Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwiec 2014 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-15, 20:31   #61
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

wampirko - wlasnie przed chwilką zauważyłam że dodałaś fotkę - piękny! to na pewno nie wzdęcie! jeeej ....
i love it!

czekolada ? biała? z jagódkami ?

Edytowane przez h0pe
Czas edycji: 2013-11-15 o 20:33
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:31   #62
Zytus
Rozeznanie
 
Avatar Zytus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 708
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
TŻ wrócił i dał mi białą czekoladę z jagódkami
Uwielbiam biała czekalode, a z jagódkami jeszcze nie jadłam, podzieliłabyś sie
__________________
Igorek,
06.06.2011
Alicja
10.04.2014


Zytus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:38   #63
Seleniti
Zadomowienie
 
Avatar Seleniti
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

hope nie martw się urośnie a przy tyłozgięciu macicy niestety brzuszek może się późno pojawić niestety ale za to będziesz mieć taki fajniusi i zgrabniusi
a powiedz mi lepiej Ci już, bez niespodzianek żadnych nieprzyjemncyh?? Mam nadzieję, że tak

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:35 ----------

biała czekolada z jagódkami

ja lepiej pójdę spać, bo moje kupki smakowe jeszcze dadzą znać o sobie, a z Wami tutaj niebezpiecznie

Dobranoc Kochane
__________________
"Pod moim sercem, inne bije serce.
Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane."
41-przeterminowana-



Seleniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:42   #64
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Czekolada biala z jagodami... pycha... malzowi zakominikoqalam ze taka chce
GOSIUS udanego wieczorku w ramionach malza
Ja chwile zerkalam na mecz - znow porazka ech...
Ale.jestem juz po prysznicu kolacji a twraz herbatka i do.lozka...

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:41 ----------

Dobrej nocy

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:43   #65
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

selenitko - jeszcze delikatnie plamię bo śluz mam lekko podbarwiony nadal, ale tak to ok. Poza tym, że mam niestety szanse na łożysko przodujące, bo tak się ulokowało narazie, jakby tego było mało ale jest jeszcze czas na to żeby przesunęło się ze wzrostem do góry i o to trzeba się modlić, po 20 tyg zobaczymy...
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:44   #66
janeczka7891
Zadomowienie
 
Avatar janeczka7891
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 298
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

ja przed chwilą zjadłam kawalek ciasta co upiekłam. Wyszło pyszne tylko za mało jabłek dalam. Nie mogłam wytrzymać do jutra hehe. Wiem, że TZ będzie chwalił bo nie jest bardzo slodkie.

Mój maly dziś zasnął o 20 Cieszę się bo ostatnio to nawet do 22 potrafił baraszkować.
__________________
Świat nie sądzi czynów ludzkich wedle ich dobroci, ale wedle ich piękności; nie wedle tego, czy są sprawiedliwe, ale czy wielkie; nie wedle ich rozsądku, ale wedle ich nadzwyczajności.
janeczka7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:51   #67
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Witam na drugiej części ( dla mnie )
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 20:56   #68
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Dziewczyny ja już się pożegnałam na dziś, ale właśnie tak sobie pomyślałam, że Asiulki_22 naszej dawno chyba nie było nie? Czy się mylę?
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 20:58   #69
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już się pożegnałam na dziś, ale właśnie tak sobie pomyślałam, że Asiulki_22 naszej dawno chyba nie było nie? Czy się mylę?
o tym samym pomyslałam niedawno ale nie byłam pewna. Jak jej jutro nie bedzie to sie wystosuje mesemesa
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:01   #70
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Dzisiaj była na wizażu po 12 niby, ale się nie odezwała, ostatni post u nas 13.11 - tak wynika z jej profilu
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:07   #71
Pallas Ril
Rozeznanie
 
Avatar Pallas Ril
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 667
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Ale zejście poszalaly z tymi wątkami :P

Co do Asiulki to ona przypadkiem nie miała z mężem na dłuższy weekend do Krakowa jechać? Może z komórki nas podczytuje i nie miała okazji sie odezwać?

Wiecie co.. Tak sobie na spokojnie w domu oglądam te moje zakupy z Happy Mum i sie wkurzylam strasznie. Sweter co prawda ok, ale jeansy takie średnie. Po pierwsze strasznie śmierdzą taka chinszczyzna!! Nie wiem czy kojarzycie ten zapach, ale często w takich sklepach gdzie ciuch na ciuchu leży to czuć... I w ogóle są tak strasznie elastyczne, ze to bardziej leginsy niż jeansy... Tez tak macie ze swoimi ciazowych jeansami? Nie wiem czy ich ni oddać, ale nie wiem czy znajdę coś lepszego? Kurcze.. Wydałem na nie 200 zł a w sumie wyglądają jak od chinczyka
__________________
Hania

Edytowane przez Pallas Ril
Czas edycji: 2013-11-15 o 21:09
Pallas Ril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-15, 21:15   #72
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Ja bym oddala za chinazczyzne.bym. tyle nie zaplacila...

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:17   #73
h0pe
Wtajemniczenie
 
Avatar h0pe
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 269
GG do h0pe
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

pallas - ja juz ci pisalam o tych z h&m ale u mnie np nie bylo stricte działu tylko wśród ciuchów pare regałów. Możesz kiedyś przy okazji zapytać kogoś z obsługi o wskazanie tej części i sobie obejrzeć te jeansy tam i porównać . Bo to smutne co piszesz o jeansach za 200 zl
h0pe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:34   #74
/Mycha/
Raczkowanie
 
Avatar /Mycha/
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 277
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Hehhe, no i nie zdążyłam w starym wątku no to witam się tutaj szalone… Wy tu odliczanie prawie sylwestrowe włączyłyście, a ja mam za oknem pokaz fajerwerków i to nawet taki całkiem długi, ciekawe jaka okazja?

agaaga89 super, że z kurczątkiem wszystko w porządku

lolitka ja też chcę taką szarą sukieniunię, na święta wręcz idealna

Pallas Ril ja jestem super zadowolona z moich jeansów z H&M, nie są leginsowate za bardzo, ale rurki, w brzuś nie uwierają, zamka nie mają, jest jakiś drobny pseudo-guzik wszyty tylko, no i ta góra cała to jeszcze trochę taka przyszłościowa, teraz raczej luźna, później pewnie będzie naciągnięta, dałam za nie 149zł

Aaa i chciałam się pożalić, że z każdym kolejnym postem jestem coraz bardziej głodna na tym forum… no i dziś była pizza ze zdrowymi dodatkami
/Mycha/ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-15, 21:57   #75
gosius91
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 4 616
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Ejjjjjjjj czuje ruchy.. ? Nie, nie to chyba nie to -.-'
__________________

Zaręczyny 19.05.2012
Ślub 08.06.2013

Milenka - 15.04.2014
(tp. 07.05.2014)


Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest!
gosius91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 06:12   #76
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

I ja się witam w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez gosius91 Pokaż wiadomość
Dobry Wieczór


Pizza, z kurczaczkiem wchłonięta, popita colą Zaspokoiłam swoje potrzeby

No, to wrzucam WAM zdjęcia:

1. Brzuszek robione dzisiaj

2. Maleństwo USG

3. Maleństwo USG

4. Maleństwo na USG - miesiąc temu


Rooośnie jak na drożdżach !
Super brzuch i maluch

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
Hope, mój brzuszek też dzisiaj jakby mniejszy... tak więc chwaliłam się 3 miesięcznym wzdęciem
Mi się wydaje, że ja też miałam kilka tygodni temu większy brzuch niż teraz. Musiało mnie nieźle wzdymać tym bardzej, że mnie, aż skóra bolała z napięcia.
Teraz jest lepiej i nie mam już zgagi i takich wielkich wzdęć, a dziecko ulokowane jest chyba bardziej, bo prawej stronie, bo w tym miejscy mam bardziej "spuchnięte"


Idę zrobić sobie smażoną bułkę w jajku na słodko
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 06:37   #77
martuszka0
Rozeznanie
 
Avatar martuszka0
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 995
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Witamy się i my na nowym wątku

wczoraj Was czytałam na starym, czekałam na nowy a tu mąż przyszedł i musiałam się oderwać, ale też miło spędziłam z nim czas

Cytat:
Napisane przez kasian86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja już się pożegnałam na dziś, ale właśnie tak sobie pomyślałam, że Asiulki_22 naszej dawno chyba nie było nie? Czy się mylę?
właśnie też myślałam o Asiulce...

Ja dziś wyjątkowo w pracy, ale za to po jedziemy do teściowej na urodzinowy obiadek mniam, teściowa dobrze gotuje

Miłego weekendu kochane
martuszka0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 06:40   #78
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Witam wreszcie
Mój sen się spełnił szalone

Mam do nadrobienia kilkanaście stron od wczoraj od 15 ale muszę, bo nie wiem czy głupiałyście czy sie coś stało. A poza tym muszę poczytać ja tam agaaga po badanach...
Ale chyba dziś nei nadrobie,, mama mnie ochrzani że netuje, a wieczorem Tż wraca więc nie ma mowy

Wypróbowaliśmy wczoraj wózek i świetny jak narazie Lekki,, zwrotny i ma b.szerokie siedzisko ta więc i 4latka zmieści
Niie śpie od 6 młody do 7 spał takk sobie myślałam ja to będziie pod koniec ciąży... Że w kwietniu z młodym na plac... I jak mi tam wody odejdą to ja nie wiem, muszę przy sobie karte ciąży nosić, bo zanim wejde na i z 4piętra spowrotem to główka będzie między kolanami Ja wiem że większość kobiet martwi się bólem porodowym,, jak go wytrwa, ile będzie trwało ja niestety martwie się czy zdąże dojechać. Z Olim od odejścia wód perwszych skórczy 2,5h i był na świecie A to była noc. Głupieje przez tą bezsnność
Idę poczytać póki młody pije mleko I proszę przepisowo zwolnić na weekend

Doczytałam Agaaga super Cieszę się )
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu

Edytowane przez madziuuula
Czas edycji: 2013-11-16 o 06:46
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 06:48   #79
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Kasian też tak chciałam z tym brzuchem a tu klops pojawił się bardzo szybko
Najbardziej smaka mi zrobiłaś na ten sernik :P

Hope trzymamy kciuki aby jeszcze łożysko zmieniło swoją siedzibę

Pallas Ril jak masz okazję to je oddaj lub wymień na coś innego. Zawsze możesz ściemnić że dostałaś jako prezent ale nie pasuje .

Mycha u Nas też kiedyś tak strzelali że moje pierwsze myślenie to było „matko strzelanina” a już bardziej się wystraszyłam jak po jakimś czasie za oknem słyszałam obce głosy (była noc)

Light pierwszy raz słyszę o takim śniadaniu :P


Dzień dobry
Oskar dziś o dziwo ładnie pospał bo w nocy tylko 1 pobudka o 00.30 i potem na dobre o 6.20. Ale co z tego jak ja pierwszy raz nie potrafiłam zasnąć , często się budziłam i do tego wieczorem rozbolał mnie brzuch Jeszcze miałam objawy jak na hiperwentylację i już myślałam że karzę TŻ na IP dzwonić. Ale szybko przeszło.
Teraz jest lepiej, tylko jestem nie wyspana .

Wczoraj jeszcze upiekłam biszkopta z jabłkami i pół blaszki już nie ma


Przeglądałam inne przedmioty tego sprzedającego z all gdzie lolitka zamawiała kieckę i podoba mi się też to http://allegro.pl/gruba-ciepla-tunik...681947337.html i chyba sobie zamówię
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 07:05   #80
paulka0212
Wtajemniczenie
 
Avatar paulka0212
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 154
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Dzień dobry

Ale się dziś wyspałam, miałam caaaaałe łóżeczko dla Siebie i tak dobrze mi spało

Niki super ta tunika

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
17.09.2009 - Szczęśliwie zakochana

03.09.2011 - Szczęśliwa mężatka


24.09.2013 3w1

13.05.2014 Najszczęśliwsza Mama pod słońcem



Zosia 2645g 52cm 10pkt
Ania 2475 50cm 10pkt



paulka0212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 07:23   #81
madziuuula
Zakorzenienie
 
Avatar madziuuula
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 3 725
GG do madziuuula
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Tak jak myślałam szalałyście A może by ustalić,, że już zawsze Nikki zakłada czy ktoś tam żeby zamieszania nie było? Toć nic się nie dzieje jak 5tys przekracza wątek, niektóre mają 7 tys

Nikki nam w zasadzie też wózek głównie do zakupów słuzy Ale po pierwsze jest lżej je wieźć a po drugie nie wyjdę na spacer bez wózka bo jak się młody zbuntuje, to go nie poniose...

Lolitka ja bym jednak zrezygnowała trochę z suplementacji witaminy Ja, sama ograniczam sok marchwiowy choć pewne na zaś

Agaaga ja bym chyba jednak zmieniła lekarza, jeszcze połówkowe cię czeka. Chociaż ciężko tak do nowego sie przekonywać...
__________________
[COLOR=blue]Za Tobą szaleje

[COLOR=Green]Nasza wielka miłość na maleńkich nóżkach
Marianek i Rysiu
madziuuula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 07:41   #82
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Nowy wątek, ekstra ! Zapisuję się pod nim Jeszcze raz dziękuję wszystkim za strasznie mocne kciuki i wsparcie, jesteście niezastąpione Pewnie zanim sama bym się zebrała do poszukania innego lekarza, a tak to od razu i już po nerwach

No właśnie zastanawiam się nad zmianą lekarza, ale szczerze to nie znam za wielu innych, muszę może przeczesać forum częstochowy albo jakieś informacje w Internecie... Ewentualnie do tego będę chodziła ciągnąć zwolnienie a na połówkowe wybiorę się znów prywatnie do tego co byłam wczoraj

Gosiu widać już brzuszek, a jakie śliczne maleństwo

To ja wrzucę też swoje zdjęcia z wczoraj Na pierwszym ta nieszczęsna przezierność, a na drugim mój okruszek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11,1.jpg (38,3 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 11,1 (2).jpg (45,6 KB, 34 załadowań)
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 07:57   #83
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Dzien dobry. Wlasnie sie.przebudzialm liczylam ze jeszcze zasne ale doooopa... wstaje zaraz na sniadanko no i biore sie z aporzadki. Dzis na obiadek znow ogorkowa i spagetti.



Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 07:58   #84
kasian86
Zakorzenienie
 
Avatar kasian86
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 289
GG do kasian86
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Witam się z rana w naszym pięknym wątku

Cytat:
Napisane przez VwVampirka Pokaż wiadomość
TŻ wrócił i dał mi białą czekoladę z jagódkami
Jak dobrze, że nie lubię białej czekolady ale za to wszystko co słodkie z jagódkami mniaaaam dobra była?

Cytat:
Napisane przez Pallas Ril Pokaż wiadomość
Ale zejście poszalaly z tymi wątkami :P

Co do Asiulki to ona przypadkiem nie miała z mężem na dłuższy weekend do Krakowa jechać? Może z komórki nas podczytuje i nie miała okazji sie odezwać?

Wiecie co.. Tak sobie na spokojnie w domu oglądam te moje zakupy z Happy Mum i sie wkurzylam strasznie. Sweter co prawda ok, ale jeansy takie średnie. Po pierwsze strasznie śmierdzą taka chinszczyzna!! Nie wiem czy kojarzycie ten zapach, ale często w takich sklepach gdzie ciuch na ciuchu leży to czuć... I w ogóle są tak strasznie elastyczne, ze to bardziej leginsy niż jeansy... Tez tak macie ze swoimi ciazowych jeansami? Nie wiem czy ich ni oddać, ale nie wiem czy znajdę coś lepszego? Kurcze.. Wydałem na nie 200 zł a w sumie wyglądają jak od chinczyka
A może masz rację, coś kojarzę, że Asia faktycznie pisała coś takiego

Jak nie jesteś zadowolona to ja bym oddała 2 stówy piechotą nie chodzi, tak jak Hope napisała w niektórych h&m nie ma działów specjalnych tylko parę wieszaków dla ciężarnych. Zawsze możesz zadzwonić do danego sklepu i zapytać czy mają taki dział, żeby na marne nie jechać a może to jest ich zaleta, że są takie rozciągliwe, bo jednak nam się biodra też nieco rozejdą itp, więc może to dobrze? A zapach na pewno zniknie po praniu oni te ciuchy w happy mum chyba trzymają w takich woreczkach na zapleczu i to może od tego

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość



Mi się wydaje, że ja też miałam kilka tygodni temu większy brzuch niż teraz. Musiało mnie nieźle wzdymać tym bardzej, że mnie, aż skóra bolała z napięcia.
Teraz jest lepiej i nie mam już zgagi i takich wielkich wzdęć, a dziecko ulokowane jest chyba bardziej, bo prawej stronie, bo w tym miejscy mam bardziej "spuchnięte"
Dziewczyny to normalne, że mamy takie wzdęcia, wszędzie trąbią, że jelita w ciąży wolniej pracują no to to co zjadamy musi się gdzieś zatrzymywać na bieżąco zanim się strawi ja np wieczorami mam duży brzuchol, a rano prawie nic nie widać, więc wiadomo, że to od jedzenia, ale nie od przejedzenia, tylko tak już jest po prostu


Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość

Wypróbowaliśmy wczoraj wózek i świetny jak narazie Lekki,, zwrotny i ma b.szerokie siedzisko ta więc i 4latka zmieści
Niie śpie od 6 młody do 7 spał takk sobie myślałam ja to będziie pod koniec ciąży... Że w kwietniu z młodym na plac... I jak mi tam wody odejdą to ja nie wiem, muszę przy sobie karte ciąży nosić, bo zanim wejde na i z 4piętra spowrotem to główka będzie między kolanami Ja wiem że większość kobiet martwi się bólem porodowym,, jak go wytrwa, ile będzie trwało ja niestety martwie się czy zdąże dojechać. Z Olim od odejścia wód perwszych skórczy 2,5h i był na świecie A to była noc. Głupieje przez tą bezsnność
Idę poczytać póki młody pije mleko I proszę przepisowo zwolnić na weekend
Ja też się martwię czy zdążę dojechać, więc witaj w klubie tyle, że u mnie od pierwszych skurczy 3,5 godziny, no ale ja muszę dojechać te 100km prawie więc najlepiej jak sobie do tego czasu znajdę jakąś koleżankę położną, która pojedzie ze mną żeby w razie czego przyjąć poród w samochodzie

I cieszę się, że jesteś zadowolona z wózka, czyli dobry zakup

Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Kasian też tak chciałam z tym brzuchem a tu klops pojawił się bardzo szybko
Najbardziej smaka mi zrobiłaś na ten sernik :P


Dzień dobry
Oskar dziś o dziwo ładnie pospał bo w nocy tylko 1 pobudka o 00.30 i potem na dobre o 6.20. Ale co z tego jak ja pierwszy raz nie potrafiłam zasnąć , często się budziłam i do tego wieczorem rozbolał mnie brzuch Jeszcze miałam objawy jak na hiperwentylację i już myślałam że karzę TŻ na IP dzwonić. Ale szybko przeszło.
Teraz jest lepiej, tylko jestem nie wyspana .


Przeglądałam inne przedmioty tego sprzedającego z all gdzie lolitka zamawiała kieckę i podoba mi się też to http://allegro.pl/gruba-ciepla-tunik...681947337.html i chyba sobie zamówię
No sernik wygląda bosko, nie powiem

A na brzuch nie mamy wpływu niestety

Kiepsko w tej nocy, dobrze, że się wszystko dobrze skończyło, ale kurcze ciekawe skąd u Ciebie takie objawy.. odeśpij trochę jak się Oskar położy jak będziesz miała możliwość

A tunika bardzo fajna

Ty naprawdę masz niezłą organizację czasu obiad na dwa dania i jeszcze ciasto upiekłaś, podziwiam

Cytat:
Napisane przez agaaga89 Pokaż wiadomość


To ja wrzucę też swoje zdjęcia z wczoraj Na pierwszym ta nieszczęsna przezierność, a na drugim mój okruszek
Superowy bobasek


Hope, ja tak jak Nikii trzymam kciuki żeby łożysko zmieniło miejsce jeszcze trochę czasu jest to trzymamy mocno
kasian86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 08:04   #85
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Tunika.faktycznie super. Moze sie skusze... chociaz na razie musze skupic sie na prezentach dla.najnlizszych.
Zamierzam dzis poszperac w zdjeciach i zamowic kalendarz na 2014 r.dla rodzicow. Fajna sprawa

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 08:04   #86
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Dziewczyny a w którym h&m w Warszawie jest dział dla mamuś?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 08:06   #87
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

HOPE ty musisz mysle pozytywnie. Nam ciagle to powtarzasz... glowa do gory!

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

EMILIA ja ci nie pomoge. Czesciej robie zakupy w kraku albo rzeszowie.

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 08:10   #88
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

Hejka w nowym wątku

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
Lolitka ja bym jednak zrezygnowała trochę z suplementacji witaminy Ja, sama ograniczam sok marchwiowy choć pewne na zaś
Ale ja ją mam w moich tabletkach prenatal classic a je musze brać bo nie znam innych co mają aż 64 mg żelaza. To może zrezygnuje z dodawaniem marchewek do buraków.Przyznam się,że się wystraszyłam..ale skoro jest w tabletkach dla kobiec w ciąży to oni chyba wiedzą co robią.

Mamusie co ja tu widze:P Pare z Was napisało,że kupi sukienke tą z allegro to ja później czekam na fotki w klubie ihihi ale bedziemy wyglądać bosko w takich samych

Kiepsko dziś spałam, co chwile się budziłam..ale najlepsze to to,że tym razem w nocy zamiast płakac to się smiałam na głos Jeszcze troche i mąż pomyśli sobie,że jakaś walnięta jestem
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 08:14   #89
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

No właśnie, ja już za chwilę wchodzę w II trymestr, a lekarz w ogóle mi nie wspomina o braniu jakichkolwiek witamin... A branie na własną rękę, no nie wiem już. Zaczekam jeszcze do wizyty w grudniu
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-16, 08:14   #90
JJJustynAAA
Zakorzenienie
 
Avatar JJJustynAAA
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 116
Dot.: Jak ten czas szybko leci, już czujemy ruchy Naszych dzieci. Mamusie maj-czerwie

LOLITKA faktycznie masz przygody w snach... tak ja kupilam tez ta sukienke tzn mama mi kupila na.mikolaja. brazowa a do tego wybralam sliwkowe rajtki grube ciazowe tez na all.
Tak jak pisalam wczoraj gdyby ci.wpadlo cos w oko jeszcze na all. Daj znac

Wysłane z mojego LG-P700 przy użyciu Tapatalka
__________________

Mama Franka







JJJustynAAA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:27.