poważny problem z paznokciami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-10-06, 15:49   #1
Julia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 10
GG do Julia

poważny problem z paznokciami


Co zrobić z paznokciami, które nie dosyć, ze bardzo się rozdwajają, to jeszcze często łamią się "na mięsie"? Oprócz tego, ze wygląda to nieestetycznie (paznokieć krótszy w połowie szerokości), to jest to bardzo bolesne. Tipsy nie wchodzą w grę. Pytałam się kosmetyczki o jakiś zabieg utwardzający, ale powiedziała mi, że tego się raczej nie robi bez tipsów, bo masa łatwo odpryskuje, etc. Co mam zrobić? A może to brak jakiś witamin (tylko jakich)?
Julia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-06, 16:59   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: poważny problem z paznokciami

Droga Julio Twój problem był moim wielkim zmartwieniem.Od ponad roku mam problemy z paznokciami,są kruche ,łamliwe,nawet mycie głowy szamponem było dla nich zabiegiem bardzo niszczącym.Nie pomagało używanie rękawiczek.Zażywałam tone witamin:skrzyp polny,witamine A+E, PP,Revalid.Jakiś miesiąc temu zaczełam codziennie pić galaretkę(3łyżeczki galaretki na szklanke wody)i naprawde zauważyłam efekty.Paznokcie są twardsze i mają ładny różowy kolorek.Nie zapominaj o odżywkach.Ja używam odżywki L`oreal Forte Strong Calcium +,oraz z Revlona Calcium Gel.Ta druga jest lepsza ,ale chyba w Polsce jej nie ma.Na odżywkę nakładam utwardzacz lakieru firmy Bell który jest naprawde świetny.Bądz cierpliwa i Wytrwała w dążeniu do zdrowych pazurków.pozdrawiam)
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-06, 17:27   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: poważny problem z paznokciami

Miałam kiedyś ten sam problem co Ty. Wybrnęłam z tego stosując preparat firmy Alessandro X-TRA Nail Control System 1/2/3. Codziennie nakładałam warstwę preparatu. Oprócz tego brałam zestaw witamin. Trzeba trochę cierpliwości ok.3 tygodni a zobaczysz rezultaty. Mi pomogło, teraz mam długie i mocne paznokcie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-07, 14:13   #4
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: poważny problem z paznokciami

Pękanie paznokcia "na mięsie" zdecydowanie kwalifikuje się do dermatologa. Nie pomyślałaś o tym?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-10-07, 14:16   #5
Evoonya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-06
Wiadomości: 223
GG do Evoonya
Re: poważny problem z paznokciami

Pękanie paznokcia "na mięsie" zdecydowanie kwalifikuje się do dermatologa. Nie pomyślałaś o tym?
Evoonya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-04-30, 08:25   #6
AgaKa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 69
Re: poważny problem z paznokciami

Właśnie poszukuję sobie jakiś kosmetyków do wzmocnienia moich paznokietków. W pewnym sensie mam zamiar pozbyć się żelu z paznokci i szukam czegoś co pomogło by mi się pozbierać. Mam pewne wyobrażeniach o kosmetykach Alesandro. Czy możesz mi powiedzieć gdzie je mogę zakupić i ewentualnie ile kosztują?
AgaKa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.