Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-08, 11:40   #1
kantoaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
GG do kantoaine

Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;)


Hei,
To mój pierwszy post mimo że wizaż czytuję już od paru lat. Dlatego też pomyślałam, że może tutaj znajdę pomoc w moim niewielkim problemie.

Otóż, szukam osób, które w ostatnim czasie były na Magurce Radziechowskiej lub wybierają się tam w najbliższym czasie. Problem jest taki, że zgubiłam tam....starą maskotkę. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale mimo że była niewielka to miała wielki ładunek emocjonalny(i wiele wspomnień się z nią wiązało). Myślę, że ktoś mógł ją podnieść ze szlaku i zabrać...a chciałabym ją odzyskać

Szczegółowe informacje i zdjęcia pod tym linkiem:
http://nasza-klasa.pl/profile/4694713
albo na:
http://www.wykop.pl/link/92167/zagin...kiwawcza-na-nk

Jeśli któraś z Wizażanek była w tamtym regionie, wybiera się tam, zna kogoś kto spełnia powyższe kryteria lub zna kogoś kto kogoś zna.....to bardzo proszę o podanie tej informacji dalej .

Wiem, że może troszkę wygląda to śmiesznie i niepoważnie, ale wydaje mi się, że udział w takiej akcji nic nikogo nie kosztuje, a może akurat się znajdzie.
(a przy okazji można się przekonać ile może zdziałać internet i odrobina życzliwości obcych ludzi )

Z góry dziękuję za każdą pomoc

PS. Mam nadzieję, że wątek umieściłam w odpowiednim dziale....i że zasłuży choć na minimalne zainteresowanie . Jeśli nie...proszę o jego przeniesienie w odpowiedniejsze miejsce.

PPS. Dodałam zdjęcia. Jak wygląda maskotka, jakiej jest wielkości i w jakim miejscu widziałam ją ostatnio (zgubiła się pomiędzy Glinnem a Magurką Radziechowską)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ostatniwyglad.JPG (47,2 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg takmala.JPG (11,9 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg miejsce.jpg (98,5 KB, 28 załadowań)

Edytowane przez kantoaine
Czas edycji: 2008-09-08 o 11:58 Powód: literówka i dodanie zdjęć
kantoaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 11:47   #2
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;)

Cytat:
Napisane przez kantoaine Pokaż wiadomość
Hei,
To mój pierwszy post mimo że wizaż czytuję już od paru lat. Dlatego też pomyślałam, że może tutaj znajdę pomoc w moim niewielkim problemie.

Otóż, szukam osób, które w ostatnim czasie były na Magurce Radziechowskiej lub wybierają się tam w najbliższym czasie. Problem jest taki, że zgubiłam tam....starą maskotkę. Wiem, że brzmi to dziwnie, ale mimo że była niewielka to miała wielki ładunek emocjonalny(i wiele wspomnień się z nią wiązało). Myślę, że ktoś mógł ją podnieść ze szlaku i zabrać...a chciałabym ją odzyskać

Szczegółowe informacje i zdjęcia pod tym linkiem:
http://nasza-klasa.pl/profile/4694713
albo na:
http://www.wykop.pl/link/92167/zagin...na-nk/zakopali

Jeśli któraś z Wizażanek była w tamtym regionie, wybiera się tam, zna kogoś kto spełnia powyższe kryteria lub zna kogoś kto kogoś zna.....to bardzo proszę o podanie tej informacji dalej .

Wiem, że może troszkę wygląda to śmiesznie i niepoważnie, ale wydaje mi się, że udział w takiej akcji nic nikogo nie kosztuje, a może akurat się znajdzie.
(a przy okazji można się przekonać ile może zdziałać internet i odrobina życzliwości obcych ludzi )

Z góry dziękuję za każdą pomoc

PS. Mam nadzieję, że wątek umieściłam w odpowiednim dziale....i że zasłuży choć na minimalne zainteresowanie . Jeśli nie...proszę o jego przeniesienie w odpowiedniejsze miejsce.
A nie możesz tutaj zamieścić zdjęcia zguby? nie każdy ma konto na NK (na przykład ja nie mam; a ten wykop to pierwszy raz na oczy widzę i nie mam zamiaru się tam rejestrować), a może będzie w tych okolicach i już po ptokach, bo nie będzie wiadomo czego szukać
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 11:49   #3
JOANNA16
Zakorzenienie
 
Avatar JOANNA16
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 22 213
Dot.: Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;)

hehe dziwny wątek

ale skoro maskotka tak wiele dla Ciebie znaczy! hmm
__________________
Sh
JOANNA16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 12:02   #4
kantoaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
GG do kantoaine
Dot.: Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
A nie możesz tutaj zamieścić zdjęcia zguby? nie każdy ma konto na NK (na przykład ja nie mam; a ten wykop to pierwszy raz na oczy widzę i nie mam zamiaru się tam rejestrować), a może będzie w tych okolicach i już po ptokach, bo nie będzie wiadomo czego szukać

Myślałam, że zdjęcia i profile na nk można oglądać nie posiadając konta , a nie chciałam 2 razy się powtarzać

Przeklejam więc informację umieszczoną na naszej-klasie:

"Wypadła z kieszonki w drodze z Wegierskiej Górki na Magurkę Radziechowską, gdzieś pomiędzy Glinnem a Magurką w niedzielę 7 września 2008 (około godzny 12.00). Możliwe, że sturlała sią ze ścieżki i wpadła w krzaki, lub porwało ją jakieś żywe stworzenie. Jeśli jednak leżała na ścieżce i ktoś ją podniósł...bardzo proszę o kontakt.
(przez Naszą Klasę, maila (estrellenka@op.pl), gg, PW... - w jakikolwiek sposób).
Jest żółta, wygląda tak jak na zdjęciu i jest niewielka (około 6 centymetrów).

Niby to tylko maskotka....ale wiąże się z nią wiele ważnych wspomnień, dlatego jeśli z byłoby to w jakikolwiek sposób możliwe, chciałabym ją odzyskać...

Dlatego proszę, nie śmiejcie się z tego, tylko powiedzcie o tym znajomym gdyż naprawdę chciałabym odszukać osoby, które szły tamtym szlakiem i mogą coś wiedzieć. Nie jest to popularny szlak, zwłaszcza, że wakacje już się skończyły i wiem, że ciężko będzie dotrzeć do tej garstki osób, które tamtędy przechodziły....ale myślę, że warto spróbować"

Zdjęcia dołączam do pierwszego posta.


A co do tego, że wątek może troszkę śmieszny i że to tylko maskotka....zdaję sobie z tego sprawę Ale jeśli dzisiaj internet pozwala na dotarcie do tylu ludzi do dlaczego nie spróbować?
A że chcę odnaleźć maskotkę...niby wartą koło 3 złotych...no cóż....czasem tak już w życiu jest, że małe, nieważne rzeczy nabierają symbolicznego znaczenia i w pewien sposób przypominają o bardzo ważnych sprawach.
kantoaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 12:02   #5
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;)

powodzenia w poszukiwaniach
a wątek dziwny faktycznie
__________________
"Uśmiech losu można zobaczyć
nawet w tych najciemniejszych chwilach...
Jeśli tylko pamięta się, żeby zapalić światło."
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 12:04   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;)

Z fotkami od razu lepiej, życzę pomyslnego zakończenia akcji poszukiwawczej

Cytat:
Napisane przez kantoaine Pokaż wiadomość
Myślałam, że zdjęcia i profile na nk można oglądać nie posiadając konta , a nie chciałam 2 razy się powtarzać

(...)

A co do tego, że wątek może troszkę śmieszny i że to tylko maskotka....zdaję sobie z tego sprawę Ale jeśli dzisiaj internet pozwala na dotarcie do tylu ludzi do dlaczego nie spróbować?
A że chcę odnaleźć maskotkę...niby wartą koło 3 złotych...no cóż....czasem tak już w życiu jest, że małe, nieważne rzeczy nabierają symbolicznego znaczenia i w pewien sposób przypominają o bardzo ważnych sprawach.
Profil klasy można oglądać jak jest publiczny, ale zdjęć nie można, wyskakuje strona do logowania

Wzruszyła mnie Twoja historia , mam nadzieję, że maskotka się odnajdzie i wróci do domu
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 15:11   #7
kantoaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
GG do kantoaine
Dot.: Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Z fotkami od razu lepiej, życzę pomyslnego zakończenia akcji poszukiwawczej

Profil klasy można oglądać jak jest publiczny, ale zdjęć nie można, wyskakuje strona do logowania

Wzruszyła mnie Twoja historia , mam nadzieję, że maskotka się odnajdzie i wróci do domu

A nawet nie wiedziałam, że ta nasza-klasa taka niedostępna, myślałam, że na profil publiczny każdy może zajrzeć .

Widzę, że profil na naszej-klasie ma dużo wejść ludzi, których nie znam i domyślam się, że część tych wejść jest z wizażu. Dostaję też wiadomości na skrzynkę na nk...Wprawdzie jak na razie wszyscy piszą, że niestety nie byli tam/nie widzieli jej, ale życzą powodzenia.

Powiem Wam, że jakoś tak cieplej się robi jak zupełnie niezane mi osoby piszą do mnie i życzą powodzenia, nawet jeśli przysyłają negatywne wieści.

Tak więc bardzo dziękuję wszystkim tutaj, którzy czytają to i przekazują innym Jakoś tak przywraca mi to wiarę w ludzką życzliwość
kantoaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-10, 17:52   #8
kantoaine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
GG do kantoaine
Dot.: Prośba - mała akcja poszukiwawcza ;)

Jeszcze tylko ostatni post i już nie zajmuję miejsca tym tematem...

Po pierwsze, dziękuję jeszcze raz tym wszystkim, którzy próbowali pomóc...mimo że osób idących w niedzielę tą trasą nie udało się odnaleźć
Na Magurce byłam jeszcze wczoraj....i nigdzie jej nie widać...ale po przeprowadzeniu paru testów przy pomocy podobnej maskotki przekonałam się, że nie mogła sturlać się ze ścieżki sama...ktoś ją zabrał - człowiek lub zwierzę - pewnie nigdy się już nie dowiem.

Mam tylko nadzieję, że choć jej nie ma, pozostanie wszystko to co symbolizowała...i że będę w stanie o ważnych rzeczach pamiętać bez "pluszowej przypominajki".

Eh...może to wszytko brzmi głupio...ale musiałam się wygadać.
kantoaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:06.