Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-30, 16:42   #1
Katherinee_
Raczkowanie
 
Avatar Katherinee_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45

Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY


Witam,
chciałabym prosić dziewczyny o radę. Może zacznę od początku...
Nie wiem co mi odbiło i poszłam do nowego fryzjera + poprosiłam o skrócenie i pocieniowanie dolnej partii włosów. Niestety w rezultacie otrzymałam włosy pocieniowane od czubka głowy! Dodam, że zawsze prostowałam włosy, a ostatnio ogarnięta lekkim włosomaniactwem zaprzestałam tego. Dlatego teraz od góry mam okropne odstające we wszystkie strony "loki". I teraz moje pytanie : czy czekać, aż włosy odrosną ( a marzę o długich włosach do talii, a narazie mam do łopatek, ostatecznie czekać aż będą takie za pasek stanika ) i dopiero wtedy/bądź co jakiś czas obcinać tak aby się zrównały z tą najkrótszą warstwą czy obcinać co miesiąc 1 cm ( czyli praktycznie tyle co mi przez miesiąc poprzedni urośnie ) aż do momentu gdy się zrównają? I wogóle nie mieć przyrostu na długość
A i marzę o włosach obciętych na prosto, ale czy przez to kręcone włosy nie stworzą mini "kopki siana" ?
PROSZĘ O RADY, LICZĘ NA WAS!
Katherinee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 01:05   #2
takaja13
Zakorzenienie
 
Avatar takaja13
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: w Szczecinie urodzona/obecnie UK
Wiadomości: 5 384
Dot.: Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY

Cytat:
Napisane przez Katherinee_ Pokaż wiadomość
Witam,
chciałabym prosić dziewczyny o radę. Może zacznę od początku...
Nie wiem co mi odbiło i poszłam do nowego fryzjera + poprosiłam o skrócenie i pocieniowanie dolnej partii włosów. Niestety w rezultacie otrzymałam włosy pocieniowane od czubka głowy! Dodam, że zawsze prostowałam włosy, a ostatnio ogarnięta lekkim włosomaniactwem zaprzestałam tego. Dlatego teraz od góry mam okropne odstające we wszystkie strony "loki". I teraz moje pytanie : czy czekać, aż włosy odrosną ( a marzę o długich włosach do talii, a narazie mam do łopatek, ostatecznie czekać aż będą takie za pasek stanika ) i dopiero wtedy/bądź co jakiś czas obcinać tak aby się zrównały z tą najkrótszą warstwą czy obcinać co miesiąc 1 cm ( czyli praktycznie tyle co mi przez miesiąc poprzedni urośnie ) aż do momentu gdy się zrównają? I wogóle nie mieć przyrostu na długość
A i marzę o włosach obciętych na prosto, ale czy przez to kręcone włosy nie stworzą mini "kopki siana" ?
PROSZĘ O RADY, LICZĘ NA WAS!
Skoro marzysz o wlosach scietych na prosto to po co prosilas o wycieniowanie dolnej partii wlosow ???
jesli masz krecone wloski to takie wycieniowane nawet mocno wlosy mozesz sobie ugniatac na odzywke czy tez jedwabie jesli nie chcesz prostowac i zrobia Ci sie ladne loczki lub fale w zaleznosci od naturalnego skretu.
Ja bym nie podcinala,wycieniowane Dobrze WLOSY TO NIE KONIEC SWIATA.
__________________
pozdrawiam Aska

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 10:45   #3
sylvi300
Zakorzenienie
 
Avatar sylvi300
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 263
Dot.: Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY

też tak miałam jak Ty, pocieniowała mi od czubka głowy to była masakra, ale wtedy nie byłam jeszcze włosomaniaczką, niestety ja z tego cieniowania schodziłam bardzo długo, pocieniowała i je tak w wakacje 2010, jeszcze mam z 5 cm końców do podcięcia, pozostałości z cieniowania i wtedy je wyrównam w końcu, czyli schodziłam w sumie 2 lata
__________________
Twoje ciało może wiecej,niz podpowiada Ci Twój umysł



Zapraszam na bloga!!!!

http://tocosalata.blogspot.com/
sylvi300 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 12:17   #4
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY

Nie podcinaj tego cieniowania, poczekaj aż odrośnie Ja nie ufam fryzjerom, nie obcinam włosów ani nie podcinam do momentu, aż uzyskam satysfakcjonującą długość bo inaczej miałabym włosy tej samej długości cały czas Bez udziału fryzjera włosy w końcu podrosły, a nie tak, że fryzjer wiecznie podcinał mi tyle, ile one zdążyły urosnąć, i jak odrosły to odrosły w takim samym stanie jak były, takie błędne koło.
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 15:59   #5
Julianna007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 28
Dot.: Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY

dbaj o nie ! przeczytaj wątki z informacjami na temat zapuszczania włosów, stosuj się do rad i włosy same odrosną a podcinac radzę wtedy kiedy będą bardzo zniszczone
Julianna007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 17:42   #6
Katherinee_
Raczkowanie
 
Avatar Katherinee_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY

Dziękuję za odpowiedzi
I chciałabym dodać, że pocieniowane są okropnie, to nieszczęsne cięcie było zanim spodobały mi się włosy "na prosto"
Hm... tak sb myślę, że jeśli obcinałabym co miesiąc nie było by mi tak przykro jak zapuścić np. 10cm, a później je ściąć dla wyrównania
a niestety ta najkrótsza część włosów różni się od najdłuższej jakieś 20 cm.
__________________
Zapuszczam włosy :

24-25-26-27-28-29-30-31-32-33-34-35-podcinam końcówki i zapuszczam dalej!-40

mierzę pasmo kontrolne .
Katherinee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 19:13   #7
pepita
Rozeznanie
 
Avatar pepita
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 783
Dot.: Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY

Dół owszem, podcinaj go to szybciej osiągniesz jednolitą długość włosów, ale nie ruszaj tego cieniowania to miałam na myśli
__________________
Pięknym motylom
ucięto skrzydła!
Nim wznieść się zdążyły do gwiazd!


pokochaj uszate serduszko


Wybieram Physiogel Codzienne Nawilżanie Krem!
pepita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 22:20   #8
Katherinee_
Raczkowanie
 
Avatar Katherinee_
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 45
Dot.: Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY

A to wybacz źle zrozumiałam wcześniej przeraża mnie perspektywa, że zrównanie może trwać ze 2 lata, ale cóż... muszę płacić za swoje błędy
Katherinee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 10:33   #9
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Proszę o pomoc / FRYZJER ZNISZCZYŁ MI WŁOSY

Skoro wcześniej podobały Ci się włosy cieniowane, a teraz nagle na prosto, to może jeszcze Ci się to odmieni? Spróbuj powydobywać skręt, przyzwyczaić się do fryzury i czekać aż odrośnie te 10 cm, wtedy zdecydujesz, czy tniesz na równiej, czy zostajesz przy warstwach.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:46.