metamorfoza - włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-07, 19:33   #1
miqusia
Przyczajenie
 
Avatar miqusia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Róża
Wiadomości: 14
Smile

metamorfoza - włosy


Witam Was wszystkie dziewczynki
po długim czasie, postanowiłam, że wreszcie się jakoś zmobilizuję i poproszę Was o radę. Prześledziłam już mnóstwo wątków, gdzie dałyście innym świetne rady. A więc teraz przyszedł czas na mnie.. nie wiem za bardzo co zrobić z moimi włosami.. są krótkie a do tego nie wiadomo jakiego kolor.. każdy widzi w nich dosłownie inny.. babcia i kilka koleżanek, mówią, że jest rudy , inny brąz, a jeszcze inni że nie wiedzą sami.. w sumie ja też mam z tym problem.. bardzo, ale to bardzo chciała bym mieć blond, ale wszyscy mi tego odradzają po za moją mamą, która uważa, że świetnie będzie mi pasował, ponieważ mam bladą karnację, zielono-szare oczy.. z drugiej strony bardzo podobają mi się takie złociste, kasztanowe brązy
wiem, ze rudy i czarny odpada na 100%
a druga sprawa to grzywka.. bez, czy z grzywką? a jeśli z grzywką to jaką? i ogólnie jakim jestem typem urody? wydaje mi się, że jesień, ale może źle mi się wydaje.. a wiec kochane koleżanki bardzo proszę Was o pomoc.


http://bi.kotek.pl/kotek/f640x640/97/84/03bd093e19.jpg
to zdjęcie jest stare, jeszcze z gimnazjum.. teraz jestem w 1 licem.. mam na nich swój naturalny kolor włosów z grzywką spiętą do góry, gdyż moja wchodziła mi w oczy i mnie denerwowała... wiem, że mina trochę dziwna ale cóż.. u mnie to normalne na zdjęciach (:

Dodaje zdjęcia:
3 pierwsze z zakończenia roku szkolnego bodajże, a 4 zaraz z rana jak któregoś dnia wstałam.. osobiście najbardziej mi się podoba.. nie lubię siebie bez makijażu praktycznie bez niego nie wychodzę, ale to zdjęcie jest takie inne.. może dlatego, że moje włosy były takie ładne.. długie, kręcone..

no i ostatniej dwa najbardziej aktualne ;
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0719.jpg (58,8 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0720.jpg (56,0 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0730.jpg (67,5 KB, 101 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0811.jpg (77,8 KB, 183 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 913ab04c11.jpg (43,6 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0070.jpg (17,2 KB, 134 załadowań)
miqusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 08:57   #2
miqusia
Przyczajenie
 
Avatar miqusia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Róża
Wiadomości: 14
Dot.: metamorfoza - włosy

ej dziewczynki co z Wami? nie macie dla mnie żadnego pomysłu?
miqusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 14:55   #3
Ankhi
Rozeznanie
 
Avatar Ankhi
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 503
Dot.: metamorfoza - włosy

Wyglądasz tak ładnie, że nie trzeba nic zmieniać. Ale pomyślę jeszcze nad twoją fryzurką.
__________________
Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on właśnie to robi!
Ankhi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 15:49   #4
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: metamorfoza - włosy

Kolor zostaw naturalny - dobrze, że nikt nie wie jak go nazwać. To znaczy, że jest niebanalny i wielowymiarowy. Farbą takiego efektu nie uzyskasz, będzie konkretnie, ale płasko, do tego malowanie odrostów co miesiąc, siano na głowie i kolory, które wychodzą inaczej niż się spodziewałaś - nie warto.

Za to poszalej ze ścięciem! Masz śliczne oczy i ich oprawę - zrób sobie krótszą fryzurkę. Ja bym Cię widziała w czymś, co będzie asymetryczne i odważne
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 17:25   #5
bella_luna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 66
Dot.: metamorfoza - włosy

nie jesteś aż taka blada a ostanie zdj chyba potraktowane jakimś programem? :P nie farbuj na blond, masz dość ciemne rzęsy. jeżeli bardzo zależy Ci, żeby się -przefarbować to tak jak pisałaś-jakiś złocisty jasny brąz, ale bron boze rudy. osobiście jednak uważam, że Twój kolor jest super, a później możesz żałować, że go straciłaś. Jest taki delikatny.
bella_luna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 14:06   #6
zamiana
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 59
Dot.: metamorfoza - włosy

Kolor zostawiłabym taki jaki jest. Podciełabym koncówki i wycieniowała grzywkę i boki.
zamiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 19:30   #7
majka0531
Zakorzenienie
 
Avatar majka0531
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 961
GG do majka0531
Dot.: metamorfoza - włosy

Wiedzą co mówią, zostaw naturalny i ciesz się nim jak najdłużej
__________________
SZAFA



Panie, zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji.
majka0531 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 19:47   #8
miqusia
Przyczajenie
 
Avatar miqusia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Róża
Wiadomości: 14
Dot.: metamorfoza - włosy

Chciała bym odświeżyć wątek, bo wcześniej nie byłam do końca przekonana do mojej metamorfozy i jak to maj, wiąże się z poprawianie ocen itp. Wcześniej zapomniałam sobie też o tym, że prosiłam Was o poradę i pisałam na szybko, nie mówiąc Wam, że włosy już farbowałam dawno i mam okropne odrosty, więc co jak co, ale zafarbować znowu trzeba. Teraz jestem całkowicie pewna tego, bo to nowy rok szkolny się zbliża, i chcę wyglądać jak najlepiej Na ten poniedziałek umówiłam się do fryzjera, ścianie końcówek i farbowanie, ale nie mam pomysłu na jaki kolor. Wiem, że jakieś brązy, bo czernie, rudości odpadają, blondy mi się podobają, ale każdy mi mówi, że mi nie będzie pasować
myślałam, nad karmelowym brązem.. kolorek bardzo mi się podoba, ale co z tego, jeśli na mnie będzie okropnie wyglądał?
A więc drogie koleżanki proszę Was o radę, bo już mam dość odrostów i tego, że mam na głowie 5 różnych kolorków, chce mieć jeden, ale za to śliczny z góry dziękuję wam, za pomoc i jestem otwarta na wszelakie pomysły, mam nadzieję, że coś wymyślicie, bo ja już nie wiem co z tymi włosami zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0006.jpg (38,4 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0009.jpg (33,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture0011.jpg (37,6 KB, 41 załadowań)
miqusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 15:42   #9
miqusia
Przyczajenie
 
Avatar miqusia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Róża
Wiadomości: 14
Dot.: metamorfoza - włosy

oj, chyba nie macie pomysłu dla mnie
no nic, będę musiała zdać się na fryzjera.. mam tylko nadzieję, że nie wyjdę od niego z płaczem
miqusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 18:09   #10
ILoveDance
Raczkowanie
 
Avatar ILoveDance
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 36
Dot.: metamorfoza - włosy

Na najnowszych nie widać grzywki, a bardzo dobrze wyglądasz, gdy masz ją ułożoną tak jak na np. czwartym zdjęciu A karmelowy brąz jak najbardziej, tylko że on pod światło jest u niektórych troche jakby rudy (jak dla mnie fajnie to wygląda).
ILoveDance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.