Nowości kulinarne cz. II - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochają gotować. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy się wiedzą jak przyrządzić najlepsze na świecie potrawy, ciasta i desery.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-10, 21:22   #2491
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

nie wiem czy było, ale widziałam w sklepie (i w nowej gazecie Flesz) Wedlowskie Ptasie Mleczko waniliowe z cynamonem.

edit: widzę, że była informacja 4.09. ja dopiero teraz znalazłam to ptasie na żywo.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2011-10-10 o 21:23
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 21:42   #2492
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

nigdzie nie mogę znaleźć białomichałkowej czekolady ;(
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-10, 21:58   #2493
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
nigdzie nie mogę znaleźć białomichałkowej czekolady ;(
ja widziałam w społem, podobno jest też w auchan
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 07:54   #2494
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

U mnie w sklepie na osiedlu jest. ale jak zwykłe michałki są dla mnie za słodkie to białe są ok
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:04   #2495
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

u mnie w Społem nie ma
a Auchana nie posiadam... a w Tesco, czy Realu ? a może w Polo Markecie?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
U mnie w sklepie na osiedlu jest. ale jak zwykłe michałki są dla mnie za słodkie to białe są ok
przecież białe są słodsze ...
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:31   #2496
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
u mnie w Społem nie ma
a Auchana nie posiadam... a w Tesco, czy Realu ? a może w Polo Markecie?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


przecież białe są słodsze ...
Oj tam oj tam czepiasz się szczegółów ona i tak pewnie ich nie jadła tak tylko sobie nabija posty to skąd ma wiedzieć że są ulepkowate..
Phynn poszukaj tych białomichałkowych czekolad w Intermarche ostatnio były 3 w cenie 2 czy jakoś tak, widziałam je też w Tesco i żabce. Ja natomiast nigdzie nie mogę znaleźć gruszkowej Milki A z nowości widziałam jakieś nowe zimowe tic taci cytrynowo-miodowe zdaje się.
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 16:51   #2497
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Ja natomiast nigdzie nie mogę znaleźć gruszkowej Milki
też widziałam ją w społem i była jeszcze na pewno w l'eclercu
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 09:13   #2498
SweetCherry87
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Olkusz/Krk
Wiadomości: 21 255
GG do SweetCherry87
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

[QUOTE=Phynn;29905458]u mnie w Społem nie ma
a Auchana nie posiadam... a w Tesco, czy Realu ? a może w Polo Markecie?[COLOR="Silver"]

u mnie też jest w Społem, w sumie w wielu mniejszych sklepach (nie sieciówkach) ją widziałam ale jeszcze nie pokusiłam się o spróbowanie
SweetCherry87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:09   #2499
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
u mnie w Społem nie ma
a Auchana nie posiadam... a w Tesco, czy Realu ? a może w Polo Markecie?

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------


przecież białe są słodsze ...
To chyba ja jadłam zwykłe Michałki z innej firmy nie z Wawel(bodajze z Mieszko) i one były strasznie słodkie słodsze od tych białych

Nowość to chyba Princessa śmietankowa
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 10:16   #2500
ennostiel
Zakorzenienie
 
Avatar ennostiel
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pomorze Zachodnie
Wiadomości: 7 913
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Libra nie wiem, czy masz w Lublinie sklepy Berti Staropolskie/ Stokrotka, ale w nich powinny być te Milki - przynajmniej w Szczecinie są A pierwszy raz dorwałam ją chyba w Realu.

A Wedlowskie Ptasie Mleczko jadłam waniliowe z wanilią z Madagaskaru i było pychowe
__________________
"Could you see, I could break?
Did you notice all my mistakes?
There were times I could feel you read my mind"



Ślub
ennostiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 17:42   #2501
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam czepiasz się szczegółów ona i tak pewnie ich nie jadła tak tylko sobie nabija posty to skąd ma wiedzieć że są ulepkowate..
.
Prosze nie zaczynaj nowej nagonki Ustalilysmy już co nieco na ten temat w lutym bodajże....
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 18:23   #2502
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Nutka Pokaż wiadomość
Prosze nie zaczynaj nowej nagonki Ustalilysmy już co nieco na ten temat w lutym bodajże....
Przepraszam, nie bywam na tym wątku zbyt często i w żadnej nagonce na pewno nie brałam udziału .Tak tylko sobie skomentowałam to co akurat mnie zirytowało następnym razem się powstrzymam.
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:43   #2503
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Michałkowa czekolada biała nieco mnie zawiodła.. jednak w wersji klasycznej smakują mi o niebo lepiej. Płaska, zbyt miękka, zbyt łatwo się łamie i kruszy. Tak jak za Białe Michałki w wersji cukierkowej dałabym się pokroić tak ta czekolada jest dobra, jednak bez szału.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience



Edytowane przez Phynn
Czas edycji: 2011-10-12 o 23:44
Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 21:00   #2504
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Libra2 Pokaż wiadomość
Oj tam oj tam czepiasz się szczegółów ona i tak pewnie ich nie jadła tak tylko sobie nabija posty to skąd ma wiedzieć że są ulepkowate..
Phynn poszukaj tych białomichałkowych czekolad w Intermarche ostatnio były 3 w cenie 2 czy jakoś tak, widziałam je też w Tesco i żabce. Ja natomiast nigdzie nie mogę znaleźć gruszkowej Milki A z nowości widziałam jakieś nowe zimowe tic taci cytrynowo-miodowe zdaje się.
jasne Ty wiesz najlepiej czy ją jadłam czy nie. Dla mnie białe michałki nie były mocno słodkie. Jadłam Michaszki (pomyliłam z michałkami) i mnie zamuliły a białe michałki nie. Zresztą moja siostra i mama uważają podobnie tak jak ja.


A co do nowości to serki wiejskie ze szczypiorem z Piątnicy (te z zielonym paskiem)mają teraz gramaturę 175 gram. 25 gram jest gratis. Widziałam dzisiaj w Tesco

Auta 2 – zdrowe i smaczne wędliny dla dzieci
Henryk Kania Auta 2 to idealna propozycja dla najmłodszych, dzięki której śniadania oraz kolacje będą prawdziwą przyjemnością i zabawą. Podawane wraz z pieczywem i świeżymi warzywami stanowią smaczny, i przede wszystkim zdrowy posiłek, który z apetytem zjedzą nawet najbardziej wymagające pociechy. Serię Henryk Kania Auta 2 tworzy sześć smacznych produktów mięsnych, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych: Kabanosy Solo Małego Mistrza, Parówki Wyścigowe, Polędwiczka Rajdowa, Parówki Solówki Małego Mistrza, Szynka Championa, Turbo Kiełbaski

Chrupki kukurydziane Harryski
Harryski to lekkie kukurydziane chrupki przygotowane z myślą o najmłodszych. Przygotowano je w czterech pysznych i lubianych przez dzieci smakach: naturalnym, truskawkowym, czekoladowym oraz toffi. Chrupki spodobają się także rodzicom, starającym się zapewnić odpowiednie przekąski swoim pociechom. Harryski nie zawierają glutenu, nie przysporzą więc problemów z trawieniem.

Nowe napoje Pysia
Orzeźwiające napoje owocowe, o lekkiej konsystencji, które doskonale zaspokoją pragnienie młodych konsumentów, w trzech smakach:
• jabłko-kiwi,
• brzoskwinia-nektarynka z limonką,
• truskawka-jabłko z limonką.


Napoje Tarczyn
W ofercie znanej i lubianej marki Tarczyn, która towarzyszy polskim konsumentom niezmiennie od 34 lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, pojawiły się trzy nowe smaki, o gładkiej, przecierowej konsystencji

• truskawka z jabłkiem,
• mango – marakuja,
• brzoskwinia – guawa.

Nowy Tarczyn został stworzony z myślą o osobach szukających bardziej gęstych i esencjonalnych produktów niż klasyczne soki czy napoje. Jest to jedyna tego rodzaju oferta skierowana do dorosłych konsumentów.

Nowa linia Tarczyna dostępna jest w szklanych butelkach 300ml.
Rekomendowana cena detaliczna: 1,47 zł

Keczupurek
Najnowszym efektem współpracy Czteryczwarte Brand Design z firmą Kamis SA jest projekt nowego keczupu dla dzieci. Produkt o nazwie Keczupurek został w całości stworzony przez projektantów i specjalistów od namingu z Czteryczwarte. Prace objęły: projekt strukturalny i graficzny opakowania, opracowanie nazwy dla nowej marki i stworzenie dziecięcego brand hero.

Wprowadzany na rynek Keczupurek to naturalny keczup dla dzieci. Z myślą o wygodzie używania Cztery czwarte zaprojektowało opakowanie o asymetrycznym, ergonomicznym kształcie. Również wybór konceptu graficznego i nazwy podyktowany był specyfiką dziecięcego odbiorcy.

Oranżada Hellena
Nowy produkt marki Hellenaspełnia wymagania rodziców i dzieci. Jest niegazowany i nie zawiera sztucznych barwników ani słodzików. Dodatkowo został wzbogacony sokiem owocowym. Mali konsumenci mają do wyboru trzy smaki napoju: Oranżadę o smaku truskawkowym, Oranżadę o smaku jabłkowym oraz Oranżadę o smaku brzoskwiniowym. Mała poręczna butelka Pet o pojemności 0,33 L, została dopasowana do ręki dziecka. Posiada wygodny w użyciu dozownik typu sport cap.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 62434_big.jpg (333,6 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62246_big.jpg (171,3 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62413_big.jpg (324,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62843_big.jpg (364,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 61147_big.jpg (119,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 62418_big.jpg (560,8 KB, 15 załadowań)
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2011-10-12 o 21:11
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 21:22   #2505
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
jasne Ty wiesz najlepiej czy ją jadłam czy nie. Dla mnie białe michałki nie były mocno słodkie. Jadłam Michaszki (pomyliłam z michałkami) i mnie zamuliły a białe michałki nie. Zresztą moja siostra i mama uważają podobnie tak jak ja.


A co do nowości to serki wiejskie ze szczypiorem z Piątnicy (te z zielonym paskiem)mają teraz gramaturę 175 gram. 25 gram jest gratis. Widziałam dzisiaj w Tesco

Auta 2 – zdrowe i smaczne wędliny dla dzieci
Henryk Kania Auta 2 to idealna propozycja dla najmłodszych, dzięki której śniadania oraz kolacje będą prawdziwą przyjemnością i zabawą. Podawane wraz z pieczywem i świeżymi warzywami stanowią smaczny, i przede wszystkim zdrowy posiłek, który z apetytem zjedzą nawet najbardziej wymagające pociechy. Serię Henryk Kania Auta 2 tworzy sześć smacznych produktów mięsnych, przygotowanych specjalnie dla najmłodszych: Kabanosy Solo Małego Mistrza, Parówki Wyścigowe, Polędwiczka Rajdowa, Parówki Solówki Małego Mistrza, Szynka Championa, Turbo Kiełbaski

Chrupki kukurydziane Harryski
Harryski to lekkie kukurydziane chrupki przygotowane z myślą o najmłodszych. Przygotowano je w czterech pysznych i lubianych przez dzieci smakach: naturalnym, truskawkowym, czekoladowym oraz toffi. Chrupki spodobają się także rodzicom, starającym się zapewnić odpowiednie przekąski swoim pociechom. Harryski nie zawierają glutenu, nie przysporzą więc problemów z trawieniem.

Nowe napoje Pysia
Orzeźwiające napoje owocowe, o lekkiej konsystencji, które doskonale zaspokoją pragnienie młodych konsumentów, w trzech smakach:
• jabłko-kiwi,
• brzoskwinia-nektarynka z limonką,
• truskawka-jabłko z limonką.


Napoje Tarczyn
W ofercie znanej i lubianej marki Tarczyn, która towarzyszy polskim konsumentom niezmiennie od 34 lat i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek, pojawiły się trzy nowe smaki, o gładkiej, przecierowej konsystencji

• truskawka z jabłkiem,
• mango – marakuja,
• brzoskwinia – guawa.

Nowy Tarczyn został stworzony z myślą o osobach szukających bardziej gęstych i esencjonalnych produktów niż klasyczne soki czy napoje. Jest to jedyna tego rodzaju oferta skierowana do dorosłych konsumentów.

Nowa linia Tarczyna dostępna jest w szklanych butelkach 300ml.
Rekomendowana cena detaliczna: 1,47 zł

Keczupurek
Najnowszym efektem współpracy Czteryczwarte Brand Design z firmą Kamis SA jest projekt nowego keczupu dla dzieci. Produkt o nazwie Keczupurek został w całości stworzony przez projektantów i specjalistów od namingu z Czteryczwarte. Prace objęły: projekt strukturalny i graficzny opakowania, opracowanie nazwy dla nowej marki i stworzenie dziecięcego brand hero.

Wprowadzany na rynek Keczupurek to naturalny keczup dla dzieci. Z myślą o wygodzie używania Cztery czwarte zaprojektowało opakowanie o asymetrycznym, ergonomicznym kształcie. Również wybór konceptu graficznego i nazwy podyktowany był specyfiką dziecięcego odbiorcy.

Oranżada Hellena
Nowy produkt marki Hellenaspełnia wymagania rodziców i dzieci. Jest niegazowany i nie zawiera sztucznych barwników ani słodzików. Dodatkowo został wzbogacony sokiem owocowym. Mali konsumenci mają do wyboru trzy smaki napoju: Oranżadę o smaku truskawkowym, Oranżadę o smaku jabłkowym oraz Oranżadę o smaku brzoskwiniowym. Mała poręczna butelka Pet o pojemności 0,33 L, została dopasowana do ręki dziecka. Posiada wygodny w użyciu dozownik typu sport cap.
Szkoda ,że siedzisz często i długo na wizażu i odwiedzasz wszystkie fora dotyczące jedzenia. Powinnaś się odciąć już dawno.
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 08:33   #2506
Libra2
Zadomowienie
 
Avatar Libra2
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 203
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
jasne Ty wiesz najlepiej czy ją jadłam czy nie. Dla mnie białe michałki nie były mocno słodkie. Jadłam Michaszki (pomyliłam z michałkami) i mnie zamuliły a białe michałki nie. Zresztą moja siostra i mama uważają podobnie tak jak ja.
Nie wiem i nie interesuje mnie to zbytnio, ale coś mam takie dziwne przeczucie że mijasz się z prawdą.Ale nie kontynuujmy dłużej Tego sporu bo dostaniemy banana i się skończy. Ostatnio Twoja nachalna obecność na tym pod-forum zaczęła mnie irytować,czemu dałam upust w poście powyżej.Przepraszam nie chciałam być bardzo złośliwa.

Dorwałam wczoraj w Stokrotce gruszkową Milką, szału nie robi teraz będę polować na pozostałe smaki.Kupiłam też podpisany jako nowość Mix helio owocowo-orzechowy z jagodami,wiśniami i żurawiną bardzo dobry tylko drogi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Helio-Mix-orzechowo-owocowy.jpg (110,7 KB, 54 załadowań)
__________________
"W naszym kraju żyje dziś wielu ludzi, którzy nie z własnej winy są zdrowi na umyśle."

Edytowane przez Libra2
Czas edycji: 2011-10-13 o 08:35
Libra2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 09:58   #2507
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

nie wiem o co chodzi, może coś z moim smakiem nie jest tak, ale białe michałki są jak dla mnie mniej słodkie niż zwykłe... i dużo, dużo przez to lepsze.
ostatnio spróbowałam czekolady michałkowej- nie bardzo. niby smak podobny, ale jakoś forma cukierków bardziej do mnie przemawia. nie kruszą się tak jak czekolada.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 10:05   #2508
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
nie wiem o co chodzi, może coś z moim smakiem nie jest tak, ale białe michałki są jak dla mnie mniej słodkie niż zwykłe... i dużo, dużo przez to lepsze.
ostatnio spróbowałam czekolady michałkowej- nie bardzo. niby smak podobny, ale jakoś forma cukierków bardziej do mnie przemawia. nie kruszą się tak jak czekolada.
Ja też tak uważam, ale jak o tym napisałam to zaraz zaczęły się jakieś oskarżenia że zmyślam i że nie jadłam białych michałków

Nie wiem czy mi się wydaje czy tak jest, ale czekoladki z Wawel inaczej smakują niż te same tylko pod postacią czekolady np. Malaga.

I nie wiem czy coś z moim smakiem jest nie tak, ale czuje różnicę między Michałkami Zamkowymi kwadratowymi w srebrnym papierku, tymi prostokątnymi w zwykłym a Michaszkami

Jeszcze został do wypróbowania Złoty Michałek.
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2011-10-13 o 10:18
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 16:47   #2509
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Tynusia Pokaż wiadomość
Szkoda ,że siedzisz często i długo na wizażu i odwiedzasz wszystkie fora dotyczące jedzenia. Powinnaś się odciąć już dawno.
jeszcze jeden zlosliwy komentarz a bede skrupulatnie punktować ..
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-13, 16:51   #2510
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Ja jadłam ostatnio nowość Wasę Snack z twarożkiem pomidorowym Całkiem dobre, ale ze względu na cenę nie kupię więcej (2,30 zł w osiedlowym). Poza tym kalorii ma prawie tle co jakiś słodki batonik, a nie najadłam się tym wogóle(a batonikiem, np marsem, muszę przyznać że się zapycham i na jakiś czas mam spokój z głodem )
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-13, 21:46   #2511
martuska196
Raczkowanie
 
Avatar martuska196
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 328
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Popcorn o smaku bekonowym!

http://www.nowoscispozywcze.pl/index...9Bci&Itemid=53



Muszę spróbować!
martuska196 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 00:06   #2512
Ashira
Wtajemniczenie
 
Avatar Ashira
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 521
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

ja dziś kupiłam sok Tymbark jabłkowy z cynamonem.
mi bardzo smakuje, jak szarlotka
__________________

nie perfum a perfumy!tak jak spodnie czy skrzypce a nie spodeń i skrzypiec!
nie dekold a dekolt!
nie wziąść a wziąć! chyba, że ktoś musi coś zabraść...
bynajmniej ≠ przynajmniej!
Ashira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 08:23   #2513
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Jogurt Bakoma o smaku babki cytrynowej z ciasteczkami i drugi o smaku tarty malinowej z ciasteczkami

***

Marka Wawel tej jesieni w ramach edycji limitowanej wprowadza na rynek osiem nowych produktów z różnych segmentów.
Są to: cukierki nadziewane Pomarańcza, cukierki nadziewane Mięta, patylki miętowe, baton Krówkowy oraz kilka tabliczek: Truskawkowa – mleczna czekolada nadziewana, Mleczna z chrupiącym karmelem, Truflowa i Michałki Białe. Ofertę uzupełniają Pastylki miętowe.

Sugerowane ceny detaliczne:
  • Cukierki nadziewane Pomarańczowe, 220g - 5,99 zł
  • Cukierki nadziewane Miętowe, 220g - 5,99 zł
  • Baton Krówkowy, 48g - 1,39 zł
  • Czekolada truskawkowa, 295g - 8,99 zł
  • Czekolada mleczna z chrupiącym karmelem, 290g - 8,99 zł
  • Czekolada nadziewana truflowa, 100g - 2,99 zł
  • Czekolada Michałki zamkowe Białe, 100g - 2,99 zł
  • Pastylka miętowa, 210g - 7,99 zł
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2e3517ba49.jpg (165,9 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 947c56f263.jpg (70,3 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3cfcab220b.jpg (108,0 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg big_20110914_103833.jpg (33,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg big_20110914_164454.jpg (24,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg big_20110914_103731.jpg (50,4 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg big_20110914_103750.jpg (35,6 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg big_20110914_103758.jpg (47,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg big_20110914_103820.jpg (37,6 KB, 22 załadowań)
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2011-10-14 o 11:07
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 08:40   #2514
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Pod koniec października do sprzedaży trafi limitowana edycja Piccolo Watermelon. Marka Piccolo obchodzi w tym roku 18. rocznicę istnienia na polskim rynku.
Opakowanie: 750 ml Sugerowana cena: 8,50 zł

***
Oferta wyrobów śniadaniowych firmy Granex została powiększona o dwukolorowe płatki Gralinki. Produkt powstał na bazie ziaren pszenicy i płatków owsianych, ma karmelkowy smak.
Opakowanie: 500 g Sugerowana cena: 6,50 zł

Nowością jest też chyba Actimel PowerFruit
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 4884a9a553.jpg (103,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00cf557f75.jpg (84,1 KB, 36 załadowań)
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2011-10-14 o 11:05
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:27   #2515
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

nie rozumiem po co po raz enty pisać o jednych i tych samych produktach.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:57   #2516
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Phynn Pokaż wiadomość
nie rozumiem po co po raz enty pisać o jednych i tych samych produktach.
Przepraszam nie wiedziałam że to było
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 10:59   #2517
Ejli
Zadomowienie
 
Avatar Ejli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 842
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

te gralinki jadłam rok temu, natomiast na półce sklepowej (selgros, kaufland) widywałam dużo wcześniej

jej, jakie super smaki tarczyna! jak ktoś spróbuje, proszę o recenzję
i czekoladki z miętą...
__________________
Ogrody opuściły swoje drzewa

I'm going slightly mad

Edytowane przez Ejli
Czas edycji: 2011-10-19 o 13:40
Ejli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 11:04   #2518
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez Ejli Pokaż wiadomość
te gralinki jadłam rok temu, natomiast na półce sklepowej (selgros, kaufland) widywałam dużo wcześniej

jej, jakie super smaku tarczyna! jak ktoś spróbuje, proszę o recenzję
i czekoladki z miętą...
Ja dopiero teraz je zauwazyłam (chodzi mi o Gralinki) A poluje na sok Pysio z limonką ale u mnie jeszcze nie ma
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 11:08   #2519
BeeAnn
Zakorzenienie
 
Avatar BeeAnn
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 858
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

Cytat:
Napisane przez martuska196 Pokaż wiadomość
Popcorn o smaku bekonowym!

http://www.nowoscispozywcze.pl/index...9Bci&Itemid=53



Muszę spróbować!
ja też! uwielbiam chrupki bekonowe, ciekawe czy ten popcorn będzie podobny w smaku
__________________

BeeAnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:32   #2520
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Nowości kulinarne cz. II

kupiłam dzisiaj Inkę karmelową, była też mleczna i czekoladowa. opakowanie 200 gram. 5.99 mleczna i karmelowa, 6.99 czekoladowa. kupiłam w Społem, są w gazetce.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.