"Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do... - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-07, 20:41   #2401
BlueberryMilkshake
Zadomowienie
 
Avatar BlueberryMilkshake
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 880
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez PriscillaOcho Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta Szukam zapachu podobnego do Mirage Oriflame, który został wycofany... Stephanie - Stephanie de Monaco ponoć jest podobna, ale nigdzie nie znalazłam tego zapachu. Proszę o pomoc i pozdrawiam serdecznie
Dla mnie Mirage to baaardzo rozwodnione Kenzo Jungle Elephant, ale zapewne jestem w tej opinii odosobniona .
BlueberryMilkshake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 16:50   #2402
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

hej
szukam zapachu podobnego do roberto navalli-nero assoluto, ale bardziej zawiesitego, gęstego, pieprznego. na mnie cavalli dość mocno wybrzmiewa pikantnie, a potem przechodzi w taką dojrzałą, nie podlotkową i przesłodzoną, wanilię. bardzo lubię ten zapach, ale poszukuję czegoś bardziej pieprzno-przyprawowego. nuty waniliowe są również mile widziane, acz niekonieczne
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 23:42   #2403
PriscillaOcho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez BlueberryMilkshake Pokaż wiadomość
Dla mnie Mirage to baaardzo rozwodnione Kenzo Jungle Elephant, ale zapewne jestem w tej opinii odosobniona .
dziękuję koniecznie muszę powąchać

Edytowane przez PriscillaOcho
Czas edycji: 2016-01-08 o 23:43
PriscillaOcho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 10:07   #2404
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez PriscillaOcho Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta Szukam zapachu podobnego do Mirage Oriflame, który został wycofany... Stephanie - Stephanie de Monaco ponoć jest podobna, ale nigdzie nie znalazłam tego zapachu. Proszę o pomoc i pozdrawiam serdecznie
Dla mnie Mirage jest szarlotkowe, wiec polecam Dolcelisir L'erbolario, Evody Noir d'Orient oraz Estee Lauder Sensuous Noir

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez PriscillaOcho Pokaż wiadomość
Hej Dziewczęta Szukam zapachu podobnego do Mirage Oriflame, który został wycofany... Stephanie - Stephanie de Monaco ponoć jest podobna, ale nigdzie nie znalazłam tego zapachu. Proszę o pomoc i pozdrawiam serdecznie
Niedrogie All About Eve Joop jest jak szarlotka +cukier waniliowyKlimat szarlotki jest, ale inny

Jeszcze Amarige Mirage i Nu Be Hellium
Ale Mirage wg mnie sie spokojnie utrafi na all
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 16:45   #2405
holeczkunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Witam
Chciałabym zapytać czy nie znacie może zapachu podobnego do lacoste inspiration? Mój ukochany zapach a nie mogę go nigdzie znaleźć a buteleczka się kończy
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...de-parfum.html
holeczkunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 21:06   #2406
PriscillaOcho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Dla mnie Mirage jest szarlotkowe, wiec polecam Dolcelisir L'erbolario, Evody Noir d'Orient oraz Estee Lauder Sensuous Noir

---------- Dopisano o 11:07 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



Niedrogie All About Eve Joop jest jak szarlotka +cukier waniliowyKlimat szarlotki jest, ale inny

Jeszcze Amarige Mirage i Nu Be Hellium
Ale Mirage wg mnie sie spokojnie utrafi na all
Dziękuję bardzo za tyle propozycji na allegro jeszcze są jakieś ostatnie sztuki Mirage za 160zł, ale nie mam ochoty płacić za niego 4 razy więcej niż kiedyś. Wolę znaleźć coś innego i może trwalszego. Pozdrawiam
PriscillaOcho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 03:14   #2407
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Może coś do La Nuit Tresora? Tylko błagam, nie piszcie LVEB
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 12:01   #2408
livv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 22
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

[/COLOR]
Cytat:
Napisane przez symphony Pokaż wiadomość
C-thru Black diamond są podobne.Sama szukałam Intense i mi polecono Black.Trwalość w miare ok,mam w zestawie z żelem pod prysznic,który fajnie uzupełnia perfumy a raczej wodę toaletową i długo go czuć na skórze.
Jeśli ktoś ma inne pomysły,to chętnie sie dowiem

Serdecznie dziękuję za odp
Jak tylko będę miała okazję to koniecznie muszę powąchać wspomniany przez Ciebie zapach.
Gdybym i ja namierzyła jakiś kolejny w temacie to dam znać

Edytowane przez livv
Czas edycji: 2016-01-11 o 12:02
livv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 18:11   #2409
marasxl22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Witam wszystkich!
Mam na imię Marek i jest to mój pierwszy wpis na forum
Zarejestrowałem się specjalnie, by spytać, o kilka starych perfum, takich niby "bubli", które jednak chciałbym zdobyć (lub dorwać jakieś ich "zmienniki") ze względu na sentyment do starych czasów, kiedy ich używałem.

Pierwsze z nich to Adidas Action. Bez żadnych trójek czy tam dwójek. To była wersja raczej pierwsza - jasnoczerwona butelka z roku około 2000-2001. Tzn wtedy je miałem, a wyszły może jeszcze wcześniej. Piszę w temacie Zmiennicy, gdyż sądzę, że już ich nie można dostać w oryginale, ale gdybym się mylił, to niezwykle by mnie to uradowało i dałbym wiele za informację gdzie można je kupić. Tymczasem pytam o ich ewentualnego zmiennika.

Kolejne perfumy to fioletowe "coś" w przezroczystej prostokątnej buteleczce z napisem MEN (lub MAN - ale jeśli to drugie, to niestety to może być wszystko... :/). Można to było dostać na początku / w połowie lat 90 w Niemczech i była to chyba jakaś woda po goleniu. Też pewnie jakaś drogeryjna śmieciówka, choć nie jestem pewien - pamiętam tylko ten charakterystyczny fioletowy kolor samych perfum. Tutaj pewnie nadałoby się to do innego tematu: "Co to za perfumy", ale zostawiam już w tym poście, ponieważ z racji tego, że te perfumy też pewnie "wymarły" to jeśli ktoś się domyśli co to, to może wskaże jakiś zamiennik. Podejrzewam, że już wtedy była to imitacja czegoś droższego, więc dziś chętnie kupiłbym właśnie oryginalny odpowiednik.

I ostatnia rzecz, również z przełomu lat 90/2000. To drogeryjny bubel do kupienia w polskich drogeriach lub stoiskach rynkowych z podróbkami. Kosztował 20-30zł za butelkę 100-150ml z tego co pamiętam. Miał charakterystyczną butelkę właśnie, która wyglądałą jak ekierka Ciemnogranatowa, tak jakby trochę pokarbowana (tak mi się kojarzy coś) z czerwonymi literkami z nazwą perfum (niestety nie pamiętam). Czyli taki trójkąt prostokątny. Jego wierzchołek był zdejmowanym dość sporym korkiem. I podobnie - zostawiam, w tym temacie, bo to była podróbka czegoś oryginalnego i chętnie kupiłbym albo ją samą, albo dowiedział się nazwy oryginału

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi - tutaj, bądź na priv.
Pozdrawiam i dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego, dość długiego posta!
marasxl22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:19   #2410
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Szukam czegos podobnego do limitowanego Michael Kors Sexy Rio De janeiro, tylko o większej trwałosci
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-17, 19:43   #2411
SouthEater
ciepłe kluchy
 
Avatar SouthEater
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 181
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Dziewczyny... Cudownie się czuję w Spicebomb Ten cynamon na początku... przypomina mi bardzo LLL, której oczywiście nie ma. Niestety Bombka jest dla mnie aktualnie nieosiągalna cenowo, więc może macie coś, co byście doradziły jako zamiennik? Fragrantica wypluwa Bvlgari Man In Black, ale cynamonu tam niet
__________________
Cytat:
Napisane przez CzasKomety
Pierwsza zasada wizazu - nie dyskutuj o wizazu.
SouthEater jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-17, 20:08   #2412
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez SouthEater Pokaż wiadomość
Dziewczyny... Cudownie się czuję w Spicebomb Ten cynamon na początku... przypomina mi bardzo LLL, której oczywiście nie ma. Niestety Bombka jest dla mnie aktualnie nieosiągalna cenowo, więc może macie coś, co byście doradziły jako zamiennik? Fragrantica wypluwa Bvlgari Man In Black, ale cynamonu tam niet
Też uwielbiam Spicebomb, dla mnie to chmura pieprzu i słodka żywica elemi, od pierwszego psika wiedziałam, że mam podobny zapach-Lolita Si.
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 17:50   #2413
Lynette Scavo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 195
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Witajcie Dziewczyny <roza>


Czy możecie mi podpowiedzieć jakiś zamiennik wody perfumowanej o zapachu różanym z Lavery? Jakiś czas temu ją wycofali :-( Podoba mi się zapach róży damasceńskiej, chciałabym aby zamiennik pachniał tylko różą, bez innych nut...


Z góry dzięki za pomoc <roza>
__________________
Pozdrawiam
Lynette Scavo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 06:07   #2414
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Lynette Scavo Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny <roza>


Czy możecie mi podpowiedzieć jakiś zamiennik wody perfumowanej o zapachu różanym z Lavery? Jakiś czas temu ją wycofali :-( Podoba mi się zapach róży damasceńskiej, chciałabym aby zamiennik pachniał tylko różą, bez innych nut...


Z góry dzięki za pomoc <roza>
Moze wyprobuj Tea Rose,
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 09:11   #2415
Lynette Scavo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 195
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Dziękuję, już zamówiłam, cena przystępna (w porównaniu do tych, które teraz testuję: Byredo Rose of no men's land, Diptyque Eau Rose, Une Rose Frederic Malle).
__________________
Pozdrawiam
Lynette Scavo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 15:12   #2416
kokochannelka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 100
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

dziewczyny, znacie jakieś tańsze słodziaki niż YSL Black Opium, LVEB albo Armani Si? uwielbiam je w zimie, ale akurat teraz nie mogę sobie pozwolić
kokochannelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 15:20   #2417
newrrn
Rozeznanie
 
Avatar newrrn
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 872
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez kokochannelka Pokaż wiadomość
dziewczyny, znacie jakieś tańsze słodziaki niż YSL Black Opium, LVEB albo Armani Si? uwielbiam je w zimie, ale akurat teraz nie mogę sobie pozwolić
Aquolina Pink Sugar, ew. Jimmy Choo EDP też tańszy Do Si jest podobna któraś wersja Comme une Evidence YR.
__________________
newrrn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-27, 15:58   #2418
Iryska75
Zakorzenienie
 
Avatar Iryska75
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: z kociego raju
Wiadomości: 4 716
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez newrrn Pokaż wiadomość
Aquolina Pink Sugar, ew. Jimmy Choo EDP też tańszy Do Si jest podobna któraś wersja Comme une Evidence YR.
Evidence Intense, ale nie polecam zakupu w ciemno, zapach z serii kochasz albo nienawidzisz
Iryska75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-28, 19:39   #2419
guitargirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4
Perfumy pachnące jak seria "eleo" z Oriflame.

Cześć dziewczyny! Ostatnio napotkałam kilka kobiet,które pachniały identycznie jak seria do włosów Eleo z Oriflame'u.Strasznie podoba mi się ten zapach i chętnie sprawiłabym sobie takie perfumy,tylko nie znam marki ani nazwy,bo obcych ludzi nie zaczepię Byłabym bardzo wdzięczna jeżeli ktoś zna taki zapach

Wklejam link do bezpośredniej strony z tymi kosmetykami do włosów <link>

Edytowane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Czas edycji: 2016-01-28 o 20:43
guitargirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-29, 07:28   #2420
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Perfumy pachnące jak seria "eleo" z Oriflame.

Cytat:
Napisane przez guitargirl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Ostatnio napotkałam kilka kobiet,które pachniały identycznie jak seria do włosów Eleo z Oriflame'u.Strasznie podoba mi się ten zapach i chętnie sprawiłabym sobie takie perfumy,tylko nie znam marki ani nazwy,bo obcych ludzi nie zaczepię Byłabym bardzo wdzięczna jeżeli ktoś zna taki zapach

Wklejam link do bezpośredniej strony z tymi kosmetykami do włosów <link>
Z serii do wlosów Eleo z Oriflame miałam dwa olejki oraz szampon, ale one nie pachną wszystkie tak samo
Jeden olejek pachnie jak Si Armaniego, niestety reszty nie zindetyfikowałam...
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-29, 13:08   #2421
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Dziewczyny, a znacie jakiś tańszy zamiennik perfum Cacharel Amor Amor forbidden kiss?

__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-30, 22:53   #2422
klaudusia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Witam,czy ktoś może znałby jakieś zapachy podobne do męskiego pi Givenchy,albo Lacosty sensuelle,lub Naomi Campbell at night. Lubię te zapach,ale chciałabym dokupić jakieś nowe tylko, w tej grupie zapachowej,bo te wszystkie na mnie pachną prawie tak samo,ale odpowiada mi to.Najlepiej jakby miały w składzie wanilię i karmel.Niby dużo jest takich zapachów,ale przeważnie mają miód,albo lukrecję,a jak moja skóra je złapie to nic innego się przez nie nie przebije i pachnę tylko miodem. Próbowałam angela,ale dla mnie to wiśnie zatopione w miodzie,którego to miodu właśnie nie lubię.Nic poza miodem nie czuję.Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi i sugestie.
klaudusia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 16:39   #2423
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez klaudusia75 Pokaż wiadomość
Witam,czy ktoś może znałby jakieś zapachy podobne do męskiego pi Givenchy,albo Lacosty sensuelle,lub Naomi Campbell at night. Lubię te zapach,ale chciałabym dokupić jakieś nowe tylko, w tej grupie zapachowej,bo te wszystkie na mnie pachną prawie tak samo,ale odpowiada mi to.Najlepiej jakby miały w składzie wanilię i karmel.Niby dużo jest takich zapachów,ale przeważnie mają miód,albo lukrecję,a jak moja skóra je złapie to nic innego się przez nie nie przebije i pachnę tylko miodem. Próbowałam angela,ale dla mnie to wiśnie zatopione w miodzie,którego to miodu właśnie nie lubię.Nic poza miodem nie czuję.Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek podpowiedzi i sugestie.
Wanilia i karmel, to pierwsze skojarzenie Viva la Juicy Gold Couture, do Naomi podobne są Pure Woman Bruno Banani.

PS a tak w ogóle to zazdroszczę Ci tego miodu, Angela to już w ogóle. Jednak czasem ta nasza skóra potrafi być złośliwa i wybijać nielubiane nuty, ja się chętnie zamienię na miód
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica

Edytowane przez zivit
Czas edycji: 2016-01-31 o 16:42
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-31, 23:56   #2424
klaudusia75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 9
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Wanilia i karmel, to pierwsze skojarzenie Viva la Juicy Gold Couture, do Naomi podobne są Pure Woman Bruno Banani.

PS a tak w ogóle to zazdroszczę Ci tego miodu, Angela to już w ogóle. Jednak czasem ta nasza skóra potrafi być złośliwa i wybijać nielubiane nuty, ja się chętnie zamienię na miód
Dzięki wielkie,ten Juicy ma dokładnie takie składniki jakie lubię. Większość zachwalała ten zwykły Viva la Jucy,ale zamówiłam próbkę i na mnie nic specjalnego.Moja skóra w ogóle jest jakaś dziwna,nie lubi skomplikowanych perfum właśnie jak Angel,wyłapuje składnik, najsłodszy,którego nie lubię i cały czas czuję tylko jego.Mało które perfumy na mnie ewoluują,od początku do końca pachnie tak samo,a jak poczuje cukier to tragedia,jak np. Escada Magnetism,na mnie to cukier od początku do końca, inne składniki odrzuca i ich nie czuję.Na Bruno nigdy nie zwracałam uwagi,bo zawsze myślałam,że to bardziej świeże i kwiatowe,ale w takim razie muszę sprawdzić.Ciągle czytam te opinie na wizazu w poszukiwaniu czegoś fajnego i co zamówię coś to klapa.Jeszcze raz dzięki za pomoc.(ale się rozpisałam)
klaudusia75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 12:35   #2425
zivit
Rozeznanie
 
Avatar zivit
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 672
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez klaudusia75 Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie,ten Juicy ma dokładnie takie składniki jakie lubię. Większość zachwalała ten zwykły Viva la Jucy,ale zamówiłam próbkę i na mnie nic specjalnego.Moja skóra w ogóle jest jakaś dziwna,nie lubi skomplikowanych perfum właśnie jak Angel,wyłapuje składnik, najsłodszy,którego nie lubię i cały czas czuję tylko jego.Mało które perfumy na mnie ewoluują,od początku do końca pachnie tak samo,a jak poczuje cukier to tragedia,jak np. Escada Magnetism,na mnie to cukier od początku do końca, inne składniki odrzuca i ich nie czuję.Na Bruno nigdy nie zwracałam uwagi,bo zawsze myślałam,że to bardziej świeże i kwiatowe,ale w takim razie muszę sprawdzić.Ciągle czytam te opinie na wizazu w poszukiwaniu czegoś fajnego i co zamówię coś to klapa.Jeszcze raz dzięki za pomoc.(ale się rozpisałam)
Najlepiej zamów próbki, np. na iperfumy Próbka Juicy to koszt 4 zł a można w ten sposób sporo zaoszczędzić na nietrafionych całych flakonach co prawda potem można mieć sporą kolekcję próbek, ale w moim przypadku wiele razy wyszło mi na dobre to, że zamówiłam jednak wcześniej próbkę, bo zapach o którym czytałam pieśni pochwalne okazywał się nie dla mnie
__________________
Wymiana-perfumy

Fragrantica
zivit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 12:38   #2426
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

dziewczyny, poleicie cos podobnego do midnight poison, ktorego wycofali

---------- Dopisano o 13:38 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

Cytat:
Napisane przez zivit Pokaż wiadomość
Najlepiej zamów próbki, np. na iperfumy Próbka Juicy to koszt 4 zł a można w ten sposób sporo zaoszczędzić na nietrafionych całych flakonach co prawda potem można mieć sporą kolekcję próbek, ale w moim przypadku wiele razy wyszło mi na dobre to, że zamówiłam jednak wcześniej próbkę, bo zapach o którym czytałam pieśni pochwalne okazywał się nie dla mnie
z probki trzeba placic?:O
jestem w szoku!!!
nie mozna poprosic np. o probke w douglasie czy marionnaud? pYTAM, bo serio nie wiem, sama rzadko prosze o probki, najczesciej dostaje je przy okazji zakupow, ale gdy sama prosze to tez dostaje bez problemu w marionnaud. nawet jak nie ma probek, to babeczka mi odlewa odrobinke do fiolki, zebym mogla przetestowac.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 14:16   #2427
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Jadąc dziś rano do pracy poczułam w pociągu zapach, który mnie mocno zaintrygował. Niestety nie udało mi się zlokalizować właścicielki, może Wy coś podpowiecie...
Zapach był baaaardzo zbliżony do świecy zapachowej Yankee Angel Wings (nie śmiać się plissss). Oczywiście był "wygładzony i perfumeryjny", ale miałam wrażenie, że nuty zapachowe były skopiowane z AW.
Zrobiłam mały risercz i tak oto AW pachnie watą cukrową, kremową wanilią i płatkami białych kwiatów. Od razu odrzucam Aquolinę Pink Sugar, bo znam i to nie była taka słodycz. Ta była jakby bardziej "chłodna, metaliczna"....taką właśnie mój nos czuje w świecy AW.
Poszperałam dalej i natknęłam się na CH 212 Sexy - muszę dziś sprawdzić...
Jakieś ewentualnie inne pomysły....?
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 16:26   #2428
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Jadąc dziś rano do pracy poczułam w pociągu zapach, który mnie mocno zaintrygował. Niestety nie udało mi się zlokalizować właścicielki, może Wy coś podpowiecie...
Zapach był baaaardzo zbliżony do świecy zapachowej Yankee Angel Wings (nie śmiać się plissss). Oczywiście był "wygładzony i perfumeryjny", ale miałam wrażenie, że nuty zapachowe były skopiowane z AW.
Zrobiłam mały risercz i tak oto AW pachnie watą cukrową, kremową wanilią i płatkami białych kwiatów. Od razu odrzucam Aquolinę Pink Sugar, bo znam i to nie była taka słodycz. Ta była jakby bardziej "chłodna, metaliczna"....taką właśnie mój nos czuje w świecy AW.
Poszperałam dalej i natknęłam się na CH 212 Sexy - muszę dziś sprawdzić...
Jakieś ewentualnie inne pomysły....?
La vie est belle ?
__________________
WYMIENIĘ
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 16:33   #2429
Agamtb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 492
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez rudzia77 Pokaż wiadomość
La vie est belle ?
Kompletnie nie te klimaty.... Gdzie w LVEB wata cukrowa?
Tutaj była zimna słodycz waty właśnie i wanilii - najbardziej wyczuwalne wg mnie.
Agamtb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-01, 17:59   #2430
rudzia77
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: białystok
Wiadomości: 1 730
Dot.: "Zmiennicy", czyli - szukam zapachu podobnego do...

Cytat:
Napisane przez Agamtb Pokaż wiadomość
Kompletnie nie te klimaty.... Gdzie w LVEB wata cukrowa?
Tutaj była zimna słodycz waty właśnie i wanilii - najbardziej wyczuwalne wg mnie.
To jeśli wata - to może Flowerbomb?
__________________
WYMIENIĘ
rudzia77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-15 19:49:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:06.