Sposoby na mocniejsze paznokcie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-19, 10:50   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

Odżywki wzmacniające


Musialam niestety zrezygnować z tipsów. Nie wiem czy kosmetyczka nie byla najlepsza czy też moje pazurki nie są stworzone do noszenia tipsow, grunt że warstwa żywicy kruszyla się już po 3-4 dniach.
Czy możecie mi polecić jakiś lakier, odżywkę wzmacniającą paznokietki? Słyszałam wiele dobrego o Sally Hansen, ale ktory konkretnie?
Pozdrawiam
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 12:34   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Odżywka do pzanokci

Może wypróbuj kurację keratynową za pomocą specjalnych ampułek do paznokci. Ampułki są dostępne w profesjonalnych salonach manicure. Pytaj o ampułki firmy Catherine lub LCN Concept.
Możesz także kupić preparaty ze skrzypem i witaminami, Revalid lub inny preparat wzmacniający paznokcie. Podobno także picie naparu ze skrzypu wzmacnia paznokcie, dobra jest także kąpiel w oliwie z dodatkiem witamin A+E
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-20, 13:07   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Odżywka do pzanokci

Dziekuje bardzo za fachowa porade.
[img]icons/icon35.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-22, 14:49   #4
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Sposoby na mocniejsze paznokcie

Chcialbym zapytac czy mozna pokryc swoje paznokcie np. zelem zeby byly ladniejsze i mocniejsze,
nigdy nie robilam sobie nic z paznokciami, a pokazne tipsy mnie nie interesuja bo lubie raczej
naturalnosc. Bardzo bym prosila o jakas rade specjalistek [img]icons/icon7.gif[/img] w tym temacie. Buziaki
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-22, 18:57   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Paznokcie

Witaj
Polecam kosmetyki z serii Sally Hansen. Sa one bardzo dobrej jakości aczkolwiek nie należą do specyfików tanich. Polecam różnwgo rodzaju odżywki lub utwardzacze, które stosujemy jak zwykły lakier. W swojej gamie posiada odżywki utwardzające płytke paznokciową, przyspieszające porost a także wspomniany wcześneij utwardzacz.Naprawdę polecam! sama stosuję i mam piękne długie paznokcie.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-22, 20:08   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Paznokcie

Dziekuje Saro za podpowiedz, zorientuje sie choc ostatnio kupilam sobie Mega Shine (po tym jak
przeczytalam same zachwalajace komentarze w KW) i jakos dziwnie sie zachowuje, po jednym dniu
odchodzi calymi platami ( co strasznie potem wciaga zeby zrywac dalej koszmar) ale moze ja cos zle
robie. Moze Ty masz jakies doswiadczenia z tym lakierem?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 07:34   #7
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Paznokcie

Hej Ewelino [img]icons/icon7.gif[/img]
Przeczytalam Twojego posta i jestem bardzo zdziwiona i zmartwiona [img]icons/icon9.gif[/img] , bo ja sama bylam jedna z osob piejacych na temat tego kosmetyku. Dla mnie jest on rewelacja. Naprawde dzieki niemu moge miec paznokcie bez zarzutu jakies 7-8 dni. Potem to juz za bardzo widac jak odrastaja paznokcie ( w kolorowych lakierach) i musze go zmyc. Ale nigdy mi nie odpryskiwal?
Ja jak maluje kolorowym lakierem to najpierw nakladam baze pod lakier, potem dwa razy nakladam lakier - i zawsze troszke odczekuje miedzy kolejna warstwa. I na koniec jak juz paznokcie wyschna nakladam Mega Shine Sally Hansen. On juz sam bardzo szybko wysycha. Potem jeszcze robie jakies drobne korekty przy skorkach i tyle. [img]icons/icon7.gif[/img] Troche upierdliwe, ale jak sie to robi raz na 8 dni to da sie zniesc.

Natomiast zastanawiam sie, czy przypadkiem ten kosmetyk, ktory kupilas nie jest przeterminowany, albo moze zle go ktos przechowywal [img]icons/icon9.gif[/img]

Myslalam, ze dla wszystkich jest bez zarzutu. Ja na Twoim miejscu chyba bym go reklamowala. W koncu kosztowal nie male pieniadze.

Pozdrowionka
AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-23, 09:47   #8
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: Paznokcie

Czy Ty Agnieszka Z myjesz w tych pazurkach naczynia??! Ja też kupiłam Mega Shine z nadzieją na dłuższy niż 3 dni blask i trwałość. I co?? Po jednym zmyciu naczyń (dosłownie kilka talerzy i kubków) Sally Hansen odrywa się płatkami [img]icons/icon22.gif[/img]
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 10:16   #9
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: Paznokcie

I tu chyba jest pies pogrzebany [img]icons/icon12.gif[/img]
Przyznaje sie bez bicia, ze raczej nie, bo mam zmywarke.
Trzeba chyba dodac do opisu kosmetyku :" idealny jedynie dla pan posiadajacych zmywarke!!!"

A szkoda, bo pazurki wygladaja super [img]icons/icon9.gif[/img]
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 10:36   #10
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Paznokcie

Droga Ewelino Każda płytka paznokciowa jest inna ale żaden super lakier czy odżywka nie wygra z kobiecymi zadaniami (sprzątanie, zmywanie itp. ) [img]icons/icon12.gif[/img] Ja używam lakierów z teflonem Sally Hansen i utrzymuja mi się na paznokciu w dobrym stanie ok 3- 4 dni, a to juz długo. Zawsze stosuje tak schemat malowania paznokci:
1. oprócz oczywiście usunięciu skórek ( niestety ja usuwam skórki bo kiedys obgryzałam paznokcie ) potem usuwam nierówności i poleruję płykę.
2. na tak przygotowaną bazę kłade podład pod lakier aby płytka nie miała przebarwień ( jest to baza podkładowa lub odżywka ja teraz używam utwardzacza )
3. potem maluję płytkę na wybrany kolor
Niestosuje już na wierzch żadnych utwardzaczy lakierów ani przyspieszaczy schnięcia bo uważam że co za dużo to niezdrowo. Zbyt wiele warstw na płytce może powodować właśnie odpryski lub odchodzene lakieru całymi płatami. Oczywiście trzeba zachować odpowiedni czas na schnięcie poszczególnych nakładanych warstw ( nawiasem mówiąc nie wierze w lakiery które schną w 60 sekund) Ja na zrobienei pazokci tak na "cacy" poświęcam 1 godzinę. Życze Ci powodzenia i daj znać jak idą postępy
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 10:39   #11
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: Paznokcie

No właśnie! A ja też mam zmywarkę, tylko taką weekendową (mojego męża [img]icons/icon25.gif[/img]) W ciągu tygodnia mam do zmycia dosłownie kilka talerzy. Zwykły lakier z Avonu lepiej to znosi...
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-04-23, 10:42   #12
katarzynkaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 207
Re: Paznokcie

Ciekawe jak mąż to znosi?

Mąż [img]icons/icon31.gif[/img]
katarzynkaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 17:40   #13
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Paznokcie

Ja tez jestem za rekawiczkami przy zmywaniu naczyn [img]icons/icon7.gif[/img]. Jak sie dobierze odpowiedni rozmiar, to bardzo latwo sie do nich "dopasowac" [img]icons/icon7.gif[/img]... Bo tak naprawde, przy codziennym zmywaniu, chocby tylko kilku naczyn, lakiery, bazy, utrwardzacze itd. nie wytrzymuja [img]icons/icon9.gif[/img].
Albo chlopow zagonic do zlewu... ktora zna sposob [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 18:48   #14
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Paznokcie

To ja dodam swoje trzy grosze, wydaje mi się, że to jednak nie była wina przeterminowania, ogólnie bardzo sobei chwalę preparaty Sally Hansen, ale Mega Shine to był dla mnie najgorszy preparat, mam takie same doświadzcenia jak Ewelina, czyli po użyciu tego preparaty lakier odchodził mi płatami po jednym dniu, dodaję, że wszystkie prace domowe wykonuję w rękawiczkach, więc to raczej wina tego preparatu, próbowałam go nakładać na różne lakiery różnych firm ale zawsze było to samo, w moim przypadku dużo lepiej jako warstwa wierzchnia sprawdza się też preparat tej samej firmy On Duty, widać także w przypadku preparatów do paznokci sprawdza się zasada , że nie wszystko sprawdza się w przypadku każdej osoby.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 19:57   #15
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: Paznokcie

Hej Dziewczynki!
Bardzo slicznie Wam dziekuje za te cudowne rady. Ale jesli chodzi o zmywanie to moj facet owszem
zmywa ale na paznokietkow to zadna pociecha bo lakierek odpada nawet po mojej cudownie
relaksujacej kapieli. Caluski
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-21, 14:08   #16
Aga22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12
Pielęgnacja

Chcialabym poprosic o porade dotyczaca paznokci.
Mam bardzo łamliwe, bezpolysku, suche mimo iz uzywam kremy nawilzajace. Mam przesuszone skórę wokół paznokci. Nie wiem co zrobic aby odzyskaly blask. Jakich kosmetykow uzywac lub sposobow domowych. Z gory dziekuje za rady.
Aga22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-21, 14:32   #17
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Re: Pielęgnacja

Witaj, po pierwsze musisz chyba pomyśleć o wzmocnieniu całego organizmu, witaminki i lepsza dieta to podstawa, bo może brakować ci pewnych składników i minerałów. Na paznokcie dobre jest moczenie w ciepłej oliwie lub olejku rycynowym (ale do tego potrzeba cierpliwosci). Zobacz sobie opinie w KW, jest dużo preparatów wzmacniających paznokcie. Napewno wybierzesz coś dla siebie. Acha, przeszukaj forum bo chyba dużo było wątków dot. paznokci [img]icons/icon7.gif[/img]
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 10:57   #18
anx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 3
paznokcie-katastrofa-co robić?

Mam bardzo zniszczone paznokcie. Właściwie nie wiem dlaczego - jakoś tak samo się stało [img]icons/icon7.gif[/img] Nie pomagają mi żadne preparaty witaminowe, odżywki itp. Paznokcie są łamliwe, przesuszone, skórki pozadzierane...
W sierpniu wychodzę za mąż i chciałabym , żeby pazurki jakoś wyglądały, jednak nie chcę tipsów . Czy możecie polecić mi jakieś zabiegi przywracające paznokcie "do pionu"? Będę wdzięczna, również za podanie cen [img]icons/icon7.gif[/img]
A w ogóle to witam Was wszystkie bo pisze tu pierwszy raz [img]icons/icon7.gif[/img]
anx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 11:13   #19
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: paznokcie-katastrofa-co robić?

Hej, moze na poczatek przeczytaj rady i uwagi Beatki

http://www.wizaz.pl/beata_pielegnacja_dloni_2.php
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-05-06, 12:07   #20
anx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 3
Re: paznokcie-katastrofa-co robić?

Hej! To przeczytałam w pierwszej kolejności! Rady fajne, tylko co z tego skoro na mnie nic nie działa? Ani oliwka, ani witaminy , ani odżywki [img]icons/icon9.gif[/img]
anx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 13:28   #21
Wiola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 143
Re: paznokcie-katastrofa-co robić?

Moze to bledy w odzywianiu, pielegnacji, moze masz kontakt z jakims detergentem, ktory Ci szkodzi, choroba paznokci lub organizmu. Istnieje pewnie wiele przyczyn, ktore mogly do tego doprowadzic. Nie piszesz jak dlugo obserwujesz juz ten stan. Nawet jak zazywasz witaminy, to dopiero po kilku miesiacach pewnie mozna dopiero cos powiedziec o rezultatach.
Hmmm...
Moze to lepiej przeanalizuj? I przeszukaj (choc pewnie to juz zrobilas [img]icons/icon7.gif[/img] ) forum, bo temat byl mnostwo razy poruszany.
Moze dziewczyny jeszcze cos doradza, ale chyba tez maja za malo danych [img]icons/icon12.gif[/img]
Pa, pa
Wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-06, 13:36   #22
anx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 3
Re: paznokcie-katastrofa-co robić?

Jasne! Najpierw oczywiście przekopałam forum, ale nic nie znalazłam - jest oczywiście mnóstwo wątków o manicure o odżywkach, kosmetykach itd. ale mnie interesuje czy można odbudować paznokcie u manikiurzystki - czy w ogóle coś takiego istanieje (jhakieś konkretne zabiegi może?) , a jeśli tak to co i za ile...
Co do stanu moich paznokci...Hmmm, zawsze je obgryzałam, potem przestałam i były bardzo ładne, mocne i długie. Potem odstawiłam tabletki anty (jakiś rok temu) i się zaczęło, łamią się , są słabe, a teraz dodatkowo po zimie przesuszone...
anx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 10:34   #23
NEA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Wiadomości: 176
GG do NEA
Re: paznokcie-katastrofa-co robić?

Witaj [img]icons/icon7.gif[/img]
Powiem Ci, że doprowadzenie paznokci do idealnego stanu jest bardzo długie i niestety bardzo czasochłonne. Nie piszesz od kiedy stosujesz się do rad wizażystek ?? ja kiedyś obgryzałam paznokcie i podpowadzenie do stanu prawie idealnego zajeło mi parę ładnych latek. Nie chcę Cię straszyć oczywiście. Ale może dobrzeby było abyś poszła do manikiurzystki i ustaliła program ratowania swoich paznokci. Słyszałam też o specjalnym żelu kładzionym na naturale paznokcie. (gabinet w Poznaniu) Może to będzie dla ciebie ratunek ?? Ja profilaktycznie od 1 roku łykam wyciąg ze skrzypu polengo i jak narazie na mnie działa [img]icons/icon7.gif[/img]

No i przede wszystkim życzę szczęscia w sierpnu na ślubie [img]icons/icon12.gif[/img]

Powodzenia, NEA
NEA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-05-15, 10:46   #24
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Re: paznokcie-katastrofa-co robić?

Hmmm a nie myślałaś żeby iść do jakiegoś dobrego lekarza ??? Wysłałby Cię na konkretne badania bo tak w sumie to możemy sobie gdybać. Ponadto tyle eksperymentów [img]icons/icon12.gif[/img] na sobie też może przynieść odmienne skutki. Poza tym niektóre efekty są widoczne dopiero po dłuuuuuższym czasie regularnego stosowania. Pozdrawiam i życzę wytrwałości [img]icons/icon7.gif[/img]
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.