Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju :D - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-27, 16:21   #31
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
taa teraz to juz nikt nic nie napisze w obawie że ktos go nazwie brudasem..

to akurat nie do gosiaczka, tak tylko mnie złapało spostrzeżenie, że na tym forum są osoby które jesli zobaczą że ktoś ma inne podejście do danej sprawy to zmieszają z błotem.
Mi akurat nie podoba się, jesli w domu panuje sterylna czystość, ale nie zadaję pytania "A jak twoje dziecko bedzie jesc czekoladę to założysz mu gumowe rekawiczki żeby sie nie pobrudziło??".

Bez przesady, jesli ktos napisał że nie zauważył że mu coś spadlo z talerza, to nie znaczy że jest brudasem. I na pewno nie po to napisał, żeby przeczytac taki osąd.

eot
Nikt nie mówi o życiu w muzeum,sterylnosci-wiesz,że istneije złoty srodek-czyli norma??Kazdy bałagani w jakimś stopniu-ale jest róznica pomiędzy bałaganem a brudem i tyle.
Akurat osoba,która pisała by tu o swoim zamiłowaniu do czystości i opisywała ze w jej domu pachnie,segreguje śmieci i takie tam...nie wywołała by zapewne obrzydzenia u osób czytających jej posta.
A ja zauważyłam,że na tym forum nie można nikogo skrytykować,wolno tylko poklaskiwać,co?
Poza tym,tak spadło mięsko,poleżało kilka dni,jakieś tam muesli znalazło sie w dywanie,wszedzie mam porozrzucaną bieliznę (oby czystą -wolę nie wiedzieć)-i wpycham za wersalkę smieci bo jestem za leniwa by ruszyc sie do kosza .....nie-absolutnie nie swiadczy to o tym,że ktoś jest brudasem.No co ty
Poza tym-sama powiedziała że to nie był ,,kiepski ,,dzień w którym nic sie nie chce tylko ona tak zyje.

---------- Dopisano o 17:21 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
tż za dziecka wywalał ziemniaki i mięso za łóżko, jak był chory i nie chciał jeść, więc akurat mnie nie szokuje kawałek mięsa z pokoju Chii
każdemu się może zdarzyć.

ja zawstydzona byłam z powodu okłaczonej i brudnej szczotki do włosów.
Ot co!Dziecka
Takie rzeczy robią przedszkolaczki.
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 16:57   #32
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Ja nie widzę nic złego w kawałku mięsa na podłodze czy papierkach za łóżkiem - Chii napisała, że sprząta raz w tygodniu, więc to nie leży tam latami
Sama mam zwyczaj jeść pizze w pokoju, i zdarzało mi sie 2 dni później znaleźć kawałek szynki czy czegoś na podłodze Wywaliłam do kosza i po sprawie. Papierki też u mnie leżą wszędzie, jak mi sie chce to pozbieram, wywale i tyle.
Troche jedzenia na podlodze, ktore spadlo i ktos tego nie zauwazyl, nie znaczy, ze ta osoba jest brudasem :/
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:10   #33
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Ja nie widzę nic złego w kawałku mięsa na podłodze czy papierkach za łóżkiem - Chii napisała, że sprząta raz w tygodniu, więc to nie leży tam latami
Sama mam zwyczaj jeść pizze w pokoju, i zdarzało mi sie 2 dni później znaleźć kawałek szynki czy czegoś na podłodze Wywaliłam do kosza i po sprawie. Papierki też u mnie leżą wszędzie, jak mi sie chce to pozbieram, wywale i tyle.
Troche jedzenia na podlodze, ktore spadlo i ktos tego nie zauwazyl, nie znaczy, ze ta osoba jest brudasem :/
Oczywiście, że nie jest brudasem, ale nurtuje mnie inna kwestia- jakim cudem można nie zauważyć mięsa na podłodze? Ja to u siebie każdy okruszek wyczaję
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:10   #34
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

[1=e49053b4781f408f3584008 be78503b2c10ffec8;1119015 6]też tak uważam. i nie ma znaczenia ile się jest z kimś razem tak to sobie mozna wszystko tłumaczyć: nie myję pach i zalatuje potem, bo my już tyle razem, że ho hooo. nie ważne jak długo jest się razem, to zawsze będzie powód do wstydu.[/quote]
ale "bozene" to lepiej myj

Cytat:
Napisane przez rybkad Pokaż wiadomość
Na początku naszego bycia razem mój TŻ ze zdumieniem odkrył za telewizorem siekierę.
Po prostu kiedyś miałam tę siekierę wynieść do piwnicy,zadzwonił ktoś do drzwi a ja nie chcąc otwierać drzwi z takim narzędziem w ręce schowałam ją prędko w pierwsze miejsce jakie mi przyszło do głowy czyli za telewizor.Odłożyłam i zapomniałam i tak sobie leżała dopóki TŻ jej nie odkrył
moze pomyslal ze to na niego

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
taa teraz to juz nikt nic nie napisze w obawie że ktos go nazwie brudasem..

to akurat nie do gosiaczka, tak tylko mnie złapało spostrzeżenie, że na tym forum są osoby które jesli zobaczą że ktoś ma inne podejście do danej sprawy to zmieszają z błotem.
Mi akurat nie podoba się, jesli w domu panuje sterylna czystość, ale nie zadaję pytania "A jak twoje dziecko bedzie jesc czekoladę to założysz mu gumowe rekawiczki żeby sie nie pobrudziło??".

Bez przesady, jesli ktos napisał że nie zauważył że mu coś spadlo z talerza, to nie znaczy że jest brudasem. I na pewno nie po to napisał, żeby przeczytac taki osąd.

eot
masz racje, kazdemu moze cos spac z talerza, moze dziewczyna nie zauwazyla tego odrazu i dopiero jej TZ to znalazl? zdarza sie,
ale wciskania papierow za lozko bo sie nei chce ich wyniesc od razu do kosza, to nie rozumiem sorry

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
U mnie szczerze mówiąc chyba nie miała miejsca taka sytuacja...
Zawsze jak ktoś mnie odwiedza, to muszę mieć pewność, że mam w pokoju wszystko czyste, przewietrzone, poukładane, na swoim miejscu. Nie cierpię przyjmować kogoś, gdy mam bałagan w pokoju. ;p


Gdybym ja poszła do kogoś i zastała na dywanie resztki jakiegoś powiedzmy śniadania i mięsa z obiadu, to ja dziękuję... ;p
wiadomo, ze zadna przyjemnosc, ale moze komus spadlo i nie zauwazyl?
chociaz ja sama staram sie sama miec porzadek, to czasem ma prawo cos zleciec, tylko, ze u mnie jest tak, ze jak cos spadnie na ziemie to nasz psiak wsyzstko posprzata

Cytat:
Napisane przez Vivee Pokaż wiadomość
4. Aha przy okazji kolejnych wizyt notorycznie potykałam się o jakieś małe części związane z ,,sztukami elektronicznymi"
ja takie czesci to codziennie w domu widze wlasnie w living room stoja 2 komputery nie moge sie doprosic o ich wyniesienie do piwnicy czy gdzies, bo ma je naprawiac a dla mnie za ciezkie sa zebym je wyniosla z domu

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
tż za dziecka wywalał ziemniaki i mięso za łóżko, jak był chory i nie chciał jeść, więc akurat mnie nie szokuje kawałek mięsa z pokoju Chii
jak bylam mala i bylam u babci na wakacjach to szynke z kanapki wyrzucalam za lodowke
__________________

Edytowane przez srubka
Czas edycji: 2009-02-27 o 17:15
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:13   #35
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Nie wiem, ja u siebie też czasem nie zauważam :P Mam podłogę z drewna, z mnóstwem naturalnych wzorków (sęki i takie tam), co nieco utrudnia sprawę bo np tuńczyk nieźle sie maskuje, a okruszki czekolady to już masakra, jak jem to od razu zamiatam, żeby na tym później nie usiąść
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:17   #36
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
Nie wiem, ja u siebie też czasem nie zauważam :P Mam podłogę z drewna, z mnóstwem naturalnych wzorków (sęki i takie tam), co nieco utrudnia sprawę bo np tuńczyk nieźle sie maskuje, a okruszki czekolady to już masakra, jak jem to od razu zamiatam, żeby na tym później nie usiąść
ja tez mam podloge z drewna, takiego ciemnego i wszystko na niej widac
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:17   #37
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
GG do Anitka11
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

A u mnie Tż znalazł zdjęcie, które potajemnie wyniosłam z jego domu. To było zdjęcie z dziewczyną, o którą kiedyś się starał. Ma ich w domu kilka i wymyśliłam sobie kiedyś, że będę mu tak po jednym zdjęciu wynosić to się nie zorientuje. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że to było bardzo dawno
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 17:21   #38
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
ja tez mam podloge z drewna, takiego ciemnego i wszystko na niej widac
A ja mam z sosnowego, i przez te sęki jest jasno-ciemne :P Ja tam na nim nie widzę jak coś spadnie i tyle, nie obserwuję ciągle swojej podlogi :P
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:24   #39
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość

jak bylam mala i bylam u babci na wakacjach to szynke z kanapki wyrzucalam za lodowke
a on całe obiady wywalał za łóżko

wiadomo, że jak czasem coś spadnie na podłoge/dywan, to nie widać tego od razu.
ja widzę, bo mam podłogi bardzo jasne.dywanów nie mam, bo nie lubię.
wątpię, że ktoś w swoim miejscu gdzie przebywa codziennie ma uwalone cuchnące majtki i kawałki mięsa na podłodze.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:27   #40
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez Anitka11 Pokaż wiadomość
A u mnie Tż znalazł zdjęcie, które potajemnie wyniosłam z jego domu. To było zdjęcie z dziewczyną, o którą kiedyś się starał. Ma ich w domu kilka i wymyśliłam sobie kiedyś, że będę mu tak po jednym zdjęciu wynosić to się nie zorientuje. Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że to było bardzo dawno
ladnie sie musialas tlumaczyc

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
A ja mam z sosnowego, i przez te sęki jest jasno-ciemne :P Ja tam na nim nie widzę jak coś spadnie i tyle, nie obserwuję ciągle swojej podlogi :P
niestety ja nawet nie musze obserwowac podlogi, wystarczy tylko spojrzec i widac, no trudno taka podloge sie chcialo to teraz mam za swoje
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:27   #41
sylwónia
Zadomowienie
 
Avatar sylwónia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 1 557
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez Avv Pokaż wiadomość
U mnie szczerze mówiąc chyba nie miała miejsca taka sytuacja...
Zawsze jak ktoś mnie odwiedza, to muszę mieć pewność, że mam w pokoju wszystko czyste, przewietrzone, poukładane, na swoim miejscu. Nie cierpię przyjmować kogoś, gdy mam bałagan w pokoju. ;p


Gdybym ja poszła do kogoś i zastała na dywanie resztki jakiegoś powiedzmy śniadania i mięsa z obiadu, to ja dziękuję... ;p
Straszne. Jeśli do kogoś przychodzę, to nie do jego czystego dywanu i wypolerowanych mebli, przychodzę do KOGOŚ, nie do rzeczy. I guzik mnie obchodzi co będzie leżeć na dywanie, pomijając skrajności. I tak samo , gdy mnie ktoś odwiedza, nie czuję wszechogarniającej presji żeby wszystko lśniło i żeby wyglądać jak z reklamy Perwolla. Uprzedzając argument- nie, wygląd mieszkania nie świadczy o tym czy ma sie szacunek do tego kto nas odwiedza czy nie. Szacunek wyraża sie czasem komuś poświęconym i zaangażowaniem w jego sprawy, odkurzony dywan to kwestia mocno drugorzędna.

Sprzątam. Ale jest milion rzeczy ciekawszych od sprzątania
__________________
"Jednocześnie muszę prać skarpetki i zastanawiać się nad Zagadką Wszechbytu. Rozpiętość, skala i wielość planów jest doprawdy wielka. Odbija mi się po jedzeniu oraz podobno mam duszę nieśmiertelną"


Widzisz błąd w mojej wypowiedzi? Proszę popraw mnie na PW, będę wdzięczna
sylwónia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 17:30   #42
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Straszne. Jeśli do kogoś przychodzę, to nie do jego czystego dywanu i wypolerowanych mebli, przychodzę do KOGOŚ, nie do rzeczy. I guzik mnie obchodzi co będzie leżeć na dywanie, pomijając skrajności. I tak samo , gdy mnie ktoś odwiedza, nie czuję wszechogarniającej presji żeby wszystko lśniło i żeby wyglądać jak z reklamy Perwolla. Uprzedzając argument- nie, wygląd mieszkania nie świadczy o tym czy ma sie szacunek do tego kto nas odwiedza czy nie. Szacunek wyraża sie czasem komuś poświęconym i zaangażowaniem w jego sprawy, odkurzony dywan to kwestia mocno drugorzędna.

Sprzątam. Ale jest milion rzeczy ciekawszych od sprzątania
masz racje, ale ja niestety mam czasem do czynienia z ludzmi, ktorzy przyjda, niby wszystko ok, a pozniej mi d... obsmaruja ze mialam brudno czy nieposprzatane i gdyby jeszcze skonczylo sie tylko na prawdzie to ok, ale ta osoba doda tyle od siebie rzeczy ze szkoda gadac, i pozniej wychodzi ze mam chlew w domu, przykre to, ale niestety mam z taka osoba do czynienia
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:33   #43
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Straszne. Jeśli do kogoś przychodzę, to nie do jego czystego dywanu i wypolerowanych mebli, przychodzę do KOGOŚ, nie do rzeczy. I guzik mnie obchodzi co będzie leżeć na dywanie, pomijając skrajności. I tak samo , gdy mnie ktoś odwiedza, nie czuję wszechogarniającej presji żeby wszystko lśniło i żeby wyglądać jak z reklamy Perwolla. Uprzedzając argument- nie, wygląd mieszkania nie świadczy o tym czy ma sie szacunek do tego kto nas odwiedza czy nie. Szacunek wyraża sie czasem komuś poświęconym i zaangażowaniem w jego sprawy, odkurzony dywan to kwestia mocno drugorzędna.

Sprzątam. Ale jest milion rzeczy ciekawszych od sprzątania
Coś w tym jest, Sylwóniu.
Ileż to ja razy byłam u kogoś i siedziałam w bałaganie wszechobecnym, papiery na ławie, gdzieś laptop, porozwalane płyty, itp. Ale jest wytłumaczenie "Sorry, pracowałem", albo "Przepraszam, że taki bałagan, ale wróciłam dopiero do domu". Też czasem przyjmowałam koleżankę w pokoju, w którym miałam niezaścielone łóżko i przy niej wszystko robiłam. Prosty powód- spieszyłam się rano i tak zostało. Kumpela przycupnęła i poczekała, a ja oporządziłam pokój i mogłyśmy sobie usiąść spokojnie.
Ale też mi się wydaje, że ważniejsze jest to, jak się kogoś ugości, tzn. czy okazuję tej osobie zainteresowanie, nie robię problemu z tego, że przyszła. Wtedy jest miło nawet jak jest bałagan w pokoju albo brudne kubki na stole
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:34   #44
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
taa teraz to juz nikt nic nie napisze w obawie że ktos go nazwie brudasem..

to akurat nie do gosiaczka, tak tylko mnie złapało spostrzeżenie, że na tym forum są osoby które jesli zobaczą że ktoś ma inne podejście do danej sprawy to zmieszają z błotem.
Mi akurat nie podoba się, jesli w domu panuje sterylna czystość, ale nie zadaję pytania "A jak twoje dziecko bedzie jesc czekoladę to założysz mu gumowe rekawiczki żeby sie nie pobrudziło??".

Bez przesady, jesli ktos napisał że nie zauważył że mu coś spadlo z talerza, to nie znaczy że jest brudasem. I na pewno nie po to napisał, żeby przeczytac taki osąd.

eot
yyyyy, ale ja tu nie mówię o żadnej sterylnej czystości. ba, sama bałaganiara jestem, ale bez przesady: resztki jedzenia na podłodze, papiery za łóżkiem, porozwalana bielizna - jak ktoś lubi zyć w syfie, proszę bardzo i skoro pisze o tym na forum publicznym, to chyba liczy sie z komentarzami.

i jeszcze coś - żyć w syfie to jedno, ale przyjmować gości? że tak powiem...szanujmy sie.
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:36   #45
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

ja mam w domu czysto, bo jak miałabym w domu bałagan,syf to czułabym się okropnie przy gościach.

no ale wiadomo że różnie to bywa...sąsiadka po remoncie łazienki wywaliła na klatkę kibelek, który był cały, delikatnie mówiąc ... obsrany
stał praktycznie pod moimi drzwiami.
że jej głupio nie było.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:39   #46
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Coś w tym jest, Sylwóniu.
Ileż to ja razy byłam u kogoś i siedziałam w bałaganie wszechobecnym, papiery na ławie, gdzieś laptop, porozwalane płyty, itp. Ale jest wytłumaczenie "Sorry, pracowałem", albo "Przepraszam, że taki bałagan, ale wróciłam dopiero do domu". Też czasem przyjmowałam koleżankę w pokoju, w którym miałam niezaścielone łóżko i przy niej wszystko robiłam. Prosty powód- spieszyłam się rano i tak zostało. Kumpela przycupnęła i poczekała, a ja oporządziłam pokój i mogłyśmy sobie usiąść spokojnie.
Ale też mi się wydaje, że ważniejsze jest to, jak się kogoś ugości, tzn. czy okazuję tej osobie zainteresowanie, nie robię problemu z tego, że przyszła. Wtedy jest miło nawet jak jest bałagan w pokoju albo brudne kubki na stole
masz racje, ktos moze miec super wysprzatane i byc taki "ą ę", ze nie poswieci ci uwagi itd. ile razy to bylam u przyjaciolki i miala balagan i nic, najwazniejsze ze moglysmy sie dogadac

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
no ale wiadomo że różnie to bywa...sąsiadka po remoncie łazienki wywaliła na klatkę kibelek, który był cały, delikatnie mówiąc ... obsrany
stał praktycznie pod moimi drzwiami.
że jej głupio nie było.
no ludzie to czasem wstydu nie maja wiadomo, ze jak kibelek do wyrzucenia to nie musi go myc, no ale chyba na co dzien o niego nie dbali
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:43   #47
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
no ludzie to czasem wstydu nie maja wiadomo, ze jak kibelek do wyrzucenia to nie musi go myc, no ale chyba na co dzien o niego nie dbali
nie dbali, tam to na początek sprzątania przydała by się chyba szpachelka.
pewnie, że nikt jej nie kazał tego myć jak to wywala, ale bez przesady, żeby każdy widział resztki jej nie strawionego jedzenia
mogła wywalić to od razu na śmietnik, zwłaszcza że śmietnik jest zaraz pod blokiem.
BTW biedni robotnicy, co robili jej remont
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:49   #48
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
nie dbali, tam to na początek sprzątania przydała by się chyba szpachelka.
pewnie, że nikt jej nie kazał tego myć jak to wywala, ale bez przesady, żeby każdy widział resztki jej nie strawionego jedzenia
mogła wywalić to od razu na śmietnik, zwłaszcza że śmietnik jest zaraz pod blokiem.
BTW biedni robotnicy, co robili jej remont
hehe
wspolczuje tobie, ze musialas to ogladac
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 17:54   #49
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez srubka Pokaż wiadomość
hehe
wspolczuje tobie, ze musialas to ogladac
ja to się ciesze że się chłopem nie urodziłam i nie musiałam tego wynosić
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 17:54   #50
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez sylwónia Pokaż wiadomość
Straszne. Jeśli do kogoś przychodzę, to nie do jego czystego dywanu i wypolerowanych mebli, przychodzę do KOGOŚ, nie do rzeczy. I guzik mnie obchodzi co będzie leżeć na dywanie, pomijając skrajności. I tak samo , gdy mnie ktoś odwiedza, nie czuję wszechogarniającej presji żeby wszystko lśniło i żeby wyglądać jak z reklamy Perwolla. Uprzedzając argument- nie, wygląd mieszkania nie świadczy o tym czy ma sie szacunek do tego kto nas odwiedza czy nie. Szacunek wyraża sie czasem komuś poświęconym i zaangażowaniem w jego sprawy, odkurzony dywan to kwestia mocno drugorzędna.

Sprzątam. Ale jest milion rzeczy ciekawszych od sprzątania
Ja nie mówię o przypadkach, gdy ktoś przychodzi do mnie po szkole, wtedy, kiedy nie zdążyłam posprzątać. Chociaż w moim wypadku i tak wielkiego problemu nie ma, bo ścielę łóżko, a reszta i tak jest poukładana, tak już mam. ;p
Jednak gdy ktoś mnie do siebie zaprasza, a ja nie bardzo mam gdzie usiąść, bo pościel to jeden kogiel mogiel, ubrania leżą gdzie tylko się da, a po podłodze walają się jakieś okruchy, to ja przepraszam bardzo. ;p
Tak samo ja dbam, żeby ktoś przychodząc do mnie nie zabił się o jakąś rzecz leżącą na podłodze. Czułabym się najdelikatniej mówiąc niezręcznie, gdyby wzrok mojego gościa padł nagle na stos reklamówek wepchniętych za łóżko lub na resztki mojego śniadania na podłodze.
W moim pokoju wszystko ma być poukładane i na swoim miejscu, gdy przychodzą do mnie goście, to, czy komuś w takiej sytuacji fruwają gazety, tumany kurzu, bądź spacerują karaluchy mnie kompletnie nie obchodzi, ja to ja. ;p
I nie widzę w swoim poście nic, co świadczy o tym, że patrzę na stopień wypolerowania mebli. Piszę, że raziłoby mnie, gdybym zastała na dywanie resztki kilkudniowego jedzenia.
I owszem, jest wiele rzeczy przyjemniejszych od sprzątania, ale gdy mam burdel w pokoju nie mogę się ani uczyć, ani normalnie funkcjonować, po prostu mnie to drażni. Wolę oszczędzić sobie nerwów. ;p
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:26   #51
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
ja to się ciesze że się chłopem nie urodziłam i nie musiałam tego wynosić
no racja, biedni faceci



ja to bym jakis kombinezon z kapturem i rekawiczkami ubrala do wynoszenia tego
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:51   #52
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Haloo haloo tu sie debaty zrobily na temat porzadku, a chyba nie o to chodzi w tym wątku

ooo lol jaki rym
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 18:53   #53
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Haloo haloo tu sie debaty zrobily na temat porzadku, a chyba nie o to chodzi w tym wątku

ooo lol jaki rym
tez tak mysle, ale z tego co widze, to zawsze watek schodzi na inny temat
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 19:45   #54
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez KarolinaK Pokaż wiadomość
Jak mialam 18 lat to zrobilismy sobie przerew z moim chlopakiem i raz zaprosilam dobrego kolege ktory mial jakies nadzieje wobec mnie do domu. Zupelnie zapomnialam ze zdjecie mojego bylego chlopaka stoi nadal na polce zapomnialam zdjac
Kolega pyta a kto to a ja wymyslilam na poczekaniu ze to chlopak mojej siostry
Ja to w sumie mam gdzieś kto jak i gdzie je-zresztą sama jestem bałagarniarą i mało rzeczy niestety leży na swoim miejscu(upieram się,że to nieład artystyczny) ale czy ja wiem,czy nieprzyznawanie się do swojego chłopaka jest śmieszne?
Takie trochę niedojrzałe...
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 20:50   #55
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Ja to w sumie mam gdzieś kto jak i gdzie je-zresztą sama jestem bałagarniarą i mało rzeczy niestety leży na swoim miejscu(upieram się,że to nieład artystyczny) ale czy ja wiem,czy nieprzyznawanie się do swojego chłopaka jest śmieszne?
Takie trochę niedojrzałe...
Ale ona z nim nie bylo przeciez, bo pisze, ze mieli przerwe, wiec nie miala obowiazku sie przyznawac
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:01   #56
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Ale ona z nim nie bylo przeciez, bo pisze, ze mieli przerwe, wiec nie miala obowiazku sie przyznawac
Dokładnie-przerwa,a nie,że się rozstali...
Przerwa,czyli to ciągle trwało.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:18   #57
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Dokładnie-przerwa,a nie,że się rozstali...
Przerwa,czyli to ciągle trwało.
No ale jakis byl powod, ze zrobili ta przerwe... Co nie oznacza, ze przerwa= bycie razem
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:24   #58
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
No ale jakis byl powod, ze zrobili ta przerwe... Co nie oznacza, ze przerwa= bycie razem
Nie no,przerwa to przerwa.
Zerwanie,to zerwanie.
Przerwa=chwilowe nie bycie razem.Chwilowe,bo z zamiarem powrotu do siebie niedługo.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:32   #59
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Tak czytam o tych waszych mięsach w pokojach i chyba muszę posprzątać u mnie
Odbiegając od bałaganu, kiedyś miałam taką sytuację:
3kolegów przyszło po mnie, żebym wyszła na dwór. Ale mi się nie chciało, więc gadamy tak przed domem, gadamy... Aż zaczęło padać. Mówię sobie- nie będę zołza- zaproszę ich. Wpuściłam do kuchni, dałam coś do picia i poszłam do mnie żeby ogarnąć. Szybko sprzątnęłam i wpuściłam do mnie do pokoju. Jak to chłopacy w wieku (ok.13lat -bo tyle wtedy mieliśmy) zaczęli wszystko przeglądać. Wyszłam do łazienki, wracam a oni siedzą, oglądają się i się śmieją. Patrzę, a tam oni oglądają moje zdjęcia z wakacji jak byłam malutka - w samych majteczkach... Jejć, tak mi było wstyd, gdyby to bylo teraz, to bym przebolała, ale wtedy byliśmy młodzi i dopiero "dojrzewaliśmy"
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-28, 21:34   #60
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Nie no,przerwa to przerwa.
Zerwanie,to zerwanie.
Przerwa=chwilowe nie bycie razem.Chwilowe,bo z zamiarem powrotu do siebie niedługo.
No niekoniecznie musi sie zakonczyc powrotem do siebie... A skoro zaprosila kolege i skamala, ze to nie jej chlopak, wiec cos tu nie halloo, ale mniejsza o to
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:39.