Dobra wróżka z okolic Warszawy. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-07, 20:13   #1
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17

Szukam wróżki w Warszawie - jakie polecacie?


wypowiadajcie sie dziewczyny na temat wrozek i seansow u nich, zwlaszcza ciekawi mnie czy znacie jakies dobre w warszawie bo siostra chciala sie koniecznie wybrac
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:37   #2
look_ahead
Zadomowienie
 
Avatar look_ahead
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z domku ;)
Wiadomości: 1 821
Dot.: szukam dobrej wrozki w Warszawy,moze ktos byl i poleci mi

A ja tam w takie rzeczy nie wierze...
look_ahead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:43   #3
natalka2
Zakorzenienie
 
Avatar natalka2
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 514
Dot.: szukam dobrej wrozki w Warszawy,moze ktos byl i poleci mi

hah ;P
już nie mam na co kasy sypać, no ale to nie moja sprawa ;p
nie jestem z warszawy, ale nie wiem jak ludzie mogą wierzyć w jaakieś nadprzyrodzone siły zwykłego człowieka

słyszałam historie o dziewczynie z mojego miasta (chociaż juz nawet nie wiem kto mi to opowiadał), która poszła do wróżki i dowiedziała się, że umrze któregoś tam (18?) października. I co roku tej daty siedziała w domu, z roku na rok było coraz gorzej, aż doszło do tego, że leżała nieruchomo na łóżku (18.10). Nie mogła tego wytrzymać i po paru latach popełniła samobójstwo.
[nie ręcze, że to prawda, bo nie jestem świadkiem]
__________________

studia

natalka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:52   #4
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: szukam dobrej wrozki w Warszawy,moze ktos byl i poleci mi

ja tam nie wiem ale babcia mowila mojemu tacie ze byla u wrozki i wroozka powiedziala ze wkrotce odejdzie jej bliska osoba i 2 miechy po tym odeszla(byl to moj dziadzio (ktory zmarl w pazdzierniku)
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 20:53   #5
Caterin17
Zakorzenienie
 
Avatar Caterin17
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kanada BC
Wiadomości: 3 321
GG do Caterin17 Send a message via Skype™ to Caterin17
Dot.: szukam dobrej wrozki w Warszawy,moze ktos byl i poleci mi

aha dziewczyny jest juz watek o wrozkach poszukajcie i wypowiadacie sie tam, ja osobiscie raz bylam u wrozki no sredniawo sie sprawdzilo ale siostra to maniaczka na tym punkcie i coz ja jej na to poradze
Caterin17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:10   #6
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: szukam dobrej wrozki w Warszawy,moze ktos byl i poleci mi

jest juz taki watek
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-07, 21:13   #7
szoopcia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 110
Dot.: szukam dobrej wrozki w Warszawy,moze ktos byl i poleci mi

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
jest juz taki watek
wiem dlatego tam napisalam
__________________
"иαјрιєkиιєјѕzу υѕмιєсђ мα тєи kто ω zусιυ ωιєlє ωусιєярιαl..."

fєєlιиgѕ сαи gяοω вυт тћєу сαи gο αωαу тοο...

dοит тяυѕт иο gυу kєєр ιт "јυѕт fяιєиdѕ"...







szoopcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 10:55   #8
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: szukam dobrej wrozki w Warszawy,moze ktos byl i poleci mi

ja nigdy nie pojde do wrozki... ostatnio znajoma byla i chciala nagrac wrozke i za kazdym razem co wlaczyla dyktafon to naciskala sie czerwona sluchawka i sam sie wylaczal.... wrozenie z kart i wogole chodzenie do tych czarownic jest strasznym grzechem... diabel ma wtedy najwiekszy dostep do naszej duszy, pewnie dlaego niektorzy sie wieszaja, diabel kusi...
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 10:17   #9
Ta jedyna
Rozeznanie
 
Avatar Ta jedyna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: dom na jeziorze.:3
Wiadomości: 740
Dot.: szukam dobrej wrozki w Warszawy,moze ktos byl i poleci mi

Nie idź ani Ty, ani twoja siostra. Nie warto, zmarnowany czas i pieniądze.
__________________
12.09.2015
Ta jedyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-02, 15:00   #10
Ivanovna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 68
Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Czy ktoś zna dobrą wróżkę z okolic Warszawy i mógłby kogoś polecić? Z góry dziękuję za posty w stylu: to grzech albo głupota chodzić do wróżki. Każdy ma inne doświadczenia i przekonania, jedni we wróżki wierzą i z ich usług korzystają inni nie. Proszę o wypowiedzi tych, którzy u wróżki byli i są w stanie polecić osobę, która na prawdę ma dar.
Ivanovna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-03, 00:31   #11
bisonte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Ja jednak napiszę, że to grzech i głupota, bo jest to igranie z siłami wrogimi człowiekowi. Przeczytaj:

Świadectwo
Byłam zniewolona - tarot, wróżbiarstwo, okultyzm
bisonte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-24, 16:07   #12
22nika27
Rozeznanie
 
Avatar 22nika27
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gostynin
Wiadomości: 733
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Ja wybrałam inną metodę za namową koleżanki- przez internet. Nie żałuję,bo chociaż porada onbline to ja w nią wierzę i np. nie zmarnowałam czasu na dojazd. Porada wróżki dała mi ukojenie. ja korzystałam z porad xxx, a tutaj stronka gdzie znalazłam xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-11-06 o 21:03 Powód: Reklama.
22nika27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:24   #13
myszkaa00
Przyczajenie
 
Avatar myszkaa00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 29
Polecicie mi jakąś wróżkę w Warszawie?:)

Jak w temacie, chciałabym sie wybrać do wróżki, głównie z ciekawości, ponieważ nigdy wcześniej nie byłam na takiej wizycie, a zawsze warto spróbować . Jeżeli byliście osobiście, lub wasi znajomi, krewni byli u takowej osoby i mają pozytywne doświadczenia, prosiłabym o kontakt na PW
__________________
Rape me, my friend
Rape me again
myszkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 20:41   #14
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Polecicie mi jakąś wróżke w Warszawie?:)

jest cała masa wątków o wróżkach z warszawy, wystarczy użyć wyszukiwarki.
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-24, 23:37   #15
myszkaa00
Przyczajenie
 
Avatar myszkaa00
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 29
Dot.: Szukam wróżki w Warszawie - jakie polecacie?

Wiem ze jest duzo watkow na ten tenat jednak konkretnych namiarow nie moge jakos znalezc dlatego liczylam na to ze moze ktos kto sie orientuje w tej sprawie napisze do mnie na pw
__________________
Rape me, my friend
Rape me again
myszkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 22:01   #16
peska_oo7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4
Wróżka-Warszawa

Witam Serdecznie. Od dawna mam pokusę by wybrać się do wróżki. Ostatnie zdarzenia w moim życiu tylko pogłębiły moją chęć na tego typu spotkanie jednak wstukując w internecie hasło "wróżka"- mam wrażenie ,że to sami oszuści... Czy jesteście w stanie polecić rzetelną i sprawdzoną wróżkę z Warszawy ???Bądź też podzielić się własnym doświadczeniem
Z góry dziękuję za pomoc!
peska_oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-22, 22:47   #17
szczesliwa_kobieta
Przyczajenie
 
Avatar szczesliwa_kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warmia i Mazury
Wiadomości: 22
Dot.: Szukam wróżki w Warszawie - jakie polecacie?

Ja tez dziewczyny szukam jakiejs sprawdzonej wróżki. Jezeli macie namiary to podzielcie sie również ze mną z Warszawy oczywiście
szczesliwa_kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 11:17   #18
CarrieBra
Rozeznanie
 
Avatar CarrieBra
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 617
Dot.: Wróżka-Warszawa

Cytat:
Napisane przez peska_oo7 Pokaż wiadomość
Witam Serdecznie. Od dawna mam pokusę by wybrać się do wróżki. Ostatnie zdarzenia w moim życiu tylko pogłębiły moją chęć na tego typu spotkanie jednak wstukując w internecie hasło "wróżka"- mam wrażenie ,że to sami oszuści... Czy jesteście w stanie polecić rzetelną i sprawdzoną wróżkę z Warszawy ???Bądź też podzielić się własnym doświadczeniem
Z góry dziękuję za pomoc!
Dołączam się do prośby. W mojej obecnej sytuacji również chciałabym odwiedzieć pierwszy raz wróżkę. (:
__________________


Dziewczyna
, która opanowała mechaniczną skrzynię biegów,
poradzi sobie w życiu. : -))))
CarrieBra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-05, 09:42   #19
Dream_Life_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Hej, możesz podać jakiś kontakt do tej wróżki?
Dream_Life_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-08, 23:00   #20
Gosiaduza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Mogę polecić spokojnie Wróżkę Sabę, przyjmuje w Warszawie tel xxx. Jest niesamowita, wszystko się sprawdza, mądra, ciepła kobieta, bardzo doświadczona. Ma nieprawdopodobną intuicję i wielką wiedzę o kartach. Każda jej interpretacja trafia w punkt. Pomaga bardzo. Chodzę do niej kilka lat, a wcześniej korzystałam z innych i nie byłam zadowolona. To osoba z zasadami i bardzo prostolinijna. Ma też stronę w internecie, jak znajdę to zamieszczę później.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ---------
xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-13 o 00:40 Powód: link
Gosiaduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-08, 23:06   #21
Gosiaduza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam wróżki w Warszawie - jakie polecacie?

Znam i polecam wróżkę xxxx Chodzę od lat. Nie ma żadnej ściemy, sprawdza się to co mówi. Mądra babka i bardzo fajna. Nie ucina czasu, zajmuje się problemem dopóki nie zobaczy rozwiązania. Jeśli Cię pozna osobiście i jesteś stałą klientką, w razie jakiegoś pożaru możesz dzwonić i zawsze gotowa się Tobą zająć.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 09:37 Powód: reklama
Gosiaduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 07:43   #22
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Szukam wróżki w Warszawie - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Gosiaduza Pokaż wiadomość
Znam i polecam wróżkę xxxx . Chodzę od lat. Nie ma żadnej ściemy, sprawdza się to co mówi. Mądra babka i bardzo fajna. Nie ucina czasu, zajmuje się problemem dopóki nie zobaczy rozwiązania. Jeśli Cię pozna osobiście i jesteś stałą klientką, w razie jakiegoś pożaru możesz dzwonić i zawsze gotowa się Tobą zająć.
Być stałą klientką wróżki? Dziewczyno, poczytaj sama siebie. To przerażające, że wróżki potrafią tak uzależnić od siebie ludzi. W innym wątku piszesz, że korzystasz z jej usług od lat 80-tych. 36 lat uzależnienia? I jeszcze polecasz to innym, młodym dziewczynom? No błagam Cię, jak dorosła kobieta może tak chcieć komuś zaszkodzić?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 09:38 Powód: reklama w cytacie
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 07:46   #23
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Gosiaduza Pokaż wiadomość
Mogę polecić spokojnie Wróżkę Sabę, przyjmuje w Warszawie tel 608890952. Jest niesamowita, wszystko się sprawdza, mądra, ciepła kobieta, bardzo doświadczona. Ma nieprawdopodobną intuicję i wielką wiedzę o kartach. Każda jej interpretacja trafia w punkt. Pomaga bardzo. Chodzę do niej kilka lat, a wcześniej korzystałam z innych i nie byłam zadowolona. To osoba z zasadami i bardzo prostolinijna. Ma też stronę w internecie, jak znajdę to zamieszczę później.

---------- Dopisano o 23:00 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------
xxxx
Gosia nie kilka lat a kilkadziesiąt (od lat 80-tych), jak napisałaś w innym wątku. Jesteś uzależniona od tej kobiety od kilkudziesięciu lat i jeszcze innych chcesz w to wciągnąć?
Co się tu dzieje? Proszę moderację o reakcję.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2016-08-09 o 09:35 Powód: link w cytacie
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 08:57   #24
Gosiaduza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam wróżki w Warszawie - jakie polecacie?

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Być stałą klientką wróżki? Dziewczyno, poczytaj sama siebie. To przerażające, że wróżki potrafią tak uzależnić od siebie ludzi. W innym wątku piszesz, że korzystasz z jej usług od lat 80-tych. 36 lat uzależnienia? I jeszcze polecasz to innym, młodym dziewczynom? No błagam Cię, jak dorosła kobieta może tak chcieć komuś zaszkodzić?
Dzień dobry, dziewczęta proszą o plecenie kogoś sprawdzonego i dobrego, więc polecam. Nie sądzę bym była uzależniona od wróżki. Zwracam się o pomoc w najważniejszych życiowych sprawach, nie pisałam o częstotliwości moich wizyt, a jedynie o długości znajomości z panią Sabą. Skąd więc wniosek o uzależnieniu? Nigdy nie zaszkodziła mi w żaden sposób, a jedynie pomogła. nie należy wyciągać tak pochopnych wniosków i potępiać wszystko w czambuł. Jeśli ktoś ma ochotę i wiarę w zdolności osób, które widzą i odczuwają na innym poziomie niż inni, których wyróżnia intuicja, ale też kultura osobista, takt i wrodzona delikatność, to z pewnością będą korzystać bez mojej zachęty. Ja zaś z doświadczenia wiem, że poza tym co napisałam powyżej, Pani Saba jest osobą bardzo kompetentną, więc jeśli szukasz wróżki, bo sądzę, że po to trafiłaś na te wątki, to naprawdę serdecznie polecam. Ja dużo zawdzięczam tej kobiecie i pisząc o niej chciałabym się odwdzięczyć. To tyle tytułem wyjaśnienia. Pozdrawiam serdecznie. Gośka
Gosiaduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 09:05   #25
Gosiaduza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Gosia nie kilka lat a kilkadziesiąt (od lat 80-tych), jak napisałaś w innym wątku. Jesteś uzależniona od tej kobiety od kilkudziesięciu lat i jeszcze innych chcesz w to wciągnąć?
Co się tu dzieje? Proszę moderację o reakcję.
Oto moja odpowiedź z innego wątku. Mam nadzieję, że wyjaśni wątpliwości:
Dzień dobry, dziewczęta proszą o plecenie kogoś sprawdzonego i dobrego, więc polecam. Nie sądzę bym była uzależniona od wróżki. Zwracam się o pomoc w najważniejszych życiowych sprawach, nie pisałam o częstotliwości moich wizyt, a jedynie o długości znajomości z panią Sabą. Skąd więc wniosek o uzależnieniu? Nigdy nie zaszkodziła mi w żaden sposób, a jedynie pomogła. nie należy wyciągać tak pochopnych wniosków i potępiać wszystko w czambuł. Jeśli ktoś ma ochotę i wiarę w zdolności osób, które widzą i odczuwają na innym poziomie niż inni, których wyróżnia intuicja, ale też kultura osobista, takt i wrodzona delikatność, to z pewnością będą korzystać bez mojej zachęty. Ja zaś z doświadczenia wiem, że poza tym co napisałam powyżej, Pani Saba jest osobą bardzo kompetentną, więc jeśli szukasz wróżki, bo sądzę, że po to trafiłaś na te wątki, to naprawdę serdecznie polecam. Ja dużo zawdzięczam tej kobiecie i pisząc o niej chciałabym się odwdzięczyć. To tyle tytułem wyjaśnienia. Pozdrawiam serdecznie. Gośka
Gosiaduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 11:07   #26
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

dobra wróżka to jaka?
taka która mówi to co chce się usłyszeć? taka która ma umiejetnosci manipulowania ludźmi? czy barwna ciekawa postać z którą można miło spędzić czas?

kurczę, może ja zacznę ludziom wróżyć, zawsze bym sobie dorobiła do pensji
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 15:45   #27
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Cytat:
Napisane przez Gosiaduza Pokaż wiadomość
Oto moja odpowiedź z innego wątku. Mam nadzieję, że wyjaśni wątpliwości:
Dzień dobry, dziewczęta proszą o plecenie kogoś sprawdzonego i dobrego, więc polecam. Nie sądzę bym była uzależniona od wróżki. Zwracam się o pomoc w najważniejszych życiowych sprawach, nie pisałam o częstotliwości moich wizyt, a jedynie o długości znajomości z panią Sabą. Skąd więc wniosek o uzależnieniu? Nigdy nie zaszkodziła mi w żaden sposób, a jedynie pomogła. nie należy wyciągać tak pochopnych wniosków i potępiać wszystko w czambuł. Jeśli ktoś ma ochotę i wiarę w zdolności osób, które widzą i odczuwają na innym poziomie niż inni, których wyróżnia intuicja, ale też kultura osobista, takt i wrodzona delikatność, to z pewnością będą korzystać bez mojej zachęty. Ja zaś z doświadczenia wiem, że poza tym co napisałam powyżej, Pani Saba jest osobą bardzo kompetentną, więc jeśli szukasz wróżki, bo sądzę, że po to trafiłaś na te wątki, to naprawdę serdecznie polecam. Ja dużo zawdzięczam tej kobiecie i pisząc o niej chciałabym się odwdzięczyć. To tyle tytułem wyjaśnienia. Pozdrawiam serdecznie. Gośka
Gosiu, żałuję, ze nie zacytowałam Twojej wypowiedzi. Korzystasz z usług wróżki od lat 80-tych (to są Twoje słowa). To jest 36 lat. No powiedzmy 30, żeby się nie rozdrabniać. Serio chcesz innym polecac kobietę, która Ciebie uzależniła od swoich wróżb przez 30 lat? Żeby ktoś też latał do wróżki przed podjęciem każdej ważnej życiowej decyzji przez ponad ćwierć wieku? W tej chwili nie wnikamy, czy te wróżby Ci się spełniły, czy nie. Ale jak można polecać kobietę, która tak długo potrafi manipulować innymi?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 15:48   #28
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Szukam wróżki w Warszawie - jakie polecacie?

Gosiu, żałuję, ze nie zacytowałam Twojej wypowiedzi. Korzystasz z usług wróżki od lat 80-tych (to są Twoje słowa). To jest 36 lat. No powiedzmy 30, żeby się nie rozdrabniać. Serio chcesz innym polecac kobietę, która Ciebie uzależniła od swoich wróżb przez 30 lat? Żeby ktoś też latał do wróżki przed podjęciem każdej ważnej życiowej decyzji przez ponad ćwierć wieku? W tej chwili nie wnikamy, czy te wróżby Ci się spełniły, czy nie. Ale jak można polecać kobietę, która tak długo potrafi manipulować innymi?
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-09, 17:49   #29
Gosiaduza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6
Dot.: Dobra wróżka z okolic Warszawy.

Mijanou, zostaję przy swoim zdaniu na ten temat. Dziękuję szczerze za troskę i zainteresowanie. Fajna z Ciebie dziewczyna pozdrawiam serdecznie. Gośka
Gosiaduza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-09 18:49:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.