Inglot cz. II - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-07, 15:24   #1081
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
ahhh marzą mi się swatche tych zielonych
Mogę spróbować, ale nie jestem pewna czy będą idealnie oddane kolory...te jaśniejsze to bardziej takie zielono/oliwkowe złota. No spróbuję coś pocykać.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:28   #1082
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Witaj w klubie
Dziś testuje go pierwszy raz i...super! Jest kremowy, fajnie sie go nakłada na powiekę I jest jak na razie całkiem trwały-mam go od rana na powiekach Recenzje na pewno wrzuce na bloga

Jejku wiesz ze mnie tez kusza palety Sleek? Najbardziej ta Storm
Czemu nie jestem tym zaskoczona, też ją wybrałam Ale nie od dziś wiemy, że mamy zbieżny gust makijażowy
To czekam na recenzję, może żelowy liner będzie moim pierwszym łupem Catrice, jak tylko wybędę z tego zadupia catricowego gdzieś w szeroki świat
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 15:39   #1083
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Ewa, jak Ci się spisuje ten z Catrice?

Powiem Wam szczerze, że tak za mną ostatnio chodzi podła myśl, żeby zdradzić cieniasy Inglota ze Sleekiem... Kupuję te cienie i kupuję ale jakoś...no sama nie wiem...
To i ja się wypowiem na temat tego żelowego linera z Catrice, jest trwały, mocno czarny, kolor się utrzymuje cały dzień, nie odbija się na powiece, tylko pędzelek warto mieć do niego cieniutki bo grubszym wychodzą krechy a nie kreseczki. Początkowo jak go kupiłam to leżał sobie w kosmetyczce jakieś 2 tyg. bo nie mogłam się do niego przekonać, a teraz widzę, że warto było kupić
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 16:57   #1084
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot cz. II

nie będzie na

musialam podac inne zyczenia na prezent urodzinowy, bo nie mozna spelnic mojej zachcianki

i pytanie do dziewczyn z ck?

gdzie moge wkupic cienie do freedom z Inglota

zlikwidiwana ich stoiska w Galerii Echo i Realu WHY?
wiem, ze jest tez w Pasazu Swietokrzyskim, ale jesienią bylo tam tylko parę okrąglych cieni

gdzie mam kkupic wkłady, no gdzie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:15   #1085
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
Czemu nie jestem tym zaskoczona, też ją wybrałam Ale nie od dziś wiemy, że mamy zbieżny gust makijażowy
To czekam na recenzję, może żelowy liner będzie moim pierwszym łupem Catrice, jak tylko wybędę z tego zadupia catricowego gdzieś w szeroki świat
Hehe Pewnie w końcu kupie tą Storm Ale też liczę ze może mi przejdzie i skupie sie na kompletowaniu kolejnej paletki Inglota
Kochana jedno Twoje słowo i eyeliner Catrice leci do Ciebie Przed chwila go zmywałam i to jest naprawdę trwała bestia
Jutro testuje go dalej
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:38   #1086
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez beatamalgorzata Pokaż wiadomość
Ale jestescie kusicielki ! Przez Was siedze i ogladam te wszystkie cienie i z mojej malej listy 10 , 11 cieni zrobilo sie ...22 a tak naprawde nie brakuje mi kosmetykow a samych cieni mam tak duzo ze bede chyba nimi malowala do konca zycia heh tylko z Inglota nic a nic i chcialam to nadrobic , no i zrobilo sie niebezpiecznie
My kusicielki?Wydaje Ci się Uwierz, nam tez nie brakuje kosmetyków, ale co poradzić, ze te cienie sa takie śliczne??
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 18:45   #1087
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

A mnie ten Sleek jakoś nie kusi, niby fajne, ale takie sobie z drugiej strony. Wolę Inglota.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 18:51   #1088
aniuska_90
Raczkowanie
 
Avatar aniuska_90
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 423
Dot.: Inglot cz. II

Nie kusi bo pewnie nie uzywałas ;p Ja mam paletke Sleeka ta wlasnie storm, i jak dla mnie cienie sa super, i pigmentacja bardzo dobra, takze Ci polecam szczerze.
__________________
"Brak perfekcji jest piękny, szaleństwo jest geniuszem i lepiej być absolutnie niedorzecznym niż absolutnie nudnym..."
aniuska_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:45   #1089
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

No niby nie używałam, ale bardziej chodzi mi o zestawienia kolorystyczne, jakoś mi nie pasują do końca.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:48   #1090
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Inglot cz. II

a jak wypada sleek w porównaniu do inglota ? warto czy lepiej dołożyć i kupić inglot ? czy sleek bardzo sie osypują ? z inglota jestem zadowolona ale coś tam zawsze tez się osypie .
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 19:55   #1091
world_by_lena
Rozeznanie
 
Avatar world_by_lena
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
No niby nie używałam, ale bardziej chodzi mi o zestawienia kolorystyczne, jakoś mi nie pasują do końca.
Kurcze też mi jakoś kolory nie odpowiadają, a szkoda bo gdzieś znalazłam makijaż robiony tymi cieniami i wyglądały bardzo ładnie

Edytowane przez world_by_lena
Czas edycji: 2011-04-07 o 19:57
world_by_lena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-07, 19:59   #1092
Damaris_
Zadomowienie
 
Avatar Damaris_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 899
Dot.: Inglot cz. II

No, podoba mi się kilka kolorów, a kilka nie...wiem,że to tanie i niezłe, ale jak mam nie używać...nie lubię takiego gromadzenia, ale co jakiś czas i tak ciągle rozważam te paletki.
__________________
live long and prosper
Damaris_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:15   #1093
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

napisze wam cos o sleek, bo używam już jakies 8 m-cy albo i wiecej. mam 2 paletki, storm i sunrise, czesciej używam storm (sunrise ma takie wakacyjne kolorki, ze chyba dopiero w wakacje cos wiecej z nimi pokombinuje) wiec skupie się na storm. w paletce są 3 cienie matowe, (czerń beż i brąz) wszystkie cą swietne, czarnego używam jako linera i lepszego do tego cienia nie mialam, a brąz jest idealny dla mnie do brwi, aż żal że tak mało tych cieni. Jeśli chodzi o cienie perłowe to świetne są beże, złota, róże chyba ze dwa, brąz i bordo do tych nie mam zastrzeżeń bo kolory zdecydowanie moje i pigmentacja dobra. jedynie 3 cienie mi nie pasują, 3 ciemne cienie - granat, zieleń i niebieski, to są cienie jakby perłowe ale z drobinkami wiekszymi niż w ds z inglota, na czarnej bazie. bardzo sie osypują, ale jak ktos umie sobie z tym poradzić a lubi ciemne makijaże oczu to na pewno też mu sie spodobają. W ogólnym rozrachunku bardzo lubie 9 cieni z 12 wiec ogólnie jestem na tak, szkoda tylko że tak mało tych cieni jest.

No i żeby tak do konca nie było tak nie na temat to porównam to z inglotem, nie znalazlam w inglocie takich kolorów które mam w storm czyli beż matowy, brąz (nie moge znalezc idealnego w inglocie do brwi a ten jest idealny) także róż perłowy i beż to moje ulubione kolorki, i też cieżko cos znalezc takiego w inglocie, jednak i tak pociąga mnie to komponowanie całej zupełnie mojej paletki, wiec na pewno na stałe nie przeżuce się na sleeka.
Jednak kiedy wyczerpią mi sie te ulubione kolory na pewno kupie jeszcze jedną paletke storm
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:37   #1094
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
zlikwidiwana ich stoiska w Galerii Echo i Realu WHY?
wiem, ze jest tez w Pasazu Swietokrzyskim, ale jesienią bylo tam tylko parę okrąglych cieni
W Leklerku jest w porządku stoisko Okrągłe są wszystkie, nie mają kwadratów w ogóle, ale cała reszta jest. Też się wczoraj zdziwiłam, że w Realu nie ma stoiska, a w Tesco to myślę, że chodzi o to, iż ponieważ że przenieśli się z tymi wszystkimi pierdołami do nowego (opcjonalnie - będzie salon, a nie tylko wyspa ) i w maju powrócą
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 20:46   #1095
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
napisze wam cos o sleek, bo używam już jakies 8 m-cy albo i wiecej. mam 2 paletki, storm i sunrise, czesciej używam storm (sunrise ma takie wakacyjne kolorki, ze chyba dopiero w wakacje cos wiecej z nimi pokombinuje) wiec skupie się na storm. w paletce są 3 cienie matowe, (czerń beż i brąz) wszystkie cą swietne, czarnego używam jako linera i lepszego do tego cienia nie mialam, a brąz jest idealny dla mnie do brwi, aż żal że tak mało tych cieni. Jeśli chodzi o cienie perłowe to świetne są beże, złota, róże chyba ze dwa, brąz i bordo do tych nie mam zastrzeżeń bo kolory zdecydowanie moje i pigmentacja dobra. jedynie 3 cienie mi nie pasują, 3 ciemne cienie - granat, zieleń i niebieski, to są cienie jakby perłowe ale z drobinkami wiekszymi niż w ds z inglota, na czarnej bazie. bardzo sie osypują, ale jak ktos umie sobie z tym poradzić a lubi ciemne makijaże oczu to na pewno też mu sie spodobają. W ogólnym rozrachunku bardzo lubie 9 cieni z 12 wiec ogólnie jestem na tak, szkoda tylko że tak mało tych cieni jest.

No i żeby tak do konca nie było tak nie na temat to porównam to z inglotem, nie znalazlam w inglocie takich kolorów które mam w storm czyli beż matowy, brąz (nie moge znalezc idealnego w inglocie do brwi a ten jest idealny) także róż perłowy i beż to moje ulubione kolorki, i też cieżko cos znalezc takiego w inglocie, jednak i tak pociąga mnie to komponowanie całej zupełnie mojej paletki, wiec na pewno na stałe nie przeżuce się na sleeka.
Jednak kiedy wyczerpią mi sie te ulubione kolory na pewno kupie jeszcze jedną paletke storm
Dzięki za rzetelne porównanie. Od dłuższego czasu czaje się na paletke Sleeka, ale zawsze wygrywał Inglot i dokupywanie pojedynczych cieni. Czas odłożyć na Storma i samej przekonać się jaki jest
Za każdym razem jak widzę twojego avka to czuje się mokra na twarzy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 21:50   #1096
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Dzięki za rzetelne porównanie. Od dłuższego czasu czaje się na paletke Sleeka, ale zawsze wygrywał Inglot i dokupywanie pojedynczych cieni. Czas odłożyć na Storma i samej przekonać się jaki jest
Za każdym razem jak widzę twojego avka to czuje się mokra na twarzy
moim zdaniem storm na prawde warto, zwlaszcza że ceny na allegro troche spadły, ja we wrzesniu rok temu kupowałam po około 36zł, teraz można znalezc za 27, czasem nawet taniej
co do avatarka to zawsze mi poprawia humor, taki (jak ja) trzepniety kotek (a kto mnie zna to wie że ze mnie kociara jest)
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-07, 23:01   #1097
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
moim zdaniem storm na prawde warto, zwlaszcza że ceny na allegro troche spadły, ja we wrzesniu rok temu kupowałam po około 36zł, teraz można znalezc za 27, czasem nawet taniej
co do avatarka to zawsze mi poprawia humor, taki (jak ja) trzepniety kotek (a kto mnie zna to wie że ze mnie kociara jest)
Właśnie patrzyłam na allu i są po 28zł. A fajne u tego sprzedawcy jest to, ze jak kupi sie dwie rózne paletki to dorzuca rozświetlaczo brązer Sleeka
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:04   #1098
agatala
Zadomowienie
 
Avatar agatala
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 686
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy te żelowe eyelinery są trwałe?
Tak, tak ja też nie mam ani jednego.
Mam żelowy liner - jak dla mnie ekstra, trwały (na bazie z Inglota czasem się odbijał, ale teraz na Joko od 7 do 19 trzyma się bez zarzutów).
Mam go od marca (dwa lata temu!!!) i cały czas działa Aczkolwiek wczoraj mi spadł i wieczko się połamało więc długo juz chyba nie pociągnie
__________________
insta: agatalac
agatala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 09:35   #1099
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez dillingerine Pokaż wiadomość
W Leklerku jest w porządku stoisko Okrągłe są wszystkie, nie mają kwadratów w ogóle, ale cała reszta jest. Też się wczoraj zdziwiłam, że w Realu nie ma stoiska, a w Tesco to myślę, że chodzi o to, iż ponieważ że przenieśli się z tymi wszystkimi pierdołami do nowego (opcjonalnie - będzie salon, a nie tylko wyspa ) i w maju powrócą
dzieki za odpowiedź porzadnie sie wystraszylam.
Akurat zrobilo mi sie mijesce na 2 kwadraty i 2 koleczka ....uzupelnienie mialo byc w ramach prezentu.... a tu klapa. Prezent musialam wybrac inny.

Teraz tylko nie wiem czy czekac do maja (nie wiedzialam, ze otwarcie jest wtedy - moze nie bedzie stoiska tylko sklep Inglota zrobia ) czy zlozyc zamowienie u siostry z Warszawy
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-08, 10:04   #1100
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez ewwwa Pokaż wiadomość
Kochana jedno Twoje słowo i eyeliner Catrice leci do Ciebie Przed chwila go zmywałam i to jest naprawdę trwała bestia Jutro testuje go dalej
A jakie to słowo, nie znam hasła


Dzięki dziewczyny, że się wypowiedziałyście o Sleeku, chyba jednak dojdzie do zdrady Wydatek nie taki wielki, 4 cienie Inglota, a Storm wygląda, jakby był wart tego grzechu...
Poluję jeszcze na miętowy cień ale Inglot nie ma...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:14   #1101
CharlotteInWonderland
Raczkowanie
 
Avatar CharlotteInWonderland
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Konin/Poznań
Wiadomości: 154
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
A jakie to słowo, nie znam hasła


Dzięki dziewczyny, że się wypowiedziałyście o Sleeku, chyba jednak dojdzie do zdrady Wydatek nie taki wielki, 4 cienie Inglota, a Storm wygląda, jakby był wart tego grzechu...
Poluję jeszcze na miętowy cień ale Inglot nie ma...
ja ostatnio kupilam mietowy cien z essence, taki pojedynczy okrągły. kolor jest bardzo fajny chociarz troszke intensywniejszy chyba bardziej by mi pasował a wykończenie bym powiedziała coś między perłą a satyną.. bliżej perły chyba ;p
CharlotteInWonderland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 11:26   #1102
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupilam mietowy cien z essence, taki pojedynczy okrągły. kolor jest bardzo fajny chociarz troszke intensywniejszy chyba bardziej by mi pasował a wykończenie bym powiedziała coś między perłą a satyną.. bliżej perły chyba ;p
Djuralajn i jest jak w opakowaniu, ewentualnie limitowany z Sensika, też z djuralajnem
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 12:23   #1103
Aleetzya
Zadomowienie
 
Avatar Aleetzya
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 076
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez CharlotteInWonderland Pokaż wiadomość
ja ostatnio kupilam mietowy cien z essence, taki pojedynczy okrągły. kolor jest bardzo fajny chociarz troszke intensywniejszy chyba bardziej by mi pasował a wykończenie bym powiedziała coś między perłą a satyną.. bliżej perły chyba ;p
Dzięki Charlotte, zobaczę go przy najbliższej okazji, chociaż ja jestem miłośniczką matów. No ale jak się nie ma co się lubi...
Aleetzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:31   #1104
barbiedol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7
Dot.: Inglot cz. II

Wczoraj jak kupowalam wklad do paletki to Pani w kasie powiedziala ze moge sobie do niego dobrac cien Vertigo za polowe czyli za 8zl, pomadke ochronna za 9 albo chusteczki, nie wiem czy to promocja tylko na tym stoisku, ale jesli by ktos chcial to moze sprawdzic
barbiedol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 13:35   #1105
dillingerine
Zadomowienie
 
Avatar dillingerine
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 680
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez barbiedol Pokaż wiadomość
Wczoraj jak kupowalam wklad do paletki to Pani w kasie powiedziala ze moge sobie do niego dobrac cien Vertigo za polowe czyli za 8zl, pomadke ochronna za 9 albo chusteczki, nie wiem czy to promocja tylko na tym stoisku, ale jesli by ktos chcial to moze sprawdzic
Na każdym.
__________________
Я душу дьяволу продам за ночь с тобой...
TWORZĘ - Jimmy'ego rozdział 43.
BLOGA mam i ja -
dillingerine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:14   #1106
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Inglot cz. II

dziewczyny jestem tu pierwszy raz, jeżeli moje pytanie już kiedyś było lub powtarza się często to najmocniej przepraszam (przeszukiwałam obydwie części wątku, nie znalazłam za dużo na ten temat), ale Wy się najlepiej orientujecie. w jakiej cenie (normalnej, nie promocyjnej) obecnie jest ta pomadka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nt.html&next=1 (jeżeli w ogóle jeszcze jest do kupienia) ?
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:20   #1107
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem tu pierwszy raz, jeżeli moje pytanie już kiedyś było lub powtarza się często to najmocniej przepraszam (przeszukiwałam obydwie części wątku, nie znalazłam za dużo na ten temat), ale Wy się najlepiej orientujecie. w jakiej cenie (normalnej, nie promocyjnej) obecnie jest ta pomadka https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...nt.html&next=1 (jeżeli w ogóle jeszcze jest do kupienia) ?
na każdej wysepce z Inglota ja widzę , na KWC ktos napisał,że kosztuje 9 zł
Na Youtube widziałam recenzję która była bardzo pozytywna
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:22   #1108
actriz
Zadomowienie
 
Avatar actriz
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 067
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishikawa Pokaż wiadomość
na każdej wysepce z Inglota ja widzę , na KWC ktos napisał,że kosztuje 9 zł
Na Youtube widziałam recenzję która była bardzo pozytywna
dzięki wolałam zapytać się tutaj, bo właśnie nie wiem czy dane z KWC są aktualne
__________________
zużywam kosmetyczne zapasy
...
i ciągle kupuję nowe




~ maniaczka wszelakich mazideł i smarowideł do ust
actriz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 16:41   #1109
Ishikawa
Crazy turtle lady
 
Avatar Ishikawa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Katowice/Gliwice
Wiadomości: 8 911
GG do Ishikawa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez actriz Pokaż wiadomość
dzięki wolałam zapytać się tutaj, bo właśnie nie wiem czy dane z KWC są aktualne
jak szukałam w google ceny to na innych str. tez widziałam 9 zł, więc cena może być aktualnie aktualna
__________________
Instagram
Ishikawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-08, 17:40   #1110
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Aleetzya Pokaż wiadomość
A jakie to słowo, nie znam hasła


Dzięki dziewczyny, że się wypowiedziałyście o Sleeku, chyba jednak dojdzie do zdrady Wydatek nie taki wielki, 4 cienie Inglota, a Storm wygląda, jakby był wart tego grzechu...
Poluję jeszcze na miętowy cień ale Inglot nie ma...
Hehe ja też Szykuję się do recenzji, wrzucę ja na dniach

Jejku ale z Was kusicielki z tym Sleekiem
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.