MMowe plotki:) - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-15, 10:19   #3901
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
rozumiem twoj zachwyt ja tez mam plazme na scianie 48cali z kinem w nieduzym pokoju. Daje po oczach

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

aaa i popisze coś jutro Tocze filmy na ekino.pl. Jutro mam sesje no i propozycje sie posypaly od bardzo dobrych fotografów jupiiii
no to ladnie z tymi propozycjami

my plazmy nie chcielismy bo ponoc lubia sie wypalac a ze technologia idzie w kierunku 3d to wzielismy full led'a i nie zalujemyyy

aaaapowiedz mi.. n aplazmie mozecie ogladac filmy z blue ray'a ?? bo ja tam sie nie znaaamna tych sprzetach wszystkich

my eraz wlasciwie mozemy sprzedacodtwarzac blue ray/dd bo sobie ipod'a pod tv podlaczamy i leci wszystkow kazdym formacie hehe dobrze ze tego kina nie bralismy bo by bylo wyzywanie:P

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
hej hej hej ale miałam dzień...a raczej wieczór z Sylwestrowym bosko bosko bosko jakiś geniusz wymyślił te prezerwatywy przedłużające stosunek

Candy,
straszne te koturny ale zakręcone na maksa jak Ty

pazury są boskie, dlaczego nie wzięłam tej płytki
dzialajaaaa te prezesy?? ja tam nie lubieeee gumek.2x w zyciu uzylam i jakos bleeeeeh :P ale jak dzialaja o moze bysie sprobowaloooo

nooooo wiesz cooo?? straszne??chyba sie pogniewamy :P:P


no plytki z calymi wzoramina pazurki sa cudneeeeee heheh ja dzisiaj zmieniam...bede robic chyba frencha zarowiastego z panterka albo cale pazury zarowiaste z zeberka...nie wiem jeszcze


Cytat:
Napisane przez Limonka1987 Pokaż wiadomość


Później wpadłam na chwilę do Centrum Handlowego, żeby upolować na wyprzedażach kilka rzeczy na zbliżający się wyjazd nad morze. Upolowałam uroczy kostium kąpielowy i... faceta Ale nie chcący... Znaczy tego faceta Bo kostium z czystą premedytacją A było tak...
Leciałam już na pociąg, gdy jakiś koleś zaczepił mnie...z bukietem kwiatów Powiedział, że pracuje w jednym ze sklepów, obserwuje mnie od ponad roku (przechodzę przez to CH wracając z pracy) i jest tak zachwycony moją urodą, że musiał mi to powiedzieć. Oczywiście na nic nie liczy, bo na pewno tak urocza dziewczyna jak ja ma chłopaka... Gdy powiedziałam, że nie mam jakoś tak wyszło, że wylądowaliśmy na kawie Wydaje się całkiem sympatyczny... Zobaczymy co z tego będzie
heheh no to ladny dzien widze oby facet fajny byl hehe

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Pokażę Wam moja spalonke. KU PRZESTRODZE!!!!!!!!

no niezle sie spalilaaas kruca :/


a ja padlam wczoraj na sherlocku holmsie w nocy kociaki wzielo na amory wiec sie tulilyyyy kochaaane mruczki
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 10:20   #3902
agniecha9313
Rozeznanie
 
Avatar agniecha9313
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 945
Dot.: MMowe plotki:)

Nie wiem czy to dobry wątek, ale nie wiedziałam, gdzie o tym napisać, a nowego tematu nie chciałam zakładać, żeby nie zaśmiecać forum słyszałyście o tym, że mają z powrotem wprowadzić do Polski kosmetyki Lumene? Ostatnio byłam w drogerii i pani mnie poinformowała, że za jakieś dwa tygodnie już mają się pojawić w większości drogerii. Wiadomo Wam coś o tym?
agniecha9313 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 10:26   #3903
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Młoda, woda termalna powinna złagodzić też
A jak tam pazurki? ja dzisiaj zmyłam 10 warstw w sumie, po 5ciu dniach bo już nie mogłam wyglądają tak jak wcześniej

Aga, Ty to byś mogła w reklamie ING zagrać: "a internetowi wszystko robią sami..."
Dokładnie
A pazurki sie dzis rozdwoiły ale mam wrazenie ze mi wczesniej taka gruba warstwa odłaziła a teraz taki cieniutki listek ze nawet na grubosci nie widac róznicy a tak to był wyrazny próg.

A wiesz co Aga zazdroszcze Ci tej umiejetnosci robienia własnych kosmetyków, tego ze Ty tak wiesz co do czego, jak to połaczyc i co z tym zrobic zeby było dobrze
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 10:46   #3904
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Kochana, nie wiedziałam, że taka promocja, ze do kostiumów dodają też takich przystojniaków
Wiesz jak jest... Przy takiej konkurencji firmy odzieżowe chwytają się różnych sposobów...

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
swoją droga to bardzo słodkie bardzo słodkie, aż się uśmiecham mam nadzieję, że coś więcej z tego wyniknie, bo start ma chłopak niezły
Cóż... Podobno prawdziwego mężczyznę poznaje się nie po tym jak zaczyna, ale jak kończy

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość

Pokażę Wam moja spalonke. KU PRZESTRODZE!!!!!!!!
O matko z córką! Na prawdę nieźle się urządziłaś, kochana!

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Limonko fajna ta Twoja opowiesc, taka romantyczna.... rozmarzyłam się. Trzymam kciuki za dalszy rozwoj
Dzięki, Prażynko

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
Aga, Ty to byś mogła w reklamie ING zagrać: "a internetowi wszystko robią sami..."
Umarłam

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
heheh no to ladny dzien widze oby facet fajny byl hehe
To się właśnie okaże
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 17:38   #3905
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

aaaa wy dzie sie szlajacie;P??
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 17:41   #3906
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

wszedzie! swieto wojska polskiego nie?
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 17:55   #3907
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

latacie za mundurami znaczy sie?:P
ide robic pazury :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 18:06   #3908
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

no jajha!

a moje dzisiejsze są kul!
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 18:47   #3909
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Dziewczyny ale miałam jazdę przez 2 dni.
W dzień przed ślubem dostałam mega uczulenia oczu - zamiast oczu miałam 2 małe szparki. Nie wiem co jest przyczyną. Czy użycie po raz pierwszy duralnie czy pyłki czy dziwne ugryzienie od którego spuchło mi pół łydki.
Wyglądałam jak ktoś po ugryzieniu osy ktoś ma objawy ostrego uczulenia. Oczywiście apogeum przypadło w środku nocy i nawet nie wiedziałam gdzie mam z tymi oczami jechać. ale jakimś cudem minęło do rana i mogłam pomalować pannę młodą i jej siostrę oraz siebie i udać się na weselicho.
I w ogóle wstawiłam fotencje makijażu tego na duraline.
Więcej tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21389361
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 18:55   #3910
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

ale ladny holograaamik tez bede holo kladla ale z china fioletowy a na to mysle konada jakiegos walnac ale nie wiem jeszcze
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:14   #3911
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Dodałam w wątku rimmelowym makijaż jaki miałam na wczorajszym weselichu
Jak chceta zobaczyć to zapraszam na rimmela
I nie zapomnijcie o gwiazdkach
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 19:16   #3912
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

jaaaa widzialam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:20   #3913
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ale miałam jazdę przez 2 dni.
W dzień przed ślubem dostałam mega uczulenia oczu - zamiast oczu miałam 2 małe szparki. Nie wiem co jest przyczyną. Czy użycie po raz pierwszy duralnie czy pyłki czy dziwne ugryzienie od którego spuchło mi pół łydki.
Wyglądałam jak ktoś po ugryzieniu osy ktoś ma objawy ostrego uczulenia. Oczywiście apogeum przypadło w środku nocy i nawet nie wiedziałam gdzie mam z tymi oczami jechać. ale jakimś cudem minęło do rana i mogłam pomalować pannę młodą i jej siostrę oraz siebie i udać się na weselicho.
I w ogóle wstawiłam fotencje makijażu tego na duraline.
Więcej tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post21389361
oj, u lekarza byłaś?

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ale ladny holograaamik tez bede holo kladla ale z china fioletowy a na to mysle konada jakiegos walnac ale nie wiem jeszcze
jakiego czajna masz?

ja jestem chora na dv8
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:29   #3914
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

ja mam octa gone wild taki fioletowy holo
a ten co Ty piszesz tak usmiecha sie do mnie w pracy :P
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:41   #3915
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
oj, u lekarza byłaś?


jakiego czajna masz?

ja jestem chora na dv8
Nie byłam. Dzwoniłam i niestety do tych lepszych w moim mieście czeka się na wizytę minimum 2 tyg. A do serio dobrego dermatologa trzeba czekać dłużej. Do zwykłego dentysty gdy chciałam zapisać się na 2 tyg przed wizytą to już miejsc nie było.
Do rana mi zeszło więc nie byłam w szpitalu ani na pogotowiu (z pogotowia odsyłają do szpitala a w szpitalu nie ma dermatologa. Ja nie mam w PL żadnego ubezpieczenia) No cyrk na kółkach.
Jako że z oczami w sensie tęczówkami, białkami, spojówkami, wzrokiem nic się nie dzieje dowiedziałam się że okulista nie pomoże i trzeba do dermatologa.
Dermatolog najlepiej aby zobaczył oczy w stanie uczulenia? opuchnięcia? czy jak to nazwać ale mnie to łapie i mija. A wizytę mogę mieć za kilka tyg. a ja już za kilka dni wracam do Ie.
Do takiego bez renomy deratologa nie chcę iść bo to grubsza sprawa.
Najprawdopodobniej będę tez miec testy na alergie ale one mogą być wykonane zimą. Z uczuleniami walczyłam jako dziecko - byłam uczulona prawie na wszystko od proszku do prania, poprzez mydło, rajstopy (jakieś włókna), jedzenie i leki. Nigdy nie otrzymałam 100% odpowiedzi co uczula. Zawsze było to najprawdopodobniej to ... Zresztą ten kto się zmaga z uczuleniami to wie co mówię
Ja już sama nie wiem co z tym zrobić. Uczula mnie albo jedzenie albo pyłki (kosmetyki na 100% nie bo czasem nie używam nić i tez mnie łapie. Czasem tylko 1 oko. Ale to co miałam teraz to miałam pierwszy raz. Nawet pod oczami napuchłam. Ale tak jak mówię miały miejsce 2 nowe czynniki - duraline inglota i dziwne ugryzienie na łydce - chyba pająk.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:48   #3916
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
ja mam octa gone wild taki fioletowy holo
a ten co Ty piszesz tak usmiecha sie do mnie w pracy :P
o octa jest mocny

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Nie byłam. Dzwoniłam i niestety do tych lepszych w moim mieście czeka się na wizytę minimum 2 tyg. A do serio dobrego dermatologa trzeba czekać dłużej. Do zwykłego dentysty gdy chciałam zapisać się na 2 tyg przed wizytą to już miejsc nie było.
Do rana mi zeszło więc nie byłam w szpitalu ani na pogotowiu (z pogotowia odsyłają do szpitala a w szpitalu nie ma dermatologa. Ja nie mam w PL żadnego ubezpieczenia) No cyrk na kółkach.
Jako że z oczami w sensie tęczówkami, białkami, spojówkami, wzrokiem nic się nie dzieje dowiedziałam się że okulista nie pomoże i trzeba do dermatologa.
Dermatolog najlepiej aby zobaczył oczy w stanie uczulenia? opuchnięcia? czy jak to nazwać ale mnie to łapie i mija. A wizytę mogę mieć za kilka tyg. a ja już za kilka dni wracam do Ie.
Do takiego bez renomy deratologa nie chcę iść bo to grubsza sprawa.
Najprawdopodobniej będę tez miec testy na alergie ale one mogą być wykonane zimą. Z uczuleniami walczyłam jako dziecko - byłam uczulona prawie na wszystko od proszku do prania, poprzez mydło, rajstopy (jakieś włókna), jedzenie i leki. Nigdy nie otrzymałam 100% odpowiedzi co uczula. Zawsze było to najprawdopodobniej to ... Zresztą ten kto się zmaga z uczuleniami to wie co mówię
Ja już sama nie wiem co z tym zrobić. Uczula mnie albo jedzenie albo pyłki (kosmetyki na 100% nie bo czasem nie używam nić i tez mnie łapie. Czasem tylko 1 oko. Ale to co miałam teraz to miałam pierwszy raz. Nawet pod oczami napuchłam. Ale tak jak mówię miały miejsce 2 nowe czynniki - duraline inglota i dziwne ugryzienie na łydce - chyba pająk.
oj zapomniałam, że ty nie w pl. Ale jak masz gdzie kupić, to jakimś rumiankiem itp możesz przemywać oczy, to chociaż odrobinę ci ulży. O odstaw na chociaż kilka dni kolorówkę na oczy i wokół nich.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

a i duraline to sieka, ja nieraz po nim łzawię.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 19:59   #3917
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
o octa jest mocny


oj zapomniałam, że ty nie w pl. Ale jak masz gdzie kupić, to jakimś rumiankiem itp możesz przemywać oczy, to chociaż odrobinę ci ulży. O odstaw na chociaż kilka dni kolorówkę na oczy i wokół nich.

---------- Dopisano o 20:48 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

a i duraline to sieka, ja nieraz po nim łzawię.
Ja od razu zażyłam wapno z czymś tam specjalne na uczulenia i alergie plus okłady ze świetlika, okłady z lodu oraz żel ze świetlikiem z apteki na opuchnięte i podrażnione powieki.
Makijaż musiałam zrobić bo szłam na wesele. Ale tak jak mówię teraz nic a nic nie mam na powiekach poza dość suchą skórą (i to nie na całych powiekach)
Ta cała sytuacja miała miejsce od piątku po południu (lekkie objawy - pisałam już nie raz że mam podrażnione powieki lub 1 powieka nie wiadomo od czego - więc kupiłam wszystkie wspomagacze walki z tym. Ale pierwszy raz mi nie mijało a pogarszało się, w końcu o 4 nad ranem wyglądałam w połowie jak ten pan http://1.bp.blogspot.com/_zG660dzV_r.../bear-bees.jpg (on po ugryzieniu os). Ale do rana mi zeszło - po dawce ze zwykłego, musującego wapna) Sama jestem w szoku że z takiego czegoś po kilku h nie pozostał ślad... I w sobotę normalnie udałam się na wesele
Dziwne to co nie ?!?

A do tego duralaina zrobię kiedyś jeszcze podejście w wolny weekend i zobacze czy to on mnie tak zmasakrował.
Ps. robiłam test na dłoni oraz za uchem i tam skóra nie została nic a nic podrażniona. Więc dlatego nałożyłam na powieki.
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2010-08-15 o 20:02
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:21   #3918
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

hej
dzisiaj mam niskie cisnienie, usypiam na stojaco!
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:24   #3919
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
hej
dzisiaj mam niskie cisnienie, usypiam na stojaco!
Ja jestem niskociśnieniowcem i miałam dziś 112/71 i czułam się ok czyli jak na mnie i tak było wysokie
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-15, 20:29   #3920
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

aaaa ciagle zapominam Was zapytac
na jaki adres wysylacie zamowienia MAESTRO? na stronce mi nie dziala, maile z <biuro@maestrobrush.pl> wraca..

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja jestem niskociśnieniowcem i miałam dziś 112/71 i czułam się ok czyli jak na mnie i tak było wysokie
ja nie mam pojecia jakie mam cisnienie, nawet dzisiaj nie mierzylam, ale ledwo nogami suwam
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:33   #3921
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Młoda, faktycznie nieźle się spaliłaś , współczuję Dla mnie najlepsze jest coś o nazwie: emulsja ratunkowa po słońcu czy coś takiego firmy....AA ??? chyba ,działa lepiej niż czysty pantenol

Maliniarko, hehe widzę że aktywnie spędzacie czas

Candy, paznokcie masz piękne ,aż mnie zazdrość zżera

A ja się pochwalę,że od paru dni maluję mieszkanie sama i jestem już na półmetku
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:36   #3922
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

hua ja normalnie mam cisnienie typu 98/68 nie wiem skad to sie bierze, dobrze sie czuje i lekarz powiedzial ze taka moja uroda , ale kawusia musi być
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:38   #3923
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez gioseppe Pokaż wiadomość
aaaa ciagle zapominam Was zapytac
na jaki adres wysylacie zamowienia MAESTRO? na stronce mi nie dziala, maile z <biuro@maestrobrush.pl> wraca..

---------- Dopisano o 21:29 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------


ja nie mam pojecia jakie mam cisnienie, nawet dzisiaj nie mierzylam, ale ledwo nogami suwam

Co do maestro pisałam już wiele razy że ten ich mail nie działa i trzeba pisac na ten wp. Nawet na stronce piszą
W RAZIE PROBLEMÓW Z REJESTRACJĄ W SKLEPIE INTERNETOWYM ZAMÓWIENIA MOŻNA SKŁADAĆ NA maestrobrush@wp.plAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. LUB TELEFONICZNIE


Co do ciśnienia to ja nie mierze sobie ale babcia tz u której dziś na obiedzie byliśmy pomierzyła wszystkim
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:49   #3924
gioseppe
Zakorzenienie
 
Avatar gioseppe
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 150
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Co do maestro pisałam już wiele razy że ten ich mail nie działa i trzeba pisac na ten wp. Nawet na stronce piszą
dzieki
__________________
wizaż https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=596642 Profesjonalny Make-up | Nauka makijażu | Makijaż Ślubny | Analiza kolorystyczna 12 typów urody | Metamorfozy

gioseppe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 20:56   #3925
Pilar1899
keep calm and contour on
 
Avatar Pilar1899
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 256
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
wszedzie! swieto wojska polskiego nie?
naprawde? ja mam w kalendarzu ze wniebowziecia nmp czy cos takiego i juz bylam oburzona ze swieto koscielne i flagi wywieszaja

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dodałam w wątku rimmelowym makijaż jaki miałam na wczorajszym weselichu
Jak chceta zobaczyć to zapraszam na rimmela
I nie zapomnijcie o gwiazdkach
Ja gwiazdki zawsze dodaje Bo mnie te panny dające * wnerwiają A uczulenia współczuję bardzo, kiedyś miałam jakieś dziwne uczulenia i nie chciałabym tego znowu miec
Pilar1899 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:07   #3926
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: MMowe plotki:)

no naprawde, ja z wojskowej rodziny to sie wie ;d wolne masz bo jest swieto wojska polskiego a nie wniebowziecie ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:11   #3927
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

dzieki Pilarku

noooo bo dzis jest koscielne swieto i wojskowe..2 w 1 :P

pazurasy skonczoneee szkoda ze holo tak pieknie wyglada w dziennym swietle i przy lampie hehe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:51   #3928
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez Candy Killer Pokaż wiadomość
dzieki Pilarku

noooo bo dzis jest koscielne swieto i wojskowe..2 w 1 :P

pazurasy skonczoneee szkoda ze holo tak pieknie wyglada w dziennym swietle i przy lampie hehe
aaaaa przyjedź i mi takie zrób


sorry laski ze wpadam jak burza i wypadam ale byłam na działce świętować urodziny mamy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:53   #3929
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: MMowe plotki:)

Candulec, bosko

Pilar, ale zaradna z Ciebie babeczka a no aktywnie to jest byłam na siatce i cała w piachu wyszła...hehe fajnie było coraz mi lepiej z nim...

Kasiu, oj to biedna jesteś z tymi uczuleniami

to ja też się pochwalę, a co i tam chociaż właściwie, to tylko lakier piękny nie ja...w rzeczywistości nieco ciemniejszy niż na foto
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2010-08-15 o 22:03
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-15, 21:53   #3930
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

hehe nie dosc ze mam zrobic to jeszcze przyjezdzac?? ooooj nie nie to juz troooche za wiele :P:P hehhehehe
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.