Magazyny urodowe/beauty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-16, 12:50   #1
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Post

Magazyny urodowe/beauty


Hej dziewczyny urodoholiczki!

Założyłam ten wątek, żeby zebrać do kupy całą prasę (papierową i on-line) dotyczącą urody. Wydaje mi się, że na naszym rynku jest z tym trochę biednie, dlatego chętnie dowiem się o jakichkolwiek pismach. W magazynach tego typu są często zniżki na kosmetyki lub np. zabiegi, dlatego możemy się tutaj wymieniać informacjami na ten temat oraz o tym, co warto przeczytać.

Chociaż teraz (prawie?) wszystko można znaleźć w internecie, to fajnie jest mieć wszystko w jednym miejscu, właśnie w czasopiśmie. Wydają je np. drogerie i są darmowe, dlatego fajnie o nich wiedzieć.

Poniżej wstawię wykaz wszystkich pism o szeroko pojętej tematyce beauty, które znalazłam.

"Skarb" - wydaje Rossmann. Darmowe, dostępne w każdym Rossmannie i on-line.

"Hebe zdrowie i piękno" - wydaje Hebe. Darmowy, dostępny w drogeriach i on-line.

"Sekret Urody" - wydawany przez drogerie "Sekret Urody". Dostępny w drogeriach i on-line, bezpłatny.

"Douglas" - dostępny w drogeriach "Douglas" i on-line. Bezpłatny.

"Cuprum" - wydawany i dostępny w Cuprum Arenie w Lublinie oraz on-line.

"Semilac World Magazine" - wydawany przez Diamond Cosmetics. Dodawany do zamówień i dostępny on-line. Bezpłatny.

"Naily News" - kwartalnik, wydawany przez ProNails. Bezpłatny, dostępny np. na targach.

"PAESE" - magazyn marki kosmetycznej, bezpłatny, dostępny on-line.

"eufori@" - magazyn dostępny tylko online.

"Veronique" - bezpłatny, magazyn on-line.

"Kosmetyki" - bezpłatny miesięcznik branży kosmetycznej.

Do kupienia:

"Kosmetologia Estetyczna" - dwumiesięcznik, wydawca: Indygo Zahir Media, cena: 14,90.

"Nail Art" - wydawca: Akademia Paznokcia, cena: 11,90.

"Paznokcie" - wydawca: Nail & Style HOUSE, cena: 11,00.

"face&look" - cena 4,99.

Znacie jeszcze jakieś? Albo czytacie te, które wymieniłam? Zapraszam do rozmów, plotek i opinii na ich temat. Doradzajmy i wymieniajmy się informacjami
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:08   #2
Skibinska
Raczkowanie
 
Avatar Skibinska
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Szklarska
Wiadomości: 71
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Nie wiedziałam, że Paese ma swój magazyn, muszę poszukać. Skarb to jeden wielki magazyn reklamowy, ale i tak zawsze z nudów przeglądam ;p
Skibinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:15   #3
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Nie znam, nie czytam, ale dla mnie 15 tytułów to za dużo, a nie bieda :P
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 14:44   #4
violka_o
Raczkowanie
 
Avatar violka_o
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 107
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Lubię Skarb, chociaż moim zdaniem jest ciężko dostępny. Z reguły jest tylko na początku każdego miesiąca i potem już go nie ma. Niestteyt ten grudniowy numer trochę mnie zawiódł - za dużo w nim reklamy,a za mało artykułów
__________________
Cieszcie się każdym dniem
violka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 16:04   #5
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Cytat:
Napisane przez violka_o Pokaż wiadomość
Lubię Skarb, chociaż moim zdaniem jest ciężko dostępny. Z reguły jest tylko na początku każdego miesiąca i potem już go nie ma. Niestteyt ten grudniowy numer trochę mnie zawiódł - za dużo w nim reklamy,a za mało artykułów
fakt, grudniowy Skarb troche lipny.. chociaz i tak najbardziej wkurzyl mnie wywiad z braciami Golec, ktorzy sa doslownie wszedzie.. ale Skarb jest nastawiony na promocje i niekiedy plytkie artykuly
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 05:54   #6
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;53821170]Nie znam, nie czytam, ale dla mnie 15 tytułów to za dużo, a nie bieda :P[/QUOTE]

Ja czytam: u fryzjera
Nie czuje wewnętrznej potrzeby kupowania magazynów urodowych.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 08:24   #7
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Magazynów takich typowo o kosmetykach jest bardzo dużo. Skarb to tam taka gazetka jak Pani Domu tylko, że darmowa i wydawana przez Rossmann. :P

Wystarczy wejść do Empiku a dużo jest tych takich 'profesjonalnych' gazet.
Cabines Polska, Les Nouvelles Esthetiquess, MAKE-UP TRENDY itd.... Tego można mnożyć bo są też takie czasopisma które są dostępne tylko dla przedsiębiorców w danej kategorii.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 09:46   #8
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Przecież porady makijażowe są w każdej damskiej prasie czy to w Tinie czy w Twoim Stylu jest dział z kosmetykami, dla każdego co innego.
Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Magazynów takich typowo o kosmetykach jest bardzo dużo. Skarb to tam taka gazetka jak Pani Domu tylko, że darmowa i wydawana przez Rossmann. :P

Wystarczy wejść do Empiku a dużo jest tych takich 'profesjonalnych' gazet.
Cabines Polska, Les Nouvelles Esthetiquess, MAKE-UP TRENDY itd.... Tego można mnożyć bo są też takie czasopisma które są dostępne tylko dla przedsiębiorców w danej kategorii.
Dla mnie to same reklamy.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:56   #9
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Zawsze mnie wkurzają te reklamy Skarbu. I zawsze się zastanawiam, czy nie mogli do nich wybrać jakichś ładniejszych ludzi
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:58   #10
mira80
Raczkowanie
 
Avatar mira80
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 80
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Nie ma się co dziwić, ze Skarb to jedna wielka reklama, skoro wypuszcza ją rossmann ;p Taki element promocji ;p

A ten semilac world magazine to od tego semilacka? gdzie to można zobaczyć?
mira80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 12:27   #11
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Przecież porady makijażowe są w każdej damskiej prasie czy to w Tinie czy w Twoim Stylu jest dział z kosmetykami, dla każdego co innego.

Dla mnie to same reklamy.
No wiem, że są też w takich kobiecych pismach, ale jakoś ja nigdy nie ufałam ich prawdziwości zrobiłam ten wątek, bo ja akurat lubię sobie przeglądać (nawet np. u fryzjera ) takie urodowe gazety, zawsze coś tam wyczytam ciekawego. Wiadomo, że te "firmowe" jak Skarb będą miały reklamy, bo to jakaś forma promocji dla nich a że za darmo dają... poczytać zawsze można. Chociaż mnie osobiście nieziemsko irytują wywiady w Skarbie, takie infantylne... Hebe w rękach nigdy nie miałam, bo zawsze jak tam jestem, to magazynu już nie ma. A magazyn Semilac world dostałam akurat z zamówieniem, ale też jest dostępny on-line jak sprawdzałam. Te profesjonalne czasopisma np. z Empiku mają olbrzymią dawkę wiedzy, ale przydatną głównie dla tych, którzy są właśnie specjalistami. Jak ja czasami je przeglądam, to większości rzeczy tam nie rozumiem, chociaż fajnie się dokształcić i wiedzieć na czym polega np. piling kawitacyjny

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
fakt, grudniowy Skarb troche lipny.. chociaz i tak najbardziej wkurzyl mnie wywiad z braciami Golec, ktorzy sa doslownie wszedzie.. ale Skarb jest nastawiony na promocje i niekiedy plytkie artykuly
No to prawda, kiedyś Golcowie byli tacy popularni, potem ucichło na kilka lat i teraz nagle znowu burza nie wiem czemu, jakaś płyta czy coś? Najpierw była reklama banku z ich udziałem, czy wywiad w Skrabie?

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

hahaha

---------- Dopisano o 13:27 ---------- Poprzedni post napisano o 13:27 ----------

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;53830384]Zawsze mnie wkurzają te reklamy Skarbu. I zawsze się zastanawiam, czy nie mogli do nich wybrać jakichś ładniejszych ludzi [/QUOTE]

Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 20:06   #12
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Cytat:
Napisane przez Salamandera Pokaż wiadomość

No to prawda, kiedyś Golcowie byli tacy popularni, potem ucichło na kilka lat i teraz nagle znowu burza nie wiem czemu, jakaś płyta czy coś? Najpierw była reklama banku z ich udziałem, czy wywiad w Skrabie?
to bylo tak: najpierw slysze ich w reklamie telewizyjnej, potem wchodze jak gdyby nigdy nic na strone banku, a tu wielki baner z bracmi Golec. potem w rossmanie wzielam Skarb, otwieram - a tam bracia Golec. ostatnio, bedac u cioci, przegladalm gazetke reklamowa z lewiatana, a tam.... bracia G.
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 20:15   #13
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
to bylo tak: najpierw slysze ich w reklamie telewizyjnej, potem wchodze jak gdyby nigdy nic na strone banku, a tu wielki baner z bracmi Golec. potem w rossmanie wzielam Skarb, otwieram - a tam bracia Golec. ostatnio, bedac u cioci, przegladalm gazetke reklamowa z lewiatana, a tam.... bracia G.
Może mają kredyty i muszą zarabiać na spłatę
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 15:26   #14
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Cytat:
Napisane przez jeff Pokaż wiadomość
to bylo tak: najpierw slysze ich w reklamie telewizyjnej, potem wchodze jak gdyby nigdy nic na strone banku, a tu wielki baner z bracmi Golec. potem w rossmanie wzielam Skarb, otwieram - a tam bracia Golec. ostatnio, bedac u cioci, przegladalm gazetke reklamowa z lewiatana, a tam.... bracia G.
hahah A lodówkę sprawdzałaś? Bo ja się teraz boję otworzyć, że będzie tam pole pole, łyse pole...
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-19, 19:38   #15
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Znam Skarb i gazetkę Hebe, reszty nie za bardzo, ale dobrze się dowiedzieć Z takich do kupienia jest też gazetka "Uroda", ale jak kiedyś kupiłam z 2 razy, to dla mnie trochę za mało ciekawych informacji, 5 zł kosztuje, a treści było jak dla mnie niezbyt dużo. Za to Skarb i Hebe bardzo lubię, darmowe, a fajne. To prawda, że sporo rzeczy też reklamują, ale nie przeszkadza mi to tak bardzo, czasem dowiem się tak o nowościach. Moim zdaniem w Skarbie i tak jest sporo czytania, np w obecnym numerze było sporo ciekawych artykułów, ciekawy psychologiczny, ciekawe o świętach i pokazanie też z drugiej strony, o osobach, które nie lubią świąt. Do tego fajne wywiady.

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Cytat:
Napisane przez violka_o Pokaż wiadomość
Lubię Skarb, chociaż moim zdaniem jest ciężko dostępny. Z reguły jest tylko na początku każdego miesiąca i potem już go nie ma. Niestteyt ten grudniowy numer trochę mnie zawiódł - za dużo w nim reklamy,a za mało artykułów
Mnie odwrotnie bardzo się spodobał ten numer, np artykuł o emocjach bodajże, o osobach pracujących w święta ciekawie napisany też moim zdaniem, o grach planszowych fajny (muszę zacząć w coś grać hehe), o jarmarkach. No, ale oczywiście kwestia gustu.

---------- Dopisano o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Przecież porady makijażowe są w każdej damskiej prasie czy to w Tinie czy w Twoim Stylu jest dział z kosmetykami, dla każdego co innego.

Dla mnie to same reklamy.
Według mnie nie, artykuły też są i jak dla mnie jest co poczytać. Wiadomo, że kupiona gazeta mogłaby mieć mniej reklam i jeszcze więcej artykułów, ale jak dla mnie w Skarbie i tak jest dobrze.

no, ale akurat bracia Golec to fakt, widziałam, że w wielu gazetach teraz są.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 11:26   #16
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Chociaż w czasopismach płatnych powiem Wam, ze też jest dużo reklam. Nawet już nie chodzi o te urodowe, ale w zwykłych i to nie za tanich. Co kilka stron wielkie reklamy. Ja też lubię sobie poczytać te darmowe, bo widać, że mają na nie pomysł i że też kupę kasy na to wydali no ale o klienta trzeba dbać! ^^
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-21, 11:46   #17
jeff
Rozeznanie
 
Avatar jeff
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 512
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

na plus Skarbu to, ze zrezygnowali z podpisu 'osoba kontrowersyjna' pod jedna z felietonistek w trakcie czytania wylapalam jeden ogromny minus, czyli bardzo powazny blad w jednym z artykulow, wynikajacy z tego ze autorowi nie chcialo sie nawet wlaczyc wikipedii... takze wedlug mnie poziom artykulow jest, lagodnie mowiac, slaby
jeff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 12:33   #18
Joka_Q
Raczkowanie
 
Avatar Joka_Q
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Wchodzę w wątek i zastanawiałam się czy dopiszesz magazyn Semilaca - w końcu to pierwszy numer Ja jestem fanką ich hybryd i magazyn też fajnie się czyta,zwlaszcza że nie jest tylko o paznokciach, ale różnych innych tematach urodowych. Ale nie wiedziałam że Paese też wydaje czasopismo. Ma ktoś może link, bo nie mogę znaleźć Chyba że już nie wydają
__________________
Siedzę na brzegu świata
Macham nogami
I myślę, że dalej nic nie ma
Wszystko za nami
Joka_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 10:15   #19
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Cytat:
Napisane przez Joka_Q Pokaż wiadomość
Wchodzę w wątek i zastanawiałam się czy dopiszesz magazyn Semilaca - w końcu to pierwszy numer Ja jestem fanką ich hybryd i magazyn też fajnie się czyta,zwlaszcza że nie jest tylko o paznokciach, ale różnych innych tematach urodowych. Ale nie wiedziałam że Paese też wydaje czasopismo. Ma ktoś może link, bo nie mogę znaleźć Chyba że już nie wydają
Witajcie w Nowym Roku!
Magazyn Semilaca umieściłam w liście na początku postu A Paese dostępny tu: https://issuu.com/paesemagazine Jest 5 numerów z tego co widzę. Czy dalej wydają? Chyba już nie, ale mogę się mylić.

W Skarbie znalazłam jeszcze więcej błędów bijących po oczach aż dziw, bo pewnie nie płacą mało piszącym, a i nakład mają imponujący!
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-06, 09:34   #20
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

nie przepadam za gazetami urodowymi, owszew wezmę czasami Skarb w Rossmanie czy magazyn w Hebe, ale np kupowanie Urody uważam za stratę kasy. Te gazetki są nudne i mega przewidywalne.
Bo ile razy można pisać o tym jak zrobić makijaż)tu zmienia się tylko okazja i pora roku, na Sylwestra, na wiosnę, na wakacje), jak schudnąć(po świętach, do wakacji) i przede wszystkim masa reklam.
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 14:21   #21
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Najfajniejsze jest to, że większość jest darmowa. Oczywiście są to takie odmóżdżacze dla chwili relaksu, ale czasami są fajne rzeczy i ciekawostki (o ile ktoś nie mieli ciągle tego samego tematu). Jak ktoś się zna na kosmetyce to pewnie dużo nie wyniesie, ale ja zawsze znajdę coś ciekawego albo coś, z czego można się pośmiać
Reklama jest dzisiaj wszędzie - nie unikniemy tego
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 10:43   #22
Skibinska
Raczkowanie
 
Avatar Skibinska
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Szklarska
Wiadomości: 71
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

W darmowych gazetach najbardziej lubię konkursy ;p A nóż widelec uda się coś wygrać ;p
Skibinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-13, 14:28   #23
dagaP
Raczkowanie
 
Avatar dagaP
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kościan
Wiadomości: 128
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Lubię tego typu magazyny, choć nie znam wszystkich z listy. Niektóre tytuły są dla mnie zaskoczeniem. Chwila relaksu, herbatka, ciekawy artykuł Polubiłam ostatnio magazyn "Paznokcie" bardzo ciekawy, choć mógłby być trochę tańszy

Wiadomo reklamy są wszędzie, nie unikniemy ich, byle tylko nie były zbyt natarczywe
dagaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:15   #24
Joka_Q
Raczkowanie
 
Avatar Joka_Q
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 137
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Już chyba wolę jak na okładce skarbu są bracia Golcowie albo Honorata Skarbek niż jakiś no name, który za wszelką cenę usiłuje się wypromować. Teraz np. była jakaś Marcelina Zawadzka. Wtf? Kto to jest xd
__________________
Siedzę na brzegu świata
Macham nogami
I myślę, że dalej nic nie ma
Wszystko za nami
Joka_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 11:46   #25
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Cytat:
Napisane przez Skibinska Pokaż wiadomość
W darmowych gazetach najbardziej lubię konkursy ;p A nóż widelec uda się coś wygrać ;p
Tum bardziej, jeśli gazeta jest mało popularna. Ja jeszcze nic nie wygrałam niestety, ale za czesto nie biorę udziału. Ale mam zamiar to zmienić a Ty wygrałaś coś?

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Joka_Q Pokaż wiadomość
Już chyba wolę jak na okładce skarbu są bracia Golcowie albo Honorata Skarbek niż jakiś no name, który za wszelką cenę usiłuje się wypromować. Teraz np. była jakaś Marcelina Zawadzka. Wtf? Kto to jest xd
Ja nie znam tych dziewczyn, ale teraz jest tak dużo celebrytek-modelek-b;ogerek, że trudno się połapać i są często na kładkach, tego nie da się uniknąc ja bardzo lubię np. jak są konkursy dziewczyny na okładkę, że każda czytelniczka może wziąć udział w sesji i stać się modelką na jeden raz. Super pamiątka to by była
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 14:43   #26
BernadettaB
Przyczajenie
 
Avatar BernadettaB
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 18
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Cytat:
Napisane przez dagaP Pokaż wiadomość
Lubię tego typu magazyny, choć nie znam wszystkich z listy. Niektóre tytuły są dla mnie zaskoczeniem. Chwila relaksu, herbatka, ciekawy artykuł Polubiłam ostatnio magazyn "Paznokcie" bardzo ciekawy, choć mógłby być trochę tańszy

Wiadomo reklamy są wszędzie, nie unikniemy ich, byle tylko nie były zbyt natarczywe
Ja dlatego poluję na darmowe Często nie czytam, ale od czasu do czasu coś mi wpadnie w ręce
BernadettaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-12, 14:32   #27
Salamandera
Raczkowanie
 
Avatar Salamandera
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 99
Dot.: Magazyny urodowe/beauty

Jakieś fajne konkursy ostatnio znalazłyście?
Salamandera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-12 15:32:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:45.