Najgorszy komplement w moim życiu to... - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-06, 23:40   #2971
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

To co prawda nie komentarz dotyczący wyglądu, ale rozwalił mnie- przynosilismy jedzenie, które potem było sprzedawane na imprezie stowarzyszenia, znajoma kupiła porcję mojego, wiec pytam jak jej smakuje...Odpowiedź brzmiala: " wiesz zwykle jadam bardziej obrzydliwe rzeczy"
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-09, 14:37   #2972
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Przyjaciółka kiedyś, już nie pamiętam z jakiego powodu, pogłaskała mnie po twarzy i stwierdziła:
- Jakie ty masz fajnie owłosione policzki!- I
w oczach.
Ja -
Chodziło jej o okolice między uchem a dolną szczęką, że między innymi dzięki tym miniaturowym włoskom, które naturalnie delikatnie porastają twarz, moje policzki są takie miękkie i delikatne w dotyku A zabrzmiało, jakbym co najmniej obrosła jak małpka
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram
Regista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 20:40   #2973
coco1919
Rozeznanie
 
Avatar coco1919
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 516
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez ColdDesert Pokaż wiadomość
Siedzę sobie z ukochanym, odnoszę się do jakiejś reklamy w TV, mówiąc coś w stylu "hoho, lato, wakacje, gorące laski" na co moja miłość:

-ja nie chcę gorących lasek, chcę Ciebie

Także ten
Poprawiłaś mi humor !
Ale to piękne na swój sposób ! Takie sytuacje bądź co bądź mogą świadczyć o dojrzałości związku, już nie takie "czułe puste słówka" tylko szczerość aż do śmiechu zabawne sytuacje
__________________
*** Curacne - od 20.07.2015 do 17.08.2016 ***
coco1919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 11:44   #2974
marie_marie22
Zadomowienie
 
Avatar marie_marie22
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 168
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Wczoraj słyszałam taki komplement (?)

Stoję sobie na światłach przy przejściu dla pieszych, czekam na zielone. Widzę, że stoi koło mnie facet (wygląda na normalnego) i mi się przygląda i dosłownie lustruje mnie. Spojrzałam się na niego, a on do mnie: "Niech się pani nie obrazi...taki obserwuję panią i pani z tyłu taka zgrabniutka..." i zaczął mi się na twarz patrzeć. Aż cisnęło się na usta "a z przodu to cooo?" ale zapaliło się zielone i odeszłam
marie_marie22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 16:12   #2975
hicsuntleones
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 4
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Mi kiedyś kolega powiedział: "Wiesz co, jest w Tobie coś fajnego... Nawet jak jesteśmy na imprezie i jesz i pijesz, to nigdy Ci z ust brzydko nie pachnie!"
I miło, i okropnie! Jeszcze jak zaczął od tego czegoś fajnego... Notabene myślałam, że to takie porąbane, że nikt inny na to nie wpadnie, ale gdzieś tam na początku wątku był podobny post, więc jednak może jest to coś, na co mężczyźni wyjątkowo zwracają uwagę?
hicsuntleones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-18, 16:24   #2976
katmaz
Raczkowanie
 
Avatar katmaz
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 267
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Katmaz, ale ty masz świetną figurę! Lubię kobiece kształty, 90-60-90... A teraz druga noga. To był tekst kolegi z klasy w gimnazjum.

O, i jest Wigilia, rodzinka składa sobie życzenia. Moi dziadkowie są dość szorstkimi osobami, nie lubią czułych słówek, nie używają prawie nigdy zdrobnień.
Dziadek do babci: "Żoneczko kochana, zdrówka szczęścia (w tym momencie nawet dał babci całusa, my z rodzicami szok, o co chodzi?). Dobrze, że się ogoliłaś".

Edytowane przez katmaz
Czas edycji: 2016-06-18 o 16:40
katmaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 14:54   #2977
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Mój EX, dodam, że miałam okropnie zniszczone i przesuszone włosy.
Maca, maca...
"Masz takie... takie SOLIDNE włosy"
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 15:44   #2978
marlena199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 31
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Wpadłam na niezbyt mądry pomysł, żeby zrobić sobie trwałą Kolega, który mi się strasznie podobał odprowadzał nas na pociąg. Powiedział mi "nawet nie jest ci tak zle w tych wlosach, bo jak cie pierwszy raz zobaczylem to tragedia..."

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Moja przyjaciółka do mnie o naszym wspólnym znajomym : "Mówił, że podobaja mu się dwie ale nie może wybrać - jedna jest piękna, drugą mądra - pewnie chodziło o nas"
marlena199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 16:51   #2979
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez marlena199 Pokaż wiadomość
Wpadłam na niezbyt mądry pomysł, żeby zrobić sobie trwałą Kolega, który mi się strasznie podobał odprowadzał nas na pociąg. Powiedział mi "nawet nie jest ci tak zle w tych wlosach, bo jak cie pierwszy raz zobaczylem to tragedia..."

---------- Dopisano o 15:44 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Moja przyjaciółka do mnie o naszym wspólnym znajomym : "Mówił, że podobaja mu się dwie ale nie może wybrać - jedna jest piękna, drugą mądra - pewnie chodziło o nas"
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 09:57   #2980
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 592
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

U okulisty:" Oooo,jaka ładna starcza ślepota !Podręcznikowa wręcz!"
Oessus ,no. Ledwie wdepnęłam w 40-stkę i już starcza???
robcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 15:09   #2981
pysia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 172
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Dodam cos od siebie. Moze to i nie komplementy gorsze, czy lepsze ale,:
- po tym zrobilo mi sie przykro "Gdy cie poznałem wydawalas sie milsza i sympatyczniejsza niz teraz"- moj tz po roku zwiazku :-(

- zalozylam nowa bluzke i sie pytam Tż "kochanie ladnie wygladam, podobam ci sie?" a on" ladnie, we wszystkim mi sie podobasz, tylko nie w tej fioletowej bluzie- bo wygladasz w niej jak w worku na ziemniaki"

Dodam ze bluza mu sie nie podobala, bo byla przedluzana i uznal ze kupilam sobie za duza co zachłop ehh

- i ostatnio w lozku "mmm...jaka dupcia" a za chwile "ej, ale cycki to masz w ch...j mniejsze niz mialas miesiac temu" - zawsze mialam kompleks na punkcie swoich niezbyt duzych piersi,ale teraz to wypominam ten tekst mojemu Tz codziennie :-(

Zero wyczucia heh
pysia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-23, 15:22   #2982
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez pysia07 Pokaż wiadomość
Dodam cos od siebie. Moze to i nie komplementy gorsze, czy lepsze ale,:
- po tym zrobilo mi sie przykro "Gdy cie poznałem wydawalas sie milsza i sympatyczniejsza niz teraz"- moj tz po roku zwiazku :-(

- zalozylam nowa bluzke i sie pytam Tż "kochanie ladnie wygladam, podobam ci sie?" a on" ladnie, we wszystkim mi sie podobasz, tylko nie w tej fioletowej bluzie- bo wygladasz w niej jak w worku na ziemniaki"

Dodam ze bluza mu sie nie podobala, bo byla przedluzana i uznal ze kupilam sobie za duza co zachłop ehh

- i ostatnio w lozku "mmm...jaka dupcia" a za chwile "ej, ale cycki to masz w ch...j mniejsze niz mialas miesiac temu" - zawsze mialam kompleks na punkcie swoich niezbyt duzych piersi,ale teraz to wypominam ten tekst mojemu Tz codziennie :-(

Zero wyczucia heh
To nie są nieudane komplementy. To zwykłe ubliżanie. I to nie jest kwestia braku wyczucia, tylko chęci dokopania.
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 15:38   #2983
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez pysia07 Pokaż wiadomość
Dodam cos od siebie. Moze to i nie komplementy gorsze, czy lepsze ale,:
- po tym zrobilo mi sie przykro "Gdy cie poznałem wydawalas sie milsza i sympatyczniejsza niz teraz"- moj tz po roku zwiazku :-(

- zalozylam nowa bluzke i sie pytam Tż "kochanie ladnie wygladam, podobam ci sie?" a on" ladnie, we wszystkim mi sie podobasz, tylko nie w tej fioletowej bluzie- bo wygladasz w niej jak w worku na ziemniaki"

Dodam ze bluza mu sie nie podobala, bo byla przedluzana i uznal ze kupilam sobie za duza co zachłop ehh

- i ostatnio w lozku "mmm...jaka dupcia" a za chwile "ej, ale cycki to masz w ch...j mniejsze niz mialas miesiac temu" - zawsze mialam kompleks na punkcie swoich niezbyt duzych piersi,ale teraz to wypominam ten tekst mojemu Tz codziennie :-(

Zero wyczucia heh
chyba przez dłuższy czas nie poszłabym z nim do łóżka. I to nie z zemsty tylko z braku ochoty. Takie słowa obniżają libido do poziomu rowu mariańskiego.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 15:44   #2984
201706190936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 4 164
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
chyba przez dłuższy czas nie poszłabym z nim do łóżka. I to nie z zemsty tylko z braku ochoty. Takie słowa obniżają libido do poziomu rowu mariańskiego.
Gdybym ja usłyszała taki "komplement" to przypuszczam że szybko bym sprawiła by miał możliwość poszukania sobie większych cycków do macania. Pewnie dlatego że mam kompleks małych piersi i jestem po dwójce dzieci a to robi swoje niestety..

Edytowane przez Senses Woman
Czas edycji: 2016-06-23 o 15:47
201706190936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-23, 16:26   #2985
pysia07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 172
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
chyba przez dłuższy czas nie poszłabym z nim do łóżka. I to nie z zemsty tylko z braku ochoty. Takie słowa obniżają libido do poziomu rowu mariańskiego.

Zgadzam sie, ochota na cokolwiek momentalnie zerowa, oczywiscie foch a facet zdziwiony, ze czemu ja sie niby zloszcze, bo przeciez on nie powiedzial, ze mu sie nie podobaja tylko, ze sa mniejsze, a to roznica.

Dodam, ze racje to akurat mial, bo jakis czas temu odstawilam tabletki anty i faktycznie biust mi sie zmniejszyl niestety bardzo nad tym ubolewam, bo zawsze mialam male piersi a teraz to juz ehh

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Senses Woman Pokaż wiadomość
Gdybym ja usłyszała taki "komplement" to przypuszczam że szybko bym sprawiła by miał możliwość poszukania sobie większych cycków do macania. Pewnie dlatego że mam kompleks małych piersi i jestem po dwójce dzieci a to robi swoje niestety..
Wlasnie zawsze sie zastanawialam, czy tylko mnie to spotkalo. Kiedys mialam niezbyt duzy biust, rozmiar B,ale byl ladny jedrny i takie tam. Pozniej zaszlam w ciaze, wtedy sie za duzo nie zwiekszyl, moze ciut,ale po ciazy to byla masakra, zrobily mi sie male flaki z tych piersi i do tego w ogole nieczule na dotyk...i jak tu nie miec kompleksu ehh
pysia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 09:12   #2986
2016070953
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8 603
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

takie teksty to nie komplementy ale zwykłe ubliżanie, aż dziw że takie coś potrafią powiedzieć TŻ-ty
2016070953 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-24, 11:38   #2987
201607040940
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 6 562
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez pysia07 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie, ochota na cokolwiek momentalnie zerowa, oczywiscie foch a facet zdziwiony, ze czemu ja sie niby zloszcze, bo przeciez on nie powiedzial, ze mu sie nie podobaja tylko, ze sa mniejsze, a to roznica.
powiedz mu w sytuacji intymnej że ostatnio wacek mu się zmniejszył i z troska zapytaj co się z nim dzieje. Albo dlaczego ostatnio tak krótko uprawiacie seks - kiedyś cała noc bez przerwy a teraz 10 minut i koniec.
Może wtedy zrozumie.
201607040940 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 03:21   #2988
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Ok. To ja też trochę poszukam.

Koleżanka, jak wróciłam od fryzjera pierwszy raz z wyprostowanymi włosami: "Limonka? Kurcze, jakbyś sobie jeszcze brwi wyregulowała to byś była całkiem ładna!"

Ojciec: "Dobrze, że jesteś taka inteligentna, bo na wygląd to faceta nie złapiesz"

Były. "Super wyglądasz w tej spódniczce! Czekaj, przyniosę maskę przeciwgazową i zrobię ci w niej zdjęcie!" Uwielbiał maski przeciwgazowe (nie pytajcie ), a ta konkretna zasłaniała całą twarz...

Znajoma z roku jak jakiś rok temu zaczęłam się malować: "Limonka? Ale ty inaczej wyglądasz w makijażu! Normalnie jak człowiek!"
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 09:38   #2989
_Sylvia
Raczkowanie
 
Avatar _Sylvia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 72
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez pysia07 Pokaż wiadomość
- i ostatnio w lozku "mmm...jaka dupcia" a za chwile "ej, ale cycki to masz w ch...j mniejsze niz mialas miesiac temu" - zawsze mialam kompleks na punkcie swoich niezbyt duzych piersi,ale teraz to wypominam ten tekst mojemu Tz codziennie :-(

Zero wyczucia heh
Zero wyczucia? Zwykłe buractwo. Powiedzieć do swojej dziewczyny 'w ch... mniejsze'...

Nie komplement, ale uwaga, która lekko mnie przytłoczyła - parę lat temu zafarbowałam włosy na rudawy blond, a koleżanka z pracy powiedziała 'nie martw się, farby szybko się zmywają'. Fajnie, tylko że ja chciałam taki kolor i wydawało mi się, że wyglądam cudnie

I 'komplement' od lekarza - 'ma pani taką seksowną wadę wymowy' - straszne to było
_Sylvia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 15:43   #2990
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ok. To ja też trochę poszukam.

Koleżanka, jak wróciłam od fryzjera pierwszy raz z wyprostowanymi włosami: "Limonka? Kurcze, jakbyś sobie jeszcze brwi wyregulowała to byś była całkiem ładna!"

Ojciec: "Dobrze, że jesteś taka inteligentna, bo na wygląd to faceta nie złapiesz"

Były. "Super wyglądasz w tej spódniczce! Czekaj, przyniosę maskę przeciwgazową i zrobię ci w niej zdjęcie!" Uwielbiał maski przeciwgazowe (nie pytajcie ), a ta konkretna zasłaniała całą twarz...

Znajoma z roku jak jakiś rok temu zaczęłam się malować: "Limonka? Ale ty inaczej wyglądasz w makijażu! Normalnie jak człowiek!"
O matko boska. Hahaha.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-25, 16:26   #2991
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Najgorszy komplement w moim życiu to...

Cytat:
Napisane przez _Sylvia Pokaż wiadomość
I 'komplement' od lekarza - 'ma pani taką seksowną wadę wymowy' - straszne to było
Też to usłyszałam i to od kilku osób
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 17:26:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:17.