Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek! - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-17, 21:07   #2461
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no! ale i tak w mniejszości jesteśmy kurczaczki

o widzisz, fajnie!

że co?!
Po prostu jesteśmy koneserkami. W ogóle chodzą za mną ostatnio tego typu odcienie i chyba będę musiała uzupełnić mój zbiór o jedną taką sztukę. Widziałam gdzieś taki średni róż z mocnym niebiesko-fioletowym shimmerem (o ile to jest shimmer dla mnie to wygląda bardziej jak taka kosmiczna powłoczka, kojarzy mi się jakimś ultrafioletem czy czymś takim ) tylko teraz nie mogę sobie przypomnieć co to był za laks.

Pozwolisz, że skopiuję kiedyś-tam? Mam wizję tego mani w niebieskiej wersji.

O dziwo paznokcie jej nie odpadły. Ale się zastanawiam jak to zniosły, moje gdzieś tak przy trzecim zmywaniu po nieudanym mani aż zaczynają boleć...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
czekam na przemianę no i daj kobieto im podrosnąć trochę, spiłuj na owale, i pokazuj, a nie tak ciągle je zerujesz
Ja też czekam. Oj tam, najpierw je spiłowałam bo mnie wkurzyły , a potem to niechcący tak mi się machnęło. Zresztą i tak ostatnio przez pewną sprawę nie miałam głowy do rzeczy typu malowanie paznokci.

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ja przygarnęłam 2 nowe piaski z Lovelka- letnie kolorki- niebieski i zielony neon


O widzisz na costasy jest fajna tabela odcieni. Przetestowałam już warm peach i jak dla mnie jest ciut za jasny tzn teraz ok ale latem będzie za jasny.
Ja miałam tylko Anabelle minerals, są ok. Różnica między nimi jest w ,,konsystencji" . Lily lolo są bardziej miałkie, sypkie, bardziej jedwabiste, trochę lepiej kryjące i jak dotąd mi się nie ,,ściastowały" na buzi, Anabelki to potrafiły mimo primera. Zobaczymy jak będzie dalej, teraz to jeszcze nie do końca wiarygodny rezultat bo się łuszczę po atre i mam dość mocno przesuszoną buzię
Zielony neonowy piasek? Ja dziś tylko widziałam swatch takiego pistacjowego, z tego co pamiętam na stronie były tylko takie pastelowe.

Właśnie widziałam tę tabelkę ale jak zobaczyłam że w kategorii ciepłych nie ma w ogóle bardzo jasnych, to moją reakcją było 'lol bye'.

Hahah, zajrzałam na pierwszą stronę a tam w kremach jest wymieniona Isana z mocznikiem... jak sobie przypomnę co mi ten krem zrobił, to się zastanawiam jak on może się u kogoś sprawdzać.

Edytowane przez nekofood
Czas edycji: 2015-04-17 o 21:16
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-17, 21:23   #2462
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51078317]

Fajne szkoda że się popsuło :/
[/QUOTE]
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Śliczne mani
Dziękuję
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 07:26   #2463
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Znowu gdzieś zamarudziłam i będę nadrabiała starocie
Od paru ładnych dni chodzę w jednym lakierze, skrzywdziłam się kształtowo - mini paznokcie chciałam koniecznie spiłować na coś, co będzie przypominało migdały i owszem przypomina, ale nie wygląda najpiękniej, więc jakiekolwiek chęci do zrobienia nowego mani albo chociaż zmycia lakieru, skutecznie mi przeszły
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
KLIK chcę Sub-Zero i kilka Thermo bym przygarnęła.. i Top Prismatic i trochę flejków z kolekcji Candy Flakes..
a najlepiej zamieszkać w rozlewni DL i mieć wszystko dla siebie (i zgarnąć 4 kontenery dla naszego wątku)
Szczęście mam, że one mnie wcale wybitnie nie jarają Fakt - jestem pod dużym wrażeniem tego jak łapią kolory, Aga mówi, że świetnie się aplikują i to jest super, ale żeby mieć któryś to nie
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
Mam ten lakier od roku i jeszcze na paznokciach nie miałam
Współczuję ja niestety jestem ,,specjalistką" od łamania paznokci o ścianę/ drzwi itd
Częsty problem Ja go kupiłam (przypominam - mówiłyśmy o To był maj, po takim czasie można zapomnieć ) jakoś od razu po wyjściu kolekcji, czyli mniej-więcej rok temu, tak jak mówisz... i miałam na paznokciach zawrotne dwa razy

Tak "z zaskoczenia" boli podwójnie :/
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a ja mam dużą wrzutkę

na początek dzieciaczki CC wyszedł tutaj oliwkowo, a wcale taki nie jest, jest mleczny


Savina - Envy, która jest bardziej neonowa i różowa


wszędobylski Orly xD kształt nieaktualny :< poszła mi wskazówka lewa, na szczęście sam czubek no i kolor oczywiście nie do uchwycenia dla mnie...

i dzisiejsze pazury - piasek z Sensique. myślałam, że to nie piasek, dlatego wzięłam :/ jednak w takich kolorach źle się czuję, bo skóra robi mi się trupia
Oooo nieeee! Znowu przypomniałaś mi o Sensique :Love:

Szybko rozdziewiczasz i Orly, i Savina piękne

To piasek? Nie wiem co takiego ma w sobie, ale zayebiście mi się podoba
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Uwaga, neon
Dodupiasto wyszedł, bo to prawdziwy pomarańczowy neon. No nie było źle, ale to nie mój lakier
nosiłam w błysku i macie. Na blogu więcej zdjęć
No jak słowo daję miałyśmy chyba bliźniaki na paznokciach
Faktycznie nie Twój, to znaczy - nie nosisz takich raczej, ale to nie zmienia faktu, że wygląda świetnie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Niestety żadnej Robinsonki nie widziałam na żywo Wzięłam Savine Dream w nadzieji, że będzie ciut fioletowsza od nowej wersji R.. ale to to loteria..


Aaaaaa ja tez mam mani. Yen powinien ci sie spodobać
Ojjj nie sądzę Dream to przepiękny kolor, ale o wieeele bliżej jej do nowej niż starej Robinson.

Bosze, Ruby Pomalowałabym Slippersami, gdyby nie moje obecne wypierdki :x
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 07:49   #2464
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Witam się i nadrabiam powolutku

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiesz co, jak nie widziałaś robinsonek na zywo, to tak naprawdę można tylko gdybać, bo po zdjęciach to ni hu hu oby się sprawdziła po pomalowaniu


Suche były względnie, ale na pewno nie tak na mur beton wiesz co, ja jak czasem czytam, że ktoś zrobił 10 swatchy to się zastanawiam jakim cudem niby może bez tej jednakowej pozy bym dała radę więcej, ale i tak... to jednak meczące jest a wtedy pod tym konkursem Orly no FB ktoś napisał, że 24 swatche to w jeden dzień... ekhem
No fakt po zdjęciach bardzo trudno wyrokować.

Tjaaaaa.. no ja też bym za nic tylu swatchy w takim tempie nie zrobiła..

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
a jaka trzecia?
19 razy Katherine.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.

Edytowane przez MgielkaM
Czas edycji: 2015-04-18 o 07:50
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 08:29   #2465
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

kto to wie, może padnie na perłę

jestem baaardzo ciekawa

aż zaczęłam oglądać swoje paznokcie i się zastanawiam czy mi się podobają teraz. po tym mani rimmelowym aż dwa dni poprawki kształtu robiłam
no przegiął pałę po całości co do bazy to nie sprawdzę w najbliższym czasie, bo omijam ten lakier
no nie wiem czy chciałabym być kojarzona z perłą

nie wiem kiedy wrzucę, może się uda na weekendzie jeszcze

hehe po tylu poprawkach muszą być dobre
noo nie dziwię się

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość

Anulka ucięło mi Cię i ten, no, cudne pazurki, bardzo wyraźne foto, świetne zbliżenie, idealna perspektywa
Też w macie mi się podoba- wróć w macie yyyyyy lepiej
hahah

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Po prostu jesteśmy koneserkami. W ogóle chodzą za mną ostatnio tego typu odcienie i chyba będę musiała uzupełnić mój zbiór o jedną taką sztukę. Widziałam gdzieś taki średni róż z mocnym niebiesko-fioletowym shimmerem (o ile to jest shimmer dla mnie to wygląda bardziej jak taka kosmiczna powłoczka, kojarzy mi się jakimś ultrafioletem czy czymś takim ) tylko teraz nie mogę sobie przypomnieć co to był za laks.

Pozwolisz, że skopiuję kiedyś-tam? Mam wizję tego mani w niebieskiej wersji.

O dziwo paznokcie jej nie odpadły. Ale się zastanawiam jak to zniosły, moje gdzieś tak przy trzecim zmywaniu po nieudanym mani aż zaczynają boleć...

Hahah, zajrzałam na pierwszą stronę a tam w kremach jest wymieniona Isana z mocznikiem... jak sobie przypomnę co mi ten krem zrobił, to się zastanawiam jak on może się u kogoś sprawdzać.
Wiesz co, z jednej strony taka poświata może się nie podobać, to an pewno, ale z drugiej wydaje mi się, że chyba zdjęcia go popsuły, bo mi na żywo bardzo się podobał trudno było go focić, bo ta poświata wychodziła dużo mocniejsza i w ogóle przekłamywała ogólny obraz, niby wybrałam najlepsze zdjęcia, ale tak patrzę na ten lakier na wzorniku i na zdjęcia to coś nie gra do końca.
A shimmer określiłaś genialnie! kosmiczna powłoczka

no jasne

ja bym chyba padła... no nie mogę w to uwierzyć!

ooo, a czemu? ja bardzo lubię. Co prawda teraz się pomyliłam w wersjach i wzięłam bezzapachową no ale lubię
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 08:47   #2466
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
do nowej to nie wiem jak się dream ma, a do starej to zdaje się porównywała ją Vivv a ja Ci się ogólnie ta Dream podoba? ogólnie to chyba ten sam typ koloru
Nawet próbowałam im zdjęcia zrobić, ale kto ma Robinson, ten będzie wiedział jak mi to wyszło Nie chciałam poprawiać w programie, bo kolory i różnice zupełnie by się zatraciły :/ Wrzucam, może coś pomoże, ale pewnie nie, sorki
Od lewej: Savina Dream, CC Mrs. Robinson stara wersja, Savina Magic



Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Opokana łyknął już caełe opakowanie i własnie u niego nie bardzo Dziwna ma tą rwę bo oprócz bólu, drętwieje mu jeszcze noga, od pośladka łącznie ze stopą
Moja mama miała identycznie Męczyła się (naprawdę męczyła, nie dało się patrzeć) kilka lat, bo lekarz-debil twierdził, że w sumie to niewiele da się zrobić, ciągle jakieś tabsy, ciągle zabiegi Trochę się poprawiało, ale na krótką metę. W końcu jakieś 8-9 lat temu trafiła do innego ortopedy i w przeciągu pół roku wysłał ją na operację - bała się, ale po była wniebowzięta, mówiła, że jak tylko ją wybudzili to już wiedziała, że jest dobrze, bo nie bolało Ale prawej pięty nie czuje do dziś, nerw za bardzo uszkodzony był.
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
mani mani pierwszy negative space, dopasowany do kiecki
Rewelacja! A w połączeniu z sukienką - klękajcie narody
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Za to z ksiązek które wyjątkowo mi sie podobaly ostatnio to chyba Niezgodna. [uwaga spoiler] jak ktoś umiera na końcu to już mnie mają.. i tutaj beczałam totalnie chyba przez pół ost części bo czułam, że sie tak skończy.
Ooo, zainteresowałaś mnie Utknęłam gdzieś na początku trzeciej części, bo jakieś nudy nieziemskie były, ale może spróbuję ponownie
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Mam kolejne mani na projekt Red Rouge - Kolorowanka tym razem.

Nie no przepadłam, to jest przefantastyczne!
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Mam delikates MIYO i Life. Na blogu więcej zdjęć
Świetne połączenie
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 09:32   #2467
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Z tymi żyłami to coś mi się kojarzy, że sprawdza się to tylko przy ciemniejszej skórze. Ja jestem żółta, a żyły mam niebieskie (ale może to po prostu ta błękitna krew ).
Ciekawa jestem LL, bo próbowałam tylko EDM. Ale z tego co widzę, to za ciemne kolory mają z żółtych.
Ja niedawno zamówiłam kilka próbek Annabell i Amilie na Minti.. własnie nalozyłam olive fair i kurde! Za jasna i za zimna chyba jednak.. Mam też golden fair, wypróbuję nastepnym razem ale chyba jednak jestem żółta...
Ja w ogóle chyba dziwna jestem przede wszystkim, nie raz dziewczyny widzialy, że zdawało się że mam za zółty podklad.. bo szyję mam dość żółta ale już dekolt rózowawy lekko..

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Z odciśniętą pościelą, ale top mi się skończył i nie mogłam przed zrobieniem zdjęcia poprawić..
bardzo fajne różyczki!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zaległe ode mnie..
ale numerant z tego lakieru!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ojjj nie sądzę Dream to przepiękny kolor, ale o wieeele bliżej jej do nowej niż starej Robinson.
jak już dostałam Dream to pomyslałam własnie, że bliżej nowej.. ale na zywo nigdy nie widziałam żadnej R.

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Nie no przepadłam, to jest przefantastyczne!
hehehe dzięki Kochana!!! Super słyszeć! Ale boję się, że za wysoko sobie poprzeczke ustawiłam w projekcie w tych pierwszych tygodniach.. mam juz 'Eleganckie' na przyszły tydzień i może sie okazać, że będą duzo gorsze od pierwszych dwóch żebym tu nimi nie rozczarowała..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 10:19   #2468
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aaa na pewno będzie super, Vivv pisała, że jest jeszcze żywsza od CC
Żywsza, bo bardziej różowa No tylko ten róż to nie jakiś słodki różyk, tylko taka fuksjo-piwonia na pełnym gazie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51062843]Maniutek.Nie za duże zdjęcia ?
[/QUOTE]
Zdjęcia w porządku, róż piękny
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
zwykły-niezwykły róż a jutro... wiecie co
Słodziak, podoba się
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja nie bo zawsze mam milion rzeczy w torebce, jakiś duży zeszyt, portfel, żarcie, kosmetyczka, jeszcze czasami wejdę do sklepu i jakimiś zakupami doładuję, wiec jakbym miała mieć jeszcze książkę ponad 300 str, to by mi się ramię urwało
No ja tak trzy lata studiów przeżyłam I, oczywiście, książki potrzebowałam najbardziej akurat wtedy, kiedy musiałam zabrać najwięcej zeszytów, kanapek, czy buty na zmianę
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
uwaaaagaaaaaa hit roku

i w macie:
No nie podoba mi się, pal licho, że to frost, ale odcień zupełnie mi nie pasuje. Ale znowuż widziałam gorsze Nie ma się czego bać
Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Trudno mi się wgryźć w dyskusje, więc tylko podczytuję. Ale po cichu wrzucę też co tam dziś zmalowałam ...
Hej! Mani wygląda świetnie
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak. ona jest taka... Toksyczna.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mnie jakoś niepokoi ten kolor nie umiem tego inaczej opisać
Ej, coś jest na rzeczy Ja nie potrafię powiedzieć, że ten kolor jest jednoznacznie brzydki, ale... jakoś tak niewygodnie mi się na niego patrzy
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51075559]
Przygarnęłam dziś jedno dziecko - klik
[/QUOTE]
Jeśli chodzi o złote piaski to zawsze będę na tak

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ten H&M tak strasznie mi się podobał ale nie mogłam go znaleźć... Za to potem zobaczyłam Ciaté Jewel i myśli o H&M w ogóle mi przeszły, chcę tylko Ciaté!


Szkoda paznokci. Ale jajca też masz ładne.
Zamorduję, z zimną krwią jak słowo daję
Jest tak okrutnie, paskudnie włochaty, że aż PIĘKNY!

Dzięki
Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Z odciśniętą pościelą, ale top mi się skończył i nie mogłam przed zrobieniem zdjęcia poprawić..
Ta odciśnięta pościel mi wcale niestraszna, bo mani wygląda rewelacyjnie
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zaległe ode mnie..
Rimmel - Do not disturb, oczywiście kolor nie wyszedł taki, jaki jest w rzeczywistości, na żywo był bardziej zielony, taki morski, niestety aparat przekłamał kolor..
jednak ten lakier mimo, że taki ładny to ma ogromną wadę - strasznie zabarwił mi płytkę, dosłownie się w nią wżarł, mimo bazy po zmyciu zobaczyłam niebiesko-zielone paznokcie z tego co przeczytałam na blogu Lucy's Stash u niej zadziało się to samo.. nie prędko znowu nim pomaluję, jeśli już to użyję go do zdobień, myślę że do odbijania wzorków będzie dobry, bo jest całkiem nieźle napigmentowany.
Szkoda, że takie atrakcje zafundował, bo kolor (ten z odnośnika) boski
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
jak już dostałam Dream to pomyslałam własnie, że bliżej nowej.. ale na zywo nigdy nie widziałam żadnej R.


hehehe dzięki Kochana!!! Super słyszeć! Ale boję się, że za wysoko sobie poprzeczke ustawiłam w projekcie w tych pierwszych tygodniach.. mam juz 'Eleganckie' na przyszły tydzień i może sie okazać, że będą duzo gorsze od pierwszych dwóch żebym tu nimi nie rozczarowała..
Widziałam wszystkie, ale nigdy w tym samym czasie, także też bardziej na czuja to wszystko oceniam. Może być też tak, że stara wersja Robinson jest najbardziej fioletowa, nowa w środku, a Dream najbardziej różowa, ALE biorąc pod uwagę, że obie Robinsonki różnią się niewiele, to nie wiem czy różnica pomiędzy nową Robinson a Dream byłaby dostrzegalna na paznokciach

Nie potrafię sobie wyobrazić, żeby były "dużo gorsze"
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 10:51   #2469
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nawet próbowałam im zdjęcia zrobić, ale kto ma Robinson, ten będzie wiedział jak mi to wyszło Nie chciałam poprawiać w programie, bo kolory i różnice zupełnie by się zatraciły :/ Wrzucam, może coś pomoże, ale pewnie nie, sorki
Od lewej: Savina Dream, CC Mrs. Robinson stara wersja, Savina Magic


Rewelacja! A w połączeniu z sukienką - klękajcie narody
no właśnie z nimi tak już jest. Na zdjęciu to Dream i CC wyglądają niemal identycznie, tak samo jak Orly i CC u mnie, a jak już pomalowałam na wzorniku to różnica dostrzegalna gołym okiem

dziękuję bardzo

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Żywsza, bo bardziej różowa No tylko ten róż to nie jakiś słodki różyk, tylko taka fuksjo-piwonia na pełnym gazie

Słodziak, podoba się

No nie podoba mi się, pal licho, że to frost, ale odcień zupełnie mi nie pasuje. Ale znowuż widziałam gorsze Nie ma się czego bać
no no, że to nie jest słodki różyk to sobie akurat doskonale wyobrażam kusisz nią, ale boję się, że z kolei mogę Purple Crush zdublować



hehe spoko odcień może jak najbardziej nie pasować, choć ja też nie potrafię zagwarantować, że wyszedł idealnie
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:56   #2470
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Wreszcie cos mi wyszlo. Ksztalt ma zmierzac w kierunku migdalow, lakier - Golden Rose, rozyk. Tylko lewa reka, bo prawa wyszla tragicznie, zwlaszcza kciuk. Musze trenowac. Tylko kiedy, jak za 10 dni przeprowadzka? przynajmniej moge sie pokazac. Prosze o sugestie w sprawie ksztaltu i malowania. Topu nie kladlam bo sie balam ze cos zepsuje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Pazurki 3.jpg (40,1 KB, 57 załadowań)
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 11:58   #2471
miranda122
Zakorzenienie
 
Avatar miranda122
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 668
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
bardzo fajne różyczki!
Dziękuję <3
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ta odciśnięta pościel mi wcale niestraszna, bo mani wygląda rewelacyjnie
Jak mi miło, dziękujęęę
__________________
"Najlepszym kosmetykiem dla kobiety jest radość życia"
Rosalind Russell



Blog



miranda122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 12:05   #2472
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Świetny maniutek szkoda, że taki upierdliwy


Kupiłam sobie dziś boyfriendy - będzie z tyłu liceum w z przodu muzeum

dziękuję


pokazuj się w klubie


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Ja też czekam. Oj tam, najpierw je spiłowałam bo mnie wkurzyły , a potem to niechcący tak mi się machnęło. Zresztą i tak ostatnio przez pewną sprawę nie miałam głowy do rzeczy typu malowanie paznokci.

też kiedyś tak impulsywnie spiłowałam, bo mnie wkurzyły, a potem mi się płakać chciało ja jak nie mam głowy do paznokci to potrafię dwa tygodnie w tym samym lakierze popylać..


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Szczęście mam, że one mnie wcale wybitnie nie jarają Fakt - jestem pod dużym wrażeniem tego jak łapią kolory, Aga mówi, że świetnie się aplikują i to jest super, ale żeby mieć któryś to nie

a mnie właśnie jarają i po recenzji Agi jeszcze bardziej ich chcę


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no nie wiem czy chciałabym być kojarzona z perłą

nie wiem kiedy wrzucę, może się uda na weekendzie jeszcze

hehe po tylu poprawkach muszą być dobre
noo nie dziwię się

no to chyba najgorsze skojarzenie

czekam

są.. zadowalające
jak zobaczyłam masakrę na paznokciach to chciałam ten lakier machnąć za okno


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nawet próbowałam im zdjęcia zrobić, ale kto ma Robinson, ten będzie wiedział jak mi to wyszło Nie chciałam poprawiać w programie, bo kolory i różnice zupełnie by się zatraciły :/ Wrzucam, może coś pomoże, ale pewnie nie, sorki
Od lewej: Savina Dream, CC Mrs. Robinson stara wersja, Savina Magic

kurczę na zdjęciu Dream taka podobna do Robinson..


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
No ja tak trzy lata studiów przeżyłam I, oczywiście, książki potrzebowałam najbardziej akurat wtedy, kiedy musiałam zabrać najwięcej zeszytów, kanapek, czy buty na zmianę

Szkoda, że takie atrakcje zafundował, bo kolor (ten z odnośnika) boski

ja to z lenistwa i wygody się przerzuciłam na ebooki nie lubię dźwigać

szkoda, że nie wyszedł na zdjęciu
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 12:50   #2473
daggmara
Z deszczem w butach
 
Avatar daggmara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 5 764
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wreszcie cos mi wyszlo. Ksztalt ma zmierzac w kierunku migdalow, lakier - Golden Rose, rozyk. Tylko lewa reka, bo prawa wyszla tragicznie, zwlaszcza kciuk. Musze trenowac. Tylko kiedy, jak za 10 dni przeprowadzka? przynajmniej moge sie pokazac. Prosze o sugestie w sprawie ksztaltu i malowania. Topu nie kladlam bo sie balam ze cos zepsuje.
Hej, kładłaś tylko jedną warstwę? Ja zawsze nakładam dwie warstwy lakieru, nie lubię prześwitującej spod spodu płytki
__________________
"Nie powinniśmy budować życia z gwiazd, morza i piasku."

daggmara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 13:05   #2474
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Hej, kładłaś tylko jedną warstwę? Ja zawsze nakładam dwie warstwy lakieru, nie lubię prześwitującej spod spodu płytki
Zebym umiala to bym pomalowala dwie warstwy i nawet top. Jak mowie, balam sie ze cos schrzanie przy kladzeniu kolejnej warstwy. Tak dalece NIE UMIEM malowac paznokci.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 13:28   #2475
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Bry
Przyszłam pierwsze się pow@#$%%$$#$%^^667ć Nojapierdylam nastepna firma spi!#$%^&&***ła lakier no weźcie zobaczcie kierva no Przeciez nawet wykończenie widać że inne ta stara wersja to kredowa ta nowa to kurna żel
W dziennym


W sztucznym
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:08   #2476
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Borze! MCA????!!!???! Niedowidzę na telefonie, zaraz się targnę jeśli to jabłuszko!
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja często myślę o świecie,
który dawno przestał istnieć.
Tęsknię za ludźmi, do których było jakoś bliżej,
prawdziwie i spontanicznie...
Gutek

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 14:24   #2477
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cooone taaa

Edit: stara wersję kolorystyczną ma Essiak na rynek amerykański, z wąskim pędzelkiem, nakrętka u góry ma wytłoczone E, pojemność 15!!!!! ml ( te na polski rynek - przejęte przez Loreal, mają 13,5ml), bez napisów na butelce , w dolnym lewym rogu). Ta amerykańska wersja ma numer 702 - Polska 99. Znalazłam na http://www.hairstore.pl/. Idę brać bo będzie tak jak z porcelanką :/
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016

Edytowane przez agaszak
Czas edycji: 2015-04-18 o 15:06
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 15:40   #2478
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 15:53   #2479
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Wiesz co, z jednej strony taka poświata może się nie podobać, to an pewno, ale z drugiej wydaje mi się, że chyba zdjęcia go popsuły, bo mi na żywo bardzo się podobał trudno było go focić, bo ta poświata wychodziła dużo mocniejsza i w ogóle przekłamywała ogólny obraz, niby wybrałam najlepsze zdjęcia, ale tak patrzę na ten lakier na wzorniku i na zdjęcia to coś nie gra do końca.
A shimmer określiłaś genialnie! kosmiczna powłoczka

ooo, a czemu? ja bardzo lubię. Co prawda teraz się pomyliłam w wersjach i wzięłam bezzapachową no ale lubię
Ale ogólnie takie lakiery są raczej mało popularne, mocnych shimmerów nie widuję prawie nigdy. A ten to już w ogóle taki kosmos.

Bo po jednokrotnym użyciu na noc miałam całe dłonie w rankach...

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zamorduję, z zimną krwią jak słowo daję
Jest tak okrutnie, paskudnie włochaty, że aż PIĘKNY!

Teraz będziesz cierpieć z żądzy posiadania wraz ze mną.

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też kiedyś tak impulsywnie spiłowałam, bo mnie wkurzyły, a potem mi się płakać chciało ja jak nie mam głowy do paznokci to potrafię dwa tygodnie w tym samym lakierze popylać..
No właśnie w pierwszym momencie też zachciało mi się płakać. Za to potem "łaaa, jak wygodnie! "

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Przyszłam pierwsze się pow@#$%%$$#$%^^667ć Nojapierdylam nastepna firma spi!#$%^&&***ła lakier no weźcie zobaczcie kierva no Przeciez nawet wykończenie widać że inne ta stara wersja to kredowa ta nowa to kurna żel
W dziennym
O kurde. Jedyna według mnie perfekcyjnie miętowa mięta...
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-18, 16:51   #2480
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
uwaaaagaaaaaa hit roku


i w macie:
kolor totalnie nie mój, bo jest ciepły, ale nie potrafisz pokazać lakieru, który jest brzydki w beznadziejny sposób, bo zawsze wyglądają tak perfekcyjnie

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Kiedyś szalałam na punkcie żółtych paznokci, ale teraz nie mam ani jednego żółtego lakieru Za to podziwiam idealny kształt Twoich paznokci

Trudno mi się wgryźć w dyskusje, więc tylko podczytuję. Ale po cichu wrzucę też co tam dziś zmalowałam ...
bardzo ładnie pomalowane i kształt ładny

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Śliczne dzieci, Savina boska, Orlik też, wiadomo.
dziękuję

Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Mani mam
Z odciśniętą pościelą, ale top mi się skończył i nie mogłam przed zrobieniem zdjęcia poprawić..

Więcej na blogu
baaardzo ładne

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
zaległe ode mnie..
Rimmel - Do not disturb, oczywiście kolor nie wyszedł taki, jaki jest w rzeczywistości, na żywo był bardziej zielony, taki morski, niestety aparat przekłamał kolor..
jednak ten lakier mimo, że taki ładny to ma ogromną wadę - strasznie zabarwił mi płytkę, dosłownie się w nią wżarł, mimo bazy po zmyciu zobaczyłam niebiesko-zielone paznokcie z tego co przeczytałam na blogu Lucy's Stash u niej zadziało się to samo.. nie prędko znowu nim pomaluję, jeśli już to użyję go do zdobień, myślę że do odbijania wzorków będzie dobry, bo jest całkiem nieźle napigmentowany.
śliczny jest ale nie kupię go, bo boję się zielonej płytki

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie dziś boyfriendy - będzie z tyłu liceum w z przodu muzeum
pokaż się, plisssss

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oooo nieeee! Znowu przypomniałaś mi o Sensique :Love:

Szybko rozdziewiczasz i Orly, i Savina piękne

To piasek? Nie wiem co takiego ma w sobie, ale zayebiście mi się podoba
soorki

nom, jakoś tak wychdzi zawsze dziękuję

niestety piasek :P gdybym wiedziała, to bym nawet nie wzięła :x tutaj jedna wasrtwa topu, ale zeżarł ją dziękuję

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
19 razy Katherine.
aaha ja mam 'Papierowe miasta' jeszcze, ale nie wiem kiedy przeczytam

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wreszcie cos mi wyszlo. Ksztalt ma zmierzac w kierunku migdalow, lakier - Golden Rose, rozyk. Tylko lewa reka, bo prawa wyszla tragicznie, zwlaszcza kciuk. Musze trenowac. Tylko kiedy, jak za 10 dni przeprowadzka? przynajmniej moge sie pokazac. Prosze o sugestie w sprawie ksztaltu i malowania. Topu nie kladlam bo sie balam ze cos zepsuje.
jedna warstwa wygląda brzydko spróbuj nałożyć dwie warstwy i zalać topem, nic nie tracisz, ożna zmyć przecież, jakbyś zepsuła ale kształt ładny

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Przyszłam pierwsze się pow@#$%%$$#$%^^667ć Nojapierdylam nastepna firma spi!#$%^&&***ła lakier no weźcie zobaczcie kierva no Przeciez nawet wykończenie widać że inne ta stara wersja to kredowa ta nowa to kurna żel
W dziennym

W sztucznym

ale padaka muszą coś nakręcić zawsze
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 17:09   #2481
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Przyszłam pierwsze się pow@#$%%$$#$%^^667ć Nojapierdylam nastepna firma spi!#$%^&&***ła lakier no weźcie zobaczcie kierva no Przeciez nawet wykończenie widać że inne ta stara wersja to kredowa ta nowa to kurna żel

znowu namieszali


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
No właśnie w pierwszym momencie też zachciało mi się płakać. Za to potem "łaaa, jak wygodnie! "

ja miałam tak samo po zmianie z kwadratów na jajka, a potem migdałki


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
śliczny jest ale nie kupię go, bo boję się zielonej płytki


aaha ja mam 'Papierowe miasta' jeszcze, ale nie wiem kiedy przeczytam

dziękuję nie kupuj, bo będziesz miała minę, jak ja.. no chyba, że zamierzasz go używać do wzorków, to bierz


daj znać jak w końcu przeczytasz
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 17:56   #2482
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
jedna warstwa wygląda brzydko spróbuj nałożyć dwie warstwy i zalać topem, nic nie tracisz, ożna zmyć przecież, jakbyś zepsuła ale kształt ładny
Uhm, to w ogole dobrze nie wyglada ale i tak najlepsze co mi ostatnio wyszlo.
Sprobuje dwie warstwy jak bede miala chwile czasu.
Owszem, z ksztaltu jestem w miare zadowolona podobaja mi sie takie niezbyt ostre migdalki.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 18:05   #2483
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Widziałyście nowe Wibo? Za piaskami nie przepadam, ale ten zielony ma taki śliczny kolor! Chyba będzie mój...
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 18:13   #2484
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe Wibo? Za piaskami nie przepadam, ale ten zielony ma taki śliczny kolor! Chyba będzie mój...
Numer 2 i 3 mi sie podobaja szalenie.
Szkoda ze nie mam dostepu.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 18:23   #2485
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe Wibo? Za piaskami nie przepadam, ale ten zielony ma taki śliczny kolor! Chyba będzie mój...

5 mi przypomina proszek do prania ale 3 chyba wezmę, bo ładniutka
ogólnie to mi baardzo przypominają babeczkowe Kiko
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 20:17   #2486
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję Powiem szczerze, że efekt na żywo bardzo mi się podoba. O dziwo na prawej ręce wyszło mi lepiej (a na zdjęciu lewa). Co do kształtu to chciałam odmiany od kwadratów, ale jak czytam ten wątek to już sama nie wiem... kusi mnie zapuszczenie i spróbowanie migdałków, ale nie jestem specem od piłowania i nie wiem, co z tego wyjdzie..
Ooo migdałki to wyższa szkoła jazdy, 2 razy próbowałam i zepsułam


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Zielony neonowy piasek? Ja dziś tylko widziałam swatch takiego pistacjowego, z tego co pamiętam na stronie były tylko takie pastelowe.

Właśnie widziałam tę tabelkę ale jak zobaczyłam że w kategorii ciepłych nie ma w ogóle bardzo jasnych, to moją reakcją było 'lol bye'.

O widzisz a mi odcienie pasują, więcej niż w Anabell

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Szczęście mam, że one mnie wcale wybitnie nie jarają Fakt - jestem pod dużym wrażeniem tego jak łapią kolory, Aga mówi, że świetnie się aplikują i to jest super, ale żeby mieć któryś to nie
Ajjjjjjjjjjjjjj jak możesz

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Moja mama miała identycznie Męczyła się (naprawdę męczyła, nie dało się patrzeć) kilka lat, bo lekarz-debil twierdził, że w sumie to niewiele da się zrobić, ciągle jakieś tabsy, ciągle zabiegi Trochę się poprawiało, ale na krótką metę. W końcu jakieś 8-9 lat temu trafiła do innego ortopedy i w przeciągu pół roku wysłał ją na operację - bała się, ale po była wniebowzięta, mówiła, że jak tylko ją wybudzili to już wiedziała, że jest dobrze, bo nie bolało Ale prawej pięty nie czuje do dziś, nerw za bardzo uszkodzony był.
Poprzednim razem masażysta pomógł 3 zabiegami, próbowałam go do niego umówić ale facet nie przyjmuje w Szczecinie no i zabiegi u niego są baaardzo bolesne. Ale jak mu nie przejdzie trzeba będzie jechać

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wreszcie cos mi wyszlo. Ksztalt ma zmierzac w kierunku migdalow, lakier - Golden Rose, rozyk. Tylko lewa reka, bo prawa wyszla tragicznie, zwlaszcza kciuk. Musze trenowac. Tylko kiedy, jak za 10 dni przeprowadzka? przynajmniej moge sie pokazac. Prosze o sugestie w sprawie ksztaltu i malowania. Topu nie kladlam bo sie balam ze cos zepsuje.
Wygląda jak odżywka ale kształt fajny ja bym się pokusiła o lekkie podpiłowanie boczków

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

a mnie właśnie jarają i po recenzji Agi jeszcze bardziej ich chcę
Piąteczka

Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
O kurde. Jedyna według mnie perfekcyjnie miętowa mięta...
Noooo biorę ta amerykańską wersję x 2

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ogólnie to mi baardzo przypominają babeczkowe Kiko
Faktycznie podobne
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 20:28   #2487
nekofood
フワフワの猫
 
Avatar nekofood
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 936
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
5 mi przypomina proszek do prania ale 3 chyba wezmę, bo ładniutka
ogólnie to mi baardzo przypominają babeczkowe Kiko
Miałam takie samo skojarzenie. W sumie ta trójka też całkiem ładna...
Miał, wielbicielko ciekawych nazw, co powiesz na Foxy Paws Supercalifragilisticexpia lidocious?

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
O widzisz a mi odcienie pasują, więcej niż w Anabell
O, a to ciekawostka. Nie widziałam ich na stronie Ross.

Mi z kolei z EDM bardzo przypasował Golden Fair 0W, ale wiadomo, ciekawa jestem żeby spróbować czegoś innego.
nekofood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-18, 20:45   #2488
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Faktycznie podobne

moje pierwsze skojarzenie w sumie


Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Miałam takie samo skojarzenie. W sumie ta trójka też całkiem ładna...
Miał, wielbicielko ciekawych nazw, co powiesz na Foxy Paws Supercalifragilisticexpia lidocious?

ja to się poczułam namówiona na zielonego, chyba go wezmę
co ku*wa? lakier śliczny, ale szczerze? zaebałabym się, gdybym musiała gdzieś napisać jego nazwę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 07:49   #2489
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Fajne dziecko

Fajny delikatesik


Też mi się podoba
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zdjęcia w porządku, róż piękny

Jeśli chodzi o złote piaski to zawsze będę na tak


Nie wiem co mnie podkusiło na piasek,ale to jedyny złoty lakier jaki mi się spodobał
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Przyszłam pierwsze się pow@#$%%$$#$%^^667ć Nojapierdylam nastepna firma spi!#$%^&&***ła lakier no weźcie zobaczcie kierva no Przeciez nawet wykończenie widać że inne ta stara wersja to kredowa ta nowa to kurna żel
W dziennym

W sztucznym
Teraz to k****a przesadzili
Cytat:
Napisane przez nekofood Pokaż wiadomość
Widziałyście nowe Wibo? Za piaskami nie przepadam, ale ten zielony ma taki śliczny kolor! Chyba będzie mój...
Nr 3
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 09:15   #2490
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXX + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no właśnie z nimi tak już jest. Na zdjęciu to Dream i CC wyglądają niemal identycznie, tak samo jak Orly i CC u mnie, a jak już pomalowałam na wzorniku to różnica dostrzegalna gołym okiem



no no, że to nie jest słodki różyk to sobie akurat doskonale wyobrażam kusisz nią, ale boję się, że z kolei mogę Purple Crush zdublować
Tak, dokładnie tak

Myślę, że to naprawdę prawdopodobne
Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Wreszcie cos mi wyszlo. Ksztalt ma zmierzac w kierunku migdalow, lakier - Golden Rose, rozyk. Tylko lewa reka, bo prawa wyszla tragicznie, zwlaszcza kciuk. Musze trenowac. Tylko kiedy, jak za 10 dni przeprowadzka? przynajmniej moge sie pokazac. Prosze o sugestie w sprawie ksztaltu i malowania. Topu nie kladlam bo sie balam ze cos zepsuje.
Kształt jest fajny, naprawdę Malowanie, cóż, jak sama powiedziałaś - musisz trenować : Jeśli zależało Ci na takim transparentnym efekcie, to widzę cel malowania, ale jeśli zależy Ci na kolorze to zawsze nakładaj tyle warstw, by nie było prześwitów, no inaczej to nie będzie rewelacyjnie wyglądało.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
kurczę na zdjęciu Dream taka podobna do Robinson..
Nie bez powodu - ona jest zdecydowanie z tej samej rodziny kolorów
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Przyszłam pierwsze się pow@#$%%$$#$%^^667ć Nojapierdylam nastepna firma spi!#$%^&&***ła lakier no weźcie zobaczcie kierva no Przeciez nawet wykończenie widać że inne ta stara wersja to kredowa ta nowa to kurna żel
Dżizas, co to się dzieje
Mamy już CC, Orly, Essie, Chinki... parodia jakaś
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Ajjjjjjjjjjjjjj jak możesz
Po prostu jeszcze nie wymyślili dla mnie odpowiedniego koloru
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-27 15:10:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:52.