Moja waga, dieta i problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-08-11, 15:24   #1
Kajuula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Exclamation

Moja waga, dieta i problem.


Witajcie.
Ostatnio schudłam 3 kg, ponieważ uważam, że jestem po prostu gruba. Teraz ważę 52/53 kg przy wzroście 168 cm. Głównie chciałabym, aby ta potworna druga broda w końcu zniknęła... Słyszałam różne sposoby: woda, guma, wyciąganie, ale nigdzie nie mogę znaleźć osoby, która potwierdziłaby skuteczność tych sposobów. Drugi problem nawiązuje do tych moich kilogramów. Wszyscy, dosłownie, mówią mi, że nie jestem gruba, a szczupła. Ja jednak ciągle uważam inaczej. Patrząc w lustro widzę tłustą świnię. Porównuję się także do koleżanek ze szkoły. Stojąc przy nich bardzo źle się czuję, bo myślę, że od nich odstaję. Wszystkie są jak patyczki ;-; I co najlepsze: wszystkie mają chłopaka... Czy jest możliwość rozpisania jakiejś diety? Z góry dziękuję!
Kajuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 17:30   #2
OlaKce
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 3
Dot.: Moja waga, dieta i problem.

Dziewczyno a z czego Ty chcesz chudnąć?
OlaKce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 18:01   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Moja waga, dieta i problem.

Mysle, ze skoro masz takie problemy, to potrzebujesz rozmowy z psychologiem. To nie wyglada normalnie.

Natomiast niektorzy maja taka budowe twarzy, ze ten podbrodek maja i nic nie da sie z tym zrobic.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-12, 13:22   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Moja waga, dieta i problem.

podejrzewam, że nie jesteś gruba (w oparciu o wagę i wzrost), być może jesteś niezadowolona z jakości sylwetki? np. masz mało jędrną skórę? Zabierz się za jakiś sport On poprawia nie tylko sylwetkę, ale humor, zdrowie i samoocenę również
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 17:43   #5
j_fly
Zakorzenienie
 
Avatar j_fly
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6 937
Dot.: Moja waga, dieta i problem.

Ten post, to tak na serio? Jeśli tak, to z czego chcesz chudnąć? Ja przy wzroście 171 cm ważę od 55 do 58 kg, mam bardzo szczupłą talię, wystają mi żebra, ale dobrze czuję się ze swoją wagą. Patrząc na Twoją wagę i wzrost, jesteś w takiej samej sytuacji, więc naprawdę nie rozumiem Twojego problemu...

PS. 5 lat temu też miałam problem z drugą brodą, ale pozbyłam się jej dzięki codziennemu "wyciąganiu" dolnej szczęki
j_fly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-14 18:43:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.