Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-26, 20:06   #1
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Talking

Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju :D


Tak jak w tytule...

Zdarzyła Wam się taka sytuacja, że TŻ albo ktoś inny znajduje w waszym pokoju (domu) jakas śmieszna, głupią, krępująca was rzecz ....??

Mi ostatnio zdarzyla sie taka sytuacja, ze TŻ znalazl moją szczotke do włosow (a na niej kempke włosow--------> no co strasznie mi wypadaja no i troszke głupio mi sie zrobilo


Czekam na Wasze historie
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:08   #2
aedrin
Raczkowanie
 
Avatar aedrin
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z koszyczka :)
Wiadomości: 271
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

kiedy przyszedł do mnie pierwszy raz, znalazł mój stanik na żyrandolu
aedrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-26, 20:17   #3
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Kiedyś bardzo wychodziły mi włosy i można je było znaleźć wszędzie. Pewnego dnia Tż bawił sie pilotem od telewizora, upadł mu na podłogę i wypadły z niego baterie (jedna wpadła pod łóżko). Tż schylił się po nie i zauważył pod łóżkiem kłębek z moich włosów poczułam się jak brudas :/
__________________

Edytowane przez crippled
Czas edycji: 2009-02-27 o 15:07 Powód: literówka
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 07:29   #4
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju :

Jak mialam 18 lat to zrobilismy sobie przerew z moim chlopakiem i raz zaprosilam dobrego kolege ktory mial jakies nadzieje wobec mnie do domu. Zupelnie zapomnialam ze zdjecie mojego bylego chlopaka stoi nadal na polce zapomnialam zdjac
Kolega pyta a kto to a ja wymyslilam na poczekaniu ze to chlopak mojej siostry

Super pomysl na wątek!
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 09:03   #5
arrabbiata
Zadomowienie
 
Avatar arrabbiata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 742
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

do mnie do pokoju po wizycie tż przyszła siostra, usiadła na łóżku, które było mocno porozwalane, pozwijane koce, rozrzucone poduszki itp i wymacała ręką puste opakowanie po durexach zmieszana odłożyła na bok, a ja udawałam, że nie widziałam tego
arrabbiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 09:12   #6
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez nika_88 Pokaż wiadomość
Tak jak w tytule...

Zdarzyła Wam się taka sytuacja, że TŻ albo ktoś inny znajduje w waszym pokoju (domu) jakas śmieszna, głupią, krępująca was rzecz ....??

Mi ostatnio zdarzyla sie taka sytuacja, ze TŻ znalazl moją szczotke do włosow (a na niej kempke włosow--------> no co strasznie mi wypadaja no i troszke głupio mi sie zrobilo


Czekam na Wasze historie
ja tam nie widzę w tym nic głupiego/dziwnego;-)

ja jestem straszną bałaganiarą więc Tż znajduje u mnie wiele tego typu rzecz np. musli na dywanie, kawałek mięsa z obiadu(nie zauważyłam,że mi spadło i leżało tam parę dni), moją niezbyt sexy domową piżamkę do spania w żółwie, za tapczanem papierki, reklamówki (jak mi się nie chce iść do kosza na śmieci to tam wrzucam), porozrzucana bielizna..ale w tym nie ma nic wstydliwego skoro jesteśmy razem
no i sterty kosmetyków na biurku przy komputerze co go denerwuje... może na początku znajomości by mnie to krępowało ale teraz nie
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 10:50   #7
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja tam nie widzę w tym nic głupiego/dziwnego;-)

ja jestem straszną bałaganiarą więc Tż znajduje u mnie wiele tego typu rzecz np. musli na dywanie, kawałek mięsa z obiadu(nie zauważyłam,że mi spadło i leżało tam parę dni), moją niezbyt sexy domową piżamkę do spania w żółwie, za tapczanem papierki, reklamówki (jak mi się nie chce iść do kosza na śmieci to tam wrzucam), porozrzucana bielizna..ale w tym nie ma nic wstydliwego skoro jesteśmy razem
no i sterty kosmetyków na biurku przy komputerze co go denerwuje... może na początku znajomości by mnie to krępowało ale teraz nie
nie wiem czy jest się czym chwalić
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 10:56   #8
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
nie wiem czy jest się czym chwalić
no wiesz..jednym przeszkadza bałagan innym nie. Mi nie przeszkadza. Sprzątam ten bałagan raz w tygodniu i osobiście nie widzę powodu do wstydu gdybym widziała to raczej bym nie napisała tego posta.Proste
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:14   #9
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Mój TŻ też ciągle znajduje u mnie jakieś niespodzianki, bo ja nie należę do ludzi, którzy zawracają sobie głowę sprzątaniem. Pilnuję tylko, aby nie było brudu i rzeczy, które mogłyby zgnić [np. jedzenia]. Ale za to papierków, gazet, książek i innych bzdur mam na potęgę, a wszystko to wala się po całym pokoju.

Kiedyś miałam taki katar, że po całym pokoju walały się chusteczki i skrawki papieru toaletowego. Nie zawsze wszystkie zdołałam uprzątnąć i głupio mi było, jak nagle TŻ je z jakiegoś zakamarka wyciągnął
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:20   #10
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

komiczny wątek....
same powody do dumy,nie ma co
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:23   #11
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
komiczny wątek....
same powody do dumy,nie ma co
No wiesz, nikt nie jest doskonały, wiec kazdemu moga zdarzyc sie wpadki, no chyba ze tobie nigdy nic takiego sie nie przydarzylo
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 11:29   #12
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Rozumiem,zdarzają się każdemu.Nie mniej jednak niektórymi rzeczami nie trzeba "sie chwalic się" bo jest czym?

ps.kawałek mięsa mnie powalił...
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:32   #13
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Mój misiek kiedyś usiadł u mnie na łózku, i sie okazało , że usiadł na ziemniaku. Po prostu w pośpiechu jadłam obiad, latając po całym pokoju z talerzem, no i kawałek wpadł na łóżko.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:35   #14
Futbolowa
Zakorzenienie
 
Avatar Futbolowa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Miasto Bandyckiej Miłości
Wiadomości: 10 172
GG do Futbolowa
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
komiczny wątek....
same powody do dumy,nie ma co
A kto powiedział, że to są czyjeś powody do dumy?
Futbolowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:45   #15
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
no wiesz..jednym przeszkadza bałagan innym nie. Mi nie przeszkadza. Sprzątam ten bałagan raz w tygodniu i osobiście nie widzę powodu do wstydu gdybym widziała to raczej bym nie napisała tego posta.Proste
Moim zdaniem mięso z obiadu na dywanie leżące kilka dni to nie cecha bałaganiarza ale brudasa-nazywajmy rzeczy po imieniu.I nie uważam,tego za powód do dumy,ale ludzie z róznych rzeczy są dumni
Tak sie zastanawiam,czy jak bedziesz np.miała dziecko-czy zużyte pampersy tez bedziesz wrzucac za łóżko

Edytowane przez mamamichałka
Czas edycji: 2009-02-27 o 11:46
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 11:56   #16
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mięso z obiadu na dywanie leżące kilka dni to nie cecha bałaganiarza ale brudasa-nazywajmy rzeczy po imieniu.I nie uważam,tego za powód do dumy,ale ludzie z róznych rzeczy są dumni
też tak uważam. i nie ma znaczenia ile się jest z kimś razem tak to sobie mozna wszystko tłumaczyć: nie myję pach i zalatuje potem, bo my już tyle razem, że ho hooo. nie ważne jak długo jest się razem, to zawsze będzie powód do wstydu.
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:00   #17
Asiula :)
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 17
GG do Asiula :)
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

[1=e49053b4781f408f3584008 be78503b2c10ffec8;1119015 6]też tak uważam. i nie ma znaczenia ile się jest z kimś razem tak to sobie mozna wszystko tłumaczyć: nie myję pach i zalatuje potem, bo my już tyle razem, że ho hooo. nie ważne jak długo jest się razem, to zawsze będzie powód do wstydu.[/QUOTE]

słuszne spostrzeżenie
__________________
Aparatka
góra 26/09/2007
dół 28/11/2007
Asiula :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:01   #18
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomości: 16 938
Re: Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim po

Cytat:
Napisane przez cattt Pokaż wiadomość
komiczny wątek....
same powody do dumy,nie ma co
Watek wlasnie dlatego otrzymał tytuł:
"Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju"

Nikt tutaj nie mowil o powodach do dumy.
KarolinaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:06   #19
milkNhoney
Rozeznanie
 
Avatar milkNhoney
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 946
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

nie należę do ludzi, którzy mogą żyć w bałaganie. jedzenie papiery za łóżkiem dla mnie to szok czasami nie odniosę od razu talerza albo kubka, ale drażni mnie to.

może z śmiesznych rzeczy to jakieś zdjecia z dzieciństwa i bałagan w szafie;/ zmobilizowało do porządku.

Edytowane przez milkNhoney
Czas edycji: 2009-02-27 o 12:07
milkNhoney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-27, 12:22   #20
rybkad
Zadomowienie
 
Avatar rybkad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 228
GG do rybkad
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Na początku naszego bycia razem mój TŻ ze zdumieniem odkrył za telewizorem siekierę.
Po prostu kiedyś miałam tę siekierę wynieść do piwnicy,zadzwonił ktoś do drzwi a ja nie chcąc otwierać drzwi z takim narzędziem w ręce schowałam ją prędko w pierwsze miejsce jakie mi przyszło do głowy czyli za telewizor.Odłożyłam i zapomniałam i tak sobie leżała dopóki TŻ jej nie odkrył
rybkad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 12:26   #21
ainka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

kiedys moj byly znalazl u mnie na balkonie zatyczke czy tam korek od taniego wina. nie wiem skad ona sie tam wziela musiala spasc z balkonu wyżej. no ale sie zdziwił
ainka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 13:41   #22
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
jale w tym nie ma nic wstydliwego skoro jesteśmy razem
Nic wstydliwego? Taki syf? Szok.

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mięso z obiadu na dywanie leżące kilka dni to nie cecha bałaganiarza ale brudasa-nazywajmy rzeczy po imieniu.[...]
Tak sie zastanawiam,czy jak bedziesz np.miała dziecko-czy zużyte pampersy tez bedziesz wrzucac za łóżko
Tja, też mnie to ciekawi...
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:03   #23
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

moj chyba nic nie znalazł, nie przypominam sobie
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:16   #24
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
moj chyba nic nie znalazł, nie przypominam sobie
taa teraz to juz nikt nic nie napisze w obawie że ktos go nazwie brudasem..

to akurat nie do gosiaczka, tak tylko mnie złapało spostrzeżenie, że na tym forum są osoby które jesli zobaczą że ktoś ma inne podejście do danej sprawy to zmieszają z błotem.
Mi akurat nie podoba się, jesli w domu panuje sterylna czystość, ale nie zadaję pytania "A jak twoje dziecko bedzie jesc czekoladę to założysz mu gumowe rekawiczki żeby sie nie pobrudziło??".

Bez przesady, jesli ktos napisał że nie zauważył że mu coś spadlo z talerza, to nie znaczy że jest brudasem. I na pewno nie po to napisał, żeby przeczytac taki osąd.

eot
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:22   #25
Avv
Wtajemniczenie
 
Avatar Avv
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: nvrmnd.
Wiadomości: 2 523
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

U mnie szczerze mówiąc chyba nie miała miejsca taka sytuacja...
Zawsze jak ktoś mnie odwiedza, to muszę mieć pewność, że mam w pokoju wszystko czyste, przewietrzone, poukładane, na swoim miejscu. Nie cierpię przyjmować kogoś, gdy mam bałagan w pokoju. ;p
Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
ja tam nie widzę w tym nic głupiego/dziwnego;-)

ja jestem straszną bałaganiarą więc Tż znajduje u mnie wiele tego typu rzecz np. musli na dywanie, kawałek mięsa z obiadu(nie zauważyłam,że mi spadło i leżało tam parę dni), moją niezbyt sexy domową piżamkę do spania w żółwie, za tapczanem papierki, reklamówki (jak mi się nie chce iść do kosza na śmieci to tam wrzucam), porozrzucana bielizna..ale w tym nie ma nic wstydliwego skoro jesteśmy razem
no i sterty kosmetyków na biurku przy komputerze co go denerwuje... może na początku znajomości by mnie to krępowało ale teraz nie
Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
no wiesz..jednym przeszkadza bałagan innym nie. Mi nie przeszkadza. Sprzątam ten bałagan raz w tygodniu i osobiście nie widzę powodu do wstydu gdybym widziała to raczej bym nie napisała tego posta.Proste
Gdybym ja poszła do kogoś i zastała na dywanie resztki jakiegoś powiedzmy śniadania i mięsa z obiadu, to ja dziękuję... ;p
__________________
***
"Czerń zakrywa Twoje serce, to, które kocha, ale niewidocznie...
Na tej sali płakała Twoja dusza, być może ze szczęścia, tańcząc gubiła emocje..."
***
Avv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:39   #26
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Mój były TŻ i jednocześnie jedyny facet, którego zaprosiłam do siebie nic takiego nie znalazł, no może prócz martwego pająka za komputerem Pajączek biedaczyna, jeszcze dzień wcześniej radośnie pomykał, a ja serca nie miałam by zrobić mu krzywdę. Wychodzi na to, że zgon miał gwałtowny i skończył żywot przy akompaniamencie wiatraczków komputerowych.
Aha, za ramką pewną zawsze bunkruje cukierki- to zauważył Później się okazało, że on postępuje podobnie.

A ogólnie mam porządek, więc wszelakie papierki, resztki i ogólny miszmasz jest u mnie niedopuszczalny.


Natomiast ja u swojego mężczyzny ( oczywiście pierwszy raz gdy go odwiedziłam pokój lśnił czystością, a jak się potem dowiedziałam od jego mamy- porządki przed moim przyjściem trwały 3 trzy dni- nawet okna umył i dywany przetrzepał), znalazłam:
1.
bombonierkę pod łóżkiem
2. 3 lutownice pod biurkiem
3. A przy łóżku w kąciku znalazłam jego maskotkę z dzieciństwa ( takie z nas dwa typy sentymentalne były)
4. Aha przy okazji kolejnych wizyt notorycznie potykałam się o jakieś małe części związane z ,,sztukami elektronicznymi"
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 14:56   #27
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez ankasz Pokaż wiadomość
Bez przesady, jesli ktos napisał że nie zauważył że mu coś spadlo z talerza, to nie znaczy że jest brudasem. I na pewno nie po to napisał, żeby przeczytac taki osąd.

eot
nie wiem jak u was ale mnie nauczono jesc przy stole ,sztuccami w dodatku !;-)
w odpowiedzi na zarzuty czy nigdy nie jem gdzie indziej -odpowiadam owszem ale nic mi z talerza czy tez z paszczy nie wylatuje dodatkowo uzywam serwetki.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:04   #28
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Cytat:
Napisane przez paula78 Pokaż wiadomość
nie wiem jak u was ale mnie nauczono jesc przy stole ,sztuccami w dodatku !;-)
w odpowiedzi na zarzuty czy nigdy nie jem gdzie indziej -odpowiadam owszem ale nic mi z talerza czy tez z paszczy nie wylatuje dodatkowo uzywam serwetki.
może nie zauważasz? żartuje
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:13   #29
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

Rozumiem,że można mieć w pokoju jakieś papiery walające się na biurku czy bałagan,ale resztki jedzenia(w tym mięso z obiadu)to dla mnie coś nie do pomyslenia.To już nie bałagan-i nie jest to śmieszne
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-27, 15:31   #30
anka_85
Zakorzenienie
 
Avatar anka_85
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 201
Dot.: Najgłupsza, najśmieszniejsza.... itd rzecz, jaka znalazł Twój TŻ w Twoim pokoju

tż za dziecka wywalał ziemniaki i mięso za łóżko, jak był chory i nie chciał jeść, więc akurat mnie nie szokuje kawałek mięsa z pokoju Chii
każdemu się może zdarzyć.

ja zawstydzona byłam z powodu okłaczonej i brudnej szczotki do włosów.
__________________
Sometimes the smallest things take up the most room in your heart.

Zdrowia dla małej, ale silnej kruszynki
Ani

anka_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.