzisz, pare dni ale wczesniej, mysle ze na swieta to juz w domciu bedziecie trzymam kciuki!

ja kiedys do tz sie przytulalam i cala noc spalismy przytuleni, nawet jak sie jedno obracalo to drugie z nim ale teraz mi z nim za goraco, wiec oddzielam nas kołdrą
Musimy być w domu na święta! mam jeden ciuszek dla Małej w renifery z napisem "i love christmas" no nie mogłam się powstrzymać, bo jest słodkie więc OUTFIT świąteczny już ma
dziękuję za kciuki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:27   #3381
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Sorry że Wam nie podpisuje dzis ale mam tragiczny dzień gorszy niz wczorajszy. Obudziałam sie rano patrze a na termometrze 35,4 ;/ wstałam siku zaczęło mi sie we łbie kołować, potem poszłam wziążć kąpiel to prawie zemdlałam..... Jestem mega osłabiona. To już wolałam tą gorączkę -38 p przynajmmniej miałam na coś siły. A teraz nie mam ani apetytu ani sił na nic..... Nic dzis jeszcze nie jadłam, tylko pije bardzo dużo troche duza roznica wczoraj jeszcze mialam 38 stopni a dzis 35

Mam nadzieje że dojdę do siebie bo dzis to bym tylko spała cały dzień taka jestem lichutka.......

A na Tż-ta wczoraj Wam ponarzekałam ale dzisiaj sie pięknie mną opiekuje i kochany jest.....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:27   #3382
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

a to info że w rossie ma być -40% już potwierdzone ? i czy to sie tyczy również ceny na opakowaniu już po promocjach z gazetki ?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:31   #3383
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

a ja wodę niegazowaną uwielbiam pijam litrami codziennie i soczki

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

też mam wiele rzeczy które piorę ręcznie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 14:38   #3384
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Musimy być w domu na święta! mam jeden ciuszek dla Małej w renifery z napisem "i love christmas" no nie mogłam się powstrzymać, bo jest słodkie więc OUTFIT świąteczny już ma
dziękuję za kciuki
pokazesz nam ja w tym outficie

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Sorry że Wam nie podpisuje dzis ale mam tragiczny dzień gorszy niz wczorajszy. Obudziałam sie rano patrze a na termometrze 35,4 ;/ wstałam siku zaczęło mi sie we łbie kołować, potem poszłam wziążć kąpiel to prawie zemdlałam..... Jestem mega osłabiona. To już wolałam tą gorączkę -38 p przynajmmniej miałam na coś siły. A teraz nie mam ani apetytu ani sił na nic..... Nic dzis jeszcze nie jadłam, tylko pije bardzo dużo troche duza roznica wczoraj jeszcze mialam 38 stopni a dzis 35

Mam nadzieje że dojdę do siebie bo dzis to bym tylko spała cały dzień taka jestem lichutka.......

A na Tż-ta wczoraj Wam ponarzekałam ale dzisiaj sie pięknie mną opiekuje i kochany jest.....
pij jak najwiecej, najlepiej herbatek i sokow, bo dluzej sa w organizmie, woda szybko przelatuje i zdrowka, a myslalam ze juz wam lepiej bedzie...

moj tz za pol godziny bedzie miec sciagane szwy z tej usuwanej 7ki
oby wszystko dobrze poszlo
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 15:29   #3385
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
ja sie zrazilam poprzednim _40% w rossie, wszystko bylo zmacane, uwalone albo braki
to nie wiem czy pójdę

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

a powiedzcie mi jedną rzecz, bo wyczytałam że jak sprzedają podkłady revlona na allegro to są one takie tanie ponieważ zamawiają na -80% w usa i/lub dodatkowo z krótką data i przeklejają ją...czy wiecie coś na ten temat?
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 16:14   #3386
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Shiz slyszalam o tych podrobach na allegro, nigdy nie zamawialam, ale duzo o tym czytalam. Ostatnio w douglasie byla promocja na revlony, sprawdz na stronie, moze jeszcze jest mozna zamawiac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 17:12   #3387
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Shiz slyszalam o tych podrobach na allegro, nigdy nie zamawialam, ale duzo o tym czytalam. Ostatnio w douglasie byla promocja na revlony, sprawdz na stronie, moze jeszcze jest mozna zamawiac


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
jest jeszcze za 45zł
może podjadę po prostu do douglasa w poniedziałek po pracy, bo ja nie wiem czy 150 czy 180 brać...a u mnie w mieście nie ma nigdzie nawet żeby testerem posmarować
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 19:00   #3388
201606240916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 463
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
też nie przepadałam, ale musiałam polubić, żeby w jakieś paranoje nie popaść ale Jezusiu, jak urodzę to będę miała wstręt chyba


Mamusie - spakowałam dzisiaj sobie torbę do szpitala, ale kompletnie nie wiem co spakować małej, jakie rzeczy? no na pewno łapki-niedrapki, skarpetki, pieluchy, jakieś tam chusteczki, czapeczki cieńsze i grubszą na wyjście ze szpitala, kombinezonik na wyjście (przyszedł zamówiony i jest śliczny, biały, jak śnieżynka ), ale nie wiem jakie ciuszki i w jakich ilościach jakie kosmetyki, czy brać w razie co swoje butle? doradzicie coś? Możecie na pw jak wolicie
Na pewno łąpki-niedrapki, czapeczka cieniutka, żeby założyć po kąpieli. Z ubranek to najlepiej sprawdzają się kaftaniki (czyli rozpinane koszulki), i w razie co to weź też śpioszki. Chociaż my śpioszków nie zakładaliśmy, bo było bardzo ciepło w sali, i małego leżał tylko w kaftaniku i pieluszce w rożku. A właśnie, weź też swój rożek, bo nie wiem jak w szpitalu, czy dają? A jak dają, to możesz dostać podarty, wiadomo, są używane. Pieluszki i chusteczki nawilżane, to taka podstawa. Kosmetyki do mycia maleństwa u nas nie były potrzebne, bo szpital to zapewnia. Nie wiem jak u was, najlepiej zadzwoń, niech podadzą ci listę potrzebnych rzeczy, ja tak zrobiłam No i dla siebie majteczki i wkłady poporodowe. I koszulkę nocną, rozpinaną przy piersiach, żeby maluch miał do nich łatwy dostęp
201606240916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 19:02   #3389
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
hej

zapraszam na nowy wpis
i goraca dyskusja do poczytania w poprzednim wpisie w komentarzach


[/COLOR]
hehe ja farbuje w ten weekend i nie moge sie doczekac




jakie gladziutkie, oddawaj je



a opakowanie tuszu sie nei rozpusci od wrzatku


ej a my nie mamy przypadkiem zbiorowego PMSu?
Zarasz musze poczytac ta dyskusje
Gładkie bo gładkie, to jeszcze nie TA gładź
Ale tak serio to jestem teraz z włosków bardzo zadowolona w końcu
Siedze w pracy to sie ciagle macam po nich

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość

Czeko ja np jak mam na 6 do pracy a chce uż (co się bardzo rzadko zdarzyło) to dzwonię po 6tej, nawet ok 7 bo wtedy kierowniczka dopiero jest. I afery nie ma. To Twój urlop na żądanie!!

Bunny szybko zauważył, że pranie potrzebne

Jednak nie sprzątałam bo poszłam spać zaraz po pracy tylko gary umyłam. Za to dziś pościel zmieniłam a jutro odkurzę i będzie git...

Cały czas się zastanawiać czy jechać do tego ross tyle kilometrów...może nie wykupią mi wszystkiego do poniedziałku i pojadę po pracy tam gdzie mam blisko do dwóch...
Nastepnym razem bede to miała gdzieś i też tak zrobie. Tymbardziej ze mam jeszcze 8 dni urlopu a w tym roku juz na pewno nie dostane.
Żałuje ze dzisiaj tak nie zrobiłam bo moja infekcja na tyle przebrała na sile że mnie zaczelo koszmarnie piec i swędziec po prysznicu. Tragedia. A jutro mojego ginka nie ma, dopiero w poniedziałek bedzie
Nawet zadnej masci ani nic nie mam

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

[/COLOR]

a ja biorę z szuflady i mam gwarancje, że na pewno nowy, astor nawet w foli
przyjrzę sie tym suchym szamponom
biedna nie wiem od czego to zależy to odkłądanie kamienia

2 i pół miesiąca bez papierosa

Lavia ja też nie lubię westernów
U mnie zalezy od tego że mam bardzo stłoczone zęby i tez wszystko sie łatwiej na nich odkłada, ciezej je domyc itd. A wiadomo ze jak gdzies na miescie jem czy cos to nie bede latała ze szczoteczka i z płynem do płukania np
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Czeko ja lubię tą delię
zawsze robiłam brązem może spróbuje raz grafitową ale nigdy czarnej raz mi kosmetyczka zrobiła to płakałam
efekt troszkę nie
trwały po tygodniu trzeba poprawiac ale za 3 zł to pikuś co jakiś czas chodzę do kosemtyczki też żeby wyregulować i przy okazji na hennę a tak to pojedyńcze poza łukiem co mi wyrastają włoski to sama wyrywam
no i jak nie potrzymam 30 min to mi nie chwyci w ogóle ta henna albo słabo, że po demakijażu to śladu nie ma dziwne, bo mam bardzo jasne brwi a nie chce chwycić
Bo henne jeszcze trzeba umieć. Ja robiłam nie raz czarna i było ok. Brązowa np to jest ryzyko bo niektóre wychodza takie rdzawe. I generalnie jak ktos ma chłodny typ urody to lepiej wlasnie grafitowa
I ja tez wole proszkową z tego wzgledu ze ładniej moge łuk wymodelować rysujac po prostu po skórze samej jak trzeba. A żelową sie korekty asymetrii juz nie zrobi.

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Musimy być w domu na święta! mam jeden ciuszek dla Małej w renifery z napisem "i love christmas" no nie mogłam się powstrzymać, bo jest słodkie więc OUTFIT świąteczny już ma
dziękuję za kciuki
Chce to zobaczyc
Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
to nie wiem czy pójdę

---------- Dopisano o 16:29 ---------- Poprzedni post napisano o 16:22 ----------

a powiedzcie mi jedną rzecz, bo wyczytałam że jak sprzedają podkłady revlona na allegro to są one takie tanie ponieważ zamawiają na -80% w usa i/lub dodatkowo z krótką data i przeklejają ją...czy wiecie coś na ten temat?
A tam ja kupowałam w zeszlym roku podkład to pod koniec tej promocji wszystko normalnie wygladalo

A co do podrób revlona - watpie zeby komus sie opłacało go podrabiac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-21, 19:09   #3390
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy - Część XXV

Dziekuje Aniu rozek wezmiemy na pewno, butle, mleko modyfikowane w razie co, bo po cc moge miec problem z laktacja na poczatku.
Swoja torbe spakowalam bez problemow, a o rzeczy dla Mlodej sie boje ze czegos nie wezme i bede panikowac, a przeciez zawsze mozna przywiezc...

Czeko jak ja ubiore to na pewno pokaze, tylko zeby dobre byly te renifery. Ma tez legginsy wygladajace jak dzinsy i kamizelke futrzana ja nie wiem co zrobie jak wyjdzie chlopak padne ze smiechu


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:59.