Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-07-30, 22:03   #121
mokkatoffie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 46
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Tak jak juz kiedys pisalam, dla prostowania wlosow wazna jest regulacja temperatury, poniewaz kazda z Nas ma inny rodzaj wlosow i wlosy blond, czyli z natury cienkie, nie wymagaja temperatury np 230 stopni, to im po prostu szkodzi!
Dlatego wybierajcie prostownice z regulacja! Zawsze!
W mojej ocenie, wsrod profesjonalnych, najlepiej wypada Fhi Platform. Niezmiennie od kilku lat
mokkatoffie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-04, 15:37   #122
miaikarina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Hejo, mam problem z wyborem prostownicy... zastanawiam siê miêdzy:

ga.ma cp3 digital http://allegro.pl/ga-ma-prostownica-...475650363.html
a
ga.ma IHT red http://allegro.pl/ga-ma-italy-prosto...424291091.html

któr± polecacie?
miaikarina jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-07, 19:49   #123
nikolettaaaa
Przyczajenie
 
Avatar nikolettaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Hej dobra³am do swoich w³osów dwie prostownice( Ga.ma CP3 i Fox Samba). Sk³aniam siê ku Ga.mie , ale zastanawia mnie to czy jest ona warta swej ceny, poniewa¿ przyk³adowo Fox Samba ma prawie te same funkcje,a jest sporo tañsza, mo¿e ró¿nica tkwi w jako¶ci wykonania lub ¿ywotno¶ci produktu? Mia³ kto¶ styczno¶æ z tymi cacuszkami?

Ga.ma : http://www.fryzomania.pl/ga-ma-cp3-d...igitalna.html#

Fox : http://www.fryzomania.pl/fox-samba-p...zerwienia.html

Gdyby kto¶ podzieli³ siê swoim zdaniem by³abym bardzo wdziêczna
nikolettaaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-12, 08:17   #124
krasnajacaryca
Przyczajenie
 
Avatar krasnajacaryca
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 9
Mini prostownica Babyliss - kto¶ zna?

Witajcie Wi¿anki

Mam do Was pytanie - czy znacie prostownicê Babyliss mini? Jej cena jest bardzo niska (na allegro do 20z³), ale przez to mam ogromne w±tpliwo¶ci. Szukam malutkiej i taniej prostownicy na wyjazd, nie bêdê jej stosowaæ na co dzieñ i temu szkoda mi wydaæ na ni± wiêcej. Wydaje mi siê, ¿e firma jest dobra ale za tak± cenê? Je¶li nie trafi³am z w±tkiem to wybaczcie - nigdzie nie mogê znale¼æ opinii a oficjalnie na allegro kupuje je mnóstwo osób.

Zdjêcie ze strony http://lanlan-iconz.blogspot.com/201...-termurah.html
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg babyliss.jpg (115,4 KB, 14 za³adowañ)
krasnajacaryca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-12, 08:35   #125
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 4 638
Dot.: Mini prostownica Babyliss - kto¶ zna?

Cytat:
Napisane przez krasnajacaryca Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Wi¿anki

Mam do Was pytanie - czy znacie prostownicê Babyliss mini? Jej cena jest bardzo niska (na allegro do 20z³), ale przez to mam ogromne w±tpliwo¶ci. Szukam malutkiej i taniej prostownicy na wyjazd, nie bêdê jej stosowaæ na co dzieñ i temu szkoda mi wydaæ na ni± wiêcej. Wydaje mi siê, ¿e firma jest dobra ale za tak± cenê? Je¶li nie trafi³am z w±tkiem to wybaczcie - nigdzie nie mogê znale¼æ opinii a oficjalnie na allegro kupuje je mnóstwo osób.

Zdjêcie ze strony http://lanlan-iconz.blogspot.com/201...-termurah.html
ja ostatnio kupi³am tak± ma³± podró¿n± prostownicê w biedrze nie ta firma, ale wyda³am na ni± te¿ ok 20 z³
__________________
"¯ycia nie mierzy siê ilo¶ci± oddechów, ale ilo¶ci± chwil, które zapieraj± dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-12, 11:09   #126
krasnajacaryca
Przyczajenie
 
Avatar krasnajacaryca
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Mini prostownica Babyliss - kto¶ zna?

Szkoda, ¿e nie widzia³am ich w Biedronce niestety u mnie ju¿ ich stanowczo nie ma.
O babyliss nigdzie nie mogê znale¼æ opinii a jak pali w³osy to nie ma sensu inwestowaæ nawet kilku z³
krasnajacaryca jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-12, 12:07   #127
rihab
Przyczajenie
 
Avatar rihab
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Mini prostownica Babyliss - kto¶ zna?

Ja mam tak± mini lokówkê z Babyliss i jest bardzo dobra. Ja mam cienkie w³osy wiêc to ¿e akurat lokówka jest ma³a (ma ok. 15 cm) nie robi mi problemu. Gorzej jak kto¶ ma d³ugie w³osy to stylizacja na pewno bêdzie d³u¿ej trwa³a ni¿ przy normalnej wielko¶ci.
Sprzêt Babyliss jak dla mnie jest ok, wiêc my¶lê ¿e ta prostownica te¿ bêdzie ok.
rihab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-08-13, 09:33   #128
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: Mini prostownica Babyliss - kto¶ zna?

Cytat:
Napisane przez krasnajacaryca Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie Wi¿anki

Mam do Was pytanie - czy znacie prostownicê Babyliss mini? Jej cena jest bardzo niska (na allegro do 20z³), ale przez to mam ogromne w±tpliwo¶ci. Szukam malutkiej i taniej prostownicy na wyjazd, nie bêdê jej stosowaæ na co dzieñ i temu szkoda mi wydaæ na ni± wiêcej. Wydaje mi siê, ¿e firma jest dobra ale za tak± cenê? Je¶li nie trafi³am z w±tkiem to wybaczcie - nigdzie nie mogê znale¼æ opinii a oficjalnie na allegro kupuje je mnóstwo osób.

Zdjêcie ze strony http://lanlan-iconz.blogspot.com/201...-termurah.html
Ja j± mam i nie polecam... Ok, jest porêczna i szybko siê nagrzewa. No i Babyliss - my¶la³am, ¿e bêdzie dobra. Ale u mnie siê nie sprawdza... Nie prostuje w³osów dokladnie, po jej u¿yciu szybko wracaj± do stanu poprzedniego i s± jakby 'wygniecione'.
__________________

tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-14, 01:55   #129
berata
Raczkowanie
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 199
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Ja mam babyliss pro, normalnej wielko¶ci, ale zap³aci³am 300 z³.. :P Wydaje mi siê, ¿e to jaka¶ podróba os³awionego babyliss pro.. i dlatego nazywa siê babyliss Tak¿e by³abym ostro¿na
__________________

berata jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-17, 19:00   #130
marca07
Przyczajenie
 
Avatar marca07
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 7
Arrow Jak± lokówko-prostownice ?

Dziewczyny chcia³abym zakupiæ sobie 2 w 1 czyli lokówko-prostownicê. Zale¿y mi na tym aby by³ to zakup dobrego urz±dzenia. Prostownica ¿eby prostowa³a dobrze aby w³osy siê nie puszy³y, a lokówka robi³a piêkne skrêty przy czym nie niszczy³oby to w³osów. Spodoba³a mi siê Satin Hair 5 multistyler firmy Braun jednak nie mogê znale¼æ na jej temat ¿adnych opinii. Zastanawiam siê tak¿e nad którym¶ z Remingtona, bo to moja ulubiona firma. Mo¿e macie jakie¶ sprawdzone w³asne lokówko-prostownice godne polecenia ?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Satin-Hair-5-Multistyler-braun.jpg (32,4 KB, 4 za³adowañ)

Edytowane przez marca07
Czas edycji: 2014-08-17 o 19:21
marca07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-20, 14:26   #131
8fafb972216ffb5343332a94c7d2bbf58a3b398d_5eb7361781987
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Dziewczyny a myslicie ze warto zainwestowac w taka?
http://allegro.pl/prostownica-prosto...530336917.html

Czy cos w tym stylu do 300 zl polecicie ?
8fafb972216ffb5343332a94c7d2bbf58a3b398d_5eb7361781987 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 16:32   #132
katrin27s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 5
Question Prostownica-pielegnica samba fox

Witam serdecznie .Zdecydowalam sie na zakup prostownicy-pielegnicy ,i stosowalam wedlug wskazowek ,po umyciu szamponem ,osuszylam wlosy recznikiem i zaaplikowalam ampulke,nastawilam pielegnice na najnizsza temperature i wykonalam zabieg.Niestety pasma wlosow ktore byly bardziej zniszczone nie zregenorowaly sie ,a musze przyznac ze bardziej sie zniszczyly..Czy ktos uzywal tej prostowincy? i wie cos wiecej na temat stosowania??pozdrawiam Kasia
katrin27s jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 20:49   #133
wiola1223
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 62
Jak prostowaæ

Witajcie mam kilka pytañ, proszê o wasze odpowiedzi i podzielenie sie do¶wiadczeniami co najlepiej na was dzia³a. Pierwsze pytanie to:

1.Je¿eli psiukam sb termo ochronê na w³osy, to przecie¿ mam lekko mokre. I od razu mam prostowaæ jak mam zwil¿one czy czekaæ a¿ to wsi±knie we w³osy i dopiero prostowaæ ? bo przecie¿ wtedy s± w³osy mokre i bardziej siê jaraj±. Jak to jest ?

2. Jak u was jest, lepiej umyæ w dzieñ prostowania cz lepiej umyæ w³osy dzieñ wcze¶niej ?

3. Jaki kosmetyk przed³u¿a trwa³o¶æ prostowania ?

4. Co zrobiæ ¿eby w³osy siê nie elektryzowa³y po prostowaniu i co u¿ywaæ aby jak najmniej ich uszkodziæ.

5. Ogólne porady co do prostowania, w jaki sposób to robiæ i co zastosowaæ przed i po aby by³y jak najd³u¿ej proste.

6. Jak najlepiej odbudowaæ w³osy po takim zabiegu

Proszê o odpowiedz. Z góry serdeczne dziêki !
wiola1223 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 20:56   #134
michalkukiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 1
Question Jaka prostownica ?

Cze¶æ

Jestem tu nowy i witam serdecznie wszystkich u¿ytkowników.
Zwracam siê do was z do¶æ nietypowym pytaniem - planujê kupiæ mojej narzeczonej prostownicê, a ¿e niezbyt siedzê w temacie to mam poniek±d dylemat jak± wybraæ. Przegl±da³em dziesi±tki strony, czyta³em o ró¿nych modelach i wpad³y mi w oko dwa z nich:

- Remington Keratin Therapy S8590
- Philips HP 8349/00

Który wed³ug was jest lepszy?
Jaki wy by¶cie wybrali?
Plusy i minusy ?
A mo¿e polecacie jaki¶ inny produkt?

Bardzo proszê o pomoc
michalkukiz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 21:23   #135
mona1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Okolice najmilszego miasta w Polsce
Wiadomo¶ci: 150
Dot.: Jaka prostownica ?

Sama ma prostownicê remingtona model protect&shine pro slim ceramic 230 sprawdza siê bardzo dobrze i na Twoim miejscu stawia³abym w³a¶nie na remingtona. Wielki plus za regulacjê temperatury no i te p³ytki, które drastycznie nie niszcz± w³osów.
mona1309 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 21:52   #136
Harmonija
Rozeznanie
 
Avatar Harmonija
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z ³ona matki.
Wiadomo¶ci: 955
Dot.: Jaka prostownica ?

Potwierdzam, Remington. Moje przysz³a tesciowa ma, raz u¿ylam i sie zakocha³am, kupi³am swoj±. S³u¿y mi, jest rewelacyjna i solidna.
__________________

Nalej Serce, nalej...




Na pocz±tku bóg stworzy³ cz³owieka, ale widz±c go takim u³omnym, da³ mu kota.
Harmonija jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 22:25   #137
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomo¶ci: 5 880
Dot.: Jak± lokówko-prostownice ?

Cytat:
Napisane przez marca07 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny chcia³abym zakupiæ sobie 2 w 1 czyli lokówko-prostownicê. Zale¿y mi na tym aby by³ to zakup dobrego urz±dzenia. Prostownica ¿eby prostowa³a dobrze aby w³osy siê nie puszy³y, a lokówka robi³a piêkne skrêty przy czym nie niszczy³oby to w³osów. Spodoba³a mi siê Satin Hair 5 multistyler firmy Braun jednak nie mogê znale¼æ na jej temat ¿adnych opinii. Zastanawiam siê tak¿e nad którym¶ z Remingtona, bo to moja ulubiona firma. Mo¿e macie jakie¶ sprawdzone w³asne lokówko-prostownice godne polecenia ?
Odradzam. Mia³am j± i odda³am bez ¿alu siostrze. Kupi³am bardziej ze wzglêdu na mo¿liwo¶æ robienia loków. Niestety ta prostownica jest kiepska, ani dobrze nie prostuje ani nie krêci. Mam porównanie z Remington Pearl. I tamta w porównaniu z Braunem by³a o niebo lepsza.
Teraz zastanawiam siê nad now± prostownic± Babyliss:
http://babyliss.pl/produkty/stylizac...ownice/st100e/
cosma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 22:43   #138
markac28
Raczkowanie
 
Avatar markac28
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 145
Dot.: Jaka prostownica ?

Te¿ mam remingtona rewelacja😄
markac28 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-21, 22:59   #139
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Dot.: Jaka prostownica ?

Polecam remingtona, ja mam swojego 8 rok i dzia³a tak samo jak na pocz±tku :P
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 23:05   #140
Carousel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 1 531
Dot.: Jaka prostownica ?

Ja mam Philips ProCare Keratin (dok³adnie tak± ) i te¿ sobie chwalê. Mam ju¿ j± do¶æ d³ugo, jakie¶ 3,5 roku i dzia³a bez zarzutu, tak jak na pocz±tku.
__________________
Piszê.
Carousel jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-22, 06:54   #141
agniesiaa
Naczelna Wiza¿anka:)
 
Avatar agniesiaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 42 846
Dot.: Jaka prostownica ?

Cytat:
Napisane przez Carousel Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam Philips ProCare Keratin (dok³adnie tak± ) i te¿ sobie chwalê. Mam ju¿ j± do¶æ d³ugo, jakie¶ 3,5 roku i dzia³a bez zarzutu, tak jak na pocz±tku.
Mam 7 prostownic i w¶ród nich to ta jest liderem. Z tej, któr± ty masz nie by³am zadowolona, bo obudowa siê zbytnio nagrzewa³a, nawet zg³asza³am sprawê do UOKiK. Ostatecznie odes³a³am produkt.
Ta 8371 Philipsa bardzo dobrze prostuje w³osy i jest absolutnie moim faworytem, no i nie ma tego problemu z obudow±. Chyba, ¿e tamten egzemplarz by³ jaki¶ wadliwy. Jednak tamtej nie polecam.
__________________
All I Have To Do Is Dream...

Edytowane przez agniesiaa
Czas edycji: 2014-08-22 o 06:56
agniesiaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-22, 16:29   #142
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 5 715
Jaka prostownica do w³osów?

Witajcie Przymierzam siê do zakupu prostownicy do w³osów i prosi³abym Was o polecenie jakiej¶ Moje w³osy s± naturalnie krêcone, ale po tym jak zaczê³am je farbowaæ przesta³y siê krêciæ. Teraz s± takie nijakie, ani proste ani pokrêcone.
Chcia³abym prostowaæ w³osy ok 3-4 razy na tydzieñ. I kupuj±c prostownicê nie zbankrutowaæ

Mo¿ecie co¶ poleciæ?
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-24, 17:01   #143
tasiaaa
Rozeznanie
 
Avatar tasiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomo¶ci: 965
Dot.: Jaka prostownica do w³osów?

Szukam prostownicy do w³osów grubych, prostych/ lekko falowanych wysokoporowatych, z tendecj± do strasznego puszenia siê. Koniecznie z jonizacj±. Kole¿anka posiada t± https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...sow-s9904.html i robi cuda z moimi w³osami, g³adkie, lej±ce, no bajka! Niestety ju¿ jej nie produkuj± Czy kto¶ co¶ poleci?
__________________

tasiaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-25, 23:18   #144
Jazzmanka
Zadomowienie
 
Avatar Jazzmanka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 1 364
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wiola1223 Poka¿ wiadomo¶æ
1.Je¿eli psiukam sb termo ochronê na w³osy, to przecie¿ mam lekko mokre. I od razu mam prostowaæ jak mam zwil¿one czy czekaæ a¿ to wsi±knie we w³osy i dopiero prostowaæ ? bo przecie¿ wtedy s± w³osy mokre i bardziej siê jaraj±. Jak to jest ?
Ja zawsze czekam a¿ wyschn±.

Cytat:
Napisane przez wiola1223 Poka¿ wiadomo¶æ
2. Jak u was jest, lepiej umyæ w dzieñ prostowania cz lepiej umyæ w³osy dzieñ wcze¶niej ?
Moje ¶wie¿o po umyciu s± bardziej podatne na termotraktowanie. Suszê suszark± (przy okazji na szczotce trochê wyci±gam) i prostujê. Z kolei jak umyjê g³owê wieczorem, a prostujê rano, to mam o jedno termotraktowanie mniej, bo maj± czas wyschn±æ same, tylko ¿e wtedy czasem rano wstajê i mam jakie¶ odgniecenia od poduszki

Cytat:
Napisane przez wiola1223 Poka¿ wiadomo¶æ
3. Jaki kosmetyk przed³u¿a trwa³o¶æ prostowania ?
Du¿ego do¶wiadczenia w tym temacie nie mam, bo próbowa³am tylko dwóch. Jeden to by³ tani spray z Rosska, ale mia³ w sobie co¶ z lakieru do w³osów. Mo¿e to i przed³u¿a efekt, ale mnie wkurza³y lekko posklejane w³osy. Nie mog³am siê nimi bawiæ. Teraz mam preparat z Kerastate i jestem bardziej zadowolona, bo nie skleja i ³adnie pachnie, a czy przed³u¿a efekt to nie wiem. Mi zale¿a³o na tym ¿eby co¶ chroni³o w³osy przed gor±cem.

Cytat:
Napisane przez wiola1223 Poka¿ wiadomo¶æ
4. Co zrobiæ ¿eby w³osy siê nie elektryzowa³y po prostowaniu i co u¿ywaæ aby jak najmniej ich uszkodziæ.
¯eby jak najmniej uszkodziæ, to kosmetyk termoochronny. Z elektryzowaniem nie mam problemu, mo¿e dlatego ¿e smarujê jeszcze mokre w³osy od¿ywk± wyg³adzaj±c±, bo moje w³osy maj± tendencjê do puszenia siê

Cytat:
Napisane przez wiola1223 Poka¿ wiadomo¶æ
5. Ogólne porady co do prostowania, w jaki sposób to robiæ i co zastosowaæ przed i po aby by³y jak najd³u¿ej proste.
Je¶li masz d³ugie albo gêste w³osy, to polecam fryzjerskie klipsy. Mi bardzo pomagaj± jak dzielê pasma w³osów. Nie muszê ustami przytrzymywaæ, a ³atwiej siê nimi operuje ni¿ normalnymi spinkami. Swoje klipsy kupi³am w Ross za jakie¶ niewielkie pieni±dze.

Cytat:
Napisane przez wiola1223 Poka¿ wiadomo¶æ
6. Jak najlepiej odbudowaæ w³osy po takim zabiegu
Ja lubiê saunê na w³osy z jakimi¶ od¿ywkami, potem mam takie fajne miêkkie w³osy. Jak pójdziesz do fryzjera i powiesz, ¿e chcesz od¿ywiæ w³osy po prostowaniu, to Ci fryzjer dobierze odpowiednie preparaty.
Jazzmanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-29, 12:58   #145
LilyLauraIsabelle
Zadomowienie
 
Avatar LilyLauraIsabelle
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 1 086
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Hej, mozecie mi polecic jakas naprawde porzadna prostownice, najlepiej zeby prostowala loki juz za jednym pociagnieciem i zeby ten efekt sie utrzymywal dluzszy czas? Cena nie gra roli. Zastanawiam sie ogolnie nad prostownicami Ghd, nie wiem czy sa naprawde takie dobre czy cena jest mocno naciagnieta... Do tej pory uzywalam Babyliss z jonizacja, nie pamietam jaki nr, ale troche dlugo schodzilo mi prostowanie nia moich lokow...bede wdzieczna za odp
LilyLauraIsabelle jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 20:13   #146
EmixD
Zadomowienie
 
Avatar EmixD
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Hollywood. ;dd
Wiadomo¶ci: 1 774
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Ja polecam prostownice Anti Frizz Wet2Straight S7902, Remington ,
jest po prostu idealna! W³osy s± bardzo wyg³adzone, pro¶ciutkie i trzymaj± siê proste nawet na drugi dzieñ po obudzeniu! Polecam. Aaa i loki te¿ bardzo ³adnie robi, bo robi³am dla kole¿anki przed Studniówk±, mówi³a, ¿e utrzyma³y siê ca³± noc
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post47600737

Moja wymianka ^^

Edytowane przez EmixD
Czas edycji: 2014-09-10 o 20:14
EmixD jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 08:38   #147
Vaanessa
Rozeznanie
 
Avatar Vaanessa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 967
Dot.: Najlepsze prostownice czê¶æ IV - w±tek zbiorczy

Polecam prostownice z Philipsa ProCare Keratin. Nagrzewa siê strasznie szybko. Proste w³osy utrzymuj± siê d³ugo i s± b³yszcz±ce. Posiada tzw. "formu³ê keratynow±" która zaczyna dzia³aæ w momencie nagrzania siê p³ytek i ma pobudzaæ naturaln±, zawart± w naszych pasmach keratynê, co skutkuje odbudow± i regeneracj± struktury w³osa. Plus prostownica posiada funkcjê jonizacji, która zapobiega przesuszaniu. Kosztuje ponad 200z³, ale jest warta swojej ceny
Vaanessa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-17, 16:33   #148
ChocoWhite
Zakorzenienie
 
Avatar ChocoWhite
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Centralne biuro uwodzenia :D
Wiadomo¶ci: 4 729
GG do ChocoWhite
Smile Prostownica kreatynowa czy turmalinowa?

Mam nadziejê, ¿e nie ma takiego pytania na forum bo nie znalaz³am.
Postanowi³am znale¼æ dla siebie jak±¶ porz±dn± prostownicê i rzuci³o mi siê w oczy, ¿e dobre s± jonizuj±ce i z kreatyn±.. tylko, ¿e która jest lepsza?
Zastanawia mnie czy kreatyna na p³ytkach siê koñczy z ka¿dym kolejnym prostowaniem?
Która z nich jest bardziej op³acalna..?
__________________
nienawidzê patrzeæ na ludzi, którzy byli mi kiedy¶ bliscy, a teraz s± obcy

. .
ChocoWhite jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-18, 06:37   #149
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 352
Dot.: Prostownica kreatynowa czy turmalinowa?

Cytat:
Napisane przez LilyLauraIsabelle Poka¿ wiadomo¶æ
Hej, mozecie mi polecic jakas naprawde porzadna prostownice, najlepiej zeby prostowala loki juz za jednym pociagnieciem i zeby ten efekt sie utrzymywal dluzszy czas? Cena nie gra roli. Zastanawiam sie ogolnie nad prostownicami Ghd, nie wiem czy sa naprawde takie dobre czy cena jest mocno naciagnieta... Do tej pory uzywalam Babyliss z jonizacja, nie pamietam jaki nr, ale troche dlugo schodzilo mi prostowanie nia moich lokow...bede wdzieczna za odp
GHD eclipse ♥♥♥





Cytat:
Napisane przez ChocoWhite Poka¿ wiadomo¶æ
Mam nadziejê, ¿e nie ma takiego pytania na forum bo nie znalaz³am.
Postanowi³am znale¼æ dla siebie jak±¶ porz±dn± prostownicê i rzuci³o mi siê w oczy, ¿e dobre s± jonizuj±ce i z kreatyn±.. tylko, ¿e która jest lepsza?
Zastanawia mnie czy kreatyna na p³ytkach siê koñczy z ka¿dym kolejnym prostowaniem?
Która z nich jest bardziej op³acalna..?
Keratyna, olejki w plytkach i inne cuda... raczej nie liczylabym na ich rzekome dzialanie. Zainwestuj w dobra prostownice z jonizacja i fajny produkt termoochronny przed prostowaniem Taka moja rada
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-26, 14:20   #150
magd0s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 1 095
Prostownica Remington S7710 PRO-Ion - opinie

Cze¶æ! Zastanawiam siê nad kupnem tej prostownicy.
Mam w³osy baaaardzo gêste, krêcone i pusz±ce siê, wiêc prostownicy u¿ywam praktycznie codziennie.
Teraz u¿ywam Philips SalonStraight Sonic hp 4666, ale ju¿ prze¿y³a swoje i szukam jakiego¶ zamiennika.

Niestety nie mogê znale¼æ ¿adnych opinii. Czy kto¶ jej u¿ywa i mo¿e mi co¶ o niej powiedzieæ?
__________________
Ksi±¿ki

Ubrania i kosmetyki
magd0s jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2022-10-27 09:02:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:21.